АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Дацко Іван Богданович - 38
Дещиця Іван Ігорович - 23
Дигдаль Іван Михайлович - 33
Запотічний Прокіп-Іван Ігорович - 18
Качмар Іван Романович - 17
Кормош Іван Михайлович - 18
Кулич Іван Степанович - 21
Курило Андрій Васильович - 18
Ленько Олександр Юрійович - 16
Малецький Микола Андрійович - 30
Михалюк Станіслав Сергійович - 21
Патлавський Іван Володимирович - 16
Романюк Юрій Тимофійович - 17
Соловій Іван Андрійович - 19
Сулим Остап Петрович - 16
Тряско Іван Ярославович - 21
Федина Іван Миколайович - 21
футболісти
Дацко Іван Богданович - 38
Дещиця Іван Ігорович - 23
Дигдаль Іван Михайлович - 33
Запотічний Прокіп-Іван Ігорович - 18
Качмар Іван Романович - 17
Кормош Іван Михайлович - 18
Кулич Іван Степанович - 21
Курило Андрій Васильович - 18
Ленько Олександр Юрійович - 16
Малецький Микола Андрійович - 30
Михалюк Станіслав Сергійович - 21
Патлавський Іван Володимирович - 16
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА

Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   148

Олександр Шевченко: Хочу, щоб за нас говорили вчинки та результати

Про інтерв’ю ми домовлялись упродовж року. Олександр Якович завше чемно відмовляв, мовляв, нехай за мене говорять справи. Але з приходом на посаду голови Федерації футболу Львівської області багатьом людям захотілося дізнатися більше про нього, почути його бачення розвитку футболу. Олександр Шевченко ніколи не грав у професійній команді, не був арбітром, зате успішно працював у бізнесі, пильно стежив за футболом та долучився до створення клубу «Рух». Як відомо, апетит приходить під час їди. Олександр Якович тільки-но вникнув у справи, як твердо вирішив зробити Львівщину зразковим футбольним регіоном.

«РУХ» ВСЕ ОДНО ЗАЛИШИТЬСЯ У СЕРЦІ, БО БЕЗ РУХУ НЕМАЄ ЖИТТЯ

Олександре Яковичу, наприкінці року Вас практично одностайно обрали головою Федерації футболу Львівської області. Вже звикли до нової посади?

Ще не встиг, оскільки попереду були Новорічні та Різдвяні свята. Утім думками я вже перебував у роботі, її у нашому регіоні багато. Перший крок ми вже зробили, зараз триває капітальний ремонт в офісі Федерації футболу, наступний крок – це зібрання усіх представників районних федерацій. Хочу поспілкуватися з ними про розвиток футболу, обговорити та спробувати вирішити нагальні проблеми. Знаю, що у нас дуже багато дитячих команд, які хочуть взяти участь у чемпіонаті України, однак за різних причин усі охочі не можуть грати на цьому рівні. Тож буду це питання піднімати на всеукраїнському рівні. Також хочемо, щоб у Федерації був свій стадіон. Уже надіслали листа міністру освіти для того, щоби віддати нам «Гарт». Він зараз на балансі у «Львівської Політехніки» і не використовується, а передається комусь в оренду. Якщо відійде у розпорядження федерації, ми його реконструюємо, зробимо роздягальні, трибуни, газон зі штучним покриттям і будемо проводити різноманітні турніри. Головне, щоб там цілодобово грали діти.

До роботи у Федерації футболу Ви успішно разом з Григорієм Козловським та його однодумцями створили футбольний клуб «Рух», про який нині вже знають в усій країні. Але після того, як стали головою ФФЛ, Ви заявили, що залишаєте посаду віце-президента винниківського клубу. Чому?

Так, я пообіцяв залишити цю посаду, бо не хочу пліток, мовляв, Федерація футболу приділяє увагу чи лобіює інтереси «Руху». Ми працюватимемо однаково для усіх наших клубів. Я підтримую гасло Григорія Петровича «Винники – маленьке місто, але з великим серцем». Ця команда розпочинала свій шлях з чемпіонату області, нині продовжує рухатися до своєї мети вже у Першій лізі. Восени «рухівці» набрали хорошої форми. Шкода, що відбулася зимова пауза у чемпіонаті, адже переконаний – у доробку винниківчан було би більше очок. Але я хочу, щоб і решта команд зі Львівщини тішила нас чудовими результатами. Мене дуже болить серце за «Карпати», переживаю за ФК «Львів» та стрийську «Скалу». Чув, що багато клубів мають бажання підвищитись до професійного рівня. Це тішить, що команди хочуть розвиватися, у нас в регіоні їх понад тисяча. Тобто масовий футбол живе, і це дуже важливо. А «Рух» все одно залишається у серці, бо без руху немає життя (Сміється). У прямому і переносному сенсі. Ми все одно бачимось, граємо між собою футбол, з футболістами і тренерами спілкуємось. Це для мене рідний клуб. Григорій Петрович ще багато зробить для нього і для футболу в області загалом. Знаю його ідеї і бажання та підтримую, бо теж хочу, щоб Львівщина перебувала на провідних ролях в Україні.

Ви і самі вправно граєте у футбол. Нещодавно у дружньому матчі перед старим-новим роком Ваша команда здолала тренерський штаб і керівництво «Руху»?

Довелося трохи попітніти, але показали колишнім футболістам, що не лише вони вміють грати. Це був дружній матч, приємна атмосфера і багато позитивних емоцій – це основне. Думаю, ми частіше тепер зустрічатимемося для поліпшення спортивної форми.

Олександре Яковичу, Ви успішний бізнесмен, донедавна віце-президент «Руху», тепер голова Федерації футболу Львівської області, чому вирішили присвяти час грі мільйонів?

Любов до футболу виникла завдяки моєму дідусеві. Пригадую, у п’ятирічному віці я прийшов на вищезгаданий стадіон «Гарт», бігав з однолітками по траві та з неабиякою цікавістю спостерігав за тим, як вправно грають старші хлопчаки. Через рік записався до секції футболу і тренувався на стадіоні «Піонер» (теперішній «Школяр»). Далі у моїй біографії були різні види спорту, але футбол залишався у серці, тому я тут. Так, на початку 90-х був занепад, і багато людей відвернулися від гри мільйонів, але з поверненням Валерія Лобановського все змінилося. Він повернув і водночас закохав у футбол мільйони людей, я був серед тих, у кого розтануло серце, тож і місце на стадіоні або біля екрану телевізора під матчів завжди на мене чекало. Загалом вважаю, що за радянських часів саме українські гравці перебували на провідних ролях. Так, були ще непогані грузини, щось пробували завжди у Москві зробити, але за рахунок усього союзу. У нас була українська команда «Динамо» (Київ) та збірна практично уся українська. Я з багатьма гравцями тих поколінь спілкуюся, цікаво слухати їхні спогади, особливо коли йдеться про такого геніального тренера, як Лобановський. Це все у моєму серці, я завжди грав і любив футбол. Перший Мундіаль, який пам’ятаю до подробиць, – це Іспанія, 1982-й рік. Відтоді всі чемпіонати світу та Європи дивився, вивчав. Звісно, спершу уболівав за збірну Радянського Союзу, згодом за збірну України. Ви знаєте, що я палкий фанат нашої національної команди і роблю багато для того, щоб вона грала у Львові. Ще Валерій Лобановський сказав, що збірна має грати у нашому місті. До речі, у Львові вона ще жодного разу не поступилася. Між іншим, моя донька теж живе футболом – мабуть, мої гени далися взнаки. Грає одна з хлопцями у школі. Тож у нашій сім’ї всюди футбол. Зайдіть у дончину кімнату і побачите велику колекцію футболок, шаликів та іншої атрибутики. Ми живемо та дихаємо футболом і не уявляємо без нього свого життя.

Ви доволі часто у спілкуванні з різними людьми наводите приклад європейців. З огляду на це, чи перейме наша федерація їхній досвід?

Я б дуже цього хотів, тому що Львівська область має багато талантів. Хочеться скористатися європейським досвідом, який дозволяє таким країнам, як Бельгія чи Нідерланди, перебувати на високому рівні. Якщо ми набудемо такого досвіду, то певен: львівський футбол буде на найвищому рівні в державі.  Ставлю у приклад країни Бенілюксу бо вони за розміром як наша область. Хочеться, щоб вихованців з нашого регіону було якомога більше у збірній України. Потрібно створювати академію, яка б працювала на розвиток львівського футболу. До речі, знаю, що такі плани є у президента «Руху» Григорія Козловського. Можливо, це буде унікальний проект, пілотний, але я хотів би, щоб він запрацював у нас, а згодом його за приклад взяли в інших областях України.

ЧИМ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ ГРАТИМЕ У ФУТБОЛ, ТИМ ВИЩІ ШАНСИ НА НОВОГО ШЕВЧЕНКА

 

Ви у своїй програмі озвучували, що велику увагу приділятимете дитячому футболу?

Вважаю, що дитячий футбол – це основа. Якщо немає дитячого футболу, тоді немає й юнацького, відповідно і дорослого. Чим більше у нас буде команд, тим вища буде конкуренція, і лише у такий спосіб зможемо отримати результат. Чим більше дітей гратиме у футбол, тим вищі у нас шанси на нового Шевченка.

Часто доводиться чути від дитячих тренерів, що у Львові та області не вистачає полів, особливо зі штучним покриттям для занять упродовж року. Ця проблема, мабуть, відома і Вам?

Цим питанням частково опікується наша обласна адміністрація. Щороку в області будується 15-18 майданчиків, і вони весь час заповнені. Це, переконаний, матиме результат. Пригадую, колись під час першого перебування в Іспанії побачив спортивні майданчики ледь не на кожній вулиці. Тоді сказав: вони стануть чемпіонами світу та Європи. Зрештою, так і сталося. Чим більше побудуємо полів, тим більше залучимо дітей і зможемо їм прищеплювати любов до футболу.

Олександре Яковичу, кажуть, що великої уваги приділятимете і обласним змаганням, які є доволі цікавими і популярними?

Певен, що наша Прем’єр-ліга за своїми емоціями, напругою нічим не поступається українському чемпіонату. Ми будемо багато уваги приділяти цій лізі. Зараз розробляється новий сайт ФФЛ, буде створений інформаційний центр. Сподіваюсь, з березня наші читачі вже помітять зміни і у соціальних мережах, а фінал Кубка, ключові матчі плануємо транслювати у прямому ефірі. Будемо розвивати найкращий львівський дивізіон, щоб там прагнули грати усі. Зараз відпрацьовуємо ще кілька ідей щодо вдосконалення турніру. Особисто мені подобаються ці змагання, вони дуже цікаві. Коли «Рух» грав у цьому дивізіоні, я часто дивився ці матчі. А згадайте протистояння з кам’янко-бузькими «Карпатами»! Там були всі можливі емоції. Тож треба популяризувати Прем’єр-лігу, щоб зацікавити та привернути до змагань уболівальників. Наприклад, приїхали туристи до Львова, жінка з дітьми захотіла піти в оперний театр, а чоловік на футбол, а в цей час наші професійні клуби не грають, тоді він має знати про матчі обласного масштабу. Думаю, за правильної роботи кількість глядачів на стадіонах збільшиться. Чому Польщі це вдалося, а нам ні? Тож будемо у цьому напрямку працювати. Дивіться, рівень чемпіонату у наших сусідів не є високим, а трибуни переповнені, бо працює менеджмент, ну і, звісно, варто пам’ятати про економічні можливості людей. Але попри вищезгаданий рівень, їхня збірна зуміла вийти на чемпіонат світу і на жеребкуванні опинилась серед грандів. Глядач йде на стадіон, але йому має бути цікаво, команди мають на полі залишати усі сили, уболівальник розумний, і він це оцінить.  

КЛЮЧОВІ ЗУСТРІЧІ ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ НА «АРЕНА-ЛЬВІВ»

Ви неодноразово говорили про те, що хочете, аби у Львові було більше міжнародного футболу. З Вашою допомогою збірна України восени повернулася до нашого міста. Чи побачимо її цього року на «Арені-Львів»?

Це одне з ключових завдань, які ставлю. У Львові має частіше грати збірна України. Пригадую, коли вирішувалося питання щодо товариського матчу зі Словаччиною, то президент ФФУ Андрій Павелко мене запитав про кількість глядачів на стадіоні. Я без зайвих роздумів його запевнив, що «Арена-Львів» буде заповнена, а підтримка навіть у товариській грі буде, як завжди, на найвищому рівні. Дух нації тут, на Західній Україні! Яка б збірна не була, хлопці у Львові виходять на поле і б’ються, бо лунає гімн, пісні – тож неможливо грати погано. Вольова перемога над словаками цьому яскраве підтвердження. Я казав неодноразово президенту ФФУ, щоб у Львові відбувалося якомога більше матчів, звісно, мають бути і поєдинки в інших містах. Людям, які живуть на тимчасово окупованих територіях, потрібно розуміти, що поруч триває футбол, зокрема, у Харкові, а у них нічого немає – лише розвал та розруха. Але буду робити все можливе, щоб молодіжні, юнацькі, жіночі збірні якомога частіше грали у нашому місті. У нас є уся необхідна інфраструктура, два стадіони.

Напередодні матчу зі Словаччиною бачив вас у готелі ресторану за одним столом з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком. Якщо не секрет, про що спілкувалися?

Він Шевченко і я Шевченко – нам спілкуватися у будь-якому випадку треба (сміється), у нас однакове прізвище, і це вже немало. Ми розмовляли про те, що у Львові збірна ніколи не програвала, він згадував, як вперше до нашого міста приїхав грати за юнацьку збірну на стадіоні «Україна». Тоді, здається, із голландцями була нічия. Він вже тоді відчув, що таке львівський уболівальник. Хочу, щоб усі розуміли: стадіон у Мариборі, де наша збірна грала зі Словенію за вихід на Євро2016, удвічі менший за «Арену-Львів», але коли я приїхав туди, то такої підтримки не очікував. У них Марибор, як у нас Львів. Хочу, щоб Львів завжди був фартовим і переможним для національної команди. Ключові зустрічі потрібно проводити на «Арені Львів». Навіть коли збірна пропустила, вболівальники продовжували палко її підтримувати, гнали уперед. І ті два м’ячі, що забили Ярмоленко та Коноплянка, – результат того духу нації, який панує на львівських стадіонах. Пам’ятаєте, у «Русі» грав Олександр Алієв? Він якось зізнався мені, що коли вперше потрапив на стадіон у Львові, його ноги побігли самі. Ось про це ми з Андрієм Миколайовичем і спілкувалися. Бажаю йому досягнути таких висот на тренерському рівні, які досягнув в якості гравця. Це реально. Він має наш український характер, тому у нього і прізвище – Шевченко.      

    ЛЮБЛЮ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ НА ПОЛІ І В ЖИТТІ

 

Олександре Яковичу, хочеться почути вашу думку щодо   професіонального футболу у нашому регіоні. Адже честь краю на всеукраїнському рівні представляють чотири клуби. Розпочнемо, мабуть, з головної команди області «Карпат». Чому вкотре декларуються одні завдання, а в реальності виходять інші, «зелено-білі» знову боряться за виживання?

Я з дитинства ходив на «Карпати». Пригадую, навіть через паркани перелазили, щоб потрапити на стадіон. Це улюблена команда, на яку ходили пішки з усього міста. Що відбувається зараз? Не хочу про це говорити, у мене може бути суб’єктивна думка. Аби надати реальну оцінку, потрібно перебувати усередині клубу. Можу розповідати, чому був спад у «Руху», бо я перебував в епіцентрі подій. Маю велике бажання, щоб ця команда стала першою на Львівщині і в Західній Україні. У нас ще попереду дуже багато доброго пов’язане з «Карпатами». А ще я радий, що у нас є такі люди, як Микола Кміть і Роман Михайлів – вони безмежно люблять та розвивають наш футбол, вкладають у нього свої гроші, душу і серце. Відкрию секрет і скажу, що можливо у нас з’явиться п’ята команда, мова про Соснівку. Ось в одній області матимемо 5 професійних клубів. Мрію, щоб Львів у Прем’єр-лізі представляло дві, а то й три команди! Стільки ж їх було б і в інших дивізіонах, тоді буде у місті футбольний бум, усі в унісон дихатимуть грою мільйонів. Тоді це буде передовий регіон в Україні!

Залишиться єврокубки до Львова привести?

Поволі ми до цього прийдемо, все залежатиме від дитячого футболу. Звісно, за один день результату не буде, потрібно 7-10 років, коли ці діти заграють, коли розпочнуть ефективно працювати академії. В майбутнє я дивлюся з оптимізмом.  

Ви тепер уже колишній віце-президент «Руху», були увесь час усередині клубу. На Вашу думку, чому команда з такими футболістами, умовами так невдало стартувала у Першій лізі?

Григорій Петрович – дуже непроста людина. Він настільки любить футбол, настільки любить свою команду, тож, за словами Мирона Маркевича, якщо «рухівці» постійно перемагатимуть, то він їх усіх в золото одягне. Президент робив для них усе, але, мабуть, деякі тренери, деякі гравці не оцінили того. Знаєте, коли все чудово, то здається, що так воно і має бути. Можливо, Григорій Петрович дав більше, ніж він мав би дати. Можливо, це все потрібно було видавати порційно, щоб належно працювали. Ті, хто залишився в «Русі», віддаються команді, а були й такі, хто цього не робив. У Другій лізі в нас були чудові умови, зарплати, збори у Туреччині, інфраструктура, дехто того не оцінив. У футбол грають 11 осіб, якщо два-три випадають – це вже проблема. Я не можу сказати, що в кожному поєдинку одні й ті самі не грали. Було й так: упродовж матчу один халявив, в іншому – другий. Це призвело до спаду. Коли я спілкувався про це з Григорієм Петровичем, він виглядав надзвичайно пригніченим, хоча за натурою позитивна людина. Тоді на нього було боляче дивитися. Але це футбол, ми дійшли висновків і восени зуміли показати хороший результат. Коли вийшли у Другу лігу, у мене не було сумніву, що її здолаємо за один рік, адже мали реально футболістів вищого класу. І вже тоді відчувалися певні нюанси, ми не виконали одного завдання, адже вийшли до Першої ліги лише з другого місця. Хоча погодьтеся, ми зробили усе від нас залежне, щоб «Рух» став переможцем Другої ліги. Але десь гравці не допрацьовували – те, що пробачали у Першій лізі, тепер не пройшло. Звісно, весь час і завжди перемагати неможливо, і так було б нецікаво, бо то вже не футбол виходить, а якась комп’ютерна гра. Все має відбуватись поступово, і, думаю, «Рух» до своєї мети ще прийде.

Давайте повернемося до обласного футболу. Знаю, що у Вас є ідея відродити підсумкову гала-виставу «Людина-футбол Львівщини»?

Люди, які опікуються футболом в області, мають усвідомлювати, що вони потрібні тій області. Мені дуже приємно бачити під час нещодавніх виборів Ігоря Кульчицького – людину-легенду, яка багато зробила для нашого футболу. Тих людей, ветеранів, потрібно пам’ятати, ось і перед Новим роком ми відзначимо найкращих гравців, суддів, журналістів та усіх, хто робить внесок у розвиток гри номер один. Вважаю, що футболісти мають грати не лише за гроші, а повинні завоювати любов людей. Колись спартанці розуміли, що усі загинуть, але йшли за славою. Так і футболісти мають заслужити своєю грою славу, щоб про них говорили і писали. А в кінці року ми усіх їх оцінимо.

Жіночий футбол теж має своїх прихильників. Ваше ставлення до нього?

На виборах мене запитали про жіночий футбол і моє ставлення до нього. Я буду йому приділяти увагу. Я вже казав, що моя донька теж грає та постійно запитує, що у нас з жіночим футболом. Знаю, що минулого року у Винниках відбувався турнір з жіночого футболу, «Львів’яночка» доволі непогано виступила. Чесно кажучи, мені потрібно у жіночий футбол вникнути, бо тут я до кінця ще не розібрався. Знаю, що є дівчата, які люблять футбол не менше за хлопців. Можливо, він не настільки у нас ще популярний. Гадаю, якщо дівчата будуть демонструвати хорошу гру, то уболівальники підуть на стадіон.

Федерація футболу Львівської області завжди перебувала на провідних позиціях в Україні. Ви прийшли до її керма, чудово це розуміючи, і прийняли, як на мене, стратегічно правильне рішення зберегли основний кістяк з тих, хто виконував колосальний обсяг роботи. З Вашим приходом Федерація має запрацювати ще потужніше, принаймні люди в області у це вірять, тому попереду нові виклики?

Я вже три роки представник Львівщини у Конгресі ФФУ, колись сидів у Будинку футболу, де підбивали підсумки року. Коли побачив, що у Львівській області аматорських команд більше удвічі, ніж у Київській, то зрозумів, що у нас все добре працює. Колишній голова, а сьогодні мій перший заступник Ярослав Антонович Грисьо виконує велику роботу. Коли мене висунули на посаду голови ФФЛ, я розумів, що тут є хороша команда, яка справді добре працює, і ця діяльність мною належно оцінена. Саме тому зберіг їх усіх у своїй новій команді. Я прийшов, щоб вивести львівський футбол на вищий рівень, надати йому нового дихання, принести і зреалізувати свіжі ідеї, запозичити європейський досвід, залучити партнерів і спонсорів, зрештою, навести лад з інфраструктурою. Ярославу Антоновичу було нелегко, адже він вже більше двадцяти років керує Федерацією, тому йому потрібна підтримка. Вважаю, що він заслуговує на похвалу, а вже читач, глядач зробить висновки. У нас є п’ять років, щоб показати свою роботу. Хочу, щоб за нас говорили вчинки і результати.

Ви все життя у футболі, то хто Ваш кумир?

Мені важко відповісти. У дитинстві був захоплений грою Платіні, Марадони, вони були яскравими зірками, Пеле я застав у кінці кар’єри. Я є патріот, і для мене важливіше було, щоб збірна перемагала, а Блохін, Протасов чи Баль – наш земляк – щоб забив. Тоді футбол на високому рівні, збірна минулих часів могла перемогти будь-кого. Для мене кумир – все те, що українське. Мені завжди імпонував Руслан Ротань, бо завжди віддається грі, а такі люди мені подобаються. Зараз у «Русі» грають кілька хлопців, які віддаються на полі, зокрема, Заставний, Дуць, Буй – на них приємно дивитися. Я вже мовчу про збірну! Коли виходиш уфутболці, де є тризуб, лунає гімн України, треба з’їсти того суперника, але мусиш виграти! Оце мій кумир. Коли дивлюся футбол, нейтральній матчі, то уболіваю за ту команду, яка поступається, чому? Бо хочу, щоб вона показала дух і виграла. Це для мене важливо.

Мессі чи Роналду?

Мені більше імпонує аргентинець. Мессі працює, бігає, грає. Роналду вміє підставити голову, ногу, створити момент, але це не та робота. Люблю тих, хто працює на полі і в житті.

Склад учасників

турніру пам`яті

Ернеста Юста

Попередній склад учасників турніру 17.01.2018

1. ФК «Скала» Стрий ПФЛ;

2. «Скала U-19» Моршин ПЛ;

3. ФК «Верес U-19» Рівне ПЛ;

4. ФК «Миколаїв» ФФЛ;

5. СКК «Демня» ФФЛ;

6. ФК «Самбір» ФФЛ;

7. ФК «Фенікс-Стефано» Підмонастир ФФЛ;

8. ЛСК «Погонь» Львів ФФЛ;

9. ФК «Юність» Верхня Білка ФФЛ;

10. ФК «Енергетик» Добротвір ФФЛ;

11. ФК «Локомотив» Рава-Руська ФФЛ;

12. ФК «Мостиська» ФФЛ;

13. ФК «Калуш» ААФУ;

14. ФК «Нива» Теребовля ААФУ;

15. ФК «Малинськ» ААФУ;

16. ФК «Агрон» Велико-Гаївська ОТГ ФФТО;

17. ФК «Сокіл» Борщовичі ФФЛ;

18. ФК «Добромиль» ФФЛ;

19. ФК «Прикарпаття» Старий Самбір ФФЛ;

20. ФК «Богун» Броди ФФЛ;

21. ФК «Гал-Кат» Зубра ЛОАФ;

22. МФК «Галичина» Дрогобич ЛОАФ;

23. ФК «Сокіл» Великі Глібовичі ЛОАФ;

24. ФК «Кохавинка» Гніздичів ЛОАФ;

25. ФСК «Карпати» Старе Село ЛОАФ;

26. ФК «Карпати» Кам’янка-Бузька ЛОАФ;

27. ФК «Сокіл» Сокільники ЛОАФ;

28. ФК «Комарів» ЛОАФ;

29. ФК «Темп» Відники ЛОАФ;

30. ФК «Яричів/Руданці» ЛОАФ;

31. ФК «Босота» Чорнушовичі ЛОАФ;

32. ФК «Лео-Кераміка» Неділиська ЛОАФ;

33. ФК «Фенікс-Стефано-2» Підмонастир ЛОАФ;

34. ФК «Хімік» Новий Розділ ЛОАФ;

35. ФК «Шпиль» Шпильчина КЧ;

36. ФК «Ватра-Темп» Луки КЧ;

37. ФК «Скеля» Жовква/Крехів КЧ;

38. ФК «Рух U-19» Винники ДЮФЛ 1Л;

39. ФК «Динамо U-19» Львів ДЮФЛ 1Л;

40. ЛУФК U-17 Львів ДЮФЛ;

41. СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів ДЮФЛ;

42. ФК «Скала U-17» ДЮФЛ;

43. ФК «Львів U-17» ДЮФЛ;

44. «Покрова» Львів ДЮФЛ;

45. ФК «Опір U-17» Львів ДЮФЛ;

46. ФК «Старт» Розворяни ФФЗР;

47. ФК «Сокіл» Угерсько ФФСР;

48. ФК «Нива» Дубляни ФФЖР;

49. ФК «Авангард» Жидачів ФФЖР;

50. ФК «Газовик-Хуртовина» Комарно ФФГР;

51. ФК «Старт» Зимна Вода АФЛ.

Спортивна громадська організація

«Федерація футболу

Львівської області»

завершила процес реорганізації

у Громадську спілку.

21 грудня в м. Львові в приміщенні конферанс-залу готелю «Дністер» пройшла ХІ позачергова Конференція Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області» на якій делегати ХІ позачергової Конференції ФФЛ вирішили:

1. Визнати процес реорганізації Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області» шляхом її перетворення (зміни організаційно-правової форми) з громадської організації на громадську спілку завершеним.

2. Затвердити передавальний акт, за яким усе майно та кошти, всі права та обов’язки Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області» переходять до її правонаступника - Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» в організаційно-правовій формі «громадська спілка».

3. Припинити діяльність Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області» шляхом її перетворення у Громадську спілку «Федерація футболу Львівської області» в організаційно-правовій формі «громадська спілка», що є універсальним правонаступником Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області».

Після цього відбулися Установчі збори засновників Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» на яких делегати вирішили:

1. Створити Громадську спілку «Федерація футболу Львівської області» шляхом перетворення (зміни організаційно-правової форми) Спортивної громадської організації «Федерація футболу Львівської області» у Громадську спілку «Федерація футболу Львівської області» та визначити наступні мету (цілі) її діяльності: розвиток та популяризація футболу на території Львівської області, направлені на зростання рівня масовості цього виду спорту серед усіх верств населення країни, а також провадження оздоровчої, аматорської, спортивної, культурної, просвітницької, освітньої та наукової діяльності в сфері футболу, впровадження та реалізація фізкультурно-спортивних, реабілітаційних, для інвалідів (дітей-інвалідів) та соціальних програм.

2. Визначити повне і скорочене найменування та місцезнаходження Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області»:

повне українською мовою - Громадська спілка «Федерація футболу Львівської області»;

скорочене українською мовою - «Федерація футболу Львівської області»;

Власна назва:

повна англійською мовою: - Non-governmental union «Lviv Region Football Federation»;

скорочена англійською мовою - «Lviv Region Football Federation»;

Місцезнаходження: 79008, Україна, м. Львів, пл. Ст. Яворського, 1.

3. Затвердити Статут Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області».

4. Надати постійне членство в Громадській спілці «Федерація футболу Львівської області» районним та міським обласного підпорядкування федераціям футболу області (згідно реєстру юридичних осіб, які брали участь в Установчих зборах засновників) і асоційоване членство в Громадській спілці «Федерація футболу Львівської області» професіональним футбольним клубам та асоціаціям футболу, які знаходяться в межах Львівської області.

5. Обрати Головою Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» Шевченка Олександра Яковича.

6. Обрати Першим Заступником Голови Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» Грисьо Ярослава Антоновича.

7. Обрати Заступниками Голови Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» Понайду Степана Ільковича та Зарембу Ростислава Ігоровича.

8. Обрати членами Виконавчого комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» наступних осіб: Шевченко Олександр Якович, Грисьо Ярослав Антонович, Понайда Степан Ількович, Заремба Ростислав Ігорович, Бадунь Андрій Степанович, Городечний Михайло Федорович, Дорош Мирослав Романович, Кіндій Богдан Андрійович, Кобільник Василь Михайлович, Кравчук Олександра Львівна, Михайлов Василь Петрович, Мошуманський Петро Михайлович, Фек Володимир Юрійович, Хомин Руслан Ярославович, Шеремета Володимир Михайлович. Якубовський Володимир Григорович.

9. Обрати Головою Ревізійної комісії Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Кануса Ростислава Івановича, заступником Голови Ревізійної комісії Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Лішика Олексія Сергійовича та членом Ревізійної комісії Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Гураля Ореста Івановича.

10. Обрати Головою Контрольно-дисциплінарного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Гевко Володимира Ярославовича, заступником Голови Контрольно-дисциплінарного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Пашковського Сергія Францовича та членами Контрольно-дисциплінарного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Можаровського Юрія Андрійовича, Міняйла Володимира Миколайовича та Файду Ореста Володимировича.

11. Обрати Головою Апеляційного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Гребенюка Андрія Анатолійовича, заступником Голови Апеляційного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Пузанського Ростислава Андрійовича та членом Апеляційного комітету Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» – Семака Степана Степановича.

12. Уповноважити Грисьо Ярослава Антоновича або Понайду Степана Ільковича (кожного з них окремо) вчинити всі необхідні дії з метою державної реєстрації створення Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» та її Статуту, з правом підпису реєстраційної заяви та інших необхідних реєстраційних документів, подання на реєстрацію та отримання з реєстрації Статуту Громадської спілки «Федерація футболу Львівської області» та інших необхідних документів.

ШЕВЧЕНКО

ОЛЕКСАНДР ЯКОВИЧ

- Голова Громадської спілки

"Федерації футболу

Львівської області"

ДО УВАГИ АРБІТРІВ ТА СПОСТЕРІГАЧІВ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ АРБІТРІВ ФФЛ

Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області інформує, що 27 грудня - середа, в Ставропігійському ВПУ, за адресою вул. Плужника, 6 (кінцева автобуса №28), о 16:00 відбудеться підсумкове засідання Комітету арбітрів ФФЛ та нагородження лауреатів.

БОМБАРДИРИ

Перша ліга

Дорослі склади

Гравець Команда Голи З пен.
Шакалець Андрій ФК "Новошичі" 21 (1)
Мізерник Олег "Локомотив" Рава-Руська 21 (4)
Горбей Олександр ФК "Добромиль" 13  
Сенишин Назар "Думна" Ременів 13 (1)
Шагало Андрій ФК "Мостиська" 12  
Коваль Василь ФК "Добромиль" 12 (1)
Мельник Василь "Сокіл" Борщовичі 11  
Паранюк Юрій "Нафтовик" Борислав 11 (1)
Буньо Володимир ФК "Мостиська" 10  
Шеремета Андрій "Сокіл" Золочів 10  
Шиц Микола "Сокіл" Борщовичі 10  
Гарапцьо Андрій СКК "Пісочна" 10 (4)
Бджола Тарас ФК "Мостиська" 9  
Колодій Іван "Нафтовик" Борислав 8  
Личак Роман "Думна" Ременів 8 (1)
Єнілєєв Володимир ФК "Ходорів" 7  
Залога Мар'ян "Прикарпаття" Старий Самбір 7  
Кулай Юрій "Локомотив" Рава-Руська 7  
Бутим Іван ФК "Стебник" 7 (1)
Матис Андрій ФК "Мостиська" 7 (1)
Трусь Ярослав "Сокіл" Борщовичі 7 (3)
Іваночко Тарас ФК "Мостиська" 6  
Данчук Денис "Сокіл" Золочів 6  
Лесько Маркіян "Локомотив" Рава-Руська 6  
Сливка Андрій "Нафтовик" Борислав 6  
Голуб Юрій "Думна" Ременів 5  
Качмар Володимир ФК "Мостиська" 5  
Козирєв Максим ФК "Мостиська" 5  
Мавров Назар ФК "Новошичі" 5  
Мельникович Андрій "Сокіл" Борщовичі 5  
Поник Василь "Зоря" Трускавець 5  
Сенчишин Олег "Сокіл" Золочів 5  
Яджин Дмитро ФК "Добромиль" 5  
Яцишин Назар ФК "Добромиль" 5  
Суслов Микола "Будівельник" Запитів 5 (1)
Босько Андрій ФК "Новошичі" 4  
Воловець Андрій ФК "Городок" Черляни 4  
Гірський Тарас "Думна" Ременів 4  
Гук Василь "Нафтовик" Борислав 4  
Данилюк Володимир ФК "Добромиль" 4  
Карнадз-Мартинів Ярослав СКК "Пісочна" 4  
Лещинський Роман ФК "Новошичі" 4  
Миськів Василь "Нафтовик" Борислав 4  
Пашкевич Юрій "Прикарпаття" Старий Самбір 4  
Фрідрак Андріян "Зоря" Трускавець 4  
Цвик Володимир "Будівельник" Запитів 4  
Штибель Олег ФК "Новошичі" 4  
Поліванов Віктор "Думна" Ременів 4 (1)
Філіпов Максим ФК "Стебник" 4 (1)
Левицький Богдан "Богун" Броди 4 (2)
Фамуляк Григорій "Сокіл" Золочів 4 (3)
Іванович Ігор СК "Східниця" 3  
Атлахович Іван "Сокіл" Борщовичі 3  
Войцехівський Юрій СКК "Пісочна" 3  
Гінко Олег ФК "Новошичі" 3  
Гонський Микола "Богун" Броди 3  
Гриньків Богдан ФК "Ходорів" 3  
Дрогобицький Ігор "Нафтовик" Борислав 3  
Карабін Ігор "Сокіл" Золочів 3  
Козира Володимир "Богун" Броди 3  
Мікляш Андрій ФК "Новошичі" 3  
Нестер Андрій "Нафтовик" Борислав 3  
Поріцький Ігор "Локомотив" Рава-Руська 3  
Сворень Остап "Сокіл" Борщовичі 3  
Смірнов Олег "Нафтовик" Борислав 3  
Стегній Мар'ян СКК "Пісочна" 3  
Биків Сергій ФК "Новошичі" 3 (1)
Дзюрах Роман "Нафтовик" Борислав 3 (1)
Задорожний Микола ФК "Новошичі" 3 (1)
Зарічний Богдан ФК "Ходорів" 3 (1)
Латанишин Ігор "Нафтовик" Борислав 3 (2)
Попович Андрій ФОК "Городок" 3 (2)
Бей Мар'ян "Сокіл" Золочів 2  
Василина Роман "Думна" Ременів 2  
Галич Володимир "Локомотив" Рава-Руська 2  
Гладкий Михайло "Зоря" Трускавець 2  
Годлевський Вадим "Богун" Броди 2  
Головецький Маркіян СК "Східниця" 2  
Грицан Тарас ФК "Новошичі" 2  
Демко Назар СКК "Пісочна" 2  
Дещиця Іван "Локомотив" Рава-Руська 2  
Кенийз Олександр ФК "Добромиль" 2  
Ковельський Ростислав ФК "Новошичі" 2  
Комнатовський Дмитро ФК "Добромиль" 2  
Лисак Роман "Прикарпаття" Старий Самбір 2  
Луговий Андрій ФК "Добромиль" 2  
Маркевич Володимир "Сокіл" Золочів 2  
Мартинюк Юрій "Богун" Броди 2  
Микитюк Андрій ФОК "Городок" 2  
Навроцький Назар "Будівельник" Запитів 2  
Попіль Володимир "Прикарпаття" Старий Самбір 2  
Пуровець Владислав "Зоря" Трускавець 2  
Рудавець Тарас ФК "Новошичі" 2  
Слобода Євген "Сокіл" Борщовичі 2  
Ціхановський Ярослав ФК "Городок" Черляни 2  
Яким Ростислав "Сокіл" Борщовичі 2  
Яната Артур "Зоря" Трускавець 2  
Білевич Олег ФК "Ходорів" 2 (1)
Краївський Ігор "Локомотив" Рава-Руська 2 (1)
Лапицький Дмитро ФК "Добромиль" 2 (1)
Скрильов Василь ФК "Добромиль" 2 (1)
Бобоцько Михайло "Зоря" Трускавець 1  
Борис Юрій ФОК "Городок" 1  
Бурбило Богдан ФК "Мостиська" 1  
Буцик Олег "Сокіл" Борщовичі 1  
Василишин Володимир ФК "Городок" Черляни 1  
Вороной Віталій СК "Східниця" 1  
Габуда Михайло ФК "Добромиль" 1  
Галянтий Олег "Локомотив" Рава-Руська 1  
Горак Ігор СКК "Пісочна" 1  
Гринчишин Ярослав СКК "Пісочна" 1  
Грица Олег СКК "Пісочна" 1  
Гром'як Юрій "Богун" Броди 1  
Давидов Денис "Прикарпаття" Старий Самбір 1  
Демчук Василь "Богун" Броди 1  
Держипільський Ігор ФК "Добромиль" 1  
Дубленич Назар СК "Східниця" 1  
Дяк Тарас "Нафтовик" Борислав 1  
Журавчак Максим СК "Східниця" 1  
Задорожний Віталій "Будівельник" Запитів 1  
Занько Максим "Локомотив" Рава-Руська 1  
Заяць Максим "Думна" Ременів 1  
Кіт-Копиляк Михайло ФК "Мостиська" 1  
Кабаніков Владислав "Будівельник" Запитів 1  
Казан Ігор ФК "Новошичі" 1  
Кекіс Роман "Зоря" Трускавець 1  
Кисилевич Назар ФОК "Городок" 1  
Кобза Роман ФК "Ходорів" 1  
Костюк Любомир "Думна" Ременів 1  
Кукуруза Андрій "Сокіл" Золочів 1  
Луцик Назар "Будівельник" Запитів 1  
Манчур Мар'ян ФК "Городок" Черляни 1  
Мартинюк Назар ФК "Мостиська" 1  
Марунчак Андрій СКК "Пісочна" 1  
Марциняк Ігор "Думна" Ременів 1  
Марчук Олег "Локомотив" Рава-Руська 1  
Мирка Андрій ФК "Ходорів" 1  
Муха Юрій ФОК "Городок" 1  
Ніконець Андрій ФК "Новошичі" 1  
Німилович Андрій-Максим ФК "Стебник" 1  
Назаренко Володимир "Думна" Ременів 1  
Павелко Остап ФК "Ходорів" 1  
Павлікович Володимир ФК "Стебник" 1  
Печений Назар "Будівельник" Запитів 1  
Пилип'як Андрій "Сокіл" Золочів 1  
Радкевич Ростислав ФК "Ходорів" 1  
Руссол Володимир СКК "Пісочна" 1  
Савінов Олег "Нафтовик" Борислав 1  
Свищ Дмитро СК "Східниця" 1  
Свищ Микола СК "Східниця" 1  
Сокирко Богдан ФК "Ходорів" 1  
Сорока Андрій ФОК "Городок" 1  
Стельмах Степан СКК "Пісочна" 1  
Сурник Володимир ФК "Новошичі" 1  
Тарасович Тарас "Зоря" Трускавець 1  
Тимчук Олександр "Нафтовик" Борислав 1  
Тригубець Сергій ФК "Добромиль" 1  
Трусевич Віталій ФК "Новошичі" 1  
Тур Роман ФК "Ходорів" 1  
Федичканич Василь ФК "Городок" Черляни 1  
Храмов Віктор "Сокіл" Борщовичі 1  
Чорний Олег "Локомотив" Рава-Руська 1  
Чуплак Володимир "Прикарпаття" Старий Самбір 1  
Шаптенко Юрій "Сокіл" Борщовичі 1  
Шиманський Роман ФК "Ходорів" 1  
Штеньович Віталій ФК "Добромиль" 1  
Щур Тарас ФК "Мостиська" 1  
Юрчак Назар ФК "Новошичі" 1  
Ільчишин Іван "Зоря" Трускавець 1 (1)
Ковалевський Андрій "Будівельник" Запитів 1 (1)
Лук'янов Максим ФК "Добромиль" 1 (1)
Наконечний Роман ФК "Городок" Черляни 1 (1)


Арбітри Львівської області

треті на турнірі

пам’яті Балакіна

У четвер, 14 грудня, у Києві пройшов 23-й турнір з футзалу серед арбітрів регіональних федерацій пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна.

У змаганнях арбітрів, які щорічно проводяться під егідою ФФУ, взяла участь рекордна кількість команд-учасниць – 14, які представляли 19 регіональних федерацій футболу.

Зокрема, свою майстерність гри у футзал на майданчиках спорткомплексу НТУУ «КПІ» продемонстрували арбітри змагань професіональних команд з футболу та арбітри професіональних команд з футзалу з Київської, Дніпропетровської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської, Одеської, Львівської, Закарпатської, Харківської областей, об’єднані команди Полтавської/Кіровоградської, Житомирсько-Вінницької, Івано-Франківсько-Хмельницької областей, а також комітет арбітрів міста Києва та збірна команда арбітрів-жінок, яка взяла участь у змаганнях лише вдруге за всю історію турніру.

У першому етапі за допомогою «сліпого» жеребу всі колективи арбітрів було розподілено на чотири відбіркових групи: «А» - Київська, Дніпропетровська та Чернігівська області; «Б» - місто Київ, Запорізька, Полтавсько-Кіровоградська, Херсонська області; «В» - Одеська, Житомирсько-Вінницька, Івано-Франківсько-Хмельницька області; «Г» - Львівська, Закарпатська, Харківська області та жіноча команда арбітрів.

У підсумку, команди міста Києва, Житомирсько-Вінницької та Львівської областей стали найсильнішими у своїх квартетах, а збірна Київської області, минулорічний фіналіст змагань, зуміла пробитися до вирішальних матчів лише завдяки посмішці фортуни, вигравши дві серії післятматчевих пенальті. Ось тільки у півфіналі вдача від колективу арбітрів з Київської області відвернулася, команда зі столиці була значно переконливішою за суперників та здобула перемогу з рахунком 2:0. Другий півфінал порадував чималу кількість вболівальників, що зібралися поспостерігати за турнірними баталіями, 11-ма голами – 8:3 на користь об’єднаної Житомирсько-Вінницької команди.

У грі за третє місце представники Львівщини тривалий час вели у рахунку, але наприкінці матчу дозволили команді Київської області відновити паритет. Післяматчева лотерея виявилася більш вдалою для команди Львівської області (1:1, 2:0 по пен.).У фіналі перетнулися шляхи минулорічного чемпіона – команди міста Києва – та збірної Житомирсько-Вінницької областей, бронзових призерів тодішніх змагань. Жага до перемоги та краща майстерність колективу зі столиці принесла довгоочікувану перемогу арбітрам із Києва – 2:1.

За підсумками турніру гравці та представники команд-учасниць були нагороджені почесними призами у наступних номінаціях:

– кращий воротар – Олександр Шандор (Львівська обл.);

– кращий захисник – Микола Балакін (Київська обл.);

– кращий нападник – Віктор Нижник (Житомирсько-Вінницька обл.);

– кращий бомбардир – Андрій Кутаков – 7 голів (Житомирсько-Вінницька обл.);

– кращий гравець – Віктор Арановський (м. Київ);

– кращий тренер – Олександр Москаленко (м. Київ)

ЮРІЙ МОЖАРОВСЬКИЙ

найкращий футбольний арбітр

України 2017 року

Юрія Можаровського було визнано найкращим футбольним арбітром України в 2017 році.

Про це було повідомлено на церемонії нагородження Футбольні зірки-2017.

На перемогу в номінації також претендували Костянтин Труханов з Харкова та Микола Балакін з Київщини.

Федерація футболу

Львівської області

привітала військовослужбовців

Збройних сил України.

В рамках святкування 26 річниці Збройних сил України керівництво Федерації футболу Львівської області відвідало військовослужбовців, які проходять лікування та відновлення у Львівському військовому госпіталі.

ФОТОЗВІТ НАГОРОДЖЕННЯ

"ДУМНА" РЕМЕНІВ

Дорослі склади

До Вашої уваги фотозвіт нагородження срібного призера Першої ліги Львівської області з футболу команда "Думна" Ременів.

Більше фото в офіційній групі "Думна" Ременів у фейсбуці.

ФОТОЗВІТ

акції підтримки військослужбовців

Збройних сил України

Федерація футболу України спільно з благодійним фондом "Розвиток футболу України" провели акцію з підтримки військослужбовців Збройних Сил України, які захищають Україну в зоні АТО "Пишаємось. Вітаємо." на матчі 1/4 фіналу Кубку України між командами ФК "Львів" та "Дніпро-1" Дніпро.

Підсумкова турнірна таблиця

групового етапу

ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Підгрупа "І"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Магніт" Оглядів 2 1 0 1 4-2 3
2 "ІКВА-Січ" Заболотці 2 1 0 1 2-4 3

Підгрупа "ІІ"

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Полтва" 4 2 1 1 5-6 7
2 "Шпиль" Шпильчина 4 2 1 1 9-4 7
3 "Скеля" Жовква/Крехів 4 1 0 3 5-9 3

Підгрупа "ІІІ"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Будівельник - Укртрансгаз" Пукеничі 4 3 0 1 12-6 9
2 "Вишня" С.Вишня 4 2 0 2 7-7 6
3 "Воля" Братковичі 4 1 0 3 5-11 3

Підгрупа "ІV"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "УГВ-Сервіс" Пятничани 4 3 0 1 11-6 9
2 КСК "Берездівці" 4 3 0 1 7-5 9
3 "Каштан" Лівчиці 4 0 0 4 3-22 0

Підгрупа "V"

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Ватра-Темп" Луки 4 3 1 0 19-5 10
2 ФК "Брониця" 4 2 1 1 12-7 7
3 "Турбо" Березів 4 0 0 4 3-22 0

Підгрупа "VI"

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Вовчатичі" 4 4 0 0 12-4 12
2 "Горизонт" Н.Місто 4 1 1 2 10-9 4
3 ФК "Славське" 4 0 1 3 3-12 1
Дитячий та юнацький футбол
1   2 3 4 5 6   117

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-1"-"Миколаїв" 1:0

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Гол: Кордіяка Юрій (57)

Арбітр: Андрій Чулик

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2005 р.н.

"Галичина"-"К-Левандівка"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 14.00

Арбітр: Андрій Чулик

29 листопада - середа в Зимовому чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини між собою зіграють "Галичина" Львів тренер Андрій Радь та "Карпати-Левандівка" Львів тренер Мараканов Олександр.

Для футболістів "Галичини" Львів це буде перший матч на зимовому чемпіонаті, оскільки в цю неділю команда зіграла останній матч регулярного чемпіонату ДЮФЛ Львівщини з ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний" і перемогла 3-1.

А команда "Карпати-Левандівка" зіграє другий матч у змаганнях. В першому матчі за рівної гри підопічні Олександра Мараканова поступились "Руху" Винники 2-4. М`ячами відзначились Ягольник Дмитро та Мараканов Станіслав.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

"Галичина-2004-2"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 11.00

Арбітр: Богдан Грисьо

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2004 рік народження.

В звязку з участю команди Степана Олексійовича Шкурлатовича "Галичина" Львів у дитячому турнірі в м. Яремче, Івано-Франківської області було вирішено провести спарені матчі з командою ФК "Миколаїв" у середу на стадіоні імені Богдана Маркевича

Футболісти "Галичини" Львів проведуть вже третій матч чемпіонату. У перших двох матчах команда зіграла нульову нічию з "Рухом" Винники та перемогла з розгромним рахунком 5:1 ФК "Тріумф" Львів, який нещодавно створений у місті Львів.

А гравці Романа Ченя та Миколи Дудича ФК "Миколаїв" проведуть дебютний матч у змаганнях. Також хочеться відмитити, що команди з районного Миколаєва участі в регулярному чемпіонаті не приймають.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-2004-1"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 12.30

Арбітр: Андрій Чулик

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2002-2003 рік народження.

Команда "Галичина-2004-1" Львів, яка заявилась у вікову групу де виступають на два роки старші гравці спробує свої сили у матчі проти ФК "Миколаїв" 2002 року народження.

"Галичина-2004-1" Львів свій перший матч програла 1-2 команді "Динамо-2003" Львів тренер Михайло Музика.

А команда ФК "Миколаїв" проведе перший матч у новому чемпіонаті, а вже в суботу зіграє двома складами спарені матчі з командою "Рух" Винники. Спарені матчі (двома віковими групами) дають змогу районній команді здешевити витрати на проїзд.

Клуб Лева Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2011 р.н.

26 листопада – неділя

Спортивний зал «Електрон»

«Старт» Львів – ФК «Львів» 0:3

«Галичина» - «Карпати» Львів 1:9

Клуб Лева - ФК «Львів» 1:0

«Старт» Львів – «Карпати» Львів 1:2

Клуб «Лева» - «Галичина» Львів 3:1

ФК «Львів» - «Карпати» Львів 4:1

«Галичина» Львів – «Старт» Львів 1:1

«Карпати» Львів - Клуб «Лева» 1:5

ФК «Львів» - «Галичина» Львів 0:1

«Старт» Львів – Клуб «Лева» 1:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Клуб Лева" Львів 4 4 0 0 12-3 12
2 ФК "Львів" 4 2 0 2 7-3 6
3 "Карпати" Львів 4 2 0 2 13-11 6
4 "Галичина" Львів 4 1 1 2 4-13 4
5 "Старт" Львів 4 0 1 3 3-9 1

"Покрова-Вікторія" Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2009 р.н.

26 листопада - неділя

Спортивний зал «Електрон»

ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2» Львів 6:1

«Скала» Стрий – Філія «Карпат» Княгині Ольги 1:5

«Галичина-1» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 3:0

«Рух» Винники – «Карпати» Львів 0:0

ФК «Самбір» - «Галичина-2» Львів 3:0

«Скала» Стрий – «Покрова-Вікторія» Львів 1:5

«Старт» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 0:1

ФК «Львів-2009-2» - «Карпати» Львів 0:3

ФК «Самбір» - ФК «Львів-2009-1» 0:0

Філія Карпат Княгині Ольги – «Покрова-Вікторія» Львів 1:4

«Галичина-1» Львів – «Старт» Львів 6:0

«Рух» Винники – ФК «Львів-2009-2» 1:2

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Львів-2009-1»" 2 1 1 0 6-1 4
2 ФК "Самбір" 2 1 1 0 3-0 4
3 "Галичина-2" Львів 2 0 0 2 1-9 0

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Покрова-Вікторія" Львів 2 2 0 0 9-2 6
2 Філія Карпат Княгині Ольги 2 1 0 1 6-5 3
3 "Галич-Лицар" Львів 2 0 0 2 2-10

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Галичина-1" Львів 2 2 0 0 9-0 6
2 ФК "Рава" Р.Руська 2 1 0 1 1-3 3
3 "Старт" Львів 2 0 0 2 0-7

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Карпати" Львів 2 1 1 0 3-0 4
2 ФК "Львів-2009-2" 2 1 0 1 2-4 3
3 "Рух" Винники 2 0 1 1 1-2 1

Матчі за 9-12 місце

"Старт" Львів - "Рух" Винники 4:0

"Галич-Лицар" Львів - "Галичина-2" Львів 1:1, п. 0:1

Матч за 11 місце

"Рух" Винники - "Галич-Лицар" Львів 4:0

Матч за 9 місце

"Старт" Львів - "Галичина-2" Львів 0:0, п. 1:0

1/4 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - Філія Карпат Кн.Ольги 4:2

ФК "Самбір" - "Покрова-Вікторія" Львів 1:4

"Галичина-1" Львів - ФК "Львів-2009-2" 5:0

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати" Львів 2:0

Матчі за 5-8 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - ФК "Львів-2009-2" 3:2

ФК "Самбір" - "Карпати" Львів 0:3

Матчі за 7 місце

ФК "Самбір" - ФК "Львів-2009-2" 0:3

Матчі за 5 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - "Карпати" Львів 2:3

1/2 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-1" Львів 0:0, п. 1:2

"Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 3:0

Матч за третє місце

ФК "Рава" Р.Руська - ФК "Львів-2009-1" 1:0

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія" Львів - "Галичина-1" Львів 1:1, п. 3:2

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Дзень Ярослав ФК "Львів-2009-1"

Кращий захисник - Черненко Дмитро "Галичина-1" Львів

Кращий нападник - Васильків Олександр ФК "Рава" Р.Руська

Кращий гравець - Ніколаєв Вадим "Покрова-Вікторія"

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Сьогодні, 24 листопада на стадіоні Богдана Маркевича відбудеться дебютний матч першого в історії (новоствореного чемпіонату) - ЗИМОВОГО чемпіонату ДЮФЛ Львівщини.

Між собою зіграють "ТРІУМФ" Львів та "ГАЛИЧИНА-2004-2" Львів. Матч розпочнеться в 11.30. Згідно Положення про змагання команди зіграють два тайми по 30 хвилин.

Підопічні Степана Пилата перед стартом в чемпіонаті взяли участь в турнірі НТК "Тайм" у Ковелі, де перебували декілька днів і мали змогу добре підготуватись через матчі з різними командами України та Білорусі. Команда посіла дванадцяте місце серед шістнадцяти учасників даного турніру, який проходив по 2003 році народження.

А гравці Степана Олексійовича Шкурлатовича, які з рідного стадіону "Сільмаш" перейшли тренуватись у так звані "коробки" на стадіоні Україна, де і готуються до змагань в І зимовому чемпіонаті серед дитячих команд. Перша команда "Галичини" Львів зіграє в об'єднаній лізі 2002-2003 р.н., а друга команда заявилась у змагання по 2004 році, а третя команда під керівництвом Дениса Мороза візьме участь в футзальному чемпіонаті Асоціації футзалу Львівщини.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Результати матчів

24 листопада - пятниця

Вікова група 2004 р.н.

"Тріумф" Львів - "Галичина-2004-2" Львів 1:5

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Черевичний Владислав (7) - Насальський Остап (6), Красноштан Володимир (10,36,51), Дума Сергій (44)

Нереалізований пенальті: Красноштан Володимир (50 - воротар)

Вікова група 2005 р.н.

"Карпати-Левандівка" Львів - "Рух-2006" Винники 2:4

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Ягольник Дмитро (48), Мараканов Станіслав (49) - Волчков Владислав (43), Шевчик Максим (52), Стасюк Ростислав (53), Костевський Тарас (57)

25 листопада - субота

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2005-2" - СДЮШОР-4 Львів 1:1

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Дідера Ростислав (16) - Боклащук Олег (7)

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо" Львів 2:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Вишинський Богдан (20), Печніков Георгій (50)

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Рух" Винники - "Покрова" Львів 4:2

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Джебженяк Олександр (6,52), Левків Данило (20), Борис Ярослав (39) - Климишин Назар (63-пен.), Муха Олександр (65)

26 листопада - неділя

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Галичина-2004-2" Львів 0:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Динамо-2003" Львів - "Галичина-2004-1" Львів 2:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Іванищенко (20), П`єц (34) - Яворський (16)

"Динамо" Львів - "Покрова" Львів 1:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Климишин (19) - Батючок (66)

ФК "РАВА" Р.РУСЬКА володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2010 р.н.

"Рава" Р.Руська - "Старт" Львів 2:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Кардинал" Вороців 1:2

ФК "Львів" - "Клуб Лева" Львів 2:0

"Карпати-2010 зелені" - "Кардинал" Вороців 1:1

"Карпати-2010 білі" - "Старт" Львів 1:1

"Рава" Р.Руська - "Клуб Лева" Львів 6:3

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 білі" 4:3

ФК "Львів" - "Старт" Львів 3:1

"Клуб Лева" Львів - "Кардинал" Вороців 2:1

"Карпати-2010 зелені" Львів - ФК "Львів" 1:3

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Клуб Лева" Львів 5:1

"Рава" Р.Руська - "Кардинал" Вороців 3:0

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Старт" Львів 4:0

"Рава" Р.Руська - ФК "Львів" 1:0

"Клуб Лева" Львів - "Старт" 2:0

"Кардинал" Вороців - ФК "Львів" 1:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Карпати-2010 зелені" Львів 1:4

"Кардинал" Вороців - "Старт" Львів 2:0

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 зелені" Львів 2:1

"Карпати-2010 білі" Львів - "Клуб Лева" Львів 1:1

"Карпати-2010 білі" Львів - ФК "Львів" 0:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Рава" Р.Руська 6 6 0 0 18-7 18
2 ФК "Львів" 6 4 0 2 11-4 12
3 "Карпати-2010 зелені" Львів 6 3 1 2 16-8 10
4 "Кардинал" Вороців 6 3 1 2 7-7 10
5 "Клуб Лева" Львів 6 2 1 3 9-15 7
6 "Карпати-2010 білі" Львів 6 0 2 4 7-15 2
7 "Старт" Львів 6 0 1 5 2-14 0

"ПОКРОВА-ВІКТОРІЯ" володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2006 р.н.

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Академія" Самбір 12:0

Філія "Рух" Винники - "Янтар" Новояворівськ 0:3

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Стандарт-2" Ременів 1:1

"Рух-2007" Винники - "Галичина" Львів 2:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Янтар" Новояворівськ 4:0

Філія "Рух" Винники - "Академія" Самбір 3:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Галичина" Львів 0:1

"Стандарт-2" Ременів - "Рух-2007" Винники 0:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - Філія "Рух" Винники 6:0

"Янтар" Новояворівськ - "Академія" Самбір 2:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Рух-2007" Винники 0:2

"Стандарт-2" Ременів - "Галичина" Львів 1:0

Матч за третє місце

"Янтар" Новояворівськ - "Стандарт-2" Ременів 0:0, п. 4:2

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Рух-2007" Винники 5:0

"РУХ" 2006 переможець

МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ

в Закопане API CUP 2017

Команда футбольної школи Мирона Маркевича "Рух" Винники знову (вже вдруге в цьому сезоні - прим.авт.) здобуває міжнародний трофей на турнірі серед дітей.

На першому етапі 24 команди були поділені на групи. Юні "рухівці" на цьому етапі провели п`ять матчів, у яких здобули чотири перемоги та один матч завершився внічию.

До Вашої уваги результати матчів "Руху" Винники 2006 р.н.:

1. "Рух" Винники - "Подхале" Нові Тарг 2:0, голи: Волчков, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Гутнік" Краків 3:1, голи: Пилипчук, Попков, Коваленко

3. "Рух" Винники - "Олімпік" Вроцлав 2:0, голи: Волчков, Прокопович

4. "Рух" Винники - "ГКС" Пньовек 0:0

5. "Рух" Винники - "Полонія" Сталь Свідніца 1:0, гол: Волчков

Після першого етапу команди сформували чотири різні фінальні турніри під назвами "ЛІГА ЧЕМПІОНІВ", "ЛІГА ЄВРОПИ", "ЕКСТРАКЛАССА" та "КУБОК ПОЛЬЩІ".

Так як "Рух" посів перше місце в групі то отримав нагоду взяти участь та позмагатись з найсильнішими командами даного турніру.

Команді, яку тренує Олег Леган вдалось здобути чотири перемоги та звести один матч внічию, мабуть з найпринциповішим суперником, з львівськими "Карпати". Що цікаво голкіпер команди зміг парирувати пенальті у даному матчі.

До Вашої уваги результати матчів "ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ" даного турніру:

1. "Рух" Винники - "Фаблок" Чржанов 2:0, голи: Пилипчук, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Карпати" Львів 0:0

3. "Рух" Винники - "Раков" Честохова 1:0, гол: Прокопович

4. "Рух" Винники - "Сокер" Ступно 1:0

5. "Рух" Винники - ФК "Вроцлав Академі" Вроцлав 3:0, голи: Стасюк, Прокопович, Попков

Команда "Рух" Винники була нагороджена кубком, медалями та великою кількістю подарунків від спонсорів турніру, а Юрій Прокопович став кращим бомбардиром змагань

Склад команди на міжнародному турнірі "API CUP 2017": Гриців Олег; Харечко Олександр; Шевчик Максим; Никлович Ростислав; Лісний Максим; Волчков Владислав; Стасюк Ростислав; Прокопович Юрій; Попков Андрій; Кравець Андрій; Коваленко Данило; Хома Данило; Муха Артур; Турко Назар; Пилипчук Данило

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

В суботу відбудеться перший матч зимового чемпіонату ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ серед дитячих команд.

В чемпіонаті буде декілька вікових груп. Зараз розпочнеться чемпіонат у 2002, 2004 та 2005 роках народження. У вікових групах 2003 та 2006 року народження наразі триває набір команд. Хто не встиг заявити команду запрошуємо зробити це!

Детальна інформація та заявка за телефоном : 097-860-09-30 Андрій Чулик.

16 листопада - четвер на сайті буде опубліковано календарі матчів та погоджено з тренерами команд години матчі в першого та другого туру чемпіонату серед дитячих команд вікових групах 2002, 2004 та 2005 роках народження.

На нашому сайті dufll.org.ua буде створено спеціальний розділ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ та на Вас очікують відео та фотозвіти з даних матчів."РУХ 2007" володар

ОСІННЬОГО КУБКУ ФЕДЕРАЦІЇ

серед команд 2007 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. «Рух-2008» Винники

2.СДЮШОР Чайка-2007 Черкаси

3. «Стандарт» Ременів

4. «Динамо» Львів

Група "Б"

1. «Рух-2007» Винники

2. СДЮШОР "ЧАЙКА-2008" Черкаси

3. «Скала» Стрий

4. ФК «Львів-2007-2»

Календар матчів

11 листопада - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

«Рух-2008» - СДЮШОР «Чайка-2007» 3:1

«Стандарт» Ременів – «Динамо» 0:2

«Рух-2007» - СДЮШОР «Чайка-2008» 1:1

«Скала» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

«Рух-2008» - «Динамо» 1:1

«Стандарт» - СДЮШОР «Чайка-2007» 0:0

«Рух-2007» - «Скала» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - ФК «Львів-2007-2» 2:1

«Рух-2008» - «Стандарт» 2:0

СДЮШОР «Чайка-2007» - «Динамо» 0:1

«Рух-2007» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - «Скала» Стрий 0:1

Група "А"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2008 Винники 2 1 0 6-2 7
2 "Динамо" Львів 2 1 0 4-1 7
3 СДЮШОР Чайка 2007 Черкаси 0 1 2 1-4 1
4 "Стандарт" Ременів 0 1 2 0-4 1

Група "Б"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2007 Винники 2 1 0 3-1 7
2 "Скала" Стрий 2 0 1 1-2 6
3 СДЮШОР Чайка-2008 Черкаси 1 0 2 3-3 3
4 ФК "Львів-2007-2" 0 0 3 1-4 0

Матч за третє місце

"Динамо" Львів - "Скала" Стрий 1:0

ФІНАЛ

"Рух-2007" Винники - "Рух-2008" Винники 6:2"ГАЛИЧИНА" Львів володар

ОСІННЬОГО КУБКУ ФЕДЕРАЦІЇ

серед команд 2004 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. "ТРІУМФ" Львів

2. "ВІКТОРІЯ" Львів

3. "ЗОРЯ" Трускавець

Група "Б"

1. "ГАЛИЧИНА-2" Львів

2. СДЮШОР "ЧАЙКА" Черкаси

3. "ФЕНІКС" Поториця

Результат матчів

10 листопада - пятниця

Стадіон ім. Богдана Маркевича

"Тріумф" Львів - "Вікторія" Львів 0:1

"Галичина-2" Львів - "Фенікс" Поториця 1:0

"Вікторія" Львів - "Зоря" Трускавець 4:2

СДЮШОР "Чайка" Черкаси - "Галичина-2" Львів 0:4

"Зоря" Трускавець - "Тріумф" Львів 1:7

СДЮШОР "Чайка" Черкаси - "Фенікс" Поториця 0:2

Турнірна таблиця

Команда В Н П М`ячі О
1 "Вікторія" Львів 2 0 0 5-2 6
2 "Тріумф" Львів 1 0 1 7-2 3
3 "Зоря" Трускавець 0 0 2 3-11 0

Турнірна таблиця

Команда В Н П М`ячі О
1 "Галичина-2" Львів 2 0 0 5-0 6
2 "Фенікс" Поториця 1 0 1 2-1 3
3 СДЮШОР Чайка Черкаси 0 0 2 0-6 0

Результати матчів другого ігрового дня

11 листопада - субота

1/2 фіналу

"Галичина-2" Львів - "Тріумф" Львів 4:0

"Вікторія" Львів - "Фенікс" Поториця 1:0

Матч за 5 місце

"Зоря" Трускавець - СДЮШОР Чайка Черкаси 1:1, п. 5:3

Матч за 3 місце

"Фенікс" Поториця - "Тріумф" Львів 3:1

ФІНАЛ

"Галичина-2" Львів - "Вікторія" Львів 2:0ДЮФЛ Львівщини

Вища ліга

2006 р.н.

"Карпати-2006-2" Львів - ДЮСШ Жидачів

04 листопада - субота. Стадіон: "Україна"

Арбітр:

Голи:Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 та 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини