ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ 2005 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Карпати" К.Бузька 26 23 3 0 70-7 72
2 "Сокіл" Суховоля 26 21 2 3 46-14 65
3 "Шахтар" Червоноград 26 15 5 6 59-25 50
4 "Галичина" Дрогобич 26 14 4 8 49-28 46
5 "НТБ-Етанол" Буськ 26 11 6 9 36-33 39
6 "Рава-2" Р.Руська 26 11 6 9 36-33 39
7 "Карпати-ЛДАУ" Львів 26 10 6 10 46-45 36
8 ФК "Пустомити" Пустомити 26 10 4 12 26-39 34
9 "Розточчя" Новояворівськ 26 8 8 10 36-34 32
10 "Сокіл" Сокільники 26 8 3 15 40-50 27
11 "Енергетик" Добротвір 26 6 4 16 23-48 22
12 "Гарай" Жовква 26 6 3 17 24-56 21
13 "Газовик-Скала-2" Стрий 26 5 3 18 23-68 16*
14 "Цементник-Лафарж" Миколаїв 26 4 3 19 28-65 13*

* з команд знято очки за порушення Регламенту змагань

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ 2005 РОКУ

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Енергетик" Добротвір 26 20 2 4 66-26 62
2 "Галичина" Дрогобич 26 18 3 5 77-23 57
3 "Карпати-ЛДАУ" Львів 26 16 9 1 58-16 57
4 "Шахтар" Червоноград 26 14 1 11 52-45 43
5 "Гарай" Жовква 26 12 5 9 52-40 41
6 "Сокіл" Сокільники 26 10 8 8 47-32 38
7 "Сокіл" Суховоля 26 11 4 11 41-44 37
8 "Рава-2" Р.Руська 26 10 5 11 33-29 35
9 ФК "Пустомити" Пустомити 26 10 4 12 44-43 34
10 "Карпати" К.Бузька 26 9 6 11 45-44 33
11 "Розточчя" Новояворівськ 26 8 4 14 32-51 28
12 "Цементник-Лафарж" Миколаїв 26 7 2 17 35-93 23
13 "Газовик-Скала-2" Стрий 26 5 1 20 25-61 16
14 "НТБ-Етанол" Буськ 26 4 2 20 16-76 14

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2005 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

ПІДГРУПА "А"

* - з команд знято очки за порушення Регламенту змагань

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Будівельник-Стрітекс" Угерсько 22 17 2 3 54-11 52*
2 ФК "Вишня" С.Вишня 22 17 1 4 67-15 52
3 СК "Славське" Славське 22 16 0 6 61-21 48
4 "Газовик-Хуртовина" Комарно 22 13 3 6 44-25 42
5 ФК "Добромиль" Добромиль 22 13 2 7 40-22 41
6 ФК "Дубляни" Самбірський р-н 22 11 2 9 48-29 35
7 "Медик" Трускавець 22 8 2 12 37-29 26
8 "Промінь" В.Баранецька 22 9 2 11 31-51 26*
9 "Дністер" Ст.Самбір 22 6 3 13 29-53 21
10 "Дністер" Розвадів 22 6 1 15 29-69 18*
11 "Запорожець" Нижанковичі 22 4 1 17 22-78 13
12 "Карпати-АгроЛТД" Турка 22 2 1 19 18-77 7

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2005 РОКУ

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФК "Вишня" С.Вишня 22 16 4 2 70-24 52
2 СК "Славське" Славське 22 14 2 6 51-21 44
3 "Будівельник-Стрітекс" Угерсько 22 13 3 6 63-27 42
4 ФК "Дубляни" Самбірський р-н 22 12 3 7 65-25 39
5 "Газовик-Хуртовина" Комарно 22 11 4 7 46-27 37
6 ФК "Добромиль" Добромиль 22 9 8 5 45-29 35
7 "Дністер" Ст.Самбір 22 10 3 9 45-51 33
8 "Медик" Трускавець 22 8 6 8 34-30 30
9 "Карпати-АгроЛТД" Турка 22 7 3 12 34-46 24
10 "Дністер" Розвадів 22 6 3 13 20-46 21
11 "Запорожець" Нижанковичі 22 3 5 14 27-63 14
14 "Промінь" В.Баранецька 22 0 2 20 10-121 2

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2005 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

ПІДГРУПА "Б"

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФК "Добросин" Добросин 20 15 2 3 40-16 47
2 "Карпати" Ст.Село 20 12 5 3 49-23 41
3 "Надія" Соснівка 20 11 5 4 36-17 38
4 "Сокіл" Золочів 20 10 6 4 44-26 36
5 "Колос" Городок 20 10 4 6 31-18 31*
6 ФСК "Сокаль" Сокаль 20 6 8 6 28-28 26
7 "Конвалія" Солонка 20 8 4 8 25-29 24*
8 "Розділля" Н.Розділ 20 5 3 12 24-41 17*
9 "Галичина" Радехів 20 4 4 12 28-45 13*
10 ФК "Куровичі" Куровичі 20 3 4 13 25-57 13
11 "Цукровик" Павлів 20 2 3 15 19-49 7*

* - з команд знято очки за порушення Регламенту змагань

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2005 РОКУ

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

ПІДГРУПА "Б"

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФСК "Сокаль" Сокаль 20 13 4 3 46-16 43
2 "Надія" Соснівка 20 13 2 5 37-17 41
3 "Сокіл" Золочів 20 12 3 5 67-23 39
4 "Галичина" Радехів 20 11 1 8 40-34 34
5 ФК "Добросин" Добросин 20 11 1 8 37-28 34
6 "Розділля" Н.Розділ 20 10 2 8 35-24 32
7 "Карпати" Ст.Село 20 9 3 8 41-33 30
8 "Цукровик" Павлів 20 8 0 12 39-48 24
9 "Колос" Городок 20 6 3 11 25-37 21
10 ФК "Куровичі" Куровичі 20 5 1 14 22-54 16
11 "Конвалія" Солонка 20 1 2 17 10-85 5

Стиковий матч за перше місце (дорослі склади) : "Будівельник-Стрітекс" Угерсько - ФК "Добросирн" 0:0; 1:0 дод.час

Стиковий матч за третє місце (дорослі склади) : "Карпати" Ст.Село - ФК "Вишня" 2:2; 0:3

Стиковий матч за перше місце (юнацькі склади) : ФСК "Сокаль" - ФК "Вишня" 0:0; 1:1

Стиковий матч за третє місце (юнацькі склади) : ФК "Славське" - "Надія" Соснівка 0:0; 1:1