ПІДСУМКОВІ ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ. СЕЗОНУ 2011-2012

ВІКОВА ГРУПА 1996

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 ФК "ЛЬВІВ" МАРИЧ Р.Р. 16 10 4 2 38-16 34 098-433-05-74
2 ФК "Миколаїв" КОВАЛЬ Г. 16 10 3 3 21-12 33 097-937-20-60
3 "Покрова" Львів ГОРОШКО О.М. 16 9 4 3 27-23 31 067-949-98-35
4 "Галичина-Південний" Львів САЛАГУБ В. 16> 9 3 4 30-19 30 098-459-55-80
5 "СДЮШОР-4" Львів ПОЛЬНИЙ І.А. 16 6 5 5 22-20 23 096-272-91-95
6 ФК "Добросин" ШОСТАК А. 16 4 6 6 22-28 18 067-398-22-73
7 "ЛІЦЕЙ-КТ" СУРЯК Б.М. 16 3 4 9 22-29 16 096-469-70-40
8 "Спартак-Галичина-2" Львів САЛАГУБ В. 16 3 1 12 18-42 10 098-459-55-80
9 "Торпедо" Львів ПОЛЬНИЙ І.А. 16 1 2 13 8-18 5 096-272-91-95

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1996

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Козлов 15

ВІКОВА ГРУПА 1997

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Карпати" Львів ЛЕСЬКІВ В.І. 19 18 1 0 74-7 55 097-446-92-25
2 ФК "ЛЬВІВ" ШВЕЦЬ О.З. 19 14 1 3 70-12 46 067-672-51-28
3 "Покрова" Львів СИНЯВСЬКИЙ Р. 19 13 3 3 34-19 42 067-765-35-32
4 "ДЮСШ" Броди Сурмай 19 8 4 7 18-40 28 068-137-02-48
5 "Галичина-Південний" Львів МИРУН Д. 19 7 4 8 19-34 25 097-187-19-21
6 "СДЮШОР-4" Львів СОРОКА І. 19 7 3 9 20-38 24 097-478-07-76
7 "РУХ" Винники ЯЦЕНКІВ І. 19 6 2 11 25-20 20 097-304-47-25
8 ФК "Куликів"   19 5 4 10 9-39 19 098-252-39-77
9 "Скеля" Львів ПАРАСЮК Н. 19 3 6 10 20-54 15 067-695-38-93
10 "Енергія" Львів   10 3 1 6 2-7 10  
11 "Легіон" Львів ШУМСЬКИЙ Вол. 19 0 1 18 4-30 1* 067-733-09-52

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1997

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Саутін 20

ВИЩА ЛІГА

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 1998

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 ФК "ЛЬВІВ" КОЛОБИЧ О.В. 14 10 2 2 35-7 32 067-726-55-33
2 "Карпати-99" Львів ШУМСЬКИЙ Віт. 14 9 2 3 46-17 29 097-592-36-95
3 "Карпати-98" Львів ТКАЧИК Т. 14 9 2 3 45-18 29 067-742-09-30
4 "Покрова" Львів ГОРОШКО О.М. 14 7 4 3 27-24 25 067-949-98-35
5 "СДЮШОР-4-1" Львів ШАЛА І.І. 14 5 1 8 15-31 16 096-707-55-13
6 "Ягуар" Миколаїв   14 4 1 9 6-28 13 067-905-15-64
7 "Галичина-Південний" Львів ЛОБОСЮК Д. 14 2 4 8 14-23 10 097-157-36-29
8 "Леви" Львів МАНОРИК Р. 14 1 2 11 6-48 5 097-348-70-26

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1998

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Валенко Сергій 14

ПЕРША ЛІГА

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 1998

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Розточчя" Новояворівськ ТРІСКА Ю.С. 16 15 1 0 60-17 46 067-742-09-30
2 "ОДЮСШ Карпати" Львів ТЕНЕТКО Ю.В. 16 11 2 3 43-21 35 096-441-10-66
3 "ДЮСШ Юність" Пустомити БАНДУРОВСЬКИЙ Я. 16 11 1 4 40-18 34 097-448-45-72
4 "СДЮШОР-4-2" Львів ШАЛА І.І. 16 7 3 6 28-35 24 096-707-55-13
5 "Локомотив" Львів КРИТОВИЧ В. 16 6 4 6 21-19 22 093-623-63-90
6 ФК "Яричів" Н.Яричів ЗАДОРОЖНІЙ В. 16 6 4 6 32-32 22 068-501-01-30
7 ФК "Добросин" БАБІЙ І. 16 4 2 10 17-36 14 096-430-80-33
8 "Знесіння" Львів СТАДНИЦЬКИЙ Т. 16 2 0 14 9-22 6 097-751-86-91
9 "Галичина" Давидів ЮНКО 16 1 1 14 8-60 4 096-450-21-78

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1998

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Самойліченко "ОДЮСШ Карпати" 24

ВИЩА ЛІГА

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 1999

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "ЛУФК-99" Львів ДМИТРАСЕВИЧ Я. 16 13 1 2 85-5 40 097-470-21-44
2 ФК "Львів" ЛУЦИШИН М. 16 12 2 2 52-19 38 096-250-78-17
3 "Покрова" Львів КРИЖАНОВСЬКИЙ В. 16 9 4 3 18-12 31 096-301-64-70
4 "ДЮСШ" Мостиська ШАГАЛО А. 16 8 3 5 14-14 27 096-426-36-80
5 "Карпати-2000-1" Львів МАЛАНІЙ Р. 16> 8 3 5 33-27 27 067-717-50-80
6 "СДЮШОР-4-1" Львів ЛЕМА Я. 16 6 2 8 19-39 20 067-675-72-81
7 "РУХ" Винники ГДАНСЬКИЙ Р. 16 3 3 10 12-35 12 067-144-24-74
8 "Пошук Сих.Гімназія" Львів МАНДЗИНЯК 16 1 4 11 15-47 7 096-715-85-76
9 "Галичина-Південний" Львів СУХНАЦЬКИЙ М. 16 0 2 14 13-52 2 097-846-32-55

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1999

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Дахновський 18

ПЕРША ЛІГА

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 1999

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Карпати-2000-2" Львів МАЛАНІЙ Р. 12 10 0 2 42-11 30 067-717-50-80
2 ФК "РАВА" Р.Руська ДУДАРЕНКО М. 12 9 1 2 26-9 28 097-581-36-38
3 "ДЮСШ" Стрий ВЕЛІГУРСЬКИЙ Б. 12 6 1 5 23-12 19 098-086-17-38
4 "Локомотив" Львів КРИТОВИЧ В. 12 5 3 4 17-15 18 093-623-63-90
5 "ОДЮСШ Карпати" Львів ТЕНЕТКО Ю.В. 12 3 2 6 19-42 11 096-441-10-66
6 "СДЮШОР-4-2" Львів ЛЕМА Я. 12 4 0 8 14-48 9 067-675-72-81
7 "Знесіння" Львів Стадницький Т. 12 0 1 11 1-5 1 097-751-86-91

Команда "Знесіння" знята з розіграшу змагань, у всіх матчах за участю цієї команди їй буде зараховано поразки

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 1999

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Оліщук "ОДЮСШ Карпати" 10

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2000. ВИЩА ЛІГА

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 ФК "Львів-1" ЯРЕМЧУК О. 18 15 1 2 69-21 46 097-470-16-41
2 "СДЮШОР-4-1" Львів САВЧЕНКО О. 18 13 3 2 90-14 42 097-890-71-95
3 "Карпати-2000" Львів МАЛАНІЙ Р. 18 14 0 4 62-31 42 067-717-50-80
3 "Карпати-2001" Львів ГРІНЕР А. 18 13 1 4 75-12 40 097-937-20-60
5 ФК "Львів-2" ЯРЕМЧУК О. 18 9 3 6 35-33 30 097-470-16-41
6 "РУХ-1" Винники ДІДИК І. 18 9 1 8 38-35 28 067-255-29-96
7 "СДЮШОР-4-2" Львів САВЧЕНКО О. 18 4 1 13 16-54 13 097-890-71-95
8 "РУХ-2" Винники ДІДИК І. 18 3 1 14 11-84 10 067-255-29-96
9 "Галичина-Південний" Львів ВАЦЯК С. 18 3 1 14 11-85 10 067-794-72-94
10 "Скеля" Львів БУЧАК М.А. 18 1 0 17 6-50 3 063-214-12-35

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2000

Місце Фото Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Усанов Олексій 40

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2000. ПЕРША ЛІГА

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "ДЮСШ" Жидачів САПУГА В. 12 11 0 1 28-3 33 096-464-53-65
2 "Мальви" Новояворівськ ПИСЮРА З. 12 7 4 1 14-5 25 067-270-63-97
3 "Збірна К.Бузького р-ну" Ременів ТОПОРОВИЧ І. 12 6 2 4 13-11 20 067-752-59-96
4 "Гірник" Соснівка ГАВАЛКО В. 12 5 2 5 8-14 17 067-908-81-28
5 "Чарівна долина" Городок-Черляни АНДРУХОВИЧ Р. 12 4 2 6 7-2 14 098-578-60-74
6 ФК "Миколаїв" ЧЕНЬ Р. 12 3 1 8 3-26 10 096-839-92-42
7 "Енергетик" Добротвір ШУЛЯК А. 12 0 1 11 3-15 1 067-783-58-08

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2000. ПЕРША ЛІГА

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Руніч "ДЮСШ" Жидачів 11

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ВИЩА ЛІГА

ЗА 1-8 МІСЦЯ

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Карпати-2001" ГРІНЕР А. 7 5 2 0 37-3 17 067-672-51-37
2 "Покрова-Вікторія" КРИЖАНОВСЬКИЙ В. 7 5 1 1 14-5 16 096-301-64-70
3 "Локомотив" БІЦЬ Я. 7 5 1 1 24-6 16 097-942-30-25
4 "Карпати-2002-1" КІКОТЬ Я. 7 4 0 3 27-11 12 067-672-51-75
5 "Леви" МАНОРИК Р. 7 2 0 5 7-24 6 097-348-70-26
6 СК "Надбужжя" Буськ ТОМКІВ І. 7 1 2 4 4-33 5 067-980-32-33
7 "ПОШУК" ФЕЛЯК А. 7 0 3 4 5-13 3 096-717-23-04
8 "Галичина-Південний" СУХНАЦЬКИЙ М. 7 1 1 5 5-28 4 097-846-32-55

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2001

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Мартинюк 8

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ВИЩА ЛІГА

ЗА 9-17 МІСЦЯ

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
9 ФК "РАВА" Рава-Руська ПОНОМАРЬОВ В. 8 6 1 1 20-19 19 067-999-40-20
10 "Карпати-2002-2" КІКОТЬ Я. 8 5 2 1 26-11 17 067-672-51-75
11 "СДЮШОР-4" ШУМСЬКИЙ ВОЛ. 8 4 4 0 21-10 16 067-733-09-52
12 "РУХ-2002" Винники   8 4 1 3 16-18 13 0
13 ФК "Львів" КАРІМОВ І. 8 2 3 3 10-13 9 067-900-61-12
14 "Скеля" Львів ПАРАСЮК Н. 8 2 2 4 9-14 8 096-143-17-99
15 "ДЮСШ" Енергія МИСАКОВЕЦЬ Р. 8 2 1 5 13-11 7 067-939-13-42
16 "Черляни-Городок" АНДРУХОВИЧ Р. 8 0 5 3 7-10 5 098-578-60-74
17 "Карпати-2002-3" ВАСИЛИТЧУК А. 8 1 1 6 6-24 4 097-420-96-61

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2001

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Мудрий 7

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ВИЩА ЛІГА

ГРУПА "А"

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Локомотив" БІЦЬ Я. 8 7 1 0 40-6 22 097-942-30-25
2 "Карпати-2002-1" КІКОТЬ Я. 8 6 2 0 47-8 20 067-672-51-75
3 "ПОШУК" ФЕЛЯК А. 8 6 0 2 20-11 18 096-717-23-04
4 "Леви" МАНОРИК Р. 8 4 1 3 15-12 13 097-348-70-26
5 "СДЮШОР-4" ШУМСЬКИЙ ВОЛ. 8 3 0 5 9-16 9 067-733-09-52
6 "Карпати-2002-2" КІКОТЬ Я. 8 3 0 5 14-31 9 067-672-51-75
7 "Черляни-Городок" АНДРУХОВИЧ Р. 8 2 0 6 11-20 6 098-578-60-74
8 "Карпати-2002-3" ВАСИЛИТЧУК А. 8 2 0 6 6-33 6 097-420-96-61
9 "Скеля" Львів БУЧАК М.А. 8 1 0 7 7-31 3 063-214-12-35

Чемпіонат в групах проходить в одне коло. Команди, які займуть 1-4 місця в своїх групах будуть змагатись за 1-8 місце, а решта команд зіграють за 9-17 місце в одноколовому турнірі навесні

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ГРУПА "А"

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Равлик 13

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ВИЩА ЛІГА

ГРУПА "Б"

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Карпати-2001" ГРІНЕР А. 7 7 0 0 34-2 21 067-672-51-37
2 "Покрова-Вікторія" КРИЖАНОВСЬКИЙ В. 7 5 1 1 17-3 16 096-301-64-70
3 СК "Надбужжя" Буськ ТОМКІВ І. 7 3 2 2 12-13 11 067-980-32-33
4 "Галичина" СУХНАЦЬКИЙ М. 6 3 1 2 8-11 10 097-846-32-55
5 "ДЮСШ" Енергія МИСАКОВЕЦЬ Р. 7 3 1 3 12-13 10 067-939-13-42
6 "РУХ-2002" Винники   7 1 1 5 9-28 4 0
7 ФК "РАВА" Рава-Руська ПОНОМАРЬОВ В. 6 1 0 5 7-18 3 067-999-40-20
8 ФК "Львів" КАРІМОВ І. 7 0 2 5 6-17 2 067-900-61-12

Чемпіонат в групах проходить в одне коло. Команди, які займуть 1-4 місця в своїх групах будуть змагатись за 1-8 місце, а решта команд зіграють за 9-17 місце в одноколовому турнірі навесні

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2001. ВИЩА ЛІГА. ГРУПА "Б"

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Гірний 8

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2002. ВИЩА ЛІГА

Група "А"

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "Карпати-2003-1" ПОГОРІЛЕЦЬ Г.Б. 5 4 0 1 14-9 12 067-672-51-82
2 "СДЮШОР-4" ЧОРНИЙ А. 5 4 0 1 15-5 12 096-493-20-43
3 "РУХ-2002-1" ЛЕГАН 5 3 0 2 15-9 9 093-720-01-32
4 "ПОШУК Сих.Гімназія-2003" МАНДЗИНЯК В. 5 2 0 3 7-11 6 096-715-85-76
5 "Галичина-2002"   4 1 0 3 8-16 3  
6 ФК "Львів-2003" ГОРЕЦЬКИЙ Р. 4 0 0 4 2-13 0 097-934-92-81

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2002. ГРУПА "А"

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Цьона СДЮШОР-4-1 9

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ВІКОВА ГРУПА 2002. ВИЩА ЛІГА

Група "Б"

Місце Koмaндa Тренер І В Н П Мячі Очки Контактний телефон
1 "ЛЕВИ-2003" МАНОРИК Р. 4 4 0 0 15-6 12  
2 ФК "РАВА-2002" Рава-Руська ПОНОМАРЬОВ В. 4 2 0 2 13-4 6 067-999-40-20
3 "Карпати-2003-2" ПОГОРІЛЕЦЬ Г. 4 2 0 2 13-13 6  
4 "СДЮШОР-4-2" ТУТИК В. 4 2 0 2 10-17 6 097-512-68-80
5 "РУХ-2002-2" ПИЛАТ С. 4 0 0 4 6-17 0 097-898-54-21

БОМБАРДИРИ. ВІКОВА ГРУПА 2002. ГРУПА "А"

Місце Прізвище, ім`я Команда Голи
1 Свіжович "Леви" 10

СТИКОВІ МАТЧІ

  Команда "1" Команда "2" Стадіон Час Арбітр Голи
Матч за третє місце "СДЮШОР-4-1" ФК "Рава" Р.Руська        
Матч за перше місце "Карпати-2003-1" "Леви" Україна 17.30 Арбітр Голи