АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
Швед Мар`ян Васильович - 21
Шекета Назар Юрійович - 17
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   144 145 146 147 148   152


Перша ліга

20 червня - четвер

"Ураган" Раденичі - ФК "Бори" Бориничі 3:0,4:1

23 червня - неділя

ФК "Вишня" С.Вишня - ФОК "Городок" 3:1,2:0

ФК "Добросин" - ФК "Яричів" Н.Яричів 4:0,0:0

"Думна" Ременів - "Богун" Броди 1:1,4:6

ФК "Лапаївка" - ФК "Рата" В.Мости 8:0,5:0

"Енергетик" Добротвір - ФК "Звенигород" 3:1,3:1

ФК "Бори" Бориничі - "Хімік" Н.Розділ 0:5,4:3

24 червня - понеділок

СКК "Пісочна" - "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі 4:2,4:1

ФК "Ходорів" - "Кохавинка" Гніздичів 1:0,0:0

ФК "Стебник" - СК "Східниця" 4:1,2:6

"Нафтовик" Борислав - "Сокіл" В.Глібовичі 1:0,2:1

"Улар-Дністер" Київець - "Зоря" Городиславичі 2:0,1:0

ДЕТАЛЬНІШЕ



Друга ліга

18 червня - вівторок

"Легіон" Львів - "Верховина" З.Вода 1:2

23 червня - неділя

"Сокіл" Ямпіль - "Збиранка" Грибовичі 4:0,2:3

ФСК "Яворів" - "Вугільник" Гірник 3:1,2:2

"Нива" Жовтанці - "Волком" Волиця 4:2,1:0

"Спиртовик" Лопатин - СФК "Муроване" 2:4,2:3

"Галичина" В.Дорошів - "Стандарт" Артасів 2:3,1:4

"Юність" В.Білка - ФК "Черляни-Городок" 0:4,0:3

24 червня - понеділок

"Сокіл" Сокільники - МКСК "Дністер" Розвадів 3:1,0:2

"Галичина" Бібрка - "Будівельник" Пустомити 1:0

"Чайка" Ставчани - "Карпати" С.Село 2:4,3:5

ФК "Щирець" - "Верховина" З.Вода 1:2,2:2

ДЕТАЛЬНІШЕ



Третя ліга

23 червня - неділя

ФК "Запитів" - ФК "Зубра" 1:1

ФК "Малехів" - ФК "Липники" 0:1

ФК "Чишки" - ФК "Оброшино" 0:3

ФК "Рудно" - ФК "Чорнушовичі" 3:3

"Лео-Кераміка" Неділиська - "Колос" Куровичі 4:1

"Золота Липа" Чемеринці - "Стріла" Лагодів 2:0

"Цукровик" Павлів - "Еталон" Підгайчики 9:3

"Арсенал" С.Село - "Ватра" Пикуловичі 5:3

ДЕТАЛЬНІШЕ



Прем`єр-ліга

15 червня - субота

"Гірник" Соснівка - ФК "Опір" Львів 4:0,3:1

16 червня - неділя

ФК "Куликів" - ФК "Миколаїв" 0:1,1:1

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич - "Погонь" Львів 3:1,0:2

ФК "Самбір" - "Рух" Винники 2:2,2:2

"Карпати" К.Б. - "Шахтар" Червоноград 0:4,1:3

ДЕТАЛЬНІШЕ



Перша ліга

13 червня - четвер

"Погонь-2" Львів - "Думна" Ременів 2:2,0:1

"Нафтовик" Борислав - "Кохавинка" Гніздичів 1:0,3:1

ФК "Стебник" - "Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі 1:0,0:2

ФК "Ходорів" - "Хімік" Н.Розділ 0:2,0:1

"Авангард" Жидачів - СК "Східниця" 1:1,0:3

"Улар" Київець - "Сокіл" В.Глібовичі 2:0,2:0

"Ураган" Раденичі - ФК "Острів" Ч.Острів 4:0,2:2

СКК "Пісочна" - ФК "Бори" Бориничі 4:0,2:1

16 червня - неділя

ФК "Яричів" - "Енергетик" Добротвір 0:3,1:2

ФК "Рата" В.Мости - "Гірник" Новояворівськ 1:7,2:2

ФОК "Городок" - ФК "Добросин" 0:4,2:1

"Газовик-Хуртовина" Комарно - ФК "Вишня" С.Вишня 3:1,3:1

"Богун" Броди - ФК "Лапаївка" 0:3,1:2

"Сокіл" В.Глібовичі - "Авангард" Жидачів 3:0,3:0 (команда "Авангард" не виїхала на матчі)

"Зоря" Городиславичі - "Ураган" Раденичі 4:3,0:1

ФК "Острів" Ч.Острів - "Улар" Київець 2:3,2:2

СК "Східниця" - "Нафтовик" Борислав 0:0,0:2

"Хімік" Н.Розділ - СКК "Пісочна" 1:2,2:1

ДЕТАЛЬНІШЕ



Друга ліга

11 червня - вівторок

"Легіон" Львів - МКСК "Дністер" Розвадів 2:1

14 червня - пятниця

"Легіон" Львів - "Юність" В.Білка 3:0

16 червня - неділя

СФК "Муроване" - "Галичина" В.Дорошів 1:3,0:1

"Волком" Волиця - "Спиртовик" Лопатин 3:1,4:0

"Вугільник" Гірник - "Нива" Жовтанці 1:1,0:2

"Збиранка" Грибовичі - ФСК "Яворів" 1:4,1:2

ФК "Щирець" - "Гетьман" Щирець 2:1,1:1

"Будівельник" Пустомити - ФК "Черляни-Городок" 0:2,0:3

МКСК "Дністер" - "Галичина" Бібрка 1:5

"Чайка" Ставчани - "Сокіл" Р.Руське 0:1,3:5

"Верховина" З.Вода - "Юність" В.Білка 0:1,3:1

ДЕТАЛЬНІШЕ



Третя ліга

13 червня - четвер

"Колос" Куровичі - "Цукровик" Павлів 2:2

"Еталон" Підгайчики - ФК "Рудно" 1:1

ФК "Малехів" - "Арсенал" С.Село 1:0

ФК "Зубра" - "Лео-Кераміка" Неділиська 3:0

ФК "Липники" - ФК "Запитів" 1:1

ФК "Оброшин" - "Ватра" Пикуловичі 3:2

15 червня - субота

ФК "Чорнушовичі" - "Стріла" Лагодів 4:1

16 червня - неділя

"Цукровик" Павлів - ФК "Малехів" 7:0

ФК "Чишки" - "Золота Липа" Чемеринці 1:2

"Ватра" Пикуловичі - ФК "Липники" 0:2

ДЕТАЛЬНІШЕ



Чемпіонат України серед аматорів

Група "1". П`ятий тур

05 червня - середа

«Буковина-2-ЛС» – «Збруч» 2 : 1

«Рух» – ФК «Вінниця» 3 : 0

ОДЕК — «Авангард» 3 : 2

ДЕТАЛЬНІШЕ

Турнірна таблиця

1. "Рух" Винники 4 2 2 0 9:3 8

2. "Буковина-2-ЛС" (Чернівці) 4 2 1 1 6:6 7

3. "ОДЕК" (Оржів) 5 2 1 2 6:10 7

4. "Збруч" (Волочиськ) 5 1 3 1 6:6 6

5. ФК «Вінниця» 5 1 2 2 7:8 5

6. "Авангард" (Новоград-Волинський) 5 1 1 3 8:9 4



Прем`єр-ліга

05 червня - середа

"Скала-2" Моршин - ФК "Куликів" матч юнацьких перенесено,0:4

08 червня - субота

"Погонь" Львів - СКК "Демня" 1:3,1:0

ФК "Миколаїв" - ФК "Опір" 7:1,3:0

09 червня - неділя

"Карпати" К.Бузька - "Гірник" Соснівка 0:1,2:2

"Шахтар" Червоноград - ФК "Самбір" 1:1,1:0

"Рух" Винники - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 5:0,2:0



Перша ліга

05 червня - середа

ФК "Добросин" - "Газовик-Комарно" 4:1,2:0

ФК "Лапаївка" - "Погонь-2" Львів 7:0,6:0

08 червня - субота

ФК "Острів" - "Зоря" Городиславичі 1:1,2:3

09 червня - неділя

"Гірник" Новояворівськ - "Богун" Броди 2:0,3:0

ФК "Яричів" Н.Яричів - ФК "Звенигород" 0:5,4:1

ФК "Вишня" С.Вишня - ФК "Рата" В.Мости 2:1,1:1

"Кохавинка" Гніздичів - "Авангард" Жидачів 6:1,2:0

СК "Східниця" - "Улар" Київець 0:4,3:2

"Сокіл" В.Глібовичі - "Ураган" Раденичі 2:7,2:4

"Кар`єр-Прикарпаття" Ст.Самбір/Торчиновичі - "Нафтовик" Борислав 5:1,5:1

"Хімік" Н.Розділ - ФК "Стебник" 6:1,1:0

ФК "Бори" Бориничі - ФК "Ходорів" 0:3,2:0



Друга ліга

04 червня - вівторок

"Карпати" С.Село - "Легіон" Львів 1 : 3

07 червня - пятниця

"Легіон" Львів - "Галичина" Бібрка 0 : 7

08 червня - субота

ФК "Черляни-Городок" - МКСК "Дністер" Розвадів 1:0,0:0

"Галичина" В.Дорошів - "Волком" Волиця 3:0,1:0

09 червня - неділя

ФСК "Яворів" - "Сокіл" Ямпіль 1:2,1:3

"Нива" Жовтанці - "Збиранка" Грибовичі 1:0,3:1

"Спиртовик" Лопатин - "Вугільник" Гірник 0:0,1:3

"Нива" Дубляни - СФК "Муроване" 0:0,3:1

"Галичина" Бібрка - "Сокіл" Сокільники 2:0

"Юність" В.Білка - "Гетьман" Щирець 6:0,3:1

ФК "Щирець" - "Карпати" С.Село 1:2,1:2

ФК "Давидів" - "Чайка" Ставчани 4:3,1:4 - матч не завершено

"Будівельник" Пустомити - "Верховина" З.Вода 2:3,4:2



Третя ліга

08 червня - субота

"Лео-Кераміка" Неділиська - ФК "Липники" 2 : 0

09 червня - неділя

ФК "Запитів" - ФК "Малехів" 0:0

"Ватра" Пикуловичі - "Золота Липа" Чемеринці 1:2

ФК "Рудно" - "Колос" Куровичі 4:0

ФК "Чишки" - ФК "Чорнушовичі" 1:1

"Арсенал" С.Село - ФК "Оброшино" 3:1

"Стріла" Лагодів - "Еталон" Підгайчики 1:2

"Цукровик" Павлів - ФК "Зубра" 4:2



Прем`єр-ліга

29 травня - середа

ФК "Опір" Львів - "Скала-2" Моршин матч юнацьких складів перенесений, 1:0

не зустрічались в ПЛ

02 червня - неділя

"Гірник" Соснівка - ФК "Миколаїв" 2:0,1:1

2009р. - 0:0,0:1; 2012р. - 2:2,1:4;

ФК "Куликів" - "Погонь" Львів 6:2,0:1

2012р. - 1:0,4:1;

Матч пропускає Ігор Балух ФК "Куликів" - 4 попередження

СКК "Демня" - "Рух" Винники 0:2,1:3

не зустрічались в ПЛ

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич - "Шахтар" Червоноград 0:2,1:1

не зустрічались в ПЛ

ФК "Самбір" - "Карпати" К.Бузька 3:0,1:4

2010р. - 3:0,2:1; 2011р. - 1:0,0:1;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   120

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо-2002" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 09.30

"Покрова" Львів - "Динамо-2003" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.30

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ

"КАРПАТИ-2009" Львів переможець

дитячого турніру з футболу

Lviv Junior Cup

серед команд 2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Покрова-Вікторія»

2. ФК «Львів-2009-1»

3. Карпати Кн.Ольги

4. «Скала» Стрий

5. «Рух» Винники

Група «Б»

1. «Карпати-2009» Львів

2. «Прогрес» Львів

3. ФК «Львів-2009-2»

4. ФК «Самбір»

5. «Лідер» Червоноград

Результати матчів

«Покрова-Вікторія» Львів – «Рух» Винники 2:0

ФК «Львів-09-1» - «Карпати» Кн.Ольги 3:2

ФК «Львів-09-2» - «Лідер» Червоноград 1:0

«Прогрес» Львів – ФК «Самбір» 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – «Карпати» Кн.Ольги 6:2

«Скала» Стрий – «Рух» Винники 3:2

«Карпати-2009» Львів – ФК "Самбір" 3:0

«Прогрес» Львів – "Лідер" Червоноград 0:2

ФК «Львів-09-1» - «Скала» Стрий 2:1

«Карпати» Кн.Ольги – «Рух» Винники 4:0

«Карпати-2009» Львів – «Прогрес» Львів 2:0

ФК «Самбір» - ФК "Львів-09-2" 1:1

«Покрова-Вікторія» Львів – «Скала» Стрий 4:0

ФК «Львів-09-1» - «Рух» Винники 1:0

"Лідер" Червоноград - «Карпати-2009» Львів 0:2

ФК "Львів-09-2" - "Прогрес" Львів 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – ФК «Львів-09-1» 4:0

«Карпати» Кн.Ольги – «Скала» Стрий 2:2

ФК «Львів-09-2» - "Карпати-2009" Львів 1:2

«Прогрес» Львів – «Лідер» Червоноград 0:2

Турнірна таблиця "А"

1. "Покрова-Вікторія" Львів - 12 очок, +14

2. ФК "Львів-09-1" - 9 очок, -1

3. "Карпати" Кн.Ольги - 4 очки, -1

4. "Скала" Стрий - 4 очки, -4

5. "Рух" Винники - 0 очок, -8

Турнірна таблиця "Б"

1. "Карпати-2009" Львів - 12 очок, +8

2. ФК "Самбір" - 5 очок, 0

3. ФК "Львів-09-2" - 5 очок, 0

4. "Лідер" Червоноград - 3 очок, -4

5. "Прогрес" Львів - 2 очки, -4

1/2 фіналу - "Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Самбір" 3:2

1/2 фіналу - ФК "Львів-09-1" - "Карпати-2009" Львів 0:2

Матч за 3 місце - ФК "Самбір" - ФК "Львів-09-1" 0:0, п. 2:3

ФІНАЛ - "Карпати-2009" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів 1:1, п. 3:2

Чемпіонат України

серед команд U-19

Перша ліга

28 березня - середа

"Рух" Винники - ДЮСШ "Тернопіль"

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)

Асистенти арбітра: Цмоканич Н.М. (Львів) Дуцяк О.І. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Лемех Я.Л. (Львів)

"Гірник" Новояворівськ - "Волинь" Луцьк

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 12.30

Арбітр: Радюкін Т.О.(Хмельницька)

Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів) Притула В.Г. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Валенко А.А. (Львів)

ФК "Бережани"-ДЮСШ (Бережани Тернопільської обл.) - ФК "Опір" (Львів)

Арбітр: Заліський І.П. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Федунець В.І. (Тернопіль) Брик М.М. (Тернопільська)

Спостерігач ФФУ Трач Б.Б. (Тернопіль)

ФК "Тепловик"-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - "Ніка" (Івано-Франківськ)

Арбітр: Леськів Я.А. (Львівська)

Асистенти арбітра: Микитин П.М. (Івано-Франківськ) Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ)

Спостерігач ФФУ Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

"Буковина" (Чернівці) - МФА (Мукачево Закарпатської обл.)

Арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківська)

Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці) Волощук А.О. (Чернівці)

Спостерігач ФФУ Маковій В.Д. (Чернівці)

ФК "Львів" переможець

дитячого турніру

Кубок Федерації

серед дітей 2008 р.н.

Стадіон «Україна»

21 березня – середа

ФК «Львів» білі – «Рух» Винники 3:0

ФК «Львів» сині – ФК «Запитів» 4:1

«Легіон-2» Київ – «Рух» Винники 0:11

«Легіон-1» Київ – ФК «Львів» білі 1:4

ФК «Львів» сині – «Галичина» Львів 0:7

«Легіон-2» Київ – ФК «Запитів» 0:6

«Легіон-1» Київ – «Галичина» Львів 1:3

22 березня – четвер

ФК «Львів» білі – ФК «Львів» сині 7:1

«Легіон-1» Київ – «Легіон-2» Київ 14:1

ФК «Львів» білі – «Галичина» Львів 5:0

ФК «Львів» сині – «Рух» Винники 0:2

ФК «Запитів» - «Легіон-1» Київ 0:4

«Галичина» Львів – «Легіон-2» Київ 11:0

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 8:2

23 березня – пятниця

«Рух» Винники – «Легіон-1» Київ 1:0

ФК «Львів» білі – «Легіон-2» Київ 17:0

«Рух» Винники – «Галичина» Львів 2:3

ФК «Львів» сині – «Легіон-1» Київ 2:1

ФК «Львів» білі – ФК «Запитів» 14:2

ФК «Львів» сині – «Легіон-2» Київ 14:0

ФК «Запитів» - «Галичина» Львів 1:1

Підсумкове турнірне становище:

1. ФК "Львів" білі - 18 очок

2. "Галичина" Львів - 13 очок

3. "Рух" Винники - 12 очок

4. ФК "Львів" сині - 9 очки

5. "Легіон-1" Київ - 6 очок

6. ФК "Запитів" - 4 очки

7. "Легіон-2" Київ - 0 очок

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Клуб Лева"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Покрова-Вікторія"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Рух" - "Прогрес"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Динамо - Леви

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

ФК Янів - Скала

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

СДЮШОР-4 - Буг-Арсенал

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Фенікс - Леви

АНОНС ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Спортивний зал "Галичина"

23 березня - п`ятниця

2010 р.н.

13.00 "Карпати" Львів - "Клуб Лева" Львів

2009 р.н.

13.30 "Карпати" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів

2008 р.н.

14.00 "Прогрес" Львів - "Рух" Винники

2005 р.н.

14.30 СДЮШОР-4 Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль

2006 р.н.

15.00 ФК "Янів" І.Франкове - "Скала" Стрий

2007 р.н.

15.30 "Динамо" Львів - СК "Леви" Львів

2004 р.н.

16.00 "Фенікс" Поториця - СК "Леви" Львів

17.30 УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД



ДЮФЛ Львівщини

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

Вікова група 2004 р.н.

ФК "Львів-2005" - "Галичина" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2006" - СДЮШОР-4 Львів 2:0

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Лемішко, Лень

ФК "Львів-2006" - "Спарта" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Шутяк (два), Лень - Ягольник

ТЕСТУВАННЯ КА АРБІТРІВ

ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

29 березня (четвер) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить тестування з фізичної підготовки арбітрів.

Місце проведення: легкоатлетичний манеж СКА, вул. Клепарівська.

Час проведення: 16.00 - ДЮФЛ України; 17.00 - арбітри до 40 років; 18.00 - арбітри після 40 років та НШФА.

Медична довідка про стан здоров`я є обов`язковою.

31 березня (субота) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить семінар та тестування з теоретичної підготовки арбітрів та спостерігачів.

Місце проведення: кафедра футболу ЛДУФК, стадіон "СКІФ", вул. Черемшини,17

Час проведення: 11.00 - 16.00

ЗАПРОШУЄМО ВПОДОБАТИ !!!!

Федерація футболу Львівської області запрошує вподобати офіційну сторінку у соціальниій мережі facebook



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини