АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Алєксеєв Дмитро Андрійович - 21
Ганкевич Ігор Володимирович - 19
Глушко Андрій Олегович - 18
Домальчук Олег Геннадійович - 22
Івашко Богдан Зіновійович - 18
Кульчицький Яромир Олегович - 17
Малицький Богдан Володимирович - 19
Романів Олег Юрійович - 18
Салдан Володимир Семенович - 25
Шостак Юрій Володимирович - 23
Юнко Андрій Богданович - 31
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   148 149 150 151 152      

Кубок Федерації футболу Львівської області

28 лютого - пятниця

ФК "Куликів" - ФК "Янів" І.Франкове 3:2

02 березня - субота

ФК "Черляни-Городок" - "Покрова" U-17 Львів матч перенесено

03 березня - неділя

ФК "Лапаївка" - ФК "Рудно" 3:0

ФК "Добросин" - "ТрансСервіс-1" Зубейки 1:4

"Гарай" Жовква - "Нива" Дубляни 0:1

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Волком" Волиця 3:0

СКК "Пісочна" - ФК "Ходорівщина" Ч.Острів 5:0

"Будівельник" Пустомити - ФК "Ходорів"

ФК "Бори" Бориничі - "Ольвія" Бібрка 1:2

Матч попереднього етапу : ФК "Вишня" - "Карпати" С.Село 2:0

Матч "Шахтар" Червоноград - "Стандарт" Артасів та "Чайка" Ставчани - переможець пари ФК "Вишня" - "Карпати" С.Село відбудуться пізніше

ДЕТАЛЬНІШЕ

VIII звітно-виборна Конференція Федерації футболу Львівської області

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів

1/8 фіналу XIV традиційного зимового турніру з футболу присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів.

21 лютого - четвер

"Гірник" Соснівка - "Шахтар" Червоноград 2:1

"Карпати" К.Бузька - ФК "Лапаївка" 2:0

22 лютого - п`ятниця

ФК "Миколаїв" - ФК "Слобідка" 4:1

23 лютого - субота

"Скала" Стрий - ФК "Підбуж" матч перенесено

24 лютого - неділя

ФК "Яричів" - "УФК" U-17 Львів 1:1, пен. 3:4

СКК "Демня" - ФК "Ходорівщина" Ч.Острів 7:1

"Рух" Винники - ФК "Городок-Черляни" 5:0

"Прикарпаття" Ст.Самбір - "Чайка" Ставчани 7:5

ДЕТАЛЬНІШЕ

Кубок Федерації футболу Львівської області

1/16 фіналу Кубка Федерації футболу Львівської області

22 лютого - пятниця

ФК "Миколаїв-2" - ФК "Янів" Івано-Франкове 1:1, пен. 1:3

23 лютого - субота

ФК "Куликів" - СДЮШОР "Карпати" U-16 Львів 3:1

"Нива" Дубляни - "СДЮШОР-4" Львів 3:0

ФК "Звенигород" - "Галичина/Покрова" U-17 Львів 0:1

СКК "Пісочна" - СК "Дон Боско" Львів 6:3

24 лютого - неділя

ФК "Добросин" - СДЮШОР "Карпати" U-17 Львів 3:3, п. 4:2

"ТрансСервіс-1" Зубейки - ДЮСШ Жовква U-17 7:0

"Гарай" Жовква - ДЮФШ ФК "Львів" 3:2

ФК "Вишня" С.Вишня - "Карпати" С.Село матч перенесено

"Ватра" В.Глібовичі - "Будівельник" Пустомити 1:0

ФК "Бори" Бориничі - "Литмір" Присліп 4:0

ФК "Рудно" - "Зоря" Керниця 6:0

"Авангард" Жидачів - "Ольвія" Бібрка 1:1,п. 4:5

"Верховина" З.Вода - "Волком" Волиця 1:3

"Галичина" В.Дорошів - "Стандарт" Артасів 1:4

ДЕТАЛЬНІШЕ

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів


12 лютого - вівторок

"Галичина-Покрова" U-17 - ФК "Лапаївка" 0:7


13 лютого - середа

ФК "Ходорів" - ФК "Ходорівщина" Ч.Острів 2:3


14 лютого - четвер

"Полонія" Перемишль - СК "Дон Боско" Львів 4:2

"Погонь" Львів - "Карпати" Ст.Село 3:1

"УФК" U-17 Львів - "Хімік" Н.Розділ 3:1


15 лютого - пятниця

"Гарай" Жовква - ДЮСШ Жовква 2:1

"Гірник" Соснівка - ФК "Добросин" 2:1

"Ольвія" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 3:1

ФК "Миколаїв" - "Карпати" К.Бузька 2:1

ФК "Янів" І.Франкове - ФК "Вишня" С.Вишня 3:2

"Рух" Винники - ФК "Звенигород" 8:1


16 лютого - субота

"Карпати" U-17 Львів - СКК "Демня"

ФК "Лапаївка" - ФК "Рата" В.Мости 2:0

"Галичина-Покрова" U-17 - "Волком" Волиця 0:5

СКК "Пісочна" - ФК "Миколаїв-2" 1:1

ФК "Слобідка" - ФК "Бори" 2:1

"Скала" Стрий - "Авангард" Жидачів 4:0


17 лютого - неділя

"Карпати" U-16 Львів - "СДЮШОР-4" Львів 10:0

"Нива" Дубляни - ФК "Львів" 4:1

СФК "Муроване" - ФК "Яричів" 1:1

ФК "Куликів" - "ТрансСервіс-1" Зубейки 1:2

"Галичина" Дорошів - "Шахтар" Червоноград 1:2

ФК "Добросин" - ДЮСШ Жовква U-17 2:1

"Гарай" Жовква - "Гірник" Соснівка 0:5

ФК "Ходорівщина" Ч.Острів - "Ольвія" Бібрка 1:0

ФК "Ходорів" - "Ватра" В.Глібовичі 6:0

"Прикарпаття" Ст.Самбір - "Литмір" Присліп 3:1

"Зоря" Хлопчиці - ФК "Підбуж" 2:4

ФК "Черляни-Городок" - ФК "Вишня" С.Вишня 1:3

"Зоря" Керниця - ФК "Янів" І.Франкове 1:3

"Будівельник" Пустомити - "Чайка" Ставчани 0:2

ФК "Рудно" - "Верховина" З.Вода 0:0

"Волком" Волиця - ФК "Рата" В.Мости 2:1

Жеребкування пар 1/8 фіналу XIV традиційного зимового турніру з футболу присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів відбудеться 18 лютого о 12 год. в приміщенні Федерації футболу . Матчі 1/8 фіналу пройдуть з 21 по 24 лютого 2013 року.

18 лютого о 12.30 відбудеться жеребкування першого етапу розіграшу Кубка ФФЛ, у якому розпочнуть виступати 32 команди, які припинили свої виступи у турнірі присвяченому пам`яті заслуженого тренера Ернеста Юста. Матчі першого етапу пройдуть 23-24 лютого.

ДЕТАЛЬНІШЕ

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів


07 лютого - четвер

"Хімік" Н.Розділ - "Карпати" Ст.С. 4:2

ФК "Яричів" - ФК "Львів" 1:0

"СДЮШОР-4" U-17 - "Рух" Винники 2:7


08 лютого - пятниця

"Скала" Стрий - ФК "Слобідка" 1:2

"Олімп" І.Франкове - ФК "Черляни-Городок" 0:2


09 лютого - субота

СДЮШОР "Карпати" U-17 - "Полонія" Перемишль 0:4

"Галичина-Покрова" U-17 - ФК "Рата" 1:5

"Гірник" Соснівка - ДЮСШ Жовква U-17 4:1

"Гарай" Жовква - ФК "Добросин" 1:1

"Карпати" К.Бузька - ФК "Миколаїв-2" 6:0

ФК "Миколаїв" - СКК "Пісочна" 6:1

"Авангард" Жидачів - ФК "Бори" Бориничі 5:2

СФК "Муроване" - "Нива" Дубляни 1:0


10 лютого - неділя

СДЮШОР "Карпати" U-16 - ФК "Звенигород" 4:4

"ЛУФК" U-17 - "Погонь" Львів 7:1

ФК "Львів" - СФК "Муроване" 4:3

"Нива" Дубляни - ФК "Яричів" 1:2

"Шахтар" Червоноград - "ТрансСервіс-1" 4:3

"Галичина" Дорошів - ФК "Куликів" 2:7

ФК "Ходорівщина" - "Ватра" В.Глібовичі 1:1

ФК "Ходорів" - "Ольвія" Бібрка 4:1

ФК "Підбуж" - "Литмір" Присліп 2:1

"Зоря" Хлопчиці - "Прикарпаття" Ст.Самбір 1:2

ФК "Лапаївка" - "Волком" Волиця 4:1

"Зоря" Керниця - ФК "Вишня" С.Вишня 1:2

"Верховина" З.Вода - "Чайка" Ставчани 1:6

ФК "Рудно" - "Будівельник" Пустомити 1:2


11 лютого - понеділок

"Полонія" Перемишль - СКК "Демня" 0:2

ДЕТАЛЬНІШЕ

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів


31 січня - четвер

СКК "Демня" - СК "Дон Боско" 3:0

"СДЮШОР-4" U-17 - ФК "Звенигород" 1:4


01 лютого - пятниця

14.00 ФК "Янів" Івано-Франкове - ФК "Вишня" С.Вишня матч не відбувся


02 лютого - субота

СДЮШОР "Карпати" U-16 - "Рух" Винники 1:10

СКК "Пісочна" - "Карпати" К.Бузька 1:2

"Авангард" Жидачів - ФК "Слобідка" 1:3

"Скала" Стрий - ФК "Бориничі" 3:0


03 лютого - неділя

13.30 СДЮШОР "Карпати" U-17 - СК "Дон Боско" 0:3

15.30 "ЛУФК" U-17 - "Карпати" С.Село 4:0

ФК "Куликів" - "Шахтар" Червоноград 3:4

"Галичина" Дорошів - "ТрансСервіс-1" 1:3

ФК "Підбуж" - "Прикарпаття" Ст.Самбір 3:3

"Зоря" Хлопчиці - "Литмір" Присліп 4:0

"Зоря" Керниця - ФК "Черляни-Городок" 0:2

"Будівельник" Пустомити - "Верховина" З.Вода 1:0

ФК "Рудно" - "Чайка" Ставчани 1:2


04 лютого - понеділок

"Хімік" Н.Розідл - "Погонь" Львів 2:2

Окремі матчі перенесено через погодні умови. Дата та час проведення комітет з проведення змагань повідомить пізніше.

ДЕТАЛЬНІШЕ

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів

28 січня комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області затвердив склад підгруп XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, що проходить в рамках святкування 50-річчя ФК "Карпати" Львів.

Змагання проходитимуть у 13 підгрупах, переможці яких та три кращі по рейтингу команди, які визначить комітет з проведення змагань здобудуть право виступати в 1/8 фіналу. Команди, які не попадуть в число 16 кращих змагатимуться за Кубок Федерації футболу Львівської області.

Склад підгруп :

Підгрупа 1 (Львів, ст. АФ "Карпати") - СДЮШОР «Карпати-U-17» Львів; СКК «Демня»; СК «Дон-Боско»; «Полонія» Перемишль

Підгрупа 2 (Львів, ст. АФ "Карпати") - «УФК- U-17» Львів; «Хімік» Н.Розділ; «Погонь» Львів; «Карпати» Ст.Село

Підгрупа 3 (Львів, ст. АФ "Карпати") - СДЮШОР «Карпати-U-16» Львів; «Рух» Винники; «СДЮШОР-4 U-17» Львів; ФК «Звенигород»

Підгрупа 4 (м. Львів,ст.Школяр) - «Галичина-Покрова U-17»; ФК «Лапаївка»; «Рата» В.Мости; «Волком» Волиця

Підгрупа 5 (с.Муроване) - СФК «Муроване»; «ФК Львів U-17»; ФК «Яричів» Н.Яричів; «Нива» Дубляни

Підгрупа 6 (с.Великий Дорошів) - ФК «Куликів»; «Шахтар» Червоноград; «ТрансСервіс-1» Зубейки; «Галичина» В.Дорошів

Підгрупа 7 (с.Туринка) - ФК «Гарай»(Жовква); ДЮСШ Жовква- U-17; «Гірник» Соснівка; ФК «Добросин»

Підгрупа 8 (м.Миколаїв) - ФК « Миколаїв»; СКК «Пісочна»; «Карпати» К.Бузька; ФК «Миколаїв» юнаки

Підгрупа 9 (м.Ходорів) - ФК «Ходорів»; «Сокіл» В.Глібовичі; «Ольвія» Бібрка ; ФК «Ходорівщина» Чорний Острів

Підгрупа 10 (с.Довге) - «Скала»(Моршин); «Авангард»(Жидачів); ФК «Слобідка» Стрийський р-н.; ФК «Бори» Бориничі

Підгрупа 11 (смт.Підбуж - с.Хлопчиці) - ФК «Підбуж»; «Прикарпаття» Ст. Самбір; «Зоря» Хлопчиці; «Литмір» Присліп

Підгрупа 12 (с.Керниця - смт.Івано-Франкове) - «Зоря» Керниця; ФК «Вишня» С.Вишня ; ФК «Городок-Черляни»; ФК «Янів» І-Франкове

Підгрупа 13 (с.Рудно - м.Пустомити) - ФК «Рудно»; СК «Чайка» Ставчани; ФК «Будівельник» Пустомити ; «Верховина» З.Вода

ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА.

ВСІ ПЕРЕМОЖЦІ І ФІНАЛІСТИ

Представляємо Вашій увазі переможців та фіналістів турніру пам`яті Ернеста Юста

Рік Переможець Фіналіст Результат К-сть команд
2000 "Динамо" Львів "Цементник-Хорда" Миколаїв 3-1 8
2001 "Карпати" Львів СКА "Орбіта" Львів 1-0 12
2002 "Рава" Р.Руська "Карпати" Трускавець 1-1,п.4-2 15
2003 "Нафтовик" Долина "Техно-Центр" Рогатин 2-1 16
2004 "Рава" Р.Руська "Карпати-2" Львів 1-0 12
2005 "Рава" Р.Руська "Нафком-Академія" Бровари 2-1 15
2006 "Карпати" К.Бузька "Карпати-2" Львів 0-0,п.3-2 12
2007 "Нива" Тернопіль "Сокіл" Суховоля 4-1 20
2008 "Галичина" Львів "Княжа" Добромиль 2-0 18
2009 "Шахтар" Червоноград "Газовик-Хуртовина" Комарно 4-3 28
2010 "Карпати" К.Бузька ФК "Куликів" 1-0 28
2011 "Кар`єр" Торчиновичі ФК "Куликів" 1-1,п.4-3 36
2012 "Рух" Винники "Карпати-2" Львів 1-0 40

XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста (оновлено)

Перший груповий етап стартуватиме 31 січня та 02-03 лютого і триватиме до 17 лютого 2013 року. Змагання проходитимуть у підгрупах по чотири команди сформованих по територіальному принципу у населених пунктах та стадіонах, які комітет з проведення змагань ФФЛ затвердить 28 січня 2013 року. Умови виступів команд-учасниць на другому етапі, який розпочнеться 23-24 лютого, визначиться після затвердження складу учасників. Усі матчі другого етапу проходитимуть на футбольному полі АФ «Карпати», яке надасть ФК «Карпати» Львів. Фінальний матч та матч за третє місце заплановано на 09-10 березня 2013 року.

Станом на 25 січня 2013 року заявки на участь у турнірі надали 47 команд, а саме: «Скала»(Моршин), «Рух»(Винники), ФК "Куликів", «Гірник»(Соснівка), ФК «Миколаїв», ЛСК «Погонь»(Львів), СКК «Демня», СКК «Пісочна», ФК «Вишня» (С.Вишня), «Сокіл»(В.Глібовичі), «Авангард»(Жидачів), "Хімік" Н.Розділ, ФК "Рата" (В.Мости), ФК "Добросин", СК «Дон Боско»(Львів), ФК «Яричів»(Н.Яричів), "Гарай" (Жовква), ФК "Ходорів", "Прикарпаття" Ст.Самбір, ФК «Лапаївка», «Карпати» (С.Село), СФК "Муроване", ФК «Будівельник» (Пустомити), ФК «Городок-Черляни», «Нива»(Дубляни), СК «Чайка» (Ставчани), ФК "Звенигород", «Ольвія»(Бібрка), «УФК- U-17»(Львів), СДЮШОР «Карпати- U-17» (Львів), «ФК Львів U-17», ДЮФШ "Галичина" U-17 (Львів), ДЮСШ "Жовква" U-17, СДЮШОР "Карпати" U-16 (Львів), СДЮШОР-4 U-17 (Львів), «Зоря»(Керниця), «Улар»(Київець), ФК «Підбуж», «Волком»(Волиця), «Зоря» Хлопчиці, ФК «Янів»(І-Франкове), ФК «Рудно», "ТрансСервіс-1" (Зубейки), "Верховина" (З.Вода), "Литмір" (Присліп), ФК "Ходорівщина" (Чорний Острів) та "Полонія" (Перемишль,Польша).

БОМБАРДИРИ ПРЕМ`ЄР-ЛІГА 5 СЕЗОНІВ

Наводимо Вашій увазі таблицю бомбардирів усіх пяти чемпіонатів Львівської області серед команд Прем`єр-Ліги . У Прем`єр-Лізі протягом 2008-2012 рр. забили 1461 м`яч (в середньому 3,03 м`яча за матч).

Таблиця бомбардирів пяти чемпіонатів Прем`єр-Ліги Львівської області з футболу

Вельмишановне панство!

Від щирого серця вітаємо Вас із Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком !

Зичимо Вам міцного здоров`я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.

Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого !

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ФФЛ

Згідно Рішення Виконавчого комітету ФФЛ від 22 грудня 2012 року на 16 березня 2013 року призначено проведення VIII звітно-виборної Конференції Федерації футболу Львівської області.

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   120

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо-2002" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 09.30

"Покрова" Львів - "Динамо-2003" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.30

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ

"КАРПАТИ-2009" Львів переможець

дитячого турніру з футболу

Lviv Junior Cup

серед команд 2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Покрова-Вікторія»

2. ФК «Львів-2009-1»

3. Карпати Кн.Ольги

4. «Скала» Стрий

5. «Рух» Винники

Група «Б»

1. «Карпати-2009» Львів

2. «Прогрес» Львів

3. ФК «Львів-2009-2»

4. ФК «Самбір»

5. «Лідер» Червоноград

Результати матчів

«Покрова-Вікторія» Львів – «Рух» Винники 2:0

ФК «Львів-09-1» - «Карпати» Кн.Ольги 3:2

ФК «Львів-09-2» - «Лідер» Червоноград 1:0

«Прогрес» Львів – ФК «Самбір» 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – «Карпати» Кн.Ольги 6:2

«Скала» Стрий – «Рух» Винники 3:2

«Карпати-2009» Львів – ФК "Самбір" 3:0

«Прогрес» Львів – "Лідер" Червоноград 0:2

ФК «Львів-09-1» - «Скала» Стрий 2:1

«Карпати» Кн.Ольги – «Рух» Винники 4:0

«Карпати-2009» Львів – «Прогрес» Львів 2:0

ФК «Самбір» - ФК "Львів-09-2" 1:1

«Покрова-Вікторія» Львів – «Скала» Стрий 4:0

ФК «Львів-09-1» - «Рух» Винники 1:0

"Лідер" Червоноград - «Карпати-2009» Львів 0:2

ФК "Львів-09-2" - "Прогрес" Львів 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – ФК «Львів-09-1» 4:0

«Карпати» Кн.Ольги – «Скала» Стрий 2:2

ФК «Львів-09-2» - "Карпати-2009" Львів 1:2

«Прогрес» Львів – «Лідер» Червоноград 0:2

Турнірна таблиця "А"

1. "Покрова-Вікторія" Львів - 12 очок, +14

2. ФК "Львів-09-1" - 9 очок, -1

3. "Карпати" Кн.Ольги - 4 очки, -1

4. "Скала" Стрий - 4 очки, -4

5. "Рух" Винники - 0 очок, -8

Турнірна таблиця "Б"

1. "Карпати-2009" Львів - 12 очок, +8

2. ФК "Самбір" - 5 очок, 0

3. ФК "Львів-09-2" - 5 очок, 0

4. "Лідер" Червоноград - 3 очок, -4

5. "Прогрес" Львів - 2 очки, -4

1/2 фіналу - "Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Самбір" 3:2

1/2 фіналу - ФК "Львів-09-1" - "Карпати-2009" Львів 0:2

Матч за 3 місце - ФК "Самбір" - ФК "Львів-09-1" 0:0, п. 2:3

ФІНАЛ - "Карпати-2009" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів 1:1, п. 3:2

Чемпіонат України

серед команд U-19

Перша ліга

28 березня - середа

"Рух" Винники - ДЮСШ "Тернопіль"

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)

Асистенти арбітра: Цмоканич Н.М. (Львів) Дуцяк О.І. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Лемех Я.Л. (Львів)

"Гірник" Новояворівськ - "Волинь" Луцьк

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 12.30

Арбітр: Радюкін Т.О.(Хмельницька)

Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів) Притула В.Г. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Валенко А.А. (Львів)

ФК "Бережани"-ДЮСШ (Бережани Тернопільської обл.) - ФК "Опір" (Львів)

Арбітр: Заліський І.П. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Федунець В.І. (Тернопіль) Брик М.М. (Тернопільська)

Спостерігач ФФУ Трач Б.Б. (Тернопіль)

ФК "Тепловик"-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - "Ніка" (Івано-Франківськ)

Арбітр: Леськів Я.А. (Львівська)

Асистенти арбітра: Микитин П.М. (Івано-Франківськ) Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ)

Спостерігач ФФУ Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

"Буковина" (Чернівці) - МФА (Мукачево Закарпатської обл.)

Арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківська)

Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці) Волощук А.О. (Чернівці)

Спостерігач ФФУ Маковій В.Д. (Чернівці)

ФК "Львів" переможець

дитячого турніру

Кубок Федерації

серед дітей 2008 р.н.

Стадіон «Україна»

21 березня – середа

ФК «Львів» білі – «Рух» Винники 3:0

ФК «Львів» сині – ФК «Запитів» 4:1

«Легіон-2» Київ – «Рух» Винники 0:11

«Легіон-1» Київ – ФК «Львів» білі 1:4

ФК «Львів» сині – «Галичина» Львів 0:7

«Легіон-2» Київ – ФК «Запитів» 0:6

«Легіон-1» Київ – «Галичина» Львів 1:3

22 березня – четвер

ФК «Львів» білі – ФК «Львів» сині 7:1

«Легіон-1» Київ – «Легіон-2» Київ 14:1

ФК «Львів» білі – «Галичина» Львів 5:0

ФК «Львів» сині – «Рух» Винники 0:2

ФК «Запитів» - «Легіон-1» Київ 0:4

«Галичина» Львів – «Легіон-2» Київ 11:0

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 8:2

23 березня – пятниця

«Рух» Винники – «Легіон-1» Київ 1:0

ФК «Львів» білі – «Легіон-2» Київ 17:0

«Рух» Винники – «Галичина» Львів 2:3

ФК «Львів» сині – «Легіон-1» Київ 2:1

ФК «Львів» білі – ФК «Запитів» 14:2

ФК «Львів» сині – «Легіон-2» Київ 14:0

ФК «Запитів» - «Галичина» Львів 1:1

Підсумкове турнірне становище:

1. ФК "Львів" білі - 18 очок

2. "Галичина" Львів - 13 очок

3. "Рух" Винники - 12 очок

4. ФК "Львів" сині - 9 очки

5. "Легіон-1" Київ - 6 очок

6. ФК "Запитів" - 4 очки

7. "Легіон-2" Київ - 0 очок

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Клуб Лева"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Покрова-Вікторія"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Рух" - "Прогрес"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Динамо - Леви

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

ФК Янів - Скала

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

СДЮШОР-4 - Буг-Арсенал

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Фенікс - Леви

АНОНС ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Спортивний зал "Галичина"

23 березня - п`ятниця

2010 р.н.

13.00 "Карпати" Львів - "Клуб Лева" Львів

2009 р.н.

13.30 "Карпати" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів

2008 р.н.

14.00 "Прогрес" Львів - "Рух" Винники

2005 р.н.

14.30 СДЮШОР-4 Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль

2006 р.н.

15.00 ФК "Янів" І.Франкове - "Скала" Стрий

2007 р.н.

15.30 "Динамо" Львів - СК "Леви" Львів

2004 р.н.

16.00 "Фенікс" Поториця - СК "Леви" Львів

17.30 УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД



ДЮФЛ Львівщини

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

Вікова група 2004 р.н.

ФК "Львів-2005" - "Галичина" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2006" - СДЮШОР-4 Львів 2:0

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Лемішко, Лень

ФК "Львів-2006" - "Спарта" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Шутяк (два), Лень - Ягольник

ТЕСТУВАННЯ КА АРБІТРІВ

ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

29 березня (четвер) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить тестування з фізичної підготовки арбітрів.

Місце проведення: легкоатлетичний манеж СКА, вул. Клепарівська.

Час проведення: 16.00 - ДЮФЛ України; 17.00 - арбітри до 40 років; 18.00 - арбітри після 40 років та НШФА.

Медична довідка про стан здоров`я є обов`язковою.

31 березня (субота) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить семінар та тестування з теоретичної підготовки арбітрів та спостерігачів.

Місце проведення: кафедра футболу ЛДУФК, стадіон "СКІФ", вул. Черемшини,17

Час проведення: 11.00 - 16.00

ЗАПРОШУЄМО ВПОДОБАТИ !!!!

Федерація футболу Львівської області запрошує вподобати офіційну сторінку у соціальниій мережі facebook



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини