АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Дацко Іван Богданович - 38
Дещиця Іван Ігорович - 23
Дигдаль Іван Михайлович - 33
Запотічний Прокіп-Іван Ігорович - 18
Качмар Іван Романович - 17
Кормош Іван Михайлович - 18
Кулич Іван Степанович - 21
Курило Андрій Васильович - 18
Ленько Олександр Юрійович - 16
Малецький Микола Андрійович - 30
Михалюк Станіслав Сергійович - 21
Патлавський Іван Володимирович - 16
Романюк Юрій Тимофійович - 17
Соловій Іван Андрійович - 19
Сулим Остап Петрович - 16
Тряско Іван Ярославович - 21
Федина Іван Миколайович - 21
футболісти
Дацко Іван Богданович - 38
Дещиця Іван Ігорович - 23
Дигдаль Іван Михайлович - 33
Запотічний Прокіп-Іван Ігорович - 18
Качмар Іван Романович - 17
Кормош Іван Михайлович - 18
Кулич Іван Степанович - 21
Курило Андрій Васильович - 18
Ленько Олександр Юрійович - 16
Малецький Микола Андрійович - 30
Михалюк Станіслав Сергійович - 21
Патлавський Іван Володимирович - 16
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   2 3 4 5 6   148


ТРЕТЯ ЛІГА

Дорослі склади

"Бори" Бориничі - "Мебус" Сторонибаби 3:4

29 жовтня - неділя. Стадіон: Бориничі. 100 глядачів

Арбітр: Ігор Ковальчук

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Ігор Процик

Спостерігач ФФЛ: Богдан Мудрий

Голи: Романів (16), Галюка (34,59) - Маліневський (1), Струк (40), Яровий (51), Феденишин (55)

"Бори" - Насінник Дмитро, Жук Андрій, Романів Роман, Дектеренко Роман, Крижанівський Олег, Нітарський Дмитро, Гавчак Ярослав, Заставний Омелян, Сердюков Андрій (Посацький Роман,70), Лубко Іван, Галюка Андрій

"Мебус" - Ганець Юрій, Когут Тарас, Горошко Сергій, Маліневський Віталій, Струк Степан, Микитюк Михайло, Феденишин Олександр, Кульчицький Іван, Папроцький Олег, Яровий Руслан, Безкоровайний Ігор

Попередження: Лубко (20), Романів (23), Крижанівський (38). Вилучення: Посацький (71), Микитюк (71), Романів (89-2Ж)

ФК "Комарів" - "Темп" Відники 2:1

29 жовтня - неділя. Стадіон: Комарів

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Ігор Гудзь, Христина Ковтика

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Тищенко

"Легінь" Брюховичі - ФК "Острів" 3:2

29 жовтня - неділя. Стадіон: "Прогрес"

Арбітр: Іван Томків

Асистенти арбітра: Михайло Пецух, Максим Скрипка

Спостерігач ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: Васенюк (24,43), Груник (67) - Проць (32), Черкас (84)

"Легінь" - Жукуляк Євген, Гринчук Назарій, Горецький Ростислав, Драбич Богдан, Вербещук Роман, Озеранський Юрій (Вергун Роман,55), Шеянов Дмитро, Фостяк Остап (Астахов Олег,67; Чернецький Ростислав,89), Груник Андрій, Васенюк Віталій, Котюк Максим (Красілович Юрій,62)

ФК "Острів" - Цимбаляк Микола, Коштура Павло, Сементух Юрій (Черкас Андрій,55), Тимчак Іван, Дитюк Сергій, Гремента Іван, Федишин Андрій, Маркусь Володимир, Чорний Віталій, Пушанко Олександр (Семків Андрій,67), Троць Віталій (Грошовик Віталій,55)

Попередження: Драбич (25), Пушанко (57), Красілович (84), Горецький (90+2)



КУБОК ЧЕМПІОНІВ

Дорослі склади

"ІКВА-Січ" Заболотці - "Магніт" Оглядів 1:0

28 жовтня - субота. Стадіон: Заболотці. 130 глядачів

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Олег Федьків

Спостерігач ФФЛ: Зеновій Колтун

Гол: 1:0 - Ковальчук Михайло, 85

"Іква-Січ" Заболотці: Кіт Сергій; Нагірняк Богдан (Ковальчук Михайло, 85); Маланчин Данило; Зубачик Михайло (Демчишак Олег, 46); Савчук Анатолій; Пилипака Василь; Пастух Роман; Ковальчук Мар`ян (Шатський Андрій, 90); Корінюк Петро (Коваль Віталій, 77); Кравчук Андрій; Хоронововський Руслан

Запасні: Лаба Михайло; Артех Володимир; Яцишин Степан; Мисак Остап

"Магніт" Оглядів: Куць Микола; Дубенський Павло (Іськів Михайло, 46); Точан Дмитро; Гавор Олег; Яцина Павло; Смаль Володимир (Стрілецький Петро, 53); Кононович Володимир (Шумський Вадим, 58); Шкраба Володимир (Парій Андрій, 46); Шевчук Володимир; Турянський Максим (Зажанський Назар, 85); Медощак Петро

Запасні: Мандрика Олег; Лопотяк Сергій

Попередження: Ковальчук Мар`ян, 65

ФК "Полтва" - "Скеля" Жовква-Крехів 2:1

28 жовтня - субота. Стадіон: Полтва

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Олексій Лішик, Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ:

ФК "Вишня" С. Вишня - "Будівельник-УкрТрансГаз" Пукеничі 2:1

28 жовтня - субота. Стадіон: "Енергетик" С. Вишня

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Тетяна Гринишена

Спостерігач ФФЛ: Станіслав Гурка

КСК "Берездівці" - "УГВ-Сервіс" Пятничани 3:0

28 жовтня - субота. Стадіон: Берездівці

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Іван Родін, Віталій Семенів

Спостерігач ФФЛ: Олександр Огерчук

ФК "Брониця" - "Ватра-Темп" Луки 1:1

28 жовтня - субота. Стадіон: Брониця

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Остап Петріца, Руслан Скрипець

Спостерігач ФФЛ: Василь Тарнавський

"Горизонт" Н. Місто - ФК "Вовчатичі" 1:4

28 жовтня - субота. Стадіон: Н. Місто

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Олег Дуцяк, Орест Дуцяк

Спостерігач ФФЛ: Василь Кобільник

ПЕРША ЛІГА

Другий етап (ФІНАЛЬНИЙ)

Дорослі склади

ФК "Новошичі" - "Локомотив" Рава-Руська 0:4

28 жовтня - субота. Стадіон: Новошичі. 200 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Голубець

Спостерігач ФФЛ: Габор Вайда

Голи: Поріцький Ігор (10), Лесько Маркіян (57), Мізерник Олег (67,76)

ФК "Новошичі" - Цісельський Любомир, Сивик Ігор, Трусевич Віталій, Рудавець Тарас, Грицан Тарас, Биків Сергій, Михайловський Олег, Мікляш Андрій, Мавров Назар, Штибель Олег, Шакалець Андрій.

Запасні: Явірський Ігор, Юрчак Назар

"Локомотив" - Іванків Назар (Рудкевич Віталій,90), Лаба Володимир, Дещиця Іван (Чорний Олег,82), Гришак Ростислав, Марчук Олег, Махинька Олександр, Кулай Юрій (Занько Максим,72), Поріцький Ігор, Краївський Ігор, Мізерник Олег

Запасні: Холод Руслан, Фурса Ігор, Самчук Роман, Винницький Михайло, Занько Олег

Попередження: Марчук Олег, 51.



ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

Дорослі склади

"Рочин" Соснівка - ФК "Миколаїв" 1:1

26 жовтня - четвер. Стадіон: Шкільний. 800 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Олег Притула

Резервний арбітр: Богдан Горошко

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 0:1 - БОЙКО Назарій, 44; 1:1 - СЕМИРЯК Іван, 90

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег (ВАСЮТА Роман, 82); ІВАНИШИН Павло; ПОРТЯНКО Олександр; ДМИТРУХ Віталій (МАЦЮРА Іван, 81); НАЙДИШАК Олексій; КОХМАН Андрій; ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 77); БОЛКІТ Максим (ШТАНДЕР Василь, 87); ЦЮПКА Назар (ДЕВА Андрій, 55); ДАНИЛЮК Іван (КУТНИЙ Юрій, 77)

Запасні: ПІДКІПНЯК Володимир; ГАЛЯНТ Олег; ГРИЦАЛЬ Михайло

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; КОВАЛЬ Григорій; ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар (ЛЕЩИНСЬКИЙ Роман, 88); БОЙКО Назарій; БАЛУХ Ігор (КРАВЦІВ Євген, 90); ХМИЗОВ Богдан (ФЕДИНА Іван, 71); САГАЙДАК Андрій; КЛИМ Богдан (СИНИШИН Ігор, 46)

Запасні: БУРМАС Мар`ян; БАГЛАЙ Андрій

Попередження: КЛИМ Богдан, 5; КОХМАН Андрій, 14; ІЛЮК Остап, 21; КОВАЛЬ Григорій, 40; ХМИЗОВ Богдан, 44; ПОРТЯНКО Олександр, 53; НАЙДИШАК Олексій, 76; ФЕДИНА Іван, 81; БАЛУХ Ігор, 86



Кубок Львівської області

ФІНАЛ

"Юність" В.Білка - ФК "Миколаїв" 1:0

22 жовтня - неділя. Стадіон: "СКІФ". 2000 глядачів

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Чулик

Резервний арбітр: Василь Івасяк

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Гол: 1:0 - АДАМ Богдан, 90+1

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; РОМАНЮК Віталій; МОЛОКОВ Іван; БОЙКО Роман; ЦЕНЬ Роман; КОСТИК Богдан; ШАНДРА Олег; КІКОТЬ Андрій (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 66); МУЗИКА Юрій; СМОЛИНЕЦЬ Павло (ЖОЛКВА Орест, 21); АДАМ Богдан (СКРИЛЬОВ Василь, 90)

Запасні: САКОВЕЦЬ Борис; ПАВЛИШИН Іван; ПАРУБІЙ Михайло; ФІРМАН Юрій; ШКРАБА Маркіян

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; ТАНЕЧНИК Рома; КОВАЛЬ Григорій; ВЕРБНИЙ Володимир; САГАЙДАК Андрій; СЕНЬ Юрій (СИНИШИН Ігор, 90); ХМИЗОВ Богдан; БОЙКО Назарій (КЛИМ Богдан, 79); МІЛІЩУК Назар; БАЛУХ Ігор

Запасні: ІЛЮК Остап; БУРМАС Мар`ян; БАГЛАЙ Андрій; ФЕДИНА Іван; КРАВЦІВ Євген; ЛЕЩИНСЬКИЙ Роман

Попередження: КОСТИК Богдан, 77; КОВАЛЬ Григорій, 79



ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

Дорослі склади

"Рочин" Соснівка - ФК "Самбір" 2:0 (юнаки 2:1)

22 жовтня - неділя Стадіон: "Шкільний" Соснівка. 450 глядачів

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Андрій Токарєв

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 1:0 - БОЛКІТ Максим, 62; 2:0 - ДЕВА Андрій - з пенальті, 84

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло; ПОРТЯНКО Олександр; ДМИТРУХ Віталій (ВАСЮТА Роман, 89); НАЙДИШАК Олексій (МАЦЮРА Іван, 86); КОХМАН Андрій (КАШУБА Віталій, 46); ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 86); БОЛКІТ Максим (ШТАНДЕР Василь, 85); ЦЮПКА Назар (ДЕВА Андрій, 57); ДАНИЛЮК Іван (КУТНИЙ Юрій, 78)

Запасні: ГРИЦАЛЬ Михайло; ГАЛЯНТ Олег

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; СМОЛА Іван (ПІЩАЛЬНИК Юрій, 74); КОВАЛИК Іван; ЗНЕТИНЯК Михайло; ТЕПЛИЙ Ігор; БУТИН Іван; ЛЕСЬКІВ Ігор; СТОПЕЦЬ Володимир (КОЦАБЮК Михайло, 68); ТЕПЛИЙ Віталій; ТЕПЛИЙ Олег; ГАБ`ЯН Андрій

Запасні: ГАБУДА Михайло; ЮРКІВ Михайло

Попередження: ТЕПЛИЙ Віталій, 72; КУТНИЙ Юрій, 80; БОЛКІТ Максим, 82; БУТИН Іван, 83

"Юність" Гійче - "Галичина" В.Дорошів 3:0 (юнаки 1:5)

22 жовтня - неділя Стадіон: "Шкільний" Гійче

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Богдан Грисьо

Резервний арбітр: Олег Ващишин

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

"Погонь" Львів - "Гірник" Новояворівськ 4:0 (юнаки 4:0)

22 жовтня - неділя. Стадіон: "Трудові Резерви" Львів. 500 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Суряк

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 1:0 - ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег, 9; 2:0 - МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 14; 3:0 - ЮСЬКЕВИЧ ІВАН, 20; 4:0 - БУГРИН Тарас, 86

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; КИСІЛЬ Олег (ГІРНИЙ Святослав, 78); ЯЦЕНКО Олег; КОРНЄВ Любомир; ГРИЦИК Руслан (БУГРИН Тарас, 81); ГНАТІВ Андріян (ЧУНИС Олег, 46); ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Богдан (СИДОР Богдан, 87); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (БОЙКО Роман, 46); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (КУДРИК Віталій, 64); БИЦКО Владислав (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 64)

Запасний: МАЦЬКІВ Ростислав

"Гірник" Новояворівськ: СЕРЕДА ІГОР; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ГРИЦАН Мар`ян; АНДРУШКО Іван; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег; МОСЕВИЧ Віталій (Вахула Володимир, 78)



ПЕРША ЛІГА

Дорослі склади

ФК "Добромиль" - "Локомотив" Р.Руська 0:1

22 жовтня - неділя. Стадіон: "Лафорт Арена" Добромиль

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

Спостерігач ФФЛ: Василь Кобільник

"Думна" Ременів - ФК "Новошичі" 3:0

22 жовтня - неділя Стадіон: "Думна" Ременів. 250 глядачів

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Тетяна Гринишена

Спостерігач ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Сенишин Назар, 17; 2:0 - Сенишин Назар, 18; 3:0 - Поліванов Віктор, 86

"Думна" Ременів: Кравець Назар; Бахор Олесь; Подоляк Арсен; Гірський Тарас; Козак Володимир; Бахарєв Михайло; Василина Роман; Назаренко Володимир (Піхоцький Максим, 56); Марциняк Ігор (Голуб Юрій, 46); Сенишин Назар; Личак Роман (Поліванов Віктор, 80)

Запасний: Нагірниий Ігор

ФК "Новошичі": Явірський Ігор; Трусевич Віталій; Сивик Ігор; Грицан Тарас; Рудавець Тарас; Биків Сергій; Мікляш Андрій; Задорожний Микола; Михайловський Олег; Штибель Олег; Шакалець Андрій

Запасні: Юрчак Назар; Ніконець Андрій

Попередження: Михайловський Олег, 19; Марциняк Ігор, 32; Кравець Назар, 75

"Нафтовик" Борислав - "Сокіл" Борщовичі 1:0

22 жовтня - неділя Стадіон: "Нафтовик" Борислав. 500 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Гол: 1:0 - Сливка Андрій, 7

"Нафтовик" Борислав: Голубіцький Василь; Тимчук Олександр (Шутяк Олександр, 12) (Дрогобицький Ігор, 56); Кривко Андрій; Гук Василь; Дзюрах Роман; Миськів Василь; Латанишин Ігор; Смірнов Олег (Свідзінський Ігор, 88); Сливка Андрій; Колодій Іван; Паранюк Юрій

Запасні: Савінов Олег; Дидик Володимир; Дівчур Юрій; Павляк Іван; Стап'як Тарас; Мельникович Василь

"Сокіл" Борщовичі: Прищ Юрій; Кусь Ігор; Трусь Ярослав; Швець Остап; Гришко Назар; Храмов Віктор; Слобода Євген; Буцик Олег; Атлахович Іван (Фрис Андрій, 73); Сворень Остап; Крачковський Віталій

Запасні: Король Тарас; Журавель Олег; Грабович Дмитро

Попередження: Крачковський Віталій, 77; Сливка Андрій, 78; Колодій Іван, 78; Слобода Євген, 79; Швець Остап, 81

Вилучення: Швець Остап, 88 (2ЖК)



ПЕРША ЛІГА

КУБОК ЛІГИ

Дорослі склади

СКК "Пісочна" - ФК "Ходорів" 2:0

22 жовтня - неділя. Стадіон: Пісочна.

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Остап Петріца, Руслан Скрипець

Спостерігач ФФЛ: Степан Барщик



ДРУГА ЛІГА

Дорослі склади

"Гал-Кат-Зубр" Зубра - ФК "Синьковичі" 0:0

22 жовтня - неділя. Стадіон: Зубра.

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Марта Ільницька, Віталій Семенів

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

"Сокіл" В.Глібовичі - "Сокіл" Ямпіль 7:1

22 жовтня - неділя. Стадіон: "Сокіл" В.Глібовичі

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Олег Федьків, Роман Піпа

Спостерігач ФФЛ: Володимир Голубйовський



ТРЕТЯ ЛІГА

Дорослі склади

"Шахтар" Острів - "Темп" Відники 2:2

22 жовтня - неділя Стадіон: Острів.

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Василь Притула, Ігор Гудзь

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Тищенко

ФК "Комарів" - ФК "Бори" Бориничі 2:1

22 жовтня - неділя Стадіон: Комарів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Баран, Христина Ковтика

Спостерігач ФФЛ: Андрій Кузик

"Легінь" Брюховичі - "Мебус" Сторонибаби 2:2

22 жовтня - неділя Стадіон: "Прогрес" Львів

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Роман Любінець, Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Мирон Молочій



КУБОК ПАСТЕРНАКА

"Юність-2" В.Білка - "Леоні" Нежухів 2:1

21 жовтня - субота. Стадіон: В.Білка

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Марта Ільницька, Тетяна Гринишена

"Слава" Торки - "Лео-Кераміка" Неділиська 2:2, п. 2:4

22 жовтня - неділя. Стадіон: Торки

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

ФК "Чорнушовичі" - "Карпати" К.Бузька 2:1

22 жовтня - неділя. Стадіон: Чорнушовичі

Арбітр: Ігор Ковальчук

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Мирон Лозинський

"Кохавинка" Гніздичів - "Берізка" Підберізці 2:0

22 жовтня - неділя. Стадіон: Гніздичів

Арбітр: Сергій Лукач

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Олег Патик



ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ

РАЙОННИХ КОМАНД

Комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області приймає заявки на участь у традиційному турнірі "Кубок чемпіонів" Львівщини серед переможців і призерів районних змагань, який розпочнеться 21 жовтня. Прийом заявок за телефоном 097-953-44-91 (Андрій Смольський)



КУБОК ЧЕМПІОНІВ

серед районних команд

1 тур

"Шпиль" Шпильчина - ФК "Полтва" 1:2

21 жовтня - субота. Стадіон: с. Шпильчина. 200 глядачів

Арбітр: Юрій Олійник

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Роман Піпа

Спостерігач ФФЛ: Петро Грева

"Шпиль" Шпильчина: Бакус Роман; Фостик Богдан; Наконечний Петро; Гнатківський Мар`ян (Ясінський Віктор, 46); Демчишин Роман (Гришик Дмитро, 46); Машталір Володимир; Симко Юрій (Мелекесцев Володимир, 46); Матвіїв Роман (Рак Назарій, 46); Демчук Олег (Антошків Володимир, 46); Кіт Андрій; Дмитрук Ігор (Витак Ігор, 46)

Запасні: Симко Ігор; Сипко Іван; Худа Богдан-Назар

ФК "Полтва": Тимоць Степан; Кушнір Михайло; Онишко Андрій; Похмурський Святослав; Сподарко Ігор (Шевців Михайло, 83); Стефанчук Роман (Шевців Богдан, 90); Ткачук Юрій; Фургала Назар; Якимов Орест; Якимов Олег (Білик Мар`ян, 89); Ярощук Назар

Запасні: Шевців Роман; Тхоровський Володимир; Сендега Ігор

Попередження: Ткачук Юрій, 29; Ярощук Назар, 46

ФК "Вишня" С.Вишня - "Воля" Братковичі 1:3

21 жовтня - субота. Стадіон: С.Вишня

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Тарас Путас, Юрій Пилипів

Спостерігач ФФЛ: Степан Семак

ФК "Вовчатичі" - ФК "Славське" 3:0

21 жовтня - субота. Стадіон: Вовчатичі

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Остап Петріца, Ігор Кахнич

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Вацик

ФК "Ватра-Темп" Луки - "Турбо" Березів 6:0

21 жовтня - субота. Стадіон: Луки. 100 глядачів

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Сергій Лукач, Щуцький

Спостерігач ФФЛ: Степан Барщик

"Ватра-Темп" Луки: Янушевський Роман; Спринь Володимир; Жук Дмитро; Ковалишин Ігор; Петельський Тарас; Котик Ігор (Павлишин Володимир, 51); Бабій Василь (Труш Юрій, 46); Порчик Василь (Консович Назар, 58); Порчик Роман; Петельський Іван; Бабій Петро (Муха Микола, 75)

Запасні: Футала Олег; Вантух Микола; Гургач Любомир; Процько Андрій; Хорушко Василь

"Турбо" Березів: Келиберда Микола (Худьо Ярослав, 46); Жолоб Володимир; Комарницький Андрій (Дзюб`як Сергій, 62); Комарницький Юрій (Панькевич Олег, 80); Куць Теодозій; Ніколайчук Дмитро; Терлецький Юрій (Куць Тарас, 52); Турій Віталій; Ткачук Олег; Дякун Степан; Мащак Володимир

Запасні: Денисюк Василь

Предупреждения: Дякун Степан, 25

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   117

ДИТЯЧИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР

"КУБОК ЗДОРОВЕ МІСТО-2018"

серед дітей 2004 р.н.

Календар та склад підгруп

Група «А»

1. «Фенікс-1» Поториця

2. «Тріумф-2» Львів

3. СК «Леви» Львів

4. «Галичина-2004» Львів

5. «Вікторія» Львів

Група «Б»

1. «Тріумф-1» Львів

2. «Фенікс-2» Поториця

3. «Рух» Винники

4. «Покрова-Стандарт» Ременів

5. «Галичина-2004-2» Львів

15.45 "Фенікс-1" Поториця – "Вікторія" Львів

15.45 "Тріумф-1" Львів – Галичина-2004-2" Львів

16.10 "Тріумф-2" Львів – "Галичина-2004" Львів

16.10 "Фенікс-2" Поториця - "Покрова-Стандарт"

16.35 "Фенікс-1" Поториця – "Леви" Львів

16.35 "Тріумф-1" Львів - "Рух" Винники

16.50 "Тріумф-2" Львів – "Вікторія" Львів

16.50 "Фенікс-2" Поториця – "Галичина-2004-2" Львів

17.15 "Леви" Львів – "Галичина-2004" Львів

17.15 "Рух" Винники - "Покрова-Стандарт"

17.30 "Фенікс-1" Поториця – "Тріумф-2" Львів

17.30 "Тріумф-1" Львів – "Фенікс-2" Поториця

17.55 "Леви" Львів – "Вікторія" Львів

17.55 "Рух" Винники – "Галичина-2004-2" Львів

18.20 "Фенікс-1" Поториця – "Галичина-2004" Львів

18.20 "Тріумф-1" Львів - "Покрова-Стандарт"

18.45 "Тріумф-2" Львів – "Леви" Львів

18.45 "Фенікс-2" Поториця - "Рух"

19.10 «Галичина-2004» Львів - "Вікторія" Львів

19.10 "Покрова-Стандарт" – "Галичина-2004-2" Львів

19.35 Стикові матчі

19.50 Стикові матчі

20.15 Стикові матчі

20.40 Стикові матчі

"Карпати" Львів переможець

Міжнародного дитячого турніу

Галицька Зима 2018

серед дітей 2009 р.н.

Результати матчів

17.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

УФК Дніпро 1 - ФК «Фастів» Б 5:2

УФК Дніпро 2 - ФК «Фастів» А 2:2

УФК Дніпро 1 - «Поділ» А 1:2

УФК Дніпро 2 - «Поділ» Б 1:3

ФК «Фастів» Б - «Поділ» А 0:3

ФК «Фастів» А - «Поділ» Б 5:0

УФК Дніпро 1 - «Ніка» 4:3

УФК Дніпро 2 - «Форвард» 1:5

ФК «Львів» А - "Атлетік" 1:3

ФК «Фастів» Б - «Волинь» 0:7

ФК «Фастів» А - ФК «Львів» А 1:4

«Форвард» - "Атлетік" 5:1

«Волинь» - "Атлетік" 6:0

«Форвард» - ФК «Львів» А 3:1

«Ніка» - "Атлетік" 7:0

ПЦ «Динамо»

«Галичина» А - ФК «Львів» Б 7:2

«Пегас» - ФК «Сокаль» 3:1

ФК «Бронька» - ФК «Львів» Б 3:0

«Галичина» А - «Буковина» 3:0

«Пегас» - ФК «Бронька» 3:1

ФК «Сокаль» - «Буковина» 2:3

«Галичина» А «Пегас» 2:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - ДЮСШ Семенівка 0:2

«Галичина» Б - СДЮШОР-4 Львів 1:1

ДЮСШ Семенівка - «Карпати» Львів 2:5

СДЮШОР-4 Львів - ФК «Костопіль» 2:2

«Галичина» Б - «Карпати» Львів 0:1

ДЮСШ Конотоп - ФК «Костопіль» 1:1

18.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Львів» А - «Поділ» Б 3:2

«Волинь» - «Поділ» А 4:1

УФК Дніпро 2 - ФК «Львів» А 0:5

УФК Дніпро 1 - «Волинь» 0:3

ФК «Фасті» Б - «Ніка» 0:5

ФК «Чортків» 2 - «Поділ» А 1:5

ФК «Чортків» 1 - «Поділ» Б 2:2

ФК «Фастів» А - «Форвард» 0:5

«Волинь» - «Ніка» 2:4

ФК «Фастів» Б - ФК «Чортків» 2 2:1

«Форвард» - «Поділ» Б 10:1

ФК «Фастів» А - ФК «Чортків» 1 3:2

«Ніка» - «Поділ» А 1:3

УФК Дніпро 1 - ФК «Чортків» 2 4:0

УФК Дніпро 2 - ФК «Чортків» 1 0:1

ПЦ «Динамо»

ФК «Сокаль» - ФК «Львів» Б 0:2

«Галичина» А - ФК «Бронька» 2:0

«Пегас» - «Буковина» 5:0

ФК «Сокаль» - ФК «Бронька» 2:2

«Буковина» - ФК «Львів» Б 0:1

«Галичина» А - ФК «Сокаль» 7:0

«Пегас» - ФК «Львів» Б 5:0

«Буковина» - ФК «Бронька» 1:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Семенівка - ФК «Костопіль»

СДЮШОР-4 Львів - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Конотоп - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ДЮСШ Семенівка

«Карпати» Львів - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Семенівка - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Конотоп - «Галичина» Б

19.01.18 Спорткомплекс «Динамо»

"Бронька" - "Галичина" Б 2:3

"Пегас" - СДЮШОР-4 4:0

"Бронька" - СДЮШОР-4 0:2

"Галичина" Б - "Пегас" 0:2

1/2 фіналу

"Галичина" А - "Карпати" 1:4

"Волинь" - "Форвард" 1:2

Матч за третє місце

"Галичина" А - "Волинь" 0:4

ФІНАЛ

"Карпати" - "Форвард" 3:1

"Арсенал-Княжа" переможець

Міжнародного дитячого турніру

Галицька Зима 2018

серед дітей 2001 р.н.

Результати матчів

17.01.18 «Сокіл»

ФК «Львів» - «Покрова» 3:0

«Локомотив» - «Покрова» 7:0

ФК «Львів» - «Мункач» 3:3

Ст. ім. Б. Маркевича

ФК «Ставище» - «Галичина» 3:1

«Арсенал-Княжа» - «Дарниця» 3:2

ФК «Ставище» - «Арсенал-Княжа» 0:3

18.01.18 «Сокіл»

«Локомотив» - «Мункач» 0:1

«Покрова» - «Мункач» 0:5

ФК «Львів» - «Локомотив» 0:1

Ст. ім. Б. Маркевича

ФК «Ставище» - «Дарниця» 0:3

«Галичина» - «Дарниця» 2:3

«Галичина» - «Арсенал-Княжа» 2:3

19.01.18 "Сокіл"

Матч за 7-8 місце

"Галичина" - "Покрова" 0:1

Матч за 5-6 місце

"Ставище" - ФК "Львів" 1:1, п. 4:3

Матч за 3-4 місце

"Дарниця" - "Локомотив" 1:0

Фінал

"Арсенал-Княжа»" - "Мункач" 0:0, п. 4:3

ФК "МУНКАЧ" переможець

міжнародного дитячого турніру

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2006 р.н.

Результати матчів

14.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Поділ» А Київ 0:0

«Поділ» Б - «Оболонь» 0:2

ФК «Львів» - «Кривбас» 3:0

«Буковина» - «Галичина» 5:0

«Кривбас» - «Мункач» 0:5

«Галичина» - «Поділ» Б 0:1

«Буковина» - «Оболонь» 5:1

«Мункач» «Поділ» А Київ 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Ніка» - ДЮСШ Конотоп 1:4

МДЮСШ Дніпро - «Надія» Б 3:0

«Рух» - «Олімп» 1:0

«Камелот» - «Надія» А 1:0

«Ніка» - «Надія» Б 8:0

ДЮСШ Конотоп - МДЮСШ Дніпро 3:0

«Рух» - «Надія» А 14:0

«Олімп» - «Камелот» 1:0

15.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Мункач» 2:0

«Кривбас» - «Поділ» А Київ 0:0

«Буковина» - «Поділ» Б 2:0

«Галичина» - «Оболонь» 1:2

1\4 "Буковина" - "Мункач" 0:0, п. 2:3

1\4 ФК "Львів" - "Оболонь" 1:0

9-16 м. - "Галичина" - "Поділ" А 1:4

9-16 м. - "Кривбас" - "Поділ" Б 2:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Камелот» 3:0

ДЮСШ Конотоп - «Надія» Б 6:0

«Олімп» - «Надія» А 2:0

«Ніка» - МДЮСШ Дніпро 3:1

9-16м. - "Надія»" Б - "Камелот" 1:1, п. 3:4

9-16м. - "Надія»" А - МДЮСШ 1:2

1\4 "Рух" - "Ніка" 1:0

1\4 "Олімп" - ДЮСШ Конотоп 1:0

15.01.18 база Карпат, Брюховичі

1/2 фіналу

ФК "Львів" - "Олімп" Сміла 0:0, п. 2:0

"Рух" Винники - "Мункач" Мукачево 0:1

Матч за третє місце

"Рух" Винники - "Олімп" Сміла 0:0, п. 3:2

ФІНАЛ

"Мункач" Мукачево - ФК "Львів" 0:0, п. 3:2

Міжнародний дитячий турнір

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2003 р.н.

Результати матчів

14.01.18 ст. Сокіл

ДЮФК «Галичина» - «Арсенал» 1:2

«Локомотив» - ФК «Люботин» 0:2

ДЮФК «Галичина» - «Поділ» 1:0

«Локомотив» - «Спарта» 1:0

«Буковина» - «Арсенал» 1:3

ФК «Львів» - «Спарта» 3:0

«Буковина» - «Поділ» 0:1

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - ДЮСШ Конотоп 2:0

«Карпати» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

«Карпати» - ДЮСШ Конотоп 7:0

«Рух» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

15.01.18 ст. Сокіл

ФК «Люботин» - «Спарта» 2:1

ФК «Львів» - «Локомотив» 5:0

«Арсенал» - «Поділ» 1:0

ФК «Львів» - ФК «Люботин» 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Карпати» 0:0

ДЮФК «Галичина» - «Буковина» 0:1

«Hetman» Zamość, PL - ДЮСШ Конотоп 1:0

15.01.18 ст. Сокіл

"Поділ" - "Спарта" 0:1

1/2 фіналу - "Люботин" - "Арсенал" 1:1, п. 1:3

1/2 фіналу - ФК "Львів" - «Hetman» Zamość, PL 0:1

ДЮСШ Конотоп - "Локомотив" 1:0

Матч за третє місце: "Люботин" - ФК "Львів" 0:3

ФІНАЛ: "Арсенал" Харків «Hetman» Zamość, PL 0:1

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2011 р.н.

ДЮФК «Галичина» Львів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

ФК «Локомотив» Київ

ФК «Олімп» Вишневе

ФК «Зміна» Киїів

ФК «Чемпіон» Тернопіль

ФК «Оболонь» Київ

Результати та календар матчів

10.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Олімп» 0:3

ДЮФК «Галичина» ФК «Олімп» 3:2

ДЮФК «Галичина» ДЮФК «Атлетік» 5:2

Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Локомотив» ФК «Оболонь» 7:0

ФК «Зміна» ФК «Чемпіон» 5:3

ФК «Чемпіон» ФК «Оболонь» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Зміна» 18:0

11.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Оболонь» 0:2

ФК «Зміна» ФК «Оболонь» 3:0

ДЮФК «Атлетік» ФК «Зміна» 1:3

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮФК «Галичина» ФК «Чемпіон» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Олімп» 10:0

ДЮФК «Галичина» ФК «Локомотив» 0:10

ФК «Олімп» ФК «Чемпіон» 1:2

12.01.18

Спорткомплекс «Олімпік»

10.00 ФК «Олімп» ФК «Зміна» -

10.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Оболонь» -

11.00 ФК «Локомотив» ФК «Чемпіон» -

11.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Зміна» -

12.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Локомотив» -

12.30 ФК «Олімп» ФК «Оболонь» -

13.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Чемпіон»

"ЛОКОМОТИВ" КИЇВ переможець

МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2010 р.н.

Група "А"

ФК «Чемпіон» А Тернопіль

ФК «Єврошпон» Смига

МДЮСШ Б Дніпро

ДЮФК «Ніка» Б Київ

ФК «Львів» А

Група "Б"

ФК «Чемпіон» Б Тернопіль

ФК «Хмельницький»

МДЮСШ А Дніпро

ДЮФК «Ніка» А Київ

ФК «Львів» Б

Група "В"

ДЮСШ-15 А Київ

ФК «Троєщина» Б Київ

ФК «Локомотив» Київ

«Нива-Прем’єр» А Вінниця

ДЮФК «Галичина» Б Львів

Група "Д"

ДЮСШ-15 Б Київ

ФК «Троєщина» А Київ

ФК «Поділ» Київ

«Нива-Прем’єр» Б Вінниця

ДЮФК «Галичина» А Львів

Результати та календарі матчів

10 cічня 2018 ПЦ «Динамо»

МДЮСШ Б - ФК «Львів» А 3:5

МДЮСШ А - ФК «Львів» Б 5:1

ДЮФК «Ніка» Б - ФК «Львів» А 1:5

ДЮФК «Ніка» А - ФК «Львів» Б 1:0

ФК «Єврошпон» - МДЮСШ Б 0:11

ФК «Чемпіон» Б - МДЮСШ А 0:2

ФК «Чемпіон» А - ДЮФК «Ніка» Б 4:2

ФК «Хмельницький» - ДЮФК «Ніка» А 3:1

ФК «Чемпіон» А - ФК «Єврошпон» 3:0

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Хмельницький» 0:6

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮСШ-15 А - ФК «Троєщина» Б 5:0

ДЮСШ-15 Б - ФК «Троєщина» А 0:4

ДЮСШ-15 А - ФК «Локомотив» 0:7

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:5

ФК «Троєщина» Б - ДЮФК «Галичина» Б 0:4

ФК «Троєщина» А - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Локомотив» - «Нива-Прем’єр» А 7:0

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б 5:1

ДЮФК «Галичина» Б - «Нива-Прем’єр» А 1:4

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б - D

11 січня 2018 ПЦ «Динамо»

ФК «Чемпіон» А - ФК «Львів» А 1:2

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Львів» Б 1:2

ФК «Чемпіон» А - МДЮСШ Б 0:4

ФК «Чемпіон» Б - ДЮФК «Ніка» А 0:1

ФК «Єврошпон» - ФК «Львів» А 3:5

ФК «Хмельницький» - ФК «Львів» Б 6:2

ФК «Єврошпон» - ДЮФК «Ніка» Б 2:0

МДЮСШ А - ДЮФК «Ніка» А 0:1

МДЮСШ Б - ДЮФК «Ніка» Б 6:0

ФК «Хмельницький» - МДЮСШ А 2:1

Спорткомплекс «Олімпік»

"Галичина" А - "Нива-Прем’єр»" Б 2:0

ДЮСШ-15 А - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ДЮСШ-15 А - ДЮФК «Галичина» Б 2:0

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ФК «Троєщина» А - «Нива-Прем’єр» Б 5:0

ФК «Локомотив» - ДЮФК «Галичина» Б 8:0

ФК «Поділ» - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - ФК «Локомотив» 0:11

Стикові матчі

МДЮСШ Б - Чемпіон Б 2:1

МДЮСШ Б - ФК Львів Б 0:3

ДЮФК Галичина Б - Єврошпон 2:2, п. 3:2

ДЮФК Галичина Б - МДЮСШ А 0:6

Єврошпон - МДЮСШ А 1:7

1/2 фіналу

"Локомотив" - ФК "Львів" А 6:1

ФК "Хмельницький" - ДЮФК "Галичина" А 7:2

Матч за третє місце

ФК "Львів" А - ДЮФК "Галичина" А 4:0

ФІНАЛ

"Локомотив" - ФК "Хмельницький" 8:0

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Шестакевич Роман ФК "Львів"

Кращий захисник - Христина Марко "Галичина" Львів

Кращий нападник - Бодак Ілля "Хмельницький"

Кращий гравець - Борисов Всеволод "Локомотив"

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2002 р.н.

Група "А"

МФА «Мункач» Мукачево

ДЮФК «Галичина» Львів

ФК «Дніпро-80» Черкаси

МДЮСШ Дніпро

«Велетень» Глухів

Група "Б"

ФК «Рух» Винники

ФК «Барса» Суми

ФК «Оболонь» Київ

ФК «Зміна» Киїів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

Календар матчів

10 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - МДЮСШ Дніпро 0:5

ДЮФК «Галичина» - ФК «Дніпро-80» 1:2

МФА «Мункач» - ДЮФК «Галичина» 1:1

ФК «Дніпро-80» - МДЮСШ Дніпро 2:3

МФА «Мункач» - «Велетень» 3:1

10 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Оболонь» 0:0

ФК «Зміна» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Рух» - ФК «Барса» 3:0

ФК «Оболонь» - ФК «Зміна» 4:1

ФК «Барса» - ДЮФК «Атлетік» 2:2

11 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - «Велетень» 3:1

МФА «Мункач» - МДЮСШ Дніпро 1:0

ФК «Дніпро-80» - «Велетень» 3:1

«Велетень» - МДЮСШ Дніпро 0:10

МФА «Мункач» - ФК «Дніпро-80» 2:1

11 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Зміна» 0:1

ФК «Оболонь» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Барса» - ФК «Зміна» 0:7

ФК «Рух» - ДЮФК «Атлетік» 6:1

ФК «Барса» - ФК «Оболонь» 0:4

12 січня 2018 стадіон "Сокіл"

Матч за 9 місце

"Велетень" Глухів - "Барса" Суми 2:1

Матч за 7 місце

"Галичина" Львів - "Атлетік" Одеса 1:1, п. 4:3

Матч за 5 місце

"Дніпро-80" Черкаси - "Оболонь" Київ 0:1

Матч за 3 місце

"Рух" Винники - МДЮСШ Дніпро 0:3

ФІНАЛ

"Мункач" Мукачево - "Зміна" Київ 0:1

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

"Карпати-2008" білі - ФК "Запитів" 4:2

Голи: Верхівський, Залипка, Ганачівський, Саломон -

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати-2008" зелені 1:1, п. 2:3

Голи: Жук - Мисак

Матч за 9-10 місце

"Кардинал" Вороців - "Галичина-Південний" Львів 2:0

Голи: Червінко (два)

Матч за 7-8 місце

ФК "Запитів" - ФК "Рава" Р.Руська 0:2

Голи: Жук, Бабій

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2008" білі - "Карпати-2008" зелені 4:1

Голи: Глушко, Мельник, Ганачівський, Кульчицький - Боцій

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

СК "Леви" Львів - "Карпати-2007" Львів 0:4

Голи: Саноцький (два), Почнівський, Гарас

ФСК "Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" Львів 3:0

Голи: Куп`як, Дмитришин, Чорній

Матч за 9-10 місце

"Рух" Винники - "Ямпіль-Покрова" Львів 2:1

Голи: Буць, Тимошенко - Заєць

Матч за 7-8 місце

СК "Леви" Львів - "Галичина-Зубра" 0:1

Гол: Пелагеїн

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2007" Львів - ФСК "Янтарний" Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ВІДЕО МАТЧІВ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

ФОТОЗВІТИ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2009" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"РУХ-2008" Винники

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2007" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

Спортивний зал СКА

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

Вікова група 2009 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-1" Львів - "Карпати-2" Львів 4:0

Голи: Граціян (три), Покладок

"Леви" Львів - ФК Львів-09 1:0

Гол: Жила

Матч за третє місце

"Карпати-2" - ФК "Львів-09" 1:1, п. 5:4

Голи: Сергієнко - Гринько

ФІНАЛ

"Карпати-1" Львів - СК "Леви" Львів 2:0

Голи: Граціян (два)

Вікова група 2008 р.н.

1/2 фіналу

"Леви" Львів - "Прогрес" Львів 4:0

Голи: Стельмах, Зелінський (два), Краснік

"Галичина" Львів - "Рух" Винники 0:4

Голи: Кокотко, Блащак, Гринів, Бучко

Матч за третє місце

"Прогрес" Львів - "Галичина" Львів 0:1

Гол: Гіжовський

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Леви" Львів 1:1, п. 2:0

Голи: Кокотко - Зелінський

Вікова група 2007 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-2008" Львів - "Карпати-2007" Львів 1:2

Голи: Тлумак - Гембарський, Байдак

"Львів-2007-1" - "Львів-2007-2" 6:1

Голи: Проказюк, Трухим, Блащак, Бекерський (три) - Качмар

Матч за третє місце

"Карпати-2008" Львів - ФК "Львів-2007-2" 1:3

Голи: Гавура - Бринь (2), Садовський

ФІНАЛ

"Карпати-2007" Львів - ФК "Львів-2007-1" 3:1

Голи: Байдак, Горін (два) - Проказюк



Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 та 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини