ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СЕЗОНУ 2004-2005

ВІКОВА ГРУПА 1988

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "СДЮШОР-4 ТОРПЕДО" 10 7 0 3 17-6 21
2 "ЛІЦЕЙ-КТ" 10 5 2 3 11-6 17
3 "ВПУ-20" 10 5 0 5 23-18 15
4 "СОКІЛ" 10 5 0 5 15-16 15
5 "ЯНТАР" НОВОЯВОРІВСЬК 10 4 1 5 13-14 13
6 "ЛОКОМОТИВ" 10 2 1 7 10-28 7

ВІКОВА ГРУПА 1989-1990

Група "А"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "СДЮШОР-4-1" 14 12 0 2 51-6 36
2 "КАРПАТИ-2" 14 10 3 1 43-6 33
3 "ПОШУК-1" 14 9 3 2 31-19 30
4 ОБЛАСНА "ДЮСШ" 14 7 1 6 29-39 22
5 СДЮШОР-4 "СОКІЛ" 14 5 2 7 28-27 17
6 "ВПУ-20" 14 5 1 8 29-38 16
7 "ЖУПАН" 14 2 0 12 23-62 6
8 "ЯНТАР" НОВОЯВОРІВСЬК 14 1 0 13 8-45 3

Група "Б"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "КАРПАТИ-1" 12 10 0 2 54-11 30
2 "ВОДОКАНАЛ" 12 9 1 2 31-14 28
3 "КОРДІЯ" БРЮХОВИЧІ 12 6 1 5 31-24 19
4 "ДЮСШ" ЧЕРВОНОГРАД 12 4 4 4 21-19 16
5 "ЛОКОМОТИВ" 12 4 2 6 23-33 3
6 СДЮШОР-4 "БЕРКУТ" 12 3 2 7 16-32 11
7 "ПОШУК-2" 12 1 0 11 13-58 3

ФІНАЛ: "КАРПАТИ-1" - "СДЮШОР-4-1" 5-2

МАТЧ за 3 місце : "КАРПАТИ-2" - "ВОДОКАНАЛ" 2-1

ВІКОВА ГРУПА 1991-1992

СЬ СЬ

Група "А"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "КАРПАТИ-1" 18 17 1 0 105-1 52
2 "КАРПАТИ-4" 1813 1 4 44-13 40
3 "МОРШИНСЬКА" МОРШИН 18 13 1 4 42-19 40
4 "СДЮШОР-4-1" 18 9 4 5 28-12 31
5 "ЛОКОМОТИВ-1" 18 8 2 8 27-40 26
6 ФК "РАВА" Р.РУСЬКА 18 8 0 10 28-34 24
7 "РУХ-2" 185 2 11 12-44 17
8 "ДЮСШ-2" ЧЕРВОНОГРАД 18 5 2 11 20-40 40
9 "ЕНЕРГЕТИК" ДОБРОТВІР 18 2 2 14 11-58 8
10 ОБЛАСНА "ДЮСШ-2" 18 2 1 15 14-79 7

Група "Б"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "КАРПАТИ-3" 18 15 2 1 69-6 47
2 "РУХ-1" 18 15 1 2 74-9 46
4 "КАРПАТИ-2" 18 12 3 3 50-10 39
5 "СДЮШОР-4-3" 18 8 1 9 28-35 25
6 ОБЛАСНА "ДЮСШ-1" 18 8 0 10 32-35 24
7 "ВІКТОРІЯ" 18 7 2 9 37-41 23
8 "СДЮШОР-4-2" 18 4 0 14 19-56 12
9 "ДЮСШ" ПУСТОМИТИ 18 3 2 13 12-54 11
10 "ЛОКОМОТИВ-2" 18 1 0 17 9-104 3

ФІНАЛ: "КАРПАТИ" - "ГАЛИЧИНА" 7-1

МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ: "СДЮШОР-4-1" - ФК "ЛЬВІВ" 1-0

ВІКОВА ГРУПА 1993-1994

Група "А"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "КАРПАТИ-1" 20 19 1 0 119-7 58
2 "ФК МУРОВАНЕ-1" 20 15 1 4 68-17 46
3 "ГАЛИЧИНА" 20 15 1 4 93-21 46
4 "КАРПАТИ-4" 20 15 0 5 67-19 45
5 "РУХ-1" 20 12 1 7 72-30 37
6 ФК "РАВА" Р.РУСЬКА 20 7 1 12 41-51 22
7 "ВОДОКАНАЛ" 20 7 1 12 44-68 22
8 "ЕНЕРГЕТИК" ДОБРОТВІР 20 6 2 12 34-39 20
9 "СДЮШОР-4-2" 20 5 0 15 25-94 15
10 ФК "МУРОВАНЕ-3" 20 5 0 15 25-94 15
11 ОБЛАСНА "ДЮСШ-2" 20 0 0 20 6-156 0

Група "Б"

Місце Koмaндa І В Н П Мячі Очки
1 "КАРПАТИ-2" 20 19 0 1 119-7 57
2 "ЗАПОРОЖЕЦЬ" НИЖАНКОВИЧІ 20 14 3 3 75-36 45
3 "КАРПАТИ-3" 20 14 2 4 46-16 44
4 "РУХ-2" 20 12 4 4 67-32 40
5 "СДЮШОР-4-1" 20 11 3 6 51-38 36
6 ОБЛАСНА "ДЮСШ-1" 20 8 2 10 31-29 26
7 ФК "МУРОВАНЕ-2" 20 6 2 12 33-58 20
8 "РУХ-3" 20 6 2 12 43-75 20
9 "СДЮШОР-4-3" 20 5 1 14 22-69 16
10 "ЛОКОМОТИВ" 20 4 0 16 22-73 12
11 "ДЮСШ" ПУСТОМИТИ 20 1 1 18 9-53 0

ФІНАЛ: "КАРПАТИ-1"-"КАРПАТИ-2" 2-2,д.ч. 0-1

МАТЧ за 3 місце: "ЗАПОРОЖЕЦЬ"НИЖАНКОВИЧІ - ФК"МУРОВАНЕ-1" 3-0