ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ 2006 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Шахтар" Червоноград 28 23 3 2 68-20 72
2 "Карпати" К.Бузька 28 22 3 3 61-21 69
3 "Сокіл" Суховоля 28 18 8 2 64-14 62
4 ФК "Вишня" С.Втшня 28 15 4 9 52-35 49
5 ФК "Пустомити" Пустомити 28 14 2 12 49-45 44
6 "Розточчя" Новояворівськ 28 11 5 12 23-36 38
7 ФК "Добросин" Добросин 28 11 4 13 48-48 37
8 ФК "Миколаїв" Миколаїв 28 11 3 14 32-37 36
9 "Карпати-3" Львів 28 10 5 13 52-43 35
10 "Будівельник-Стрітекс" Угерсько 28 9 7 12 42-46 34
11 "Княжа" Добромиль 28 9 6 13 24-34 33
12 "Гарай" Жовква 28 8 5 15 27-45 29
13 "Галичина" Дрогобич 28 8 2 18 20-55 26
14 "НТБ-Етанол" Буськ 28 4 6 18 31-68 18
15 "Енергетик" Добротвір 28 3 5 20 25-71 14

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ 2006 РОКУ

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Карпати-3" Львів 28 23 3 2 102-16 72
2 "Шахтар" Червоноград 28 23 3 2 100-20 72
3 ФК "Пустомити" Пустомити 28 20 2 6 76-38 62
4 "Гарай" Жовква 28 17 5 6 65-38 56
5 "Сокіл" Суховоля 28 16 3 9 67-26 51
6 "Розточчя" Новояворівськ 28 13 5 10 38-40 44
7 ФК "Добросин" Добросин 28 12 4 12 46-51 40
8 "Княжа" Добромиль 28 11 6 11 38-48 39
9 ФК "Миколаїв" Миколаїв 28 10 5 13 52-52 35
10 ФК "Вишня" С.Вишня 28 8 10 10 43-47 34
11 "Будівельник-Стрітекс" Угерсько 28 7 5 16 44-54 26
12 "НТБ-Етанол" Буськ 28 6 3 19 34-80 21
13 "Карпати" К.Бузька 28 6 2 20 29-75 20
14 "Енергетик" Добротвір 28 4 2 22 25-113 14
15 "Галичина" Дрогобич 28 4 2 22 19-80 14

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2002 РОКУ

ПІДГРУПА "А"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Скала" Мостиська 22 17 2 3 56-13 53
2 "МАКС" Самбір 22 14 7 1 53-20 49
3 "ІММ" Устя 22 14 4 4 56-23 46
4 "Газовик-Хуртовина" Комарно 22 13 4 5 40-19 43
5 ФК "Рудки" Рудки 22 11 7 4 57-25 39*
6 "Прикарпаття" Ст.Самбір 22 11 2 9 36-36 34*
7 СКК "Пісочна" Пісочна 22 8 5 9 38-37 27*
8 "Дністер" Розвадів 22 6 3 13 29-52 20*
9 "Княжа-2" Добромиль 22 6 5 11 22-41 19*
10 "Керамік" Підгайчики 22 5 0 17 23-58 15
11 "Промінь" В.Баранецька 22 3 2 17 27-61 11
12 "Карпати" Турка 22 3 1 18 20-72 10

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2002 РОКУ

ПІДГРУПА "А"

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Скала" Мостиська 22 19 1 2 91-13 58
2 "Газовик-Хуртовина" Комарно 22 16 2 4 49-18 50
3 "ІММ" Устя 22 14 3 5 72-17 45
4 "МАКС" Самбір 22 13 3 6 51-29 42
5 "Карпати" Турка 22 12 2 8 54-34 38
6 "Дністер" Розвадів 22 10 5 7 54-31 35
7 ФК "Рудки" Рудки 22 11 2 9 39-43 35
8 "Прикарпаття" Ст.Самбір 22 8 4 10 36-32 28
9 СКК "Пісочна" Пісочна 22 8 1 13 35-53 25
10 "Промінь" В.Баранецька 22 4 1 17 17-87 13
11 "Княжа-2" Добромиль 22 2 0 20 17-79 8
14 "Керамік" Підгайчики 22 2 0 20 11-90 6

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2002 РОКУ

ПІДГРУПА "Б"

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФСК "Яворів" Яворів 18 15 2 1 43-10 47
2 "Галичина" Радехів 18 11 4 3 39-20 37
3 "Гірник" Соснівка 18 9 2 7 21-17 29
4 "Сокіл" Золочів 18 9 2 7 30-24 29
5 "Колос" Городок 18 8 5 5 30-23 28*
6 ФСК "Сокаль" Сокаль 18 6 6 6 32-25 24
7 "Каменяр" Кам`янопіль 18 6 6 6 31-30 24
8 "Галгаз" Бібрка 18 5 3 10 22-32 17*
9 "Розточчя" Домажир 18 5 2 11 21-37 17
10 "Конвалія" Солонка 18 0 0 18 12-63 0

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ 2006 РОКУ

ПІДГРУПА "Б"

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Гірник" Соснівка 18 12 4 2 41-12 40
2 ФСК "Сокаль" Сокаль 18 12 2 4 68-21 38
3 ФСК "Яворів" Яворів 18 10 4 4 40-19 34
4 "Колос" Городок 18 10 3 5 50-18 33
5 "Сокіл" Золочів 18 8 4 6 52-27 28
6 "Галичина" Радехів 18 8 4 6 35-17 28
7 "Галгаз" Бібрка 18 8 2 8 33-30 26
8 "Каменяр" Кам`янопіль 18 4 3 11 26-59 15
9 "Розточчя" Домажир 18 2 4 12 19-66 10
10 "Конвалія" Соснівка 18 1 0 17 2-97 3

Стиковий матч за перше місце (дорослі склади) : "Скала" Мостиська - ФСК "Яворів" 0:1; 2:1

Стиковий матч за третє місце (дорослі склади) : "Галичина" Радехів - "МАКС" Самбір 3:0; 3:0

Стиковий матч за перше місце (юнацькі склади) : "Скала" Мостиська - "Гірник" Соснівка 0:0;0:1

Стиковий матч за третє місце (юнацькі склади) : "Газовик-Хуртовина" - ФСК "Сокаль" 1:1;2:1