КУБОК. ВІКОВА ГРУПА 2001

Підгрупа "А" (ст. Торпедо)

Команда 1 2 3 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Покрова" Львів Х 0-0 1-0 1 1 0 1-0 4 2
2 "Леви" Львів 0-0 Х 2-0 1 1 0 2-0 4 1
3 ФК "Львів" 0-1 0-2 X 0 0 2 0-3 0 3

Календар матчів - Підгрупа "А" (ст. Торпедо)

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "Покрова" ФК "Львів" 28 квітня - субота 1-0 Торпедо Винницький Лучка
2 ФК "Львів" "Леви" 28 квітня - субота 0-2 Торпедо Винницький Мокрик, Федишин
3 "Покрова" "Леви" 28 квітня - субота 0-0 Торпедо Винницький -

Підгрупа "Б" (ст. Лисиничі)

Команда 1 2 3 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Локомотив" Львів Х 6-0 6-0 2 0 0 12-0 6 1
2 "Галичина" Львів 0-6 Х 0-1 0 0 2 0-7 0 3
3 "Скеля" 0-6 1-0 X 1 0 1 1-6 3 2

Календар матчів - Підгрупа "Б" (ст. Лисиничі)

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "Скеля" "Локомотив" 28 квітня - субота 0-6 Лисиничі Савка М. Мясніков (4), Розум (2)
2 "Локомотив" "Галичина" 28 квітня - субота 6-0 Лисиничі Савка М. Снак (2), Розум, Равлик, Михайлик, Дребот
3 "Галичина" "Скеля" 28 квітня - субота 0-1 Лисиничі Савка М. Кучмар

Підгрупа "В" (ст. Школяр)

Команда 1 2 3 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Надбужжя" Буськ Х 0-0 0-2 0 1 1 0-2 1 3
2 "Пошук" Львів 0-0 Х 1-0 1 1 0 1-0 4 1
3 "СДЮШОР-4" Львів 2-0 0-1 X 1 0 1 2-1 3 2

Календар матчів - Підгрупа "В" (ст. Школяр)

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "Пошук" "СДЮШОР-4" 28 квітня - субота 1-0 Школяр Камінський Шеремета
2 "Надбужжя" Буськ "Пошук" 28 квітня - субота 0-0 Школяр Камінський -
3 "СДЮШОР-4" "Надбужжя" Буськ 28 квітня - субота 2-0 Школяр Камінський Савчин, Федишин

Підгрупа "Д" (ст. Винники)

Команда 1 2 3 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Карпати-2002-1" Львів Х 0-0 5-1 1 1 0 5-1 4 1
2 "Карпати-2002-2" Львів 0-0 Х 2-1 1 1 0 2=1 4 2
3 "Рух" Винники 1-5 1-2 X 0 0 2 2-7 0 3

Календар матчів - Підгрупа "Д" (ст. Винники)

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "Рух" "Карпати-2002-1" 28 квітня - субота 1-5 Винники Холявко А. Карабін, Тлумак, Петросюк, Мартинюк, Сеник
2 "Рух" "Карпати-2002-2" 28 квітня - субота 1-2 Винники Холявко А. Сорока - Дикий (автогол), Гураль
3 "Карпати-2002-1" "Карпати-2002-2"   0-0      

1/4 фіналу

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1 "Леви" "Карпати-2002-2" 05 травня 1-0 Україна -  
2 "Локомотив" "СДЮШОР-4"   3-2 Школяр Біян  
3 "ПОШУК" "Покрова" 05 травня 0-2 Гімназія Савка М. Бузенюк (2)
4 "Карпати-2002-1" "Скеля" 05 травня 5-0 Україна - Карабін (2), Бекерський, Сеник, Бей

1/2 фіналу

Команда Команда Дата Результат Стадіон Арбітр Голи
1 "Леви" "Карпати-2002-1"   0-4 Україна Озимок Бекерський (2), Карабін,Сеник
2 "Покрова" "Локомотив"   1-1,пен. 3-2 Торпедо Смольський Ткач - Равлик

ФІНАЛ

Команда Команда Дата Час Стадіон Результат Арбітр
1