АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Антонюк Богдан Ігорович - 24
Біленький Іван Олександрович - 23
Войцеховський Мирослав Михайлович - 21
Ганущак Михайло Миколайович - 28
Захарків Олег Ігорович - 20
Кабан Ростислав Сергійович - 18
Кельман Іван Ігорович - 19
Ковалик Іван Ігорович - 34
Колдуба Юрій Володимирович - 27
Мельник Василь Юрійович - 26
Мудрик Владислав Олександрович - 17
Облещук Руслан Романович - 18
Павлів Олег Петрович - 30
Павлюх Іван Юрійович - 21
Піховський Василь Іванович - 18
Пштир Віталій Романович - 17
Синишин Ігор Петрович - 25
Смола Іван Орестович - 34
Троцко Роман Русланович - 21
Ульяницький Іван Вікторович - 31
Хитрий Руслан Андрійович - 19
Шуліга Орест Степанович - 20
Шупка Володимир Володимирович - 21
арбітри
Стронціцький Олег Богданович - 27
футболісти
Антонюк Богдан Ігорович - 24
Біленький Іван Олександрович - 23
Войцеховський Мирослав Михайлович - 21
Ганущак Михайло Миколайович - 28
Захарків Олег Ігорович - 20
Кабан Ростислав Сергійович - 18
Кельман Іван Ігорович - 19
Ковалик Іван Ігорович - 34
Колдуба Юрій Володимирович - 27
Мельник Василь Юрійович - 26
Мудрик Владислав Олександрович - 17
Облещук Руслан Романович - 18
арбітри
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   144 145 146 147 148      

Результати матчів

Кубок Чемпіонів

25 листопада - неділя

Вовче - Керниця 0 : 3 т/п

Волиця - Красне 0 : 2

З.Вода - Пустомити 3 : 5

Вовчатичі - Київець 0 : 3 т/п

Присліп - Підбуж 6 : 6

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ



Визначено кращих

За результатами обласних змагань з футболу сезону 2012 року комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області визначив :

кращий гравець - Гусаковський Юрій "Рух" Винники. У чемпіонаті зіграв 20 матчів (1643 хв.), забив 5 м`ячів

кращий воротар - Литвин Назар "Карпати" К.Бузька. У чемпіонаті зіграв 23 матчі (1996 хв.)

кращий захисник - Кондюх Роман "Гірник" Соснівка. У чемпіонаті зіграв 25 матчів (2250 хв.)

кращий півзахисник - Вергун Роман ФК "Куликів". У чемпіонаті зіграв 25 матчів (2086 хв.), забив 5 м`ячів

кращий нападник - Ігор Мігалевський "Рух" Винники. У чемпіонаті зіграв 13 матчів (924 хв.), забив 14 м`ячів

кращий тренер - Роман Гданський "Рух" Винники. У сезоні 2012 року виграв чемпіонат, Кубок Львівської області і турнір пам`яті Е.Юста

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   116

Міжнародний дитячий турнір

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2006 р.н.

Календар матчів

14.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Поділ» А Київ 0:0

«Поділ» Б - «Оболонь» 0:2

ФК «Львів» - «Кривбас» 3:0

«Буковина» - «Галичина» 5:0

«Кривбас» - «Мункач» 0:5

«Галичина» - «Поділ» Б 0:1

«Буковина» - «Оболонь» 5:1

«Мункач» «Поділ» А Київ 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Ніка» - ДЮСШ Конотоп 1:4

МДЮСШ Дніпро - «Надія» Б 3:0

«Рух» - «Олімп» 1:0

«Камелот» - «Надія» А 1:0

«Ніка» - «Надія» Б 8:0

ДЮСШ Конотоп - МДЮСШ Дніпро 3:0

«Рух» - «Надія» А 14:0

«Олімп» - «Камелот» 1:0

15.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Мункач» 2:0

«Кривбас» - «Поділ» А Київ 0:0

«Буковина» - «Поділ» Б 2:0

«Галичина» - «Оболонь» 1:2

1\4 "Буковина" - "Мункач" 0:0, п. 2:3

1\4 ФК "Львів" - "Оболонь" 1:0

9-16 м. - "Галичина" - "Поділ" А 1:4

9-16 м. - "Кривбас" - "Поділ" Б 2:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Камелот» 3:0

ДЮСШ Конотоп - «Надія» Б 6:0

«Олімп» - «Надія» А 2:0

«Ніка» - МДЮСШ Дніпро 3:1

9-16м. - "Надія»" Б - "Камелот" 1:1, п. 3:4

9-16м. - "Надія»" А - МДЮСШ 1:2

1\4 "Рух" - "Ніка" 1:0

1\4 "Олімп" - ДЮСШ Конотоп 1:0

Міжнародний дитячий турнір

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2003 р.н.

Календар матчів

14.01.18 ст. Сокіл

ДЮФК «Галичина» - «Арсенал» 1:2

«Локомотив» - ФК «Люботин» 0:2

ДЮФК «Галичина» - «Поділ» 1:0

«Локомотив» - «Спарта» 1:0

«Буковина» - «Арсенал» 1:3

ФК «Львів» - «Спарта» 3:0

«Буковина» - «Поділ» 0:1

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - ДЮСШ Конотоп 2:0

«Карпати» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

«Карпати» - ДЮСШ Конотоп 7:0

«Рух» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

15.01.18 ст. Сокіл

ФК «Люботин» - «Спарта» 2:1

ФК «Львів» - «Локомотив» 5:0

«Арсенал» - «Поділ» 1:0

ФК «Львів» - ФК «Люботин» 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Карпати» 0:0

ДЮФК «Галичина» - «Буковина» 0:1

«Hetman» Zamość, PL - ДЮСШ Конотоп 1:0

15.01.18 ст. Сокіл

8.50 "Поділ" - "Спарта"

9.40 "Люботин" - "Арсенал"

10.30 ФК "Львів" - «Hetman» Zamość, PL

11.20 ДЮСШ Конотоп - "Локомотив"

12.10 Матч за третє місце

13.00 ФІНАЛ

Ст. ім. Б. Маркевича

9.30 "Рух" - "Буковина"

10.20 "Галичина" - "Карпати"

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2011 р.н.

ДЮФК «Галичина» Львів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

ФК «Локомотив» Київ

ФК «Олімп» Вишневе

ФК «Зміна» Киїів

ФК «Чемпіон» Тернопіль

ФК «Оболонь» Київ

Результати та календар матчів

10.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Олімп» 0:3

ДЮФК «Галичина» ФК «Олімп» 3:2

ДЮФК «Галичина» ДЮФК «Атлетік» 5:2

Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Локомотив» ФК «Оболонь» 7:0

ФК «Зміна» ФК «Чемпіон» 5:3

ФК «Чемпіон» ФК «Оболонь» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Зміна» 18:0

11.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Оболонь» 0:2

ФК «Зміна» ФК «Оболонь» 3:0

ДЮФК «Атлетік» ФК «Зміна» 1:3

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮФК «Галичина» ФК «Чемпіон» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Олімп» 10:0

ДЮФК «Галичина» ФК «Локомотив» 0:10

ФК «Олімп» ФК «Чемпіон» 1:2

12.01.18

Спорткомплекс «Олімпік»

10.00 ФК «Олімп» ФК «Зміна» -

10.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Оболонь» -

11.00 ФК «Локомотив» ФК «Чемпіон» -

11.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Зміна» -

12.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Локомотив» -

12.30 ФК «Олімп» ФК «Оболонь» -

13.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Чемпіон»

"ЛОКОМОТИВ" КИЇВ переможець

МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2010 р.н.

Група "А"

ФК «Чемпіон» А Тернопіль

ФК «Єврошпон» Смига

МДЮСШ Б Дніпро

ДЮФК «Ніка» Б Київ

ФК «Львів» А

Група "Б"

ФК «Чемпіон» Б Тернопіль

ФК «Хмельницький»

МДЮСШ А Дніпро

ДЮФК «Ніка» А Київ

ФК «Львів» Б

Група "В"

ДЮСШ-15 А Київ

ФК «Троєщина» Б Київ

ФК «Локомотив» Київ

«Нива-Прем’єр» А Вінниця

ДЮФК «Галичина» Б Львів

Група "Д"

ДЮСШ-15 Б Київ

ФК «Троєщина» А Київ

ФК «Поділ» Київ

«Нива-Прем’єр» Б Вінниця

ДЮФК «Галичина» А Львів

Результати та календарі матчів

10 cічня 2018 ПЦ «Динамо»

МДЮСШ Б - ФК «Львів» А 3:5

МДЮСШ А - ФК «Львів» Б 5:1

ДЮФК «Ніка» Б - ФК «Львів» А 1:5

ДЮФК «Ніка» А - ФК «Львів» Б 1:0

ФК «Єврошпон» - МДЮСШ Б 0:11

ФК «Чемпіон» Б - МДЮСШ А 0:2

ФК «Чемпіон» А - ДЮФК «Ніка» Б 4:2

ФК «Хмельницький» - ДЮФК «Ніка» А 3:1

ФК «Чемпіон» А - ФК «Єврошпон» 3:0

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Хмельницький» 0:6

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮСШ-15 А - ФК «Троєщина» Б 5:0

ДЮСШ-15 Б - ФК «Троєщина» А 0:4

ДЮСШ-15 А - ФК «Локомотив» 0:7

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:5

ФК «Троєщина» Б - ДЮФК «Галичина» Б 0:4

ФК «Троєщина» А - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Локомотив» - «Нива-Прем’єр» А 7:0

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б 5:1

ДЮФК «Галичина» Б - «Нива-Прем’єр» А 1:4

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б - D

11 січня 2018 ПЦ «Динамо»

ФК «Чемпіон» А - ФК «Львів» А 1:2

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Львів» Б 1:2

ФК «Чемпіон» А - МДЮСШ Б 0:4

ФК «Чемпіон» Б - ДЮФК «Ніка» А 0:1

ФК «Єврошпон» - ФК «Львів» А 3:5

ФК «Хмельницький» - ФК «Львів» Б 6:2

ФК «Єврошпон» - ДЮФК «Ніка» Б 2:0

МДЮСШ А - ДЮФК «Ніка» А 0:1

МДЮСШ Б - ДЮФК «Ніка» Б 6:0

ФК «Хмельницький» - МДЮСШ А 2:1

Спорткомплекс «Олімпік»

"Галичина" А - "Нива-Прем’єр»" Б 2:0

ДЮСШ-15 А - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ДЮСШ-15 А - ДЮФК «Галичина» Б 2:0

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ФК «Троєщина» А - «Нива-Прем’єр» Б 5:0

ФК «Локомотив» - ДЮФК «Галичина» Б 8:0

ФК «Поділ» - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - ФК «Локомотив» 0:11

Стикові матчі

МДЮСШ Б - Чемпіон Б 2:1

МДЮСШ Б - ФК Львів Б 0:3

ДЮФК Галичина Б - Єврошпон 2:2, п. 3:2

ДЮФК Галичина Б - МДЮСШ А 0:6

Єврошпон - МДЮСШ А 1:7

1/2 фіналу

"Локомотив" - ФК "Львів" А 6:1

ФК "Хмельницький" - ДЮФК "Галичина" А 7:2

Матч за третє місце

ФК "Львів" А - ДЮФК "Галичина" А 4:0

ФІНАЛ

"Локомотив" - ФК "Хмельницький" 8:0

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Шестакевич Роман ФК "Львів"

Кращий захисник - Христина Марко "Галичина" Львів

Кращий нападник - Бодак Ілля "Хмельницький"

Кращий гравець - Борисов Всеволод "Локомотив"

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2002 р.н.

Група "А"

МФА «Мункач» Мукачево

ДЮФК «Галичина» Львів

ФК «Дніпро-80» Черкаси

МДЮСШ Дніпро

«Велетень» Глухів

Група "Б"

ФК «Рух» Винники

ФК «Барса» Суми

ФК «Оболонь» Київ

ФК «Зміна» Киїів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

Календар матчів

10 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - МДЮСШ Дніпро 0:5

ДЮФК «Галичина» - ФК «Дніпро-80» 1:2

МФА «Мункач» - ДЮФК «Галичина» 1:1

ФК «Дніпро-80» - МДЮСШ Дніпро 2:3

МФА «Мункач» - «Велетень» 3:1

10 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Оболонь» 0:0

ФК «Зміна» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Рух» - ФК «Барса» 3:0

ФК «Оболонь» - ФК «Зміна» 4:1

ФК «Барса» - ДЮФК «Атлетік» 2:2

11 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - «Велетень» 3:1

МФА «Мункач» - МДЮСШ Дніпро 1:0

ФК «Дніпро-80» - «Велетень» 3:1

«Велетень» - МДЮСШ Дніпро 0:10

МФА «Мункач» - ФК «Дніпро-80» 2:1

11 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Зміна» 0:1

ФК «Оболонь» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Барса» - ФК «Зміна» 0:7

ФК «Рух» - ДЮФК «Атлетік» 6:1

ФК «Барса» - ФК «Оболонь» 0:4

12 січня 2018 стадіон "Сокіл"

Матч за 9 місце

"Велетень" Глухів - "Барса" Суми

Матч за 7 місце

"Галичина" Львів - "Атлетік" Одеса

Матч за 5 місце

"Дніпро-80" Черкаси - "Оболонь" Київ

Матч за 3 місце

"Рух" Винники - МДЮСШ Дніпро

ФІНАЛ

"Мункач" Мукачево - "Зміна" Київ

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

"Карпати-2008" білі - ФК "Запитів" 4:2

Голи: Верхівський, Залипка, Ганачівський, Саломон -

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати-2008" зелені 1:1, п. 2:3

Голи: Жук - Мисак

Матч за 9-10 місце

"Кардинал" Вороців - "Галичина-Південний" Львів 2:0

Голи: Червінко (два)

Матч за 7-8 місце

ФК "Запитів" - ФК "Рава" Р.Руська 0:2

Голи: Жук, Бабій

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2008" білі - "Карпати-2008" зелені 4:1

Голи: Глушко, Мельник, Ганачівський, Кульчицький - Боцій

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

СК "Леви" Львів - "Карпати-2007" Львів 0:4

Голи: Саноцький (два), Почнівський, Гарас

ФСК "Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" Львів 3:0

Голи: Куп`як, Дмитришин, Чорній

Матч за 9-10 місце

"Рух" Винники - "Ямпіль-Покрова" Львів 2:1

Голи: Буць, Тимошенко - Заєць

Матч за 7-8 місце

СК "Леви" Львів - "Галичина-Зубра" 0:1

Гол: Пелагеїн

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2007" Львів - ФСК "Янтарний" Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ВІДЕО МАТЧІВ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

ФОТОЗВІТИ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2009" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"РУХ-2008" Винники

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2007" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

Спортивний зал СКА

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

Вікова група 2009 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-1" Львів - "Карпати-2" Львів 4:0

Голи: Граціян (три), Покладок

"Леви" Львів - ФК Львів-09 1:0

Гол: Жила

Матч за третє місце

"Карпати-2" - ФК "Львів-09" 1:1, п. 5:4

Голи: Сергієнко - Гринько

ФІНАЛ

"Карпати-1" Львів - СК "Леви" Львів 2:0

Голи: Граціян (два)

Вікова група 2008 р.н.

1/2 фіналу

"Леви" Львів - "Прогрес" Львів 4:0

Голи: Стельмах, Зелінський (два), Краснік

"Галичина" Львів - "Рух" Винники 0:4

Голи: Кокотко, Блащак, Гринів, Бучко

Матч за третє місце

"Прогрес" Львів - "Галичина" Львів 0:1

Гол: Гіжовський

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Леви" Львів 1:1, п. 2:0

Голи: Кокотко - Зелінський

Вікова група 2007 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-2008" Львів - "Карпати-2007" Львів 1:2

Голи: Тлумак - Гембарський, Байдак

"Львів-2007-1" - "Львів-2007-2" 6:1

Голи: Проказюк, Трухим, Блащак, Бекерський (три) - Качмар

Матч за третє місце

"Карпати-2008" Львів - ФК "Львів-2007-2" 1:3

Голи: Гавура - Бринь (2), Садовський

ФІНАЛ

"Карпати-2007" Львів - ФК "Львів-2007-1" 3:1

Голи: Байдак, Горін (два) - Проказюк

"РУХ" ВИННИКИ переможець

традиційного турніру памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

05 січня – пятниця

Стадіон імені Богдана Маркевича

1/2 фіналу

Рух-05 Винники - Львів-05 сині 0:0, п. 9:8

Львів-05 білі - "Карпати-06" Львів 0:0, п. 3:2

Матчі за 5-8 місце

Галичина-05-1 - Карпати-05-2 1:4

Голи: Мельник - Сабат, Гулка (два), Шлиян

Львів-05-2 - Львів-06-1 0:1

Гол:

Матч за третє місце

"Львів-05" сині - "Карпати-06" Львів 4:0

Голи: Герич (два), Янчишин, Михайлів

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Львів-05 білі" 4:0

Голи: Вишинський (два), Костевський ,Добрянський (автогол)

Матч за 5 місце

"Карпати-05-2" Львів - ФК "Львів-06-1" 2:1

Голи: Білевич (два) - Сушка

Матч за 7 місце

ФК "Львів-05-2" - "Галичина-05-1" 0:1

Гол: Янчук

Матчі за 9-12 місце

Карпати-2005-1 - Динамо 5:1

Голи: Магасевич, Квас (два), Касарда (два) - Лозинський

Львів-06-2 - Рух-2006 0:1

Гол: автогол

Матчі за 13-16 місце

Спарта - Янтарний 0:1

Гол: Шевчик

"Галичина-2005-2" Львів - "Галичина-Зубра" 0:0, п. 0:2

Матч за 9 місце

"Карпати-05-1" Львів - "Рух-2006" 1:0

Гол: Протасевич

Матч за 11 місце

"Динамо" Львів - ФК "Львів-06-2" 2:1

Голи: Лозинський, Лихолат - Прус

Матч за 13 місце

"Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" 3:0 т/п

Матч за 15 місце

"Спарта" Львів - "Галичина-2005-2" 3:0

Голи: Ягольник (два), Дудич

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Другий ігровий день

"Галичина-2009-2" - "Рух" Винники 1:1

Голи: Олексів - Янишин

ФК "Львів-2009-2" - СК "Леви" Львів 1:0

Гол: Тумич

"Карпати-2009-1" Львів - "Рух" Винники 2:0

Голи: Михалюк, Покладок

"Карпати-2009-2" Львів - "Галичина-2009-1" 2:0

Голи: Сергієнко, Гамкало

"Галичина-2009-2" Львів - СК "Леви" Львів 0:1

Гол: Жила

"Карпати-2009-2" Львів - ФК "Львів-2009-1" 0:1

Гол: Стецюга

"Галичина-2010" Львів - СДЮШОР-4 Львів 0:0

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-2009-1" Львів 2:1

Голи: Чорноус (два) - Швець

Турнірне становище:

Група "А"

1. ФК Львів-2009-1 4 3 0 1 13:6 9

2. "Карпати-2009-2" 4 3 0 1 15:1 9

3. "Галичина-2009-1" 4 2 0 2 11:5 6

4. "СДЮШОР-4" 4 1 1 2 3:11 4

5. "Галичина-2010" 4 0 1 3 0:22 1

Група "Б"

1. "Карпати-2009-1" 4 3 0 1 11:3 9

2. "Леви" 4 1 2 1 2:2 5

3. "Рух" 4 1 2 1 2:5 5

4. ФК "Львів-2009-2" 4 1 1 2 4:8 4

5. "Галичина-2009-2" 4 0 2 2 3:6 2

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2008 р.н.

Результати матчів

04 січня – четвер

Спортивний зал «СКІФ»

«Карпати-2008» білі – «Кардинал» Вороців 4:0

Голи: Соломон, Гонсевич, Глушковський, Залипка

ФК «Рава» Р.Руська – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Васильків (2) – Гіжовський (2), Шилінг

«Карпати-2008» білі – «Леви» Львів 0:2

Голи: Зелінський, Петруняк

ФК «Рава» Р.Руська – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Бабій (два)

«Леви» Львів - «Галичина» Львів 4:0

Голи: Зелінський, Кордюк, Боднар, Лука

«Карпати-2008» білі – ФК «Рава» Р.Руська 3:1

Голи: Кульчицький, Паначівський, Сеник – Жук

«Леви» Львів - «Кардинал» Вороців 6:0

Голи: Стельмах (два), Зелінський (два), Лука, Красник

"Карпати-2008» білі – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Ганатовський, Кузик – Шилінг (два), Гіжовський

ФК «Рава» Р.Руська – «Леви» Львів 3:3

Голи: Жук, Бабій, Васильків – Литвин (2), Стельмах

«Галичина» Львів – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Гіжовський (два)

«Карпати-2008» зелені - «Прогрес» Львів 4:4

Голи: Боцій (два), Мисак, Гаврилів – Шелепінський (три), Тищенко

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 0:0

«Карпати-2008» зелені - «Галичина-Південний» Львів 6:0

Голи: Бацій (три), Гловяк, Мисяк (два)

«Рух» Винники – «Прогрес» Львів 6:0

Голи: Левицький, Гринів, Кокотко, Кравчук, Бучко, Денисяк

«Галичина-Південний» Львів – ФК «Запитів» 1:5

Голи: Сальник - Комак, Шевців (чотири)

«Карпати-2008» зелені - «Рух» Винники 1:2

Голи: Бацій - Гринів (два)

«Галичина-Південний» Львів - «Прогрес» Львів 0:4

Голи: Шелепінський (три), Тищенко

«Карпати-2008» зелені - ФК «Запитів» 1:4

Голи: Мисяк - Хомин (три), Шевців

«Рух» Винники – «Галичина-Південний» Львів 5:1

Голи: Гринів, Банах (два), Бала (два) - Мелешук

«Прогрес» Львів - ФК «Запитів» 2:0

Голи: Шелепінський (два)

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.



Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 та 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини