АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Бала Василь Дмитрович - 30
Бекеша Ігор Ігорович - 16
Гульчевський Роман Тарасович - 18
Дубравський Іван Володимирович - 17
Костур Богдан Юрійович - 19
Кузь Тарас Васильович - 30
Курка Святослав Назарович - 14
Музика Володимир Богданович - 22
Ніконов Іван Олегович - 19
Пігур Іван-Олег Володимирович - 20
Слива Юрій Сергійович - 22
Феджора Андрій Романович - 22
Фіцелович Іван Романович - 19
Апеляційний комітет
Булава Петро Андрійович - 57
футболісти
Бала Василь Дмитрович - 30
Бекеша Ігор Ігорович - 16
Гульчевський Роман Тарасович - 18
Дубравський Іван Володимирович - 17
Костур Богдан Юрійович - 19
Кузь Тарас Васильович - 30
Курка Святослав Назарович - 14
Музика Володимир Богданович - 22
Ніконов Іван Олегович - 19
Пігур Іван-Олег Володимирович - 20
Слива Юрій Сергійович - 22
Феджора Андрій Романович - 22
Апеляційний комітет







Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   115


НОМІНАЦІЇ

СЕЗОНУ 2016 року

Кращий воротар - Анатолій Коваленко "Гірник" Соснівка

Кращий захисник - Віталій Сидорко "Кар`єр" Торчиновичі

Кращий півзахисник - Роман Багдай СКК "Демня"

Кращий нападник - Андрій Дева "Гірник" Соснівка

Кращий гравець - Богдан Слука СКК "Демня"

Кращий бомбардир - Андрій Кухарський СКК "Демня"

Кращий тренер - Павло Котовенко СКК "Демня"



Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Попередній склад

Оновлений склад учасників турніру

1. ФК «Рух» Винники ПФЛ;

2. «Скала U-19» Моршин ПЛ;

3. «Карпати U-19» Львів ПЛ;

4. "Волинь" U-19 Луцьк ПЛ;

5. ФК «Львів» ААФУ;

6. "Нива" Тернопіль ААФУ;

7. "Нива" Теребовля ААФУ;

8. СКК «Демня» ФФЛ;

9. ФК «Гірник» Соснівка ФФЛ;

10. ФК «Кар’єр» Торчиновичі ФФЛ;

11. ФК «Миколаїв» ФФЛ;

12. ЛСК «Погонь» Львів ФФЛ;

13. ФК «Гірник» Новояворівськ ФФЛ;

14. ФК «Мостиська» ФФЛ;

15. ФК «Юність» Верхня Білка ФФЛ;

16. ФК «Фенікс-Стефано» Підмонастир ФФЛ;

17. ФК «Локомотив» Рава-Руська ФФЛ;

19. ФК «Богун» Броди ФФЛ;

20. ФК "Лео-Кераміка" Неділиська ЛОАФ;

21. ФК "Скала U-17" Моршин;

21. ФК «Новошичі» ФФЛ;

22. ФК «Корона» Львів ФФЛ;

23. ФК «Стебник» ФФЛ;

24. ФК «Галичина» Великий Дорошів ФФЛ;

25. "Сокіл" В.Глібовичі ФФЛ;

26. "Енергетик" Добротвір ФФЛ;

27. "Прикарпаття" Ст.Самбір ФФЛ;

28. "Кохавинка" Гніздичів ФФЛ;

29. "Шахтар" Червоноград ФФЛ;

30. "Сокіл" Ямпіль ЛОАФ;

31. ФК «Запитів» ЛОАФ;

32. ФСК «Карпати» Старе Село ЛОАФ;

33. ФК «Щирець-Гетьман» ЛОАФ;

34. "Карпати" К.Бузька ЛОАФ;

35. "Сокіл" Сокільники ЛОАФ;

36. "Сокіл" Борщовичі ЛОАФ;

37. ФК «Леоні» Нежухів ЛОАФ;

38. ФК «Легінь» Брюховичі ЛОАФ;

39. ФК «Фенікс-Стефано-2» Підмонастир ЛОАФ;

40. ФК «Дубляни» ЛОАФ;

41. "Карпати" Кути ІОФФ;

42. "Львів-Юнайтед"

43. ФК "Опір" U-19 Львів

44. ЛУФК U-17 Львів ДЮФЛ;

45. СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів ДЮФЛ;

46. ФК «Львів U-17» ДЮФЛ;

47. ФК "Рух U-17" Винники ДЮФЛ;

48. ФК «Опір U-17» ДЮФЛ;

49. ФК "Старий Кропивник"

50. ФК "Топорів" ФФБР;

51. СКК "Пісочна" ФФМР;

52. ФК "Замок" ФФЖР;

53. "Нива" Дубляни ФФЖР;

54. ФК "Ясени" Ясниська ФФЯР;

55. ФК "Руданці" ФФКБР

56. ФК "Босота" Чорнушовичі ФФПР;



ПРИВІТАННЯ

З НОВИМ РОКОМ та

РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Прийміть наші найщиріші вітання

з Новим 2017-м роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення,

мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині

добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те,

про що так давно мріяли.

Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу

з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком та Різдвом Христовим !



Оголошення

Турнір пам’яті Е.Юста

Федерація футболу Львівської області розпочинає прийом заявок на участь у традиційному зимовому турнірі з футболу пам’яті Ернеста Юста.

Початок змагань з 25 січня.

Груповий етап триватиме з 25 січня по 19 лютого

1/16 фіналу – 25-26 лютого (субота-неділя)

1/8 фіналу – 01-02 березня (середа-четвер)

1/4 фіналу – 04-05 березня (субота-неділя)

1/2 фіналу – 08 березня (середа)

ФІНАЛ – 12 березня – неділя

Детальна інформація за тел. 097-953-44-91 Андрій Смольський



Кубок Чемпіонів

серед районних команд

ФК "Західний буг" Павлів - ФК "Шпиль" Шпильчина 3:3

10 грудня - субота. Початок матчу 14:00. Стадіон: Винники.

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

Спостерігач: Степан Семак

Голи: Наконечний Петро, 8, Ракубовчук Руслан, 10, Витак Ігор, 40, 56, Бобко Назар, 58, Левицький Михайло, 60.

ФК "Західний буг" - Зінчук Станіслав, Оринчак Павло, Яворський Назар, Дідик Тарас, Левицький Михайло, Личак Михайло, Ракубовчук Руслан(Вілюра Тарас, 46), Бобко Назар, Миц Юрій(Баляс Сергій, 80), Марцінко Назар(Олійник Олег, 65), Шпак Тарас.

Запасні: Білик Ярослав, Панчук Ігор, Луцків Олег, Слівінський Павло, Дячок Мар'ян.

ФК "Шпиль" - Павліха Олег, Грицина Іван(Сипко Іван, 74), Чура Роман, Матвіїв Роман, Ковальчук Любомир, Сушко Юрій, Фостик Богдан, Наконечний Петро, Мелекесцев Володимир, Витак Ігор, Машталір Володимир.

Запасні: Шаровський Роман.

Попередження: Мелекесцев Володимир, 85.



ТРЕТЯ ЛІГА

ФК "Галичина" Щирець - ФК "Леоні" Нежухів

4 грудня - неділя. Початок матчу: 12:00. Стадіон: Щирець

ФК "Солонка" - ФК "Дубляни"

4 грудня - неділя. Початок матчу: 13:00. Стадіон: Солонка



Кубок Чемпіонів

серед районних команд

ФК "Топорів" - ФСК "ТЕКО" Теляж 6:0

4 грудня - неділя. Початок матчу 14:00. Стадіон: Винники



Кубок Ліги

ФІНАЛ

"Сокіл" Золочів - ФК "Новошичі" 1:3

27 листопада. Стадіон: ім. Б.Маркевича Винники

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Спостерігач: Володимир Гевко



ДРУГА ЛІГА

ЛОАФ "Колос"

"Карпати" К.Бузька - "Будівельник" Пустомити

27 листопада - неділя. Початок матчів 12:00, 14:00. Стадіон: К.Бузька

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Ігор Гудзь, Василь Притула

Спостерігач: Дмитро Сидорак

"Запитів" - "Гал-Кат" Давидів

27 листопада - неділя. Початок матчів 12:00, 14:00. Стадіон: Запитів

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Олег Ващишин, Юрій Кравченко

Спостерігач: Ігор Кульчицький

"Сокіл" Ямпіль - "Галичина" Зубра

27 листопада - неділя.Початок матчів 12:00, 14:00. Стадіон: Ямпіль

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Юрій Суряк

Спостерігач: Орест Гураль



ТРЕТЯ ЛІГА

"Берізка" Підберізці - "Легінь" Брюховичі

27 листопада- неділя. Початок матчу: 13:00. Стадіон: Миклашів

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

Спостерігач: Петро Грева

ФК "Синьковичі" - ФК "ЛеоКераміка" Неділиська

27 листопада-неділя. Початок матчу: 13:00. Стадіон: Синьковичі

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна, Богдан Горошко

Спостерігач: Мирон Молочій

ФК "Леоні" Нежухів - "Слава" Торки

27 листопада-неділя. Початок матчу: 13:00. Стадіон: Нежухів

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Олег Дуцяк, Орест Дуцяк

Спостерігач: Степан Барщик

"Фенікс-Стефано-3" Підмонастир - "Солонка"

27 листопада-неділя. Початок матчу 12:00. Стадіон: Винники

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Богдан Грисько, Сергій Пашковський

Спостерігач: Віктор Кравченко



Кубок Чемпіонів

серед районних команд

ФК "Буря Січ" Добряни - ФК "В. Білка" 3:0

26 листопада - субота. Стадіон: Добряни

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

Спостерігач: Василь Більський

ФК "Ураган" Перемишляни - "Мебус" Сторонибаби 2:1

26 листопада - субота. Стадіон: Перемишляни

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Сергій Пашковський

Спостерігач: Михайло Городечний

"Шпиль"Шпильчина - ФК "Сокіл" Андріївка 2:1

26 листопада - субота. Стадіон: Шпильчина

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Марта Ільницька

Спостерігач: Ярослав Голубйовський

"Турбо" Березів - "Підбуж" 1:3

26 листопада - субота. Стадіон: Березів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олег Федьків

Спостерігач: Анатолій Гринкевич

СКК "Крупсько" - ФК "Арсенал" Лішня 4:1

27 листопада - неділя. Стадіон: Розвадів

Арбітр: Василь Івасяк

Асистенти арбітра: Марта Ільницька, Тетяна Гринишена

Спостерігач: Геннадій Бурмістров

"Радехів" - "Топорів" 0:0

27 листопада - неділя. Стадіон: Радехів

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Олег Федьків

Спостерігач: Анатолій Тищенко

"Темп" Зарайське - ФК "Монастирець" 3:1

27 листопада - неділя. Стадіон: Рудки

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Василь Файда

Спостерігач: Олег Верещинський



Кубок області серед юнаків

ФІНАЛ

ФК "Львів" - ФК "Погонь" Львів 2:3

25 листопада - п'ятниця. Стадіон: ім. Б.Маркевича Винники

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Віталій Семенів

Спостерігач: Ігор Кульчицький

Голи: Горін Олег, 12 - з пенальті; Майовецький Руслан, 79 - Ільчишин Віталій, 31,33; Гнатів Андріан, 61

ФК "Львів" - Паламар Владислав; Баран Ярослав (Рус Микола,63); Карвацький Андрій; Харіпов Олексій; Стефанишин Ігор; Пантелейчук Дмитро; Горін Олег; Хімчак Максим; Занько Максим (Фіялковський Назар,41); Ременяк Артур; Савула Валентин (Кравцов Максим,72).

Запасні: Жупанський Віталій; Тягло Орест; Шевченко Святослав; Левків Ярослав.

"Погонь" Львів - Калита Юрій; Подьо Юрій; Євчук Юрій; Дмитришин Роман; Чура Іван; Кутепів Назарій; Майовецький Руслан; Гнатів Андріан; Черниш Євген; Ільчишин Віталій; Кісільовський Юрій.

Запасні: Кобів Андріан; Навроцький Юрій; Савицький Роман; Роса Василь; Пінак Тарас; Шевчук Олег.

Попередження: Пантелейчук Дмитро (50), Горін Олег (55), Хімчак Максим (60) - Черниш Євген (12), Майовецький Руслан (36), Дмитришин Роман (37), Гнатів Андріан (78), Кутепів Назарій (80)



Фінал

Кубка Пастернака

"Щирець-Гетьман" - "Леоні" Нежухів 4:2

20 листопада-неділя. Стадіон: Винники

Арбітр: Андрій Смольський

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Дмитро Любінець

Спостерігач: Мирон Молочій

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   94


Календар матчів

дитячого турніру

"Галицька Зима-2017"

2006 р.н.

Спортзал ЛДС УГКЦ

17.01 (вівторок)

«Дарниця» А - «Галичина» Б - B

«Галичина» А - «Дарниця» Б - А

«Галичина» Б - «Рух» - B

«Галичина» А - ДЮСШ-13 Харків - А

«Рух» - ДЮСШ-3 - B

«Дарниця» Б - ФК «Черкаси» - А

«Дарниця» А - ДЮСШ-3 - B

ФК «Черкаси» - ДЮСШ-13 Харків - А

18.01 (середа)

«Дарниця» Б - ДЮСШ-13 Харків - А

«Дарниця» А - «Рух» - B

«Галичина» Б - ДЮСШ-3 - B

«Галичина» А - ФК «Черкаси» - А

4А - 3В - 9-16

3А - 4В - 9-16

2А - 1В - 1-8

1А - 2В - 1-8

19.01 (четвер)

9.00 - 13-16

9.35 - 13-16

10.10 - 9-12

10.45 - 9-12

11.20 - 15-16

11.55 - 13-14

12.30 - 11-12

13.05 - 9-10

Спорткомплекс «Динамо»

17.01 (вівторок)

ФК «Львів» Б - «Десна А» - D

ФК «Львів» А - «Десна Б» - C

«Десна А» - ДЮСШ Конотоп Б - D

«Десна Б» - ДЮСШ Конотоп А - C

ФК «Львів» Б - «Ніка» - D

ФК «Львів» А - «Імпульс» - C

«Ніка» - ДЮСШ Конотоп Б - D

ДЮСШ Конотоп А - «Імпульс» - C

18.01 (середа)

«Десна А» - «Ніка» -

«Десна Б» - «Імпульс» - C

ФК «Львів» Б - ДЮСШ Конотоп Б -

«Львів» А - ДЮСШ Конотоп А - C

4C - 3D - 9-16

3C - 4D - 9-16

2C - 1D - 1-8

1C - 2D - 1-8

19.01 (четвер)

9.00 - 5-8

9.35 - 5-8

10.10 Переможець 27 - Переможець 31 - 1-4

10.45 Переможець 28 - Переможець 32 - 1-4

11.20 - 7-8

11.55 - 5-6

12.30 - 3-4

13.05 - 1-2



Календар матчів

дитячого турніру

"Галицька Зима-2017"

2006 р.н.

Календар матчів

17.01 (вівторок)

Стадіон «Сокіл»

«Локомотив» - ДЮФК «Арсенал» 5:1

«Карпати U16» - «Арсенал-Княжа» 0:2

ФК «Львів» - ДЮФК «Арсенал» 3:0

«Арсенал-Княжа» - «Атлетік» Одеса 4:0

ФК «Львів» - «Мункач» 3:1

«Буковина» - «Атлетік» Одеса 4:0

Стадіон ім. Б. Маркевича

«Карпати U15» - «Галичина» 1:0

ДЮСШ-15 - «Атлетік» Цумань 1:2

«Атлетік» Цумань - «Карпати U15» 0:0

18.01 (середа)

Стадіон «Сокіл»

«Локомотив» - «Мункач» 3:1

11.00 «Локомотив» - ФК «Львів» - А

12.00 «Мункач» - ДЮФК «Арсенал» - А

13.00 «Буковина» - «Арсенал-Княжа» - В

Стадіон ім. Б. Маркевича

«Карпати U16» - «Буковина» 2:0

«Атлетік» Цумань - «Галичина» - С

11.00 ДЮСШ-15 - «Карпати U15» - С

12.00 «Карпати U16» - «Атлетік» Одеса - В

13.00 ДЮСШ-15 - «Галичина» - С

19.01 (четвер)

Стадіон ім. Б. Маркевича

9.00 - 11-12

10.00 - 9-10

11.00 - - 7-8

Стадіон «Сокіл»

9.00 - ½ А

10.00 - ½ В

11.00 - 5-6

12.00 - 3-4

13.00 - фінал



ФК "Львів" переможець

VI дитячого турніру

"ПРИКАРПАТСЬКЕ РІЗДВО-2017"

серед команд 2006 р.н.

В турнірі приймало участь 24 команди, які були розділені на 6 груп. До вашої уваги турнірне становище підгруп:

Група "А"

1. "Прикарпаття" І.Франківськ; 2. "Буковина ІІ" Чернівці; 3. "Галичина І" Львів; 4. ДЮСШ Любашівка

Група "Б"

1. "Буковина І" Чернівці; 2. "Ніка" І.Франківськ; 3. "Галичина ІІ" Львів; 4. ДЮСШ Ременів

Група "В"

1. "Юніор І" І.Франківськ; 2. "Океан" Дніпро; 3. ФК "Львів ІІ"; 4. ДЮСШ Дрогобич

Група "Д"

1. "Скала" Моршин; 2. "Ігровець" Калуш; 3. "Юніор ІІ" І.Франківськ; 4. "Чорноморець" Одеса

Група "Д"

1. ФК "Львів І"; 2. ДЮСШ Тернопіль; 3. "Зірка" Кропивницький; 4. "Прикарпаття ІІ" І.Франківськ

Група "Е"

1. "Еліта" Бучач; 2. "Кристал"; 3. ДЮСШ-3 І.Франківськ; 4. "Ураган" І.Франківськ

Результати матчів ФК "Львів" на турнірі:

Груповий етап:

1. ФК "Львів" - "Прикарпаття ІІ" І.Франківськ 10:1

2. ФК "Львів" - "Зірка" Кропивницький 5:2

3. ФК "Львів" - ДЮСШ Тернопіль 3:1

Стикові матчі

1. ФК "Львів" - "Скала" Моршин 1:1

2. ФК "Львів" - "Еліта" Бучач 6:0

ФІНАЛ

1. ФК "Львів" - "Буковина" Чернівці 2:0



ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2017

2002 р.н.

Склад учасників

Група "А"

1. "Рух" Винники

2. "Хілд" Ставище

3. "Десна" Чернігів

4. "Дарниця Б" Київ

Група "Б"

1. СДЮШОР-4 Львів

2. "Темп" Вінниця

3. "Арсенал" Київ

4. "Дарниця А" Київ

Календар матчів

Стадіон ім. Богдана Маркевича

10 січня - вівторок

9.00 "Рух" Винники - "Дарниця Б" Київ

10.00 СДЮШОР-4 Львів - "Дарниця А" Київ

11.00 "Десна" Чернігів - "Дарниця Б" Київ

12.00 СДЮШОР-4 Львів - "Арсенал" Київ

13.00 "Темп" Вінниця - "Дарниця А" Київ

14.00 "Рух" Винники - "Хілд" Ставище

11 січня - середа

9.00 "Темп" Вінниця - СДЮШОР-4 Львів

10.00 "Хілд" Ставище - "Десна" Чернігів

11.00 "Арсенал" Київ - "Дарниця А" Київ

12.00 "Хілд" Ставище - "Дарниця Б" Київ

13.00 "Темп" Вінниця - "Арсенал" Київ

14.00 "Рух" Винники - "Десна" Чернігів

12 січня - четвер

9.00 Матч за 7-8 місце:

10.00 1/2 фіналу:

11.00 1/2 фіналу:

12.00 Матч за 5-6 місце:

13.00 Матч за 3-4 місце:

14.00 ФІНАЛ



"ДІНАЗ" Вишгород

переможець турніру

ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2017

2000 р.н.

Результати матчів

Стадіон "Сокіл"

10 січня - вівторок

ФК "Львів-2001" - "Диназ" Вишгород 2:0

"Рух" Винники - "Хілд" Ставище 0:4

"Ніка" І.Франківськ - "Диназ" Вишгород 2:3

"Галичина" Львів - СДЮШОР-4 Львів 1:1

ФК "Львів-2001" - "Олімп" Фастів 1:1

"Галичина" Львів - "Рух" Винники 2:4

11 січня - середа

СДЮШОР-4 Львів - "Хілд" Ставище 0:1

ФК "Львів-2001" - "Ніка" І.Франківськ 1:3

"Галичина" Львів - "Хілд" Ставище 0:3

"Ніка" І.Франківськ - "Олімп" Фастів 4:1

"Мункач" Мукачево - "Рух" Винники 1:1

"Диназ" Вишгород - "Олімп" Фастів 3:0

12 січня - четвер

Матч за 7-8 місце: "Галичина" Львів - "Олімп" Фастів 3:0

1/2 фіналу: "Діназ" Вишгород - "Рух" Винники 1:0

1/2 фіналу: "Хілд" Ставище - "Ніка" І.Франківськ 1:1, п. 5:4

Матч за 5-6 місце: ФК "Львів-2001" - СДЮШОР-4 Львів 2:0

Матч за 3-4 місце: "Ніка" І.Франківськ - "Рух" Винники 7:1

ФІНАЛ: "Діназ" Вишгород - "Хілд" Ставище 1:0



ВІДЕО МАТЧІВ

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2004 р.н.

Груповий етап: "Карпати-2005" - ФК "Львів-2004"

1/4 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Покрова"

1/4 фіналу: "Карпати-2004-2" - СДЮШОР-4

1/4 фіналу: "Карпати-2005" - "Рух"

1/4 фіналу: "Галичина" - "Кардинал"

1/2 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Карпати-2004-2"

1/2 фіналу: "Карпати-2005" - "Кардинал"

Матч за 3-4 місце: "Карпати-2004-1" - "Карпати-2005"

ФІНАЛ: "Карпати-2004-2" - "Кардинал"

НАГОРОДЖЕННЯ

ГІМН УКРАЇНИ, ЗАКРИТТЯ ТУРНІРУ



VI Всеукраїнський турнір

з міні-футболу

серед жіночих команд

"РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ"



Кубок РІЗДВА

серед дітей 2006-2007 р.н.

м. Миколаїв

Миколаїв 1:0 Жидачів

Н.Розділ 2:2 Галичина

Жидачів 7:0 Н.Розділ

Галичина 0:1 Миколаїв

Жидачів 6:1 Галичина

Миколаїв 3:3 Н.Розділ

Команда В Н П М'ячі О
1 ДЮСШ Миколїв 2 1 0 5-3 7
2 ДЮСШ Жидачів 2 0 1 13-2 6
3 ДЮСШ Н.Розділ 0 2 1 5-12 2
4 "Галичина" Львів 0 1 2 3-9 1

Нива-2004 2:4 Дрогобич

Янтар 6:0 Трускавець

Трускавець 1:4 Нива-2004

Дрогобич 3:4 Янтар

Янтар 3:0 Нива-2004

Трускавець 0:3 Дрогобич

Команда В Н П М'ячі О
1 "Янтар" Новояворівськ 3 0 0 13-3 9
2 ДЮСШ Дрогобич 2 0 1 10-6 6
3 ДЮСШ Нива-2004 1 0 2 6-8 3
4 Трускавець 0 0 3 1-13 0

Краковець 2:0 Городок

Козова 4:1 Енергія

Краковець 2:2 Енергія

Городок 4:1 Козова

Козава 1:2 Краковець

Енергія 1:2 Городок

Команда В Н П М'ячі О
1 Краковець 2 1 0 6-3 7
2 "Зоря" Городок 2 0 1 6-5 6
3 Козова 1 0 2 6-7 3
4 "Енергія" Львів 0 1 2 4-8 1

Нива-2004-2 2:0 Соснівка

Пустомити 1:1 Лицар

Соснівка 1:1 Пустомити

Лицар 1:1 Нива-2004-2

Соснівка 0:2 Лицар

Нива-2004-2 5:1 Пустомити

Команда В Н П М'ячі О
1 ДЮСШ Нива-2004-2 2 1 0 8-2 7
2 "Галич-Лицар" Львів 1 2 0 4-2 5
3 Пустомити 0 2 1 3-7 2
4 ДЮСШ-2 Соснівка 0 0 3 1-5 1

Група за 13-16

«Галичина» Львів 4:0 Трускавець

Трускавець 0:0 ДЮСШ-2 Соснівка

Трускавець 0:1 Енергія м.Львів

ДЮСШ-2 Соснівка 1:1 «Галичина» Львів

Енергія м.Львів 0:4 ДЮСШ-2 Соснівка

«Галичина» Львів 0:1 Енергія м.Львів

Команда В Н П М'ячі О
13 "Енергія" Львів 2 0 1 2-4 6
14 ДЮСШ-2 Соснівка 1 2 0 5-1 5
15 "Галичина" Львів 1 1 1 5-2 4
16 Трускавець 0 1 2 0-5 1

Матчі за 9-12 місце

ДЮСШ Н.Розділ 2:1 ДЮСШ Нива-2004

Козова 6:0 Пустомити

ДЮСШ Н.Розділ 1:4 Козова

Пустомити 1:0 ДЮСШ Нива-2004

ДЮСШ Н.Розділ 0:0 Пустомити

ДЮСШ Нива-2004 0:0 Козова

Команда В Н П М'ячі О
9 Козова 2 1 0 10-1 7
10 ДЮСШ Н.Розділ 1 1 1 3-5 4
11 Пустомити 1 1 1 1-6 4
12 ДЮСШ Нива-2004-1 0 1 2 1-3 1

Матчі за 5-8 місце

ДЮСШ Жидачів 1:1 ДЮСШ Дрогобич

«Зоря» Городок 2:1 Лицар м.Львів

ДЮСШ Жидачів 2:1 «Зоря» Городок

Лицар м.Львів 0:2 ДЮСШ Дрогобич

ДЮСШ Жидачів 4:2 Лицар м.Львів

ДЮСШ Дрогобич 4:6 «Зоря» Городок

Команда В Н П М'ячі О
5 ДЮСШ Жидачів 2 1 0 7-4 7
6 "Зоря" Городок 2 0 1 9-7 6
7 ДЮСШ Дрогобич 1 1 1 7-7 4
8 "Галич-Лицар" Львів 0 0 3 3-8 0

Матчі за 1-4 місце

ДЮСШ Миколаїв 0:0 «Янтар»

Краковець 0:2 ДЮСШ Нива-2004-2

ДЮСШ Миколаїв 1:6 Краковець

ДЮСШ Нива-2004-2 2:1 «Янтар»

ДЮСШ Миколаїв 2:1 ДЮСШ Нива-2004-2

«Янтар» 3:1 Краковець

Команда В Н П М'ячі О
1 ДЮСШ Нива-2004-2 2 0 1 5-3 6
2 "Янтар" Новояворівськ 1 1 1 4-3 4
3 ДЮСШ Миколаїв 1 1 1 3-7 4
4 Краковець 1 0 2 7-6 3

Кращі гравці турніру

Дудич Віталій (Миколаївська РДЮСШ)

Прус Захарій (ДЮСШ Краковець)

Рибій Юрій (ФСК «Янтарний» Новояворівськ)

Бачик Анатолій (ДЮСШ «Нива-2004»)



"КАРПАТИ-2004" переможець

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2004 р.н.

+ ФОТОЗВІТ

05 січня - четвер

Матч за 13-16 місце: "Вікторія" - ФК "Львів-2004-2" 3:3, п. 1:3

Матч за 13-16 місце: "Галичина-2" - ФК "Львів-2004-1" 0:3

Матч за 9-12 місце: ФК "Львів-2005" - СК "Леви" 2:0

Матч за 9-12 місце: "Янтарний" - "Локомотив" 2:0

Матч за 15-16 місце: "Вікторія" - "Галичина-2" 2:0

Матч за 13-14 місце: ФК "Львів-2004-1" - ФК "Львів-2004-2" 0:3

Матч за 11-12 місце: СК "Леви" - "Локомотив" 2:4

Матч за 9-10 місце: ФК "Львів-2005" - ФК "Янтарний" 1:3

Матч за 5-8 місце: "Покрова" - "Рух" 1:4

Матч за 5-8 місце: СДЮШОР-4 - "Галичина" 2:0

1/2 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Карпати-2004-2" 3:3, п. 0:2

1/2 фіналу: "Карпати-2005" - "Кардинал" 0:0, п. 4:5

Матч за 7-8 місце: "Покрова" - "Галичина" 2:0

Матч за 5-6 місце: "Рух" - СДЮШОР-4 3:1

Матч за 3-4 місце: "Карпати-2005" - "Карпати-2004-1" 1:5

ФІНАЛ: "Карпати-2004-2" - "Кардинал" 3:0

Кращий воротар - Кітор Роман "Кардинал"

Кращий захисник - Важинський Юрій "Карпати-2004-2"

Кращий півзахисник - Коваль Ростислав "Карпати-2005"

Кращий нападник - Вільховий Андрій "Галичина"

Кращий гравець - Слюбик Богдан "Карпати-2004-1"

Кращий бомбардир - Петришин Вадим "Карпати-2004-2"



Календар матчів

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2004 р.н.

Склад учасників

Група "А"

1. "Карпати-2004-1" Львів

2. ФК "Янтарний" Новояворівськ

3. СДЮШОР-4 Львів

4. "Вікторія" Львів

Група "Б"

1. "Карпати-2004-2" Львів

2. ФК "Львів-2005"

3. "Галичина-2" Львів

4. "Покрова" Львів

Група "В"

1. "Карпати-2005" Львів

2. ФК "Львів-2004-1"

3. СК "Леви" Львів

4. "Кардинал" Львів

Група "Д"

1. ФК "Львів-2004-2"

2. "Локомотив" Львів

3. "Рух" Винники

4. "Галичина-1" Львів

Всі матчі турніру пройдуть в спортивному залі "СКА", вулиця Генерала Грекова.

Результати матчів

03 січня - вівторок

"Карпати-2005" Львів - СК "Леви" Львів 2:2

Голи: Коваль Ростислав, Магасевич Данило - Тимочко Максим, Побережний Дмитро

"Кардинал" Львів - ФК "Львів-2004-1" 2:1

Голи: Доман Олег (два) - Чабан Данило

ФК "Львів-2004-2" - "Локомотив" Львів 2:1

Голи: Фортуна Володимир, Задорожний Максим - Іванченко Надія

"Галичина-1" Львів - "Рух" Винники 1:1

Голи: Дума Сергій - Вишинський Богдан

"Карпати-2005" Львів - "Кардинал" Львів 0:0

Голи:

ФК "Львів-2004-1" - СК "Леви" 4:0

Голи: Сипа Мар`ян (два), Яцків Роман, Кухта Юрій

ФК "Львів-2004-2" - "Рух" Винники 3:5

Голи: Каспришин Богдан (два), Близнюк Артем - Дорош Ігор (три), Печніков Георгій, Вишинський Богдан, Шиманський Юрій

"Галичина-1" Львів - "Локомотив" Львів 2:1

Голи: Денис Михайло, Дума Сергій -

"Карпати-2004-1" Львів - "Вікторія" Львів 6:0

Голи: Варфоломеєв Іван (два), Клімковський Юрій (два), Столярчук Андрій, Слюбик Богдан

СДЮШОР-4 Львів - ФК "Янтарний" Новояворівськ 4:2

Голи: Согор Назар (два), Сорочинський Сергій, Соляк Юрій - Кущ-Василишин Олександр, Миклуш Максим

"Карпати-2004-2" Львів - ФК "Львів-2005" 3:2

Голи: Бобик Матвій, Важинський Юрій, Кітела Андрій - Михайлів Віталій, Нечипоренко Назар

"Галичина-2" Львів - "Покрова" Львів 0:2

Голи: Паучок Володимир, Білозор Владислав

"Карпати-2004-1" Львів - ФК "Янтарний" Новояворівськ

Голи:

"Вікторія" Львів - СДЮШОР-4 Львів 1:6

Голи: Федишин Руслан - Столярик Віталій (два), Сорока Владислав, Павлик Вадим, Согор Назар, Галаджун Андрій

"Карпати-2004-2" Львів - "Галичина-2" Львів 8:0

Голи:

ФК "Львів-2005" - "Покрова" Львів 1:1

Голи:

04 січня - середа

"Галичина-2" Львів - ФК "Львів-2005" 0:0

"Карпати-2004-2" Львів - "Покрова" Львів 3:0

"Карпати-2004-1" Львів - СДЮШОР-4 Львів 8:0

ФК "Янтарний" Новояворівськ - "Вікторія" Львів 5:0

"Карпати-2005" - ФК "Львів-2004-1" 4:1

СК "Леви" Львів - "Кардинал" Львів 3:3

ФК "Львів-2004-2" - "Галичина-1" Львів 1:3

"Рух" Винники - "Локомотив" Львів 1:1

Матч за 9-16 місце: "Вікторія" - ФК "Львів-2005" 0:6

Матч за 9-16 місце: ФК "Янтарний" - "Галичина-2" 3:0

Матч за 9-16 місце: ФК "Львів-2004-2" - СК "Леви" 0:2

Матч за 9-16 місце: ФК "Львів-2004-1" - "Локомотив" 0:1

1/4 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Покрова" 9:1

1/4 фіналу: "Карпати-2004-2" - СДЮШОР-4 6:0

1/4 фіналу: "Карпати-2005" - "Рух" 3:2

1/4 фіналу: "Галичина" - "Кардинал" 0:2

05 січня - четвер

8.00 Матч за 13-16 місце: "Вікторія" - ФК "Львів-2004-2"

8.30 Матч за 13-16 місце: "Галичина-2" - ФК "Львів-2004-1"

9.00 Матч за 9-12 місце: ФК "Львів-2005" - СК "Леви"

9.30 Матч за 9-12 місце: "Янтарний" - "Локомотив"

10.00 Матч за 15-16 місце:

10.30 Матч за 13-14 місце:

11.00 Матч за 11-12 місце

11.30 Матч за 9-10 місце

12.00 Матч за 5-8 місце: "Покрова" - "Рух"

12.30 Матч за 5-8 місце: СДЮШОР-4 - "Галичина"

13.00 1/2 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Карпати-2004-2"

13.30 1/2 фіналу: "Карпати-2005" - "Кардинал"

14.00 Матч за 7-8 місце:

14.30 Матч за 5-6 місце:

15.00 Матч за 3-4 місце:

15.30 ФІНАЛ

16.15 Урочисте нагородження учасників та призерів турніру і нагородження команд



Календар матчів

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2004 р.н.

Склад учасників

Група "А"

1. "Карпати-2004-1" Львів

2. ФК "Янтарний" Новояворівськ

3. СДЮШОР-4 Львів

4. "Вікторія" Львів

Група "Б"

1. "Карпати-2004-2" Львів

2. ФК "Львів-2005"

3. "Галичина-2" Львів

4. "Покрова" Львів

Група "В"

1. "Карпати-2005" Львів

2. ФК "Львів-2004-1"

3. СК "Леви" Львів

4. "Кардинал" Львів

Група "Д"

1. ФК "Львів-2004-2"

2. "Локомотив" Львів

3. "Рух" Винники

4. "Галичина-1" Львів

Всі матчі турніру пройдуть в спортивному залі "СКА", вулиця Генерала Грекова.

Результати матчів

03 січня - вівторок

"Карпати-2005" Львів - СК "Леви" Львів 2:2

Голи: Коваль Ростислав, Магасевич Данило - Тимочко Максим, Побережний Дмитро

"Кардинал" Львів - ФК "Львів-2004-1" 2:1

Голи: Доман Олег (два) - Чабан Данило

ФК "Львів-2004-2" - "Локомотив" Львів 2:1

Голи: Фортуна Володимир, Задорожний Максим - Іванченко Надія

"Галичина-1" Львів - "Рух" Винники 1:1

Голи: Дума Сергій - Вишинський Богдан

"Карпати-2005" Львів - "Кардинал" Львів 0:0

Голи:

ФК "Львів-2004-1" - СК "Леви" 4:0

Голи: Сипа Мар`ян (два), Яцків Роман, Кухта Юрій

ФК "Львів-2004-2" - "Рух" Винники 3:5

Голи: Каспришин Богдан (два), Близнюк Артем - Дорош Ігор (три), Печніков Георгій, Вишинський Богдан, Шиманський Юрій

"Галичина-1" Львів - "Локомотив" Львів 2:1

Голи: Денис Михайло, Дума Сергій -

"Карпати-2004-1" Львів - "Вікторія" Львів 6:0

Голи: Варфоломеєв Іван (два), Клімковський Юрій (два), Столярчук Андрій, Слюбик Богдан

СДЮШОР-4 Львів - ФК "Янтарний" Новояворівськ 4:2

Голи: Согор Назар (два), Сорочинський Сергій, Соляк Юрій - Кущ-Василишин Олександр, Миклуш Максим

"Карпати-2004-2" Львів - ФК "Львів-2005" 3:2

Голи: Бобик Матвій, Важинський Юрій, Кітела Андрій - Михайлів Віталій, Нечипоренко Назар

"Галичина-2" Львів - "Покрова" Львів 0:2

Голи: Паучок Володимир, Білозор Владислав

"Карпати-2004-1" Львів - ФК "Янтарний" Новояворівськ

Голи:

"Вікторія" Львів - СДЮШОР-4 Львів 1:6

Голи: Федишин Руслан - Столярик Віталій (два), Сорока Владислав, Павлик Вадим, Согор Назар, Галаджун Андрій

"Карпати-2004-2" Львів - "Галичина-2" Львів 8:0

Голи:

ФК "Львів-2005" - "Покрова" Львів 1:1

Голи:

04 січня - середа

"Галичина-2" Львів - ФК "Львів-2005" 0:0

"Карпати-2004-2" Львів - "Покрова" Львів 3:0

"Карпати-2004-1" Львів - СДЮШОР-4 Львів 8:0

ФК "Янтарний" Новояворівськ - "Вікторія" Львів 5:0

"Карпати-2005" - ФК "Львів-2004-1" 4:1

СК "Леви" Львів - "Кардинал" Львів 3:3

ФК "Львів-2004-2" - "Галичина-1" Львів 1:3

"Рух" Винники - "Локомотив" Львів 1:1

Матч за 9-16 місце: "Вікторія" - ФК "Львів-2005" 0:6

Матч за 9-16 місце: ФК "Янтарний" - "Галичина-2" 3:0

Матч за 9-16 місце: ФК "Львів-2004-2" - СК "Леви" 0:2

Матч за 9-16 місце: ФК "Львів-2004-1" - "Локомотив" 0:1

1/4 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Покрова" 9:1

1/4 фіналу: "Карпати-2004-2" - СДЮШОР-4 6:0

1/4 фіналу: "Карпати-2005" - "Рух" 3:2

1/4 фіналу: "Галичина" - "Кардинал" 0:2

05 січня - четвер

8.00 Матч за 13-16 місце: "Вікторія" - ФК "Львів-2004-2"

8.30 Матч за 13-16 місце: "Галичина-2" - ФК "Львів-2004-1"

9.00 Матч за 9-12 місце: ФК "Львів-2005" - СК "Леви"

9.30 Матч за 9-12 місце: "Янтарний" - "Локомотив"

10.00 Матч за 15-16 місце:

10.30 Матч за 13-14 місце:

11.00 Матч за 11-12 місце

11.30 Матч за 9-10 місце

12.00 Матч за 5-8 місце: "Покрова" - "Рух"

12.30 Матч за 5-8 місце: СДЮШОР-4 - "Галичина"

13.00 1/2 фіналу: "Карпати-2004-1" - "Карпати-2004-2"

13.30 1/2 фіналу: "Карпати-2005" - "Кардинал"

14.00 Матч за 7-8 місце:

14.30 Матч за 5-6 місце:

15.00 Матч за 3-4 місце:

15.30 ФІНАЛ

16.15 Урочисте нагородження учасників та призерів турніру і нагородження команд



Фінальний матч

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2016 року

"Карпати-2003" Львів - "Металіст" Харків



Турнірна таблиця

дитячого турніру

пам`яті В.Вараксіна

2004 р.н.

Команда В Н П М'ячі О
1 "Карпати-2004-1" 3 0 0 15-0 9
2 СДЮШОР-4 2 0 1 10-11 6
3 ФК "Янтарний" 1 0 2 7-5 3
4 "Вікторія" 0 0 3 1-17 0
Команда В Н П М'ячі О
1 "Карпати-2004-2" 3 0 0 14-2 9
2 "Покрова" 1 1 1 3-4 4
3 ФК "Львів-2005" 0 2 1 3-4 2
4 "Галичина-2" 0 1 2 0-10 1
Команда В Н П М'ячі О
1 "Карпати-2005" 1 2 0 6-3 5
2 "Кардинал" 1 2 0 5-4 5
3 ФК "Львів-2004-1" 1 0 2 6-6 3
4 СК "Леви" 0 2 1 5-9 2
Команда В Н П М'ячі О
1 "Галичина-1" 2 1 0 6-3 7
2 "Рух" 1 2 0 8-5 5
3 ФК "Львів-2004-2" 1 0 2 6-10 3
4 "Локомотив" 0 1 2 3-5 1


Поїздка на відбірковий матч

до Чемпіонату Світу

«Хорватія» - «Україна»

ВІЗОВА ПІДТРИМКА

Запрошуємо Вас підтримати національну збірну України у відбірковому матчі до ЧС-2018 у м. Загреб (Хорватія) між національними збірними Хорватії та України, який відбудеться 24 березня 2017 року

Початок матчу о 21.45 на стадіоні «Максімір» місто Загреб.

Програма поїздки:

23 березня виїзд з м. Львова орієнтовно о 18 год.

24 березня вільний час у м. Загреб, Хорватія; футбольний матч між національними збірними Хорватії та України; після матчу поселення в готель.

25 березня вільний час у м. Будапешт (приблизно 8-9 годин) та вирушаємо у м. Львів

Ціна поїздки – 150 євро (у вартість входить проїзд у комфортабельному автобусі, квиток на футбольний матч та ночівля в готелі зі сніданком поблизу м. Загреб).

Учасникам поїздки візова підтримка.

Детальна інформація за тел: 097-860-09-30 (вібер), 093-418-18-42 (Андрій Чулик)

Заплановані також поїздки на матч Фінляндія - Україна та Ісландія - України



"Карпати-2004" Львів

переможець дитячого

турніру памяті

Ярослава Луцишина

2004 р.н.

09.12.2016

1. ДЮСШ «Янар» Новояворівськ – ФК «Янтарнний-05» Новояворівськ 9:1

2. СДЮШОР-4 м.Львів – ДЮСШ Мостиська 4:2

3. ФК «Янтарнний-05» Новояворівськ - СДЮШОР-4 м.Львів 8:0

4. ДЮСШ Мостиська - ДЮСШ «Янар» Новояворівськ 3:14

5. ФК «Янтарнний-05» Новояворівськ - ДЮСШ Мостиська 2:3

6. СДЮШОР-4 м.Львів - ДЮСШ «Янар» Новояворівськ 5:1

10.12.2016

1. фк «Карпати» м.Львів – ДЮСШ м.Яворів 5:4

2. УФК м.Львів – ДЮСШ м.Миколаїв 5:1

3. ДЮСШ м.Яворів – ДЮСШ м.Окни Одеська обл.. 8:2

4. ФК «Львів» м.Львів – ДЮСШ м.Миколаїв 4:2

5. ДЮСШ м.Чернівці – ФК «Карпати» м.Львів 1:14

6. ДЮСШ м.Коломия – УФК м.Львів 10:2

7. ДЮСШ м.Окни Одеська обл.. – ДЮСШ м.Чернівці 4:1

8. ФК «Львів» м.Львів – ДЮСШ м.Коломия 5:2

9. ФК «Карпати» м.Львів- ДЮСШ м.Окни Одеська обл. 15:0

10. ДЮСШ м.Миколаїв – ДЮСШ м.Коломия 3:0

11. ДЮСШ м.Чернівці - ДЮСШ м.Яворів 1:10

12. УФК м.Львів – ФК «Львів» м.Львів 2:0

11.12.2016

1/2 фіналу Кубок «Престижу» ДЮСШ Чернівці – ФК «Янтарний-05» 5:1

1/2 фіналу Кубок «Престижу» ДЮСШ м.Коломия – ДЮСШ м.Окни 3:5

1/2 фіналу Кубок «Надії» ДЮСШ Мостиська – ФК «Львів» м.Львів 1:3

1/2 фіналу Кубок «Надії» ДЮСШ Миколаїв – ДЮСШ «Янтар» Н.Яворівськ 2:0

1/2 фіналу УФК м.Львів - ДЮСШ м.Яворів 2:4

1/2 фіналу ФК «Карпати» м.Львів – СДЮШОР-4 м.Львів 14.0

Матч за 11-12 місця ДЮСШ м.Коломия – ФК «Янтарний05» Н.Яворівськ 7:1

Матч за Кубок «Престижу» ДЮСШ м.Окни- ДЮСШ м.Чернівці 1:1 (2:0)

Матч за 7-8 місця ДЮСШ м.Миколаїв – ДЮСШ м.Мостиська 3:0

Матч за Кубок «Надії» ДЮСШ «Янтар» Н.Я. – ФК «Львів» м.Львів 3:3 (1:2)

Матч за 3-4 місця: УФК м.Львів – СДЮШОР-4 м.Львів 8:0

ФІНАЛ: ДЮСШ м.Яворів – ФК «Карпати» м.Львів 4:5



Заявляйте команди на турнір

пам`яті Ернеста Юста

097-953-44-91

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 рік

Заявляйте команди

097-860-09-30

  
 
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 СКК "Демня" X 20 17 0 3 51-17 51
2 "Гірник" С. X 20 14 3 3 52-13 45
3 "Кар`єр" Т. X 20 12 5 3 33-19 41
4 ФК "Самбір" X 20 10 5 5 25-19 35
5 ФК "Миколаїв" X 20 10 3 7 29-18 33
6 Погонь Л. X 20 8 3 9 25-30 27
7 "Рух" В. X 20 7 2 11 20-7 23
8 "Гірник" Н. X 20 6 2 12 19-45 20
9 ФК "Острів" Ч.О. X 20 4 3 13 24-51 15
10 "Юність" Г. X 20 2 6 12 14-48 12
11 ФК "Мостиська" X 20 3 2 15 16-41 11
12 ФК "Бори" Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 Думна Р. X 16 11 4 1 42-15 37
2 "Кордія-Муроване" X 16 8 5 3 30-20 29
3 "Локомотив" Р.Р. X 16 8 4 4 28-14 28
4 "Корона" Л. X 16 6 5 5 25-24 23
5 "Богун" Б. X 16 6 4 6 28-27 22
6 Шахтар Ч. X 16 6 1 9 21-25 19
7 Енергетик Д. X 16 5 3 8 25-41 18
8 "Галичина" В.Д. X 16 4 1 11 20-34 13
9 ФК Добросин X 16 1 7 8 17-36 10
10 СФК "Рата" В.М. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Фенікс-Стефано" П. X 18 14 1 3 48-21 43
2 "Юність" В.Б. X 18 12 6 0 27-7 42
3 Сокіл З. X 18 9 5 4 41-26 32
4 "Сокіл" У. X 18 7 6 5 37-26 27
5 ФОК "Городок" X 18 7 5 6 27-20 26
6 ФСК Яворів X 18 8 2 8 23-29 26
7 ФК "Ходорів" X 18 5 3 10 25-31 18
8 ФК "Черляни" X 18 5 3 10 28-41 18
9 Хімік Н.Р. X 18 5 2 11 18-27 17
10 Сокіл В.Г. X 18 1 1 16 14-60 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "В"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК Добромиль X 18 14 3 1 42-14 45
2 СК Східниця X 18 10 3 5 38-23 33
3 ФК "Новошичі" X 18 9 5 4 40-20 32
4 "Зоря" Т. X 18 9 2 7 38-24 29
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 8 3 7 24-27 27
6 ФК "Стебник" X 17 6 5 6 21-23 23
7 "Нафтовик" Б. X 16 4 6 6 16-25 18
8 "Кохавинка" Г. X 17 3 4 10 18-35 13
9 Карпати Т. X 18 2 6 10 15-42 12
10 ФСК "Карпати" Д. X 18 2 5 11 24-43 11
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА.
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Гал-КАТ" Д. X 22 16 2 4 49-26 50
2 Сокіл Р.Р. X 22 14 4 4 44-23 46
3 Сокіл Я. X 22 14 3 5 60-33 45
4 ФК "Запитів" X 22 13 2 7 57-35 41
5 ФК "Зубр" З. X 22 10 4 8 46-42 34
6 Сокіл Б. X 22 9 6 7 38-28 33
7 "Карпати" Ст.С. X 22 8 6 8 42-38 30
8 Карпати К.Б. X 22 6 6 10 34-33 24
9 "Щирець-Гетьман" X 22 7 2 13 41-59 23
10 ФК "Будівельник" П. X 22 5 2 15 32-71 17
11 Збиранка Г. X 22 4 5 13 34-60 17
12 Сокіл С. X 22 3 4 15 32-61 13
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 ФК "Синьковичі" X 22 17 3 2 71-24 54
2 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 16 3 3 68-22 51
3 ФК "Солонка" X 21 15 2 4 41-20 47
4 "Леоні" Н. X 21 10 4 7 42-34 34
5 "Слава" Т. X 22 10 3 9 45-36 33
6 "Легінь" Б. X 22 10 3 9 47-41 33
7 "Берізка" П. X 22 8 6 8 49-48 30
8 "Лео-Кераміка" Н. X 22 8 6 8 41-36 30
9 ФК "Рудно" X 22 8 3 11 36-40 27
10 "Золота Липа" Ч. X 22 4 2 16 25-52 14
11 "Галичина" Щ. X 21 3 3 15 30-59 12
12 ФК "Дубляни" X 21 2 0 19 16-99 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 ФК Львів-99 X 20 17 1 2 62-8 52
2 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 20 16 1 3 93-18 49
3 ФК "Мостиська" (юнаки) X 20 16 1 3 70-20 49
4 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 20 11 4 5 33-24 37
5 "Юність" (юнаки) Г. X 20 9 1 10 36-36 28
6 ФК "Самбір" (юнаки) X 20 8 1 11 32-48 25
7 "Гірник" (юнаки) С. X 20 6 4 10 18-48 22
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 20 6 3 11 35-39 21
9 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 20 5 1 14 15-56 16
10 "Рух" (юнаки) Л.-В. X 20 4 2 14 19-13 14
11 ФК "Острів" (юнаки) Ч.О. X 20 2 1 17 15-118 7
12 "Галичина-2000" Л. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 СДЮШОР-4 99 Л. X 16 12 3 1 45-10 39
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 16 10 3 3 51-23 33
3 ФК "Добросин (юнаки) X 16 9 3 4 25-16 30
4 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 16 8 5 3 29-18 29
5 "Шахтар" (юнаки) Ч. X 16 7 4 5 37-22 25
6 "Енергетик" (юнаки) Д. X 16 4 4 8 22-35 16
7 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 16 4 1 11 15-50 13
8 "Богун" (юнаки) Б. X 16 3 2 11 23-46 11
9 "Думна" (юнаки) Р. X 16 2 1 13 18-45 7
10 ФК "Рата" (юнаки) В.М. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Юність" (юнаки) В.Б. X 18 15 1 2 57-11 46
2 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 14 2 2 33-12 44
3 "Хімік" (юнаки) Н.Р. X 18 10 3 5 36-15 33
4 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 8 5 5 30-15 29
5 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 18 7 1 10 21-25 22
6 ФСК "Яворів" (юнаки) X 18 6 3 9 32-37 21
7 "Сокіл" (юнаки) З. X 18 6 2 10 20-41 20
8 "Сокіл" (юнаки) У. X 18 5 3 10 19-32 18
9 ФОК "Городок" (юнаки) X 18 4 1 13 14-42 13
10 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 3 3 12 18-50 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "В"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 14 4 0 53-8 46
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 17 14 1 2 43-8 43
3 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 38-15 30
4 ФК "Стебник" (юнаки) X 16 9 2 5 29-30 29
5 ФСК "Карпати" (юнаки) Д. X 18 7 1 10 26-30 22
6 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 17 6 2 9 25-27 20
7 СК "Східниця" (юнаки) X 18 6 1 11 31-50 19
8 "Карпати" (юнаки) Т. X 18 6 0 12 25-34 18
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 5 0 13 17-48 15
10 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 5 0 13 29-66 15

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини