КУБОК. ВІКОВА ГРУПА 1999

Підгрупа "А"

Команда Р.Руська "РУХ" Винники "Карпати-2000-1" Львів В Н П М`ячі Очки Місце
1 ФК "РАВА" Р.Руська Х 0-2 4-1 1 0 1 4-3 3 2
2 "РУХ" Винники 2-0 Х 1-1 1 1 0 3-1 4 1
3 "Карпати-2000-1" Львів 1-4 1-1 X 0 1 1 2-5 1 3

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "А"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "РУХ" Винники "Карпати-2000-1" Львів 1-1 Роля Бадунь - Ігнатюк
Другий тур
2 ФК "Рава" Р.Руська "РУХ" Винники 0-2 Ковальчук Сулик,Петрів
Третій тур
3 "Карпати-2000-1" Львів Р.Руська 1-4 Левко Ігнатюк - Чорний (2), Сало, Буньо

Підгрупа "Б"

Команда "ПОШУК" Львів "Локомотив" "ЛУФК-99" В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Пошук Сих.Гімназія" Львів Х 3-1 0-11 1 0 1 3-12 3 2
2 "Локомотив" Львів 1-3 Х 0-3 0 0 2 1-6 0 3
3 "ЛУФК-99" 11-0 3-0 X 2 0 0 14-0 6 1

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Б"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "Пошук Сих.Гімназія" Львів "Локомотив" Львів 3-1 Дорош І. Стецик, Біловус (2) - Величко
Другий тур
2 "ЛУФК-99" "Пошук Сих.Гімназія" Львів 11-0 Дорош І. Челядін (3), Петків (2), Антошик (2), Пашко (2), Королевич, Качанівський
Третій тур
3 "Локомотив" Львів "ЛУФК-99" 0-3 Гринишена Попик, Петків, Королевич

Підгрупа "В"

Команда "ДЮСШ" Мостиська "Знесіння" Львів "Покрова" Львів В Н П М`ячі Очки Місце
1 "ДЮСШ" Мостиська Х + : - 3-0 2 0 0 3-0 6 1
2 "Знесіння" Львів - : + Х - : + 0 0 2 0-0 0 3
3 "Покрова" Львів 0-3 + : - X 1 0 1 0-3 3 2

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "В"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "Знесіння" Львів "ДЮСШ" Мостиська - : + неявка  
Другий тур
2 "ДЮСШ" Мостиська "Покрова" Львів 3-0 Чулик Матис, Іваночко, Козак Павло
Третій тур
3 "Покрова" Львів "Знесіння" Львів + : - неявка  

Підгрупа "Д"

Команда "ДЮСШ" Стрий "Карпати-2000-2" ФК "Львів" В Н П М`ячі Очки Місце
1 "ДЮСШ" Стрий Х 7-2 2-4 1 0 1 9-6 3 2
2 "Карпати-2000-2" Львів 2-7 Х 0-4 0 0 2 2-11 0 3
3 ФК "Львів" 4-2 4-0 X 2 0 0 8-2 6 1

КАЛЕНДАР МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Д"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "ДЮСШ" Стрий ФК "Львів" 2-4 Роля Гульчевський , Черепущак - Дахновський (2), Грицак , Кузьмін
Другий тур
2 "Карпати-2000-2" Львів "ДЮСШ" Стрий 2-7 Грик Морозов, Ткаченко - Гульчевський (3), Черепущак (3), Кухляк
Третій тур
3 ФК "Львів" "Карпати-2000-2" Львів 4-0 Блавацький Калиняк, Верблянський, Баянівський, Роса

ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/4 І 1/2 ФІНАЛУ

Кошик 1 Кошик 2
1 "РУХ" Винники ФК "РАВА" Р.Руська
2 "ЛУФК-99" "Пошук Сих.Гімназія" Львів
3 "ДЮСШ" Мостиська "Покрова" Львів
4 ФК "Львів" "ДЮСШ" Стрий

1/4 фіналу

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "ДЮСШ" Мостиська ФК "РАВА" Р.Руська 20 квітня - пятниця 17.00 Мостиська Роля  
2 "РУХ" Винники "ДЮСШ" Стрий 17 квітня - вівторок 1-1,пен.7-6 Винники Грик Медицький - Черепушняк
3 "ЛУФК-99" "Покрова" Львів 17 квітня - вівторок 3-0 Штучне стронціцький Пецків (2), Січ
4 ФК "Львів" "Пошук Сих.Гімназія" Львів 17 квітня - вівторок 3-0 Сільмаш Ковальчук Нуцковський, Дахновський, Верблянський

1/2 фіналу

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "ЛУФК-99" ДЮСШ Мостиська   + : -      
2 "Рух" ФК "Львів" 01 травня - вівторок 1-5 Винники Роля Дембіцький - Нуцковський, Дахновський (4)

ФІНАЛ

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 "ЛУФК" ФК "Львів" 19 травня - субота 2-2,пен. 4-3 Школяр Стронціцький, М.Савка, Семенів Пецків (6,19) - Калиняк (37),Дахновський (42).