АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Гнип Мирослав Степанович - 25
Камінський Володимир Мирославович - 20
Карпенко Денис Віталійович - 13
Карпенко Ігор Олегович - 21
Коваль Володимир Михайлович - 20
Кузів Остап Олегович - 30
Лелюх Віталій Петрович - 19
Мудрагеля Назар Васильович - 18
Петрушко Річард Валентинович - 22
Рудь Сергій Романович - 34
Самолюк Ростислав Сергійович - 34
Сорока Микола Володимирович - 30
Суріков Веніамін Володимирович - 14
Телішевський Святослав Миколайович - 19
Тюмєнєв Олександр Ігорович - 20
футболісти
Гнип Мирослав Степанович - 25
Камінський Володимир Мирославович - 20
Карпенко Денис Віталійович - 13
Карпенко Ігор Олегович - 21
Коваль Володимир Михайлович - 20
Кузів Остап Олегович - 30
Лелюх Віталій Петрович - 19
Мудрагеля Назар Васильович - 18
Петрушко Річард Валентинович - 22
Рудь Сергій Романович - 34
Самолюк Ростислав Сергійович - 34
Сорока Микола Володимирович - 30
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

ФК "Миколаїв" - ФК "Малинськ" 2:0

25 березня - неділя. Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Балух (44,75-пен.)

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ Михайло Сидор

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Танечник Роман, Ільків Ігор, Коваль Григорій, Харкевич Юрій, Дячук-Ставицький Михайло (Гірний Святослав,88), Сагайдак Андрій, Шафранський Сергій (Федина Іван,58), Бойко Назар (Дзюрах Роман,71), Клим Богдан (Ільчишин Віталій,82), Балух Ігор

ФК "Малинськ" - Балушко Юрій, Гергелюк Олександр, Крайчинський Микита, Лойко Василь, Скоцький Богдан (Каращенко Віктор,82), Савицький Богдан, Царьов Вадим (Корнійчук Ярослав,46), Онишук Анатолій (Кірях Віктор,46), Луцюк Дмитро (Панас Вадим,64), Брикса Віталій, Гайдучик Микола

Попередження: Клим Богдан (60), Сагайдак Андрій (81), Савицький Богдан (85)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

"Скала" Стрий - "Юність" В.Білка 0:1

24 березня - субота. Стадіон "Арена Довге"

Гол: Адам Богдан (54)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Борис Гребінь

Делегат ФФЛ Едуард Валенко

"Скала" Стрий - Білик Олег, Красномовець Юрій, Березовий Михайло, Подоляк Роман, Фляк Юрій, Баранов Дмитро, Штаненко Станіслав, Заїченко Євген, Цень Роман (Бельчич Артем,73), Мельник Сергій, Брайт Барнор (Николишин Роман,63)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Романюк Віталій, Бойко Роман, Костик Богдан, Музика Юрій, Панасюк Олег, Адам Богдан, Сідельник Петро (Жолква Орест,75), Карачевський Назар, Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло,82)

Попередження: Білик (54), Бельчич (77), Мельник (86). Вилучення: Подоляк (89)

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "ГалКатЗубр" Зубра 2:4

24 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8), Медицький Остап (84) - Екоко Емері (45,75), Заяць Максим (81,89)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

"Рух" - Бурбан Максим, Гуль Тарас (Джебженяк Олександр,72), Медицький Остап, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег, Борис Олег (Ярема Богдан,80), Карп`як Дмитро, Бордун Богдан

"ГалКатЗубр" - Довгий Володимир (Милявський Роман,46), Луговий Андрій, Кенийз Олександр (Рацький Володимир,83), Карабен Олег, Деревецький Остап, Кулик Орест (Куцій Тарас,75), Цимбаляк Назар (Мельник Олег,70), Ільків Руслан (Галичанівський Андрій,46)

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Янів" І.Франкове 5:0

24 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи:

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олексій Лішик

"Самбір" Ст.Кропивник - "Галичина" Дрогобич 2:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Василь Верблянський

"УГВ-Сервіс" Пятничани - СКК "Пісочна" 3:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

ФК "Яричів-Руданці" - "Галичина" В.Дорошів 4:2

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди 3:3

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Слівінський Тарас (14-пен.), Штрайсель Іван (31), Цвик Володимир (59) - Левицький Богдан (53,83-пен.), Козовий Руслан (77)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Андрій Смольський

ГК "Явір" Яворів - "Скеля" Жовква/Крехів 3:1

25 березня - неділя

Стадіон "Академія футболу"

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Роман Любінець

"Бори" Бориничі - ФК "Мостиська" 0:6

25 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Голи: Кіт-Копиляк (18,56), Бджола Тарас (40), Іваночко Тарас (73,84), Шагало Андрій (82)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

"Бори" Бориничі - Ледвій Тарас (Насінник Дмитро,46), Гадупяк Назар (Роль Маркіян,73), Романів Роман, Квасюк Василь, Крижанівський Олег, Кадюк Володимир (Сокирко Богдан,61), Хрущ Валентин (Нітарський Дмитро,53), Сердюков Андрій, Павлів Остап, Кадюк Василь

ФК "Мостиська" - Паук Роман, Козирєв Максим (Шагало Андрій,17), Завада Василь, Крушинський Віталій, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Щур Тарас (Качмар Володимир,53), Білоус Віталій, Кіт-Копиляк Михайло (Марко Назар,73), Іваночко Тарас, Бджола Тарас (Мартинюк Назар,57)

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець 2:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани 0:0

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль" 0:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

"Темп-2" Відники - Городище 4:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Дмитро Любінець

"Захід" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 1:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Сергій Пашковський

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська 3:0

21 березня - середа

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" 1:3

21 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

УВАГА

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Всі матчі 18 березня у турнірах пам`яті Карло Мікльоша і Кубку Весни перенесено в зв`язку з несприятливими погодніми умовами. Комітет з проведення змагань.

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

ФК "Миколаїв" - СФК "Кордія" Муроване 2:0

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Коваль Григорій (68), Музика Михайло (90 - автогол)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

ФК "Миколаїв" - Левицький Вячеслав, Танечник Роман, Ільків Ігор (Шуга Іван,77), Коваль Григорій, Харкевич Юрій (Дзюрах Роман,70), Шафранський Сергій (Федина Іван,45), Дячук-Ставицький Юрій, Бойко Назар, Синишин Ігор (Клим Богдан,55), Сагайдак Андрій, Балух Ігор (Ільчишин Віталій,71).

СФК "Кордія" Муроване - Чеботарь Олег, Гатин-Лозинський Святослав (Музика Михайло,76), Феджора Андрій, Поплавський Василь (Левків Ярослав,75), Матвіїв Григорій (Губченко Іван,74), Дацко Іван, Малецький Владислав (Храмов Віктор,61), Хижий Сергій (Цицик Роман,69), Малецький Микола (Слобода Мар'ян,45), Бабій Мар'ян, Савицький Назар (Приходько Ігор,56)

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло (44), Матвіїв Григорій (45), Сагайдак Андрій (51), Бабій Мар'ян (89)

"Верес" Рівне - "Юність" В.Білка 1:2

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Стебельський Назар (71) - Каваців Ярема (18), Жолква Орест (78)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

"Верес" U-19 Рівне - Паламар Владислав, Харіпов Олексій, Медведєв Олександр, Карвацький Андрій (Задорецький Володимир,86), Стебельський Назар, Савула Валентин (Руденко Андрій,53), Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Хімчак Максим, Міщук Остап (Сидорів Роман,74), Демків Станіслав (Пентелейчук Дмитро,46)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Федорів Володимир, Добрянський Мар`ян, Романюк Віталій (Жолква Орест,46), Костик Богдан, Карачевський Назар (Сідельник Дмитро,88), Адам Богдан (Смолинець Павло,87), Нетлюх Захарій (Сідельник Петро,46), Музика Юрій, Панасюк Олег

Попередження: Костик Богдан (33), Медведєв Олександр (53), Міщук Остап (68). Вилучення: Дахновський Віталій (86)

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)

Арбітр: Тарас Радюкін

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

"Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр

"Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)

Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський

"Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир

"Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

"Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

17 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)

ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас

Попередження: Когут Тарас (30)

"УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Ігор Пак

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

"Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 10.00

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

18 березня - неділя

Стадіон с. Пісочна

Початок матчу: 14.00

ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 14.00

ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 16.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

"Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Розворяни

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

ФК "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Корміл" Давидів - "Динамо" U-19 Львів

18 березня - неділя

Стадіон c. Давидів

Початок матчу: 13.00

"Сокіл" Сокільники - "Захід" Солонка

18 березня - неділя

Стадіон с. Давидів

Початок матчу: 15.00

"Захід" Бібрка - Підгородище

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 13.00

"Темп-2" Відники - "Сокіл" В.Глібовичі

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 15.00

"Гарт" Дмитровичі - "Берізка" Підберізці

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 13.00

"Галич" В.Білка - "Лео-Кераміка" Неділиська

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 15.00

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець

18 березня - неділя

Стадіон с. Черляни

Початок матчу: 13.00

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

ЖЕРЕБКУВАННЯ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Стикові матчі

"Шпиль" Шпильчина - "ІКВА-Січ" Заболотці

24 березня - субота

ФК "Вовчатичі" - "Магніт" Оглядів

24 березня - субота

ФК "Вишня" С.Вишня - "Горизонт" Нове Місто

24 березня - субота

КСК "Берездівці" - ФК "Брониця"

24 березня - субота

В 1/4 фіналу напряму вийшли: ФК "Полтва", "Будівельник-Укртрансгаз" Пукеничі, "Ватра-Темп" Луки, ФК "УГВ-Сервіс" Пятничани.

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Призначення арбітрів

1/8 фіналу

СКК "Демня" - "Верес" U-19 Рівне 0:0, п. 3:5

14 березня - середа. Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ Ярослав Лемех

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" Винники U-19 - "Юність" Гійче 0:3

14 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тарас Путас

"Думна" Ременів - "Темп" Відники 0:3

14 березня - середа

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Назар Цмоканич

Голи: Крачковський Віталій (18), Ковальов Микола (43), Доскуч Олесь (44).

Нереалізований пенальті: Химович Степан (11).

"Думна" Ременів - Кравець Назар, Свінціцький Роман (Цвик Володимир,46), Гірський Тарас, Стадницький Павло (Марциняк Ігор,46), Подоляк Арсен (Костюк Любомир,46), Голуб Юрій, Цицик Володимир (Поліванов Віктор,46), Василина Роман, Піхоцький Максим (Бахор Олесь,46), Сенишин Назар, Личак Роман (Назаренко Володимир,46)

Тренер: Артимович Ігор

"Темп" Відники - Білий Роман, Пронь Олег, Крачковський Віталій, Роса Юрій (Хамуляк Роман,46), Чура Іван (Шмигель Олег,61), Кузів Юрій, Доскуч Олег (Гутник Остап,80), Гамарник Тарас (Мацик Тарас,75), Ковальов Микола, Химович Степан (Біганський Роман,46), Касперський Андрій

Тренер: Грінер Андрій

Попередження: Кузів Юрій (18)

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

"Гірник" Соснівка - ФК "Калуш" 1:0

14 березня - середа

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Гол: Болкіт Максим

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Олександра Вдовіна

ФК "Львів" - "Волинь" Луцьк

15 березня - четвер

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 11.30

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олександра Вдовіна

ФК "Самбір" - ФК "Мостиська"

15 березня - четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Богдан Грисьо

Дитячий та юнацький футбол
1   3 4 5 6 7   120

"КАРПАТИ-2007" Львів

переможець турніру

пам`яті Володимира Вараксіна

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

Спортивний зал СКА

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

Вікова група 2009 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-1" Львів - "Карпати-2" Львів 4:0

Голи: Граціян (три), Покладок

"Леви" Львів - ФК Львів-09 1:0

Гол: Жила

Матч за третє місце

"Карпати-2" - ФК "Львів-09" 1:1, п. 5:4

Голи: Сергієнко - Гринько

ФІНАЛ

"Карпати-1" Львів - СК "Леви" Львів 2:0

Голи: Граціян (два)

Вікова група 2008 р.н.

1/2 фіналу

"Леви" Львів - "Прогрес" Львів 4:0

Голи: Стельмах, Зелінський (два), Краснік

"Галичина" Львів - "Рух" Винники 0:4

Голи: Кокотко, Блащак, Гринів, Бучко

Матч за третє місце

"Прогрес" Львів - "Галичина" Львів 0:1

Гол: Гіжовський

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Леви" Львів 1:1, п. 2:0

Голи: Кокотко - Зелінський

Вікова група 2007 р.н.

1/2 фіналу

"Карпати-2008" Львів - "Карпати-2007" Львів 1:2

Голи: Тлумак - Гембарський, Байдак

"Львів-2007-1" - "Львів-2007-2" 6:1

Голи: Проказюк, Трухим, Блащак, Бекерський (три) - Качмар

Матч за третє місце

"Карпати-2008" Львів - ФК "Львів-2007-2" 1:3

Голи: Гавура - Бринь (2), Садовський

ФІНАЛ

"Карпати-2007" Львів - ФК "Львів-2007-1" 3:1

Голи: Байдак, Горін (два) - Проказюк

"РУХ" ВИННИКИ переможець

традиційного турніру памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

05 січня – пятниця

Стадіон імені Богдана Маркевича

1/2 фіналу

Рух-05 Винники - Львів-05 сині 0:0, п. 9:8

Львів-05 білі - "Карпати-06" Львів 0:0, п. 3:2

Матчі за 5-8 місце

Галичина-05-1 - Карпати-05-2 1:4

Голи: Мельник - Сабат, Гулка (два), Шлиян

Львів-05-2 - Львів-06-1 0:1

Гол:

Матч за третє місце

"Львів-05" сині - "Карпати-06" Львів 4:0

Голи: Герич (два), Янчишин, Михайлів

ФІНАЛ

"Рух" Винники - "Львів-05 білі" 4:0

Голи: Вишинський (два), Костевський ,Добрянський (автогол)

Матч за 5 місце

"Карпати-05-2" Львів - ФК "Львів-06-1" 2:1

Голи: Білевич (два) - Сушка

Матч за 7 місце

ФК "Львів-05-2" - "Галичина-05-1" 0:1

Гол: Янчук

Матчі за 9-12 місце

Карпати-2005-1 - Динамо 5:1

Голи: Магасевич, Квас (два), Касарда (два) - Лозинський

Львів-06-2 - Рух-2006 0:1

Гол: автогол

Матчі за 13-16 місце

Спарта - Янтарний 0:1

Гол: Шевчик

"Галичина-2005-2" Львів - "Галичина-Зубра" 0:0, п. 0:2

Матч за 9 місце

"Карпати-05-1" Львів - "Рух-2006" 1:0

Гол: Протасевич

Матч за 11 місце

"Динамо" Львів - ФК "Львів-06-2" 2:1

Голи: Лозинський, Лихолат - Прус

Матч за 13 місце

"Янтарний" Новояворівськ - "Галичина-Зубра" 3:0 т/п

Матч за 15 місце

"Спарта" Львів - "Галичина-2005-2" 3:0

Голи: Ягольник (два), Дудич

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Другий ігровий день

"Галичина-2009-2" - "Рух" Винники 1:1

Голи: Олексів - Янишин

ФК "Львів-2009-2" - СК "Леви" Львів 1:0

Гол: Тумич

"Карпати-2009-1" Львів - "Рух" Винники 2:0

Голи: Михалюк, Покладок

"Карпати-2009-2" Львів - "Галичина-2009-1" 2:0

Голи: Сергієнко, Гамкало

"Галичина-2009-2" Львів - СК "Леви" Львів 0:1

Гол: Жила

"Карпати-2009-2" Львів - ФК "Львів-2009-1" 0:1

Гол: Стецюга

"Галичина-2010" Львів - СДЮШОР-4 Львів 0:0

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-2009-1" Львів 2:1

Голи: Чорноус (два) - Швець

Турнірне становище:

Група "А"

1. ФК Львів-2009-1 4 3 0 1 13:6 9

2. "Карпати-2009-2" 4 3 0 1 15:1 9

3. "Галичина-2009-1" 4 2 0 2 11:5 6

4. "СДЮШОР-4" 4 1 1 2 3:11 4

5. "Галичина-2010" 4 0 1 3 0:22 1

Група "Б"

1. "Карпати-2009-1" 4 3 0 1 11:3 9

2. "Леви" 4 1 2 1 2:2 5

3. "Рух" 4 1 2 1 2:5 5

4. ФК "Львів-2009-2" 4 1 1 2 4:8 4

5. "Галичина-2009-2" 4 0 2 2 3:6 2

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2008 р.н.

Результати матчів

04 січня – четвер

Спортивний зал «СКІФ»

«Карпати-2008» білі – «Кардинал» Вороців 4:0

Голи: Соломон, Гонсевич, Глушковський, Залипка

ФК «Рава» Р.Руська – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Васильків (2) – Гіжовський (2), Шилінг

«Карпати-2008» білі – «Леви» Львів 0:2

Голи: Зелінський, Петруняк

ФК «Рава» Р.Руська – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Бабій (два)

«Леви» Львів - «Галичина» Львів 4:0

Голи: Зелінський, Кордюк, Боднар, Лука

«Карпати-2008» білі – ФК «Рава» Р.Руська 3:1

Голи: Кульчицький, Паначівський, Сеник – Жук

«Леви» Львів - «Кардинал» Вороців 6:0

Голи: Стельмах (два), Зелінський (два), Лука, Красник

"Карпати-2008» білі – «Галичина» Львів 2:3

Голи: Ганатовський, Кузик – Шилінг (два), Гіжовський

ФК «Рава» Р.Руська – «Леви» Львів 3:3

Голи: Жук, Бабій, Васильків – Литвин (2), Стельмах

«Галичина» Львів – «Кардинал» Вороців 2:0

Голи: Гіжовський (два)

«Карпати-2008» зелені - «Прогрес» Львів 4:4

Голи: Боцій (два), Мисак, Гаврилів – Шелепінський (три), Тищенко

«Рух» Винники – ФК «Запитів» 0:0

«Карпати-2008» зелені - «Галичина-Південний» Львів 6:0

Голи: Бацій (три), Гловяк, Мисяк (два)

«Рух» Винники – «Прогрес» Львів 6:0

Голи: Левицький, Гринів, Кокотко, Кравчук, Бучко, Денисяк

«Галичина-Південний» Львів – ФК «Запитів» 1:5

Голи: Сальник - Комак, Шевців (чотири)

«Карпати-2008» зелені - «Рух» Винники 1:2

Голи: Бацій - Гринів (два)

«Галичина-Південний» Львів - «Прогрес» Львів 0:4

Голи: Шелепінський (три), Тищенко

«Карпати-2008» зелені - ФК «Запитів» 1:4

Голи: Мисяк - Хомин (три), Шевців

«Рух» Винники – «Галичина-Південний» Львів 5:1

Голи: Гринів, Банах (два), Бала (два) - Мелешук

«Прогрес» Львів - ФК «Запитів» 2:0

Голи: Шелепінський (два)

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

04 січня – четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Карпати-2005-1 - Рух-2005 0:2

Голи: Вишинський, Костевський

ФК Львів-2005-2 - Галичина-2005-2 1:1

ФК Львів-2005" білі - Галичина-2005-1 1:1

Голи: Депяк - Балабух

Спарта Львів - ФК Львів-2006-2 1:2

Голи: Мельник А. - Прус З. (два)

Турнірне становище:

Група А

1. Рух-2005 - 9 очок

2. ФК Львів-2005-2 - 4 очки

3. Карпати-2005-1 - 3 очки

4. Галичина-2005-2 - 1 очко

Група Б

1. ФК Львів-05 білі - 7 очок

2. Галичина-2005-1 - 7 очок

3. ФК Львів-06-2 - 3 очки

4. Спарта - 0 очок

ФК Львів-2006-1 - Динамо Львів 1:1

Голи: Головатий - Лозинський

Галичина-Зубра - Карпати-2006 0:4

Голи: Паращук (два), Андрушко (два)

ФК Львів-05 сині - Рух-2006 1:1

Голи:

Янтарний - Карпати-2005-2 0:5

Голи: Сабат (два), Білевич (два), Шнилян

Турнірне становище:

Група В

1. Карпати-2006 - 9 очок

2. ФК Львів-2006-1 - 4 очки

3. Динамо - 4 очки

4. Галичина-Зубра - 0 очок

Група Д

1. ФК Львів-2005 сині - 7 очок

2. Карпати-2005-2 - 4 очки

3. Рух-2006 - 3 очки

4. Янтарний - 1 очко

1/4 фіналу

Львів-05 сині - Львів-2006-01 1:0

Гол: Герич

Карпати-2005-2 - Карпати-2006 0:3

Голи: Григораш, Цимбалевич, Кузик

Матчі за 9-16 місце

Рух-2006 - Галичина-Зубра 3:0

Голи: Волчков (два), Прокопович

Янтарний - Динамо 1:1, п. 4:5

Голи: Шевчик - Лозинський

1/4 фіналу

РУХ-05 - ГАЛИЧИНА-05-1 5:0

Голи: Печніков, Костевський, Коваленко, Ахмедов, Вишинський

Львів-05-2 - Львів 05 білі 1:7

Голи: Николишин - Пепяк (два), Бочуляк (два), Бочковський, Добрянський, Сухецький

Матчі за 9-16 місце

Карпати-2005-1 - Спарта 11:0

Голи: Квас (три), Зятківський, Гнилянський, Шута, Шеремета, Касарда, Линда (автогол), Кусий

Галичина-2005-2 - ФК Львів-2006-2 1:2

Голи: Вергун - Прус, Челак

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКА»

«Карпати-2009-1»-«Галичина-2009-2» 3:1

Голи: Михайлюк-2, Граціян; Бугоцький.

ФК «Львів-2»-«Рух» 1:2

Голи: Андрейців; Андрушко, Годунько.

«Карпати-2009-1»-СК«Леви» 1:1

Голи: Святницький; Россолінський.

ФК«Львів-2009-2»-«Галичина-2009-2» 1:1

Голи: Андрейців; Бнєвський.

СК «Леви»-«Рух» 0:0

«Карпати-2009-1»-ФК«Львів-2009-2» 5:1

Голи: Граціян, Михайлюк-3, Стадницький; Андрейків.

«Карпати-2009-2»-«Галичина-2010» 7:0

Голи: Пшик-3, Краївський, Чайка-2, Петрівський.

СДЮШОР-4-«Галичина-2009-1» 0:5

Голи: Швець-3, Черненко, Пнєвський.

ФК «Львів-2009-1»-«Галичина-2010» 10:0

Голи: Гринько-2, Кужій-2, Ковальський, Чорноус-3, Стецура-2.

«Карпати-2009-2»-СДЮШОР-4 6:0

Голи: Сергієнко-3, Громяк, Чайка, Ференчук.

«Галичина-2009-1»-Галичина-2010» 5:0

Голи: Рутько, Швець-3, Пнєвський.

СДЮШОР-4- ФК «Львів-2009-1» 3:0

Голи: Репета, Кіт, Брода.

04 січня – четвер

Розклад стикових матчів за 1-4 місце буде повідомлено 04 січня – четвер.

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2007 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКІФ»

«Карпати-2007» зелені – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 5:0

Голи: Кокодиняк, Бучко, Шкраба, Байдак (два)

«Рух» Винники – СК «Леви» Львів 1:3

Голи: Дусик - Зелінський (два)

«Карпати-2007» зелені – ФК «Львів-2007-2» 5:3

Голи: Байдак (три), Горін, Гембарський -

«Рух» Винники – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 0:1

Гол: Дмитришин

ФК «Львів-2007-2» - СК «Леви» Львів 2:1

Голи:

«Карпати-2007» зелені – «Рух» Винники 8:0

Голи: Мельничук, Бард, Байдак (два), Горін, Кокодиняк, Приступа, Гембарський, Шкраба

ФК «Львів-2007-2» - ФСК «Янтарний» Новояворівськ 0:0

«Карпати-2007» зелені – СК «Леви» Львів 4:0

Голи: Шкраба, Горін, Гембарський (два)

«Рух» Винники – ФК «Львів-2007-2» 0:3

Голи:

СК «Леви» Львів – ФСК «Янтарний» Новояворівськ 1:1

Голи: Зелінський - Дмитришин

ФК «Львів-2007-1» - «Галичина-Зубра» Львів 4:1

Голи: Браславський (два), Лишак (два) - Калагурка

«Карпати-2007» білі – «Ямпіль-Покрова» 9:0

Голи: Самоцький (чотири), Мажоловський (чотири), Паньківський

ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2008» Львів 2:1

Голи: Трухим, Проказюк - Хлібнюк

«Карпати-2007» білі – «Галичина-Зубра» Львів 11:0

Голи: Паньківський (два), Мажоловський (три), Самоцький (чотири), Паньківський (два)

«Карпати-2008» Львів – «Ямпіль-Покрова» 4:2

Голи: Шелепінський, Ковалик, Бузько (два) - Заяць, Друзюк

ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2007» білі 3:1

Голи: Проказюк, Браславський, Вацяк - Гарас

«Карпати-2008» - «Галичина-Зубра» 7:1

Голи: Наконечний(2), Ковалик(2), Бубенчик, Чубко(2) - Ярмола

ФК «Львів-2007-1» - «Ямпіль-Покрова» 10:0

Голи: Проказюк (три), Захарчук, Браславський (два), Вацяк, Кузик, Кобільський, Блащак

«Карпати-2007» білі – «Карпати-2008» 1:3

Голи: Мажоловський - Шелепінський, Коткевич, Наконечний

«Галичина-Зубра» - «Ямпіль-Покрова» 2:0

Голи: Ярмола, Савка

Календар стикових матчів буде повідомлено 04 січня – четвер.

Матчі 1/2 фіналу, матч за третє місце та фінальний матч пройдуть в спортивному залі «СКА» - 05 січня – п’ятниця, а матчі за 5-8 місце та матч за 9-10 місце відбудуться в спортивному залі «СКІФ».

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

Результати матчів

03 січня – середа

Стадіон імені Богдана Маркевича

"Карпати-2005-1" Львів - "Галичина-2005-2" Львів 7:0

Голи: Барон (два), Шеремета, Магасевич, Протасевич, Гуль, Гнилянський

"Рух-2005" Винники - ФК "Львів-2005-2" 7:0

Голи: Вишинський (чотири), Печніков, Костевський (два)

"Галичина-2005-1" Львів - ФК "Львів-06-2" 4:0

Голи: Янчук (два), Хливинський

ФК "Львів-2005" білі - "Спарта" Львів 4:0

Голи: Пухнатий (два), Бочуляк (два)

"Карпати-2005-1" Львів - ФК "Львів-2005-2" 0:1

Гол: Блащак

"Рух-2005" Винники - "Галичина-2005-2" Львів 16:0

Голи: Вишинський (п'ять), Костевський (три), Печніков (три), Запорожець (три), Прокоп (два), Коваленко

ФК "Львів-05" білі - ФК "Львів-06-2" 4:0

Голи: Бочуляк (два), Пухнатий, Бочковський

"Галичина-2005-1" Львів - "Спарта" Львів 2:0

Голи: Андрунишин, Янчук

"ФК Львів-2006-1" - "Галичина-Зубра" 9:0

Голи: Лемішко (чотири), Сорокаліт, Станько (три), автогол

"Динамо" Львів - "Карпати-2006" Львів 1:2

Голи: Павлик - Мікляш, Король

ФК Львів-05 сині - "Янтарний" Новояворівськ 2:0

Голи: Герич, Михайлів

"Рух-2006" Винники - "Карпати-2005-2" Львів 1:1

Голи: Прокопович - Білевич

ФК Львів-2006-1 - "Карпати-2006" Львів 0:2

Голи: Король, Мікляш

ФК Львів-05 сині - Карпати-2005-2 3:1

Голи: Герега (два), Герич - Михайловський

"Рух-2006" Винники - "Янтарний" Новояворівськ 1:1

Голи: Волчков - Шевчук

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2009 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Карпати-2009-1» Львів

2. «Рух» Винники

3. СК «Леви» Львів

4. «Галичина-2009-2» Львів

5. ФК «Львів-2009-2»

Група «Б»

1. ФК «Львів-2009-1»

2. «Галичина-2009-1» Львів

3. СДЮШОР-4 Львів

4. «Галичина-2010» Львів

5. «Карпати-2009-2» Львів

Календар матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКА»

9.00 «Карпати-2009-1» Львів – «Галичина-2009-2» Львів

9.30 ФК «Львів-2009-2» - «Рух» Винники

10.00 «Карпати-2009-1» Львів – СК «Леви» Львів

10.30 ФК «Львів-2009-2» - «Галичина-2009-2» Львів

11.00 СК «Леви» Львів – «Рух» Винники

11.30 «Карпати-2009-1» Львів – ФК «Львів-2009-2»

12.00 «Карпати-2009-2» Львів – «Галичина-2010» Львів

12.30 СДЮШОР-4 Львів – «Галичина-2009-1» Львів

13.00 ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2010» Львів

13.30 «Карпати-2009-2» Львів – СДЮШОР-4 Львів

14.00 «Галичина-2009-1» Львів – «Галичина-2010» Львів

14.30 СДЮШОР-4 Львів – ФК «Львів-2009-1»

04 січня – четвер

Спортивний зал «СКА»

8.50 «Галичина-2009-2» Львів – «Рух» Винники

9.20 ФК «Львів-2009-2» - СК «Леви» Львів

9.50 «Карпати-2009-1» Львів – «Рух» Винники

10.20 «Карпати-2009-2» Львів – «Галичина-2009-1» Львів

10.50 «Галичина-2009-2» Львів – СК «Леви» Львів

11.20 «Карпати-2009-2» Львів – ФК «Львів-2009-1»

11.50 «Галичина-2010» Львів – СДЮШОР-4 Львів

12.20 ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2009-1» ЛЬвів

12.55 Стикові матчі за 5-10 місце

13.20 Стикові матчі за 5-10 місце

13.55 Стикові матчі за 5-10 місце

14.20 Стикові матчі за 5-10 місце

14.45 Стикові матчі за 5-10 місце

Розклад стикових матчів за 1-4 місце буде повідомлено 04 січня – четвер.

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2007 р.н.

Склад підгруп

Традиційного турніру памяті В.Вараксіна

2007 р.н.

Група «А»

1. «Карпати-2007» зелені

2. ФСК «Янтарний» Новояворівськ

3. «Рух» Винники

4. СК «Леви» Львів

5. ФК «Львів-2007-2»

Група «Б»

1. ФК «Львів-2007-1»

2. «Галичина-Зубра» Львів

3. «Карпати-2007» білі

4. «Ямпіль-Покрова»

5. «Карпати-2008» Львів

Календар матчів

03 січня – середа

Спортивний зал «СКІФ»

12.00 «Карпати-2007» зелені – ФСК «Янтарний» Новояворівськ

12.25 «Рух» Винники – СК «Леви» Львів

12.50 «Карпати-2007» зелені – ФК «Львів-2007-2»

13.15 «Рух» Винники – ФСК «Янтарний» Новояворівськ

13.40 ФК «Львів-2007-2» - СК «Леви» Львів

14.05 «Карпати-2007» зелені – «Рух» Винники

14.30 ФК «Львів-2007-2» - ФСК «Янтарний» Новояворівськ

14.55 «Карпати-2007» зелені – СК «Леви» Львів

15.20 «Рух» Винники – ФК «Львів-2007-2»

15.45 СК «Леви» Львів – ФСК «Янтарний» Новояворівськ

16.15 ФК «Львів-2007-1» - «Галичина-Зубра» Львів

16.40 «Карпати-2007» білі – «Ямпіль-Покрова»

17.05 ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2008» Львів

17.30 «Карпати-2007» білі – «Галичина-Зубра» Львів

17.55 «Карпати-2008» Львів – «Ямпіль-Покрова»

18.20 ФК «Львів-2007-1» - «Карпати-2007» білі

18.55 «Карпати-2008» - «Галичина-Зубра»

19.20 ФК «Львів-2007-1» - «Ямпіль-Покрова»

19.45 «Карпати-2007» білі – «Карпати-2008»

20.10 «Галичина-Зубра» - «Ямпіль-Покрова»

Календар стикових матчів буде повідомлено 04 січня – четвер.

Матчі 1/2 фіналу, матч за третє місце та фінальний матч пройдуть в спортивному залі «СКА» - 05 січня – п’ятниця, а матчі за 5-8 місце та матч за 9-10 місце відбудуться в спортивному залі «СКІФ».

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

Турнір памяті

Володимира Вараксіна

2005-2006 р.н.

Склад підгруп

Група «А»

1. «Карпати-2005-1» Львів

2. «Галичина-2005-2» Львів

3. «Рух-2005» Винники

4. ФК «Львів-2005-2»

Група «Б»

1. ФК «Львів-05» білі

2. «Спарта» Львів

3. «Галичина-2005-1» Львів

4. ФК «Львів-2006-02»

Група «В»

1. ФК «Львів-2006-1»

2. «Галичина-Зубра» Львів

3. «Динамо» Львів

4. «Карпати-2006» Львів

Група «Д»

1. ФК «Львів-05» сині

2. ФСК «Янтарний» Новояворівськ

3. «Рух-2006» Винники

4. «Карпати-2005-2» Львів

Календар матчів

03 січня – середа

Стадіон імені Богдана Маркевича

9.00 «Карпати-2005-1» Львів – «Галичина-2005-2» Львів

9.00 «Рух-2005» Винники – ФК «Львів-2005-2»

9.40 ФК «Львів-05» білі – «Спарта» Львів

9.40 «Галичина-2005-1» Львів – ФК «Львів-2006-2»

10.20 «Карпати-2005-1» Львів – ФК «Львів-2005-2»

10.20 «Рух-2005» Винники – «Галичина-2005-2»

11.00 ФК «Львів-05» білі – ФК «Львів-2006-2»

11.00 «Галичина-2005-1» - «Спарта» Львів

12.00 ФК «Львів-2006-1» - «Галичина-Зубра» Львів

12.00 «Динамо» Львів – «Карпати-2006» Львів

12.40 ФК «Львів-05» сині – ФСК «Янтарний» Новояворівськ

13.20 ФК «Львів-2006-1» - «Карпати-2006» Львів

13.20 «Динамо» Львів – «Галичина-Зубра» Львів

14.00 ФК «Львів-05» сині – «Карпати-2005-2» Львів

14.00 «Рух-2006» Винники – ФСК «Янтарний» Новояворівськ

04 січня – четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

9.00 «Карпати-2005-1» Львів – «Рух-2005» Винники

9.00 ФК «Львів-2005-2» - «Галичина-2005-2» Львів

9.40 ФК «Львів-05» білі – «Галичина-2005-1» Львів

9.40 «Спарта» Львів – ФК «Львів-2006-2»

10.30 (А)Матч за 9-16 місце

10.30 (Б)Матч за 9-16 місце

11.10 (1)1/4 фіналу: Група «А» - Група «Б»

11.10 (2)1/4 фіналу: Група «А» - Група «Б»

12.00 ФК «Львів-2006-1» - «Динамо» Львів

12.00 «Галичина-Зубра» Львів – «Карпати-2006» Львів

12.40 ФК «Львів-05» сині – «Рух-2006» Винники

12.40 ФСК «Янтарний» Новояворівськ – «Карпати-2005-2» Львів

13.30 (В)Матч за 9-16 місце

13.30 (Д)Матч за 9-16 місце

14.10 (3)1/4 фіналу: Група «В» - Група «Д»

14.10 (4)1/4 фіналу: Група «В» - Група «Д»

05 січня – пятниця

Стадіон імені Богдана Маркевича

9.00 1/2 фіналу: Пара «1» - «Пара «4»

9.00 1/2 фіналу: Пара «2» - «Пара «3»

9.40 Матчі за 5-8 місце: Пара «1» - Пара «4»

9.40 Матчі за 5-8 місце: Пара «2» - Пара «3»

10.20 Матч за третє місце

10.20 ФІНАЛ

11.00 Матч за 9-12 місце: Пара «А» - Пара «Д»

11.00 Матч за 9-12 місце: Пара «Б» - Пара «В»

11.40 Матч за 13-16 місце: Пара «А» - Пара «Д»

11.40 Матч за 13-16 місце Пара «Б» - Пара «В»

12.20 Матч за 9-10 місце

12.20 Матч за 11-12 місце

13.00 Матч за 13-14 місце

13.00 Матч за 15-16 місце

Вся інформація про турнір: результати матчів, автори забитих м’ячів, турнірні таблиці та фото звіт турніру на сайті dufll.org.ua та в нашій групі у фейсбук.

ДО УВАГИ БАЖАЮЧИХ НАВЧАТИСЬ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ШКОЛІ ФУТБОЛЬНОГО АРБІТРА

Перше заняття відбудеться 25 січня 2018 року о 16:00, в приміщенні кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Черемшини, 17). Запрошуємо усіх бажаючих!

БОМБАРДИРИ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Гравець Команда Голи З пен.
Макара Олег "Галичина" В. Дорошів 43  
Яцинич Дмитро ФК "Миколаїв" 28  
Кобасяр Володимир "Галичина" В. Дорошів 24 (1)
Курило Володимир "Юність" Гійче 22 (3)
Кудь Олег "Галичина" В. Дорошів 21  
Пельо Павло ЛСК "Погонь" Львів 21 (2)
Кос Тарас ФК "Миколаїв" 19 (1)
Марчук Олег "Рочин" Соснівка 17  
Романович Юрій "Гірник" Новояворівськ 16 (1)
Гнатишин Віталій ЛСК "Погонь" Львів 15  
Кашуба Ігор "Галичина" В. Дорошів 15  
Грицак Назар ЛСК "Погонь" Львів 13  
Колодій Богдан "Фенікс-Стефано" Підмонастир 11  
Ісаєнко Володимир "Фенікс-Стефано" Підмонастир 11 (5)
Максим Володимир "Кар'єр" Торчиновичі 10 (2)
Гусар Андрій ФК "Миколаїв" 10 (5)
Сочко Юрій "Енергетик" Добротвір 9 (2)
Трухим Андрій ЛСК "Погонь" Львів 8  
Храпаль Леонід ЛСК "Погонь" Львів 8  
Барбітов Володимир ФК "Миколаїв" 7  
Вахула Володимир "Гірник" Новояворівськ 7  
Гутник Володимир-Остап ЛСК "Погонь" Львів 7  
Закала Василь "Юність" Гійче 7  
Юхименко Максим ЛСК "Погонь" Львів 7  
Василів Роман ФК "Миколаїв" 6  
Кухарський Юрій "Юність" В. Білка 6  
Кушнір Роман ФК "Самбір" 6  
Онишкевич Василь ФК "Самбір" 6  
Палюх Олег ЛСК "Погонь" Львів 6  
Рехман Андрій ЛСК "Погонь" Львів 6  
Саламаха Артур "Енергетик" Добротвір 6  
Чорний Ростислав "Галичина" В. Дорошів 6  
Ямборко Назар ФСК "Яворів" 6  
Гридовий Володимир "Гірник" Новояворівськ 6 (1)
Лозинський Олег "Гірник" Новояворівськ 6 (1)
Вовк Володимир ФСК "Яворів" 5  
Процюк Іван СКК "Демня" 5  
Гец Ігор "Юність" Гійче 5 (2)
Мельник Данило ЛСК "Погонь" Львів 5 (4)
Антонів Назар "Фенікс-Стефано" Підмонастир 4  
Гавалко Юрій "Рочин" Соснівка 4  
Гайошко Остап СФК "Муроване" 4  
Даців Василь "Кар'єр" Торчиновичі 4  
Драган Роман ФК "Самбір" 4  
Кінах Володимир "Рочин" Соснівка 4  
Кузбит Олександр ФК "Самбір" 4  
Кухарський Максим СФК "Муроване" 4  
Луців Степан "Юність" Гійче 4  
Макимишин Юрій "Енергетик" Добротвір 4  
Пагутяк Олег ФК "Самбір" 4  
Пукало Мар'ян "Галичина" В. Дорошів 4  
Федун Володимир "Юність" Гійче 4  
Шевчук Роман ФК "Миколаїв" 4  
Свинаренко Домінік "Юність" В. Білка 4 (1)
Шевчик Володимир СФК "Муроване" 4 (1)
Малецький Павло "Кар'єр" Торчиновичі 4 (2)
Бадунь Микола "Галичина" В. Дорошів 3  
Гіба Олег "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3  
Гадомський Тарас "Гірник" Новояворівськ 3  
Ганута Володимир "Гірник" Новояворівськ 3  
Гатала Ярослав "Юність" В. Білка 3  
Дзікот Віталій "Енергетик" Добротвір 3  
Добрянський Володимир "Гірник" Новояворівськ 3  
Зайшлий Данило ЛСК "Погонь" Львів 3  
Збишко Юрій "Рочин" Соснівка 3  
Клим Богдан ФК "Миколаїв" 3  
Ковалик Денис "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3  
Костик Юрій "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3  
Лушак Іван "Галичина" В. Дорошів 3  
Михайлик Андрій "Юність" В. Білка 3  
Ніколаєв Дмитро "Кар'єр" Торчиновичі 3  
П'єц Маркіян "Галичина" В. Дорошів 3  
Савчук Владислав СКК "Демня" 3  
Скопцов Петро ФСК "Яворів" 3  
Теплий Максим ФК "Самбір" 3  
Тодощук Назар "Юність" В. Білка 3  
Мельничок Олександр "Кар'єр" Торчиновичі 3 (1)
Наконечний Назарій "Енергетик" Добротвір 3 (1)
Равлінко Дмитро "Рочин" Соснівка 3 (2)
Сколоздра Василь ФК "Миколаїв" 3 (3)
Іваночко Павло "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Брикайло Іван "Енергетик" Добротвір 2  
Бузенюк Володимир ЛСК "Погонь" Львів 2  
Бушко Юрій "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2  
Гураль Павло "Галичина" В. Дорошів 2  
Дзяма Маркіян ФК "Самбір" 2  
Жук Максим "Галичина" В. Дорошів 2  
Завадецький Тарас "Галичина" В. Дорошів 2  
Збишко Павло "Юність" Гійче 2  
Карачаров Данило "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Карпа Микола "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Козакевич Юрій "Юність" Гійче 2  
Крохта Дмитро "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Крук Василь "Юність" Гійче 2  
Курінний Василь "Рочин" Соснівка 2  
Курило Назар ФК "Самбір" 2  
Лизан Назар ФК "Самбір" 2  
Лукомський Дмитро ФК "Миколаїв" 2  
Лущак Олег "Галичина" В. Дорошів 2  
Максименко Олег "Енергетик" Добротвір 2  
Мартинюк Вадим-Дем'ян "Рочин" Соснівка 2  
Мельник Назар ЛСК "Погонь" Львів 2  
Петрина Олександр "Гірник" Новояворівськ 2  
Подан Богдан "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Помірчий Максим "Юність" В. Білка 2  
Савицький Роман ЛСК "Погонь" Львів 2  
Сикотинський Владислав "Кар'єр" Торчиновичі 2  
Сиротюк Матвій ЛСК "Погонь" Львів 2  
Стельмах Сергій "Енергетик" Добротвір 2  
Стень Юрій "Гірник" Новояворівськ 2  
Супик Ростислав ФК "Самбір" 2  
Сюма Роман ФК "Самбір" 2  
Фітькало Павло "Гірник" Новояворівськ 2  
Федик Ярослав "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2  
Цісар Олександр ФСК "Яворів" 2  
Чиж Святослав ЛСК "Погонь" Львів 2  
Шабля Олег ЛСК "Погонь" Львів 2  
Іващук Віталій ФСК "Яворів" 2 (1)
Кудрик Богдан "Юність" Гійче 2 (1)
Ігнатович Ігор "Рочин" Соснівка 1  
Білак Мар'ян "Кар'єр" Торчиновичі 1  
Білецький Захар ЛСК "Погонь" Львів 1  
Білинський Назар "Кар'єр" Торчиновичі 1  
Баландюх Владислав "Гірник" Новояворівськ 1  
Бродай Іван "Рочин" Соснівка 1  
Ващишин Андрій ФК "Самбір" 1  
Верб'янський Віталій СФК "Муроване" 1  
Гавран Андрій СФК "Муроване" 1  
Галан Іван ФК "Миколаїв" 1  
Гаталяк Віталій ФСК "Яворів" 1  
Герилів Василь СКК "Демня" 1  
Гола Роман "Юність" Гійче 1  
Головацький Ігор "Енергетик" Добротвір 1  
Гонсьор Василь "Кар'єр" Торчиновичі 1  
Горбовцов Юрій "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1  
Горгут Володимир "Гірник" Новояворівськ 1  
Горлай Валентин "Юність" Гійче 1  
Гриців Михайло СКК "Демня" 1  
Давидяк Мар'ян ФК "Миколаїв" 1  
Давидяк Олег СКК "Демня" 1  
Дацьків Юрій СФК "Муроване" 1  
Дем'ян Мар'ян СФК "Муроване" 1  
Демчук Василь "Енергетик" Добротвір 1  
Держило Руслан СКК "Демня" 1  
Жепа Володимир "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1  
Занько Юрій ФСК "Яворів" 1  
Засадний Віталій "Юність" В. Білка 1  
Заставний Богдан ЛСК "Погонь" Львів 1  
Кісіль Олег ЛСК "Погонь" Львів 1  
Катарина Тарас "Рочин" Соснівка 1  
Книш Олег "Юність" В. Білка 1  
Константінов Владислав "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1  
Кортяк Юліан "Енергетик" Добротвір 1  
Костюк Назар ФК "Самбір" 1  
Кошовський Василь "Юність" Гійче 1  
Лавринюк Олексій "Гірник" Новояворівськ 1  
Лесько Сергій ФК "Самбір" 1  
Лопушанський Тарас "Галичина" В. Дорошів 1  
Маїк Андрій "Рочин" Соснівка 1  
Марунчак Вадим ФК "Миколаїв" 1  
Масюк Тарас "Галичина" В. Дорошів 1  
Михальо Андрій "Гірник" Новояворівськ 1  
Мороз Максим "Енергетик" Добротвір 1  
Огоновський Орест ФК "Миколаїв" 1  
Павлик Богдан "Юність" В. Білка 1  
Павлик Сергій "Юність" В. Білка 1  
Палка Сергій ЛСК "Погонь" Львів 1  
Пліш Віталій ФК "Самбір" 1  
Поломаний Богдан "Рочин" Соснівка 1  
Полюга Павло СФК "Муроване" 1  
Пукас Юрій "Рочин" Соснівка 1  
Раймінус Мар'ян ФК "Миколаїв" 1  
Розвадівський Дмитро СКК "Демня" 1  
Рудик Роман СФК "Муроване" 1  
Савіцький Василь "Енергетик" Добротвір 1  
Сидор Роман "Юність" В. Білка 1  
Скалоцький Віталій СФК "Муроване" 1  
Сметана Олег "Галичина" В. Дорошів 1  
Солодкий Любомир "Рочин" Соснівка 1  
Сорока Василь СФК "Муроване" 1  
Степаник Ростислав "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1  
Тимків Дем'ян "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1  
Федина Павло "Юність" В. Білка 1  
Цидуляк Орест "Гірник" Новояворівськ 1  
Цьона Данило СФК "Муроване" 1  
Чегус Павло "Рочин" Соснівка 1  
Чернецький Віталій ФК "Самбір" 1  
Якімов Микола "Енергетик" Добротвір 1  
Яремко Микола ЛСК "Погонь" Львів 1  
Ващишин Володимир "Рочин" Соснівка 1 (1)
Грабовський Юрій ФСК "Яворів" 1 (1)
Любінець Роман "Галичина" В. Дорошів 1 (1)
Шеремета Роман "Юність" В. Білка 1 (1)

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

ДЮСШ Миколаїв - "Динамо" Львів 2:3

14 грудня - четвер.

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Даців (19), Вільків (55) - Кузик (1), Матвійчук (4,57)

Арбітр: Роман Коваль



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини