АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
Швед Мар`ян Васильович - 21
Шекета Назар Юрійович - 17
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   134 135 136 137 138   152


РУХ ВИННИКИ - підсумки сезону 2013 року

"Рух" Винники – 1 місце в чемпіонаті Львівської області, володар Суперкубка Львівської області , чвертьфіналіст Кубка області, 2 місце в чемпіонаті України серед аматорів, півфіналіст Кубка України серед аматорів, переможець турніру пам`яті Е.Юста

У чемпіонаті Львівської області сезону 2013 року - 22 матчі; 18 виграшів; 1 нічия; 3 поразки; різниця м`ячів 63-19; 55 очок

Дома - 10 виграшів; 1 поразка;

На виїзді - 8 виграшів; 1 нічия; 2 поразки;

Да Вашої уваги всі матчі у чемпіонаті Львівської області

1 тур - Рух - Погонь 6:1 (Шептицький О. 22,23,77; Костик 75; Манорик 87,90+2) 1000

2 тур - Скала - Рух 1:3 (Сергеєв 56; Гусаковський 68; Яценків 78) 500

3 тур - Рух - ФК Миколаїв 3:0 (Шептицький О. 32,45+1,56) 600

4 тур - ФК Опір - Рух 0:2 (Романів 59; Манорик 78) 400

5 тур - Рух - ФК Куликів 3:1 (Поліванов 15; Шептицький О. 20,61) 700

6 тур - СКК Демня - Рух 1:3 (Дикий 41,57; Шептицький О. 49) 800

7 тур - Рух - Карпати-ДДПУ 2:0 (Деревльов 51; Макар 58) 500

8 тур - ФК Самбір - Рух 2:2 (Поліванов 30,41) 1200

9 тур - Рух - Карпати 3:0 (Макар 51; Шептицький О. 73-пен.; Дикий 77) 1000

10 тур - Шахтар - Рух 1:4 (Дикий 32; Шептицький О. 44; Гусаковський 47; Деревльов 75) 1200

11 тур - Рух - Гірник 1:3 (Шептицький О. 55-пен.) 2000

12 тур - Погонь - Рух 0:3 т/п 700

13 тур - Рух - Скала 7:0 (Яценків 26; Дикий 31; Сергеєв 33; Шептицький О. 44,72,85; Гусаковський 51) 200

14 тур - ФК Миколаїв - Рух 1:3 (Шептицький О. 7,79; Сергеєв 60) 1000

15 тур - Рух - ФК Опір 2:1 (Деревльов 68; Шептицький О. 81) 150

16 тур - ФК Куликів - Рух 2:1 (Козловський С. 90+3) 300

17 тур - Рух - СКК Демня 2:1 (Козловський С. 16; Поліванов 76) 300

18 тур - Карпати-ДДПУ - Рух 0:3 т/п

19 тур - Рух - ФК Самбір 3:0 (Шептицький М. 43; Шептицький О. 47,49) 500

20 тур - Карпати - Рух 0:3 т/п

21 тур - Рух - Шахтар 3:2 (Деревльов 1; Шептицький О. 4,36) 1000

22 тур - Гірник - Рух 2:1 (Дикий 75) 500

Статистика гравців в чемпіонаті Львівської області 1261
ПІБ футболіста Дата І Г П В Хв.
Іванський Любомир Михайлович 11.01.1983 20 0 1 0 1455
Баглай Андрій Іванович 24.10.1987 17 0 0 0 806
Блавацький Андрій Євгенович 14.08.1988 12 0 0 0 240
Бойко Роман Олегович 07.02.1993 18 0 5 0 1308
Гусаковський Юрій Вікторович 24.01.1984 16 3 5 0 1278
Даниловський Сергій Юрійович 20.08.1981 4 0 1 0 226
Деревльов Костянтин Миколай. 11.07.1983 19 4 2 0 1061
Дикий Іван Іванович 06.07.1984 18 6 2 0
Дмитрух Віталій Богданович 05.07.1992 19 0 1 0 1250
Козловський Григорій Петрович 01.02.1971 1 0 0 0 90
Козловський Святослав Григор. 26.03.1994 6 2 1 0 403
Костик Богдан Іванович 22.01.1983 18 1 5 0 1335
Макар Володимир Павлович 22.01.1990 18 2 2 0 1135
Манорик Роман Зеновійович 22.02.1981 19 4 1 0 400
Поліванов Віктор Васильович 08.04.1983 12 4 30 541
Романів Володимир Богданович 16.06.1985 16 1 2 0 593
Сергеєв Сергій Олександрович 25.05.1982 15 3 0 0 939
Шевчук Юрій Степанович 06.05.1985 18 0 0 0 1612
Шептицький Михайло Вікторов. 22.01.1993 17 1 1 0 558
Шептицький Олег Романович 01.09.1986 19 23 0 0 1411
Шпирка Роман Степанович 01.01.1991 13 0 2 0 291
Шульган Руслан Романович 04.07.1993 2 0 0 0 98
Яценків Ігор Миронович 17.03.1984 19 2 2 0 1019

Всі матчі в чемпіонаті України серед аматорів

Перший етап

Група "1"

1 тур - Буковина-2-ЛС - Рух -:+

2 тур - Збруч - Рух 2:2 800

3 тур - Рух - ОДЕК 4:1 400

4 тур - Авангард - Рух 0:0 2000

5 тур - Рух - ФК Вінниця 3:0 100

6 тур - Рух - Буковина-2-ЛС 3:1 200

7 тур - Рух - Збруч 3:0 500

8 тур - ОДЕК - Рух 2:0 600

9 тур - Рух - Авангард 2:0 350

10 тур - ФК Вінниця - Рух 0:3 600

Другий етап

Група "Б"

1 тур - Гвардієць - Рух 2:3 300

2 тур - Буревісник - Рух 0:1 100

3 тур - Рух - Зоря 2:0 500

Фінал

Рух - Одек 1:1,п.3:4 250



"Рух" Винники переможець Суперкубку Львівської області сезону 2013 року

"Шахтар" Червоноград - "Рух" Винники 1:2 (1:2)

09 листопада. Стадіон: "Шахтар" м.Червоноград. 1000 глядачів

Арбітр: Юрій Можаровський

Асистенти арбітра: Володимир Лозинський, Андрій Смольський

Резервний арбітр: Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

"Шахтар" - Щур, Iльчишин, Сидорко, Брунець, Васюта, Войтович (Вергун,89), Свiнцицький, Райша, Покладок (Данилюк В.,46), Паськiв (Кондюх,67), Михальчук Ю. (Iванець,84).

"Рух" - Шульган, Гусаковський, Бойко Р., Iванський, Дикий, Костик, Сергеев (Манорик,90+1), Деревльов (Яценкiв 46), Баглай (Дмитрух,68), Козловський С. (Макар,32, Романiв,86), Шептицький О.

Попередження: Костик (41)



Перша ліга. Стикові матчі

Дорослі склади

10 листопада - неділя

Матч за перше місце: "Гірник" Новояворівськ - "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі 2:0 (перший матч 2:3)

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Степан Пелих

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: Кархут (8), Шпелик (79-пен.)

"Гірник" - Савич, Мацько (Радюк,21), Балабух М., Бішко, Кархут (Валах,90+3), Грабовський, Шпелик, Кондра, Коцовський (Іванина,83), Балабух Т. (Фостаковський,69), Каракевич (Дуб,87)

"Кар`єр-Прикарпаття" - Михалевич, Чуплак (Яким,80), Шуга, Колодій, Петрик, Бобилєв, Ковельський Ю., Бабич, Миськів, Гарас, Луць

Попередження: Каракевич (25), Кондра (27), Петрик (7), Бобилєв (48), Колодій (62), Чуплак (78). Вилучення: Грабовський (84) - Шуга (84)

Матч за третє місце: ФК "Лапаївка" - "Ураган" Раденичі 7:2 (перший матч 2:3)

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Андрій Онишків

Спостерігач ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: Сенишин Н. (4,75), Личак (9), Федюк (28), Костюк (71,79), Карапінка (89) - Яхимець (19), Бойко А. (27)

ФК "Лапаївка" - Литвин, Туревич, Когут Б. (Одноріг,85), Костюк, Лакомський В. (Довгошия,35), Рацький

"Ураган" - Паук, Бурбило, Слука, Галамага, Бойко А., Кіт-Копиляк, Борис, Біловус, Лешнівський (Шагало,70), Яхимець, Маланяк

Попередження: Федюк (6), Когут (13) - Кіт-Копиляк (21), Яхимець (57)

Юнацькі склади

09 листопада - субота

Матч за перше місце: ФК "Лапаївка" - "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі 3:0 (перший матч 2:0)

Арбітр: Юрій Голубець

Асистенти арбітра: Ігор Савка, Юрій Пилипів

Спостерігач ФФЛ: Станіслав Гурка

10 листопада - неділя

Матч за третє місце: ФК "Стебник" - ФК "Добросин" (перший матч 0:2)

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Олег Дуцяк

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Поліщук

ДЕТАЛЬНІШЕ

-->


ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 4 тур

Груповий етап.

Підгрупа 1

"Локомотив" Р.Руська - ФК "Мостиська" 4:3

Підгрупа 2

ФК „Старт” Батятичі - „ТрансСервіс-1” Зубейки 0:3 т.р.

Підгрупа 3

ФК "Княжі Лани" Княже-Скварява - ФК "Красне" 4:0

Підгрупа 4

ФК „Синьковичі” - „Галичина" Щирець 0:0

Підгрупа 4

ФК "Підбуж" - "Зоря" Попеляни 4:1

Підгрупа 6

ФК „Стрілків” - „Дністер” Вовче 5:2

Детальніше



Друга ліга. Стикові матчі

Юнацькі склади

10 листопада - неділя 12.00

Матч за перше місце: "Нива" Дубляни - "Сокіл" Сокільники 1:0 (перший матч 0:2)

Матч за третє місце: "Галичина" В.Дорошів - ФК "Черляни-Городок" 3:1 (перший матч 1:1)

Голи: Шляхетко (60), Ткачук Ю. (64,75) - Карпенко (23)

Арбітр : Роман Блавацький

Асистенти арбітра : Андрій Чулик, Василь Верблянський

Спостерігач ФФЛ : Мирон Молочій

"Галичина" - Кураш, Деревенко (Мороз,70), Ковалишин, Габа, Ткачук Ю. (Пришляк,78), Роль, Дуда, Бучківський (Говоруха,78), Петрань, Усенко (Труш,41), Шляхетко

ФК "Черляни-Городок" - Палій, Спільник, Костишак (Кайдан,78), Ганай, Франків, Музика, Цебак, Байдан (Корінь,60), Сивера, Карпенко, Паснак

Попередження: Петрань (34), Труш (49), Бучківський (73), Пришляк (80+2) - Костишак (17), Цебак (26), Сивера (34),

Дорослі склади

10 листопада - неділя 14.00

Матч за третє місце: "Галичина" В.Дорошів - ФК "Черляни-Городок" 2:1 (перший матч 3:1)

Голи: Смачило (9), Н. Є. Цюпка (90) – Камінський (18).

Арбітр : Василь Верблянський

Асистенти арбітра : Андрій Чулик, Роман Блавацький

Спостерігач ФФЛ : Мирон Молочій

"Галичина" - Н. Я. Цюпка, Петрань (Іваник, 83), Галун, Барабах, Дерев’янчук (Брацук, 78), Уштан, Гатин-Лозинський (Неділько, 65), Гринишин, Смачило (Мартин, 70), Е. Стронціцький (Б. Стронціцький, 46; Костюк, 83), Н. Є. Цюпка.

ФК "Черляни-Городок" - Гораєцький, Чабак, Оліярник, Наконечний, Леськів, Барабаш, Павлюх, Скотаренко (Довба, 57), Сирватка (Данилів, 56), Камінський, Сало.

Попередження: Б. Стронціцький (65), Мартин (82) – Оліярник (53), Довба (64), Камінський (78), Сало (87). Вилучення: Гораєцький (56)

ДЕТАЛЬНІШЕ

-->


Кубок Пастернака. Груповий етап

06 листопада - середа

"Рух" Винники - ФК "Опір" Львів 2:3

10 листопада - неділя

14.00 ФК "Бори" Бориничі - ФК "Яричів" Н.Яричів 2:2

14.00 "Сокіл" В.Глібовичі - "Верес" В.Любінь 2:3

14.00 "Юність" В.Білка - ФК "Гніздичів" 0:1

14.00 ФК "Щирець" - "Волком" Волиця 2:3

14.00 "Нива" Дубляни - "Спиртовик" Лопатин 0:2

14.00 "Сокіл" Сокільники - "Будівельник" Пустомити 1:1

12.00 "Гетьман" Щирець - СФК "Муроване" 1:1

ДЕТАЛЬНІШЕ

-->


Третя ліга

03 листопада - неділя

12.00 ФК "Зубра" - "Еталон" Підгайчики 1:3

13.00 "Лео-Кераміка" Неділиська - "Ватра" Пикуловичі 3:0 т.р.

13.00 "Цукровик" Павлів - ФК "Тарасівка" 3:0 т.р.

13.00 ФК "Липники" - ФК "Чорнушовичі" 0:2

13.00 "Золота Липа" Чемеринці - ФК "Малехів" 3:0 т.р.

ДЕТАЛЬНІШЕ



СУПЕРКУБОК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ рік за роком

2007 рік : ФК "Рава" Р.Руська - "Шахтар" Червоноград 1:1, п. 4:2 Голи: Дева (26) - Шпелик (40)

2008 рік : "Сокіл" Золочів - ФК "Рава" Р.Руська 2:1 Голи: Барановський (22), Краївський (90+3) - Дикий (48)

2009 рік : ФК "Вишня" С.Вишня - "Карпати" К.Бузька 2:0 Голи: Майгер (53,90)

2010 рік : "Нафтуся" Східниця - ФСК "Яворів" 3:1 Голи: Миськів (30), Гарас (61,88) - Фостаковський (22)

2011 рік : "Кар`єр" Торчиновичі - ФК "Куликів" 2:2,п. 1:3 Голи: Колодій (30), Гарас (77) - Вергун (45), Балух (79)

Очікуйте на протоколи матчів. Сайт висловлює подяку Миколі Вантуху за надану інформацію



ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Турнірні таблиці

Підгрупа 1

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Мостиська" 2 0 0 8-2 6
2 "Локомотив" 1 0 1 4-2 3
3 СФК "Прилбичі" 0 0 2 2-10 0

Підгрупа 2

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Сокіл" 1 1 0 6-3 4
2 "ТрансСервіс-1" 1 1 0 3-1 4
3 "Старт" 0 0 2 2-7 0

Підгрупа 3

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Княжі Лани" 1 1 0 5-1 4
2 "Будівельник" 1 1 0 5-3 4
3 ФК "Красне" 0 0 2 2-8 0

Підгрупа 4

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Синьковичі" 2 0 0 13-3 6
2 "Галичина" 0 1 1 5-9 1
3 "Литмір" 0 1 1 6-12 1

Підгрупа 5

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Підбуж" 2 0 0 7-0 6
2 "Газовик" 0 0 1 0-1 0
3 "Зоря" 0 0 1 0-6 0

Підгрупа 6

Місце Koмaндa В Н П Мячі Очки
1 ФК "Стрілків" 2 0 0 4-0 6
2 ФК "Новошичі" 1 0 1 5-2 3
3 "Дністер" 0 0 2 1-8 0


ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 3 тур

(оновлено протоколи матчів)

Груповий етап.

Підгрупа 1

"Локомотив" Р.Руська - СФК „Прилбичі” 4:0

Підгрупа 2

ФК „Сокіл” Андріївка - "ТрансСервіс-1" 1:1

Підгрупа 3

ФК "Княжі Лани" Княже-Скварява - „Будівельник” Пукеничі 1:1

Підгрупа 4

„Литмір” Присліп - "Галичина" Щирець 4:4

Підгрупа 5

ФК "Підбуж" - "Газовик" Угерсько 1:0

Підгрупа 6

ФК „Новошичі” - "Дністер" Вовче 5:1

Детальніше



КУБОК УКРАЇНИ серед аматорів

«Єдність» (с.Плиски, Чернігівська обл.) — «Чайка» (Києво-Святоши. р-н Київська обл.) 3-2 (в дод. час.)

02 листопада - субота.

Арбітр матчу — Сергій Скирда (Харків).

Асистенти арбітра: Іван Саливончик, Михайло Білорус (обидва — Черкаси).

Спостерігач арбітражу — Віктор Григорович Дердо (Одеська область).

Голи: Журба (45+2), Дудник (56-пен.), Постолатьєв (90-пен.) - Медвідь (91), Богданов (115)

"Єдність": Скибенко, Ковальчук, Шейко, Кордюк, Журба, Бабаєв, Джилішвілі, Постолатьєв, Кварая, Омельянов, Ковалевський.

"Чайка": Мусієнко, Ремезовський, Прасковський, Паламарчук, Конюшенко, Петренко, Рисенко, Байдачний, Барчишин, Мануйленко, Будзько.



Прем`єр-ліга

03 листопада - неділя

ФК "Самбір" - ФК "Миколаїв" 0:3,3:0

СКК "Демня" - ФК "Куликів" 0:3,2:3

"Шахтар" Червоноград - "Погонь" Львів 4:1,3:3

"Гірник" Соснівка - "Рух" Винники 0:1,2:1

ДЕТАЛЬНІШЕ



Перша ліга. Стикові матчі і перенесений матч

Дорослі склади

03 листопада - неділя

Матч за перше місце: "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі - "Гірник" Новояворівськ 3:2

Голи: Луць (16), Ковельський Ю. (20), Бобилєв (85) - Каракевич (30), Климак (63)

Арбітр: Юрій Карп`як Асистенти арбітри: Андрій Смольський, Сергій Пашковський. Резервний арбітр: Ігор Савка Спостерігач: Степан Понайда

"Кар`єр-Прикарпаття" - Михалевич, Шуга, Петрик, Новосельський, Колодій, Яким (Чуплак,74), Бобилєв, Ковельський, Миськів, Бабич, Луць

"Гірник" - Савич, Мацько, Климак, Бішко (Кархут,88), Балабух М., Грабовський, Шпелик, Кондра (Фостаковський,70), Майгер, Коцовський (Балабух Т.,82), Каракевич

Попередження: Новосельський (17), Яким (32), Бобилєв (87) - Кондра (21), Климак (60), Балабух М. (90)

Матч за третє місце: "Ураган" Раденичі - ФК "Лапаївка" 3:2

Голи: Лешнівський (6), Кіт-Копиляк (28,51) - Кудінов (15), Личак (54)

Арбітр: Руслан Хомин Асистенти арбітри: Юрій Голубець, Андрій Чулик. Спостерігач: Мирослав Дорош

"Ураган" - Паук, Бурбило, Галамага, Слука, Маланяк, Яхимець, Лешнівський (Шагало,75), Кміть, Біловус, Борис, Кіт-Копиляк

ФК "Лапаївка" - Литвин, Когут Б. (Довгошия,32), Туревич, Лакомський, Кукуруза (Фамуляк,59), Кудінов (Карапінка,54), Федюк, Рацький, Личак (Шеремета,85), Луць, Сенишин

Попередження: Бурбило (17), Слука (24), Маланяк (84) - Луць (89), Туревич (89), Шеремета (90+3)

Юнацькі склади

02 листопада - субота

Матч за перше місце: "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі - ФК "Лапаївка" 0:2

02 листопада. Стадіон "Кар`єр". 60 глядачів

Голи: Шандра (7), Адам (47)

Арбітр: Андрій Чулик. Асистенти арбітри: Юрій Голубець, Ігор Савка. Спостерігач: Анатолій Поліщук

"Кар`єр-Прикарпаття" - Головчак (Москаленко,41), Торчиняк, Рурич, Іваницький, Фалат (Рущак,19), Калька О., Калька Р., Лисак, Сокирко, Залога, Гурничний.

ФК "Лапаївка" - Бунда, Якимець (Лесів,67), Глива, Ярощук, Добрянський, Музика, Патрайко, Шандра, Багдай, Абрамчук, Лесів (Бляхар,67)

Попередження: Іваницький (36), Калька Р. (42), Торчиняк (50) - Адам (50), Якимець (55), Музика (80+2). Вилучення: Калька О. (62)

03 листопада - неділя

Матч за третє місце: ФК "Добросин" - ФК "Стебник" 2:0

Голи: Поріцький (56), Маслюк (61). Нереалізований пенальті: Гоцій (71)

Арбітр: Юрій Ковальчук. Асистенти арбітри: Василь Файда, Богдан Горошко Спостерігач: Ігор Бедрій

ФК "Добросин" - Босий, Іващенко (Породько,41), Білан, Безпалько, Поріцький, Солтис, Маслюк, Кулай, Чебеняк, Гоцій, Жумило (Міськевич,80)

ФК "Стебник" - Петрицин, Добуш, Станович, Паньків, Лекуш, Гарасимяк, Винар, Бачинський, Артемович (Нафус,50), Бобоцько (Явір,68), Пасічник

Попередження: Чебеняк (42), Породько (57) - Гарасимяк (31), Пасічник (80+2)

03 листопада - неділя

Перенесений матч: "Хімік" Н.Розділ - "Нафтовик" Борислав 4:3,5:2

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   120

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо-2002" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 09.30

"Покрова" Львів - "Динамо-2003" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.30

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ

"КАРПАТИ-2009" Львів переможець

дитячого турніру з футболу

Lviv Junior Cup

серед команд 2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Покрова-Вікторія»

2. ФК «Львів-2009-1»

3. Карпати Кн.Ольги

4. «Скала» Стрий

5. «Рух» Винники

Група «Б»

1. «Карпати-2009» Львів

2. «Прогрес» Львів

3. ФК «Львів-2009-2»

4. ФК «Самбір»

5. «Лідер» Червоноград

Результати матчів

«Покрова-Вікторія» Львів – «Рух» Винники 2:0

ФК «Львів-09-1» - «Карпати» Кн.Ольги 3:2

ФК «Львів-09-2» - «Лідер» Червоноград 1:0

«Прогрес» Львів – ФК «Самбір» 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – «Карпати» Кн.Ольги 6:2

«Скала» Стрий – «Рух» Винники 3:2

«Карпати-2009» Львів – ФК "Самбір" 3:0

«Прогрес» Львів – "Лідер" Червоноград 0:2

ФК «Львів-09-1» - «Скала» Стрий 2:1

«Карпати» Кн.Ольги – «Рух» Винники 4:0

«Карпати-2009» Львів – «Прогрес» Львів 2:0

ФК «Самбір» - ФК "Львів-09-2" 1:1

«Покрова-Вікторія» Львів – «Скала» Стрий 4:0

ФК «Львів-09-1» - «Рух» Винники 1:0

"Лідер" Червоноград - «Карпати-2009» Львів 0:2

ФК "Львів-09-2" - "Прогрес" Львів 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – ФК «Львів-09-1» 4:0

«Карпати» Кн.Ольги – «Скала» Стрий 2:2

ФК «Львів-09-2» - "Карпати-2009" Львів 1:2

«Прогрес» Львів – «Лідер» Червоноград 0:2

Турнірна таблиця "А"

1. "Покрова-Вікторія" Львів - 12 очок, +14

2. ФК "Львів-09-1" - 9 очок, -1

3. "Карпати" Кн.Ольги - 4 очки, -1

4. "Скала" Стрий - 4 очки, -4

5. "Рух" Винники - 0 очок, -8

Турнірна таблиця "Б"

1. "Карпати-2009" Львів - 12 очок, +8

2. ФК "Самбір" - 5 очок, 0

3. ФК "Львів-09-2" - 5 очок, 0

4. "Лідер" Червоноград - 3 очок, -4

5. "Прогрес" Львів - 2 очки, -4

1/2 фіналу - "Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Самбір" 3:2

1/2 фіналу - ФК "Львів-09-1" - "Карпати-2009" Львів 0:2

Матч за 3 місце - ФК "Самбір" - ФК "Львів-09-1" 0:0, п. 2:3

ФІНАЛ - "Карпати-2009" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів 1:1, п. 3:2

Чемпіонат України

серед команд U-19

Перша ліга

28 березня - середа

"Рух" Винники - ДЮСШ "Тернопіль"

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)

Асистенти арбітра: Цмоканич Н.М. (Львів) Дуцяк О.І. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Лемех Я.Л. (Львів)

"Гірник" Новояворівськ - "Волинь" Луцьк

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 12.30

Арбітр: Радюкін Т.О.(Хмельницька)

Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів) Притула В.Г. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Валенко А.А. (Львів)

ФК "Бережани"-ДЮСШ (Бережани Тернопільської обл.) - ФК "Опір" (Львів)

Арбітр: Заліський І.П. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Федунець В.І. (Тернопіль) Брик М.М. (Тернопільська)

Спостерігач ФФУ Трач Б.Б. (Тернопіль)

ФК "Тепловик"-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - "Ніка" (Івано-Франківськ)

Арбітр: Леськів Я.А. (Львівська)

Асистенти арбітра: Микитин П.М. (Івано-Франківськ) Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ)

Спостерігач ФФУ Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

"Буковина" (Чернівці) - МФА (Мукачево Закарпатської обл.)

Арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківська)

Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці) Волощук А.О. (Чернівці)

Спостерігач ФФУ Маковій В.Д. (Чернівці)

ФК "Львів" переможець

дитячого турніру

Кубок Федерації

серед дітей 2008 р.н.

Стадіон «Україна»

21 березня – середа

ФК «Львів» білі – «Рух» Винники 3:0

ФК «Львів» сині – ФК «Запитів» 4:1

«Легіон-2» Київ – «Рух» Винники 0:11

«Легіон-1» Київ – ФК «Львів» білі 1:4

ФК «Львів» сині – «Галичина» Львів 0:7

«Легіон-2» Київ – ФК «Запитів» 0:6

«Легіон-1» Київ – «Галичина» Львів 1:3

22 березня – четвер

ФК «Львів» білі – ФК «Львів» сині 7:1

«Легіон-1» Київ – «Легіон-2» Київ 14:1

ФК «Львів» білі – «Галичина» Львів 5:0

ФК «Львів» сині – «Рух» Винники 0:2

ФК «Запитів» - «Легіон-1» Київ 0:4

«Галичина» Львів – «Легіон-2» Київ 11:0

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 8:2

23 березня – пятниця

«Рух» Винники – «Легіон-1» Київ 1:0

ФК «Львів» білі – «Легіон-2» Київ 17:0

«Рух» Винники – «Галичина» Львів 2:3

ФК «Львів» сині – «Легіон-1» Київ 2:1

ФК «Львів» білі – ФК «Запитів» 14:2

ФК «Львів» сині – «Легіон-2» Київ 14:0

ФК «Запитів» - «Галичина» Львів 1:1

Підсумкове турнірне становище:

1. ФК "Львів" білі - 18 очок

2. "Галичина" Львів - 13 очок

3. "Рух" Винники - 12 очок

4. ФК "Львів" сині - 9 очки

5. "Легіон-1" Київ - 6 очок

6. ФК "Запитів" - 4 очки

7. "Легіон-2" Київ - 0 очок

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Клуб Лева"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Покрова-Вікторія"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Рух" - "Прогрес"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Динамо - Леви

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

ФК Янів - Скала

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

СДЮШОР-4 - Буг-Арсенал

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Фенікс - Леви

АНОНС ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Спортивний зал "Галичина"

23 березня - п`ятниця

2010 р.н.

13.00 "Карпати" Львів - "Клуб Лева" Львів

2009 р.н.

13.30 "Карпати" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів

2008 р.н.

14.00 "Прогрес" Львів - "Рух" Винники

2005 р.н.

14.30 СДЮШОР-4 Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль

2006 р.н.

15.00 ФК "Янів" І.Франкове - "Скала" Стрий

2007 р.н.

15.30 "Динамо" Львів - СК "Леви" Львів

2004 р.н.

16.00 "Фенікс" Поториця - СК "Леви" Львів

17.30 УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД



ДЮФЛ Львівщини

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

Вікова група 2004 р.н.

ФК "Львів-2005" - "Галичина" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2006" - СДЮШОР-4 Львів 2:0

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Лемішко, Лень

ФК "Львів-2006" - "Спарта" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Шутяк (два), Лень - Ягольник

ТЕСТУВАННЯ КА АРБІТРІВ

ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

29 березня (четвер) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить тестування з фізичної підготовки арбітрів.

Місце проведення: легкоатлетичний манеж СКА, вул. Клепарівська.

Час проведення: 16.00 - ДЮФЛ України; 17.00 - арбітри до 40 років; 18.00 - арбітри після 40 років та НШФА.

Медична довідка про стан здоров`я є обов`язковою.

31 березня (субота) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить семінар та тестування з теоретичної підготовки арбітрів та спостерігачів.

Місце проведення: кафедра футболу ЛДУФК, стадіон "СКІФ", вул. Черемшини,17

Час проведення: 11.00 - 16.00

ЗАПРОШУЄМО ВПОДОБАТИ !!!!

Федерація футболу Львівської області запрошує вподобати офіційну сторінку у соціальниій мережі facebook



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини