АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Бурковський Мирослав Михайлович - 24
Гервазюк Роман Олександрович - 19
Горішний Ярослав Тарасович - 24
Грицик Руслан Романович - 34
Демків Тарас Васильович - 27
Івах Андрій Олексійович - 31
Кізлак Роман Юрійович - 19
Маринець Андрій Іванович - 20
Петрушка Тарас Іванович - 26
Пушкар Василь Євгенович - 27
Савостьянов Ростислав Васильович - 21
Сипко Віталій - 18
Стасюк Петро Миколайович - 23
Черепущак Юрій Миронович - 19
Шпакевич Захар Олександрович - 17
Щурко Роман Андрійович - 21
Ющишин Максим Степанович - 24
футболісти
Бурковський Мирослав Михайлович - 24
Гервазюк Роман Олександрович - 19
Горішний Ярослав Тарасович - 24
Грицик Руслан Романович - 34
Демків Тарас Васильович - 27
Івах Андрій Олексійович - 31
Кізлак Роман Юрійович - 19
Маринець Андрій Іванович - 20
Петрушка Тарас Іванович - 26
Пушкар Василь Євгенович - 27
Савостьянов Ростислав Васильович - 21
Сипко Віталій - 18
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   150

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"ГалКатЗубр" Зубра - "Темп" Відники

25 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 10.00

"Локомотив" Р.Руська - "Сокіл" В.Глібовичі

25 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.00

"Агрон" В.Гаї - ФК "Комарів"

25 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 14.00

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Босота" Чорнушовичі

25 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Богун" Броди

25 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

"Верес" U-19 Рівне - "Сокіл" Борщовичі

25 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 09.30

"Нива" Дубляни - "Динамо" U-19 Львів

25 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Радехів"

25 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Скеля" Крехів/Жовква - "Газовик-Хуртовина" Комарно

25 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

"Самбір" Ст.Кропивник - "Кохавинка" Гніздичів

25 лютого - неділя

Стадіон: Арена Довге

Початок матчу: 14.00

"Карпати" U-17 Львів - "Нива" Теребовля

25 лютого - неділя

Стадіон: "Академія футболу"

Початок матчу: 15.30

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Юність" Гійче - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

24 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.00

"Прикарпаття" Ст.Самбір - "Старт" Розворяни

24 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 16.00

"Скала" Стрий - "Галичина" Дрогобич

24 лютого - субота

Стадіон: Арена Довге

Початок матчу: 12.00

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - ФК "Радехів"

23 лютого - пятниця

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

АФІША МАТЧІВ

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

22 лютого - четвер

"Скала" Стрий - СКК "Демня"

стадіон Арена Довге. Початок 14.00

23 лютого - пятниця

ФК "Львів" - ОДЕК Оржів

стадіон Сокіл. Початок 14.00

"Юність" В.Білка - ФК "Калуш"

стадіон ім. Богдана Маркевича. Початок 14.30

24 лютого - субота

ФК "Львів" U-17 - СКК "Демня"

стадіон Сокіл. Початок 12.00

"Гірник" Соснівка - "Агробізнес" Волочиськ

Стадіон ім. Богдана Маркевича. Початок 14.00

Турнірна таблиця

турніру пам`яті

ЕРНЕСТА ЮСТА

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Верес" U-19 Рівне 2 2 0 0 4-1 6
2 "Вишня" С.Вишня 3 1 1 1 4-4 4
3 "Сокіл" Борщовичі 2 1 0 1 4-3 3
4 ГК "Явір" Яворів 3 0 1 2 2-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Миколаїв" 3 3 0 0 19-5 9
2 ФК "Добромиль" 3 1 1 1 7-6 4
3 "Скеля" Жовква/Крехів 2 0 1 1 2-9 1
4 "Газовик Хуртовина" Комарно 2 0 0 2 2-10 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 СКК "Демня" 3 3 0 0 16-4 9
2 "Бори" Бориничі 3 2 0 1 6-9 6
3 "Старт" Розворяни 2 0 0 2 2-4 0
4 "Прикарпаття" Ст.Самбір 2 0 0 2 2-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Богун" Броди 2 1 1 0 5-3 4
2 "Агрон- ОТГ" В.Гаї 2 1 1 0 5-4 4
3 ФК "Комарів" 2 1 0 1 4-5 3
4 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 0 0 2 4-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Погонь" Львів 3 3 0 0 11-3 9
2 "Лео-Кераміка" Неділиська 3 0 1 1 9-7 4
3 "Шпиль" Шпильчина 3 1 1 1 7-8 4
4 "Динамо" U-17 Львів 3 0 0 3 2-11 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Юність" В.Білка 3 2 0 1 17-3 9
2 "Карпати" К.Бузька 3 1 1 1 8-3 4
3 "Нива" Дубляни 2 0 1 1 4-9 1
4 "Динамо" U-19 2 0 0 2 1-15 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ДЮФШ ФК "Львів" U-17 3 1 1 1 4-5 4
2 "Енергетик" Добротвір 3 1 1 1 4-7 4
3 "ГалКатЗубр" Зубра 2 1 0 1 6-2 3
4 "Темп" Відники 2 1 0 1 4-4 3
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ЛУФК U-17" Львів 2 1 1 0 3-2 4
2 "Сокіл" В.Глібовичі 1 0 1 0 2-2 1
3 "Локомотив" Р.Руська 1 0 0 1 1-3 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Нива" Теребовля 2 2 0 0 5-1 6
2 "Босота" Чорнушовичі 2 1 0 1 3-3 3
3 "Карпати" U-17 Львів 2 1 0 1 4-4 3
4 "Яричів/Руданці" 2 0 0 2 2-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Старт" З.Вода 3 3 0 0 8-4 9
2 ФК "Мостиська" 2 1 0 1 2-2 3
3 ФК "Радехів" 1 0 0 1 3-5 0
4 "Рух" U-19 Винники 2 0 0 2 0-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Малинськ" 3 2 1 0 14-2 7
2 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 2 1 1 0 3-1 4
3 "Юність" Гійче 2 1 0 1 2-4 3
4 "Сокіл" Сокільники 3 0 0 3 0-12 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кордія" Муроване 2 1 0 1 5-4 3
2 "Галичина" В.Дорошів 2 1 0 1 4-4 3
3 "Покрова" Львів 2 1 0 1 3-4 3
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Скала" Стрий 2 2 0 0 13-0 6
2 "Галичина" Дрогобич 2 1 1 0 5-1 4
3 "Хімік" Н.Розділ 3 0 2 1 3-9 2
4 "Сокіл" Угерсько 3 0 1 2 2-13 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Самбір"/ Кропивник 1 1 0 0 8-0 3
2 "Кохавинка" Гніздичів 1 0 1 0 0-0 1
3 ФК "Підбуж" 2 0 1 1 0-8 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Калуш" 3 3 0 0 13-2 9
2 "Скала" U-17 Моршин 2 1 0 1 5-6 3
3 "Авангард" Жидачів 3 1 0 2 7-9 3
4 "Ватра-Темп" Луки 2 0 0 2 3-11 0

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Лео-Кераміка" Неділиська - "Динамо" U-17 Львів 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистента арбітра Олег Ващишин, Тетяна Гринишена

"Нива" Теребовля - "Босота" Чорнушовичі 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Тарас Путас, Олег Притула

"Агрон" В.Гаї - "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Степан Лапко

Асистента арбітра Андрій Смольський, Олександра Вдовіна

ФК "Комарів" - "Богун" Броди 0:2

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Івасяк

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

"Верес" U-19 - ФК "Вишня" С.Вишня 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Юрій Голубець, Андрій Онишків

"Енергетик" Добротвір - "Темп" Відники 3:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Онишків, Руслан Хомин

"Погонь" Львів - "Шпиль" Шпильчина 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Руслан Хомин, Юрій Голубець

"Старт" З.Вода - ФК "Мостиська" 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Володимир Міняйло, Віталій Семенів

Голи: 0:1 - Козирєв Максим, 11 1:1 - Сенишин Назар, 24 2:1 - Сидорів Петро, 67

"Старт" З.Вода: Кравець Назар; Бахор Олесь; Стадницький Павло; Сенишин Назар; Федун Іван; Лаба Володимир; Гірський Тарас; Краївський Ігор; Ткачук Олег (Сидорів Петро, 59); Личак Роман (Писарчик Андрій, 74); Новосад Михайло (Коваль Віталій, 72)

ФК "Мостиська": Паук Роман; Козирєв Максим; Завада Василь; Бурбило Богдан; Крушинський Віталій; Іваночко Тарас; Щур Тарас; Матис Андрій; Качмар Володимир (Мартинюк Назар, 59); Шагало Андрій; Бджола Тарас

Попередження: Матис Андрій, 77; Стадницький Павло, 79

СФК "Муроване" - "Галичина" В.Дорошів 2:3

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Ігор Козоріз, Юрій Ковальчук

Голи: 1:0 - Слобода Мар`ян, 22 2:0 - Слобода Мар`ян, 36 2:1 - Жук Дмитро, 60 2:2 - Кобасяр Володимир, 83 2:3 - Кобасяр Володимир, 90

СФК "Муроване": Сахаревич Іван (Вовкун Андрій, 46); Матвіїв Григорій; Феджора Андрій; Мартинюк Андрій (Баран Ярослав, 71); Поплавський Василь (Губченко Іван, 18); Малецький Владислав (Штурин Олег, 71); Коляса Андрій (Чорний Олег, 46); Хижий Сергій; Малецький Микола; Бабій Мар`ян; Слобода Мар`ян (Голуб Василь, 46)

"Галичина" В.Дорошів: Гасюк Андрій; Пукало Мар`ян; Кудь Олег (Неділько Володимир, 70); Жук Максим; Жук Дмитро; П'єц Маркіян; Кобасяр Володимир; Пушак Іван (Лазорко Максим, 61); Дмитрів Олексій; Рус Микола (Рубай Назар, 46); Макара Олег

Попередження: Чорний Олег, 53; Феджора Андрій, 65

Вилучення: Чорний Олег, 63 (2ЖК)

"Галичина" Дрогобич - "Сокіл" Угерсько 4:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Арена Довге"

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Борис Гребінь

ФК "Калуш" - "Авангард" Жидачів 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Остап Петріца, Роман Брандибура

"УФК-Карпати" Львів U-17 - "Сокіл" В.Глібовичі 2:2

18 лютого - неділя

Стадіон: "Академія футболу" Львів

Арбітр: Роман Холявко

Асистента арбітра Назар Цмоканич, Василь Притула

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

СКК "Демня" - ФК "Бори" Бориничі 7:1

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Демків Тарас, 13 1:1 - Сердюков Андрій, 33 2:1 - Шептицький Олег, 35 3:1 - Шептицький Олег, 37 4:1 - Шептицький Олег, 50 5:1 - Кухарський Андрій, 61 6:1 - Борик Андрій, 68 7:1 - Борик Андрій, 82

СКК "Демня": Лазарський Назар (Крашевський Андрій, 46) (Кирик Сергій, 72); Білоус Любомир; Самолюк Ростислав; Родевич Олексій; Гусак Мирослав; Демків Тарас (Котовенко Павло, 80); Пульків Остап; Кухарський Андрій; Терлецький Андрій; Майовецький Руслан (Борик Андрій, 64); Шептицький Олег (Калуцький Олег, 52)

"Бори" Бориничі: Ледвій Тарас (Насінник Дмитро, 46); Гадуп`як Назар; Романів Роман (Політило Ігор, 46); Дектеренко Роман (Хрущ Валентин, 72); Жук Андрій (Гавчак Ярослав, 83); Нітарський Дмитро (Хома Роман, 64); Павлів Остап (Роль Андрій, 72); Сухій Андрій (Турчин Юрій, 51); Сердюков Андрій (Коцовський Дмитро, 64); Заставний Омелян; Кадюк Василь (Сокирко Богдан, 60)

Попередження: Жук Андрій, 6; Гусак Мирослав, 24

"Юність" Малинськ - "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 1:1

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Савицький Роман, 12 1:1 - Барабах Юрій, 84

ФК "Малинськ": Балушко Юрій; Гергелюк Олександр; Крабчинський Микита; Лойко Василь; Скоцький Богдан (Царьов В., 61); Новосад Тарас (Мицюк Дмитро, 58); Карашенко Віктор (Спелчук Вадим, 77); Онищук А. (Минко Олександр, 82); Савицький Роман (Ющук Борис, 77); Панас В.; Гайдучик Микола

"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир: Жезло Андрій (Чачунь Роман, 46); Чурко Олег (Гвозд Володимир, 66); Михальчук Ростислав (Бурбан Андрій, 77); Барабах Юрій; Шмотолоха Андрій (Шалай Богдан, 53); Слобода Степан (Труш Юрій, 61); Тарновський Віталій (Іванець Михайло, 53); Мацько Назар (Кураш Олег, 46); Репета Юрій; Фостаковський Богдан (Крук Назар, 70); Литвин Ігор (Бішко Тарас, 46)

ФК "Миколаїв" - ФК "Добромиль" 5:2

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Радюкін

Голи: 1:0 - Синишин Ігор, 15 2:0 - Балух Ігор, 29 3:0 - Балух Ігор, 40 3:1 - Слива Юрій, 57 3:2 - Залога Мар`ян, 62 4:2 - Савицький Назар, 77 5:2 - Балух Ігор, 78

ФК "Миколаїв": Левицький Вячеслав (Бурмас Мар`ян, 46); Дзюрах Роман; Ільків Ігор; Танечник Роман; Харкевич Юрій (Савицький Назар, 46); Сагайдак Андрій; Федина Іван; Шафранський Сергій; Синишин Ігор (Міхеєв Дмитро, 46); Клим Богдан (Ільчишин Віталій, 46); Балух Ігор

ФК "Добромиль": Костюк Павло; Лисак Роман (Слива Юрій, 52); Лук`янов Максим; Кенийз Роман; Чуплак Володимир; Стародуб Віталій; Яджин Дмитро; Залога Мар`ян; Макаревич Роман; Цветков Ігор; Карпов Володимир

"Юність: Гійче - "Сокіл" Сокільники 1:0

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тетяна Гринишена

Гол: 0:1 - Гайдучок Михайло, 90

"Сокіл" Сокільники: Михалевич Олександр; Філь Володимир; Святий Любомир; Чемерис Петро; Жегала Олег; Явор Олег; Поломаний Руслан (Гончарук Володимир, 46); Левко Андрій (Левко Богдан, 46); Линько Юрій (Ришавець Богдан, 46); Якобчук Богдан (Богданов Іван, 46); Паращин Назар

Запасні: Мичка Богдан

"Юність" Гійче: Мойсин Андрій (Хом`як Назар, 46); Максимик Олег; Яворський Зеновій (Гайдучок Михайло, 46); Великий Володимир; Дікарєв Орест; Бугайчук Євген; Демчик Назар; Рубан Сергій; Дроботій Павло (Горошко Михайло, 50); Горошко Дмитро (Борошок Денис, 60); Козел Юрій (Великий Олесь, 55)

ФК Львів U-17 - "ГалКатЗубр" Зубра 2:1

17 лютого - субота

Стадіон: Сокіл

Арбітр: Степан Лапко

Асистента арбітра Юрій Ковальчук, Іван Родін

"Карпати" К.Бузька - "Динамо" U-19 Львів 6:0

17 лютого - субота

Стадіон: Сокіл

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Юрій Суряк, Олексій Лішик

Голи: 1:0 - Павлик Володимир - з пенальті, 29 2:0 - Цвик Володимир, 42 3:0 - Штрайсель Івае, 46 4:0 - Павлик Володимир, 59 5:0 - Цвик Володимир, 81 6:0 - Цвик Володимир, 88

"Карпати" К.Бузька: Штибель Віталій; Свищ Микола; Журавчак Тарас (Сологуб Юрій, 87); Цвик Володимир; Слівінський Тарас (Штрайсель Івае, 46); Луківський Тарас (Марців Назар, 58); Ліпіцький Роман (Борачок Олег, 76); Суслов Микола (Крук Ярослав, 61); Чабан Андрій (Бровченко Іван, 61); Павлик Володимир (Фамуляк Назар, 67); Маліновський Василь

"Динамо" U-19 Львів: Кобаль Вадим; Бавтро Володимир (Дуб Артур, 50); Луценко Володимир (Кобаль Микола, 67); Ігнатюк Роман; Зуєв Владислав (Пробоєв Свтослав, 55); Сивків Святослав; Кравцов Максим (Липовий Олег, 50); Михальчук Віктор (Ільків Святослав, 55); Сусь Микола (Гавран Андрій, 71); Касперський Андрій (Дуб Тарас, 80); Жулина Сергій

"Скала" Стрий - "Хімік" Н.Розділ 6:0

17 лютого - субота

Стадіон: Арена Довге

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Роман Любінець, Денис Мороз

"Самбір" Ст.Кропивник - ФК "Підбуж" 8:0

17 лютого - субота

Стадіон: Арена Довге

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Олег Патик

Голи: 1:0 - Бутин Іван, 8 2:0 - Бутин Іван - з пенальті, 23 3:0 - Знетиняк Михайло, 35 4:0 - Малецький Назар, 39 5:0 - Ковалик Іван, 45 6:0 - Ковалик Іван, 67 7:0 - Процик Андрій (автогол), 71 8:0 - Малецький Назар, 79

ФК "Самбір" Ст.Кропивник: Онуфрійчук Юрій (Явірський Ігор, 46); Смола Іван; Ковалик Іван; Теплий Ігор; Знетиняк Михайло (Габуда Михайло, 46); Бутин Іван (Коцабюк Михайло, 46); Теплий Віталій; Карапінка Іван (Стопець Володимир, 46); Леськів Ігор; Малецький Назар; Шакалець Андрій (Габян Андрій, 46)

ФК "Підбуж": Іщів Андрій; Бараняк Олег; Кекош Микола; Гутник Михайло; Биків Сергій (Берегуляк Олег, 46); Косюта Михайло; Панас Василь; Петричкович Андрій; Процик Андрій; Шомотень Роман; Пузяк Василь (Андренивчин Роман, 46)

Попередження: Биків Сергій, 7

Турнірна таблиця

турніру пам`яті

ЕРНЕСТА ЮСТА

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Вишня" С.Вишня 2 1 1 0 3-2 4
2 "Верес" U-19 Рівне 1 1 0 0 2-0 3
3 "Сокіл" Борщовичі 2 1 0 1 4-3 3
4 ГК "Явір" Яворів 3 0 1 2 2-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Миколаїв" 2 2 0 0 14-3 6
2 ФК "Добромиль" 2 1 1 0 5-1 4
3 "Скеля" Жовква/Крехів 2 0 1 1 2-9 1
4 "Газовик Хуртовина" Комарно 2 0 0 2 2-10 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 СКК "Демня" 2 2 0 0 9-2 6
2 "Бори" Бориничі 2 2 0 0 4-2 6
3 "Старт" Розворяни 2 0 0 2 2-4 0
4 "Прикарпаття" Ст.Самбір 2 0 0 2 2-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Комарів" 1 1 0 0 4-3 3
2 "Агрон- ОТГ" В.Гаї 1 0 1 0 3-3 1
3 "Богун" Броди 1 0 1 0 3-3 1
4 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1 0 0 1 3-4 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Погонь" Львів 2 2 0 0 8-3 6
2 "Шпиль" Шпильчина 2 1 1 0 7-5 4
3 "Лео-Кераміка" Неділиська 2 0 1 1 6-7 1
4 "Динамо" U-17 Львів 2 0 0 2 2-8 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Юність" В.Білка 2 2 0 0 10-1 6
2 "Нива" Дубляни 1 0 1 0 2-2 1
3 "Карпати" К.Бузька 2 0 1 1 2-3 1
4 "Динамо" U-19 1 0 0 1 1-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ГалКатЗубр" Зубра 1 1 0 0 5-0 3
2 "Темп" Відники 1 1 0 0 3-1 3
3 ДЮФШ ФК "Львів" U-17 2 0 1 1 2-4 1
4 "Енергетик" Добротвір 2 0 1 1 1-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ЛУФК U-17" Львів 1 1 0 0 1-0 3
2 "Сокіл" В.Глібовичі 0 0 0 0 0 0
3 "Локомотив" Р.Руська 1 0 0 1 1-3 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Нива" Теребовля 1 1 0 0 3-0 3
2 "Босота" Чорнушовичі 1 1 0 0 2-1 3
3 "Карпати" U-17 Львів 2 1 0 1 4-4 3
4 "Яричів/Руданці" 2 0 0 2 2-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Старт" З.Вода 2 2 0 0 6-3 6
2 ФК "Мостиська" 1 1 0 0 1-0 3
3 ФК "Радехів" 1 0 0 1 3-5 0
4 "Рух" U-19 Винники 2 0 0 2 0-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Малинськ" 2 2 0 0 13-1 6
2 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 1 1 0 0 2-0 3
3 "Юність" Гійче 1 0 0 1 1-4 0
4 "Сокіл" Сокільники 2 0 0 2 0-11 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кордія" Муроване 1 1 0 0 3-1 3
2 "Покрова" Львів 2 1 0 1 3-4 3
3 "Галичина" В.Дорошів 1 0 0 1 1-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Скала" Стрий 1 1 0 0 7-0 3
2 "Хімік" Н.Розділ 2 0 2 0 3-3 1
3 "Галичина" Дрогобич 1 0 1 0 1-1 1
4 "Сокіл" Угерсько 2 0 1 1 2-9 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кохавинка" Гніздичів 1 0 1 0 0-0 1
1 ФК "Підбуж" 1 0 1 0 0-0 1
3 ФК "Самбір"/ Кропивник 0 0 0 0 0-0 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Калуш" 2 2 0 0 10-2 6
2 "Скала" U-17 Моршин 2 1 0 1 5-6 3
3 "Авангард" Жидачів 2 1 0 1 7-6 3
4 "Ватра-Темп" Луки 2 0 0 2 3-11 0

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Нива" Теребовля - ФК "Яричів-Руданці" 3:0

11 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Андрій Онишків, Віталій Семенів

"Агрон" В.Гаї - "Богун" Броди 3:3

11 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Андрій Онишків, Тарас Путас

Голи: 0:1 - Фещук Максим - з пенальті, 3 1:1 - Ільчишин Назар, 8 2:1 - Ільчишин Назар, 17 2:2 - Левицький Богдан, 40 3:2 - Ільчишин Назар, 60 3:3 - Козовий Руслан, 72

"Агрон-ОТГ" В.Гаї: Мазур Руслан; Лук`ян Сергій (Ціх Ростислав, 46); Кривоберський Арсен; Когут Микола (Онищук Володимир, 67); Ільчишин Назар; Гринченко Анатолій (Ковальчук Віктор, 46); Глухан Тарас (Мельник Роман, 46); Гавралюк Роман (Оконський Михайло, 46); Андрієшин Роман (Марущак Дмитро, 67); Пасірчак Андрій; Понєдєльнік Андрій

"Богун" Броди: Марків Віталій; Артех Владислав (Власік Олег, 46); Годлевський Вадим; Громяк Андрій (Козовий Руслан, 69); Демчук Василь; Дробик Дмитро (Сурмай Роман, 60); Гонський Микола (Капустинський Юрій, 57); Левицький Богдан (Чунис Олег, 46); Фещук Максим; Шпур Олег; Шкробатюк Євген

"Юність" В.Білка - "Динамо" U-19 Львів 9:1

11 лютого - неділя

Стадіон:

Арбітр: Василь Івасяк

Асистента арбітра Тарас Путас, Андрій Смольський

Голи: 0:1 - Данканим Віктор, 27 1:1 - Каваців Ярема, 51 2:1 - Нетлюх Захар, 55 3:1 - Жолква Орест, 58 4:1 - Адам Богдан, 60 5:1 - Адам Богдан, 76 6:1 - Адам Богдан, 79 7:1 - Адам Богдан, 85 8:1 - Адам Богдан, 87 9:1 - Жолква Орест, 89

"Юність" В.Білка: Бунда Богдан (Жук Андрій, 46); Федорів Володимир; Каваців Ярема (Мартиняк Любомир, 74); Бойко Роман (Жолква Орест, 46); Костик Богдан (Карачевський Назар, 54); Сідельник Петро (Саковець Борис, 74); Музика Юрій; Добрянський Мар`ян (Шкраба Маркіян, 64); Бордун Богдан (Молоков Іван, 57); Нетлюх Захар (Сідельник Дмитро, 59); Адам Богдан

"Динамо" U-19 Львів: Кобаль Вадим (Малець Микола, 44) (Новосад Денис, 64); Касперський Андрій; Іжовський Іван; Жулина Сергій; Липовий Олег (Зелінський Андрій, 69); Луценко Володимир; Породько Влад; Сивків Святослав (Дуб Тарас, 69); Данканим Віктор; Волошин Віталій; Сусь Микола (Дуб Артур, 69)

"Верес" U-19 - ГК "Явір" Яворів 2:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Юрій Голубець, Ігор Савка

Голи: 1:0 - Пантелейчук Дмитро, 37 2:0 - Ременяк Артур, 50

"Верес" U-19 Рівне: Паламар Владислав (Жупанський Віталій, 46); Білий Роман; Задорецький Володимир; Демків Станіслав (Синицький Тарас, 46); Карвацький Андрій (Стебельський Назар, 46); Пантелейчук Дмитро (Сидорів Роман, 54); Ременяк Артур; Савула Валентин; Тягло Орест; Харіпов Олексій (Медведєв Олександр, 46); Хімчак Максим (Домарацький Костянтин, 58)

ГК "Явір" Яворів: Гладьо Андрій; Герелей Тарас (Федор Іван, 46); Ништа Петро (Юрійчук Євген, 46); Грицан Мар`ян; Когут Тарас; Огородник Ігор; Полянчин Назар; Шевчик Павло; Наконечний Андрій; Демченко Ігор; Мацелюх Олег

Попередження: Білий Роман, 20; Грицан Мар`ян, 54

Вилучення: Жупанський Віталій, 68

ФК "Львів" U-17 - "Темп" Відники 1:3

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітр: Руслан Хомин, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Ватаманюк Владислав, 12 1:1 - Химович Степан, 23 1:2 - Деревецький Дмитро, 40 1:3 - Деревецький Дмитро - з пенальті, 87

ФК "Львів" U-17: Скабінський Юрій; Іваськів Денис; Дрига Максим; Гроссу Арсен (Савран Роман, 46); Глушко Ростислав; Вовкун Артем; Веретінський Назар (Федорів Володимир, 46); Ткач Назар; Токар Богдан; Ватаманюк Владислав; Блащук Владислав

"Темп" Відники: Мельник Андрій; Мацик Тарас (Гамарник Тарас, 64); Кузик Андрій; Деревецький Дмитро; Пронів Олег; Химович Степан; Цимарно Святослав; Біганський Роман (Романюк Роман, 30) (Грисьо Василь, 46); Вінчура Віталій; Зубенко Павло (Демко Олександр, 75); Пронів Олесь

Попередження: Грисьо Василь, 90

Вилучення: Блащук Владислав, 87

"Погонь" Львів - "Лео-Кераміка" Неділиська 4:3

11 лютого - неділя

Стадіон: 14.00

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Юрій Голубець, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Бахарєв Михайло, 10 1:1 - Іванюк Олег, 11 1:2 - Юнко Василь, 34 2:2 - Яценко Олег, 55 2:3 - Дубас Богдан, 57 3:3 - Дудок Йосип, 67 4:3 - Дудок Йосип, 87

ЛСК "Погонь" Львів: Вороновський Микола (Герда Віталій, 46); Кисіль Олег; Яценко Олег; Гнатів Андріан; Мацюпа Михайло; Бицко Владислав (Бойко Роман, 46); Грицик Руслан (Дудок Йосип, 46); Хмизов Богдан (Кісільовський Юрій, 80); Юськевич Іван; Бахарєв Михайло (Дідух Володимир, 55); Підлісецький Олег (Трухим Андрій, 59)

"Лео-Кераміка" Неділиська: Юрчак Ігор (Щудло Володимир, 46); Маланяк Дмитро; Кіндрат Руслан (Самолюк Сергій, 50); Дубас Богдан (Асогва Остін, 61); Дідич Ігор (Андрусишин Роман, 87); Юнко Василь; Прокопюк Ростислав (Крилошанський Назар, 82); Лакомський Ігор; Осірак Андрій; Іванюк Олег; Когут Богдан

ФК "Бори" Бориничі - "Старт" Розворяни 2:1

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Руслан Хомин, Тетяна Гринишена

СФК "Муроване" - "Покрова" Львів 3:1

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Скала" Моршин - "Сокіл" Угерсько 7:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Олег Патик, Степан Лужецький

"Скала-2" Моршин - "Авангард" Жидачів 5:3

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Арбітр: Степан Лужецький

Асистента арбітра Олег Патик, Роман Брандибура

"Кохавинка" Гніздичів - ФК "Підбуж" 0:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Початок матчу: 15.00

Арбітр: Остап Петріца

Асистента арбітра Ігор Кахнич, Борис Гребінь

"Галичина" Дрогобич - "Хімік" Н.Розділ 1:1

11 лютого - неділя

Стадіон: 17.00

Початок матчу: "Арена-Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Ігор Кахнич, Остап Петріца

"Карпати" U-17 Львів - "Босота" Чорнушовичі 1:2

11 лютого - неділя

Стадіон: "Академія футболу"

Початок матчу: 10.00

Арбітр: Роман Холявко

Асистента арбітра Олег Притула, Василь Притула

"ЛУФК" U-17 Львів - "Локомотив" Р.Руська 3:1

11 лютого - неділя

Стадіон: 12.30

Початок матчу: "Академія футболу"

Арбітр: Андрій Холявко

Асистента арбітра Олег Притула, Василь Притула

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Юність" Малинськ - "Сокіл" Сокільники 9:0

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Андрій Наконечний, Василь Верблянський

Голы: 1:0 - Брикса Віталій, 14 2:0 - Гайдучик Микола, 27 3:0 - Брикса Віталій, 35 4:0 - Гайдучик Микола, 38 5:0 - Новосад Тарас, 40 6:0 - Онищук А., 47 7:0 - Корнійчук Ярослав, 54 8:0 - Царьов В., 71 9:0 - Савицький Роман, 80

ФК "Малинськ": Балушко Юрій (Фокін М., 46); Скоцький Богдан; Гергелюк Олександр (Царьов В., 46); Лойко Василь; Нікітук Н. (Минко Олександр, 46); Мицюк Дмитро (Кірах Віктор, 46); Панас В. (Корнійчук Ярослав, 46); Брикса Віталій (Савицький Роман, 46); Гайдучик Микола (Новосад Тарас, 46); Шварц Р. (Понедельнік Андрій, 46); Онищук А.

"Сокіл" Сокільники: Михалевич Олександр (Мичка Богдан, 46); Ришавець Богдан; Чемерис Петро; Святий Любомир; Жегала Олег; Линько Юрій (Карабен Назар, 46); Явор Олег; Павлів Остап; Якобчук Богдан; Поломаний Руслан; Левко Богдан (Гончарук Володимир, 20)

СКК "Демня" - "Прикарпаття" Ст.Самбір 7:1

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Родевич Олексій, 10 2:0 - Калуцький Олег, 23 3:0 - Пульків Остап - з пенальті, 35 4:0 - Майовецький Руслан, 44 5:0 - Майовецький Руслан, 51 5:1 - Труш Юрій, 76 6:1 - Калуцький Олег, 79 7:1 - Вербний Володимир, 89

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Лазарський Назар, 46); Гусак Мирослав; Дикий Іван (Вітвіцький Андрій, 59); Самолюк Ростислав (Вербний Володимир, 52); Родевич Олексій; Пульків Остап; Войтович Юрій (Білоус Любомир, 46); Калуцький Олег; Демків Тарас; Майовецький Руслан (Елеаду Сопурукжукву, 69); Кухарський Андрій (Кирик Сергій, 74)

"Прикарпаття" Ст.Самбір: Волосянський Андрій (Москаленко Володимир, 46); Москаленко Микола; Сольчаник Степан; Терлецький Володимир; Торчиняк Володимир; Петрович Андрій (Владичак Андрій, 46); Нідзерський Ярослав (Білинський Назар, 70); Труш Юрій; Попіль Володимир; Горничний Сергій; Давидов Денис (Рущак Роман, 51)

ФК "Миколаїв" - "Скеля" Жовква-Крехів 8:1

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

Голи: 1:0 - Балух Ігор, 3 1:1 - Неділько Володимир, 5 2:1 - Балух Ігор, 14 3:1 - Балух Ігор, 19 4:1 - Балух Ігор, 21 5:1 - Бойко Назар, 27 6:1 - Балух Ігор, 31 7:1 - Шафранський Сергій, 84 8:1 - Міхеєв Дмитро, 90

ФК "Миколаїв": Левицький Вячеслав (Бурмас Мар`ян, 46); Танечник Роман; Ільків Ігор; Харкевич Юрій (Савицький Назар, 46); Баглай Андрій (Клим Богдан, 46); Федина Іван; Шафранський Сергій; Дячук-Ставицький Михайло (Міхеєв Дмитро, 46); Бойко Назар (Ільчишин Віталій, 46); Синишин Ігор (Лещинський Роман, 46); Балух Ігор (Дзюрах Роман, 46)

"Скеля" Жовква/Крехів: Мудрак Віталій; Демчишин Іван; Заверюха Юрій; Музика Михайло; Дзеркаль Павло (Стефанків Роман, 70); Гоцій Юрій; Буцик Олег; Уваров Назар (Малахівський Володимир, 46); Лазурак Роман (Парасюк Володимир, 76); Шляхетка Олег; Неділько Володимир (Гимер Олег, 85)

Запасні: Цюпка Богдан

"Енергетик" Добротвір - "ГалКатЗубра" Зубра 0:5

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистента арбітра Михайло Савка, Богдан Грисьо

Голи: 0:1 - Єпока Емері, 7 0:2 - Єпока Емері, 24 0:3 - Єпока Емері, 41 0:4 - Заяць Максим, 62 0:5 - Петрик Олег, 90

"Енергетик" Добротвір: Хаврона Олег (Дещиця Олег, 46); Ткачук Назар; Сеницький Тарас; Онишкевич Степан; Навроцький Юрій; Легедза Олег; Кадай Ярослав; Зуб Олег; Божик Олег; Черниш Євген; Чубай Роман

"Гал-Кат-Зубр" Зубра: Довгий Володимир; Галичанівський Андрій (Петрик Олег, 46); Єпока Емері (Пилюх Богдан, 46); Ільків Руслан (Заяць Максим, 48); Карабін Олег (Рацький Володимир, 75); Кенийз Олександр; Кулик Орест; Куриляк Юрій (Куцій Тарас, 79); Сікач Ігор; Лозовий Андрій; Цимбаляк Назар

"Сокіл" Борщовичі - ФК "Вишня" С.Вишня 1:2

10 лютого - субота

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Тетяна Гринишена

Голи: 0:1 - Смола Іван - з пенальті, 10; 0:2 - Бучій Тапас, 54; 1:2 - Трусь Ярослав - з пенальті, 73

"Сокіл" Борщовичі: Прищ Юрій; Трусь Ярослав; Кусь Ігор; Шиптенко Юрій (Атлахович Іван, 83); Храмов Віктор; Гришко Назар (Фрис Юрій, 46); Слобода Євген (Чабан Андрій, 61); Сворень Остап (Василькевич Ярослав, 53); Шиц Микола; Мельник Василь (Пахолюк Ігор, 46); Швець Остап

"Вишня" С.Вишня: Степаняк Володимир; Смола Іван; Макаруха Назарій; Марко Назар; Андрусевич Володимир; Плювак Іван (Знак Назарій, 86); Базиляк Віталій (Рикмас Юрій, 46); Андрусевич Ростислав; Бучій Тапас; Сторожук Іван (Новіков Андрій, 46); Бджола Тарас

Попередження: Смола Іван, 79

ФК "Калуш" - "Ватра-Темп" Луки 7:2

10 лютого - субота

Стадіон: "Арена-Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Ігор Кахнич

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Старт" З.Вода 0:1

07 лютого - середа.

Стадіон: імені Богдана Маркевича

Гол: Сенишин Назар (60 - з пенальті)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Михайло Савка, Тетяна Гринишена



ФОТОЗВІТ

фінального матчу

Турніру Е.Юста 2017 р.



Велика втрата для Мостищини

та для футбольної спільноти.

На 43-му році життя відійшов у вічність Роман Матис Голова Федерації Футболу Мостиського району.

Щирі співчуття рідним, близьким та колегам!

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   118

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

"Карпати-2008" білі - ФК "Запитів" 4:2

Голи: Верхівський, Залипка, Ганачівський, Саломон -

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати-2008" зелені 1:1, п. 2:3

Голи: Жук - Мисак

Матч за 9-10 місце

"Кардинал" Вороців - "Галичина-Південний" Львів 2:0

Голи: Червінко (два)

Матч за 7-8 місце

ФК "Запитів" - ФК "Рава" Р.Руська 0:2

Голи: Жук, Бабій

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2008" білі - "Карпати-2008" зелені 4:1

Голи: Глушко, Мельник, Ганачівський, Кульчицький - Боцій

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

СК "Леви" Львів - "Карпати-2007" Львів 0:4

Голи: Саноцький (два), Почнівський, Гарас

ФСК "Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" Львів 3:0

Голи: Куп`як, Дмитришин, Чорній

Матч за 9-10 місце

"Рух" Винники - "Ямпіль-Покрова" Львів 2:1

Голи: Буць, Тимошенко - Заєць

Матч за 7-8 місце

СК "Леви" Львів - "Галичина-Зубра" 0:1

Гол: Пелагеїн

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2007" Львів - ФСК "Янтарний" Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ВІДЕО МАТЧІВ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

ФОТОЗВІТИ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2009" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"РУХ-2008" Винники

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2007" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

Спортивний зал СКА

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

Вікова група 2009 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-1" Львів - "Карпати-2" Львів 4:0

Голи: Граціян (три), Покладок

"Леви" Львів - ФК Львів-09 1:0

Гол: Жила

Матч за третє місце

"Карпати-2" - ФК "Львів-09" 1:1, п. 5:4

Голи: Сергієнко - Гринько

ФІНАЛ

"Карпати-1" Львів - СК "Леви" Львів 2:0

Голи: Граціян (два)

Вікова група 2008 р.н.

1/2 фіналу

"Леви" Львів - "Прогрес" Львів 4:0

Голи: Стельмах, Зелінський (два), Краснік

"Галичина" Львів - "Рух" Винники 0:4

Голи: Кокотко, Блащак, Гринів, Бучко

Матч за третє місце

"Прогрес" Львів - "Галичина" Львів 0:1

Гол: Гіжовський

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Леви" Львів 1:1, п. 2:0

Голи: Кокотко - Зелінський

Вікова група 2007 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-2008" Львів - "Карпати-2007" Львів 1:2

Голи: Тлумак - Гембарський, Байдак

"Львів-2007-1" - "Львів-2007-2" 6:1

Голи: Проказюк, Трухим, Блащак, Бекерський (три) - Качмар

Матч за третє місце

"Карпати-2008" Львів - ФК "Львів-2007-2" 1:3

Голи: Гавура - Бринь (2), Садовський

ФІНАЛ

"Карпати-2007" Львів - ФК "Львів-2007-1" 3:1

Голи: Байдак, Горін (два) - Проказюк

"РУХ" ВИННИКИ переможець

традиційного турніру памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

05 січня – пятниця

Стадіон імені Богдана Маркевича

1/2 фіналу

Рух-05 Винники - Львів-05 сині 0:0, п. 9:8

Львів-05 білі - "Карпати-06" Львів 0:0, п. 3:2

Матчі за 5-8 місце

Галичина-05-1 - Карпати-05-2 1:4

Голи: Мельник - Сабат, Гулка (два), Шлиян

Львів-05-2 - Львів-06-1 0:1

Гол:

Матч за третє місце

"Львів-05" сині - "Карпати-06" Львів 4:0

Голи: Герич (два), Янчишин, Михайлів

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Львів-05 білі" 4:0

Голи: Вишинський (два), Костевський ,Добрянський (автогол)

Матч за 5 місце

"Карпати-05-2" Львів - ФК "Львів-06-1" 2:1

Голи: Білевич (два) - Сушка

Матч за 7 місце

ФК "Львів-05-2" - "Галичина-05-1" 0:1

Гол: Янчук

Матчі за 9-12 місце

Карпати-2005-1 - Динамо 5:1

Голи: Магасевич, Квас (два), Касарда (два) - Лозинський

Львів-06-2 - Рух-2006 0:1

Гол: автогол

Матчі за 13-16 місце

Спарта - Янтарний 0:1

Гол: Шевчик

"Галичина-2005-2" Львів - "Галичина-Зубра" 0:0, п. 0:2

Матч за 9 місце

"Карпати-05-1" Львів - "Рух-2006" 1:0

Гол: Протасевич

Матч за 11 місце

"Динамо" Львів - ФК "Львів-06-2" 2:1

Голи: Лозинський, Лихолат - Прус

Матч за 13 місце

"Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" 3:0 т/п

Матч за 15 місце

"Спарта" Львів - "Галичина-2005-2" 3:0

Голи: Ягольник (два), Дудич

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Другий ігровий день

"Галичина-2009-2" - "Рух" Винники 1:1

Голи: Олексів - Янишин

ФК "Львів-2009-2" - СК "Леви" Львів 1:0

Гол: Тумич

"Карпати-2009-1" Львів - "Рух" Винники 2:0

Голи: Михалюк, Покладок

"Карпати-2009-2" Львів - "Галичина-2009-1" 2:0

Голи: Сергієнко, Гамкало

"Галичина-2009-2" Львів - СК "Леви" Львів 0:1

Гол: Жила

"Карпати-2009-2" Львів - ФК "Львів-2009-1" 0:1

Гол: Стецюга

"Галичина-2010" Львів - СДЮШОР-4 Львів 0:0

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-2009-1" Львів 2:1

Голи: Чорноус (два) - Швець

Турнірне становище:

Група "А"

1. ФК Львів-2009-1 4 3 0 1 13:6 9

2. "Карпати-2009-2" 4 3 0 1 15:1 9

3. "Галичина-2009-1" 4 2 0 2 11:5 6

4. "СДЮШОР-4" 4 1 1 2 3:11 4

5. "Галичина-2010" 4 0 1 3 0:22 1

Група "Б"

1. "Карпати-2009-1" 4 3 0 1 11:3 9

2. "Леви" 4 1 2 1 2:2 5

3. "Рух" 4 1 2 1 2:5 5

4. ФК "Львів-2009-2" 4 1 1 2 4:8 4

5. "Галичина-2009-2" 4 0 2 2 3:6 2

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2008 р.н.

Результати матчів

04 січня – четвер

Спортивний зал «СКІФ»

«Карпати-2008» білі – «Кардинал» Вороців 4:0

Голи: Соломон, Гонсевич, Глушковський, Залипка

ФК «Рава» Р.Руська – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Васильків (2) – Гіжовський (2), Шилінг

«Карпати-2008» білі – «Леви» Львів 0:2

Голи: Зелінський, Петруняк

ФК «Рава» Р.Руська – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Бабій (два)

«Леви» Львів - «Галичина» Львів 4:0

Голи: Зелінський, Кордюк, Боднар, Лука

«Карпати-2008» білі – ФК «Рава» Р.Руська 3:1

Голи: Кульчицький, Паначівський, Сеник – Жук

«Леви» Львів - «Кардинал» Вороців 6:0

Голи: Стельмах (два), Зелінський (два), Лука, Красник

"Карпати-2008» білі – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Ганатовський, Кузик – Шилінг (два), Гіжовський

ФК «Рава» Р.Руська – «Леви» Львів 3:3

Голи: Жук, Бабій, Васильків – Литвин (2), Стельмах

«Галичина» Львів – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Гіжовський (два)

«Карпати-2008» зелені - «Прогрес» Львів 4:4

Голи: Боцій (два), Мисак, Гаврилів – Шелепінський (три), Тищенко

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 0:0

«Карпати-2008» зелені - «Галичина-Південний» Львів 6:0

Голи: Бацій (три), Гловяк, Мисяк (два)

«Рух» Винники – «Прогрес» Львів 6:0

Голи: Левицький, Гринів, Кокотко, Кравчук, Бучко, Денисяк

«Галичина-Південний» Львів – ФК «Запитів» 1:5

Голи: Сальник - Комак, Шевців (чотири)

«Карпати-2008» зелені - «Рух» Винники 1:2

Голи: Бацій - Гринів (два)

«Галичина-Південний» Львів - «Прогрес» Львів 0:4

Голи: Шелепінський (три), Тищенко

«Карпати-2008» зелені - ФК «Запитів» 1:4

Голи: Мисяк - Хомин (три), Шевців

«Рух» Винники – «Галичина-Південний» Львів 5:1

Голи: Гринів, Банах (два), Бала (два) - Мелешук

«Прогрес» Львів - ФК «Запитів» 2:0

Голи: Шелепінський (два)

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

04 січня – четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Карпати-2005-1 - Рух-2005 0:2

Голи: Вишинський, Костевський

ФК Львів-2005-2 - Галичина-2005-2 1:1

ФК Львів-2005" білі - Галичина-2005-1 1:1

Голи: Депяк - Балабух

Спарта Львів - ФК Львів-2006-2 1:2

Голи: Мельник А. - Прус З. (два)

Турнірне становище:

Група А

1. Рух-2005 - 9 очок

2. ФК Львів-2005-2 - 4 очки

3. Карпати-2005-1 - 3 очки

4. Галичина-2005-2 - 1 очко

Група Б

1. ФК Львів-05 білі - 7 очок

2. Галичина-2005-1 - 7 очок

3. ФК Львів-06-2 - 3 очки

4. Спарта - 0 очок

ФК Львів-2006-1 - Динамо Львів 1:1

Голи: Головатий - Лозинський

Галичина-Зубра - Карпати-2006 0:4

Голи: Паращук (два), Андрушко (два)

ФК Львів-05 сині - Рух-2006 1:1

Голи:

Янтарний - Карпати-2005-2 0:5

Голи: Сабат (два), Білевич (два), Шнилян

Турнірне становище:

Група В

1. Карпати-2006 - 9 очок

2. ФК Львів-2006-1 - 4 очки

3. Динамо - 4 очки

4. Галичина-Зубра - 0 очок

Група Д

1. ФК Львів-2005 сині - 7 очок

2. Карпати-2005-2 - 4 очки

3. Рух-2006 - 3 очки

4. Янтарний - 1 очко

1/4 фіналу

Львів-05 сині - Львів-2006-01 1:0

Гол: Герич

Карпати-2005-2 - Карпати-2006 0:3

Голи: Григораш, Цимбалевич, Кузик

Матчі за 9-16 місце

Рух-2006 - Галичина-Зубра 3:0

Голи: Волчков (два), Прокопович

Янтарний - Динамо 1:1, п. 4:5

Голи: Шевчик - Лозинський

1/4 фіналу

РУХ-05 - ГАЛИЧИНА-05-1 5:0

Голи: Печніков, Костевський, Коваленко, Ахмедов, Вишинський

Львів-05-2 - Львів 05 білі 1:7

Голи: Николишин - Пепяк (два), Бочуляк (два), Бочковський, Добрянський, Сухецький

Матчі за 9-16 місце

Карпати-2005-1 - Спарта 11:0

Голи: Квас (три), Зятківський, Гнилянський, Шута, Шеремета, Касарда, Линда (автогол), Кусий

Галичина-2005-2 - ФК Львів-2006-2 1:2

Голи: Вергун - Прус, Челак

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКА»

«Карпати-2009-1»-«Галичина-2009-2» 3:1

Голи: Михайлюк-2, Граціян; Бугоцький.

ФК «Львів-2»-«Рух» 1:2

Голи: Андрейців; Андрушко, Годунько.

«Карпати-2009-1»-СК«Леви» 1:1

Голи: Святницький; Россолінський.

ФК«Львів-2009-2»-«Галичина-2009-2» 1:1

Голи: Андрейців; Бнєвський.

СК «Леви»-«Рух» 0:0

«Карпати-2009-1»-ФК«Львів-2009-2» 5:1

Голи: Граціян, Михайлюк-3, Стадницький; Андрейків.

«Карпати-2009-2»-«Галичина-2010» 7:0

Голи: Пшик-3, Краївський, Чайка-2, Петрівський.

СДЮШОР-4-«Галичина-2009-1» 0:5

Голи: Швець-3, Черненко, Пнєвський.

ФК «Львів-2009-1»-«Галичина-2010» 10:0

Голи: Гринько-2, Кужій-2, Ковальський, Чорноус-3, Стецура-2.

«Карпати-2009-2»-СДЮШОР-4 6:0

Голи: Сергієнко-3, Громяк, Чайка, Ференчук.

«Галичина-2009-1»-Галичина-2010» 5:0

Голи: Рутько, Швець-3, Пнєвський.

СДЮШОР-4- ФК «Львів-2009-1» 3:0

Голи: Репета, Кіт, Брода.

04 січня – четвер

Розклад стикових матчів за 1-4 місце буде повідомлено 04 січня – четвер.

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2007 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКІФ»

«Карпати-2007» зелені – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 5:0

Голи: Кокодиняк, Бучко, Шкраба, Байдак (два)

«Рух» Винники – СК «Леви» Львів 1:3

Голи: Дусик - Зелінський (два)

«Карпати-2007» зелені – ФК «Львів-2007-2» 5:3

Голи: Байдак (три), Горін, Гембарський -

«Рух» Винники – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ФК «Львів-2007-2» - СК «Леви» Львів 2:1

Голи:

«Карпати-2007» зелені – «Рух» Винники 8:0

Голи: Мельничук, Бард, Байдак (два), Горін, Кокодиняк, Приступа, Гембарський, Шкраба

ФК «Львів-2007-2» - ФСК «Янтарний» Новояворівськ 0:0

«Карпати-2007» зелені – СК «Леви» Львів 4:0

Голи: Шкраба, Горін, Гембарський (два)

«Рух» Винники – ФК «Львів-2007-2» 0:3

Голи:

СК «Леви» Львів – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 1:1

Голи: Зелінський - Дмитришин

ФК «Львів-2007-1» - «Галичина-Зубра» Львів 4:1

Голи: Браславський (два), Лишак (два) - Калагурка

«Карпати-2007» білі – «Ямпіль-Покрова» 9:0

Голи: Самоцький (чотири), Мажоловський (чотири), Паньківський

ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2008» Львів 2:1

Голи: Трухим, Проказюк - Хлібнюк

«Карпати-2007» білі – «Галичина-Зубра» Львів 11:0

Голи: Паньківський (два), Мажоловський (три), Самоцький (чотири), Паньківський (два)

«Карпати-2008» Львів – «Ямпіль-Покрова» 4:2

Голи: Шелепінський, Ковалик, Бузько (два) - Заяць, Друзюк

ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2007» білі 3:1

Голи: Проказюк, Браславський, Вацяк - Гарас

«Карпати-2008» - «Галичина-Зубра» 7:1

Голи: Наконечний(2), Ковалик(2), Бубенчик, Чубко(2) - Ярмола

ФК «Львів-2007-1» - «Ямпіль-Покрова» 10:0

Голи: Проказюк (три), Захарчук, Браславський (два), Вацяк, Кузик, Кобільський, Блащак

«Карпати-2007» білі – «Карпати-2008» 1:3

Голи: Мажоловський - Шелепінський, Коткевич, Наконечний

«Галичина-Зубра» - «Ямпіль-Покрова» 2:0

Голи: Ярмола, Савка

Календар стикових матчів буде повідомлено 04 січня – четвер.

Матчі 1/2 фіналу, матч за третє місце та фінальний матч пройдуть в спортивному залі «СКА» - 05 січня – п’ятниця, а матчі за 5-8 місце та матч за 9-10 місце відбудуться в спортивному залі «СКІФ».

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Стадіон імені Богдана Маркевича

"Карпати-2005-1" Львів - "Галичина-2005-2" Львів 7:0

Голи: Барон (два), Шеремета, Магасевич, Протасевич, Гуль, Гнилянський

"Рух-2005" Винники - ФК "Львів-2005-2" 7:0

Голи: Вишинський (чотири), Печніков, Костевський (два)

"Галичина-2005-1" Львів - ФК "Львів-06-2" 4:0

Голи: Янчук (два), Хливинський

ФК "Львів-2005" білі - "Спарта" Львів 4:0

Голи: Пухнатий (два), Бочуляк (два)

"Карпати-2005-1" Львів - ФК "Львів-2005-2" 0:1

Гол: Блащак

"Рух-2005" Винники - "Галичина-2005-2" Львів 16:0

Голи: Вишинський (п'ять), Костевський (три), Печніков (три), Запорожець (три), Прокоп (два), Коваленко

ФК "Львів-05" білі - ФК "Львів-06-2" 4:0

Голи: Бочуляк (два), Пухнатий, Бочковський

"Галичина-2005-1" Львів - "Спарта" Львів 2:0

Голи: Андрунишин, Янчук

"ФК Львів-2006-1" - "Галичина-Зубра" 9:0

Голи: Лемішко (чотири), Сорокаліт, Станько (три), автогол

"Динамо" Львів - "Карпати-2006" Львів 1:2

Голи: Павлик - Мікляш, Король

ФК Львів-05 сині - "Янтарний" Новояворівськ 2:0

Голи: Герич, Михайлів

"Рух-2006" Винники - "Карпати-2005-2" Львів 1:1

Голи: Прокопович - Білевич

ФК Львів-2006-1 - "Карпати-2006" Львів 0:2

Голи: Король, Мікляш

ФК Львів-05 сині - Карпати-2005-2 3:1

Голи: Герега (два), Герич - Михайловський

"Рух-2006" Винники - "Янтарний" Новояворівськ 1:1

Голи: Волчков - Шевчук

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Карпати-2009-1» Львів

2. «Рух» Винники

3. СК «Леви» Львів

4. «Галичина-2009-2» Львів

5. ФК «Львів-2009-2»

Група «Б»

1. ФК «Львів-2009-1»

2. «Галичина-2009-1» Львів

3. СДЮШОР-4 Львів

4. «Галичина-2010» Львів

5. «Карпати-2009-2» Львів

Календар матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКА»

9.00 «Карпати-2009-1» Львів – «Галичина-2009-2» Львів

9.30 ФК «Львів-2009-2» - «Рух» Винники

10.00 «Карпати-2009-1» Львів – СК «Леви» Львів

10.30 ФК «Львів-2009-2» - «Галичина-2009-2» Львів

11.00 СК «Леви» Львів – «Рух» Винники

11.30 «Карпати-2009-1» Львів – ФК «Львів-2009-2»

12.00 «Карпати-2009-2» Львів – «Галичина-2010» Львів

12.30 СДЮШОР-4 Львів – «Галичина-2009-1» Львів

13.00 ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2010» Львів

13.30 «Карпати-2009-2» Львів – СДЮШОР-4 Львів

14.00 «Галичина-2009-1» Львів – «Галичина-2010» Львів

14.30 СДЮШОР-4 Львів – ФК «Львів-2009-1»

04 січня – четвер

Спортивний зал «СКА»

8.50 «Галичина-2009-2» Львів – «Рух» Винники

9.20 ФК «Львів-2009-2» - СК «Леви» Львів

9.50 «Карпати-2009-1» Львів – «Рух» Винники

10.20 «Карпати-2009-2» Львів – «Галичина-2009-1» Львів

10.50 «Галичина-2009-2» Львів – СК «Леви» Львів

11.20 «Карпати-2009-2» Львів – ФК «Львів-2009-1»

11.50 «Галичина-2010» Львів – СДЮШОР-4 Львів

12.20 ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2009-1» ЛЬвів

12.55 Стикові матчі за 5-10 місце

13.20 Стикові матчі за 5-10 місце

13.55 Стикові матчі за 5-10 місце

14.20 Стикові матчі за 5-10 місце

14.45 Стикові матчі за 5-10 місце

Розклад стикових матчів за 1-4 місце буде повідомлено 04 січня – четвер.

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини