ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ПЕРША ЛІГА 2007 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФК "Рава" Рава-Руська 28 24 3 1 89-8 75
2 "Галичина" Львів 28 23 2 3 63-11 71
3 "Сокіл" Суховоля 28 20 5 3 75-21 65
4 "Шахтар" Червоноград 28 19 6 3 62-16 63
5 ФК "Вишня" С.Вишня 28 15 5 8 41-32 50
6 "Скала-Екран" Стрий 28 13 5 10 41-35 44
7 "Скала" Мостиська 28 13 4 11 35-25 43
8 ФК "Пустомити" Пустомити 28 12 5 11 33-40 41
9 "Княжа" Добромиль 28 11 4 13 40-30 37
10 ФСК "Яворів" Яворів 28 9 3 16 35-45 30
11 "Гарай" Жовква 28 7 2 19 30-52 22*
12 ФК "Миколаїв" Миколаїв 28 5 7 16 22-57 22
13 "Розточчя" Новояворівськ 28 4 4 20 15-59 16
14 "Газовик-Хуртовина" Комарно 28 4 2 22 23-80 14
15 "Галич-Львів" Львів 28 1 3 24 6-99 6

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ПЕРША ЛІГА 2007 РОКУ

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Галичина" Львів 28 22 6 0 60-11 72
2 ФК "Рава" Рава-Руська 28 20 5 3 75-20 65
3 "Княжа" Добромиль 28 18 3 7 65-40 57
4 "Сокіл" Суховоля 28 17 4 7 52-23 55
5 "Гарай" Жовква 28 13 5 10 37-27 44
6 "Скала" Мостиська 28 14 1 13 45-43 43
7 ФСК "Яворів" Яворів 28 12 7 9 48-34 43
8 "Розточчя" Новояворівськ 28 12 1 15 34-51 37
9 "Скала-Екран" Стрий 28 10 5 13 39-41 35
10 ФК "Вишня" С.Вишня 28 10 4 14 32-41 34
11 ФК "Миколаїв" Миколаїв 28 9 5 14 35-60 32
12 ФК "Пустомити" Пустомити 28 7 7 14 35-47 28
13 "Шахтар" Червоноград 28 6 7 15 28-47 25
14 "Газовик-Хуртовина" Комарно 28 4 5 19 26-65 17
15 "Галич-Львів" Львів 28 2 3 23 6-67 9

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ДРУГА ЛІГА 2007 РОКУ

ГРУПА "А". ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФК "Самбір" Самбір 22 14 4 4 55-15 46
2 СКК "Пісочна" Пісочна 22 13 6 3 49-21 45
3 ФК "Жидачів" Жидачів 22 14 3 5 45-23
4 "Кар`єр" Торчиновичі 22 14 2 6 45-26 44
5 ФК "Зелений Гай" Зелений Гай 22 12 3 7 49-32 39
6 "Нафтуся" Східниця 22 12 2 8 59-42 39
7 "ІММ" Устя 22 10 4 8 52-29 34
8 "Прикарпаття" Ст.Самбір 22 10 3 9 39-35 33
9 ФК "Рудки" Рудки 22 8 4 10 34-37 28
10 "Дністер" Розвадів 22 3 2 17 34-71 11
11 "Карпати" Турка 22 3 3 16 19-69 11*
12 "Ураган" Підгайчики 22 1 0 21 14-95 3

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ДРУГА ЛІГА 2007 РОКУ

ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 ФК "Жидачів" Жидачів 22 16 4 2 67-25 52
2 ФК "Самбір" Самбір 22 16 3 3 61-17 51
3 "Кар`єр" Торчиновичі 22 12 7 3 32-12 43
4 "ІММ" Устя 22 10 5 7 40-31 35
5 "Карпати" Турка 22 9 4 9 47-46 31
6 ФК "Зелений Гай" Зелений Гай 22 8 5 9 44-35 29
7 ФК "Рудки" Рудки 22 8 3 11 39-33 27
8 "Дністер" Розвадів 22 7 4 11 33-42 25
9 "Прикарпаття" Ст.Самбір 22 7 2 13 42-64 23
10 "Нафтуся" Східниця 22 6 4 12 31-64 22
11 СКК "Пісочна" Пісочна 22 6 3 13 20-49 21
12 "Ураган" Підгайчики 22 4 2 16 11-49 14

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ДРУГА ЛІГА 2007 РОКУ

ГРУПА "Б". ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Галичина" Радехів 22 18 2 2 59-12 56
2 "Сокіл" Золочів 22 16 5 1 54-22 53
3 "Гірник" Соснівка 22 11 8 3 40-22 41
4 "Богун" Броди 22 11 4 7 34-29 37
5 "Енергетик" Добротвір 22 11 2 9 30-29 35
6 "Колос" Городок 22 9 3 10 29-31 30
7 "Каменяр" Кам`янопіль 22 8 4 10 34-33 28
8 ФСК "Соккаль" Сокаль 22 8 3 11 42-43 27
9 "Сокіл" В.Глібовичі 22 6 5 11 37-42 23
10 "Карпати" К.Бузька 22 7 2 13 33-51 23
11 "Буг" Буськ 22 5 5 12 22-38 20
12 "Галгаз" Бібрка 22 0 1 21 2-64 1

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ДРУГА ЛІГА 2007 РОКУ

ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Колос" Городок 22 18 3 1 86-19 57
2 "Гірник" Соснівка 22 16 4 2 68-20 52
3 "Галичина" Радехів 22 14 6 2 55-29 48
4 "Сокіл" Золочів 22 14 4 4 37-19 48
5 "Карпати" К.Бузька 22 10 7 5 30-22 37
6 ФСК "Сокаль" Сокаль 22 7 6 9 35-39 27
7 "Сокіл" В.Глібовичі 22 7 4 11 41-45 25
8 "Богун" Броди 22 6 3 13 27-43 21
9 "Каменяр" Кам`янопіль 22 4 8 10 24-44 20
10 "Енергетик" Добротвір 22 5 3 14 29-48 18
11 "Буг" Буськ 22 4 3 15 25-66 15
12 "Галгаз" Бібрка 22 1 1 20 9-73 4

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ТРЕТЯ ЛІГА 2007 РОКУ

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Місце Koмaндa Місто І В Н П Мячі Очки
1 "Олімп" Івано-Франкове 14 14 0 0 55-6 42
2 "Промінь" В.Баранецька 14 8 2 4 41-16 26
3 "Рух" Винники 14 8 1 5 30-26 25
4 "Легіон Політехніки" Львів 14 7 2 5 26-20 23
5 "ЛНУ" Львів 14 5 3 6 20-20 18
6 "Вікторія" Страдч 14 3 3 8 21-28 12
7 "ВПУ-20" Львів 14 2 2 10 14-60 8
8 "Княжа-2" Добромиль 14 2 1 11 9-40 7