АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
Швед Мар`ян Васильович - 21
Шекета Назар Юрійович - 17
футболісти
Амс Володимир Миколайович - 20
Барбітов Володимир Георгійович - 17
Вовк Василь Іванович - 35
Макар Назарій Васильович - 18
Марків Юрій Романович - 19
Медвідь Віталій Петрович - 19
Папроцький Олег Васильович - 25
Рибай Марко Володимирович - 23
Савран Віктор Ігорович - 22
Савран Назарій Ігорович - 22
Турко Віктор Володимирович - 28
Фурса Ігор Васильович - 26
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   152

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

ФК "Миколаїв" - ФК "Малинськ" 2:0

25 березня - неділя. Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Балух (44,75-пен.)

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ Михайло Сидор

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Танечник Роман, Ільків Ігор, Коваль Григорій, Харкевич Юрій, Дячук-Ставицький Михайло (Гірний Святослав,88), Сагайдак Андрій, Шафранський Сергій (Федина Іван,58), Бойко Назар (Дзюрах Роман,71), Клим Богдан (Ільчишин Віталій,82), Балух Ігор

ФК "Малинськ" - Балушко Юрій, Гергелюк Олександр, Крайчинський Микита, Лойко Василь, Скоцький Богдан (Каращенко Віктор,82), Савицький Богдан, Царьов Вадим (Корнійчук Ярослав,46), Онишук Анатолій (Кірях Віктор,46), Луцюк Дмитро (Панас Вадим,64), Брикса Віталій, Гайдучик Микола

Попередження: Клим Богдан (60), Сагайдак Андрій (81), Савицький Богдан (85)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

1/2 фіналу

"Скала" Стрий - "Юність" В.Білка 0:1

24 березня - субота. Стадіон "Арена Довге"

Гол: Адам Богдан (54)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Борис Гребінь

Делегат ФФЛ Едуард Валенко

"Скала" Стрий - Білик Олег, Красномовець Юрій, Березовий Михайло, Подоляк Роман, Фляк Юрій, Баранов Дмитро, Штаненко Станіслав, Заїченко Євген, Цень Роман (Бельчич Артем,73), Мельник Сергій, Брайт Барнор (Николишин Роман,63)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Романюк Віталій, Бойко Роман, Костик Богдан, Музика Юрій, Панасюк Олег, Адам Богдан, Сідельник Петро (Жолква Орест,75), Карачевський Назар, Добрянський Мар`ян (Смолинець Павло,82)

Попередження: Білик (54), Бельчич (77), Мельник (86). Вилучення: Подоляк (89)

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "ГалКатЗубр" Зубра 2:4

24 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8), Медицький Остап (84) - Екоко Емері (45,75), Заяць Максим (81,89)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Богдан Грисьо

"Рух" - Бурбан Максим, Гуль Тарас (Джебженяк Олександр,72), Медицький Остап, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег, Борис Олег (Ярема Богдан,80), Карп`як Дмитро, Бордун Богдан

"ГалКатЗубр" - Довгий Володимир (Милявський Роман,46), Луговий Андрій, Кенийз Олександр (Рацький Володимир,83), Карабен Олег, Деревецький Остап, Кулик Орест (Куцій Тарас,75), Цимбаляк Назар (Мельник Олег,70), Ільків Руслан (Галичанівський Андрій,46)

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Янів" І.Франкове 5:0

24 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи:

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Олексій Лішик

"Самбір" Ст.Кропивник - "Галичина" Дрогобич 2:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Василь Верблянський

"УГВ-Сервіс" Пятничани - СКК "Пісочна" 3:1

24 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Остап Петріца

ФК "Яричів-Руданці" - "Галичина" В.Дорошів 4:2

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди 3:3

25 березня - неділя

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Слівінський Тарас (14-пен.), Штрайсель Іван (31), Цвик Володимир (59) - Левицький Богдан (53,83-пен.), Козовий Руслан (77)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Андрій Смольський

ГК "Явір" Яворів - "Скеля" Жовква/Крехів 3:1

25 березня - неділя

Стадіон "Академія футболу"

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Роман Любінець

"Бори" Бориничі - ФК "Мостиська" 0:6

25 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Голи: Кіт-Копиляк (18,56), Бджола Тарас (40), Іваночко Тарас (73,84), Шагало Андрій (82)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена

"Бори" Бориничі - Ледвій Тарас (Насінник Дмитро,46), Гадупяк Назар (Роль Маркіян,73), Романів Роман, Квасюк Василь, Крижанівський Олег, Кадюк Володимир (Сокирко Богдан,61), Хрущ Валентин (Нітарський Дмитро,53), Сердюков Андрій, Павлів Остап, Кадюк Василь

ФК "Мостиська" - Паук Роман, Козирєв Максим (Шагало Андрій,17), Завада Василь, Крушинський Віталій, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Щур Тарас (Качмар Володимир,53), Білоус Віталій, Кіт-Копиляк Михайло (Марко Назар,73), Іваночко Тарас, Бджола Тарас (Мартинюк Назар,57)

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець 2:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани 0:0

25 березня - неділя

Стадіон с. Керниця

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль" 0:1

25 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Руслан Тимофієв, Микола Булик

"Темп-2" Відники - Городище 4:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Дмитро Любінець

"Захід" Бібрка - "Сокіл" В.Глібовичі 1:3

25 березня - неділя

Стадіон с. Звенигород

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Ігор Процик, Сергій Пашковський

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська 3:0

21 березня - середа

Стадіон "Арена Довге"

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Василь Файда, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" 1:3

21 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

УВАГА

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Всі матчі 18 березня у турнірах пам`яті Карло Мікльоша і Кубку Весни перенесено в зв`язку з несприятливими погодніми умовами. Комітет з проведення змагань.

Турніру пам`яті

Ернеста Юста

1/4 фіналу

ФК "Миколаїв" - СФК "Кордія" Муроване 2:0

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Коваль Григорій (68), Музика Михайло (90 - автогол)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

ФК "Миколаїв" - Левицький Вячеслав, Танечник Роман, Ільків Ігор (Шуга Іван,77), Коваль Григорій, Харкевич Юрій (Дзюрах Роман,70), Шафранський Сергій (Федина Іван,45), Дячук-Ставицький Юрій, Бойко Назар, Синишин Ігор (Клим Богдан,55), Сагайдак Андрій, Балух Ігор (Ільчишин Віталій,71).

СФК "Кордія" Муроване - Чеботарь Олег, Гатин-Лозинський Святослав (Музика Михайло,76), Феджора Андрій, Поплавський Василь (Левків Ярослав,75), Матвіїв Григорій (Губченко Іван,74), Дацко Іван, Малецький Владислав (Храмов Віктор,61), Хижий Сергій (Цицик Роман,69), Малецький Микола (Слобода Мар'ян,45), Бабій Мар'ян, Савицький Назар (Приходько Ігор,56)

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло (44), Матвіїв Григорій (45), Сагайдак Андрій (51), Бабій Мар'ян (89)

"Верес" Рівне - "Юність" В.Білка 1:2

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Голи: Стебельський Назар (71) - Каваців Ярема (18), Жолква Орест (78)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Чулик

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

"Верес" U-19 Рівне - Паламар Владислав, Харіпов Олексій, Медведєв Олександр, Карвацький Андрій (Задорецький Володимир,86), Стебельський Назар, Савула Валентин (Руденко Андрій,53), Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Хімчак Максим, Міщук Остап (Сидорів Роман,74), Демків Станіслав (Пентелейчук Дмитро,46)

"Юність" В.Білка - Жук Андрій, Каваців Ярема, Федорів Володимир, Добрянський Мар`ян, Романюк Віталій (Жолква Орест,46), Костик Богдан, Карачевський Назар (Сідельник Дмитро,88), Адам Богдан (Смолинець Павло,87), Нетлюх Захарій (Сідельник Петро,46), Музика Юрій, Панасюк Олег

Попередження: Костик Богдан (33), Медведєв Олександр (53), Міщук Остап (68). Вилучення: Дахновський Віталій (86)

"Скала" Стрий - "Локомотив" Р.Руська матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

"Погонь" Львів - ФК "Малинськ" матч перенесено

17 березня - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)

Арбітр: Тарас Радюкін

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка

"Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр

"Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)

Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

17 березня - субота

Стадіон імені Богдана Маркевича

Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський

"Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир

"Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

"Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

17 березня - субота

Стадіон "Сокіл"

Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)

ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас

Попередження: Когут Тарас (30)

"УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

17 березня - субота

Стадіон "Арена Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Ігор Пак

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

"Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 10.00

"Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 14.00

ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 16.00

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

18 березня - неділя

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 18.00

СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

18 березня - неділя

Стадіон с. Пісочна

Початок матчу: 14.00

ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 14.00

ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

18 березня - неділя

Стадіон с. Підбуж

Початок матчу: 16.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

"Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 13.00

"Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

18 березня - неділя

Стадіон м. Жидачів

Початок матчу: 15.00

КУБОК ВЕСНИ ЛОАФ "КОЛОС"

Груповий етап

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Розворяни

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 18.00

ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 13.00

"Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

18 березня - неділя

Стадіон с. Сілець

Початок матчу: 15.00

ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 13.00

ФК "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Комарів

Початок матчу: 15.00

ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 13.00

ФК "Малехів" - "Слава" Торки

18 березня - неділя

Стадіон с. Гамаліївка

Початок матчу: 15.00

"Корміл" Давидів - "Динамо" U-19 Львів

18 березня - неділя

Стадіон c. Давидів

Початок матчу: 13.00

"Сокіл" Сокільники - "Захід" Солонка

18 березня - неділя

Стадіон с. Давидів

Початок матчу: 15.00

"Захід" Бібрка - Підгородище

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 13.00

"Темп-2" Відники - "Сокіл" В.Глібовичі

18 березня - неділя

Стадіон м. Бібрка

Початок матчу: 15.00

"Гарт" Дмитровичі - "Берізка" Підберізці

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 13.00

"Галич" В.Білка - "Лео-Кераміка" Неділиська

18 березня - неділя

Стадіон с. Дмитровичі

Початок матчу: 15.00

ФК "Черляни" - "Гетьман" Щирець

18 березня - неділя

Стадіон с. Черляни

Початок матчу: 13.00

"Верес" В.Любінь - "Сокіл" Лани

18 березня - неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

ЖЕРЕБКУВАННЯ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Стикові матчі

"Шпиль" Шпильчина - "ІКВА-Січ" Заболотці

24 березня - субота

ФК "Вовчатичі" - "Магніт" Оглядів

24 березня - субота

ФК "Вишня" С.Вишня - "Горизонт" Нове Місто

24 березня - субота

КСК "Берездівці" - ФК "Брониця"

24 березня - субота

В 1/4 фіналу напряму вийшли: ФК "Полтва", "Будівельник-Укртрансгаз" Пукеничі, "Ватра-Темп" Луки, ФК "УГВ-Сервіс" Пятничани.

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Призначення арбітрів

1/8 фіналу

СКК "Демня" - "Верес" U-19 Рівне 0:0, п. 3:5

14 березня - середа. Стадіон "Сокіл".

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ Ярослав Лемех

Турнір пам`яті

Карло Мікльоша

Груповий етап

"Рух" Винники U-19 - "Юність" Гійче 0:3

14 березня - середа

Стадіон ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тарас Путас

"Думна" Ременів - "Темп" Відники 0:3

14 березня - середа

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Назар Цмоканич

Голи: Крачковський Віталій (18), Ковальов Микола (43), Доскуч Олесь (44).

Нереалізований пенальті: Химович Степан (11).

"Думна" Ременів - Кравець Назар, Свінціцький Роман (Цвик Володимир,46), Гірський Тарас, Стадницький Павло (Марциняк Ігор,46), Подоляк Арсен (Костюк Любомир,46), Голуб Юрій, Цицик Володимир (Поліванов Віктор,46), Василина Роман, Піхоцький Максим (Бахор Олесь,46), Сенишин Назар, Личак Роман (Назаренко Володимир,46)

Тренер: Артимович Ігор

"Темп" Відники - Білий Роман, Пронь Олег, Крачковський Віталій, Роса Юрій (Хамуляк Роман,46), Чура Іван (Шмигель Олег,61), Кузів Юрій, Доскуч Олег (Гутник Остап,80), Гамарник Тарас (Мацик Тарас,75), Ковальов Микола, Химович Степан (Біганський Роман,46), Касперський Андрій

Тренер: Грінер Андрій

Попередження: Кузів Юрій (18)

ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

"Гірник" Соснівка - ФК "Калуш" 1:0

14 березня - середа

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Гол: Болкіт Максим

Арбітр: Юрій Грисьо

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Олександра Вдовіна

ФК "Львів" - "Волинь" Луцьк

15 березня - четвер

Стадіон "Сокіл"

Початок матчу: 11.30

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олександра Вдовіна

ФК "Самбір" - ФК "Мостиська"

15 березня - четвер

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Богдан Грисьо

Дитячий та юнацький футбол
1   5 6 7 8 9   120

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2005 р.н.

"Галичина"-"К-Левандівка" 3:1

29 листопада - середа.

Голи: Янчук Артур (5), Андрущишин Остап (26), Любавін Данило (29) - Мельник Андрій (33)

Арбітр: Андрій Чулик

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

"Галичина-2"-"Миколаїв" 1:0

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Гол: Красноштан Володимир (26)

Арбітр: Богдан Грисьо

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-1"-"Миколаїв" 1:0

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Гол: Кордіяка Юрій (57)

Арбітр: Андрій Чулик

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2005 р.н.

"Галичина"-"К-Левандівка"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 14.00

Арбітр: Андрій Чулик

29 листопада - середа в Зимовому чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини між собою зіграють "Галичина" Львів тренер Андрій Радь та "Карпати-Левандівка" Львів тренер Мараканов Олександр.

Для футболістів "Галичини" Львів це буде перший матч на зимовому чемпіонаті, оскільки в цю неділю команда зіграла останній матч регулярного чемпіонату ДЮФЛ Львівщини з ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний" і перемогла 3-1.

А команда "Карпати-Левандівка" зіграє другий матч у змаганнях. В першому матчі за рівної гри підопічні Олександра Мараканова поступились "Руху" Винники 2-4. М`ячами відзначились Ягольник Дмитро та Мараканов Станіслав.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2004 р.н.

"Галичина-2004-2"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 11.00

Арбітр: Богдан Грисьо

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2004 рік народження.

В звязку з участю команди Степана Олексійовича Шкурлатовича "Галичина" Львів у дитячому турнірі в м. Яремче, Івано-Франківської області було вирішено провести спарені матчі з командою ФК "Миколаїв" у середу на стадіоні імені Богдана Маркевича

Футболісти "Галичини" Львів проведуть вже третій матч чемпіонату. У перших двох матчах команда зіграла нульову нічию з "Рухом" Винники та перемогла з розгромним рахунком 5:1 ФК "Тріумф" Львів, який нещодавно створений у місті Львів.

А гравці Романа Ченя та Миколи Дудича ФК "Миколаїв" проведуть дебютний матч у змаганнях. Також хочеться відмитити, що команди з районного Миколаєва участі в регулярному чемпіонаті не приймають.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

2002-2003 р.н.

"Галичина-2004-1"-"Миколаїв"

29 листопада - середа.

Стадіон імені Богдана Маркевича

Початок матчу о 12.30

Арбітр: Андрій Чулик

У середу відбудеться черговий матч І зимового чемпіонату ДЮФЛ Львівщини, вікова група 2002-2003 рік народження.

Команда "Галичина-2004-1" Львів, яка заявилась у вікову групу де виступають на два роки старші гравці спробує свої сили у матчі проти ФК "Миколаїв" 2002 року народження.

"Галичина-2004-1" Львів свій перший матч програла 1-2 команді "Динамо-2003" Львів тренер Михайло Музика.

А команда ФК "Миколаїв" проведе перший матч у новому чемпіонаті, а вже в суботу зіграє двома складами спарені матчі з командою "Рух" Винники. Спарені матчі (двома віковими групами) дають змогу районній команді здешевити витрати на проїзд.

Клуб Лева Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2011 р.н.

26 листопада – неділя

Спортивний зал «Електрон»

«Старт» Львів – ФК «Львів» 0:3

«Галичина» - «Карпати» Львів 1:9

Клуб Лева - ФК «Львів» 1:0

«Старт» Львів – «Карпати» Львів 1:2

Клуб «Лева» - «Галичина» Львів 3:1

ФК «Львів» - «Карпати» Львів 4:1

«Галичина» Львів – «Старт» Львів 1:1

«Карпати» Львів - Клуб «Лева» 1:5

ФК «Львів» - «Галичина» Львів 0:1

«Старт» Львів – Клуб «Лева» 1:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Клуб Лева" Львів 4 4 0 0 12-3 12
2 ФК "Львів" 4 2 0 2 7-3 6
3 "Карпати" Львів 4 2 0 2 13-11 6
4 "Галичина" Львів 4 1 1 2 4-13 4
5 "Старт" Львів 4 0 1 3 3-9 1

"Покрова-Вікторія" Львів володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2009 р.н.

26 листопада - неділя

Спортивний зал «Електрон»

ФК «Львів-2009-1» - «Галичина-2» Львів 6:1

«Скала» Стрий – Філія «Карпат» Княгині Ольги 1:5

«Галичина-1» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 3:0

«Рух» Винники – «Карпати» Львів 0:0

ФК «Самбір» - «Галичина-2» Львів 3:0

«Скала» Стрий – «Покрова-Вікторія» Львів 1:5

«Старт» Львів – ФК «Рава» Р.Руська 0:1

ФК «Львів-2009-2» - «Карпати» Львів 0:3

ФК «Самбір» - ФК «Львів-2009-1» 0:0

Філія Карпат Княгині Ольги – «Покрова-Вікторія» Львів 1:4

«Галичина-1» Львів – «Старт» Львів 6:0

«Рух» Винники – ФК «Львів-2009-2» 1:2

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Львів-2009-1»" 2 1 1 0 6-1 4
2 ФК "Самбір" 2 1 1 0 3-0 4
3 "Галичина-2" Львів 2 0 0 2 1-9 0

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Покрова-Вікторія" Львів 2 2 0 0 9-2 6
2 Філія Карпат Княгині Ольги 2 1 0 1 6-5 3
3 "Галич-Лицар" Львів 2 0 0 2 2-10

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Галичина-1" Львів 2 2 0 0 9-0 6
2 ФК "Рава" Р.Руська 2 1 0 1 1-3 3
3 "Старт" Львів 2 0 0 2 0-7

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Карпати" Львів 2 1 1 0 3-0 4
2 ФК "Львів-2009-2" 2 1 0 1 2-4 3
3 "Рух" Винники 2 0 1 1 1-2 1

Матчі за 9-12 місце

"Старт" Львів - "Рух" Винники 4:0

"Галич-Лицар" Львів - "Галичина-2" Львів 1:1, п. 0:1

Матч за 11 місце

"Рух" Винники - "Галич-Лицар" Львів 4:0

Матч за 9 місце

"Старт" Львів - "Галичина-2" Львів 0:0, п. 1:0

1/4 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - Філія Карпат Кн.Ольги 4:2

ФК "Самбір" - "Покрова-Вікторія" Львів 1:4

"Галичина-1" Львів - ФК "Львів-2009-2" 5:0

ФК "Рава" Р.Руська - "Карпати" Львів 2:0

Матчі за 5-8 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - ФК "Львів-2009-2" 3:2

ФК "Самбір" - "Карпати" Львів 0:3

Матчі за 7 місце

ФК "Самбір" - ФК "Львів-2009-2" 0:3

Матчі за 5 місце

Філія Карпати Кн.Ольги - "Карпати" Львів 2:3

1/2 фіналу

ФК "Львів-2009-1" - "Галичина-1" Львів 0:0, п. 1:2

"Покрова-Вікторія" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 3:0

Матч за третє місце

ФК "Рава" Р.Руська - ФК "Львів-2009-1" 1:0

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія" Львів - "Галичина-1" Львів 1:1, п. 3:2

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Дзень Ярослав ФК "Львів-2009-1"

Кращий захисник - Черненко Дмитро "Галичина-1" Львів

Кращий нападник - Васильків Олександр ФК "Рава" Р.Руська

Кращий гравець - Ніколаєв Вадим "Покрова-Вікторія"

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Сьогодні, 24 листопада на стадіоні Богдана Маркевича відбудеться дебютний матч першого в історії (новоствореного чемпіонату) - ЗИМОВОГО чемпіонату ДЮФЛ Львівщини.

Між собою зіграють "ТРІУМФ" Львів та "ГАЛИЧИНА-2004-2" Львів. Матч розпочнеться в 11.30. Згідно Положення про змагання команди зіграють два тайми по 30 хвилин.

Підопічні Степана Пилата перед стартом в чемпіонаті взяли участь в турнірі НТК "Тайм" у Ковелі, де перебували декілька днів і мали змогу добре підготуватись через матчі з різними командами України та Білорусі. Команда посіла дванадцяте місце серед шістнадцяти учасників даного турніру, який проходив по 2003 році народження.

А гравці Степана Олексійовича Шкурлатовича, які з рідного стадіону "Сільмаш" перейшли тренуватись у так звані "коробки" на стадіоні Україна, де і готуються до змагань в І зимовому чемпіонаті серед дитячих команд. Перша команда "Галичини" Львів зіграє в об'єднаній лізі 2002-2003 р.н., а друга команда заявилась у змагання по 2004 році, а третя команда під керівництвом Дениса Мороза візьме участь в футзальному чемпіонаті Асоціації футзалу Львівщини.

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

серед дитячих команд

Результати матчів

24 листопада - пятниця

Вікова група 2004 р.н.

"Тріумф" Львів - "Галичина-2004-2" Львів 1:5

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Черевичний Владислав (7) - Насальський Остап (6), Красноштан Володимир (10,36,51), Дума Сергій (44)

Нереалізований пенальті: Красноштан Володимир (50 - воротар)

Вікова група 2005 р.н.

"Карпати-Левандівка" Львів - "Рух-2006" Винники 2:4

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Голи: Ягольник Дмитро (48), Мараканов Станіслав (49) - Волчков Владислав (43), Шевчик Максим (52), Стасюк Ростислав (53), Костевський Тарас (57)

25 листопада - субота

Вікова група 2005 р.н.

ФК "Львів-2005-2" - СДЮШОР-4 Львів 1:1

Стадіон "Сокіл"

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Дідера Ростислав (16) - Боклащук Олег (7)

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Динамо" Львів 2:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Вишинський Богдан (20), Печніков Георгій (50)

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Рух" Винники - "Покрова" Львів 4:2

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Олег Федьків

Голи: Джебженяк Олександр (6,52), Левків Данило (20), Борис Ярослав (39) - Климишин Назар (63-пен.), Муха Олександр (65)

26 листопада - неділя

Вікова група 2004 р.н.

"Рух" Винники - "Галичина-2004-2" Львів 0:0

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Вікова група 2002-2003 р.н.

"Динамо-2003" Львів - "Галичина-2004-1" Львів 2:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Іванищенко (20), П`єц (34) - Яворський (16)

"Динамо" Львів - "Покрова" Львів 1:1

Стадіон імені Богдана Маркевича

Арбітр: Роман Коваль

Голи: Климишин (19) - Батючок (66)

ФК "РАВА" Р.РУСЬКА володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2010 р.н.

"Рава" Р.Руська - "Старт" Львів 2:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Кардинал" Вороців 1:2

ФК "Львів" - "Клуб Лева" Львів 2:0

"Карпати-2010 зелені" - "Кардинал" Вороців 1:1

"Карпати-2010 білі" - "Старт" Львів 1:1

"Рава" Р.Руська - "Клуб Лева" Львів 6:3

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 білі" 4:3

ФК "Львів" - "Старт" Львів 3:1

"Клуб Лева" Львів - "Кардинал" Вороців 2:1

"Карпати-2010 зелені" Львів - ФК "Львів" 1:3

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Клуб Лева" Львів 5:1

"Рава" Р.Руська - "Кардинал" Вороців 3:0

"Карпати-2010 зелені" Львів - "Старт" Львів 4:0

"Рава" Р.Руська - ФК "Львів" 1:0

"Клуб Лева" Львів - "Старт" 2:0

"Кардинал" Вороців - ФК "Львів" 1:0

"Карпати-2010 білі" Львів - "Карпати-2010 зелені" Львів 1:4

"Кардинал" Вороців - "Старт" Львів 2:0

"Рава" Р.Руська - "Карпати-2010 зелені" Львів 2:1

"Карпати-2010 білі" Львів - "Клуб Лева" Львів 1:1

"Карпати-2010 білі" Львів - ФК "Львів" 0:3

Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Рава" Р.Руська 6 6 0 0 18-7 18
2 ФК "Львів" 6 4 0 2 11-4 12
3 "Карпати-2010 зелені" Львів 6 3 1 2 16-8 10
4 "Кардинал" Вороців 6 3 1 2 7-7 10
5 "Клуб Лева" Львів 6 2 1 3 9-15 7
6 "Карпати-2010 білі" Львів 6 0 2 4 7-15 2
7 "Старт" Львів 6 0 1 5 2-14 0

"ПОКРОВА-ВІКТОРІЯ" володар

"Осіннього Кубку Федерації"

серед команд 2006 р.н.

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Академія" Самбір 12:0

Філія "Рух" Винники - "Янтар" Новояворівськ 0:3

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Стандарт-2" Ременів 1:1

"Рух-2007" Винники - "Галичина" Львів 2:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Янтар" Новояворівськ 4:0

Філія "Рух" Винники - "Академія" Самбір 3:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Галичина" Львів 0:1

"Стандарт-2" Ременів - "Рух-2007" Винники 0:1

"Покрова-Вікторія-1" Львів - Філія "Рух" Винники 6:0

"Янтар" Новояворівськ - "Академія" Самбір 2:0

"Покрова-Вікторія-2" Львів - "Рух-2007" Винники 0:2

"Стандарт-2" Ременів - "Галичина" Львів 1:0

Матч за третє місце

"Янтар" Новояворівськ - "Стандарт-2" Ременів 0:0, п. 4:2

ФІНАЛ

"Покрова-Вікторія-1" Львів - "Рух-2007" Винники 5:0

"РУХ" 2006 переможець

МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ

в Закопане API CUP 2017

Команда футбольної школи Мирона Маркевича "Рух" Винники знову (вже вдруге в цьому сезоні - прим.авт.) здобуває міжнародний трофей на турнірі серед дітей.

На першому етапі 24 команди були поділені на групи. Юні "рухівці" на цьому етапі провели п`ять матчів, у яких здобули чотири перемоги та один матч завершився внічию.

До Вашої уваги результати матчів "Руху" Винники 2006 р.н.:

1. "Рух" Винники - "Подхале" Нові Тарг 2:0, голи: Волчков, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Гутнік" Краків 3:1, голи: Пилипчук, Попков, Коваленко

3. "Рух" Винники - "Олімпік" Вроцлав 2:0, голи: Волчков, Прокопович

4. "Рух" Винники - "ГКС" Пньовек 0:0

5. "Рух" Винники - "Полонія" Сталь Свідніца 1:0, гол: Волчков

Після першого етапу команди сформували чотири різні фінальні турніри під назвами "ЛІГА ЧЕМПІОНІВ", "ЛІГА ЄВРОПИ", "ЕКСТРАКЛАССА" та "КУБОК ПОЛЬЩІ".

Так як "Рух" посів перше місце в групі то отримав нагоду взяти участь та позмагатись з найсильнішими командами даного турніру.

Команді, яку тренує Олег Леган вдалось здобути чотири перемоги та звести один матч внічию, мабуть з найпринциповішим суперником, з львівськими "Карпати". Що цікаво голкіпер команди зміг парирувати пенальті у даному матчі.

До Вашої уваги результати матчів "ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ" даного турніру:

1. "Рух" Винники - "Фаблок" Чржанов 2:0, голи: Пилипчук, Прокопович

2. "Рух" Винники - "Карпати" Львів 0:0

3. "Рух" Винники - "Раков" Честохова 1:0, гол: Прокопович

4. "Рух" Винники - "Сокер" Ступно 1:0

5. "Рух" Винники - ФК "Вроцлав Академі" Вроцлав 3:0, голи: Стасюк, Прокопович, Попков

Команда "Рух" Винники була нагороджена кубком, медалями та великою кількістю подарунків від спонсорів турніру, а Юрій Прокопович став кращим бомбардиром змагань

Склад команди на міжнародному турнірі "API CUP 2017": Гриців Олег; Харечко Олександр; Шевчик Максим; Никлович Ростислав; Лісний Максим; Волчков Владислав; Стасюк Ростислав; Прокопович Юрій; Попков Андрій; Кравець Андрій; Коваленко Данило; Хома Данило; Муха Артур; Турко Назар; Пилипчук Данило

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ

З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

В суботу відбудеться перший матч зимового чемпіонату ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ серед дитячих команд.

В чемпіонаті буде декілька вікових груп. Зараз розпочнеться чемпіонат у 2002, 2004 та 2005 роках народження. У вікових групах 2003 та 2006 року народження наразі триває набір команд. Хто не встиг заявити команду запрошуємо зробити це!

Детальна інформація та заявка за телефоном : 097-860-09-30 Андрій Чулик.

16 листопада - четвер на сайті буде опубліковано календарі матчів та погоджено з тренерами команд години матчі в першого та другого туру чемпіонату серед дитячих команд вікових групах 2002, 2004 та 2005 роках народження.

На нашому сайті dufll.org.ua буде створено спеціальний розділ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛ та на Вас очікують відео та фотозвіти з даних матчів.



"РУХ 2007" володар

ОСІННЬОГО КУБКУ ФЕДЕРАЦІЇ

серед команд 2007 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. «Рух-2008» Винники

2.СДЮШОР Чайка-2007 Черкаси

3. «Стандарт» Ременів

4. «Динамо» Львів

Група "Б"

1. «Рух-2007» Винники

2. СДЮШОР "ЧАЙКА-2008" Черкаси

3. «Скала» Стрий

4. ФК «Львів-2007-2»

Календар матчів

11 листопада - субота

Стадіон ім. Богдана Маркевича

«Рух-2008» - СДЮШОР «Чайка-2007» 3:1

«Стандарт» Ременів – «Динамо» 0:2

«Рух-2007» - СДЮШОР «Чайка-2008» 1:1

«Скала» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

«Рух-2008» - «Динамо» 1:1

«Стандарт» - СДЮШОР «Чайка-2007» 0:0

«Рух-2007» - «Скала» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - ФК «Львів-2007-2» 2:1

«Рух-2008» - «Стандарт» 2:0

СДЮШОР «Чайка-2007» - «Динамо» 0:1

«Рух-2007» - ФК «Львів-2007-2» 1:0

СДЮШОР «Чайка-2008» - «Скала» Стрий 0:1

Група "А"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2008 Винники 2 1 0 6-2 7
2 "Динамо" Львів 2 1 0 4-1 7
3 СДЮШОР Чайка 2007 Черкаси 0 1 2 1-4 1
4 "Стандарт" Ременів 0 1 2 0-4 1

Група "Б"

Команда В Н П М`ячі О
1 "Рух" 2007 Винники 2 1 0 3-1 7
2 "Скала" Стрий 2 0 1 1-2 6
3 СДЮШОР Чайка-2008 Черкаси 1 0 2 3-3 3
4 ФК "Львів-2007-2" 0 0 3 1-4 0

Матч за третє місце

"Динамо" Львів - "Скала" Стрий 1:0

ФІНАЛ

"Рух-2007" Винники - "Рух-2008" Винники 6:2



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини