КУБОК. ВІКОВА ГРУПА 1998

Підгрупа "А"

Команда ФК "Львів" "Галичина" Львів "СДЮШОР-4-2" Львів В Н П М`ячі Очки Місце
1 ФК "ЛЬВІВ" Х 2-0 4-0 2 0 0 6-0 6 1
2 "Галичина" Львів 0-2 Х 5-0 1 0 1 5-2 3 2
3 "СДЮШОР-4-2" Львів 0-4 0-5 X 0 0 2 0-9 0 3

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "А"

№ матчу Koмaндa Команда Стадіон Дата Час початку
Перший тур
1 ФК "ЛЬВІВ" "Галичина" Львів 2-0 Дорош І. Якимець (2, 1 - пен.)
Другий тур
2 "Галичина" Львів "СДЮШОР-4-2" Львів 5-0 Ковальчук Юрчук (2), Червінко, Вовк, Пінак
Третій тур
3 "СДЮШОР-4-2" Львів ФК "ЛЬВІВ" 0-4 Винницький Заєць (2), Дзюпин, Шиманський

Підгрупа "Б"

Команда "Покрова" Львів "Леви" Львів "ДЮСШ Юність" Пустомити В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Покрова" Львів Х 0-1 13-0 1 0 1 13-1 3 1
2 Леви" Львів 1-0 Х 2-3 1 0 1 3-3 3 2
3 "ДЮСШ Юність" Пустомити 0-13 3-2 X 1 0 1 3-15 3 3

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Б"

№ матчу Koмaндa Команда Стадіон Дата Час початку
Перший тур
1 "ДЮСШ Юність" Пустомити Леви" Львів 3-2 Сад Медвідь, Ожицький, Кісь - Кулик (2)
Другий тур
2 "Покрова" Львів "ДЮСШ Юність" Пустомити 13-0 Семенів Горошко Д. (3), Горошко М. (2), Ковалів, Лебеденко, Солярський, Ярощак, Дацко, Навроцький, Ванівський, Бендерський
Третій тур
3 Леви" Львів "Покрова" Львів 1-0 Семенів Дрель

Підгрупа "В"

Команда "СДЮШОР-4-1" Львів "Карпати-99" Львів "Знесіння" Львів В Н П М`ячі Очки Місце
1 "СДЮШОР-4-1" Львів Х 0-2 + : - 1 0 1 0-2 3 2
2 "Карпати-99" Львів 2-0 Х + : - 2 0 0 2-0 6 1
3 "Знесіння" Львів - : + - : + X 0 0 2 0-0 0 3

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "В"

№ матчу Koмaндa Команда Стадіон Дата Час початку
Перший тур
1 "СДЮШОР-4-1" Львів "Знесіння" Львів + : - неявка  
Другий тур
2 Карпати-99" Львів "СДЮШОР-4-1" Львів 2-0 Грик Діма, Пізнюк
Третій тур
3 "Знесіння" Львів "Карпати-99" Львів - : + неявка  

Підгрупа "Д"

Команда "Ягуар" Миколаїв "Розточчя" Новояворівськ "Галичина" Давидів В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Ягуар" Миколаїв Х 2-0 7-0 2 0 0 9-0 6 1
2 "Розточчя" Новояворівськ 0-2 Х 6-1 1 0 1 6-3 3 2
3 "Галичина" Давидів 0-7 1-6 X 0 0 2 1-13 0 3

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Д"

№ матчу Koмaндa Команда Стадіон Дата Час початку
Перший тур
1 "Ягуар" Миколаїв "Галичина" Давидів 7-0 Леськів Береза, Кос, Оленюк, Саварин, Кіндій, Горак, Сколоздра
Другий тур
2 "Галичина" Давидів "Розточчя" Новояворівськ 1-6 Левко Деда Я. (2), Деда М. , Тимо, Худзік, Духнич - Біда
Третій тур
3 "Розточчя" Новояворівськ "Ягуар" Миколаїв 0-2   оленюк, Горак

1/4 фіналу

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 ФК "ЛЬВІВ" "СДЮШОР-4-1" Львів 27 квітня - пятниця 17.00 Сільмаш + : -  
2 "Покрова" Львів "Галичина" Львів 20 квітня - пятниця 2-1 В.Білка Грик Горошко Д. (2)
3 "Карпати-99" Львів "Розточчя" Новояворівськ 20 квітня - пятниця 2-1 Україна Кравченко Ю. Рубай, Васько - Худзік
4 "Ягуар" Миколаїв Леви" Львів 27 квітня - пятниця 2-1 Миколаїв Мазуранчик Сколоздра,Горак - Кулик

1/2 фіналу

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 "Карпати-99" ФК "Львів" 23 травня - середа 0-2 Сокіл Ковальчуц Якімець,Заяць
2 "Покрова" "Ягуар" 11 травня - пятниця 3-0 В.Білка Чулик Лебеденко,Горошко Д.,Козловський

ФІНАЛ

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 ФК "Львів" "Леви" 26 травня - субота 2-1 Сокіл Ю.Ковальчук, Семенів,Грик Шиманський (8), Заяць (47) - Козловський (53).