КУБОК. ВІКОВА ГРУПА 2000

Підгрупа "А"

Команда ФК "Львів"-2 "СДЮШОР-4-1" "РУХ-2" В Н П М`ячі Очки Місце
1 ФК "Львів-2" Х 0-3 2-0 1 0 1 2-3 3 2
2 "СДЮШОР-4-1" 3-0 Х 5-0 2 0 0 8-0 6 1
3 "РУХ-2" 0-2 0-5 X 0 0 2 0-7 0 3

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ. ПІДГРУПА "А"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 ФК "Львів-2" "СДЮШОР-4-1" 0-3 Ковальчук Цимбала (2), Усанов
Другий тур
2 "РУХ-2" "СДЮШОР-4-1" 0-5 Грик Приходько, Білецький, Усанов, Цебрівський, Пахалков
Третій тур
3 ФК "Львів-2" "РУХ-2" 2-0 Коавченко Ю. -

Підгрупа "Б"

Команда "СКЕЛЯ" "РУХ-1" "СДЮШОР-4-2" В Н П М`ячі Очки Місце
1 "СКЕЛЯ" Х 1-0 1-3 1 0 1 2-3 3 2
2 "РУХ-1" 0-1 Х 5-0 1 0 1 5-1 3 1
3 "СДЮШОР-4-2" 3-1 0-5 X 1 0 1 3-6 3 3

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Б"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "Скеля" "РУХ-1" 1-0 Онишків Чорний
Другий тур
2 "РУХ-1" "СДЮШОР-4-2" 5-0 Грик Фітель (2), Козак (2), Дідик
Третій тур
3 "Скеля" "СДЮШОР-4-2" 1-3 Грик Шкоропад - Наливайко, Бартків

Підгрупа "В"

Команда ФК "Львів-1" "Галичина" "Ягуар" Миколаїв В Н П М`ячі Очки Місце
1 ФК "Львів-1" Х 9-1 5-0 2 0 0 14-1 6 1
2 "Галичина" 1-9 Х 4-0 1 0 1 5-9 3 2
3 "Ягуар" Миколаїв 0-5 0-4 X 0 0 2 0-9 0 3

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ. ПІДГРУПА "В"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 ФК "Львів-1" "Галичина" 9-1 Ковальчук Рябов (3), Занько (3), Хімчак, Антошевський, Зелінський (автогол) - Зелінський
Другий тур
2 "Ягуар" Миколаїв& ФК "Львів-1" 0-5 Кравченко Ю. Рябов (2), Штурин, Занько, Яблонський
Третій тур
3 "Галичина" "Ягуар" Миколаїв 4-0 Дорош І. Зелінський (2), Товарницький, Ревера

Підгрупа "Д"

Команда "ДЮСШ" Ременів "Енергетик" Добротвір "Гірник" Соснівка В Н П М`ячі Очки Місце
1 "ДЮСШ" Ременів Х + : - 3-2 2 0 0 3-2 6 1
2 "Енергетик" Добротвір - : + Х - : + 0 0 2 0 0 3
3 "Гірник" Соснівка 2-3 + : - X 1 0 1 3 2-3 2

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ. ПІДГРУПА "Д"

№ матчу Koмaндa Команда Результат Арбітр Голи
Перший тур
1 "Гірник" Соснівка "ДЮСШ" Ременів 2-3 Мигаль - Гренюх, Фамуляк, Браташ

ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/4 І 1/2 ФІНАЛУ

Кошик 1 Кошик 2
1 "СДЮШОР-4-1" ФК "Львів-2"
2 "РУХ-1" "СКЕЛЯ"
3 ФК "Львів-1" "Галичина"
4 "ДЮСШ" Ременів "Гірник" Соснівка

1/4 фіналу

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 "СДЮШОР-4-1" "Гірник" Соснівка 23 квітня - понеділок 2-1 Школяр Левко Мацях, Білецький - Пунас
2 "РУХ-1" ФК "Львів-2" 23 квітня - понеділок 2-0 Винники Ковальчук Козак (2)
3 ФК "Львів-1" "СКЕЛЯ" 23 квітня - понеділок + : - Сокіл    
4 "ДЮСШ" Ременів "Галичина" 24 квітня - вівторок 0-0,пен.2-1 Ременів - -

1/2 фіналу

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 ФК "Львів" "СДЮШОР-4-1" 30 квітня - понеділок 1-1,пен.4-2 Сокіл Винницький Занько - Мацях
2 "ДЮСШ" Ременів "Рух-1" 30 квітня - понеділок 3-4 Винники Савка М. Козак (3), Левків - Гринюх (2),Демчук

ФІНАЛ

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1     19 травня - субота   Школяр