АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Андрух Богдан Миколайович - 25
Балух Ігор Ігорович - 30
Буняк Іван Олексійович - 19
Галан Іван Миколайович - 16
Змисний Ростислав Михайлович - 15
Кравець Тарас Ярославович - 21
Кучера Володимир Васильович - 41
Мелінишин Сергій Віталійович - 21
Репетило Юрій Олегович - 17
Хамуляк Андрій Романович - 24
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

ФК "Миколаїв" - ФК "Малинськ" 2:0

25 березня - неділя. Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Балух (44,75-пен.)

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ Михайло Сидор

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Танечник Роман, Ільків Ігор, Коваль Григорій, Харкевич Юрій, Дячук-Ставицький Михайло (Гірний Святослав,88), Сагайдак Андрій, Шафранський Сергій (Федина Іван,58), Бойко Назар (Дзюрах Роман,71), Клим Богдан (Ільчишин Віталій,82), Балух Ігор

ФК "Малинськ" - Балушко Юрій, Гергелюк Олександр, Крайчинський Микита, Лойко Василь, Скоцький Богдан (Каращенко Віктор,82), Савицький Богдан, Царьов Вадим (Корнійчук Ярослав,46), Онишук Анатолій (Кірях Віктор,46), Луцюк Дмитро (Панас Вадим,64), Брикса Віталій, Гайдучик Микола

Попередження: Клим Богдан (60), Сагайдак Андрій (81), Савицький Богдан (85)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

"Скала" Стрий - "Юність" В.Білка 0:1

24 березня - субота. Стадіон "Арена Довге"

Гол: Адам Богдан (54)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Борис Гребінь

Делегат ФФЛ Едуард Валенко

"Скала" Стрий - Білик Олег, Красномовець Юрій, Березовий Михайло, Подоляк Роман, Фляк Юрій, Баранов Дмитро, Штаненко Станіслав, Заїченко Євген, Цень Роман (Бельчич Артем,73), Мельник Сергій, Брайт Барнор (Николишин Роман,63)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Романюк Віталій, Бойко Роман, Костик Богдан, Музика Юрій, Панасюк Олег, Адам Богдан, Сідельник Петро (Жолква Орест,75), Карачевський Назар, Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло,82)

Попередження: Білик (54), Бельчич (77), Мельник (86). Вилучення: Подоляк (89)

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "ГалКатЗубр" Зубра 2:4

24 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8), Медицький Остап (84) - Екоко Емері (45,75), Заяць Максим (81,89)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

"Рух" - Бурбан Максим, Гуль Тарас (Джебженяк Олександр,72), Медицький Остап, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег, Борис Олег (Ярема Богдан,80), Карп`як Дмитро, Бордун Богдан

"ГалКатЗубр" - Довгий Володимир (Милявський Роман,46), Луговий Андрій, Кенийз Олександр (Рацький Володимир,83), Карабен Олег, Деревецький Остап, Кулик Орест (Куцій Тарас,75), Цимбаляк Назар (Мельник Олег,70), Ільків Руслан (Галичанівський Андрій,46)

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Янів" І.Франкове 5:0

24 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи:

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олексій Лішик

"Самбір" Ст.Кропивник - "Галичина" Дрогобич 2:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Василь Верблянський

"УГВ-Сервіс" Пятничани - СКК "Пісочна" 3:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

ФК "Яричів-Руданці" - "Галичина" В.Дорошів 4:2

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди 3:3

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Слівінський Тарас (14-пен.), Штрайсель Іван (31), Цвик Володимир (59) - Левицький Богдан (53,83-пен.), Козовий Руслан (77)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Андрій Смольський

ГК "Явір" Яворів - "Скеля" Жовква/Крехів 3:1

25 березня - неділя

Стадіон "Академія футболу"

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Роман Любінець

"Бори" Бориничі - ФК "Мостиська" 0:6

25 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Голи: Кіт-Копиляк (18,56), Бджола Тарас (40), Іваночко Тарас (73,84), Шагало Андрій (82)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

"Бори" Бориничі - Ледвій Тарас (Насінник Дмитро,46), Гадупяк Назар (Роль Маркіян,73), Романів Роман, Квасюк Василь, Крижанівський Олег, Кадюк Володимир (Сокирко Богдан,61), Хрущ Валентин (Нітарський Дмитро,53), Сердюков Андрій, Павлів Остап, Кадюк Василь

ФК "Мостиська" - Паук Роман, Козирєв Максим (Шагало Андрій,17), Завада Василь, Крушинський Віталій, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Щур Тарас (Качмар Володимир,53), Білоус Віталій, Кіт-Копиляк Михайло (Марко Назар,73), Іваночко Тарас, Бджола Тарас (Мартинюк Назар,57)

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець 2:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани 0:0

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль" 0:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

"Темп-2" Відники - Городище 4:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Дмитро Любінець

"Захід" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 1:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Сергій Пашковський

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська 3:0

21 березня - середа

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" 1:3

21 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

УВАГА

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Всі матчі 18 березня у турнірах пам`яті Карло Мікльоша і Кубку Весни перенесено в зв`язку з несприятливими погодніми умовами. Комітет з проведення змагань.

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

ФК "Миколаїв" - СФК "Кордія" Муроване 2:0

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Коваль Григорій (68), Музика Михайло (90 - автогол)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

ФК "Миколаїв" - Левицький Вячеслав, Танечник Роман, Ільків Ігор (Шуга Іван,77), Коваль Григорій, Харкевич Юрій (Дзюрах Роман,70), Шафранський Сергій (Федина Іван,45), Дячук-Ставицький Юрій, Бойко Назар, Синишин Ігор (Клим Богдан,55), Сагайдак Андрій, Балух Ігор (Ільчишин Віталій,71).

СФК "Кордія" Муроване - Чеботарь Олег, Гатин-Лозинський Святослав (Музика Михайло,76), Феджора Андрій, Поплавський Василь (Левків Ярослав,75), Матвіїв Григорій (Губченко Іван,74), Дацко Іван, Малецький Владислав (Храмов Віктор,61), Хижий Сергій (Цицик Роман,69), Малецький Микола (Слобода Мар'ян,45), Бабій Мар'ян, Савицький Назар (Приходько Ігор,56)

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло (44), Матвіїв Григорій (45), Сагайдак Андрій (51), Бабій Мар'ян (89)

"Верес" Рівне - "Юність" В.Білка 1:2

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Стебельський Назар (71) - Каваців Ярема (18), Жолква Орест (78)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

"Верес" U-19 Рівне - Паламар Владислав, Харіпов Олексій, Медведєв Олександр, Карвацький Андрій (Задорецький Володимир,86), Стебельський Назар, Савула Валентин (Руденко Андрій,53), Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Хімчак Максим, Міщук Остап (Сидорів Роман,74), Демків Станіслав (Пентелейчук Дмитро,46)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Федорів Володимир, Добрянський Мар`ян, Романюк Віталій (Жолква Орест,46), Костик Богдан, Карачевський Назар (Сідельник Дмитро,88), Адам Богдан (Смолинець Павло,87), Нетлюх Захарій (Сідельник Петро,46), Музика Юрій, Панасюк Олег

Попередження: Костик Богдан (33), Медведєв Олександр (53), Міщук Остап (68). Вилучення: Дахновський Віталій (86)

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)

Арбітр: Тарас Радюкін

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

"Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр

"Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)

Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський

"Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир

"Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

"Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

17 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)

ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас

Попередження: Когут Тарас (30)

"УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Ігор Пак

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

"Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 10.00

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

18 березня - неділя

Стадіон с. Пісочна

Початок матчу: 14.00

ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 14.00

ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 16.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

"Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Розворяни

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

ФК "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Корміл" Давидів - "Динамо" U-19 Львів

18 березня - неділя

Стадіон c. Давидів

Початок матчу: 13.00

"Сокіл" Сокільники - "Захід" Солонка

18 березня - неділя

Стадіон с. Давидів

Початок матчу: 15.00

"Захід" Бібрка - Підгородище

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 13.00

"Темп-2" Відники - "Сокіл" В.Глібовичі

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 15.00

"Гарт" Дмитровичі - "Берізка" Підберізці

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 13.00

"Галич" В.Білка - "Лео-Кераміка" Неділиська

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 15.00

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець

18 березня - неділя

Стадіон с. Черляни

Початок матчу: 13.00

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

ЖЕРЕБКУВАННЯ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Стикові матчі

"Шпиль" Шпильчина - "ІКВА-Січ" Заболотці

24 березня - субота

ФК "Вовчатичі" - "Магніт" Оглядів

24 березня - субота

ФК "Вишня" С.Вишня - "Горизонт" Нове Місто

24 березня - субота

КСК "Берездівці" - ФК "Брониця"

24 березня - субота

В 1/4 фіналу напряму вийшли: ФК "Полтва", "Будівельник-Укртрансгаз" Пукеничі, "Ватра-Темп" Луки, ФК "УГВ-Сервіс" Пятничани.

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Призначення арбітрів

1/8 фіналу

СКК "Демня" - "Верес" U-19 Рівне 0:0, п. 3:5

14 березня - середа. Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ Ярослав Лемех

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" Винники U-19 - "Юність" Гійче 0:3

14 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тарас Путас

"Думна" Ременів - "Темп" Відники 0:3

14 березня - середа

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Назар Цмоканич

Голи: Крачковський Віталій (18), Ковальов Микола (43), Доскуч Олесь (44).

Нереалізований пенальті: Химович Степан (11).

"Думна" Ременів - Кравець Назар, Свінціцький Роман (Цвик Володимир,46), Гірський Тарас, Стадницький Павло (Марциняк Ігор,46), Подоляк Арсен (Костюк Любомир,46), Голуб Юрій, Цицик Володимир (Поліванов Віктор,46), Василина Роман, Піхоцький Максим (Бахор Олесь,46), Сенишин Назар, Личак Роман (Назаренко Володимир,46)

Тренер: Артимович Ігор

"Темп" Відники - Білий Роман, Пронь Олег, Крачковський Віталій, Роса Юрій (Хамуляк Роман,46), Чура Іван (Шмигель Олег,61), Кузів Юрій, Доскуч Олег (Гутник Остап,80), Гамарник Тарас (Мацик Тарас,75), Ковальов Микола, Химович Степан (Біганський Роман,46), Касперський Андрій

Тренер: Грінер Андрій

Попередження: Кузів Юрій (18)

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

"Гірник" Соснівка - ФК "Калуш" 1:0

14 березня - середа

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Гол: Болкіт Максим

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Олександра Вдовіна

ФК "Львів" - "Волинь" Луцьк

15 березня - четвер

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 11.30

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олександра Вдовіна

ФК "Самбір" - ФК "Мостиська"

15 березня - четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Богдан Грисьо

Дитячий та юнацький футбол
1   98 99 100 101 102   120


Перша Ліга

Юнацькі склади

Шостий тур

Група "А"

08 червня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Богун" Броди0:1

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

Голи: 0:1 - Капустинський Юрій, 80

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав (Залуцький Станіслав, 62); Гумен Андрій (Федюк Андрій, 74); Мулька Ігор; Любачевський Андрій; Варениця Назарій; Залога Андрій; Рибай Роман (Бобровський Микола, 68); Музика Віталій; Сергієнко Станіслав; Бурковський Ярослав (Залога Назар, 56)

Запасний: Павлюк Максим

"Богун": Паньковецький Назар; Новіцький Андрій; Рябий Ігор; Жарківський Сергій; Яремчук Ростислав; Філіпов Борис; Власік Олег; Капустинський Юрій; Біда Дмитро; Яцишин Денис; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Омелянчук Юрій; Біжецький Олег; Семенюк Орест

Попередження: Рябий Ігор, 30; Маркопольський Мар`ян, 43

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Думна" Ременів0:7

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Слобода Богдан, 4; 0:2 - Стасишин Юрій, 6; 0:3 - Чериба Сергій, 27; 0:4 - Стасишин Юрій, 45; 0:5 - Ковалишин Степан, 48; 0:6 - Войтків Роман, 60; 0:7 - Стасишин Юрій, 73

ФК "Яричів": Яремків Дмитро (Тис Володимир, 51); Капустяк Роман; Дякович Юрій; Лендел Роман; Сабадаш Ростислав (Юрін Василь, 61); Куртяк Володимир; Приписюк Олег; Макарук Андріан; Поронюк Назарій; Сас Юрій (Ящишин Руслан, 62); Абрашкін Назарій (Новицький Ігор, 58)

Запасні: Мищишин Роман; Миколайчук Богдан; Мищишин Руслан

"Думна": Штибель Віталій; Лизун Дмитро (Салацький Святослав, 41); Ковалишин Степан (Будункевич Ігор, 60); Гупало Сергій (Войтків Роман, 51); Кіпріанов Філіп (Дедик Назар, 48); Цвик Володимир; Гринчишин Ростислав; Кокотко Борис (Гнатів Юрій, 60); Чериба Сергій; Слобода Богдан (Дедик Володимир, 51); Стасишин Юрій

Запасні: Павлусь Назар; Іващишин Роман

Попередження: Лендел Роман, 27

"Спиртовик" Лопатин - "Галичина" Бібрка 4:2

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 1:0 - Сипало Андрій, 6; 2:0 - Судомляк Руслан, 47; 2:1 - Мурський Богдан - з пенальті, 55; 3:1 - Шеремета Павло, 69; 4:1 - Новотній Іван, 72; 4:2 - Мурський Богдан - з пенальті, 77

"Спиртовик": Зайцев Сергій (Макуха Артур, 77); Харків Ігор; Стасюк Павло; Костюк Валентин (Осінчук Тарас, 49); Харченко Юрій; Парійчук Назарій; Іванець Сергій (Новотній Іван, 41); Макарчук Юрій (Шеремета Павло, 41); Сипало Андрій; Михальчук Степан; Судомляк Руслан (Юрків Андрій, 71)

Запасні: Базилевич Андрій; Гречаник Дмитро; Онищук Дмитро

"Галичина": Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 41); Іванців Роман (Лаба Остап, 70); Пискір Ярослав (Сегін Валентин, 41); Смик Денис; Війтович Іван; Кобрин Віталій (Тимків Дем`ян, 65); Репета Юрій; Мурський Богдан

Попередження: Сегін Валентин, 71; Мурський Богдан, 74; Парійчук Назарій, 80



Перша Ліга

Група "Б"

Юнацькі склади

Девятий тур

08 червня - неділя

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФК "Ходорів"4:0

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - Гурничний Сергій, 13; 2:0 - Гурничний Сергій, 17; 3:0 - Пацай Андрій, 33; 4:0 - Владичак Андрій, 46

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Пацай Андрій (Максим Володимир, 61); Владичак Андрій (Гьонсьор Василь, 74); Калька Богдан (Цегенько Іван, 58); Гурничний Сергій; Полюга Мар`ян (Попіль Володимир, 46); Терлецький Володимир (Сушинський Сергій, 52); Созанський Василь (Карачаров Данило, 64); Блажко Петро (Лернатович Ігор, 69); Дякун Степан; Лінинський Микола

Запасні: Буй Віталій; Фляк Ігор

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Довгий Роман; Паньків Ігор; Симоні Роман; Гардяш Олексій (Корпан Володимир, 41); Ханас Василь; Вельгуш Андрій (Горін Михайло, 29); Король Андрій (Совин Ростислав, 59); Кілін Юрій; Сливка Володимир; Осімницький Маркіян

Запасні: Шумський Андрій

Попередження: Калька Богдан, 49



Прем`єр-Ліга

Восьмий тур

Юнацькі склади

07 червня - субота

"Гірник"Соснівка - "Авангард"Жидачів 2:1

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Володимир Міняйло

Делегат ФФЛ: Ярослав Грисьо

Голи: 1:0 - Порада Іван - з пенальті, 13; 2:0 - Околіта Юрій, 34; 2:1 - Антонів Михайло, 40

"Гірник" С.: Гулаєвич Віталій; Кухтій Євген; Кривець Євгеній; Сало Василь; Молоко Роман; Околіта Юрій (Підчеха Давид, 41); Коваленко Олег; Порада Іван; Яструб Віталій (Порада Юрій, 74); Оліщук Вадим; Кудима Владислав (Климів Олександр, 41)

Запасні: Костін Сергій; Козупас Назарій; Кочегаров Максим; Язиков Ігор; Горепякін Сергій; Ващишин Володимир

"Авангард": Волчинський Микола; Житняковський Роман (Дадак Артур, 70); Жохов Олександр; Солопенко Марко; Ільків Олег (Чмир Андрій, 73); Стародубцев Святослав; Бойко Богдан (Данило Ростислав, 41); Піпа Володимир (Орловський Андрій, 63); Ратинський Олександр (Свередюк Святослав, 68); Бодак Богдан; Антонів Михайло (Вільховий Тарас, 76)

Попередження: Жохов Олександр, 77



"Карпати-2002" переможець

турніру пам`яті В.П.Асланяна

Група А:

1. СДЮШОР-4-1 Львів

2. ДЮСШ "Енергія" Львів

3. КДЮСШ Нетішин

4. "Галичина" Львів

СДЮШОР-4-1 - ДЮСШ "Енергія" 2:1

КДЮСШ "Нетішин" - "Галичина" Львів 2:1

СДЮШОР-4-1 - "Галичина" Львів 1:1

КДЮСШ "Нетішин" - ДЮСШ "Енергія" 9:3

ДЮСШ "Енергія" - "Галичина" Львів 1:0

СДЮШОР-4-1 - КДЮСШ "Нетішин" 1:0

Група В:

1. "Рух" Винники

2. "Ніка-2" І.Франківськ

3. ФК "Львів"

4. "Карпати-2003-2" Львів

"Карпати-03-2" Львів - "Рух" Винники 0:1

Фк "Львів" - "Ніка-2" І.Франківськ 2:0

"Рух" - "Ніка-2" І.Франківськ 0:3

"Карпати-03-2" - ФК "Львів" 6:0

Група С:

1. "Карпати" Львів

2. "Ніка" І.Франківськ

3. "Енергетик" Добротвір

4. СДЮШОР-4-2 Львів

"Ніка" І.Франківськ - "Енергетик" Добротвір 11:2

"Карпати" Львів - СДЮШОР-4-2 Львів 7:1

"Ніка" І.Франківськ - СДЮШОР-4-2 Львів 8:1

"Карпати" Львів - "Енергетик" Добротвір 7:0

СДЮШОР-4-2 Львів - "Енергетик" Добротвір 3:0

"Ніка" І.Франківськ - "Карпати" Львів 2:0

Група D:

1. "Верес" Рівне

2. "Карпати 2003-1" Львів

3. Янтарний Новояворівськ

4. СДЮШОР-4 2003

"Карпати-03-1" Львів - "Верес" Рівне 1:0

СДЮШОР-2003 Львів - "Янтарний" Новояворівськ 1:7

"Карпати-03-1" Львів - "Янтарний" Новояворівськ 1:3

"Верес" Рівне - СДЮШОР-2003 Львів 5:0

"Янтарний" Новояворівськ - "Верес" Рівне 4:1

"Карпати-03-1" Львів - СДЮШОР-2003 Львів 4:1

1/4

"СДЮШОР-4-1" - "Карпати-03-2" 0:2

"Рух" Винники - КДЮСШ "Нетішин" 5:1

"Янтарний" Новояворівськ - "Ніка" І.Франківськ 1:0

"Карпати" - "Карпати-03-1" 4:1

1/2:

"Карпати" - "Рух" 4:0

"Карпати-03-2" - "Янтарний" 1:3

За 3 місце

"Карпати-03-2" - "Рух" 0:1

Фінал

"Карпати" Львів - ФК "Янтарний" Новояворівськ 2:0



Кваліфікаційний раунд ЧС-2015

Національна жіноча збірна

Сьогодні 04 червня Федерація футболу Львівської області розпочинає продаж квитків на два кваліфікаційні матчі Чемпіонату Світу серед жінок Національної збірної України з командами Великобританії та Чорногорії.

Продаж квитків у приміщенні Федерації футболу Львівської області з 10.00 до 17.00.



Футбольний огляд "Пас"

від 02 червня 2014 року

Футбольний огляд "ПАС" від 02 червня 2014 року



Кубок ДЮФЛ Львівщини

2005,2006 р.н.

Вікова група 2005 р.н.

02 червня 2014 року - понеділок

(А) "Розточчя" Новояворівськ - СК "Леви" Львів 0:1

(А) СК "Леви" Львів - "Карпати-2005" Львів 2:3

(А) "Карпати-2005" Львів - "Розточчя" Новояворівськ 5:0

(Б) "Галичина-2005-1" Львів - "Галичина-2005-2" Львів 2:1

(Б) "Пошук" Львів - "Галичина-2005-1" Львів 2:2

(Б) "Пошук" Львів - "Галичина-2005-2" Львів 5:0

1/2 фіналу: "Карпати-2005" Львів - "Галичина-2005-1" Львів 0:2

1/2 фіналу: "Пошук" Львів - "Леви" Львів 6:0

ФІНАЛ: "Пошук" Львів - "Галичина-2005-1" Львів 2:0

Вікова група 2006 р.н.

(А) ДЮСШ Самбір - "Леви" Львів 5:1

(А) ДЮСШ Самбір - Філія Карпат "Левандівка" 5:0

(А) "Леви" Львів - Філія Карпат "Левандівка" 0:0

(Б) "Погонь" Львів - "Покрова" Львів 0:1

(Б) "Галичина" Львів - "Покрова" Львів 0:3

(Б) "Погонь" Львів - Галичина" Львів 0:1

1/2 фіналу: ДЮСШ Самбір - "Галичина" Львів 0:1

1/2 фіналу: "Покрова" Львів - "Леви" Львів 1:0

ФІНАЛ: "Покрова" Львів - "Галичина" Львів 1:1, п. 2:1



Результати матчів

Кубок ДЮФЛ Львівщини

2002,2003,2004 р.н.

Вікова група 2002 р.н.

02 червня 2014 року - понеділок

1/2 фіналу : "Карпати-2003" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 0:1

1/2 фіналу : "Леви" Львів - "Локомотив" Львів 0:1

ФІНАЛ: ФК "Рава" Р.Руська - "Локомотив" Львів 1:2

Вікова група 2003 р.н.

1/4 фіналу: ФК "Львів" - "Галичина-1" Львів 1:1,п. 3:2

1/4 фіналу: "Карпати-2004-1" Львів - "Карпати-2004-2" Львів 7:0

1/4 фіналу: "Пошук" Львів - "Леви" Львів 1:0

1/4 фіналу: "Карпати-2003" Львів - ФК "Лапаївка" 2:1

1/2 фіналу: ФК "Львів" - "Карпати-2004-1" Львів 0:1

1/2 фіналу: "Пошук" Львів - "Карпати-2003" Львів 3:0

ФІНАЛ: "Карпати-2004-1" Львів - "Пошук" Львів 1:0

Вікова група 2004 р.н.

1/4 фіналу: "Карпати-2004-3" Львів - "Локомотив-2" Львів 3:0

1/4 фіналу: СДЮШОР-4-2 Львів - "Локомотив-1" Львів 0:3

1/4 фіналу: СДЮШОР-4-1 Львів - ФК "Рава" Р.Руська 1:0

1/4 фіналу: ДФК "Сокаль" - "Карпати-2004-4" Львів 1:5

1/2 фіналу: "Карпати-2004-3" Львів - "Локомотив-1" Львів 3:1

1/2 фіналу: СДЮШОР-4-1 Львів - "Карпати-2004-4" Львів 1:0

ФІНАЛ: "Карпати-2004-3" Львів - СДЮШОР-4-1 Львів 0:0,п. 0:2



Прем`єр-Ліга

Сьомий тур

Юнацькі склади

01 червня - неділя

ФК "Острів" Ч.Острів - "Гірник" Соснівка 0:1

Арбітр: Андрій Грисьо

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Олег Притула

Резервний арбітр: Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Віктор Дуло

Гол: 0:1 - Околіта Юрій, 9

ФК "Острів": Шкурлатович Назарій; Скрут Михайло; Бобак Андрій; Максимів Назар; Колотко Орест; Дектеренко Роман; Маліновський Андрій; Дуткевич Остап; Гринь Віталій; Лукачик Павло; Балян Руслан

Запасні: Лось Святослав; Лялька Ростислав

"Гірник" С. : Гулаєвич Віталій; Козупас Назарій; Коваленко Олег; Сідельник Дмитро; Молоко Роман; Климів Олександр; Горепякін Сергій; Порада Іван; Околіта Юрій; Оліщук Вадим; Кудима Владислав

Запасні: Ващишин Володимир; Язиков Ігор; Кочегаров Максим; Костін Сергій; Сало Василь; Порада Юрій

Попередження: Горепякін Сергій, 51; Молоко Роман, 65

"Авангард" Жидачів - "Рух" Винники1:1

Арбітр: Ярослав Біць

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Остап Петріца

Делегат ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 0:1 - Панасюк Олег, 21; 1:1 - Ільків Олег, 32

"Авангард": Волчинський Микола; Жохов Олександр; Стародубцев Святослав; Бодак Богдан; Солопенко Марко; Ратинський Олександр; Ільків Олег; Орловський Андрій (Свередюк Святослав, 45); Піпа Володимир; Антонів Михайло (Вільховий Тарас, 55); Бойко Богдан

Запасні: Житняковський Роман; Микитчин Володимир; Луців Руслан; Дадак Артур; Данило Ростислав

"Рух": Фірман Юрій (Дорош Віталій-Микола, 65); Фарботняк Сергій; Суль Петро; Грисьо Богдан; Кулик Андрій; Панасюк Олег; Онишко Микола; Бадунь Микола; Брегей Орест (Піховський Віктор, 55); Саган Богдан; Вротняк Ігор

Попередження: Саган Богдан, 28; Піпа Володимир, 42; Кулик Андрій, 73; Панасюк Олег, 73

ФК "Самбір" - ФК "Миколаїв"0:12

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Ростислав Пузанський, Юрій Суряк

Делегат ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 0:1 - Тимчишин Юрій, 7; 0:2 - Маланяк Роман, 11; 0:3 - Маланяк Роман, 22; 0:4 - Тершак Ігор, 23; 0:5 - Бриковський Дмитро, 31; 0:6 - Тершак Ігор, 34; 0:7 - Тершак Ігор, 45; 0:8 - Тершак Ігор, 47; 0:9 - Хомин Роман, 61; 0:10 - Даців Іван, 67; 0:11 - Тершак Ігор, 70; 0:12 - Маланяк Роман, 74

ФК "Самбір": Лаврик Павло (Герич Ігор, 41); Бичик Валерій; Чижович Андрій (Куцериб Віталій, 25); Лучанський Тарас (Ступін Олег, 41); Кривішин Іван; Мельнічик Володимир; Калька Роман (Супик Ростислав, 50); Даниляк Юрій (Добрянський Дмитро, 43); Вітовський Василь; Лозинський Дмитро (Юречко Юрій, 58); Іванченко Богдан

Запасные: Кулінич Юрій

ФК "Миколаїв": Вороновський Микола; Олексин Едуард; Даців Іван; Хомин Роман (Гайнюк Ульян, 62); Горак Ігор (Курилишин Андрій, 47); Маланяк Роман; Галясовський Василь (Николишин Роман, 49); Бриковський Дмитро; Куявські Каміл; Тимчишин Юрій (Гук Василь, 49); Тершак Ігор

Запасні: Вінтонів Артур; Клименко Максим

Попередження: Іванченко Богдан, 76. Вилучення: Іванченко Богдан, 76 (2ЖК)



Перша Ліга

Група "Б"

Юнацькі склади

Шостий тур

"Литмір" Присліп - "Кар`єр" Ст.Самбір 1:5

Арбітр:Михайло Савка

Асистенти арбітра:Андрій Чулик , Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Гурничний Сергій, 18; 0:2 - Гурничний Сергій, 19; 0:3 - Калька Богдан, 25; 0:4 - Владичак Андрій, 37; 1:4 - Боцко Степан, 71; 1:5 - Созанський Василь, 79

"Литмір": Джура Микола (Ткачишин Володимир, 54); Бринько Микола; Аннич Мар`ян; Костишак Олег (Боцко Василь, 19); Касенич Олексій; Боцко Степан; Бліхар Назарій; Ткачишин Василь; Кудрик Іван; Коренєв Олег; Блистів Мар`ян

Запасні: Бринько Михайло; Джура Микола Б.; Гичко Іван

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Гьонсьор Василь; Лінинський Микола; Дякун Степан (Пацай Андрій, 41); Владичак Андрій; Попіль Володимир (Карачаров Данило, 67); Сушинський Сергій; Гурничний Сергій; Созанський Василь; Калька Богдан; Буй Віталій (Максим Володимир, 41)

Запасні: Блажко Петро; Лернатович Ігор; Цегенько Іван

Попередження: Лінинський Микола, 21; Кудрик Іван, 64

ФСК "Яворів" - "Нафтовик" Борислав 4:1

Арбітр:Василь Івасяк

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло , Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Вотусь Іван, 19; 2:0 - Симівський Юрій, 25; 3:0 - Лагно Василь, 45; 4:0 - Вотусь Іван, 49; 4:1 - Шутяк Олександр, 78

ФСК "Яворів": Семів Михайло; Симівський Юрій; Гуль Олег (Горгут Володимир, 55); Іваха Олег; Вотусь Іван (Юрійчук Юрій, 76); Мацелюх Олег; Маринець Андрій; Демченко Ігор; Лагно Василь (Горгут Ігор, 70); Балабанов Юрій; Грицан Мар`ян

Запасні: Полух Володимир; Олех Василь; Масьо Юрій; Альмес Павло

"Нафтовик": Гуцало Володимир; Стасишин Іван; Дівчур Юрій; Дрогобицький Ігор; Желем Тарас (Кельман Іван, 66); Шутяк Олександр; Іванович Ігор; Свідзінський Ігор; Павляк Іван; Красюк Іван; Стап`як Тарас

Запасні: Кудінов Назар; Дидик Володимир; Калинчук Назарій; Горняк Василь; Лев Василь; Хитрий Руслан

Попередження: Демченко Ігор, 31; Гуцало Володимир, 80

"Хімік" Н.Розділ - ФК "Бори" Бориничі 1:1

Арбітр:Руслан Панас

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний , Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 0:1 - Гордієнко Михайло, 46; 1:1 - Григоращук Олег, 47

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Пашко Назар; Лаба Андрій; Борисовський Микола; Мельничук Віталій; Труш Володимир; Павловський Степан-Євген (Труш Андрій, 41); Мусійовський Андрій; Григоращук Олег

Запасні: Савостьянов Ростислав; Росоха Валентин; Шляхетка Андрій; Гаванчак Роман; Мартинів Максим

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голуб Андрій; Козак Степан-Олег (Партика Роман, 61); Чайковський Віталій; Артим Руслан; Маївка Володимир; Федечко Роман; Скрутовський Андрій (Гринькевич Володимир, 41); Лебідь Петро (Ковальчук Владислав, 41); Лисак Тарас; Гордієнко Михайло

Попередження: Ципук Роман, 19

ФК "Ходорів" - СК "Східниця" 4:0,2:2

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Микола Зіньків, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Юрій Кульчицький

Голи: 1:0 - Паньків Ігор - з пенальті, 12; 2:0 - Горін Михайло, 39; 3:0 - Горін Михайло, 50; 4:0 - Уханський Роман (в свои ворота), 65

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Симоні Роман; Симоні Тарас; Совин Ростислав; Вельгуш Андрій; Ханас Василь; Кілін Юрій; Сливка Володимир (Бугара Андрій, 79); Шумський Андрій; Горін Михайло; Довгий Роман

Запасні: Осімницький Маркіян

СК "Східниця": Савчин Роман; Уханський Роман; Паранюк Юрій; Гнатів Олег; Бечкало Святослав; Полька Андрій; Кита Володимир; Марголич Анатолій; Дубленич; Рубаш Іван; Філіпов Максим

Запасні: Амбруш Дмитро; Борисенко Павло; Пронь Василь; Вінтоняк Олег; Коцко Ігор; Мотуз Роман

Попередження: Савчин Роман, 11; Бечкало Святослав, 11; Паранюк Юрій, 26; Філіпов Максим, 68; Сливка Володимир, 74



ФІНАЛ

Кубку Націй Данон

Відеогляд фінального матчу Кубку Націй Данон



ВЕЛИКИЙ ФОТОЗВІТ 28.05.2014

Фінал Кубка Націй Данон

2003 р.н.



Прем`єр-Ліга

Четвертий тур

Юнацькі склади

28 травня - середа

ФК "Опір" Львів - "Гірник" Соснівка 4:2

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 0:1 - Яструб Віталій, 7; 0:2 - Яструб Віталій, 11; 1:2 - Кадик Віталій, 33; 2:2 - Стопець Володимир, 43; 3:2 - Кадик Віталій, 55; 4:2 - Стопець Володимир, 69

ФК "Опір": Жук Василь (Прохира Олег, 72); Кончак Ростислав (Кіселевич Василь, 58); Ющук Ігор (Білоус Орест, 72); Кадик Віталій; Стопець Володимир; Приходько Ігор (Жеребецький Володимир, 72); Куксін Артур; Чурко Олег; Бішко Тарас (Гірка Павло, 65); Свист Сергій; Крачковський Віталій (Лабазевич Артур, 49)

Запасний: Грицак Віталій

"Гірник": Гулаєвич Віталій; Коваленко Олег; Кривець Євгеній; Сало Василь (Тиндик Олександр, 78); Молоко Роман (Порада Юрій, 41); Підчеха Давид (Горепякін Сергій, 49); Порада Іван; Яструб Віталій; Оліщук Вадим; Кудима Владислав; Околіта Юрій

Запасний: Костін Сергій; Шех Владислав; Гавалко Юрій; Язиков Ігор; Козупас Назарій; Ващишин Володимир

Попередження: Чурко Олег, 31; Гірка Павло, 70. Вилучення: Кривець Євгеній, 28



Футбольний огляд "Пас"

від 26 травня 2014 року

Футбольний огляд "ПАС" від 26 травня 2014 року



КУБОК НАЦІЙ ДАНОН

Результати матчів другого дня

27 травня 2014 року

9.45 КЗО СЗШ № 141 м. Дніпропетровськ - ЗОШ № 1 м. Кременчук 2:0

Голи: Товкач Артем (11), Мовчан Валентин (29)

9.45 ЗОШ № 20 м. Вінниця - СЗШ № 73 м. Львів 0:2

Голи: Тлумак Юрій (18), Корпан Мар`ян (21)

ЗОШ смт. Теофіполь - ЗОШ № 4 м. Каховка 0:0

ЗОШ смт. Брошнів-Осада - ЗОШ № 29 м. Суми 0:0

СЗШ № 73 м. Львів - КЗО СЗШ № 141 м. Дніпропетровськ 1:2

Голи: Карабін Ярослав (20) - Железняк Михайло (15), Донцов Андрій (29)

ЗОШ № 1 м. Кременчук - ЗОШ № 20 м. Вінниця 2:5

Голи: Євтушенко Олександр (14), Чирва Тимофій (30-пен.) - Нашків Дмитро (2,4,20), Нагайський Богдан (15), Клімов Андрій (19)

ЗОШ № 29 м. Суми - ЗОШ смт. Теофіполь 3:2

Голи: Власенко Антон (1), Ускорадов Владислав (15), Бакляк Богдан (20)

ЗОШ № 4 м. Каховка - ЗОШ смт. Брошнів-Осада 0:0



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини