АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Алєксеєв Дмитро Андрійович - 21
Ганкевич Ігор Володимирович - 19
Глушко Андрій Олегович - 18
Домальчук Олег Геннадійович - 22
Івашко Богдан Зіновійович - 18
Кульчицький Яромир Олегович - 17
Малицький Богдан Володимирович - 19
Романів Олег Юрійович - 18
Салдан Володимир Семенович - 25
Шостак Юрій Володимирович - 23
Юнко Андрій Богданович - 31
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

ФК "Миколаїв" - ФК "Малинськ" 2:0

25 березня - неділя. Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Балух (44,75-пен.)

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ Михайло Сидор

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Танечник Роман, Ільків Ігор, Коваль Григорій, Харкевич Юрій, Дячук-Ставицький Михайло (Гірний Святослав,88), Сагайдак Андрій, Шафранський Сергій (Федина Іван,58), Бойко Назар (Дзюрах Роман,71), Клим Богдан (Ільчишин Віталій,82), Балух Ігор

ФК "Малинськ" - Балушко Юрій, Гергелюк Олександр, Крайчинський Микита, Лойко Василь, Скоцький Богдан (Каращенко Віктор,82), Савицький Богдан, Царьов Вадим (Корнійчук Ярослав,46), Онишук Анатолій (Кірях Віктор,46), Луцюк Дмитро (Панас Вадим,64), Брикса Віталій, Гайдучик Микола

Попередження: Клим Богдан (60), Сагайдак Андрій (81), Савицький Богдан (85)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

"Скала" Стрий - "Юність" В.Білка 0:1

24 березня - субота. Стадіон "Арена Довге"

Гол: Адам Богдан (54)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Борис Гребінь

Делегат ФФЛ Едуард Валенко

"Скала" Стрий - Білик Олег, Красномовець Юрій, Березовий Михайло, Подоляк Роман, Фляк Юрій, Баранов Дмитро, Штаненко Станіслав, Заїченко Євген, Цень Роман (Бельчич Артем,73), Мельник Сергій, Брайт Барнор (Николишин Роман,63)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Романюк Віталій, Бойко Роман, Костик Богдан, Музика Юрій, Панасюк Олег, Адам Богдан, Сідельник Петро (Жолква Орест,75), Карачевський Назар, Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло,82)

Попередження: Білик (54), Бельчич (77), Мельник (86). Вилучення: Подоляк (89)

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "ГалКатЗубр" Зубра 2:4

24 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8), Медицький Остап (84) - Екоко Емері (45,75), Заяць Максим (81,89)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

"Рух" - Бурбан Максим, Гуль Тарас (Джебженяк Олександр,72), Медицький Остап, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег, Борис Олег (Ярема Богдан,80), Карп`як Дмитро, Бордун Богдан

"ГалКатЗубр" - Довгий Володимир (Милявський Роман,46), Луговий Андрій, Кенийз Олександр (Рацький Володимир,83), Карабен Олег, Деревецький Остап, Кулик Орест (Куцій Тарас,75), Цимбаляк Назар (Мельник Олег,70), Ільків Руслан (Галичанівський Андрій,46)

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Янів" І.Франкове 5:0

24 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи:

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олексій Лішик

"Самбір" Ст.Кропивник - "Галичина" Дрогобич 2:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Василь Верблянський

"УГВ-Сервіс" Пятничани - СКК "Пісочна" 3:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

ФК "Яричів-Руданці" - "Галичина" В.Дорошів 4:2

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди 3:3

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Слівінський Тарас (14-пен.), Штрайсель Іван (31), Цвик Володимир (59) - Левицький Богдан (53,83-пен.), Козовий Руслан (77)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Андрій Смольський

ГК "Явір" Яворів - "Скеля" Жовква/Крехів 3:1

25 березня - неділя

Стадіон "Академія футболу"

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Роман Любінець

"Бори" Бориничі - ФК "Мостиська" 0:6

25 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Голи: Кіт-Копиляк (18,56), Бджола Тарас (40), Іваночко Тарас (73,84), Шагало Андрій (82)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

"Бори" Бориничі - Ледвій Тарас (Насінник Дмитро,46), Гадупяк Назар (Роль Маркіян,73), Романів Роман, Квасюк Василь, Крижанівський Олег, Кадюк Володимир (Сокирко Богдан,61), Хрущ Валентин (Нітарський Дмитро,53), Сердюков Андрій, Павлів Остап, Кадюк Василь

ФК "Мостиська" - Паук Роман, Козирєв Максим (Шагало Андрій,17), Завада Василь, Крушинський Віталій, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Щур Тарас (Качмар Володимир,53), Білоус Віталій, Кіт-Копиляк Михайло (Марко Назар,73), Іваночко Тарас, Бджола Тарас (Мартинюк Назар,57)

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець 2:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани 0:0

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль" 0:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

"Темп-2" Відники - Городище 4:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Дмитро Любінець

"Захід" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 1:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Сергій Пашковський

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська 3:0

21 березня - середа

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" 1:3

21 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

УВАГА

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Всі матчі 18 березня у турнірах пам`яті Карло Мікльоша і Кубку Весни перенесено в зв`язку з несприятливими погодніми умовами. Комітет з проведення змагань.

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

ФК "Миколаїв" - СФК "Кордія" Муроване 2:0

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Коваль Григорій (68), Музика Михайло (90 - автогол)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

ФК "Миколаїв" - Левицький Вячеслав, Танечник Роман, Ільків Ігор (Шуга Іван,77), Коваль Григорій, Харкевич Юрій (Дзюрах Роман,70), Шафранський Сергій (Федина Іван,45), Дячук-Ставицький Юрій, Бойко Назар, Синишин Ігор (Клим Богдан,55), Сагайдак Андрій, Балух Ігор (Ільчишин Віталій,71).

СФК "Кордія" Муроване - Чеботарь Олег, Гатин-Лозинський Святослав (Музика Михайло,76), Феджора Андрій, Поплавський Василь (Левків Ярослав,75), Матвіїв Григорій (Губченко Іван,74), Дацко Іван, Малецький Владислав (Храмов Віктор,61), Хижий Сергій (Цицик Роман,69), Малецький Микола (Слобода Мар'ян,45), Бабій Мар'ян, Савицький Назар (Приходько Ігор,56)

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло (44), Матвіїв Григорій (45), Сагайдак Андрій (51), Бабій Мар'ян (89)

"Верес" Рівне - "Юність" В.Білка 1:2

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Стебельський Назар (71) - Каваців Ярема (18), Жолква Орест (78)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

"Верес" U-19 Рівне - Паламар Владислав, Харіпов Олексій, Медведєв Олександр, Карвацький Андрій (Задорецький Володимир,86), Стебельський Назар, Савула Валентин (Руденко Андрій,53), Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Хімчак Максим, Міщук Остап (Сидорів Роман,74), Демків Станіслав (Пентелейчук Дмитро,46)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Федорів Володимир, Добрянський Мар`ян, Романюк Віталій (Жолква Орест,46), Костик Богдан, Карачевський Назар (Сідельник Дмитро,88), Адам Богдан (Смолинець Павло,87), Нетлюх Захарій (Сідельник Петро,46), Музика Юрій, Панасюк Олег

Попередження: Костик Богдан (33), Медведєв Олександр (53), Міщук Остап (68). Вилучення: Дахновський Віталій (86)

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)

Арбітр: Тарас Радюкін

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

"Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр

"Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)

Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський

"Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир

"Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

"Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

17 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)

ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас

Попередження: Когут Тарас (30)

"УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Ігор Пак

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

"Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 10.00

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

18 березня - неділя

Стадіон с. Пісочна

Початок матчу: 14.00

ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 14.00

ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 16.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

"Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Розворяни

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

ФК "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Корміл" Давидів - "Динамо" U-19 Львів

18 березня - неділя

Стадіон c. Давидів

Початок матчу: 13.00

"Сокіл" Сокільники - "Захід" Солонка

18 березня - неділя

Стадіон с. Давидів

Початок матчу: 15.00

"Захід" Бібрка - Підгородище

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 13.00

"Темп-2" Відники - "Сокіл" В.Глібовичі

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 15.00

"Гарт" Дмитровичі - "Берізка" Підберізці

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 13.00

"Галич" В.Білка - "Лео-Кераміка" Неділиська

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 15.00

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець

18 березня - неділя

Стадіон с. Черляни

Початок матчу: 13.00

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

ЖЕРЕБКУВАННЯ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Стикові матчі

"Шпиль" Шпильчина - "ІКВА-Січ" Заболотці

24 березня - субота

ФК "Вовчатичі" - "Магніт" Оглядів

24 березня - субота

ФК "Вишня" С.Вишня - "Горизонт" Нове Місто

24 березня - субота

КСК "Берездівці" - ФК "Брониця"

24 березня - субота

В 1/4 фіналу напряму вийшли: ФК "Полтва", "Будівельник-Укртрансгаз" Пукеничі, "Ватра-Темп" Луки, ФК "УГВ-Сервіс" Пятничани.

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Призначення арбітрів

1/8 фіналу

СКК "Демня" - "Верес" U-19 Рівне 0:0, п. 3:5

14 березня - середа. Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ Ярослав Лемех

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" Винники U-19 - "Юність" Гійче 0:3

14 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тарас Путас

"Думна" Ременів - "Темп" Відники 0:3

14 березня - середа

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Назар Цмоканич

Голи: Крачковський Віталій (18), Ковальов Микола (43), Доскуч Олесь (44).

Нереалізований пенальті: Химович Степан (11).

"Думна" Ременів - Кравець Назар, Свінціцький Роман (Цвик Володимир,46), Гірський Тарас, Стадницький Павло (Марциняк Ігор,46), Подоляк Арсен (Костюк Любомир,46), Голуб Юрій, Цицик Володимир (Поліванов Віктор,46), Василина Роман, Піхоцький Максим (Бахор Олесь,46), Сенишин Назар, Личак Роман (Назаренко Володимир,46)

Тренер: Артимович Ігор

"Темп" Відники - Білий Роман, Пронь Олег, Крачковський Віталій, Роса Юрій (Хамуляк Роман,46), Чура Іван (Шмигель Олег,61), Кузів Юрій, Доскуч Олег (Гутник Остап,80), Гамарник Тарас (Мацик Тарас,75), Ковальов Микола, Химович Степан (Біганський Роман,46), Касперський Андрій

Тренер: Грінер Андрій

Попередження: Кузів Юрій (18)

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

"Гірник" Соснівка - ФК "Калуш" 1:0

14 березня - середа

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Гол: Болкіт Максим

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Олександра Вдовіна

ФК "Львів" - "Волинь" Луцьк

15 березня - четвер

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 11.30

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олександра Вдовіна

ФК "Самбір" - ФК "Мостиська"

15 березня - четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Богдан Грисьо

Дитячий та юнацький футбол
1   116 117 118 119 120      


Кубок ДЮФЛ Львівщини

Вікова група 2003-2004 рр.н.

1/4 фіналу

1. "Карпати-2004-1" - "Карпати-2004-3" 3 : 0

2. Філія Карпат "Рясне" - ФК "Львів" 2 : 6

3. "Пошук" - ФК "Янтарний" 9 : 1

4. "Карпати-2004-2" - ДЮСШ "Яворів" 1 : 4

1/2 фіналу

"Карпати-2004-1" - ФК "Львів"

"Пошук" - ДЮСШ "Яворів"



ДЮФЛ Львівщини

20 травня - понеділок

1999

"Локомотив" - "Галичина-2" 1:2

"Кордія" Зашків - "СДЮШОР-4-2" 1:1

ДЮСШ "Мостиська" - "Рух" 1:0

2001

ФК «Львів» - «СДЮШОР-4-1» 0 :2

«Надбужжя» - «Енергетик» +:-

«Леви» - «Пошук-1» 1:0

«Пошук-2» - ДЮСШ «Енергія» 0:2

21 травня - вівторок

1997

ФК "Опір" - "Карпати" 1:4

1998

"Карпати" - ФК "Львів" 0:3

ДЮСШ «Юність» - ФК «Городок-Черляни» 1:0

«Галичина» - «Арсенал-ЛЛРЗ» 0:0

«ОДЮСШ Карпати» - «Ватра» 2:1

1999

ФК «Львів» - «СДЮШОР-4-1» 5:1

«Покрова» - «ЛУФК» 0:3

2000

«Галичина» - ФК «Львів-1» 0:6

22 травня - середа

1996

"Галичина" - "ВПУ-20" +:-

1997

"Скеля" - "Галичина" 0:3

ФК "Львів" - ФК "Добросин" 5:0

"Ліцей" - ФК "Янтарний"

ФК "Опір" - ДЮСШ "Мостиська" +:-

1999

ФК "Опір" - ФК "Добросин" 0:0

2002

"Покрова" - ДЮСШ Броди 4:0

ФК "Львів" - "Рух-2" 1:3

23 травня - четвер

1999

ДЮСШ Скіф - "Локомотив" 1:10

ОДЮСШ "Карпати" - ДЮСШ Броди 2:1

2000

ФК "Миколаїв" - "Локомотив" 2:1

24 травня - пятниця

2001

"Леви" - "Надбужжя" 4:1

2003

"Карпати-2004-2" - ДЮСШ Яворів 1:4

"Карпати-2004-2" - ФК "Львів" 3:1

25 травня - субота

1999

"Карпати-2000-1" - "Галичина" 1:0

ДЮФК "Дрогобич" - "Карпати-2002-2" 1:5

2000

"Покрова" - "СДЮШОР-4-2"

2002

"Карпати-2003-1" - "Карпати-2002-2" 2:4

"Ватра" - "Локомотив"

"СДЮШОР-4-2" - ФК "Рава" -:+

"Рух-2" - ФК "Рава"

"Рух-1" - "Леви"

2003

"СДЮШОР-4" - ФК "Янтарний"



Кубок Шкільного футболу серед дівчат

16 травня у м. Львові на ст. "Медик" у рамках святкування Дня масового футболу УЕФА Львівське обласне управління Комітету фізичного виховання і спорту МОН спільно з Федерацією футболу Львівської області проводять обласні фінальні змагання "Кубок шкільного футболу серед дівчат". Участь у змагання приймають команди переможці обласних зональних змагань з м.Н.Роздолу, с. Київець (Миколаївського р-ну), м. Буська, м. Новояворівська, СЗШ № 67 Залізничного району м. Львова та СЗШ № 91 Шевченківського району м.Львова. Приїзд команд 16.05.2013р. до 9.30.

\

На нашому сайті очікуйте детальну інформацію про змагання, а також відео фінального матчу.



Футбольний огляд "ПАС" від 13.05.2013



ДЮФЛ Львівщини

13 травня

2001 р.н.

"Леви" - "СДЮШОР-4"

"Надбужжя" - "Галичина" 0:0

ФК "Львів" - ФК "Черляни" 0:2

"Локомотив" - ДЮСШ "Енергія" 4:1

1999

"СДЮШОР-4-2" - "Локомотив"

"Галичина" - "СДЮШОР-4-1"

2000

"Галичина" - "СДЮШОР-4-2" 1:2



ДЮФЛ України

ВИЩА ЛІГА

1996,1998

11 травня - субота

"Поділля" Хмельницький - "Карпати" Львів

"УФК" Львів - ФК "Львів" 5:0,0:1

"BRW-BIK" Володимир-Волинський - ФК "Скала" Моршин

"Буковина" Чернівці - СДЮШОР Ужгород

"Волинь" Луцьк - ДЮСШ Тернопіль 2:2,5:0

ВИЩА ЛІГА

1997,1999

11 травня - субота

ФК "Скала" Моршин - "Волинь" Луцьк 2:1,2:1

ДЮСШ Тернопіль - "Буковина"

СДЮШОР Ужгород - "Поділля" Хмельницький

ФК "Львів" - "BRW-BIK" Володимир-Волинський 0:2,0:2

"Карпати" Львів - "УФК" Львів 2:1,1:0

ПЕРША ЛІГА

1996,1998

11 травня - субота

"Покрова" Львів - ДЮФК "Мукачеве-2" 4:0,2:2

"ДЮСШ-3" І.Франківськ - ФК "Миколаїв" 0:1,0:0

"Ніка" І.Франківськ - "Галичина" Львів 0:1,1:0

ДЮФК "Мукачеве" - "Прикарпаття" І.Франківськ 1:5,1:2

ДЮСШ Жовква - СДЮШОР-4 Львів



SEAT JUNIOR CUP 2013

День перший

Група «А»

«Карпати -1» Львів – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 11:2

«Оболонь» Київ – ДЮСШ Тернопіль – 4:1

«Карпати -1» Львів – ДЮСШ Тернопіль – 14:2

«Оболонь» Київ – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 4:5

«Карпати -1» Львів – «Оболонь» Київ – 12:3

ДЮСШ Тернопіль – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 1:6

Група «B»

«Чорноморець» Одеса – ФК «Львів» – 7:0

СДЮШОР Ужгород – «Волинь» Луцьк – 0:2

«Чорноморець» Одеса – СДЮШОР Ужгород – 7:0

«Волинь» Луцьк – ФК «Львів» – 3:0

«Чорноморець» Одеса – «Волинь» Луцьк – 5:3

СДЮШОР Ужгород – ФК «Львів» – 3:1

Група «C»

«Карпати-2» Львів – «Ніка» Івано-Франківськ – 5:4

«Динамо» Київ – BRW-ВІК Володимир-Волинський – 5:1

«Карпати-2» Львів – BRW-ВІК Володимир-Волинський – 1:1

«Динамо» Київ – «Ніка» Івано-Франківськ – 9:2

«Карпати-2» Львів – «Динамо» Київ – 1:6

BRW-ВІК Володимир-Волинський – «Ніка» Івано-Франківськ – 2:3

Група «D»

«Фенікс» Житомир – ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова Вінниця – 5:0

«Арсенал» Київ – СДЮШОР-4 Львів – 8:3

«Арсенал» Київ – ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова Вінниця – 7:2

«Фенікс» Житомир – СДЮШОР-4 Львів – 6:1

Арсенал» Київ – «Фенікс» Житомир – 2:0

ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова Вінниця – СДЮШОР-4 Львів – 4:4

результати стикових матчів

за 13 – 16 місця

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Львів» – 2:1

BRW-ВІК Володимир-Волинський – ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Вінниця – 0:4

за 9 – 12 місця

«Оболонь» Київ – СДЮШОР Ужгород – 2:1

«Ніка» Івано-Франківськ – СДЮШОР-4 Львів – 2:6

за 5 – 8 місця

«Волинь» Луцьк – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 6:4

«Карпати-2» Львів – «Фенікс» Житомир – 0:5

1/2 фіналу

«Карпати -1» Львів – «Чорноморець» Одеса – 3:3 (пенальті – 4:3)

«Динамо» Київ – «Арсенал» Київ – 2:2 (пенальті – 2:4)

Матч за 15-е місце

ФК «Львів» – BRW-ВІК Володимир-Волинський – 4:4 (пенальті – 6:5)

Матч за 13-е місце

ДЮСШ Тернопіль – ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Вінниця – 2:6

Матч за 11-е місце

СДЮШОР Ужгород – «Ніка» Івано-Франківськ – 2:7

Матч за 9-е місце

«Оболонь» Київ – СДЮШОР-4 Львів – 4:4 (пенальті – 4:3)

Матч за 7-е місце

«Прикарпаття» Івано-Франківськ – «Карпати-2» Львів – 2:3

Матч за 5-е місце

«Волинь» Луцьк – «Фенікс» Житомир – 1:3

Матч за 3-є місце

«Чорноморець» Одеса – «Динамо» Київ – 1:1 (пенальті – 5:4)

ФІНАЛ

«Карпати -1» Львів – «Арсенал» Київ – 1:4

Організатори турніру визначили кращих : воротар – Антон КРАВЧЕНКО («Динамо» Київ), захисник – Віталій РОМАН («Карпати» Львів), півзахисник – Віталій ФАРАСЄЄНКО («Чорноморець» Одеса), нападник – Костянтин ДИКУХА («Арсенал» Київ), найкорисніший гравець – Олег ШАКУН («Арсенал» Київ)



SEAT JUNIOR CUP 2013

9–11 травня у Львові відбудеться престижний дитячий турнір під назвою SEAT Junior Cup-2013, присвячений 50-річному ювілею ФК «Карпати». Участь у змаганнях візьмуть 16 команд, сформованих з гравців 2003 року народження.

Склад груп : А - "Карпати-1" Львів, "Оболонь" Київ, ДЮСШ Тернопіль, "Прикарпаття" Івано-Франківськ, B - "Чорноморець" Одеса, СДЮШОР Ужгород, "Волинь" Луцьк, ФК "Львів", C - "Динамо" Київ, "BRW-ВІК" Володимир-Волинський, "Ніка" Івано-Франківськ, "Карпати-2" Львів, D - "Арсенал" Київ, "Фенікс" Житомир, ВО ДЮСШ Блохіна-Беланова Вінниця, СДЮШОР-4 Львів

Очікуйте календар матчів, результати матчів та інформацію про турнір

ДЮФЛ Львівщини

07 травня - вівторок

(1999 В) ФК "Львів" - "Галичина" 3:0

(1999 В) ДЮСШ "Мостиська" - "Покрова" -:+

(1999 В) "СДЮШОР-4-1" - "Рух" 1:0

(1999 І) ДЮФК "Дрогобич" - "СДЮШОР-4-2" 1:0

(1999 І) ДЮСШ "Скіф" - ДЮСШ Броди -:+

(1998 І) "Локомотив" - "Галичина" Д. +:-

(1997) ФК "Львів" - ФК "Янтарний" 1:2

08 травня - середа

(2003) "СДЮШОР-4" - "Пошук" 0:6

(1996) "ВПУ-20" - ФК "Львів" 1:4

(1998 В) "Карпати-99" - "Галичина" 1:1

(1998 В) "Покрова" - "Карпати-98" 1:5

(2002) ДЮСШ "Енергія" - "Рух" 0:11

09 травня - четвер

(2002) "Ватра" - ФК "Рава" 0:5

(2000 І) ФК "Миколаїв" - ФК "Яричів" +:-

(2000 І) "Рух-2" - "Стандарт" 7:0

(2000 В) ФК "Янтарний" - "Покрова" 1:2

(2000 В) ФК "Львів-2" - ФК "Львів-1" 3:6

(1998 І) ДЮСШ Юність - СДЮШОР-4-2 -:+

(1998 І) ОДЮСШ Карпати - "Галичина" +:-

(1997) ДЮСШ "Мостиська" - "ВПУ-20" -:+

Шкіряний м`яч 2012-2013 (+ ВІДЕО)

Обласні фінальні змагання

01 травня у м. Буськ пройшли обласні фінальні змагання на призи клубу "Шкіряний м`яч". У фінальному турнірі взяли участь 21 команда.

Вікова група 2000

У старшій віковій групі перемогу святкували футболісти СЗШ № 73 м. Львова, які у фінальному матчі з мінімальним рахунком 1-0 перемогли ЗОШ м. Новояворівськ. Матч за третє місце завершився внічию 1-1 між командами ЗОШ Красне та ЗОШ м. Дашава, а по пенальті перемогли діти з Красне 5:4. Також організаторами змагань було визначено кращих в своїх амплуа : воротар - Євдоченко Сергій, захисник - Стебельський Назар, півзахисник - Степанчук Любомир, нападник - Дупелич Тарас, гравець - Анкушин Василь, бомбардир - Білецький Олег.

Відео фінального матчу

Вікова група 2001

У середній віковій групі перемогли також футболісти СЗШ № 73 м. Львова, які перемогли ЗОШ м. Буськ з рахунком 1-0. Матч за третє місце завершився з розгромним рахунком 5:0, ЗОШ с.Стрілки перемогла ЗОШ с.Муроване. Організатори змагань визначили кращих в своїх амплуа : воротар - Федецький Михайло, захисник - Лось Андрій, півзахисник - Яворський Павло, нападник - Колісник Віталій, гравець - Шута Артур, бомбардир - Храмов Нікіта.

Відео фінального матчу

Вікова група 2002

У молодшій віковій групі взяло участь п`ять команд. СЗШ № 73 м. Львова перемогла у всіх чотирьох матчах і завоювала перше місце. Друге у місце в ЗОШ м. Новояворівськ, а третє у ЗОШ № 2 м.Буськ Організатори змагань визначили кращих в своїх амплуа : воротар - Стегницький Назар, захисник - Горін Юрій, півзахисник - Кашуба Михайло, нападник - Олексюк Любомир, гравець - Мураль Василь, бомбардир - Карабін Ярослав.

КУБОК ДЮФЛ Львівщини

ВІКОВІ ГРУПИ 2002 і 2003-2004

У четвер 02 травня в с. Муроване розпочнуться групові етапи Кубку ДЮФЛ Львівщини серед команд 2002 р.н. і 2003-2004 рр.н.

Вікова група 2002 р.н. : Група "А" - ФК "Рава" Р.Руська, "Ватра" Пикуловичі та "Галич-Лицар" Львів, Група "Б" - "Локомотив" Львів, "Рух" Винники та "Карпати-2002". Календар матчів

Вікова група 2003-2004 рр.н. : Група "А" - "Карпати-2004-1" Львів, "СДЮШОР-4" Львів, Філія Карпат "Рясне", Група "Б" - "Карпати-2004-3" Львів, "Пошук Сихівська Гімназія" Львів, "Локомотив" Львів, Група "В" - "Карпати-2004-2" Львів, ФК "Львів", Філія Карпат "Дубляни", Група "Д" - ДЮСШ Яворів, ФК "Янтарний" Новояворівськ. Календар матчів

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати матчі Кубка ДЮФЛ Львівщини. Очікуйте на нашому сайті детальний звіт про груповий етап Кубка ДЮФЛ Львівщини.

Футбольний огляд "ПАС" від 29.04.2013

ДЮФЛ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА

ВІКОВІ ГРУПИ 1996-1999

Одинадцятий тур

(27.04) "ДЮСШ" Тернопіль - "Поділля" Хмельницький (U-17) 1:1 (U-15) 0:0 Карімов А. (Львів) Циганков О., Мімнонов (Тернопіль) Циганков О.Д. (Тернопіль)

(27.04) СДЮШОР Ужгород - "Волинь" Луцьк (U-17) 1:1 (U-15) 3:0 Плахов О. (Чернівці) Грубінка І., Райда (Закарпатська) Головко І.С. (Закарпатська)

(27.04) "Скала" Моршин - "Буковина" Чернівці (U-17) 2:1 (U-15) 4:0 Лівіцький Н. (Тернопіль) Чулик А., Дума Р. (Львів) Лемех Я.Л. (Львів)

(27.04) ФК "Львів" - "BRW-BIK" В.Волинський (U-17) 1:4 (U-15) 1:2 Ковальчук В. (Тернопіль) Блавацький Р., Кравченко Ю. (Львів) Кусень М.П. (Львів)

(27.04) "Карпати" Львів - "УФК" Львів (U-17) 1:0 (U-15) 0:0 Ковальчук Ю. (Львів) Лапко С., Холявко А. (Львів) Пономарьов В.Ю. (Львів)

(27.04) "УФК" Львів - "Скала" Моршин (U-16) 1:2 (U-14) 6:1 Голубець Ю. (Городок) Леськів Я., Кусень Д. (Львів) Холявко Ю.С. (Львів)

(27.04) "BRW-BIK" В.Волинський - "Карпати" Львів (U-16) 0:3 (U-14) 2:0 Харчук С. (Тернопіль) Бесара Б., Кіцкай Д. (Тернопіль) Дмитрук Я.В. (Рівне)

(27.04) "Поділля" Хмельницький - ФК "Львів" (U-16) 2:0 (U-14) 0:2 Сурменко О. (Чернівці) Блажевич І., Маляр Ю. (Хмельницький) Папірович А.Г. (Хмельницький)

(27.04) "Буковина" Чернівці - СДЮШОР Ужгород (U-16) 2:0 (U-14) 1:1 Салаш І. (І.Франківськ) Столярчук М., Гулей А. (Чернівецька) Кошура В.Г. (Чернівці)

(27.04) "Волинь" Луцьк - ДЮСШ Тернопіль (U-16) 1:2 (U-14) 1:4 Пелих С. (Львів) Безуглий О., Заяць О. (Луцьк) Кирилюк В.В. (Луцьк)

ДЮФЛ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА

ВІКОВІ ГРУПИ 1996-1998

Одинадцятий тур

(27.04) "ДЮСШ-3" Ів.Франківськ - ДЮФК "Мукачеве-2" (U-17) 0:0 (U-15) 2:2 Данилюк С. (Хмельницький) Колюшко М., Дем`янчук (Івано-Франківськ)

(27.04) ДЮФК "Мукачеве" - ФК "Миколаїв" (U-17) 5:2 (U-15) 1:0 Музика О. (І.Франківськ) Рогач Я., Качур В. (Закарпатська)

(27.04) ДЮСШ Жовква - "Галичина" Львів (U-17) 0:1 (U-15) 1:4 Мелех О. (Львів) Притула В., Притула О. (Львів)

(27.04) СДЮШОР-4 - "Прикарпаття" І.Франківськ (U-17) 0:4 (U-15) 1:3 Лялюк М. (Закарпатська) Малаха Ю., Стронціцький О. (Львів)

Футбольний огляд "ПАС" від 22.04.2013



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини