ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Андрусів Андрій Степанович - 17
Бернацький Назарій Ігорович - 21
Ділай Андрій Романович - 30
Коротков Олексій Едуардович - 19
Кузьма Назар Володимирович - 23
Леськів Віталій Мар`янович - 16
Любінець Роман Дмитрович - 19
Мойсин Андрій Васильович - 34
Нистирюк Ігор Омелянович - 22
Онушканич Олег Ярославович - 18
Павлічко Роман Ігорович - 22
Петрощук Назар Тарасович - 25
Попадюк Любомир Андрійович - 18
Стень Олег Ярослаович - 20
Сухецький Арсен Андрійович - 13
Хомин Ярослав Орестович - 20
Чунис Назар Романович - 25
Шемеляк Юрій Романович - 19
арбітри
Любінець Роман Дмитрович - 19
футболісти
Андрусів Андрій Степанович - 17
Бернацький Назарій Ігорович - 21
Ділай Андрій Романович - 30
Коротков Олексій Едуардович - 19
Кузьма Назар Володимирович - 23
Леськів Віталій Мар`янович - 16
Любінець Роман Дмитрович - 19
Мойсин Андрій Васильович - 34
Нистирюк Ігор Омелянович - 22
Онушканич Олег Ярославович - 18
Павлічко Роман Ігорович - 22
Петрощук Назар Тарасович - 25
арбітри
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

ФК "Миколаїв" - ФК "Малинськ" 2:0

25 березня - неділя. Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Балух (44,75-пен.)

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ Михайло Сидор

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Танечник Роман, Ільків Ігор, Коваль Григорій, Харкевич Юрій, Дячук-Ставицький Михайло (Гірний Святослав,88), Сагайдак Андрій, Шафранський Сергій (Федина Іван,58), Бойко Назар (Дзюрах Роман,71), Клим Богдан (Ільчишин Віталій,82), Балух Ігор

ФК "Малинськ" - Балушко Юрій, Гергелюк Олександр, Крайчинський Микита, Лойко Василь, Скоцький Богдан (Каращенко Віктор,82), Савицький Богдан, Царьов Вадим (Корнійчук Ярослав,46), Онишук Анатолій (Кірях Віктор,46), Луцюк Дмитро (Панас Вадим,64), Брикса Віталій, Гайдучик Микола

Попередження: Клим Богдан (60), Сагайдак Андрій (81), Савицький Богдан (85)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

"Скала" Стрий - "Юність" В.Білка 0:1

24 березня - субота. Стадіон "Арена Довге"

Гол: Адам Богдан (54)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Борис Гребінь

Делегат ФФЛ Едуард Валенко

"Скала" Стрий - Білик Олег, Красномовець Юрій, Березовий Михайло, Подоляк Роман, Фляк Юрій, Баранов Дмитро, Штаненко Станіслав, Заїченко Євген, Цень Роман (Бельчич Артем,73), Мельник Сергій, Брайт Барнор (Николишин Роман,63)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Романюк Віталій, Бойко Роман, Костик Богдан, Музика Юрій, Панасюк Олег, Адам Богдан, Сідельник Петро (Жолква Орест,75), Карачевський Назар, Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло,82)

Попередження: Білик (54), Бельчич (77), Мельник (86). Вилучення: Подоляк (89)

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "ГалКатЗубр" Зубра 2:4

24 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8), Медицький Остап (84) - Екоко Емері (45,75), Заяць Максим (81,89)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

"Рух" - Бурбан Максим, Гуль Тарас (Джебженяк Олександр,72), Медицький Остап, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег, Борис Олег (Ярема Богдан,80), Карп`як Дмитро, Бордун Богдан

"ГалКатЗубр" - Довгий Володимир (Милявський Роман,46), Луговий Андрій, Кенийз Олександр (Рацький Володимир,83), Карабен Олег, Деревецький Остап, Кулик Орест (Куцій Тарас,75), Цимбаляк Назар (Мельник Олег,70), Ільків Руслан (Галичанівський Андрій,46)

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Янів" І.Франкове 5:0

24 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи:

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олексій Лішик

"Самбір" Ст.Кропивник - "Галичина" Дрогобич 2:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Василь Верблянський

"УГВ-Сервіс" Пятничани - СКК "Пісочна" 3:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

ФК "Яричів-Руданці" - "Галичина" В.Дорошів 4:2

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди 3:3

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Слівінський Тарас (14-пен.), Штрайсель Іван (31), Цвик Володимир (59) - Левицький Богдан (53,83-пен.), Козовий Руслан (77)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Андрій Смольський

ГК "Явір" Яворів - "Скеля" Жовква/Крехів 3:1

25 березня - неділя

Стадіон "Академія футболу"

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Роман Любінець

"Бори" Бориничі - ФК "Мостиська" 0:6

25 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Голи: Кіт-Копиляк (18,56), Бджола Тарас (40), Іваночко Тарас (73,84), Шагало Андрій (82)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

"Бори" Бориничі - Ледвій Тарас (Насінник Дмитро,46), Гадупяк Назар (Роль Маркіян,73), Романів Роман, Квасюк Василь, Крижанівський Олег, Кадюк Володимир (Сокирко Богдан,61), Хрущ Валентин (Нітарський Дмитро,53), Сердюков Андрій, Павлів Остап, Кадюк Василь

ФК "Мостиська" - Паук Роман, Козирєв Максим (Шагало Андрій,17), Завада Василь, Крушинський Віталій, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Щур Тарас (Качмар Володимир,53), Білоус Віталій, Кіт-Копиляк Михайло (Марко Назар,73), Іваночко Тарас, Бджола Тарас (Мартинюк Назар,57)

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець 2:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани 0:0

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль" 0:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

"Темп-2" Відники - Городище 4:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Дмитро Любінець

"Захід" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 1:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Сергій Пашковський

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська 3:0

21 березня - середа

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" 1:3

21 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

УВАГА

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Всі матчі 18 березня у турнірах пам`яті Карло Мікльоша і Кубку Весни перенесено в зв`язку з несприятливими погодніми умовами. Комітет з проведення змагань.

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

ФК "Миколаїв" - СФК "Кордія" Муроване 2:0

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Коваль Григорій (68), Музика Михайло (90 - автогол)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

ФК "Миколаїв" - Левицький Вячеслав, Танечник Роман, Ільків Ігор (Шуга Іван,77), Коваль Григорій, Харкевич Юрій (Дзюрах Роман,70), Шафранський Сергій (Федина Іван,45), Дячук-Ставицький Юрій, Бойко Назар, Синишин Ігор (Клим Богдан,55), Сагайдак Андрій, Балух Ігор (Ільчишин Віталій,71).

СФК "Кордія" Муроване - Чеботарь Олег, Гатин-Лозинський Святослав (Музика Михайло,76), Феджора Андрій, Поплавський Василь (Левків Ярослав,75), Матвіїв Григорій (Губченко Іван,74), Дацко Іван, Малецький Владислав (Храмов Віктор,61), Хижий Сергій (Цицик Роман,69), Малецький Микола (Слобода Мар'ян,45), Бабій Мар'ян, Савицький Назар (Приходько Ігор,56)

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло (44), Матвіїв Григорій (45), Сагайдак Андрій (51), Бабій Мар'ян (89)

"Верес" Рівне - "Юність" В.Білка 1:2

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Стебельський Назар (71) - Каваців Ярема (18), Жолква Орест (78)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

"Верес" U-19 Рівне - Паламар Владислав, Харіпов Олексій, Медведєв Олександр, Карвацький Андрій (Задорецький Володимир,86), Стебельський Назар, Савула Валентин (Руденко Андрій,53), Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Хімчак Максим, Міщук Остап (Сидорів Роман,74), Демків Станіслав (Пентелейчук Дмитро,46)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Федорів Володимир, Добрянський Мар`ян, Романюк Віталій (Жолква Орест,46), Костик Богдан, Карачевський Назар (Сідельник Дмитро,88), Адам Богдан (Смолинець Павло,87), Нетлюх Захарій (Сідельник Петро,46), Музика Юрій, Панасюк Олег

Попередження: Костик Богдан (33), Медведєв Олександр (53), Міщук Остап (68). Вилучення: Дахновський Віталій (86)

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)

Арбітр: Тарас Радюкін

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

"Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр

"Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)

Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський

"Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир

"Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

"Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

17 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)

ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас

Попередження: Когут Тарас (30)

"УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Ігор Пак

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

"Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 10.00

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

18 березня - неділя

Стадіон с. Пісочна

Початок матчу: 14.00

ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 14.00

ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 16.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

"Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Розворяни

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

ФК "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Корміл" Давидів - "Динамо" U-19 Львів

18 березня - неділя

Стадіон c. Давидів

Початок матчу: 13.00

"Сокіл" Сокільники - "Захід" Солонка

18 березня - неділя

Стадіон с. Давидів

Початок матчу: 15.00

"Захід" Бібрка - Підгородище

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 13.00

"Темп-2" Відники - "Сокіл" В.Глібовичі

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 15.00

"Гарт" Дмитровичі - "Берізка" Підберізці

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 13.00

"Галич" В.Білка - "Лео-Кераміка" Неділиська

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 15.00

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець

18 березня - неділя

Стадіон с. Черляни

Початок матчу: 13.00

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

ЖЕРЕБКУВАННЯ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Стикові матчі

"Шпиль" Шпильчина - "ІКВА-Січ" Заболотці

24 березня - субота

ФК "Вовчатичі" - "Магніт" Оглядів

24 березня - субота

ФК "Вишня" С.Вишня - "Горизонт" Нове Місто

24 березня - субота

КСК "Берездівці" - ФК "Брониця"

24 березня - субота

В 1/4 фіналу напряму вийшли: ФК "Полтва", "Будівельник-Укртрансгаз" Пукеничі, "Ватра-Темп" Луки, ФК "УГВ-Сервіс" Пятничани.

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Призначення арбітрів

1/8 фіналу

СКК "Демня" - "Верес" U-19 Рівне 0:0, п. 3:5

14 березня - середа. Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ Ярослав Лемех

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" Винники U-19 - "Юність" Гійче 0:3

14 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тарас Путас

"Думна" Ременів - "Темп" Відники 0:3

14 березня - середа

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Назар Цмоканич

Голи: Крачковський Віталій (18), Ковальов Микола (43), Доскуч Олесь (44).

Нереалізований пенальті: Химович Степан (11).

"Думна" Ременів - Кравець Назар, Свінціцький Роман (Цвик Володимир,46), Гірський Тарас, Стадницький Павло (Марциняк Ігор,46), Подоляк Арсен (Костюк Любомир,46), Голуб Юрій, Цицик Володимир (Поліванов Віктор,46), Василина Роман, Піхоцький Максим (Бахор Олесь,46), Сенишин Назар, Личак Роман (Назаренко Володимир,46)

Тренер: Артимович Ігор

"Темп" Відники - Білий Роман, Пронь Олег, Крачковський Віталій, Роса Юрій (Хамуляк Роман,46), Чура Іван (Шмигель Олег,61), Кузів Юрій, Доскуч Олег (Гутник Остап,80), Гамарник Тарас (Мацик Тарас,75), Ковальов Микола, Химович Степан (Біганський Роман,46), Касперський Андрій

Тренер: Грінер Андрій

Попередження: Кузів Юрій (18)

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

"Гірник" Соснівка - ФК "Калуш" 1:0

14 березня - середа

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Гол: Болкіт Максим

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Олександра Вдовіна

ФК "Львів" - "Волинь" Луцьк

15 березня - четвер

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 11.30

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олександра Вдовіна

ФК "Самбір" - ФК "Мостиська"

15 березня - четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Богдан Грисьо

Дитячий та юнацький футбол
1   2 3 4 5 6   120

ФК "Львів" переможець

Міжнародного дитячого турніру

Галицька Зима 2018

серед дітей 2008 р.н.

Результати матчів

2008 р.н.

Група "А"

«Рух» Б Винники

ФК «Львів» Б

«Ніка» А Київ

«Pilkarskie Nadzteje» Mielec, PL

Група "B"

«Рух» А Винники

ФК «Львів» 3

«Ніка» Б Київ

«Ніка» Ів. Франківськ

Група "C"

ФК «Львів» білі

«Чемпіон» Б Тернопіль

«Альянс» А Кропивницький

UKS «Orlik» Przemysl, PL

Група "D"

ФК «Львів» сині

«Чемпіон» А Тернопіль

«Альянс» Б Кропивницький

«Спарта» Чернівці

Група "E"

«Галичина» 1 Львів

«Надія» Б Кам’янське

«Поділ» Київ

«Троєщина» А Київ

Група "F"

«Галичина» 2 Львів

«Барса» Суми

ФК «Самбір»

МДЮСШ Б Дніпро

Група "G"

«Надія» А Кам’янське

«Троєщина» Б Київ

ДЮСШ Жидачів

СДЮШОР 4 Львів

Група "H"

«Еліта» Бучач

МДЮСШ А Дніпро

«Галичина»3 Львів

«Пенуел» Кривий Ріг

24.01.18 ПС «Динамо»

«Рух» Б - ФК «Львів» Б 5:2

«Рух» А - ФК «Львів» 3 2:0

«Ніка» А Київ - «Pilkarskie Nadzteje» 0:1

ФК «Львів» 3 - «Ніка» Б Київ 5:1

«Рух» Б - «Pilkarskie Nadzteje» 5:1

ФК «Львів» Б - «Ніка» А Київ 0:4

«Рух» А - «Ніка» Ів. Франківськ 0:5

ФК «Львів» білі - «Чемпіон» Б 5:0

«Чемпіон» А - «Спарта» 11:0

«Ніка» Б Київ - «Ніка» Ів. Франківськ 0:7

ФК «Львів» сині - «Спарта» 7:1

ФК «Львів» білі - «Альянс» А 3:1

ФК «Львів» сині - «Альянс» Б 6:2

«Чемпіон» Б - UKS «Orlik» 0:3

«Чемпіон» А - «Альянс» Б 13:1

«Альянс» А - UKS «Orlik» 2:3

25.01.18 ПС «Динамо»

«Чемпіон» Б - «Альянс» А 0:7

ФК «Львів» білі - UKS «Orlik» 0:0

ФК «Львів» Б - «Pilkarskie Nadzteje» 2:3

«Рух» Б - «Ніка» А Київ 2:3

A4 - C4 ФК «Львів» Б - «Чемпіон» Б 1:3

A3 - C3 «Pilkarskie Nadzteje» - «Альянс» А 1:4

A2 - C2 «Ніка» А Київ - UKS «Orlik» 3:3, п. 3:4

A1 - C1 1\4 «Рух» Б - ФК «Львів» білі 0:2

ФК «Львів» 3 - «Ніка» Ів. Франківськ 0:5

«Рух» А - «Ніка» Б Київ 0:0

«Альянс» Б - «Спарта» 1:4

«Львів» сині - «Чемпіон» А 1:3

B4 - D4 «Ніка» Б Київ - «Альянс» Б 6:1

B3 - D3 ФК «Львів» 3 - «Спарта» 1:2

B2 - D2 «Рух» А - «Львів» сині 3:1

B1 - D1 1\4 «Ніка» Ів. Франківськ - «Чемпіон» А 4:1

26.01.18 ПС "Динамо"

СДЮШОР-4 - Альянс Б 5:0

Рух А - Альянс А 2:0

Альянс Б - Рух А 0:7

СДЮШОР-4 - Альянс А 3:9

Рух Б - UKS «Orlik» 0:0, п. 5:4

Спарта - «Pilkarskie Nadzteje» 0:3

Спарта - UKS «Orlik» 0:10

Рух Б - «Pilkarskie Nadzteje» 2:0

ФК Львів 3 - ФК Самбір 1:3

ФК Львів 3 - ФК Львів Б 8:3

ФК Львів Б - ФК Самбір 1:2

1/2 фіналу

"Барса" - ФК "Львів" 0:5

"Ніка" І.Франківськ - ДЮСШ Жидачів 3:3, п. 2:3

Матч за третє місце

"Барса" - "Ніка" І.Франківськ 2:4

ФІНАЛ

ФК "Львів" - ДЮСШ Жидачів 3:2

ДО УВАГИ БАЖАЮЧИХ НАВЧАТИСЬ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ШКОЛІ ФУТБОЛЬНОГО АРБІТРА

Перше заняття відбудеться 25 січня 2018 року о 16:00, в приміщенні кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Черемшини, 17). Запрошуємо усіх бажаючих!

"ФЕНІКС" Поториця та

СК "Леви" Львів фіналісти

ДИТЯЧОГО ОБЛАСНОГО ТУРНІРУ

"КУБОК ЗДОРОВЕ МІСТО-2018"

серед дітей 2004 р.н.

Календар та склад підгруп

Група «А»

1. «Фенікс-1» Поториця

2. «Тріумф-2» Львів

3. СК «Леви» Львів

4. «Галичина-2004» Львів

5. «Вікторія» Львів

Група «Б»

1. «Тріумф-1» Львів

2. «Фенікс-2» Поториця

3. «Рух» Винники

4. «Покрова-Стандарт» Ременів

5. «Галичина-2004-2» Львів

"Фенікс-1" Поториця – "Вікторія" Львів 7:1

"Тріумф-1" Львів – Галичина-2004-2" Львів 13:0

"Тріумф-2" Львів – "Галичина-2004" Львів 4:3

"Фенікс-2" Поториця - "Покрова-Стандарт" 6:4

"Фенікс-1" Поториця – "Леви" Львів 0:3

"Тріумф-1" Львів - "Рух" Винники 1:1

"Тріумф-2" Львів – "Вікторія" Львів 2:3

"Фенікс-2" Поториця – "Галичина-2004-2" Львів 5:1

"Леви" Львів – "Галичина-2004" Львів 4:1

"Рух" Винники - "Покрова-Стандарт" 1:3

"Фенікс-1" Поториця – "Тріумф-2" Львів 13:1

"Тріумф-1" Львів – "Фенікс-2" Поториця 2:3

"Леви" Львів – "Вікторія" Львів 10:1

"Рух" Винники – "Галичина-2004-2" Львів 3:1

"Фенікс-1" Поториця – "Галичина-2004" Львів 9:1

"Тріумф-1" Львів - "Покрова-Стандарт" 3:5

"Тріумф-2" Львів – "Леви" Львів 0:1

"Фенікс-2" Поториця - "Рух" 3:0

«Галичина-2004» Львів - "Вікторія" Львів 0:1

"Покрова-Стандарт" – "Галичина-2004-2" Львів 11:0 Турнірна таблиця. Група "А"
Місце Команда В Н П Мячі О
1 "Леви" Львів 4 0 0 18-2 12
2 "Фенікс-1" Поториця 3 0 1 29-6 9
3 "Вікторія" Львів 2 0 2 6-19 6
4 "Тріумф-2" Львів 1 0 3 7-20 3
5 "Галичина-2004" Львів 0 0 4 5-18 0
Турнірна таблиця. Група "Б"
Місце Команда В Н П Мячі О
1 "Фенікс-2" Поториця 4 0 0 17-7 12
2 "Покрова-Стандарт" 3 0 1 23-10 9
3 "Тріумф-1" Львів 1 1 2 19-9 4
4 "Рух" Винники 1 1 2 5-8 4
5 "Галичина-2004-2" 0 0 4 2-32 0

1/2 фіналу

СК "Леви" Львів - "Покрова-Стандарт" 1:1, п. 2:1

"Фенікс-1" Поториця - "Фенікс-2" Поториця 6:4

Матч за третє місце

"Покрова-Стандарт" - "Фенікс-2" Поториця 0:5

"Карпати" Львів переможець

Міжнародного дитячого турніу

Галицька Зима 2018

серед дітей 2009 р.н.

Результати матчів

17.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

УФК Дніпро 1 - ФК «Фастів» Б 5:2

УФК Дніпро 2 - ФК «Фастів» А 2:2

УФК Дніпро 1 - «Поділ» А 1:2

УФК Дніпро 2 - «Поділ» Б 1:3

ФК «Фастів» Б - «Поділ» А 0:3

ФК «Фастів» А - «Поділ» Б 5:0

УФК Дніпро 1 - «Ніка» 4:3

УФК Дніпро 2 - «Форвард» 1:5

ФК «Львів» А - "Атлетік" 1:3

ФК «Фастів» Б - «Волинь» 0:7

ФК «Фастів» А - ФК «Львів» А 1:4

«Форвард» - "Атлетік" 5:1

«Волинь» - "Атлетік" 6:0

«Форвард» - ФК «Львів» А 3:1

«Ніка» - "Атлетік" 7:0

ПЦ «Динамо»

«Галичина» А - ФК «Львів» Б 7:2

«Пегас» - ФК «Сокаль» 3:1

ФК «Бронька» - ФК «Львів» Б 3:0

«Галичина» А - «Буковина» 3:0

«Пегас» - ФК «Бронька» 3:1

ФК «Сокаль» - «Буковина» 2:3

«Галичина» А «Пегас» 2:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - ДЮСШ Семенівка 0:2

«Галичина» Б - СДЮШОР-4 Львів 1:1

ДЮСШ Семенівка - «Карпати» Львів 2:5

СДЮШОР-4 Львів - ФК «Костопіль» 2:2

«Галичина» Б - «Карпати» Львів 0:1

ДЮСШ Конотоп - ФК «Костопіль» 1:1

18.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Львів» А - «Поділ» Б 3:2

«Волинь» - «Поділ» А 4:1

УФК Дніпро 2 - ФК «Львів» А 0:5

УФК Дніпро 1 - «Волинь» 0:3

ФК «Фасті» Б - «Ніка» 0:5

ФК «Чортків» 2 - «Поділ» А 1:5

ФК «Чортків» 1 - «Поділ» Б 2:2

ФК «Фастів» А - «Форвард» 0:5

«Волинь» - «Ніка» 2:4

ФК «Фастів» Б - ФК «Чортків» 2 2:1

«Форвард» - «Поділ» Б 10:1

ФК «Фастів» А - ФК «Чортків» 1 3:2

«Ніка» - «Поділ» А 1:3

УФК Дніпро 1 - ФК «Чортків» 2 4:0

УФК Дніпро 2 - ФК «Чортків» 1 0:1

ПЦ «Динамо»

ФК «Сокаль» - ФК «Львів» Б 0:2

«Галичина» А - ФК «Бронька» 2:0

«Пегас» - «Буковина» 5:0

ФК «Сокаль» - ФК «Бронька» 2:2

«Буковина» - ФК «Львів» Б 0:1

«Галичина» А - ФК «Сокаль» 7:0

«Пегас» - ФК «Львів» Б 5:0

«Буковина» - ФК «Бронька» 1:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Семенівка - ФК «Костопіль»

СДЮШОР-4 Львів - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Конотоп - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ДЮСШ Семенівка

«Карпати» Львів - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Семенівка - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Конотоп - «Галичина» Б

19.01.18 Спорткомплекс «Динамо»

"Бронька" - "Галичина" Б 2:3

"Пегас" - СДЮШОР-4 4:0

"Бронька" - СДЮШОР-4 0:2

"Галичина" Б - "Пегас" 0:2

1/2 фіналу

"Галичина" А - "Карпати" 1:4

"Волинь" - "Форвард" 1:2

Матч за третє місце

"Галичина" А - "Волинь" 0:4

ФІНАЛ

"Карпати" - "Форвард" 3:1

"Арсенал-Княжа" переможець

Міжнародного дитячого турніру

Галицька Зима 2018

серед дітей 2001 р.н.

Результати матчів

17.01.18 «Сокіл»

ФК «Львів» - «Покрова» 3:0

«Локомотив» - «Покрова» 7:0

ФК «Львів» - «Мункач» 3:3

Ст. ім. Б. Маркевича

ФК «Ставище» - «Галичина» 3:1

«Арсенал-Княжа» - «Дарниця» 3:2

ФК «Ставище» - «Арсенал-Княжа» 0:3

18.01.18 «Сокіл»

«Локомотив» - «Мункач» 0:1

«Покрова» - «Мункач» 0:5

ФК «Львів» - «Локомотив» 0:1

Ст. ім. Б. Маркевича

ФК «Ставище» - «Дарниця» 0:3

«Галичина» - «Дарниця» 2:3

«Галичина» - «Арсенал-Княжа» 2:3

19.01.18 "Сокіл"

Матч за 7-8 місце

"Галичина" - "Покрова" 0:1

Матч за 5-6 місце

"Ставище" - ФК "Львів" 1:1, п. 4:3

Матч за 3-4 місце

"Дарниця" - "Локомотив" 1:0

Фінал

"Арсенал-Княжа»" - "Мункач" 0:0, п. 4:3

ФК "МУНКАЧ" переможець

міжнародного дитячого турніру

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2006 р.н.

Результати матчів

14.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Поділ» А Київ 0:0

«Поділ» Б - «Оболонь» 0:2

ФК «Львів» - «Кривбас» 3:0

«Буковина» - «Галичина» 5:0

«Кривбас» - «Мункач» 0:5

«Галичина» - «Поділ» Б 0:1

«Буковина» - «Оболонь» 5:1

«Мункач» «Поділ» А Київ 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Ніка» - ДЮСШ Конотоп 1:4

МДЮСШ Дніпро - «Надія» Б 3:0

«Рух» - «Олімп» 1:0

«Камелот» - «Надія» А 1:0

«Ніка» - «Надія» Б 8:0

ДЮСШ Конотоп - МДЮСШ Дніпро 3:0

«Рух» - «Надія» А 14:0

«Олімп» - «Камелот» 1:0

15.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» - «Мункач» 2:0

«Кривбас» - «Поділ» А Київ 0:0

«Буковина» - «Поділ» Б 2:0

«Галичина» - «Оболонь» 1:2

1\4 "Буковина" - "Мункач" 0:0, п. 2:3

1\4 ФК "Львів" - "Оболонь" 1:0

9-16 м. - "Галичина" - "Поділ" А 1:4

9-16 м. - "Кривбас" - "Поділ" Б 2:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Камелот» 3:0

ДЮСШ Конотоп - «Надія» Б 6:0

«Олімп» - «Надія» А 2:0

«Ніка» - МДЮСШ Дніпро 3:1

9-16м. - "Надія»" Б - "Камелот" 1:1, п. 3:4

9-16м. - "Надія»" А - МДЮСШ 1:2

1\4 "Рух" - "Ніка" 1:0

1\4 "Олімп" - ДЮСШ Конотоп 1:0

15.01.18 база Карпат, Брюховичі

1/2 фіналу

ФК "Львів" - "Олімп" Сміла 0:0, п. 2:0

"Рух" Винники - "Мункач" Мукачево 0:1

Матч за третє місце

"Рух" Винники - "Олімп" Сміла 0:0, п. 3:2

ФІНАЛ

"Мункач" Мукачево - ФК "Львів" 0:0, п. 3:2

Міжнародний дитячий турнір

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2003 р.н.

Результати матчів

14.01.18 ст. Сокіл

ДЮФК «Галичина» - «Арсенал» 1:2

«Локомотив» - ФК «Люботин» 0:2

ДЮФК «Галичина» - «Поділ» 1:0

«Локомотив» - «Спарта» 1:0

«Буковина» - «Арсенал» 1:3

ФК «Львів» - «Спарта» 3:0

«Буковина» - «Поділ» 0:1

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - ДЮСШ Конотоп 2:0

«Карпати» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

«Карпати» - ДЮСШ Конотоп 7:0

«Рух» - «Hetman» Zamość, PL 0:1

15.01.18 ст. Сокіл

ФК «Люботин» - «Спарта» 2:1

ФК «Львів» - «Локомотив» 5:0

«Арсенал» - «Поділ» 1:0

ФК «Львів» - ФК «Люботин» 3:0

Ст. ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Карпати» 0:0

ДЮФК «Галичина» - «Буковина» 0:1

«Hetman» Zamość, PL - ДЮСШ Конотоп 1:0

15.01.18 ст. Сокіл

"Поділ" - "Спарта" 0:1

1/2 фіналу - "Люботин" - "Арсенал" 1:1, п. 1:3

1/2 фіналу - ФК "Львів" - «Hetman» Zamość, PL 0:1

ДЮСШ Конотоп - "Локомотив" 1:0

Матч за третє місце: "Люботин" - ФК "Львів" 0:3

ФІНАЛ: "Арсенал" Харків «Hetman» Zamość, PL 0:1

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2011 р.н.

ДЮФК «Галичина» Львів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

ФК «Локомотив» Київ

ФК «Олімп» Вишневе

ФК «Зміна» Киїів

ФК «Чемпіон» Тернопіль

ФК «Оболонь» Київ

Результати та календар матчів

10.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Олімп» 0:3

ДЮФК «Галичина» ФК «Олімп» 3:2

ДЮФК «Галичина» ДЮФК «Атлетік» 5:2

Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Локомотив» ФК «Оболонь» 7:0

ФК «Зміна» ФК «Чемпіон» 5:3

ФК «Чемпіон» ФК «Оболонь» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Зміна» 18:0

11.01.18

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮФК «Атлетік» ФК «Оболонь» 0:2

ФК «Зміна» ФК «Оболонь» 3:0

ДЮФК «Атлетік» ФК «Зміна» 1:3

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮФК «Галичина» ФК «Чемпіон» 3:2

ФК «Локомотив» ФК «Олімп» 10:0

ДЮФК «Галичина» ФК «Локомотив» 0:10

ФК «Олімп» ФК «Чемпіон» 1:2

12.01.18

Спорткомплекс «Олімпік»

10.00 ФК «Олімп» ФК «Зміна» -

10.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Оболонь» -

11.00 ФК «Локомотив» ФК «Чемпіон» -

11.30 ДЮФК «Галичина» ФК «Зміна» -

12.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Локомотив» -

12.30 ФК «Олімп» ФК «Оболонь» -

13.00 ДЮФК «Атлетік» ФК «Чемпіон»

"ЛОКОМОТИВ" КИЇВ переможець

МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2010 р.н.

Група "А"

ФК «Чемпіон» А Тернопіль

ФК «Єврошпон» Смига

МДЮСШ Б Дніпро

ДЮФК «Ніка» Б Київ

ФК «Львів» А

Група "Б"

ФК «Чемпіон» Б Тернопіль

ФК «Хмельницький»

МДЮСШ А Дніпро

ДЮФК «Ніка» А Київ

ФК «Львів» Б

Група "В"

ДЮСШ-15 А Київ

ФК «Троєщина» Б Київ

ФК «Локомотив» Київ

«Нива-Прем’єр» А Вінниця

ДЮФК «Галичина» Б Львів

Група "Д"

ДЮСШ-15 Б Київ

ФК «Троєщина» А Київ

ФК «Поділ» Київ

«Нива-Прем’єр» Б Вінниця

ДЮФК «Галичина» А Львів

Результати та календарі матчів

10 cічня 2018 ПЦ «Динамо»

МДЮСШ Б - ФК «Львів» А 3:5

МДЮСШ А - ФК «Львів» Б 5:1

ДЮФК «Ніка» Б - ФК «Львів» А 1:5

ДЮФК «Ніка» А - ФК «Львів» Б 1:0

ФК «Єврошпон» - МДЮСШ Б 0:11

ФК «Чемпіон» Б - МДЮСШ А 0:2

ФК «Чемпіон» А - ДЮФК «Ніка» Б 4:2

ФК «Хмельницький» - ДЮФК «Ніка» А 3:1

ФК «Чемпіон» А - ФК «Єврошпон» 3:0

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Хмельницький» 0:6

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮСШ-15 А - ФК «Троєщина» Б 5:0

ДЮСШ-15 Б - ФК «Троєщина» А 0:4

ДЮСШ-15 А - ФК «Локомотив» 0:7

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:5

ФК «Троєщина» Б - ДЮФК «Галичина» Б 0:4

ФК «Троєщина» А - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Локомотив» - «Нива-Прем’єр» А 7:0

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б 5:1

ДЮФК «Галичина» Б - «Нива-Прем’єр» А 1:4

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б - D

11 січня 2018 ПЦ «Динамо»

ФК «Чемпіон» А - ФК «Львів» А 1:2

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Львів» Б 1:2

ФК «Чемпіон» А - МДЮСШ Б 0:4

ФК «Чемпіон» Б - ДЮФК «Ніка» А 0:1

ФК «Єврошпон» - ФК «Львів» А 3:5

ФК «Хмельницький» - ФК «Львів» Б 6:2

ФК «Єврошпон» - ДЮФК «Ніка» Б 2:0

МДЮСШ А - ДЮФК «Ніка» А 0:1

МДЮСШ Б - ДЮФК «Ніка» Б 6:0

ФК «Хмельницький» - МДЮСШ А 2:1

Спорткомплекс «Олімпік»

"Галичина" А - "Нива-Прем’єр»" Б 2:0

ДЮСШ-15 А - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ДЮСШ-15 А - ДЮФК «Галичина» Б 2:0

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ФК «Троєщина» А - «Нива-Прем’єр» Б 5:0

ФК «Локомотив» - ДЮФК «Галичина» Б 8:0

ФК «Поділ» - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - ФК «Локомотив» 0:11

Стикові матчі

МДЮСШ Б - Чемпіон Б 2:1

МДЮСШ Б - ФК Львів Б 0:3

ДЮФК Галичина Б - Єврошпон 2:2, п. 3:2

ДЮФК Галичина Б - МДЮСШ А 0:6

Єврошпон - МДЮСШ А 1:7

1/2 фіналу

"Локомотив" - ФК "Львів" А 6:1

ФК "Хмельницький" - ДЮФК "Галичина" А 7:2

Матч за третє місце

ФК "Львів" А - ДЮФК "Галичина" А 4:0

ФІНАЛ

"Локомотив" - ФК "Хмельницький" 8:0

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Шестакевич Роман ФК "Львів"

Кращий захисник - Христина Марко "Галичина" Львів

Кращий нападник - Бодак Ілля "Хмельницький"

Кращий гравець - Борисов Всеволод "Локомотив"

МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

Вікова група 2002 р.н.

Група "А"

МФА «Мункач» Мукачево

ДЮФК «Галичина» Львів

ФК «Дніпро-80» Черкаси

МДЮСШ Дніпро

«Велетень» Глухів

Група "Б"

ФК «Рух» Винники

ФК «Барса» Суми

ФК «Оболонь» Київ

ФК «Зміна» Киїів

ДЮФК «Атлетік» Одеса

Календар матчів

10 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - МДЮСШ Дніпро 0:5

ДЮФК «Галичина» - ФК «Дніпро-80» 1:2

МФА «Мункач» - ДЮФК «Галичина» 1:1

ФК «Дніпро-80» - МДЮСШ Дніпро 2:3

МФА «Мункач» - «Велетень» 3:1

10 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Оболонь» 0:0

ФК «Зміна» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Рух» - ФК «Барса» 3:0

ФК «Оболонь» - ФК «Зміна» 4:1

ФК «Барса» - ДЮФК «Атлетік» 2:2

11 січня 2018 стадіон "Сокіл"

ДЮФК «Галичина» - «Велетень» 3:1

МФА «Мункач» - МДЮСШ Дніпро 1:0

ФК «Дніпро-80» - «Велетень» 3:1

«Велетень» - МДЮСШ Дніпро 0:10

МФА «Мункач» - ФК «Дніпро-80» 2:1

11 січня 2018 стадіон ім. Б. Маркевича

ФК «Рух» - ФК «Зміна» 0:1

ФК «Оболонь» - ДЮФК «Атлетік» 1:0

ФК «Барса» - ФК «Зміна» 0:7

ФК «Рух» - ДЮФК «Атлетік» 6:1

ФК «Барса» - ФК «Оболонь» 0:4

12 січня 2018 стадіон "Сокіл"

Матч за 9 місце

"Велетень" Глухів - "Барса" Суми 2:1

Матч за 7 місце

"Галичина" Львів - "Атлетік" Одеса 1:1, п. 4:3

Матч за 5 місце

"Дніпро-80" Черкаси - "Оболонь" Київ 0:1

Матч за 3 місце

"Рух" Винники - МДЮСШ Дніпро 0:3

ФІНАЛ

"Мункач" Мукачево - "Зміна" Київ 0:1

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

"Карпати-2008" білі - ФК "Запитів" 4:2

Голи: Верхівський, Залипка, Ганачівський, Саломон -

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати-2008" зелені 1:1, п. 2:3

Голи: Жук - Мисак

Матч за 9-10 місце

"Кардинал" Вороців - "Галичина-Південний" Львів 2:0

Голи: Червінко (два)

Матч за 7-8 місце

ФК "Запитів" - ФК "Рава" Р.Руська 0:2

Голи: Жук, Бабій

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2008" білі - "Карпати-2008" зелені 4:1

Голи: Глушко, Мельник, Ганачівський, Кульчицький - Боцій

Турнір пам`яті

Володимира Вараксіна

Вікова група 2007 р.н.

Матчі за 5-10 місце

Матчі за 5-8 місце

СК "Леви" Львів - "Карпати-2007" Львів 0:4

Голи: Саноцький (два), Почнівський, Гарас

ФСК "Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" Львів 3:0

Голи: Куп`як, Дмитришин, Чорній

Матч за 9-10 місце

"Рух" Винники - "Ямпіль-Покрова" Львів 2:1

Голи: Буць, Тимошенко - Заєць

Матч за 7-8 місце

СК "Леви" Львів - "Галичина-Зубра" 0:1

Гол: Пелагеїн

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2007" Львів - ФСК "Янтарний" Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ВІДЕО МАТЧІВ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

ФОТОЗВІТИ

турніру пам`яті

Володимира Вараксіна

"КАРПАТИ-2009" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

"РУХ-2008" Винники

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини