АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Андрух Богдан Миколайович - 25
Балух Ігор Ігорович - 30
Буняк Іван Олексійович - 19
Галан Іван Миколайович - 16
Змисний Ростислав Михайлович - 15
Кравець Тарас Ярославович - 21
Кучера Володимир Васильович - 41
Мелінишин Сергій Віталійович - 21
Репетило Юрій Олегович - 17
Хамуляк Андрій Романович - 24
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
1   2 3 4 5 6   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Старт" З.Вода 0:1

07 лютого - середа.

Стадіон: імені Богдана Маркевича

Гол: Сенишин Назар (60 - з пенальті)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Михайло Савка, Тетяна Гринишена



ФОТОЗВІТ

фінального матчу

Турніру Е.Юста 2017 р.



Велика втрата для Мостищини

та для футбольної спільноти.

На 43-му році життя відійшов у вічність Роман Матис Голова Федерації Футболу Мостиського району.

Щирі співчуття рідним, близьким та колегам!

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

04 лютого - неділя

"Скала" U-17 Стрий - ФК "Калуш" 0:3

Стадіон "Арена Довге". 15.00

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Іван Родін, Остап Петріца

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

03 лютого - субота

"Покрова" Львів - "Галичина" В.Дорошів 2:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Михайло Савка

Асистента арбітра Олег Ващишин, Віталій Семенів

"Карпати" К.Бузька - "Нива" Дубляни 2:2

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Віталій Семенів, Тарас Путас

Голи: 0:1 - Дмитрів Олексій, 26; 1:1 - Суслов Микола, 30; 2:1 - Бровченко Іван, 50; 2:2 - Марциняк Ігор, 64

"Карпати" К.Бузька: Штибель Віталій; Свищ Микола (Борачок Олег, 57); Маліновський Василь (Равлик Віталій, 55); Луківський Тарас (Бабюк Андрій, 86); Журавчак Тарас (Слуцький Максим, 67); Ліпіцький Роман (Бровченко Іван, 46); Чабан Андрій; Слівінський Тарас; Цвик Володимир (Смага Михайло, 82); Суслов Микола; Паранюк Роман (Крук Ярослав, 88)

"Нива" Дубляни: Гасюк Андрій; Подоляк Арсен; Степчук Ігор; Пришляк Ростислав (Рубай Назар, 57); Гоголь Іван (Струк Богдан, 82); Дмитрів Олексій; Вовк Володимир; Гарасим Роман; Василина Роман; Клюс Юліан (Голуб Михайло, 68); Бойцун Олег (Марциняк Ігор, 46)

Попередження: Луківський Тарас, 63

ФК "Малинськ" - "Юність" Гійче 4:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Тарас Путас, Андрій Смольський

Голи: 1:0 - Карашенко Віктор, 24; 2:0 - Корнійчук Ярослав, 30; 2:1 - Дроботій Павло, 38; 3:1 - Корнійчук Ярослав, 55; 4:1 - Спелчук Вадим, 70

ФК "Малинськ": Фірман Юрій (Балушко Юрій, 46); Крабчинський Микита (Минко Олександр, 60); Миць Богдан (Свиридович Валерій, 68); Савицький Роман (Ющук Борис, 46); Новосад Тарас (Понедельнік Андрій, 46); Карашенко Віктор (Кірах Віктор, 54); Гайдучик Микола; Корнійчук Ярослав (Спелчук Вадим, 57); Брикса Віталій; Мицюк Дмитро (Лойко Василь, 46); Скоцький Богдан (Гергелюк Олександр, 46)

"Юність" Гійче: Яцків Юрій (Мойсин Андрій, 67); Харкевич Юрій; Сидорко Віталій; Яворський Зеновій; Бугайчук Євген (Гайдучок Михайло, 67); Рубан Сергій (Іванина Сергій, 57); Кравчук Любомир; Шафранський Сергій; Максимик Олег (Василів Василь, 57); Дроботій Павло; Великий Олесь (Грубий Мар`ян, 61)

Попередження: Яворський Зеновій, 89

"Сокіл" Борщовичі - ГК "Явір" Яворів 3:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

Голи: 1:0 - Фрис Юрій, 20; 2:0 - Фрис Юрій, 37; 2:1 - Федор Іван - з пенальті, 41; 3:1 - Фрис Юрій, 83

"Сокіл" Борщовичі: Прищ Юрій; Кусь Ігор; Трусь Ярослав; Швець Остап; Шиптенко Юрій; Фрис Юрій; Сворень Остап (Атлахович Іван, 71); Слобода Євген; Шиц Микола (Столярчук Андрій, 89); Гришко Назар; Храмов Віктор

Запасні: Бабій Олег; Пахолюк Ігор

ГК "Явір" Яворів: Гладьо Андрій; Федор Іван (Ништа Петро, 64); Когут Тарас; Шевчик Павло; Грицан Мар`ян (Юрійчук Юрій, 68); Візниця Микола; Огородник Ігор; Юрійчук Михайло; Турба Іван; Мацелюх Олег (Кіто Василь, 71); Наконечний Андрій (Цидуляк Орест, 80)

"Шпиль" Шпильчина - "Динамо U-19" Львів 4:2

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр:

Асистента арбітра

ФК "Бори" Бориничі - "Прикарпаття" Ст.Самбір 2:1

стадіон "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Юрій Суряк, Володимир Міняйло

Голи: 0:1 - Горничний Сергій, 25; 1:1 - Нітарський Дмитро, 44; 2:1 - Лубко Іван, 58

"Бори" Бориничі: Ледвій Тарас; Гадуп`як Назар; Романів Роман (Артим Ростислав, 79); Дектеренко Роман; Жук Андрій; Нітарський Дмитро; Гавчак Ярослав (Галюка Андрій, 56); Заставний Омелян; Крижанівський Олег; Лубко Іван (Коцовський Дмитро, 70); Кадюк Василь (Сокирко Богдан, 56)

Запасні: Сердюков Андрій; Василькевич Ярослав

"Прикарпаття" Ст.Самбір: Москаленко Володимир; Маланяк Олег; Сольчаник Степан; Терлецький Володимир; Торчиняк Володимир (Білинський Назар, 79); Буцик Олег; Коцабюк Михайло; Попіль Володимир; Труш Юрій; Горничний Сергій; Тряско Іван

Запасні: Владичак Андрій; Нідзерський Ярослав; Волосянський Андрій; Рущак Роман; Москаленко Микола

ФК "Добромиль" - "Газовик-Хуртовина" Комарно 4:0

стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Василь Верблянський

Голи: 1:0 - Залога Мар`ян, 25; 2:0 - Литчак Володимир, 58; 3:0 - Яджин Дмитро, 72; 4:0 - Лужецький Андрій, 81

ФК "Добромиль": Головчак Андрій; Лужецький Андрій; Лисак Роман; Чуплак Володимир; Кенийз Роман; Цветков Ігор; Макаревич Роман (Залога Павло, 75); Яджин Дмитро; Залога Мар`ян; Литчак Володимир; Кінчак Андрій

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Мельник Андрій; Дибко Юрій; Грабовенський Святослав; Крилов Андрій (Радович Андрій, 61); Андрушко Михайло; Саприка Роман; Баглай Богдан; Панчишин Юрій; Дудок Йосип; Бджозовський Михайло; Самотіс Олег

"Карпати U-17" Львів - ФК "Яричів-Руданці" 3:2

стадіон "Академія футболу" 10.00

Арбітр:

Асистента арбітра

Турнір пам`яті

Ернеста Юста-2017

ФІНАЛ

"Рух" Винники - СКК "Демня" 3:2

02 лютого - пятниця

Стадіон: імені Богдана Маркевича

Голи: Писко Михайло (34), Лозовий Євген (49), Грисьо Максим (77) - Яремчук Олександр (65), Вербний Володимир (67 - пенальті)

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Юрій Ковальчук, Олег Притула

"Рух" Винники - Ілющенков Олександр (Дяченко Олександр,46), Заставний Володимир (Макар Володимир,46; Романюк Віталій,61), Никитюк Роман (Білий Іван,46), Білий Василь, Писко Михайло, Копина Юрій (Чепелюк Олександр,46), Лозовий Євген (Козловський Святослав,49), Буй Микола (Грисьо Максим,46),Баранець Григорій (Баранець Борис,46), Русин Ростислав, Козак Михайло (Зубар Святослав,46)

СКК "Демня" - Крашевський Андрій (Кирик Сергій,86), Гусак Мирослав, Дикий Іван, Вербний Володимир, Шандра Олег, Білоус Любомир (Войтович Юрій,46), Яремчук Олександр, Демків Тарас, Родевич Олексій (Самолюк Ростислав,56), Кухарський Андрій (Писько Ярослав,46), Шептицький Олег (Пульків Остап,60)

Попередження: Шандра Олег (90+1), Писько Ярослав (90+1)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - ФК "Мостиська" 0:1

31 січня - середа

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Гол: 0:1 - Бджола Тарас, 67

"Рух" U-19 : Мойсин Андрій; Гуль Тарас (Іванець Олег, 46); Медицький Остап; Грабовський Руслан (Піховський Василь, 74); Мельник Назар; Кучмар Степан (Молнар Артем, 88); Бордун Богдан; Грицак Назар (Юрдига Віталій, 66); Цимбала Назар (Стефанишин Ігор, 80); Лучко Юрій (Карпяк Дмитро, 74); Нетлюх Захар

ФК "Мостиська": Паук Роман; Козирєв Максим; Завада Василь; Крушинський Віталій; Марко Назар (Мартинюк Назар, 59); Щур Тарас; Матис Андрій; Іваночко Тарас (Панчишин Михайло, 46); Качмар Володимир; Шагало Андрій; Бджола Тарас

ОГЛЯД МАТЧУ

Турнір Е.Юста

"Фенікс-Стефано-2" - ФК "Комарів"

ОГЛЯД МАТЧУ

Турнір Е.Юста

СКК "Демня" - "Старт" Розворяни

ОГЛЯД МАТЧУ

Турнір Е.Юста

"Сокіл" Сокільники - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

ФОТОЗВІТ

Турніру Е.Юста

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Хімік" Н.Розділ - "Сокіл" Угерсько 2:2

28 січня - неділя

Стадіон: "Арена-Довге" с. Довге

Голи: 0:1 - Курилишин Андрій, 31 0:2 - Гаврилечко Назар, 49 1:2 - Єнілеєв Володимир, 75 2:2 - Труш Андрій, 90+3

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистента арбітра Остап Петріца, Борис Гребінь

"Хімік" Н.Розділ: Білик Ігор (Боднар Тарас, 46); Білявський Юрі (Стельмах Тарас, 46); Троцко Роман; Богдан Андрій; Пашко Павло (Труш Андрій, 46); Бутрак Тарас (Козак Мар`ян, 82); Остапець Артем (Колтун Юрій, 70); Марунчак Андрій (Павлишин Олег, 70); Гарапцьо Андрій (Олексюк Руслан, 70); Єнілеєв Володимир; Суслов Микола (Донцов Володимир, 82)

"Сокіл" Угерсько: Стриганин Роман (Курітник Володимир, 46); Гаврилечко Назар; Каваців Ярослав (Федак Володимир, 70); Великошич Ростислав; Бицко Олег (Кожухівський Володимир, 81); Берещак Володимир (Пристай Дмитро, 81); Будинкевич Іван (Галадза Андрій, 70); Курилишин Андрій; Шумельда Назар (Петрів Назар, 46); Царевич Дмитро (Думиш Петро, 30); Будинкевич Святослав (Макара Мар`ян, 70)

"Авангард" Жидачів - "Ватра-Темп" Луки 4:1

28 січня - неділя

Стадіон: "Арена-Довге" с. Довге

Голи: 1:0 - Кулінець Віталій, 20 2:0 - Кулінець Віталій, 38 3:0 - Витак Володимир, 64 4:0 - Витак Володимир, 79 4:1 - Бабій Петро - з пенальті, 90+1

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Ярослав Леськів, Остап Петріца

"Авангард" Жидачів: Акбієв Руслан; Теліховський Володимир (Телішевський Святослав, 46); Тур Роман; Витак Володимир; Білозор Іван (Гошицький Антон, 46); Вайда Олег; Цвик Орест; Павелко Остап (Стародубцев Святослав, 46); Радкевич Ростислав; Бойко Богдан; Кулінець Віталій

"Ватра-Темп" Луки: Процько Андрій; Жук Дмитро; Спринь Володимир; Ковалишин Ігор (Консович Назар, 46); Петельський Тарас; Петельський Іван; Бабій Василь (Труш Юрій, 46); Порчик Василь (Кіселевич Василь, 46); Порчик Роман; Котик Ігор; Бабій Петро

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Комарів" 3:4

28 січня - неділя

Стадіон: "Сокіл" м. Львів

Голи: 1:0 - Бурбан Андрій, 30 1:1 - Матвеєв Сергій, 31 1:2 - Матвеєв Сергій, 41 2:2 - Біловус Віталій, 57 2:3 - Сільвестр Павло, 62 2:4 - Заморський Назар - з пенальті, 74 3:4 - Біловус Віталій, 85

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Тарас Путас, Олександра Вдовіна

"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир: Жезло Андрій (Клебан Любомир, 55); Тарновський Віталій; Дигас Андрій; Біловус Віталій (Сачко Роман, 56) (Крук Назар, 65); Литвин Ігор (Слобода Степан, 46); Іванець Михайло (Євчук Юрій, 46); Бішко Тарас; Михальчук Ростислав (Труш Юрій, 46) (Воробець Юрій, 65); Чурко Олег; Барабах Юрій; Бурбан Андрій (Антонів Назар, 80)

Запасні: Лабазевич Артур

ФК "Комарів": Середа Ігор; Заморський Назар; Сологуб Віталій; Сільвестр Павло; Хрущ Роман; Романчук Григорій; Снітко Андрій (Футиш Юрій, 65); Сокіл Василь (Іванчук Юрій, 68); Кривчук Любомир; Лень Роман (Іванець Євген, 59); Матвеєв Сергій

СФК "Муроване" - "Магніт" Оглядів 3:0 т/п

28 січня - неділя

Стадіон: "Сокіл" м. Львів

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Тарас Путас, Андрій Смольський

ФК "Добромиль" - "Скеля" Жовква/Крехів 1:1

28 січня - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича м. Винники

Арбітр: Василь Івасяк

Асистента арбітра Михайло Савка, Богдан Грисьо

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Сокіл" Сокільники - "Фенікс-Стефано" Підмонастир 0:2

27 січня - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича. 100 глядачів

Голи: 0:1 - Труш Юрій, 31; 0:2 - Тарновський Віталій, 70

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистента арбітра Тетяна Гринишена, Богдан Грисьо

"Сокіл" Сокільники: Михалевич Олександр (Мичка Богдан, 85); Філь Володимир; Чемерис Петро; Святий Любомир; Жегала Олег; Білецький Захар (Гончарук Володимир, 73); Шевчук Ігор; Явор Олег (Линько Юрій, 46); Андрушко Іван (Левко Богдан, 65); Берко Андрій; Паращин Назар (Струк Юрій, 85)

Запасні: Зінич Василь; Поломаний Руслан; Карабен Назар; Ришавець Богдан

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: Жезло Андрій; Чурко Олег; Михальчук Ростислав; Барабах Юрій; Євчук Юрій (Кобасяр Володимир, 70); Гвозд Володимир (Бішко Тарас, 60); Тарновський Віталій; Литвин Ігор; Труш Юрій; Іванець Михайло; Належатий Маркіян (Крачковський Віталій, 20)

Запасні: Належатий Василь; Сенчишин Назар; Писарчик Андрій; Пилип Степан

Попередження: Філь Володимир, 31; Линько Юрій, 79

СКК "Демня" - "Старт" Розворяни 2:1

27 січня - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Голи: 1:0 - Білоус Любомир, 29 2:0 - Шептицький Олег, 44 2:1 - Карабін Ігор, 49

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Михайло Савка, Тарас Путас

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Лазарський Назар, 46); Вербний Володимир (Хомин Володимир, 46); Демків Тарас (Калуцький Олег, 53); Дикий Іван; Білоус Любомир; Майовецький Руслан; Родевич Олексій; Самолюк Ростислав; Стельмах Степан; Шандра Олег; Шептицький Олег (Елеаду Сопурукжукву, 75)

Запасні: Вітвіцький Андрій

"Старт" Розворяни: Трофіл Станіслав; Деркач Артем (Храмов Олександр, 46); Федьків Богдан; Гладиш Назар; Пилипяк Ярослав (Каскевич Олег, 55); Михайлечко Віталій; Фрейнак Артур; Баляш Дмитро; Леськів Віталій; Вишиваний Роман; Карабін Ігор

Запасні: Родик Ігор; Куць Михайло; Пастернак Віталій

Попередження: Фрейнак Артур, 38; Лазарський Назар, 86

"Юність" В.Білка - "Карпати" К.Бузька 1:0

27 січня - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Гол: 1:0 - Адам Богдан, 20

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Андрій Смольський, Віталій Семенів

"Юність" В.Білка: Жук Андрій (Бунда Богдан, 46); Бойко Роман; Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло, 71); Каваців Ярема (Саковець Борис, 84); Костик Богдан (Молоков Іван, 46); Музика Юрій; Романюк Віталій (Павлишин Іван, 70); Сідельник Дмитро (Карачевський Назар, 63); Сідельник Петро (Мартиняк Любомир, 84); Федорів Володимир (Шкраба Маркіян, 63); Адам Богдан (Жолква Орест, 71)

"Карпати" К.Бузька: Штибель Віталій; Слівінський Тарас (Бровченко Іван, 69); Маліновський Василь (Марців Назар, 27); Журавчак Тарас (Новак Станіслав, 46); Громоздов Володимир (Бабюк Андрій, 61); Луківський Тарас (Шиц Микола, 46); Гларинюк Юрій (Слуцький Максим, 61); Павлик Володимир (Суслов Микола, 44); Свищ Микола; Цвик Володимир (Штрайсель Івае, 61); Чабан Андрій (Ліпіцький Роман, 64)

ФК "Вишня" С.Вишня - ГК "Явір" Яворів 1:1

27 січня - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

"Погонь" Львів - "Динамо" U-17 Львів 4:0

27 січня - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Голи: 1:0 - Дудок Йосип, 24 2:0 - Бойко Роман, 63 3:0 - Бойко Роман, 69 4:0 - Юськевич Іван, 77

Арбітр: Михайло Савка

Асистента арбітра Богдан Грисьо, Віталій Семенів

ЛСК "Погонь" Львів: Чеботарь Олег (Вороновський Микола, 46); Кисіль Олег (Кудрик Віталій, 46); Яценко Олег; Вільчиньський Богдан; Корнєв Любомир (Хмизов Богдан, 46); Грицик Руслан (Бахарєв Михайло, 46); Гнатів Андріан (Кісільовський Юрій, 46); Бойко Роман; Підлісецький Олег; Бицко Владислав (Дудок Йосип, 19); Юськевич Іван

"Динамо" U-17 Львів: Федишин Володимир; Папроцький Назар; Сагайдак Андрій (Нич Назар, 46); Музика Михайло (Мичка Дмитро, 80); Прочечко Святослав; Максимечко Олег (Гавран Андрій, 73); Кобаль Микола; Ціклуш Назар (Бугайов Олег, 73); Запрутко Іван; Ніштук Андрій (Казмірук Ігор, 15); Казмірук Олег

Попередження: Кобаль Микола, 50; Яценко Олег, 53

ФК "Львів" U-17 - "Енергетик" Добротвір 1:1

27 січня - субота

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Юрій Суряк, Василь Верблянський

ФК "Миколаїв" - "Газовик-Хуртовина" Комарно 6:2

27 січня - субота

Стадіон: "Сокіл"

Голи: 0:1 - Дудок Йосип, 4 1:1 - Балух Ігор - з пенальті, 9 2:1 - Балух Ігор, 25 3:1 - Сагайдак Андрій, 34 3:2 - Подоба Святослав, 56 4:2 - Коваль Григорій, 70 5:2 - Савицький Назар, 79 6:2 - Ільчишин Віталій, 83

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Василь Верблянський, Андрій Чулик

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян (Левицький Вячеслав, 46); Танечник Роман; Ільків Ігор; Лещинський Роман; Коваль Григорій; Федина Іван (Ільчишин Віталій, 60); Дячук-Ставицький Михайло (Клим Богдан, 65); Бойко Назар (Савицький Назар, 57); Баглай Андрій; Балух Ігор (Кос Назар, 75); Сагайдак Андрій (Міхеєв Дмитро, 46)

Запасний: Курилишин Андрій

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Мельник Андрій (Гораєцький Олег, 56); Крилов Андрій (Андрушко Михайло, 46); Кучулаб Володимир; Саприка Роман (Гринько Назар, 70); Самотіс Олег; Кардаш Андрій; Баглай Богдан (Ліпар Роман, 46); Гнатів Роман; Дудок Йосип (Іваськевич Ярослав, 78); Тимунь Володимир (Подоба Святослав, 46); Грабовенський Святослав (Губич Юрій, 46)

Попередження: Андрушко Михайло, 48

"Лео-Кераміка" Неділиська - "Шпиль" Шпильчина 3:3

27 січня - субота

Стадіон: "Сокіл"

Голи: 1:0 - Іванюк Олег, 5 1:1 - Бойкович Віктор, 14 2:1 - Лакомський Ігор, 17 2:2 - Рак Назар, 18 3:2 - Лакомський Ігор, 44 3:3 - Демчишин Роман, 84

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Чулик, Володимир Міняйло

"Лео-Кераміка" Неділиська: Юрчак Ігор; Гамайда Євген; Гошовський Володимир; Іванюк Олег; Лакомський Ігор (Асогва Остін, 58); Підзирайло Олег; Юнко Василь; Дубас Богдан (Крилошанський Назар, 73); Прокопюк Ростислав; Когут Богдан; Осірак Андрій (Процишин Андрій, 69)

Запасні: Ревенко Андрій

"Шпиль" Шпильчина: Дацко Тарас; Наконечний Петро; Гнатківський Мар`ян; Фостик Богдан (Демчишин Роман, 46); Карпік Богдан; Кіт Андрій (Симко Іван, 86); Машталір Володимир; Гришик Дмитро; Антошків Володимир (Симко Юрій, 55); Рак Назар (Демчук Олег, 68); Бойкович Віктор (Чура Василь, 46)

Попередження: Прокопюк Ростислав, 69

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   120

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо-2002" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 09.30

"Покрова" Львів - "Динамо-2003" Львів

05 квітня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 12.30

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ

"КАРПАТИ-2009" Львів переможець

дитячого турніру з футболу

Lviv Junior Cup

серед команд 2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Покрова-Вікторія»

2. ФК «Львів-2009-1»

3. Карпати Кн.Ольги

4. «Скала» Стрий

5. «Рух» Винники

Група «Б»

1. «Карпати-2009» Львів

2. «Прогрес» Львів

3. ФК «Львів-2009-2»

4. ФК «Самбір»

5. «Лідер» Червоноград

Результати матчів

«Покрова-Вікторія» Львів – «Рух» Винники 2:0

ФК «Львів-09-1» - «Карпати» Кн.Ольги 3:2

ФК «Львів-09-2» - «Лідер» Червоноград 1:0

«Прогрес» Львів – ФК «Самбір» 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – «Карпати» Кн.Ольги 6:2

«Скала» Стрий – «Рух» Винники 3:2

«Карпати-2009» Львів – ФК "Самбір" 3:0

«Прогрес» Львів – "Лідер" Червоноград 0:2

ФК «Львів-09-1» - «Скала» Стрий 2:1

«Карпати» Кн.Ольги – «Рух» Винники 4:0

«Карпати-2009» Львів – «Прогрес» Львів 2:0

ФК «Самбір» - ФК "Львів-09-2" 1:1

«Покрова-Вікторія» Львів – «Скала» Стрий 4:0

ФК «Львів-09-1» - «Рух» Винники 1:0

"Лідер" Червоноград - «Карпати-2009» Львів 0:2

ФК "Львів-09-2" - "Прогрес" Львів 0:0

«Покрова-Вікторія» Львів – ФК «Львів-09-1» 4:0

«Карпати» Кн.Ольги – «Скала» Стрий 2:2

ФК «Львів-09-2» - "Карпати-2009" Львів 1:2

«Прогрес» Львів – «Лідер» Червоноград 0:2

Турнірна таблиця "А"

1. "Покрова-Вікторія" Львів - 12 очок, +14

2. ФК "Львів-09-1" - 9 очок, -1

3. "Карпати" Кн.Ольги - 4 очки, -1

4. "Скала" Стрий - 4 очки, -4

5. "Рух" Винники - 0 очок, -8

Турнірна таблиця "Б"

1. "Карпати-2009" Львів - 12 очок, +8

2. ФК "Самбір" - 5 очок, 0

3. ФК "Львів-09-2" - 5 очок, 0

4. "Лідер" Червоноград - 3 очок, -4

5. "Прогрес" Львів - 2 очки, -4

1/2 фіналу - "Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Самбір" 3:2

1/2 фіналу - ФК "Львів-09-1" - "Карпати-2009" Львів 0:2

Матч за 3 місце - ФК "Самбір" - ФК "Львів-09-1" 0:0, п. 2:3

ФІНАЛ - "Карпати-2009" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів 1:1, п. 3:2

Чемпіонат України

серед команд U-19

Перша ліга

28 березня - середа

"Рух" Винники - ДЮСШ "Тернопіль"

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)

Асистенти арбітра: Цмоканич Н.М. (Львів) Дуцяк О.І. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Лемех Я.Л. (Львів)

"Гірник" Новояворівськ - "Волинь" Луцьк

Стадіон імені Богдана Маркевича. Початок матчу: 12.30

Арбітр: Радюкін Т.О.(Хмельницька)

Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів) Притула В.Г. (Львівська)

Спостерігач ФФУ Валенко А.А. (Львів)

ФК "Бережани"-ДЮСШ (Бережани Тернопільської обл.) - ФК "Опір" (Львів)

Арбітр: Заліський І.П. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Федунець В.І. (Тернопіль) Брик М.М. (Тернопільська)

Спостерігач ФФУ Трач Б.Б. (Тернопіль)

ФК "Тепловик"-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - "Ніка" (Івано-Франківськ)

Арбітр: Леськів Я.А. (Львівська)

Асистенти арбітра: Микитин П.М. (Івано-Франківськ) Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ)

Спостерігач ФФУ Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

"Буковина" (Чернівці) - МФА (Мукачево Закарпатської обл.)

Арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківська)

Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці) Волощук А.О. (Чернівці)

Спостерігач ФФУ Маковій В.Д. (Чернівці)

ФК "Львів" переможець

дитячого турніру

Кубок Федерації

серед дітей 2008 р.н.

Стадіон «Україна»

21 березня – середа

ФК «Львів» білі – «Рух» Винники 3:0

ФК «Львів» сині – ФК «Запитів» 4:1

«Легіон-2» Київ – «Рух» Винники 0:11

«Легіон-1» Київ – ФК «Львів» білі 1:4

ФК «Львів» сині – «Галичина» Львів 0:7

«Легіон-2» Київ – ФК «Запитів» 0:6

«Легіон-1» Київ – «Галичина» Львів 1:3

22 березня – четвер

ФК «Львів» білі – ФК «Львів» сині 7:1

«Легіон-1» Київ – «Легіон-2» Київ 14:1

ФК «Львів» білі – «Галичина» Львів 5:0

ФК «Львів» сині – «Рух» Винники 0:2

ФК «Запитів» - «Легіон-1» Київ 0:4

«Галичина» Львів – «Легіон-2» Київ 11:0

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 8:2

23 березня – пятниця

«Рух» Винники – «Легіон-1» Київ 1:0

ФК «Львів» білі – «Легіон-2» Київ 17:0

«Рух» Винники – «Галичина» Львів 2:3

ФК «Львів» сині – «Легіон-1» Київ 2:1

ФК «Львів» білі – ФК «Запитів» 14:2

ФК «Львів» сині – «Легіон-2» Київ 14:0

ФК «Запитів» - «Галичина» Львів 1:1

Підсумкове турнірне становище:

1. ФК "Львів" білі - 18 очок

2. "Галичина" Львів - 13 очок

3. "Рух" Винники - 12 очок

4. ФК "Львів" сині - 9 очки

5. "Легіон-1" Київ - 6 очок

6. ФК "Запитів" - 4 очки

7. "Легіон-2" Київ - 0 очок

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Клуб Лева"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Карпати" - "Покрова-Вікторія"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

"Рух" - "Прогрес"

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Динамо - Леви

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

ФК Янів - Скала

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

СДЮШОР-4 - Буг-Арсенал

ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Фенікс - Леви

АНОНС ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед дитячих команд

Спортивний зал "Галичина"

23 березня - п`ятниця

2010 р.н.

13.00 "Карпати" Львів - "Клуб Лева" Львів

2009 р.н.

13.30 "Карпати" Львів - "Покрова-Вікторія" Львів

2008 р.н.

14.00 "Прогрес" Львів - "Рух" Винники

2005 р.н.

14.30 СДЮШОР-4 Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль

2006 р.н.

15.00 ФК "Янів" І.Франкове - "Скала" Стрий

2007 р.н.

15.30 "Динамо" Львів - СК "Леви" Львів

2004 р.н.

16.00 "Фенікс" Поториця - СК "Леви" Львів

17.30 УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД



ДЮФЛ Львівщини

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

Вікова група 2004 р.н.

ФК "Львів-2005" - "Галичина" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2006" - СДЮШОР-4 Львів 2:0

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Лемішко, Лень

ФК "Львів-2006" - "Спарта" Львів 3:1

24 березня - субота. Стадіон: "Сокіл".

Арбітр матчу: Павло Кравчук

Голи: Шутяк (два), Лень - Ягольник

ТЕСТУВАННЯ КА АРБІТРІВ

ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

29 березня (четвер) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить тестування з фізичної підготовки арбітрів.

Місце проведення: легкоатлетичний манеж СКА, вул. Клепарівська.

Час проведення: 16.00 - ДЮФЛ України; 17.00 - арбітри до 40 років; 18.00 - арбітри після 40 років та НШФА.

Медична довідка про стан здоров`я є обов`язковою.

31 березня (субота) Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області проводить семінар та тестування з теоретичної підготовки арбітрів та спостерігачів.

Місце проведення: кафедра футболу ЛДУФК, стадіон "СКІФ", вул. Черемшини,17

Час проведення: 11.00 - 16.00

ЗАПРОШУЄМО ВПОДОБАТИ !!!!

Федерація футболу Львівської області запрошує вподобати офіційну сторінку у соціальниій мережі facebook



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини