АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Бойко Володимир Богданович - 36
Бузенюк Володимир Васильович - 17
Гнатів Роман Сергійович - 21
Давида Володимир Володимирович - 38
Жепа Володимир Богданович - 16
Зяйлик Володимир-Максим Богданович - 13
Іванина Володимир Володимирович - 24
Козлов Володимир Юрійович - 21
Курило Володимир Васильович - 20
Мацелюх Володимир Михайлович - 14
Мачіха Володимир Богданович - 24
Неділько Володимир Богданович - 27
Папроцький Назар Григорович - 16
Портянко Олександр Дмитрович - 29
Рацький Володимир Богданович - 37
Сливар Назар Олегович - 21
Смажевський Володимир Петрович - 14
Щур Володимир Вікторович - 19
футболісти
Бойко Володимир Богданович - 36
Бузенюк Володимир Васильович - 17
Гнатів Роман Сергійович - 21
Давида Володимир Володимирович - 38
Жепа Володимир Богданович - 16
Зяйлик Володимир-Максим Богданович - 13
Іванина Володимир Володимирович - 24
Козлов Володимир Юрійович - 21
Курило Володимир Васильович - 20
Мацелюх Володимир Михайлович - 14
Мачіха Володимир Богданович - 24
Неділько Володимир Богданович - 27
ФАН-ТУР НА МАТЧ ЗБІРНИХ НАЦІОНАЛЬНИХ КОСОВО та УКРАЇНИ (06 жовтня)





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   134


ФУТБОЛ Косово – Україна,

Дві європейські столиці Софія і Бухарест

та два дні на Адріатичному морі (Албанія)

02 жовтня – понеділок виїзд зі Львова. Орієнтовно 18.00 – 19.00

03 жовтня – вівторок. Софія, столиця Болгарії. Оглядові екскурсії. Поселення в трьох зірковий готель і ночівля

04 жовтня – середа вільний час у Софії та нічний переїзд в Албанію

05 жовтня – приїзд у Албанію, поселення в чотирьох зірковий готель на березі Адріатичного моря

06 жовтня – відпочинок на морі, відвідування футбольного матчу між національними збірними Косово – Україна та ночівля в готелі

07 жовтня – виїзд з Албанії у м. Бухарест Румунія

08 жовтня – вільний час у м. Бухарест (9 годин) та переїзд до м. Львів.

До Ваших послуг виготовлення віз (для власників не біометричних паспортів), а також допомога у виготовленні біометричних паспортів.

Запис на поїздку та детальніша інформація: 097-860-09-30 Андрій Чулик



Призначено арбітрів

на матчі львівських команд у

Кубку України

другий попередній етап

+ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

"Рух"(Винники) - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні)

26.07.2017 (середа) 17:00 Винники.

Стадіон Богдана Маркевича.

Арбітр: Павлюк О.А. (Київ)

Асистенти арбітра: Лібстер А.С. (Луганськ), Наскалов С.В. (Мукачево)

Резервний арбітр: Кальонов О.О. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Скорейко Ю.М. (Чернівці)

"Демня" (Демня) - "Полісся" (Житомир)

26.07.2017 (середа) 17:00 Демня

Стадіон ім. Віталія Кузіва

Арбітр: Денисюк Д.В. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Котубей П.В. (Закарпатська обл.)

Резервний арбітр: Леськів Я.А. (Львівська обл.)

Спостерігач арбітражу: Даневич М.І. (Київ)

ФК "Львів" (Львів) - "Волинь" (Луцьк)

26.07.2017 (середа) 19:00 Львів

Стадіон "СКІФ"

Арбітр: Солов'ян О.М. (Київ)

Асистенти арбітра: Дорошенко В.А. (Житомир), Федорок В.І. (Чернігів)

Резервний арбітр: Блавацький Р.А. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Криницький В.М (Рівне)

БОМБАРДИРИ

ДРУГА ЛІГА

ГРУПА "А"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Ігор Голи (пен)

1 Ковалевський Роман ФК Замок 10 10 (1)

2 Горзов Олександр ФК Синьковичі 7 7

3 Дума Ігор ФК Замок 8 7

4 Грубий Мар'ян ФК Синьковичі 9 7

5 Чепіль Василь ФК Давидів 10 7

6 Ділай Андрій Сокіл (с.Рясне-Руське) 10 6 (1)

7 Ільків Руслан ФК Замок 7 5

8 Палиг Іван Сокіл (с.Рясне-Руське) 7 4

9 Козира Роман ФК Радехів 8 4

10 Юрків Богдан ФК Замок 10 4

БОМБАРДИРИ

ТРЕТЯ ЛІГА

ГРУПА "А"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Ігор Голи (пен)

1 Троць Віталій ФК Шахтар (Острів) 11 14

2 Адам Богдан Юність (с.Верхня Білка) 7 12 (1)

3 Прихідько Василь ФК Комарів 10 7

4 Папроцький Олег Мебус (Сторонибаби) 11 7

5 Вихопень Степан ФК Руданці 8 6

6 Бобко Назар ФК Західний-Буг (Павлів) 9 6

7 Вовкун Микола Стандарт (Артасів) 10 6

БОМБАРДИРИ

ТРЕТЯ ЛІГА

ГРУПА "Б"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Ігор Голи (пен)

1 Котюк Максим Легінь (Брюховичі) 10 15 (3)

2 Смолинець Руслан ФК Босота (Чорнушовичі) 10 13

3 Осірак Андрій Лео-Кераміка (Неділиська) 10 8

4 Якимчук Євгеній Бори (Бориничі) 11 8

5 Муха Богдан Гарт (с.Дмитровичі Пуст.р-ну) 12 7 (1)

БОМБАРДИРИ

ДРУГА ЛІГА

ГРУПА "Б"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Ігор Голи (пен)

1 Слобода Степан Карпати (с.Старе Село) 10 12 (3)

2 Гриник Володимир Галичина (Львів) 11 11 (3)

3 Альфавіцький Богдан Сокіл (с.В.Глібовичі) 12 9

4 Тершак Ігор МФК Галичина (Дрогобич) 11 8

5 Малишонок Мар'ян Сокіл (с.Сокільники) 11 7 (1)

6 Шупа Мирослав ФК Сокіл (Суховоля) 12 6



ДРУГА ЛІГА

ЛОАФ "Колос"

"Верес" В. Любінь - "Сокіл" Сокільники 3:0,2:1

23 липня - неділя. Стадіон: В. Любінь

Арбітр: Ярослав Сторожук

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Степан Семак

"Замок" - "Грибовичі" 3:0,9:1

23 липня - неділя. Стадіон: Замок

Арбітр: Богдан Горошко

Асистенти арбітра: Андрій Баран, Василь Іллечко

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Цюпка



ТРЕТЯ ЛІГА

ЛОАФ "КОЛОС"

ФК "Бори" Бориничі - "Гарт" Дмитровичі 2:1

23 липня - неділя. Стадіон: Бориничі

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Олег Патик, Остап Петріца

Спостерігач ФФЛ: Ігор Марцун

"Західний Буг" Павлів - ФК "Комарів" 3:4

23 липня - неділя. Стадіон: Павлів

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Тищенко

Перша ліга дорослі

Статистика по арбітрах

Арбітр М. ЖК ЧК Пен
Володимир Міняйло 11 34 0 5
Роман Брандибура 9 38 0 5
Василь Верблянський 9 20 5 1
Андрій Наконечний 9 29 1 5
Юрій Пилипів 8 24 1 3
Андрій Чулик 7 28 1 5
Руслан Хомин 6 13 2 0
Роман Холявко 6 25 2 1
Андрій Лютий 5 15 1 3
Ярослав Леськів 4 19 3 1
Юрій Олійник 3 15 3 0
Сергій Лукач 3 6 0 1
Василь Івасяк 3 10 0 0
Борис Гребінь 3 19 1 2
Степан Лужецький 2 12 2 4
Андрій Холявко 2 5 0 0
Степан Чоп 1 4 0 0
Степан Лапко 1 6 0 0
Сергій Пашковський 1 1 0 0
Роман Блавацький 1 4 0 0
Олександр Кальонов 1 6 1 0
Микола Яцків 1 5 0 0
Богдан Горошко 1 0 0 0
Андрій Смольський 1 0 0 0
Ігор Савка 1 4 0 0
Іван Томків 1 3 0 1

Бомбардири по командах Перша ліга Група "А"

Бомбардири команди "Нафтовик" Борислав

Гравець Голи З пен.
Колодій Іван 6  
Дрогобицький Ігор 3  
Нестер Андрій 3  
Смірнов Олег 3  
Миськів Василь 2  
Латанишин Ігор 2 (1)
Савінов Олег 1  
Тимчук Олександр 1  
Дзюрах Роман 1 (1)

Бомбардири команди ФК "Добромиль"

Гравець Голи З пен.
Горбей Олександр 9  
Яджин Дмитро 3  
Данилюк Володимир 2  
Кенийз Олександр 2  
Яцишин Назар 2  
Скрильов Василь 2 (1)
Габуда Михайло 1  
Комнатовський Дмитро 1  
Лапицький Дмитро 1  
Лук'янов Максим 1 (1)

Бомбардири команди ФК "Мостиська"

Гравець Голи З пен.
Буньо Володимир 6  
Шагало Андрій 6  
Бджола Тарас 5  
Козирєв Максим 4  
Іваночко Тарас 3  
Качмар Володимир 3  
Матис Андрій 1  
Щур Тарас 1  

Бомбардири команди ФК "Новошичі"

Гравець Голи З пен.
Шакалець Андрій 10 (1)
Лещинський Роман 4  
Мавров Назар 4  
Босько Андрій 3  
Грицан Тарас 2  
Задорожний Микола 2  
Штибель Олег 2  
Гінко Олег 1  
Казан Ігор 1  
Мікляш Андрій 1  
Рудавець Тарас 1  
Трусевич Віталій 1  

Бомбардири команди "Прикарпаття" Старий Самбір

Гравець Голи З пен.
Залога Мар'ян 7  
Коваль Василь 6 (1)
Пашкевич Юрій 4  
Лисак Роман 2  
Попіль Володимир 2  
Буцик Олег 1  
Чуплак Володимир 1  

Бомбардири команди ФК "Стебник"

Гравець Голи З пен.
Бутин Іван 7 (1)
Філіпов Максим 4 (1)
Гук Василь 3  
Німилович Андрій-Максим 1  
Павлікович Володимир 1  

Бомбардири команди СК "Східниця"

Гравець Голи З пен.
Паранюк Юрій 8 (1)
Іванович Ігор 2  
Головецький Маркіян 2  
Вороной Віталій 1  
Дубленич Назар 1  
Журавчак Максим 1  
Свищ Дмитро 1  
Свищ Микола 1  
Биків Сергій 1 (1)

Бомбардири команди "Зоря" Трускавець

Гравець Голи З пен.
Попик Василь 4  
Фрідрак Андріян 3  
Гладкий Михайло 2  
Карнадз-Мартинів Ярослав 2  
Пуровець Владислав 2  
Сливка Андрій 2  
Яната Артур 2  
Бобоцько Михайло 1  
Кекіс Роман 1  
Тарасович Тарас 1  
Ільчишин Іван 1 (1)

Бомбардири команди ФК "Ходорів"

Гравець Голи З пен.
Єнілєєв Володимир 3  
Гриньків Богдан 3  
Зарічний Богдан 3 (1)
Білевич Олег 1  
Мирка Андрій 1  
Тур Роман 1  
Шиманський Роман 1  

Бомбардиры команди ФК "Городок" Черляни

Гравець Голи З пен.
Воловець Андрій 4  
Ціхановський Ярослав 2  
Василишин Володимир 1  
Манчур Мар'ян 1  
Наконечний Роман 1 (1)

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Статистика гравців "Рочин" Соснівка

Гравець М. Хв. Гол. ЖК ЧК
ЛЯЩУК Василь 0 0 0 0 0
КОНЧУК Павло 3 47 0 0 0
ПІДКІПНЯК Володимир 3 181 0 0 0
БОЖИК Олег 4 32 0 0 0
ПРОЦИШИН Арсен 5 224 0 0 0
ГРИЦАЛЬ Михайло 6 433 0 0 0
КУТНИЙ Юрій 6 255 1 0 0
МАЦЮРА Іван 6 152 0 1 0
МАРЦИНЮК Олег 7 133 1 0 0
УКРАЇНЕЦЬ Вадим 7 341 0 0 0
ІЛЬЇН Віталій 8 519 0 2 1
КОВАЛЕНКО Анатолій 9 737 0 0 0
СЕМИРЯК Іван 9 140 1 0 0
ІВАНИШИН Павло 11 671 0 1 1
НАЙДИШАК Олексій 11 811 0 3 0
ЦЮПКА Назар 11 741 3 0 1
БОЛКІТ Максим 12 805 6 1 0
ВАСЮТА Роман 12 771 1 4 0
БОГДАНОВ Микола 13 1107 2 1 0
ДЕВА Андрій 13 738 2 1 0
ДОМАЛЬЧУК Олег 13 1170 0 2 0
КОХМАН Андрій 13 800 5 3 0
ПОРТЯНКО Олександр 13 1166 1 3 0
ЯСТРУБ Юрій 13 832 1 2 0


ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Статистика гравців "Юність" Гійче

Гравець М. Хв. Гол. ЖК ЧК
БРУНЕЦЬ Руслан 0 0 0 0 0
ОЛІЙНИК Олександр 0 0 0 0 0
ПШИБИЛА Степан 0 0 0 0 0
ЯЦКІВ Віталій 0 0 0 0 0
СОКИРКО Володимир 1 11 0 0 0
ХОМЧЕНКО БОГДАН 1 7 0 0 0
ВЕЛИКИЙ Олесь 2 30 0 1 0
ІВАНИНА Сергій 4 65 0 0 0
ЗБИШКО Тарас 5 45 0 0 0
ЯЦКІВ Юрій 5 444 0 0 0
ПШИБИЛА Роман 8 55 0 0 0
МОЙСИН Андрій 9 726 0 0 0
БУГАЙЧУК Євген 10 824 0 3 0
ЛАШИН Олег 10 872 2 1 0
ХАРКЕВИЧ Юрій 10 879 1 2 1
ВОЙТОВИЧ Павло 11 858 0 2 0
ГАЙДУЧОК Михайло 11 277 1 1 0
ДРОБОТІЙ Павло 12 954 8 4 0
СІДЕЛЬНИК Дмитро 12 736 2 1 0
ВЕЛИКИЙ Володимир 13 1108 0 1 0
ЖЕМЕЛА Назар 13 599 0 1 0
КОЛОДІЙ Роман 13 1170 1 1 0
МАКСИМИК Олег 13 1120 0 1 0
НАБІЗАДА Омар Моххамад 13 980 4 3 0
СІДЕЛЬНИК Петро 13 1089 4 0 0

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Статистика гравців "Фенікс-Стефано" Підмонастир

Гравець М. Хв. Гол. ЖК ЧК
МИЛЯН Олег 2 14 0 0 0
БАРАБАХ Юрій 3 106 0 0 0
ЖЕЗЛО Андрій 3 119 0 0 0
ЄВЧУК Юрій 4 62 0 0 0
ПУЗЯК Денис 4 92 0 0 0
ХЛЮБКО Олександр 4 49 0 0 0
ПАТУЛЯК Віталій 8 365 0 2 0
БІЛОВУС Віталій 9 619 0 2 0
ЧУРКО Олег 9 471 0 1 0
МАЦЬКО Назар 10 621 1 0 0
ТЕМІРОВ Артур 10 694 2 0 0
КАЛУЦЬКИЙ Олег 11 919 1 2 0
ЛИТВИН Ігор 11 926 0 2 0
МИХАЛЬЧУК Ростислав 11 990 0 2 0
ПАВЛЮХ ІВАН 11 633 2 2 0
ДИГАС Андрій 12 862 5 3 0
ПУШКАР Василь 12 1007 5 3 0
ЧАЧУНЬ Роман 12 1051 0 1 0
ШМОТОЛОХА Андрій 12 531 0 2 0
ІВАНЕЦЬ Михайло 13 874 5 2 0
БУРБАН Андрій 13 721 4 1 0
ТАРНОВСЬКИЙ Віталій 13 1144 0 3 0
Дитячий та юнацький футбол
1   3 4 5 6 7   103


ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2003 р.н.

ФК "Львів-2004" - "Карпати-2004"0:3

22 квітня. Стадіон "Академія"

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: 0:1 - Бобик Матвій, 19 0:2 - Варфоломеєв Іван, 47 0:3 - Федор Артур, 53



Чемпіонат України

U-19

Перша ліга

Група "2"

20 квітня - четвер

"Буковина" Чернівці - ФК "Львів" 3:0

Арбітр: Садковський І.В.(Тернопіль)

Асистенти арбітра: Горбатюк І.І. (Чернівці) Горбатюк О.І. (Чернівці)

Спостерігач: Каліта І.П. (Чернівці)



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2008 р.н.

"Рух" - "Галичина-Зубра"11:1

21 квітня. Стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Бала, 1 2:0 - Бала, 8 3:0 - Гринів, 11 4:0 - Грем, 12 5:0 - Грем, 12 5:1 - Одноріг Денис, 22 6:1 - Бала, 24 7:1 - Бала, 28 8:1 - Гринів, 31 9:1 - Грем, 34 10:1 - Грем, 34 11:1 - Грем, 40



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2007 р.н.

"Рух" - "Галичина-3убра"4:0

21 квітня. Стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Буць, 13 2:0 - Гринів, 33 3:0 - Скаліш, 43 4:0 - Банах, 49



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2006 р.н.

Перша ліга

"Прогрес" - ФК "Львів-2006-3"3:0

21 квітня. Стадіон "Україна"

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Джура Дмитро, 6 2:0 - Торос, 44 3:0 - Гірняк, 49

"Покрова-Ямпіль" - "Янів" 2:1

21 квітня. Стадіон с. Ямпіль

Арбітр: Руслан Левицький

Голи: 1:0 - Штай Роман, 15 2:0 - Ярош, 38 2:1 - Бучковський Данило, 50



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2005 р.н.

Вища ліга

"Галичина-1" - ФК "Львів-2005"0:2

21 квітня. Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Руслан Чарнота

Голи: 0:1 - Михайлів Віталій, 11 0:2 - Бочуляк Артур, 34

"СДЮШОР-4" - "Карпати-2005"1:5

21 квітня. Стадіон "Школяр"

Арбітр: Ігор Северинчук

Голи: 0:1 - Фостик Максим, 13 0:2 - Харитонов Артур, 18 1:2 - Семенів Павло, 24 1:3 - Кулик Максим, 26 1:4 - Мамонов Роберт, 50 1:5 - Протасевич Назар, 50



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2004 р.н.

Вища ліга

"Торпедо-1" - "Рух-2004"1:1

21 квітня. Стадіон "Торпедо"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: 0:1 - Вишинський Богдан, 34; 1:1 - Столярик Віталій, 54

Друга ліга

СДЮШОР-4-2 - "Вікторія"5:0

21 квітня. Стадіон "Школяр"

Арбітр: Ігор Северинчук

Голи: 1:0 - Соляк Юрій, 5 2:0 - Сорока Владислав, 35 3:0 - Закалик Данило, 38 4:0 - Сорока Владислав, 40 5:0 - Сорочинський Сергій, 43



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2003 р.н.

"Галичина-2003" - "УФК-Карпати"0:2

21 квітня. Стадіон "Академія"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: 0:1 - Дацюк Андрій, 29 0:2 - Протасевич Михайло, 41

"Черляни" - "Янтарний"0:2

21 квітня. Стадіон с. Черляни

Арбітр: Ігор Савка

Голи: 0:1 - Фульмес Іван, 20 0:2 - Фульмес Іван, 42



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2001 р.н.

"Фенікс" - "Опір"5:3

21 квітня. Стадіон "Хлібзавод"

Арбітр: Олег Федьків

Голи: 1:0 - Колодій, 25 2:0 - Жета Володимир, 34 2:1 - Ніштук, 41 2:2 - Ніштук, 44 3:2 - Жета Володимир, 51 3:3 - Ціпора, 55 4:3 - Константінов, 58 5:3 - Генущак, 61



Чемпіонат України

U-19

Перша ліга

Група "2"

19 квітня - середа

ФК "Опір" Львів - "Верес" Рівне 1:0

Арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківська)

Асистенти арбітра: Онишків А.В. (Львів) Цмоканич Н.М. (Львів)

Спостерігач: Кусень Р.М. (Львів)

"Поділля" Хмельницький - "Гірник" Новояворівськ 2:1

Арбітр: Байдюк М.Ю.(Чернівецька)

Асистенти арбітра: Ратушний Р.А.(Хмельницький) Матковська М.В. (Хмельницький)

Спостерігач: Папірович В.Г.(Хмельницький)

ФК "Тепловик" - ДЮСШ-3 І.Франківськ - ДЮФШ ФК "Мункач" Мукачеве 2:1

Арбітр: Горошко Б.І. (Львівська)

Асистенти арбітра: Юзьків Т.М. (Івано-Франківськ), Заліський І.П. (Івано-Франківськ)

Спостерігач: Луцький В.А. (Івано-Франківськ)

20 квітня - четвер

"Буковина" Чернівці - ФК "Львів"

Арбітр: Садковський І.В.(Тернопіль)

Асистенти арбітра: Горбатюк І.І. (Чернівці) Горбатюк О.І. (Чернівці)

Спостерігач: Каліта І.П. (Чернівці)



ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

Вікова група 2004 р.н.

Друга ліга

"Торпедо-2" - "Галичина-3"2:2

19 квітня. Стадіон "Торпедо"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: 0:1 - Конарєв Олександр, 20; 1:1 - Сапожніков, 25; 2:1 - Заремба, 36; 2:2 - Конарєв Олександр, 50



ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

2 тур

Юнацькі склади

"Рочин" Соснівка - СКК "Демня" 6:0

09 квітня. Стадіон: "Шахтар" Червоноград

Арбітр: Андрій Смольський

Асистенти арбітра: Андрій Баран, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Кінах Володимир, 29 2:0 - Кінах Володимир, 39 3:0 - Катарина Тарас, 59 4:0 - Чегус Павло, 65 5:0 - Ігнатович Ігор, 71 6:0 - Солодкий Любомир, 74

"Рочин" Соснівка: Скрутень Андрій (Ващишин Михайло, 69); Литвинюк Олег (Танчин Сергій, 49); Катарина Тарас; Равлінко Дмитро; Марчук Олег (Курінний Василь, 69); Ігнатович Ігор; Гавалко Юрій; Кінах Володимир (Солодкий Любомир, 66); Кабан Ростислав (Мартинюк Вадим-Дем'ян, 64); Пукас Юрій (Чегус Павло, 55); Збишко Юрій (Поломаний Богдан, 10)

СКК "Демня": Шимбра Юрій; Держило Руслан (Козак Дем'ян, 74); Кулик Юрій (Панченко Сергій, 63); Герилів Василь; Савчук Владислав (Яріш Роман, 48); Давидяк Олег; Скварок Роман; Гриців Михайло (Мудрий Остап, 62); Шкромида Євген (Хруставчук Дмитро, 41); Процюк Іван (Суходольський Михайло, 70); Раделицький Мар'ян

"ПРОГРЕС" переможець

LVIV JUNIOR CUP-2017

2010 р.н.

11 квітня - вівторок

Стадіон ім. Б.Маркевича

ФК "Львів-1" - "Старт" Львів 1:1

"Карпати-2011" - клуб "Лева" Львів 0:11

ФК "Львів-2" - клуб "Лева-2" Львів 1:2

"Карпати-2010" - "Прогрес" Львів 1:2

ФК "Львів-1" - клуб "Лева" Львів 2:1

"Карпати-2011" - "Старт" Львів 0:3

ФК "Львів-2" - "Прогрес" Львів 0:4

"Карпати-2010" - клуб "Лева-2" Львів 3:4

ФК "Львів-1 - "Карпати-2011" Львів 3:0

"Старт" Львів - Клуб "Лева" Львів 0:2

ФК "Львів-2" - "Карпати-2010" Львів 3:4

клуб "Лева-2" Львів - "Прогрес" Львів 0:3

Команда В Н П М`ячі О
1 ФК "Львів-1" 2 1 0 6-2 7
2 Клуб "Лева" Львів 2 0 1 14-2 7
3 "Старт" Львів 1 1 1 4-3 4
4 "Карпати-2011" Львів 0 0 3 0-17 0
Команда В Н П М`ячі О
1 "Прогрес" Львів 3 0 0 9-1 9
2 клуб "Лева-2" Львів 2 0 1 6-7 6
3 "Карпати-2010" Львів 1 0 2 8-9 3
4 ФК "Львів-2" 0 0 3 4-10 0

12 квітня - середа

Стадіон ім. Б.Маркевича

Матчі за 5-8 місце:

"Карпати-2010" - "Карпати-2011" 4:3

ФК "Львів-2" - "Старт" 0:3

Матч за 7-8 місце:

"Карпати-2011" - ФК "Львів-2" 0:1

Матч за 5-6 місце:

"Карпати-2010" - "Старт" 2:1

1/2 фіналу

"Прогрес" - клуб "Лева" 4:0

клуб "Лева-2" - ФК "Львів-1" 2:0

Матч за третє місце

клуб "Лева" - ФК "Львів-1" 0:3

ФІНАЛ

клуб "Лева-2" - "Прогрес" 0:0, п. 3:4

"КАРПАТИ-2006" ПЕРЕМОЖЕЦЬ

LVIV JUNIOR CUP-2017

2005-2006 р.н.

10 квітня - понеділок

Стадіон ім. Б.Маркевича

"Карпати-2006" Львів - СФК "Дубляни" 10:0

"Прогрес" Львів - ФК "Львів-2006" 1:1

"Карпати-2006" Львів - "Ямпіль-Покрова" 2:0

ФК "Львів-2006" - "Буг-Арсенал" Сокаль 0:3

"Ямпіль-Покрова" - СФК "Дубляни" 3:1

"Прогрес" Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль 3:0

"Зоря" Трускавець - "Титан-Знесіння" Львів 0:3

"Ватра" Пикуловичі - "Рух-2006" Винники 0:15

"Титан-Знесіння" Львів - ФК "Львів-2005"

"Ватра" Пикуловичі - СК "Леви" Львів 0:1

ФК "Львів-2005" - "Зоря" Трускавець 3:0

СК "Леви" Львів - "Рух-2006" Винники 0:1

Команда В Н П М`ячі О
1 "Карпати-2006" Львів 2 0 0 12-0 6
2 "Ямпіль-Покрова" 1 0 1 3-3 3
3 СФК "Дубляни" 0 0 2 1-15 0
Команда В Н П М`ячі О
1 "Прогрес" Львів 1 1 0 4-1 4
2 "Буг-Арсенал" Сокаль 1 0 1 3-3 3
2 ФК "Львів-2006" 0 1 1 1-4 1
Команда В Н П М`ячі О
1 ФК "Львів-2005-2" 2 0 0 10-0 6
2 "Титан-Знесіння" Львів 1 0 1 3-7 3
3 "Зоря" Трускавець 0 0 2 0-6 0
Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух-2006" Винники 2 0 0 16-0 6
2 СК "Леви" Львів 1 0 1 1-1 3
3 "Ватра" Пикуловичі 0 0 2 0-16 0

11 квітня - вівторок

Стадіон ім. Б.Маркевича

Матч за 9-12 місце: ФК "Львів-2006" - СФК "Дубляни" 5:0

1/4 фіналу: "Рух-2006" Винники - "Титан-Знесіння" Львів 3:0

"Карпати-2006" Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль 3:1

"Прогрес" Львів - "Ямпіль-Покрова" 0:1

СК "Леви" Львів - ФК "Львів-2005" 1:1, п. 0:1

Матч за 9-10 місце : "Ватра" Пикуловичі - ФК "Львів-2006" 0:6

Матчі за 5-8 місце: "Титан-Знесіння" - "Буг-Арсенал" Сокаль 0:3

Матчі за 5-8 місце: СК "Леви" Львів - "Прогрес" Львів 0:1

1/2 фіналу: "Рух-2006" Винники - "Карпати-2006" Львів 0:0, п. 0:2

1/2 фіналу: ФК "Львів-2005" - "Ямпіль-Покрова" 2:0

Матч за 7-8 місце: "Титан-Знесіння" Львів - СК "Леви" Львів 0:2

Матч за 5-6 місце: "Буг-Арсенал" Сокаль - "Прогрес" Львів 0:2

Матч за 3-4 місце: "Рух-2006" Винники - "Ямпіль-Покрова" 3:0

ФІНАЛ: "Карпати-2006" - ФК "Львів-2005" 0:0, п. 3:2

"ФЕНІКС" ПОТОРИЦЯ переможець

LVIV JUNIOR CUP-2017

2004

Результати матчів

10 квітня - понеділок

Стадіон ім. Б.Маркевича

"Рух" Винники - СК "Леви" Львів 1:2

"Вікторія" Львів - "Тріумф" Львів 2:3

"Рух" Винники - "Вікторія" Львів 5:0

СК "Леви" Львів - "Тріумф" Львів 4:0

"Рух" Винники - "Тріумф" Львів 5:0

"Вікторія" Львів - СК "Леви" Львів 2:6

"Фенікс" Поториця - "Зоря" Трускавець 3:0

"Сталь" Львів - СДЮШОР-4 Львів 2:2

"Зоря" Трускавець - "Сталь" Львів 0:3

СДЮШОР-4 Львів - "Фенікс" Поториця 1:0

"Зоря" Трускавець - СДЮШОР-4 Львів 0:3

"Фенікс" Поториця - "Сталь" Львів 3:0

Команда В Н П М`ячі О
1 СК "Леви" Львів 3 0 0 11-2 9
2 "Рух" Винники 2 0 1 11-2 6
3 "Тріумф" Львів 1 0 2 3-11 3
4 "Вікторія" Львів 0 0 3 4-14 0
Команда В Н П М`ячі О
1 СДЮШОР-4 Львів 2 1 0 6-2 7
2 "Фенікс" Поториця 2 0 1 6-1 6
3 "Сталь" Львів 1 1 1 5-5 4
4 "Зоря" Трускавець 0 0 3 0-9 0

11 квітня - вівторок

Стадіон ім. Б.Маркевича

Матч за 5-8 місце: "Вікторія" Львів - "Сталь" Львів 3:0

1/2 фіналу: СК "Леви" - "Фенікс" Поториця 1:2

1/2 фіналу: "Рух" Винники - СДЮШОР-4 Львів 0:1

Матч за 5-6 місце: "Тріумф" Львів - "Вікторія" Львів 3:0

Матч за 3-4 місце: СК "Леви" Львів - "Рух" Винники 2:0

ФІНАЛ: "Фенікс" Поториця - СДЮШОР-4 Львів 3:1



Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2017 та 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 СКК "Демня" X 13 10 2 1 37-9 32
2 ФК "Миколаїв" X 13 9 2 2 29-12 29
3 "Фенікс-Стефано" П. X 13 8 2 3 28-13 26
4 "Юність" Г. X 13 8 2 3 24-15 26
5 "Рочин" С. X 13 7 4 2 25-9 25
6 Погонь Л. X 13 7 2 4 20-16 23
7 "Юність" В.Б. X 13 6 1 6 18-15 19
8 ФК "Самбір" X 13 5 3 5 13-14 18
9 "Гірник" Н. X 13 5 0 8 13-19 15
10 "Кар`єр" Т. X 13 4 3 6 17-20 15
11 "Галичина" В.Д. X 13 2 4 7 9-27 10
12 "Кордія-Муроване" X 13 3 1 9 15-28 10
13 Енергетик Д. X 13 2 2 9 21-38 8
14 ФСК Яворів X 13 1 0 12 8-42 3
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 13
2
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г. 8
3 - 4
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 7
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д.
5
БОЛКІТ Максим "Рочин" С. 6
6 - 14
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 5
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДИГАС Андрій "Фенікс-Стефано" П.
КУХАРСЬКИЙ Андрій СКК "Демня"
СИНИШИН Ігор ФК "Миколаїв"
ІВАНЕЦЬ Михайло "Фенікс-Стефано" П.
ПУШКАР Василь "Фенікс-Стефано" П.
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло ФК "Миколаїв"
КОХМАН Андрій "Рочин" С.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 13 11 0 2 58-9 33
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 13 11 0 2 75-12 33
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 13 10 0 3 41-16 30
4 "Гірник" (юнаки) Н. X 13 9 1 3 32-16 28
5 "Юність" (юнаки) Г. X 13 8 1 4 34-23 25
6 ФК "Самбір" (юнаки) X 13 7 1 5 16-10 22
7 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 13 7 1 5 23-28 22
8 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 13 7 0 6 28-26 21
9 "Рочин" (юнаки) С. X 13 6 2 5 33-26 20
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 13 4 0 9 22-38 12
11 ФСК "Яворів" (юнаки) X 13 2 0 11 14-67 6
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 13 2 0 11 15-31 6
13 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 13 2 0 11 12-58 6
14 СКК "Демня" (юнаки) X 13 2 0 11 6-49 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 12 8 3 1 30-11 27
2 "Прикарпаття" Ст.С. X 11 8 1 2 24-9 25
3 ФК "Новошичі" X 12 7 2 3 32-14 23
4 "Нафтовик" Б. X 12 7 2 3 22-15 23
5 ФК Добромиль X 13 7 1 5 25-16 22
6 "Зоря" Т. X 13 5 2 6 23-32 17
7 СК Східниця X 12 4 2 6 18-25 14
8 ФК "Ходорів" X 11 2 4 5 14-23 10
9 ФК "Стебник" X 13 2 3 8 16-31 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 13 1 0 12 9-37 3
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 Сокіл Б. X 10 6 2 2 22-9 20
2 "Локомотив" Р.Р. X 10 6 2 2 21-14 20
3 Думна Р. X 9 5 3 1 19-7 18
4 Сокіл З. X 10 3 3 4 22-20 12
5 СКК Пісочна X 10 3 2 5 21-26 11
6 ФОК "Городок" X 10 3 1 6 7-17 10
7 "Богун" Б. X 9 2 3 4 13-16 9
8 "Будівельник" З. X 10 2 2 6 13-29 8
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 10 10 0 0 47-7 30
2 "Богун" (юнаки) Б. X 10 7 1 2 19-14 22
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 10 6 0 4 39-13 18
4 "Думна" (юнаки) Р. X 10 6 0 4 26-27 18
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 10 3 0 7 13-26 9
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 10 3 0 7 14-30 9
7 "Будівельник" (юнаки) З. X 10 2 1 7 13-41 7
8 "Сокіл" (юнаки) Б. X 10 2 0 8 13-26 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 12 12 0 0 70-4 36
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 12 8 1 3 34-14 25
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 12 7 3 2 33-20 24
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 12 7 1 4 34-15 22
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 12 5 3 4 28-22 18
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 11 4 3 4 24-17 15
7 ФК "Стебник" (юнаки) X 12 4 1 7 27-23 13
8 ФК "Ходорів" (юнаки) X 10 2 1 7 3-29 7
9 СК "Східниця" (юнаки) X 11 1 1 9 8-86 4
10 ФК "Новошичі" (юнаки) X 12 1 0 11 6-37 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 11 7 2 2 34-12 23
2 ФК "Синьковичі" X 11 7 2 2 26-13 23
3 Сокіл Р.Р. X 10 6 1 3 20-11 19
4 Сокіл Я. X 11 5 4 2 17-14 19
5 Карпати К.Б. X 10 5 2 3 13-11 17
6 ФК "Радехів" X 11 4 1 6 13-17 13
7 ФК "Давидів" Д. X 11 4 0 7 15-20 12
8 ФК Гамаліївка X 10 2 2 6 8-16 8
9 Збиранка Г. X 11 1 0 10 10-42 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 10 10 0 0 43-5 30
2 ФК "Давидів" (юнаки) X 11 7 1 3 26-11 22
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 11 7 1 3 33-11 22
4 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 10 6 1 3 27-10 19
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 11 6 0 5 32-22 18
6 ФК "Замок" (юнаки) X 11 5 1 5 17-19 16
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 11 4 0 7 10-25 12
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 10 1 0 9 19-62 3
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 11 0 0 11 2-44 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 12 8 2 2 34-10 26
2 МФК "Галичина" Д. X 12 8 1 3 35-14 25
3 "Карпати" Ст.С. X 12 7 2 3 24-16 23
4 "Кохавинка" Г. X 11 6 2 3 18-13 20
5 Сокіл В.Г. X 12 5 3 4 21-17 18
6 Верес В.Л. X 11 5 2 4 18-23 17
7 ФК "Солонка" X 12 4 2 6 20-21 14
8 "Сокіл" С. X 12 3 3 6 19-31 12
9 Сокіл С. X 12 2 2 8 19-37 8
10 "Форвард" Г. X 12 1 1 10 13-39 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 12 10 1 1 35-9 31
2 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 11 7 2 2 29-9 23
3 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 12 7 1 4 25-13 22
4 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 12 6 3 3 41-21 21
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 12 6 1 5 28-25 19
6 "Сокіл" (юнаки) С. X 12 5 3 4 23-18 18
7 "Верес" (юнаки) В.Л. X 11 5 0 6 14-23 15
8 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 12 3 1 8 15-24 10
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 12 3 0 9 11-32 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 12 1 0 11 7-54 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 11 9 0 2 26-9 27
2 "Шахтар" О. X 11 7 2 2 32-8 23
3 ФК "Комарів" X 11 7 1 3 29-16 22
4 "Юність-2" В.Б. X 11 6 2 3 30-21 20
5 "Слава" Т. X 10 5 1 4 15-14 16
6 ФК "Руданці" X 10 5 1 4 15-23 16
7 "Західний Буг" П. X 11 5 1 5 22-22 16
8 "Стандарт" А. X 10 2 2 6 13-20 8
9 ФК Куликів X 10 1 0 9 6-23 3
10 "Енергетик-2" Д. X 11 1 0 10 13-45 3
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 13 9 2 2 19-12 29
2 "Легінь" Б. X 13 9 1 3 34-19 28
3 ФК "Бори" Б. X 13 8 2 3 31-18 26
4 ФК "Чорнушовичі" X 12 7 2 3 27-15 23
5 "Лео-Кераміка" Н. X 13 6 3 4 23-24 21
6 "Берізка" П. X 12 5 3 4 19-18 18
7 "Фенікс-Стефано-2" П. X 13 5 2 6 28-22 17
8 ФК "Оброшино" X 13 5 2 6 21-26 17
9 "Леоні" Н. X 12 3 5 4 20-22 14
10 "Сокіл" Л. X 12 4 2 6 24-31 14
11 Хімік Н.Р. X 13 1 2 10 9-26 5
12 Гарт Д. X 13 0 2 11 18-40 2

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини