АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Волосянський Андрій Орестович - 29
Гарасим`як Микола Миколайович - 22
Гедьо Назарій Віталійович - 13
Засько Євген Олександрович - 14
Ільчишин Назар Іванович - 23
Кулик Андрій Олегович - 20
Кушка Андрій Юліанович - 33
Омелян Андрій Ігорович - 26
Паращак Андрій Романович - 17
ЛОАФ "КОЛОС" ЧЕТВЕРТИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУТЗАЛУ





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   147

ДО УВАГИ АРБІТРІВ ТА СПОСТЕРІГАЧІВ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ АРБІТРІВ ФФЛ

Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області інформує, що 27 грудня - середа, в Ставропігійському ВПУ, за адресою вул. Плужника, 6 (кінцева автобуса №28), о 16:00 відбудеться підсумкове засідання Комітету арбітрів ФФЛ та нагородження лауреатів.

ЮРІЙ МОЖАРОВСЬКИЙ

найкращий футбольний арбітр

України 2017 року

Юрія Можаровського було визнано найкращим футбольним арбітром України в 2017 році.

Про це було повідомлено на церемонії нагородження Футбольні зірки-2017.

На перемогу в номінації також претендували Костянтин Труханов з Харкова та Микола Балакін з Київщини.

Федерація футболу

Львівської області

привітала військовослужбовців

Збройних сил України.

В рамках святкування 26 річниці Збройних сил України керівництво Федерації футболу Львівської області відвідало військовослужбовців, які проходять лікування та відновлення у Львівському військовому госпіталі.

ФОТОЗВІТ НАГОРОДЖЕННЯ

"ДУМНА" РЕМЕНІВ

Дорослі склади

До Вашої уваги фотозвіт нагородження срібного призера Першої ліги Львівської області з футболу команда "Думна" Ременів.

Більше фото в офіційній групі "Думна" Ременів у фейсбуці.

ФОТОЗВІТ

акції підтримки військослужбовців

Збройних сил України

Федерація футболу України спільно з благодійним фондом "Розвиток футболу України" провели акцію з підтримки військослужбовців Збройних Сил України, які захищають Україну в зоні АТО "Пишаємось. Вітаємо." на матчі 1/4 фіналу Кубку України між командами ФК "Львів" та "Дніпро-1" Дніпро.

Підсумкова турнірна таблиця

групового етапу

ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Підгрупа "І"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Магніт" Оглядів 2 1 0 1 4-2 3
2 "ІКВА-Січ" Заболотці 2 1 0 1 2-4 3

Підгрупа "ІІ"

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Полтва" 4 2 1 1 5-6 7
2 "Шпиль" Шпильчина 4 2 1 1 9-4 7
3 "Скеля" Жовква/Крехів 4 1 0 3 5-9 3

Підгрупа "ІІІ"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Будівельник - Укртрансгаз" Пукеничі 4 3 0 1 12-6 9
2 "Вишня" С.Вишня 4 2 0 2 7-7 6
3 "Воля" Братковичі 4 1 0 3 5-11 3

Підгрупа "ІV"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "УГВ-Сервіс" Пятничани 4 3 0 1 11-6 9
2 КСК "Берездівці" 4 3 0 1 7-5 9
3 "Каштан" Лівчиці 4 0 0 4 3-22 0

Підгрупа "V"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Ватра-Темп" Луки 4 3 1 0 19-5 10
2 ФК "Брониця" 4 2 1 1 12-7 7
3 "Турбо" Березів 4 0 0 4 3-22 0

Підгрупа "VI"

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Вовчатичі" 4 4 0 0 12-4 12
2 "Горизонт" Н.Місто 4 1 1 2 10-9 4
3 ФК "Славське" 4 0 1 3 3-12 1

ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ

кращий тренер

Львівської області

сезону 2017 року

Федерація футболу Львівської області визначила кращих у номінаціях в сезоні 2017 року, Віталія Пономарьова було визнано кращим тренером Львівської області.

Здобутки Віталія Пономарьова на тренерському містку ФК "Миколаїв:

- чемпіон Львівської області сезону 2017 року;

- володар СуперКубка Львівської області сезону 2017 року;

- фіналіст Кубка Львівської області сезону 2017 року;

Також додамо, що дитяча команда, яку тренує Віталій Пономарьов "Карпати" Львів 2004 року народження впевнено посідає перше місце у Вищій лізі чемпіонату України серед дитячих команд та стала переможцем ДЮФЛ Львівщини одразу у трьох вікових групах (2002,2003,2004 роках народження).



КУБОК ЧЕМПІОНІВ

Дорослі склади

"Шпиль" Шпильчина - "Скеля" Жовква/Крехів 6:1

25 листопада - субота. Стадіон: Шпильчина

"Воля" Братковичі - "Будівельник-УкрТрансгаз" Пукеничі 2:3

25 листопада - субота. Стадіон: Братковичі

"Ватра-Темп" Луки - ФК "Брониця" 5:2

25 листопада - субота. Стадіон: Луки

"Горизонт" Н. Місто - ФК "Славське" 5:1

25 листопада - субота. Стадіон: Н. Місто

"Каштан" Лівчиці - Пятничани 3:4

25 листопада - субота. Стадіон: Лівчиці

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. ДОРОСЛІ СКЛАДИ.

Статистика по арбітрам матчів

Арбітр Матчі ЖК ЧК Пен.
Василь Верблянський 22 57 3 7
Ростислав Пузанський 17 45 1 4
Руслан Хомин 16 32 1 1
Степан Лапко 15 75 4 5
Роман Блавацький 13 45 5 3
Роман Брандибура 12 32 1 2
Андрій Наконечний 12 45 1 2
Володимир Міняйло 11 37 0 3
Андрій Чулик 10 43 3 5
Андрій Холявко 9 34 2 2
Андрій Лютий 9 35 0 1
Олександр Шандор 8 37 3 3
Олександр Кальонов 7 22 0 4
Богдан Горошко 7 33 0 4
Ярослав Леськів 4 23 1 3
Юрій Пилипів 4 15 0 3
Роман Холявко 2 4 0 0
Юрій Суряк 1 6 0 0
Юрій Можаровський 1 1 1 0
Юрій Грисьо 1 5 0 0

НАЗАР МІЛІЩУК

кращий гравець

Львівської області

сезону 2017 року

Федерація футболу Львівської області визначила кращих у номінаціях в сезоні 2017 року, Назара Міліщука було визнано кращим гравцем Львівської області.

До Вашої уваги список матчів Прем`єр-Ліги Львівщини у яких взяв участь Назар Міліщук.

Дата Господарі Рахунок Гості Хв. ЖК ЧК Голи

02.04.2017 СКК Демня () 0:1 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

09.04.2017 ФК Миколаїв () 0:1 СФК Муроване () 90 0 0 0

23.04.2017 Юність (Гійче) 2:2 ФК Миколаїв () 90 0 0 1

07.05.2017 ФК Миколаїв () 3:1 Погонь (Львів) 90 0 0 1

14.05.2017 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 0:1 ФК Миколаїв () 88 0 0 0

21.05.2017 ФК Миколаїв () 3:1 Гірник (Новояворівськ) 90 0 0 0

28.05.2017 Галичина (Великий Дорошів) 0:5 ФК Миколаїв () 41 0 0 0

04.06.2017 ФК Миколаїв () 1:2 Юність (с.Верхня Білка) 60 0 0 0

07.06.2017 Енергетик (Добротвір) 2:3 ФК Миколаїв () 90 0 0 1

18.06.2017 ФК Самбір (Самбір) 0:1 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

25.06.2017 ФК Миколаїв () 2:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

02.07.2017 ФСК Яворів () 0:4 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

09.07.2017 ФК Миколаїв () 3:1 Кар`єр (Торчиновичі) 90 0 0 1

06.08.2017 ФК Миколаїв () 2:0 СКК Демня () 90 0 0 0

13.08.2017 СФК Муроване () 1:4 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

20.08.2017 ФК Миколаїв () 1:0 Юність (Гійче) 90 0 0 0

27.08.2017 Погонь (Львів) 0:3 ФК Миколаїв () 90 0 0 1

10.09.2017 Гірник (Новояворівськ) 1:4 ФК Миколаїв () 90 0 0 1

17.09.2017 ФК Миколаїв () 4:0 Галичина (Великий Дорошів) 90 0 0 2

24.09.2017 Юність (с.Верхня Білка) 0:2 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

27.09.2017 ФК Миколаїв () 7:1 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 90 0 0 1

01.10.2017 ФК Миколаїв () 6:0 Енергетик (Добротвір) 54 0 0 0

08.10.2017 ФК Миколаїв () 4:1 ФК Самбір (Самбір) 90 0 0 0

26.10.2017 Рочин (Соснівка) 1:1 ФК Миколаїв () 88 0 0 0

29.10.2017 ФК Миколаїв () 5:0 ФСК Яворів () 90 0 0 0

05.11.2017 Кар`єр (Торчиновичі) 0:3 ФК Миколаїв () 90 0 0 0

ОЛЕГ ДОМАЛЬЧУК

кращий півзахисник

Львівської області

сезону 2017 року

Федерація футболу Львівської області визначила кращих у номінаціях в сезоні 2017 року, Олега Домальчука було визнано кращим захисником Львівської області.

До Вашої уваги список матчів Прем`єр-Ліги Львівщини у яких взяв участь Олег Домальчук.

Дата Господарі Рахунок Гості Хв. ЖК ЧК Голи

02.04.2017 Кар`єр (Торчиновичі) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

12.04.2017 Рочин (Соснівка) 1:1 СКК Демня () 90 0 0 0

04.05.2017 СФК Муроване () 0:0 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

07.05.2017 Рочин (Соснівка) 0:1 Юність (Гійче) 90 0 0 0

10.05.2017 Погонь (Львів) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

17.05.2017 Рочин (Соснівка) 0:3 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 90 0 0 0

31.05.2017 Гірник (Новояворівськ) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

07.06.2017 Рочин (Соснівка) 0:0 Галичина (Великий Дорошів) 90 0 0 0

14.06.2017 Юність (с.Верхня Білка) 0:1 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

21.06.2017 Рочин (Соснівка) 6:0 Енергетик (Добротвір) 90 0 0 0

25.06.2017 ФК Миколаїв () 2:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

02.07.2017 ФК Самбір (Самбір) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

05.07.2017 Рочин (Соснівка) 7:2 ФСК Яворів () 90 0 0 0

16.08.2017 СКК Демня () 1:4 Рочин (Соснівка) 90 0 0 1

24.08.2017 Рочин (Соснівка) 4:0 СФК Муроване () 45 0 0 1

27.08.2017 Юність (Гійче) 1:2 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

30.08.2017 Рочин (Соснівка) 1:0 Погонь (Львів) 90 0 0 0

06.09.2017 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 1:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

17.09.2017 Рочин (Соснівка) 2:0 Гірник (Новояворівськ) 19 0 0 0

27.09.2017 Рочин (Соснівка) 4:0 Юність (с.Верхня Білка) 90 1 0 1

22.10.2017 Рочин (Соснівка) 2:0 ФК Самбір (Самбір) 90 0 0 0

26.10.2017 Рочин (Соснівка) 1:1 ФК Миколаїв () 82 0 0 0

02.11.2017 ФСК Яворів () 0:7 Рочин (Соснівка) 46 0 0 0

ОЛЕКСАНДР ПОРТЯНКО

кращий захисник

Львівської області

сезону 2017 року

Федерація футболу Львівської області визначила кращих у номінаціях в сезоні 2017 року, Олександра Портянка було визнано кращим захисником Львівської області.

До Вашої уваги список матчів Прем`єр-Ліги Львівщини у яких взяв участь Олександр Портянко.

Дата Господарі Рахунок Гості Хв. ЖК ЧК Голи

02.04.2017 Кар`єр (Торчиновичі) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

12.04.2017 Рочин (Соснівка) 1:1 СКК Демня () 90 0 0 0

04.05.2017 СФК Муроване () 0:0 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

07.05.2017 Рочин (Соснівка) 0:1 Юність (Гійче) 90 0 0 0

10.05.2017 Погонь (Львів) 0:2 Рочин (Соснівка) 88 0 0 1

17.05.2017 Рочин (Соснівка) 0:3 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 90 0 0 0

31.05.2017 Гірник (Новояворівськ) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

07.06.2017 Рочин (Соснівка) 0:0 Галичина (Великий Дорошів) 90 1 0 0

14.06.2017 Юність (с.Верхня Білка) 0:1 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

21.06.2017 Рочин (Соснівка) 6:0 Енергетик (Добротвір) 90 0 0 0

25.06.2017 ФК Миколаїв () 2:2 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

02.07.2017 ФК Самбір (Самбір) 0:2 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

05.07.2017 Рочин (Соснівка) 7:2 ФСК Яворів () 90 0 0 0

16.08.2017 СКК Демня () 1:4 Рочин (Соснівка) 90 1 0 0

27.08.2017 Юність (Гійче) 1:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

30.08.2017 Рочин (Соснівка) 1:0 Погонь (Львів) 90 0 0 0

06.09.2017 Фенікс-Стефано (с.Підмонастир) 1:2 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

17.09.2017 Рочин (Соснівка) 2:0 Гірник (Новояворівськ) 44 0 0 0

27.09.2017 Рочин (Соснівка) 4:0 Юність (с.Верхня Білка) 90 0 0 0

08.10.2017 Енергетик (Добротвір) 0:4 Рочин (Соснівка) 90 0 0 0

18.10.2017 Галичина (Великий Дорошів) 0:4 Рочин (Соснівка) 44 0 0 0

22.10.2017 Рочин (Соснівка) 2:0 ФК Самбір (Самбір) 90 0 0 0

26.10.2017 Рочин (Соснівка) 1:1 ФК Миколаїв () 90 1 0 0

02.11.2017 ФСК Яворів () 0:7 Рочин (Соснівка) 90 0 0 1



КУБОК ЧЕМПІОНІВ

Дорослі склади

"Скеля" Жовква/Крехів - ФК "Полтва" 3:0

18 листопада - субота. Стадіон: Жовква

Арбітр: Юрій Олійник

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Мирон Молочій

"Будівельник-УкрТрансгаз" Пукеничі - ФК "Вишня" С. Вишня 3:2

18 листопада - субота. Стадіон: Пукеничі

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Олег Патик

Спостерігач ФФЛ: Василь Більський

"УГВ-сервіс" П'ятничани - КСК "Берездівці" 5:0

18 листопада - субота. Стадіон: П'ятничани

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

Спостерігач ФФЛ: Тарнавський

"Турбо" Березів - ФК "Брониця" 0:2

18 листопада - субота. Стадіон: Березів

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Олексій Лішик, Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Степан Семак

ФК "Вовчатичі" - "Горизонт" Н. Місто 3:2

18 листопада - субота. Стадіон: Вовчатичі

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Тищенко

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   115

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2005 р.н.

"Галичина"-"К-Левандівка" 3:1

29 листопада - середа.

Голи: Янчук Артур (5), Андрущишин Остап (26), Любавін Данило (29) - Мельник Андрій (33)

Арбітр: Андрій Чулик

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

"Галичина-2"-"Миколаїв" 1:0

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Гол: Красноштан Володимир (26)

Арбітр: Богдан Грисьо

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-1"-"Миколаїв" 1:0

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Гол: Кордіяка Юрій (57)

Арбітр: Андрій Чулик

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2005 р.н.

"Галичина"-"К-Левандівка"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 14.00

Арбітр: Андрій Чулик

29 листопада - середа в Зимовому чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини між собою зіграють "Галичина" Львів тренер Андрій Радь та "Карпати-Левандівка" Львів тренер Мараканов Олександр.

Для футболістів "Галичини" Львів це буде перший матч на зимовому чемпіонаті, оскільки в цю неділю команда зіграла останній матч регулярного чемпіонату ДЮФЛ Львівщини з ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний" і перемогла 3-1.

А команда "Карпати-Левандівка" зіграє другий матч у змаганнях. В першому матчі за рівної гри підопічні Олександра Мараканова поступились "Руху" Винники 2-4. М`ячами відзначились Ягольник Дмитро та Мараканов Станіслав.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

"Галичина-2004-2"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 11.00

Арбітр: Богдан Грисьо

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2004 рік народження.

В звязку з участю команди Степана Олексійовича Шкурлатовича "Галичина" Львів у дитячому турнірі в м. Яремче, Івано-Франківської області було вирішено провести спарені матчі з командою ФК "Миколаїв" у середу на стадіоні імені Богдана Маркевича

Футболісти "Галичини" Львів проведуть вже третій матч чемпіонату. У перших двох матчах команда зіграла нульову нічию з "Рухом" Винники та перемогла з розгромним рахунком 5:1 ФК "Тріумф" Львів, який нещодавно створений у місті Львів.

А гравці Романа Ченя та Миколи Дудича ФК "Миколаїв" проведуть дебютний матч у змаганнях. Також хочеться відмитити, що команди з районного Миколаєва участі в регулярному чемпіонаті не приймають.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-2004-1"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 12.30

Арбітр: Андрій Чулик

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2002-2003 рік народження.

Команда "Галичина-2004-1" Львів, яка заявилась у вікову групу де виступають на два роки старші гравці спробує свої сили у матчі проти ФК "Миколаїв" 2002 року народження.

"Галичина-2004-1" Львів свій перший матч програла 1-2 команді "Динамо-2003" Львів тренер Михайло Музика.

А команда ФК "Миколаїв" проведе перший матч у новому чемпіонаті, а вже в суботу зіграє двома складами спарені матчі з командою "Рух" Винники. Спарені матчі (двома віковими групами) дають змогу районній команді здешевити витрати на проїзд.

Клуб Лева Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2011 р.н.

26 листопада – неділя

Спортивний зал «Електрон»

«Старт» Львів – ФК «Львів» 0:3

«Галичина» - «Карпати» Львів 1:9

Клуб Лева - ФК «Львів» 1:0

«Старт» Львів – «Карпати» Львів 1:2

Клуб «Лева» - «Галичина» Львів 3:1

ФК «Львів» - «Карпати» Львів 4:1

«Галичина» Львів – «Старт» Львів 1:1

«Карпати» Львів - Клуб «Лева» 1:5

ФК «Львів» - «Галичина» Львів 0:1

«Старт» Львів – Клуб «Лева» 1:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Клуб Лева" Львів 4 4 0 0 12-3 12
2 ФК "Львів" 4 2 0 2 7-3 6
3 "Карпати" Львів 4 2 0 2 13-11 6
4 "Галичина" Львів 4 1 1 2 4-13 4
5 "Старт" Львів 4 0 1 3 3-9 1

"Покрова-Вікторія" Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2009 р.н.

26 листопада - неділя

Спортивний зал «Електрон»

ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2» Львів 6:1

«Скала» Стрий – Філія «Карпат» Княгині Ольги 1:5

«Галичина-1» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 3:0

«Рух» Винники – «Карпати» Львів 0:0

ФК «Самбір» - «Галичина-2» Львів 3:0

«Скала» Стрий – «Покрова-Вікторія» Львів 1:5

«Старт» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 0:1

ФК «Львів-2009-2» - «Карпати» Львів 0:3

ФК «Самбір» - ФК «Львів-2009-1» 0:0

Філія Карпат Княгині Ольги – «Покрова-Вікторія» Львів 1:4

«Галичина-1» Львів – «Старт» Львів 6:0

«Рух» Винники – ФК «Львів-2009-2» 1:2

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Львів-2009-1»" 2 1 1 0 6-1 4
2 ФК "Самбір" 2 1 1 0 3-0 4
3 "Галичина-2" Львів 2 0 0 2 1-9 0

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Покрова-Вікторія" Львів 2 2 0 0 9-2 6
2 Філія Карпат Княгині Ольги 2 1 0 1 6-5 3
3 "Галич-Лицар" Львів 2 0 0 2 2-10

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Галичина-1" Львів 2 2 0 0 9-0 6
2 ФК "Рава" Р.Руська 2 1 0 1 1-3 3
3 "Старт" Львів 2 0 0 2 0-7

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Карпати" Львів 2 1 1 0 3-0 4
2 ФК "Львів-2009-2" 2 1 0 1 2-4 3
3 "Рух" Винники 2 0 1 1 1-2 1

Матчі за 9-12 місце

"Старт" Львів - "Рух" Винники 4:0

"Галич-Лицар" Львів - "Галичина-2" Львів 1:1, п. 0:1

Матч за 11 місце

"Рух" Винники - "Галич-Лицар" Львів 4:0

Матч за 9 місце

"Старт" Львів - "Галичина-2" Львів 0:0, п. 1:0

1/4 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - Філія Карпат Кн.Ольги 4:2

ФК "Самбір" - "Покрова-Вікторія" Львів 1:4

"Галичина-1" Львів - ФК "Львів-2009-2" 5:0

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати" Львів 2:0

Матчі за 5-8 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - ФК "Львів-2009-2" 3:2

ФК "Самбір" - "Карпати" Львів 0:3

Матчі за 7 місце

ФК "Самбір" - ФК "Львів-2009-2" 0:3

Матчі за 5 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - "Карпати" Львів 2:3

1/2 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-1" Львів 0:0, п. 1:2

"Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 3:0

Матч за третє місце

ФК "Рава" Р.Руська - ФК "Львів-2009-1" 1:0

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія" Львів - "Галичина-1" Львів 1:1, п. 3:2

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Дзень Ярослав ФК "Львів-2009-1"

Кращий захисник - Черненко Дмитро "Галичина-1" Львів

Кращий нападник - Васильків Олександр ФК "Рава" Р.Руська

Кращий гравець - Ніколаєв Вадим "Покрова-Вікторія"

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Сьогодні, 24 листопада на стадіоні Богдана Маркевича відбудеться дебютний матч першого в історії (новоствореного чемпіонату) - ЗИМОВОГО чемпіонату ДЮФЛ Львівщини.

Між собою зіграють "ТРІУМФ" Львів та "ГАЛИЧИНА-2004-2" Львів. Матч розпочнеться в 11.30. Згідно Положення про змагання команди зіграють два тайми по 30 хвилин.

Підопічні Степана Пилата перед стартом в чемпіонаті взяли участь в турнірі НТК "Тайм" у Ковелі, де перебували декілька днів і мали змогу добре підготуватись через матчі з різними командами України та Білорусі. Команда посіла дванадцяте місце серед шістнадцяти учасників даного турніру, який проходив по 2003 році народження.

А гравці Степана Олексійовича Шкурлатовича, які з рідного стадіону "Сільмаш" перейшли тренуватись у так звані "коробки" на стадіоні Україна, де і готуються до змагань в І зимовому чемпіонаті серед дитячих команд. Перша команда "Галичини" Львів зіграє в об'єднаній лізі 2002-2003 р.н., а друга команда заявилась у змагання по 2004 році, а третя команда під керівництвом Дениса Мороза візьме участь в футзальному чемпіонаті Асоціації футзалу Львівщини.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Результати матчів

24 листопада - пятниця

Вікова група 2004 р.н.

"Тріумф" Львів - "Галичина-2004-2" Львів 1:5

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Черевичний Владислав (7) - Насальський Остап (6), Красноштан Володимир (10,36,51), Дума Сергій (44)

Нереалізований пенальті: Красноштан Володимир (50 - воротар)

Вікова група 2005 р.н.

"Карпати-Левандівка" Львів - "Рух-2006" Винники 2:4

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Ягольник Дмитро (48), Мараканов Станіслав (49) - Волчков Владислав (43), Шевчик Максим (52), Стасюк Ростислав (53), Костевський Тарас (57)

25 листопада - субота

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2005-2" - СДЮШОР-4 Львів 1:1

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Дідера Ростислав (16) - Боклащук Олег (7)

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо" Львів 2:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Вишинський Богдан (20), Печніков Георгій (50)

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Рух" Винники - "Покрова" Львів 4:2

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Джебженяк Олександр (6,52), Левків Данило (20), Борис Ярослав (39) - Климишин Назар (63-пен.), Муха Олександр (65)

26 листопада - неділя

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Галичина-2004-2" Львів 0:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Динамо-2003" Львів - "Галичина-2004-1" Львів 2:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Іванищенко (20), П`єц (34) - Яворський (16)

"Динамо" Львів - "Покрова" Львів 1:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Климишин (19) - Батючок (66)

ФК "РАВА" Р.РУСЬКА володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2010 р.н.

"Рава" Р.Руська - "Старт" Львів 2:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Кардинал" Вороців 1:2

ФК "Львів" - "Клуб Лева" Львів 2:0

"Карпати-2010 зелені" - "Кардинал" Вороців 1:1

"Карпати-2010 білі" - "Старт" Львів 1:1

"Рава" Р.Руська - "Клуб Лева" Львів 6:3

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 білі" 4:3

ФК "Львів" - "Старт" Львів 3:1

"Клуб Лева" Львів - "Кардинал" Вороців 2:1

"Карпати-2010 зелені" Львів - ФК "Львів" 1:3

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Клуб Лева" Львів 5:1

"Рава" Р.Руська - "Кардинал" Вороців 3:0

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Старт" Львів 4:0

"Рава" Р.Руська - ФК "Львів" 1:0

"Клуб Лева" Львів - "Старт" 2:0

"Кардинал" Вороців - ФК "Львів" 1:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Карпати-2010 зелені" Львів 1:4

"Кардинал" Вороців - "Старт" Львів 2:0

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 зелені" Львів 2:1

"Карпати-2010 білі" Львів - "Клуб Лева" Львів 1:1

"Карпати-2010 білі" Львів - ФК "Львів" 0:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Рава" Р.Руська 6 6 0 0 18-7 18
2 ФК "Львів" 6 4 0 2 11-4 12
3 "Карпати-2010 зелені" Львів 6 3 1 2 16-8 10
4 "Кардинал" Вороців 6 3 1 2 7-7 10
5 "Клуб Лева" Львів 6 2 1 3 9-15 7
6 "Карпати-2010 білі" Львів 6 0 2 4 7-15 2
7 "Старт" Львів 6 0 1 5 2-14 0

"ПОКРОВА-ВІКТОРІЯ" володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2006 р.н.

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Академія" Самбір 12:0

Філія "Рух" Винники - "Янтар" Новояворівськ 0:3

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Стандарт-2" Ременів 1:1

"Рух-2007" Винники - "Галичина" Львів 2:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Янтар" Новояворівськ 4:0

Філія "Рух" Винники - "Академія" Самбір 3:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Галичина" Львів 0:1

"Стандарт-2" Ременів - "Рух-2007" Винники 0:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - Філія "Рух" Винники 6:0

"Янтар" Новояворівськ - "Академія" Самбір 2:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Рух-2007" Винники 0:2

"Стандарт-2" Ременів - "Галичина" Львів 1:0

Матч за третє місце

"Янтар" Новояворівськ - "Стандарт-2" Ременів 0:0, п. 4:2

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Рух-2007" Винники 5:0

"РУХ" 2006 переможець

МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ

в Закопане API CUP 2017

Команда футбольної школи Мирона Маркевича "Рух" Винники знову (вже вдруге в цьому сезоні - прим.авт.) здобуває міжнародний трофей на турнірі серед дітей.

На першому етапі 24 команди були поділені на групи. Юні "рухівці" на цьому етапі провели п`ять матчів, у яких здобули чотири перемоги та один матч завершився внічию.

До Вашої уваги результати матчів "Руху" Винники 2006 р.н.:

1. "Рух" Винники - "Подхале" Нові Тарг 2:0, голи: Волчков, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Гутнік" Краків 3:1, голи: Пилипчук, Попков, Коваленко

3. "Рух" Винники - "Олімпік" Вроцлав 2:0, голи: Волчков, Прокопович

4. "Рух" Винники - "ГКС" Пньовек 0:0

5. "Рух" Винники - "Полонія" Сталь Свідніца 1:0, гол: Волчков

Після першого етапу команди сформували чотири різні фінальні турніри під назвами "ЛІГА ЧЕМПІОНІВ", "ЛІГА ЄВРОПИ", "ЕКСТРАКЛАССА" та "КУБОК ПОЛЬЩІ".

Так як "Рух" посів перше місце в групі то отримав нагоду взяти участь та позмагатись з найсильнішими командами даного турніру.

Команді, яку тренує Олег Леган вдалось здобути чотири перемоги та звести один матч внічию, мабуть з найпринциповішим суперником, з львівськими "Карпати". Що цікаво голкіпер команди зміг парирувати пенальті у даному матчі.

До Вашої уваги результати матчів "ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ" даного турніру:

1. "Рух" Винники - "Фаблок" Чржанов 2:0, голи: Пилипчук, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Карпати" Львів 0:0

3. "Рух" Винники - "Раков" Честохова 1:0, гол: Прокопович

4. "Рух" Винники - "Сокер" Ступно 1:0

5. "Рух" Винники - ФК "Вроцлав Академі" Вроцлав 3:0, голи: Стасюк, Прокопович, Попков

Команда "Рух" Винники була нагороджена кубком, медалями та великою кількістю подарунків від спонсорів турніру, а Юрій Прокопович став кращим бомбардиром змагань

Склад команди на міжнародному турнірі "API CUP 2017": Гриців Олег; Харечко Олександр; Шевчик Максим; Никлович Ростислав; Лісний Максим; Волчков Владислав; Стасюк Ростислав; Прокопович Юрій; Попков Андрій; Кравець Андрій; Коваленко Данило; Хома Данило; Муха Артур; Турко Назар; Пилипчук Данило

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

В суботу відбудеться перший матч зимового чемпіонату ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ серед дитячих команд.

В чемпіонаті буде декілька вікових груп. Зараз розпочнеться чемпіонат у 2002, 2004 та 2005 роках народження. У вікових групах 2003 та 2006 року народження наразі триває набір команд. Хто не встиг заявити команду запрошуємо зробити це!

Детальна інформація та заявка за телефоном : 097-860-09-30 Андрій Чулик.

16 листопада - четвер на сайті буде опубліковано календарі матчів та погоджено з тренерами команд години матчі в першого та другого туру чемпіонату серед дитячих команд вікових групах 2002, 2004 та 2005 роках народження.

На нашому сайті dufll.org.ua буде створено спеціальний розділ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ та на Вас очікують відео та фотозвіти з даних матчів.



"РУХ 2007" володар

ОСІННЬОГО КУБКУ ФЕДЕРАЦІЇ

серед команд 2007 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. «Рух-2008» Винники

2.СДЮШОР Чайка-2007 Черкаси

3. «Стандарт» Ременів

4. «Динамо» Львів

Група "Б"

1. «Рух-2007» Винники

2. СДЮШОР "ЧАЙКА-2008" Черкаси

3. «Скала» Стрий

4. ФК «Львів-2007-2»

Календар матчів

11 листопада - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

«Рух-2008» - СДЮШОР «Чайка-2007» 3:1

«Стандарт» Ременів – «Динамо» 0:2

«Рух-2007» - СДЮШОР «Чайка-2008» 1:1

«Скала» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

«Рух-2008» - «Динамо» 1:1

«Стандарт» - СДЮШОР «Чайка-2007» 0:0

«Рух-2007» - «Скала» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - ФК «Львів-2007-2» 2:1

«Рух-2008» - «Стандарт» 2:0

СДЮШОР «Чайка-2007» - «Динамо» 0:1

«Рух-2007» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - «Скала» Стрий 0:1

Група "А"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2008 Винники 2 1 0 6-2 7
2 "Динамо" Львів 2 1 0 4-1 7
3 СДЮШОР Чайка 2007 Черкаси 0 1 2 1-4 1
4 "Стандарт" Ременів 0 1 2 0-4 1

Група "Б"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2007 Винники 2 1 0 3-1 7
2 "Скала" Стрий 2 0 1 1-2 6
3 СДЮШОР Чайка-2008 Черкаси 1 0 2 3-3 3
4 ФК "Львів-2007-2" 0 0 3 1-4 0

Матч за третє місце

"Динамо" Львів - "Скала" Стрий 1:0

ФІНАЛ

"Рух-2007" Винники - "Рух-2008" Винники 6:2



Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 та 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини