ТРЕТЯ ЛІГА.


30 тур

"Цукровик"Павлів---ФК"Рудно" 4:6

24 листопада,неділя 13.00

Гнатів Олег 9,Козира Володимир37,53,Бодняк Микола 58---Тупісь Андрій 12,40,Шупа Мирослав 55,+63,Сабадаш Максим 90+1,Супай Микола 90+3

Лютий Андрій Пашковський Сергій,Семенів Віталій Олинець Степан

ЦУКРОВИК:Лаптута,Козира П,Денькович(Мисюк 91),Гнатів,Вілюра,Василишин,Шарко,Гриньох,Бодняк(Василишин Р 78),Козира В,Грицик.

РУДНО:Назарко,Пащак,Берко(Ковалик 46),Закалюжний(Мельник 28),Цимарко(Супай 78),Ярема,Шупа,Заблоцький,Тупісь,Сабадаш,Дунько.

Бодняк Михайло 43,Вілюра Тарас 63 ч,Козира Володимир 68,Козира Петро 68,Василишин Роман 90---Цимарко Святослав 17,Ярема Іван 68.

ФК"Липники"---ФК"Оброшин"Оброшино 3:0 т.р.

24 листопада,неділя 13.00

Мелян Степан Петріца Остап,Леськів Ярослав Мудрий Богдан

ФК"Малехів"---"Ватра"Пикуловичі 0:3 т.р.

ФК"Запитів"---"Ватра"Тарасівка 1:2

24 листопада.неділя 13.00

Ковалевський Роман 38---Копій Тарас 32,Маргаль Володимир 74.

Грева Петро Малаха Юрій,,Любінець Дмитро Молочій Мирон

ЗАПИТІВ:Назаркевич,Задорожний,Гнип(Горін 75),Свистун(Петров 46),Печений(Мацюра 80),Ковалевський А,Ковалевський Р,Мацюра,Ткач,Савчук,Суслов.

ВАТРА:Булка,Велитяк,Колеса(Чепіль 65),Горішний,Ільків,Копій,Сидорук,Маргаль,Ганущак(Лука 45),Щирба,Сас.

Ковалевський Роман 86---Горішний Назар 54,Ільків Володимир 65,Лука Роман 90.

"Еталон"Підгайчики---"Арсенал"Старе село 3:0 т.р.

24 листопада.неділя 13.00

ФК"Зубра"---"Золота липа"Чемеринці 0:3 т.р.

24 листопада,неділя 13.00

"Колос"Куровичі---ФК"Чорнушовичі" 0:3 т.р.

"Лео-Кераміка"Неділиська---"Стріла"Лагодів 3:0 т.р.


ТРЕТЯ ЛІГА.


29 тур

"Чорнушовичі"---"Зубра" 1:1

17 листопада,неділя 13.00

Литвини Тарас 33---Кухарик Андрій 52

Стронціцький Олег Коваль Роман,Кулик Віктор Голубйовський Ярослав

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Гунько В,Тимочко(Лабин 52),Литвин,Намасний,Смолинець,Мельник,Гунько І,Кузик Ю(Пастух І 56),Демків(Мартиняк 46),Пастух М.

ЗУБРА:Лаба,Кобуз,Кухарик,Бушко(Палайда 56),Роман,Висоцький,Коротін,Тарнавський,Галань,Смірнов,Вінчик.

Литвин Тарас 76,Намасний Андрій 88 ч,Гунько Ігор 88 ч,Пастух Максим 88 ч---Коротін Віталій 88 ч.

""Золота Липа"Чемеринці---ФК"Липники" 0:3 т.р.

17 листопада,неділя 13.00

Холявко Роман Холявко Андрій,Семенів Віталій Семак Степан

""Оброшин" Оброшино---ФК"Малехів" 3:0 т.р.

17 листопада,неділя 13.00

"Ватра"Пикуловичі---ФК"Запитів" 0:3

17 листопада,неділя 13.00

---Ковалевський Андрій 13,Суслов Микола 31,56.

Ковальчук Ігор Кіт Іван,Болізюк Володимир Цюпка Ярослав

ВАТРА:Тихий,Кекляк,Сидорський,,Матківський,Русиняк І,Русиняк Ю,Матвійчук,Ющишин,Федечко(Бачинський 46),Снядецький,Устянич.

ЗАПИТІВ:Мкран,Савчук,Ковалевський А,Свистун(Звізло 75),Ткач,Печений(Мацюра 60),Швед,Дідух(Боцко 80),Горін,Суслов,Задорожний.

Русиняк Юрій 28---Задорожний Віталій 28.

"Еталон"Підгайчики---"Колос"Куровичі3:0 т.р.

"Ватра"Тарасівка---"Лео-Кераміка"Неділиська 0:2

17 листопада,неділя 13.00

---Процишин Андрій 33,Папіж Михайло 86.

Мелех Олег Гушак Роман,Гушак Іван Гурадб Орест

ВАТРА:Сас,Сидорук,Велесницький(Чепіль 60),Гуль,Тудек,Велитяк,Колеса Р(Ганущак 64),Копій,Горішний(Лука 46),Ільків(Пришляк 75),Колеса А.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців(Антонишин 46),Андрусишин,Гурський В,Фурта,Гурський А(Костирка Є 69),Процишин,Боднар,Костирка А,Стефанишин(Папіж 54),Осірак,Бакус.

Велитяк Михайло 30,Тудек Віктор 88,88---Фурта Дмитро 80.

"Стріла"Лагодів---"Цукровик"Павлів 0:3 т.р.

"Рудно"---"Арсенал"Старе Селор 2:1

17 листопада,неділя 13.00

Менльник Юрій 15,Закалюжний Володимир 43---Гриник Володимр 62.

Ковальчук Юрій Лапко Степан,Файда Василь Кусень Ростислав

РУДНО:Назарко,Пащак(Боженов 46),Берко,Закалюжний,Шупа,Мельник(Поклюна 89),Ярема,Цимарко,Дунько,Сунай,Сабадаш.

АРСЕНАЛ:Гера,Бджола,Сікач,Кузик,,Скрильов.Чеботарьов,Гриник,Головатий,Галичанівський,Щур(Кравців 59),Швець(Христенко 46).

Сабадаш Маким 51,Закалюжний Володимир 90+2---Головатий Юрій 38,Гриник Володимир 71,Бджола Андрій 84.


ТРЕТЯ ЛІГА.


28 тур

"Арсенал" Старе село---"Колос" Куровичі 3:0 т.р.

" Зубра"---"Еталон" Підгайчики 1:3

10 листопада,неділя 12.00(Сокільники)

Кобуз Роман 48---Рак Назар 6,Микольців Андрій 7,Романюк Олександр 12.

Гудзь Ігор Петріца Остап,Брандибура Роман Вацик Ярослав

ЗУБРА:Лаба,Гординський((Кобуз 46),Висоцький(Палайда 63),Сироїд(Смірнов 68),Галань,партин,Вінчик,Коротін,Роман,Тарнавський(Бздель 85),

ЕТАЛОН:Куць,ДДикий,Сікорський,Пилипчук,Лисован,Лунь(Абовер 55),Микольців(Лівків 63),Шаранюк,Хаєв,Романюк,Рак.

Сироїд Олександр 23,Роман Тарас 45---

"Лео-Кераміка Неділиська---"Ватра" Пикуловичі 3:0 т.р.

10 листопада,неділя 13.00

"Цукровик"Павлів---"Ватра"Тарасівка 3:0 т.р.

10 листопада,неділя 13.00

Чоп Степан Гбур Олександр,Булик Микола Кузнецов Сергій

"Липники"---"Чорнушовичі" 0:2

10 листопада,неділя 13.00

---Намасний Андрій 42,Литвин Тарас 67.

Пашковський Сергій Пилипів Юрій,Болізюк Володимир Мальчицький Володимир

ЛИПНИКИ:Шиян,Бобків,Карпишин(Гладкий 75),Резбаєв,Лячин,Білак,Середа,Редов(Завійський 52),Триндик,Лихолат(Торба 70),Дзюра.

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Пастух,Гунько В,Гунько І,Намасний,Тимочко,Качмар(Мельник 60),Смолинець,Демків,Литвин,Кузик.

Лапка Ігор 14,Середа Василь 53---Гунько Володимир 31,Гунько Ігор 47,Намасний Андрій 74.

"Рудно"---"Стріла"Лагодів 3:0 т.р.

"Золота липа" Чемеринці---"Малехів" 3:0 т.р.

10 листопада,неділя 13.00

Мелех Олег Гушак Іван,Роля Максим Файда Орест

ФК"Запитів"---"Оброшин" Оброшино 2:0

12 жовтня,субота 15.00

Гнип Мирослав 22,Дідух Богдан 65---

Мелян Степан Жук Андрій,Біян Юрій Бриндза Олександр

ЗАПИТІВ:Муран,,Дідух,Кокотко,Мацюра,Ковалевський А,Печений,Ткач,Свистун,Гнип(Мацюра 62),Горін,Задорожний 46),Бокало(Суслов 82).

ОБРОШИН:Вознякевич,Висоцький,Білик,Янішевський,Верянка,Заяць,Гончар,Опришко,Балабух,Хома.Пшик(Камінський 46).

Дідух Богдан 31---Білик ігор 37.Опришко Руслан 55,Хома Василь 72,Янішевський Андрій 85


ТРЕТЯ ЛІГА.


27 тур

" Чорнушовичі"---"Малехів" 3:0 т.р.

03 листопада,неділя 12.30

Ковальчук Ігор Возняк Юрій,Мелян Степан Гураль Орест

"Золота липа" Чемеринці---"Запитів" 1:0

03 листопада,неділя 14.00

Краєвський Ігор 4---

Холявко Роман Семенів Віталій,Болізюк Володимир Бриндза Олександр

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Шеремета,Стецко,Костів(Роса 68),Петрунько,Грицина,Краєвський І,Краєвський А,Янісів(Грендиш 60),Мерза.

ЗИПИТІВ:Муран,Ковалевський Р,Петров,Задорожний,Суслов(Ткач 54),Мацюра,Свистун,Печений,Савчук,Бучківський.

Магальницький Василь 23,Мерза Ігор 58,Краєвський Андрій 59,Магальницький Богдан 89---Ковалевський Роман 31,80,Петров Денис 32,Печений Назар 54,Мацюра Василь 86.

"Ватра" Тарасівка---"Рудно" 0:5

03 листопада,неділя 15.00

---Сабадаш Максим 8,17,18,Шупа Мирослав+24,50.

Мелян Степан Возняк Юрій,Ковальчук Ігор Гураль Орест

ВАТРА:Булка,Копій,Колеса Р,НГорішній,Романишин,Велитяк.Ганущак,Чепіль,Колеса А,Ільків,Пришляк.

РУДНО:Назарко,Берко,Ярема,Цимарко,Сабадаш,Мельник,Тупісь,Шупа,Закалюжний,Дунько,Ковалик

Чепель Василь 19,Романишин Роман 33---Ярема Іван 4.

"Еталон" Підгайчики---"Липники" 1::1

03 листопада,неділя 14.00

Лунь Тарас 51---Шиян Андрій 69

Пелих Степан Жук Ігор,Козоріз Ігор Холявко Юрій

ЕТАЛОН:Левків,Дикий,Сікорський,Хомів,Лисовал,Ключковський(Лунь 46),Хаєв(Абовер 63),Боднар,Шаранюк,Рак,Романюк.

ЛИПНИКИ:Шиян,Уніят,Лихолат,Білак,Триндик,Карпишин(Гладкий 81),Дзюра(Торба 63)),Завійський,Лапка,Середа,Світлик.

Боднар Василь 35,Лунь Тарас 77,Рак Назар 90---Дикий Володимир 88

"Колос" Куровичі---"Зубра" 0:3 т.р.

"Стріла" Лагодів---"Арсенал" Старе село 0:3 т.р.

"Оброшин" Оброшино---"Лео Кераміка" Неділиська 2:3

02 листопада,субота 15.00

Балабух Іван 23.Білик Ігор 88---Бакус Володимир 6,Папіж Михайло 30,Фурта Дмитро 84

Міняйло Володимир Кіт Володимир,Пашковський Сергій Городечний Михайло

ОБРОШИН:Гончар,Білик,Віщак,Лапчак,Пшик(Варянка 46),Заяць(Висоцький 38).Деркач,Опришко,Балабух,Гнатів,Політило.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Антонишин,Андрусишин,Фурта,Гурський В,Гурський А(Костирка Є 71),Осірак,Процишин.Боднар,Костирка А,Бакус В,Папіж(Лавренців 68).

Лапчак Любомир 9.Балабух Іван 65---Гурський Андрій 23,Осірак Андрій 80.

"Ватра" Пикуловичі---"Цукровик" Павлів 0:7

03 листопада,неділя 13.00

---Шарко Віталій 15,37,Козира Володимир 20,46,53,Равлик Володимир 43,Гнатів Олег 55

Яцків Микола Притула Василь,Зіньків Микола Цюпка Ярослав

ВАТРА:Тихий,Кекляк,Сидорський,Русиняк,Матківський,Русиняк Ю,Ющишин(Місько 68),Федечко,Устянич,Матвійчук(Криштанович 74),Барабаш.

ЦУКРОВИК:Лаптута,Василишин О,Равлик,Вілюра.Гриник,Козира В,Гриньох,Денькович(Сенчук 72),Шарко,Коцур(Мисюк 53),Гнатів.


ТРЕТЯ ЛІГА.


26 тур

ФК"Липники"---"Колос"Куровичі 3:0 т.р.

"ФК"Малехів"---"Етанол" Підгайчики 2:3

27 жовтня,неділя 12.30

Походенько Михайло 20,Бігун Роман 40---Дикий Володимсир 54,Рак Назар 80,+82.

Савка Ігор Босий Михайло,Голубець Юрій Ткачук Богдан

МАЛЕХІВ:Дзюба,Стожук,Хмельовський,Пастух,Походенько,Корчевський,Добрянський,Цвірінькало(Петришин 46),Шиц,Бігун,Малаховський(Кравчишин 19).

ЕТАЛОН:Пахолок,Дикий,юСікорський,Ключковський(Хомів 66),Пилипчук,Шаранюк,Кобрин(Хаєв 46),Лунь(Боднар 46),Абовер(Рак В 46),Романюк,Рак Н.

Пастух Олег 82(ч)---Рак Назар 43,Дикий Володимир 67.

ФК"Рудно"---"Ватра" Пикуловичі 5:0

27 жовтня,неділя 12.00

Супай Микола 20,Шупа Мирослав 24,Закалюжний Володимир 45,81,Ярема Іван 73---

Гудзь Ігор Зіньків Микола,Притула Василь Біян Іван

РУДНО:Назарко,Пащак(Ярема 46),Берко,Ковалик(Тупісь 61),Боженов,Кадикало(Цимарко 46),Закалюжний,Шупа,Супай(Бутрин 72),Сабадаш(Мельник 70),Дунько.

ВАТРА:Тихий,,Кекляк,Сидорський,Матківський,Русиняк І(Русиняк Ю 46),Матвійчук(Місько 46),Ющишин В(Барабаш 64).Федечко,Устянич,Дмитрик(Бачинський 46),Снядецький.

Дунько Ярослав 61---

"Стріла"Лагодів---"Ватра"Тарасівка0:3 т.р.

"Цукровик"Павлів---ФК"Оброшин"Оброшино 6:1

27 жовтня,неділя 14.00

Грицик Рослан -6, Лаптута Назар 39,58,86,Шарко Віталій 50,Гриньох Олег 72,,Козира Володимир 78---Василишин Олег 30 с.в.

Чоп Степан Гбур Олександр,Булик Микола Кузнецов Сергій

ЦУКРОВИК:Мисак,Гриньох,Козира П,Козира В,Гриник,Вілюра,Василишин Олег(Василишин Р 75),Шарко(Гнатів 69),Денькович,Лаптута,Брездель.

ОБРОШИН:Лагола,Верянка,Льода,Гнатів,Янішевський,Висоцький Я,Гончар,Висоцький О,Лапчак,Віщак,Заяць.

Брездель Руслан 70---Висоцький Орест 48,Янішевський Андрій 71.

"Арсенал" С.Село---ФК"Зубра" 1:1

27 жовтня,неділя 12.00

Скрильов Василь4---Федор Андрій 69

Гушак Іван Піпа Роман,Мелех Олег ТТищенко Анатолій

АРСЕНАЛ:Гера,Швець(Кривців 79),Скрильов,Щур,Кузик А,Рудик(Христенко 61),Головатий Гриник,Галичанівський,Чеботарьов,Багряк.

ЗУБРА:Лаба,Бушко,Підвірний,Тарнавський(Гординський 83),Роман,Коротін(Смірнов 46),Федор(Ковальчук 73),Галань,Вінчик,Сироїд,Партин(Кучір 46).

Багряк Віталій 38---Галичанівський Андрій 63.

ФК"Запитів"---ФК"Чорнушовичі" 3:1

26 жовтня,субота 16.00

Ковалевський Роман 56,Бучківський Богдан 86,Задорожний Віталій 90+2---Пастух Микола =26

Грева Петро Любінець Дмитро,Коваль Роман Колтун Зеновій

ЗАПИТІВ:Муран,Мацюра(Горін 90),Свистун(Задорожний 46),Петров,Гнип(Бучківський 46),Ковалевський А,Савчук,Ковалевський Р,Ткач,Печений,Суслов.

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Гунько В,Пастух,Смолинець,Мартиняк,Кузик,Гунько І,Литвин,Тимочко,Демків,Намасний.

Муран Андрій 25,Мацюра Василь 36---Кузик Юрій 16,Намасний Андрій 54.Пастух Максим 73.

"Лео-Кераміка"Неділиська---"Золота липа"Чемеринці 1:1

27 жовтня,неділя 14.00

Осірак Андрій 80---Янісів Микола 9.

Зань Роман Любінець Дмитро,Коваль Роман Бабич Сергій

ЛЕО-КЕРАМІКА:Антонишин,Андрусишин,Гошовський,Гурський В,Фурта,Костирка А,Боднар.Процишин(Костирка Є 77),Осірак,Папіж,Бакус В.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Петрунько,Роса,Грицина,Матяк(Магальницький В 70)Грендиш І(Грендиш В 46),Мерза,Костів,Краєвський А,Краєвський І,Янісів.

Гурський Володимир 57,Боднар Степан 83---Мерза Ігор 32,Матяк Андрій 37,Магальницький Василь 75.


ТРЕТЯ ЛІГА.


25 тур

"Колос" Куровичі---ФК"Малехів" 0:3 т.р.

"Еталон" Підгайчики---ФК"Запитів" 2:2

20 жовтня,неділя 16.00

Абовер Ростислав 35,Романюк Олександр 30---Ковалевський Роман 19,Мацюра Максим 73.

Зань Роман Роля Максим,Стронціцький Олег Голубйовський Ярослав

ЕТАЛОН:Куць,Дикий,Лисован,Пилипчук,Сікорський,Кобрин(Рак Н 46),Шаранюк,Ключковський(Хомів 60),Абовер,Романюк,Боднар.

ЗАПИТІВ:Муран,Мацюра(Галілей 46),Ковалевський А,Савчук,Клвалевський Р,Свистун,Петров,Звізло,Ткач(Мацюра В 46),Печений,Гнип(Бокало 70).

Кобрин Андрій 31---Печений Назар 5,Свистун Степан 20.

"Оброшин" Оброшино---ФК"Рудно" 1:6

20 жовтня,неділя 13.00

Політило Андріан +25---Кадикало Юрій +2,Ковалик Олег 28,Сабадаш Максим 42,Шупа Мирослав 48,Мельник Юрій 66,Закалюжний Володимир 79.

Пелих Степан Болізюк Володимир,Савка Ігор Молочій Мирон

ОБРОШИН:Петрів,Висоцький,Лапчак,Янішевський,Політило,Білик,Балабух,Гнатів,Віщак,Заяць,Гончар.

РУДНО:Кадарко,Пащак.Берко,Мельник,Кадикало,Боженов,Шупа,Сабадаш,Супай,Закалюжний,Ковалик.

Лапчак Любомир 27,Висоцький Ярослав 70,Гнатів Володимир 83---Ковалик Олег 12,Боженов Андрій 83.

ФК"Зубра"---ФК"Липники" 3:1

20 жовтня,неділя 16.00

Тарнавський Тарас 21,67,Бушко Тарас 53---Білак Андрій 40.

Любінець Дмитро Жук Ігор,Піпа Роман Василів Орест

ЗУБРА:Лаба,Висоцький,Кобуз,Коротін,Гординський(Бздель 87),Сироїд,Підвірний(Смірнов 75),Бушко,Тарнавський(Палайда 77),Вінчик,Партин.

ЛИПНИКИ:Уніят(Лапка 61),Бобків,Шиян,Світлик(Дзюра 77),Середа,Заторський(Черепаха 46),Тиндик,Лячин,Білак,Лихолат(Завійський 65),Карпишин.

Кобуз Роман 76,Коротін Віталій 84---Лячин Андрій 34,77,Білак Андрій 88

"Ватра" Тарасівка---"Арсенал" Старе село 0:1

20 жовтня,неділя 13.00

---Чеботарьов Олег 68.

Руданецький Зеновій Городецький Володимир.Мелян Степан Снилик Володимир

ВАТРА:Булка,Ільків,Маргаль,Романишин,Колеса Р,Колеса А,Горішній,Велитяк,Сидорук,Пришляк,Копій.

АРСЕНАЛ:Гера,Щур,Кузик А,Багряк,Бджола,Чеботарьов,Галичанівський,Гриник,Кравців,Швець,Головатий.

Колеса Андрій 59---Бджола Андрій 38,Щур Марян 79.

"Ватра" Пикуловичі---"Стріла" Лагодів 3:0 т.р.

"ФК"Чорнушовичі---"Лео-Кераміка" Неділиська 0:1

20 жовтня,неділя 16.00

---Боднар Степан 79.

Мелян Степан Городецький Володимир,Руданецький Зеновій Снилик Володимир

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Тимочко(Мельник 76),Гунько В,Намасний,Литвин,Кузик Ю,Качмар,Смолинець,Демків,Гунько І,Пастух.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Гушовський,Фурта,Гурський В,Андрусишин,Осірак,Костирка А,Боднар,Процишин,Папіж,Бакус В.

Литвин Тарас 52,Гунько Ігор 85,Демків Михайло 90+2---Гошовський Володимир 76,Бакус Володимир 90+2.

"Золота липа" Чемеринці---"Цукровик" Пввлів 3:1

20 жовтня,неділя 13.00

Петрунько Павло 28,Костів Андрій 49,Грендиш Володимир 79---Гриньох Олег 18,Козира Володимир -81

Стронціцький Олег Роля Максим,Зань Роман Голубйовський Ярослав

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький,Мерза,Шеремета М,Краєвський І(Грендиш 46),Роса((Кіндрат 46),Костів,Краєвський,Матяк,Петрунько,Янісів,Грицина.

ЦУКРОВИК:Лаптута,Гнатів,Равлик,Шарко,Бодняк,Вілюра,Козира П,Гриник,Коцур,Гриньох,Козира В.

Костів Андрій 75,Петрунько Павло 77---Козира Петро 43,Равлик Володимир 59,77,Вілюра Тарас 85.

>


ТРЕТЯ ЛІГА.


24 тур

"ФК"Малехів"---ФК"Зубра" 1:0

13 жовтня.неділя 13.00

Кулинич Павло 59---

Івасяк Василь Возняк Юрій,Любінець Дмитро Сидорак Дмитро

МАЛЕХІВ:Дзюба,Хмельовський,Стожук,Шиц,Пастух,Безкоровайний,Корчевський.Добрянський,Романчук,Малаховський,Бігун.

ЗУБРА:Лаба,Вінчик,Висоцький,Тарнавський,Гординський,Смірнов,Коротін,Бушко(Партин 49),Бздель,Роман,Федір.

---Федір Андрій 2,Висоцький Юрій 78,Смірнов Вячеслав.

"Арсенал" Старе Село---ФК"Липники" 4:2

13 жовтня,неділя 12.00

Скрильов Василь 4,40, Гриник Володимир 6,Багряк Віталій 32---Бобків Роман 80,Завійський Назар 86.

Стронціцький Олег Піпа Роман,Зань Роман Бурмістров Генадій

АРСЕНАЛ:Гера,Головатий(Христенко 29),Сікач,Кузик,Щур,Гриник,Багряк(Швець 69),Скрильов(Кравців 81),Бджола(Кіча 51),Галичанівський,Чеботарьов.

ЛИПНИКИ:Шиян,Ганущак,Триндик,Черепака(Уніят 46),Карпишин(Завійський 79),Лячин,Середа,Білик(Лалак 46),Лихолат,Світлик(Бобків 49),Штик.

Бджола Андрій 34---Ганущак Віталій 23,Шиян Андрій 33,Лячин Андрій 43.

ФК"Запитів"---ФК"Колос"Куровичі 3:0 т.р.

"Лео-Кераміка"Неділиська---"Еталон"Підгайчики 6:2

13 жовтня,неділя 13.00

Гурський Андрій 32,Папіж михайло +40,53,Бакус Богдан 52,83,Стефанишин Володимир 80---Рак Назар 20,Романюк Олександр 62.

Руданецький Зеновій Городецький Володимир,Кулик Віктор Гранківський Генадій

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Гурський В,Саган(Стефанишин 65),Андрусишин,Гурський АА,Процисин(Бакус Б 48),Фурта,Костирка А,Боднар,Осірак,Папіж.

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Сікорський,Ключковський,Векляк,Рак В(Михальців 63),Романюк,Пилипчук(Хаєв 46),Лунь,Дикий(Абовер 46),Рак Н.

Гурський Володимир 6---Лунь Тарас 53,Ключковський Василь 60.

"Цукровик" Павлів---ФК"Чорнушовичі" 1:1

13 жовтня,неділя 13.00

Козира Володимир +60---Литвин Тарас +78

Грева Петро Сторожук Ярослав,Болізюк Володимир Ткачук Богдан

ЦУКРОВИК:Лаптута,Гриньох,Бодняк,Грицик,Василишин О(Василишин Р 56),Ширко,Вілюра.Коцур(Мисюк 88),Денькович,Козира П,Козира В.

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Качмар,Тимочко,Кузик,Смолинець,Гунько І,Гунько В,Намасний,Пастух,Литвин,Демків.

Бодняк Михайло 31---Тимочко Володимир 38,Гунько Ігор 70.

ФК"Рудно"---"Золота липа" Чемеринці 2:2

13 жовтня.неділя 16.00

Сабадаш Максим 2,Цимарко Святослав 43---Краєвський Ігор 27,Краєвський Андрій 87.

Любінець Дмитро Возняк Юрій,Івасяк Василь Сидорак Дмитро

ВАТРА:Назарко,Пащак(Когутанич 46),Ковалик,Дунько,Закалюжний,Заблоцький,Кадикало,Сабадаш,Боженов,Шупа(Бобеляк 78),Цимарко.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Петрунько(Кіндрат 64),Янісів,Стецко,Матяк,Краєвський А.Грендиш І,Грендиш В.Костів,Краєвський І.Магальницький В.

Дунько Ярослав 53.Заблоцький Роман 63,Боженов Андрій 86,,Ковалик Олег 88---Стецко Олег 21,Магальницький Василь 63,66,Магальницький Богдан 74,Матяк Андрій 88.

"Ватра" Тарасівка---"Ватра"Пикуловичі 2:2

13 жовтня,неділя 16.00

Колеса Роман 55,Копій Тарас 84---Сидорський Ігор 23,Федечко Назар 73.

Гудзь Ігор Лапко Степан,Яцків Микола Тищенко Анмтолій

ВАТРА(Т):Бущка,Велитяк,Пришляк В(Пришляк Н 77),Горішній,Колеса А,Колеса Р,Копій,Романишин,Маргаль,Пришляк,Лука.

ВАТРА(П):Тихий,Кекляк,Сидорський,Матківський,Русиняк І,Матвійчук(Барабаш 65),Русиняк Ю,Снядецький,Федечко,Місько(Бачинський 83).

Маргаль Володимир 40,Колеса Роман 81---Русиняк Юрій 21,Матвійчук Василь 23.

"Стріла"Лагодів---"Оброшин"Оброшино 0:3 т.р.


ТРЕТЯ ЛІГА.


23 тур

"Зубра"---"Запитів" 1:4

06 жовтня,неділя 14.00

Роман Тарас +78---Петров Денис 14,Ковалевський Роман 38,75,Свистун Степан 43.

Грева Петро Болізюк Володимир,Кіт Іван Голубйовський Ярослав

ЗУБРА:Лаба,Сироїд,Бушко,Роман,Ковальчук(Шмігель 83),Партин(Бздель 46),Вінчик,Смірнов,Гординський,Федор,Коротін.

ЗАПИТІВ:Муран,Бучківський,Свистун,Гнип(Горін 46),Печений,Ковалевський Р,Ковалевський А(Мацюра 59),Ткач,Савчук,Петров,Звізло.

Бушко Тарас 14,Сироїд Олександр 84---Ковалевський Роман 21,Петров Денис 22,Гнип Мирослав 29,Бучківський Богдан 47.

"Липники"---"Малехів" 2:1

06 жовтня,неділя 16.00

Білан Андрій 54,Завійський Назар 74---Уніят Борис 40(с\в)

Коваль Роман Петріца Остап,Жук Ігор Файда Орест

ЛИПНИКИ:Бобків,Лямин,Максимчук(Лапка 55),Уніят,Карпишин,Світлик(Завійський 70),Триндик,Середа,Білик,Шиян,Лихолат.

МАЛЕХІВ:Дзюба,Пастух,Хмельовський,Малаховський,Корчевський,Стожук.Шиц,Петришин(Безкоровайний 60),Бігун,Романчук.Добрянський.

Білак Андрій 27,Бобків Роман 49---Малаховський Віктор 27,Шиц Володимир 73.

"Оброшин" Оброшино---"Ватра" Тарасівка 5:2

06 жовтня.неділя 16.00

Гнатів Володимир 29,Політило Андріан 36,Лука роман 44(с\в),Лапчак Любомир 80,Віщак Олег 90+3---Копій Тарас 52,Сидорук Ростислав 90+5.

Кулик Віктор Босий Максим,Івасяк Василь Біян Іван

ОБРОШИН:Шейгіц,Варянка(Вознякевич 46),Лапчак,Гнатів,Янішевський,Білик,Політило,Балабух(Камінський 58).Петрів.Віщак.Опришко.

ВАТРА:Булка,Копій,Романишин,Ільків,Ганущак,Горішний,Пришляк В,Велитяк,Лука,Пришляк А,Маргаль(Пришляк Н 55).

Віщак Олег 25,Опришко Руслан 27.Гнатів Володимир 50,Політило Андріан 62---

"Чорнушовичі"---"Рудно" 3:0

06 жовтня,неділя 16.00

Головчак Степан 50,Намасний Андрій 60,76---

Козоріз Ігор Пилипів Юрій,Стронціцький Олег Колтун Зеновій

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Мартишак(Головчак 46),Мельник,Гунько І,Гунько В,

РУДНО:Суровецький,Пащак,Берко,Мельник,Бобеляк,Ярема,Бутрин,Закалюжний,Боженов,Сухай,Ковалик.

Гунько Ігор 38---

"Колос" Куровичі---"Лео-Кераміка"Неділиська 0:3 т.р.

"Стріла Лагодів---"Золота Липа" Чемеринці 0:3 т.р.

"Еталон" Підгайчики---"Цукровик" Павлів 0:3

06 жовтня.неділя 13.00

---Ширко Віталій 20,Козира Володимир 26,Гриньох Олег 61.

Стронціцький Олег Пилипів Юрій,Козоріз Ігор Колтун Зеновій

ЕТАЛОН:Куць,Дикий,Сікорський,Лисован(Микольців 62),Абовер(Хомів 62),Шаранюк,Хаєв(Боднар 46),Рак В,Лунь,Рак Н,Романюк.

ЦУКРОВИК:Лаптута,Гриник,Василишин О,Козира В(Мисак 85),Ширко,Вілюра,Козира П,Денькович,Бодняк.Коцур,Гриньох.

"Ватра" Пикуловичі---"Арсенал" Старе Село 1:4

06 жовтня,,неділя 13.00

Ющишин Василь 27---Швець Тарас 23,Чеботарьов Олег 51.Скрильов Василь 77,81.

Роля Максим Сорожук Ярослав,Мелян Степан Бабич Сергій

ВАТРА:Тихий,Кекляк.Сидорський,Матківський,Русиняк І,Матвійчук,Русиняк Ю(Дмитрик 77),Снядецький Б(Снядецький А 79),Ющишин В(Криштанович 79),Федечко,Устянич.

АРСЕНАЛ:Татарченко,Рудик(Христенко 59),Швець,Галичанівський,Бджола,Кузик,Щур,Скрильов,Багряк,Гринич(Кравців 82),Чеботарьов.

Федечко Назар 59,Кекляк Тарас 64,Матвійчук Василь 84,Дмитрик Микола 86---Щур Роман 55.


ТРЕТЯ ЛІГА.


22 тур

"Цукровик" Павлів---"Колос" Куровичі 3:0 т.р.

"Рудно"---"Еталон" Підгайчики 1:3

29 весня.неділя 14.00

Шупа Мирослав 90---Лунь Тарас 39.Романюк Олександр 59,74

Мелех Олег Радюкін Тарас,Жук Андрій Голубйовський Ярослав

РУДНО:Назарко,Гриняк((Цимарко 46),Берко(Боженов 79),Ковалик,Ярема,Дунько,Закалюжний(Сухай 63).Мельник,Сабадаш,Тупісь.

ЕТАЛОН:Левків,Дикий,Лисован(Хомів 81),Векляк,Сікорський,Лунь,Шаранюк.Хаєв(Абовер 46),Пилипчук(Рак В 46),Романюк,Рак Н.

Сабадаш Максим 90---Лунь Тарас 34,Хаєв Кирил 43,Векляк Олександр 47.

"Арсенал" Старе Село---"Малехів" 3:0 т.р.

29 вересня,неділя 17.00

Ковальчук Ігор Руданецький Зеновій,Городецький Володимир

"=Лео-Кераміка" Неділиська----"Зубра" 9:0

29 вересня,неділя 14.00

Бакус володимир 19,+53,75,82,Фурта Дмитро 40,Костирка Євген 69,Андрусишин Роман +74,Процишин Андрій 77,Саган Богдан 87---

Олійник Юрій Піпа Роман,Блавацький Роман Тищенко Анатолій

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин,Гурський Б,Саган,Костирка Є,Костирка А(Звірко 73),Осірак,Фурта(Стефанишин 61),Процишин,Бакус в,Папіж.

ЗУБРА:Лаба,Бушко,Роман,Гординський,Вінчик,Ковальчук,Підвірний,Смірнов(Бздель 67),Галань,Партин,Сироїд.

Фурта Дмитро 23,Бакус Володимир 58,Папіж Михайло 83---КОвальчук Тарас 13,Сироїд Олександр 84.

"Запитів"---"Липники" 3:2

29 вересня,неділя 14.00

Ковалевський Роман 2,32,Гнип Мирослав 77---Шиян Андрій 38.Торба Назар 80

Чоп Степан Булик Микола,Тимофеєв Руслан Кузнецов Сергій

ЗАПИТІВ:Муран,Свистун(Савчук 46),Бучківський,Гнип,Галілей(Горін 70),Ковалевський Р,Ковалевський А,Петров,Мацюра М(Мацюра А 84),Ткач(Звізло 46),Печений.

ЛИПНИКИ:Бобків,Лихолат,Карпишин(Кравченко 76),Білак,Шиян,Завійський,Середа,Світлик,Лячин,Заторський,Гриндак(Торба 58).

Ковалевський Роман 64,Петров Денис 84---Лячин Андрій 33.

"Ватра"Пикуловичі---"Оброшин" Оброшино 0:1

29 вересня,неділя 17.00

---Балабух Іван 12

Чоп Степан Булик Микола, Кузнецов Сергій

ВАТРА:Тихий,Місько,Сидорський,Русиняк І(Барабаш 65),Матківський,Русиняк Ю.Ющишин,Федечко,Матвійчук,Снядецький Б,Снядецький А.

ОБРОШИН:Шейгіц,Гончар,Опришко,Пшик.Балабух,Хома(Висоцький 74),Деркач,Янушевський,Білик(Заяць 51),Петров,Гнатів.

Матвійчук Василь 88---

"Стріла" Лагодів---"Чорнушовичі" 0:3 т.р.

"Золота Липа" Чемеринці---"Ватра" Тарасівка 8:2

29 вересня,неділя 14.00

Шеремета Михайло 4,62, Янісів Микола 20,Мерза Ігор 33,Грендиш Володимир 39,67,90,Краєвський Ігор 64---Ганущак Марян 77,Сас Юрій 80

Коваль Роман Босий Максим,Кіт Іван Василів Орест

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б(проць 78),Магальницький В(Кіндрат 50),Краєвський,Костів,Стецко,Матяк,Грендиш,Мерза,Янісів,Шеремета,Грицина(Панчишин 57).

ВАТРА:Булка,Романишин,Колеса Р,Велитяк,Маргаль,Пришляк(Сас Ю 50).Горішний,Ганущак,Щирба,Ільків,Колеса А.

Магальницький Василь 2,Мерза Ігор 44---Колеса Роман 7,Горіщний Назар 15.Велитяк Михайло 18,Романишин Роман 26


ТРЕТЯ ЛІГА.


21 тур

"Малехів"---"Запитів" 0:2

22 вересня,неділя

---Дідух Богдан 39,Бучківський Богдан 54.

Томків Іван Файда Василь,Карімов Андрій Тищенко Анатолій

МАЛЕХІВ:Дзюба,Бігун,Стожук,Шиц,Добрянський,Корчевський,Пастух,Кулинич,Малаховський,Романчук,Лазар(Петришин 70).

ЗАПИТІВ:Муран,Свистун,Горін,Бучківський,Гнип(Налисник 80),Дідух,Петров,Ткач(Погорецький 74),Ковалевський А,Печений,Савчук.

Пастух Олег 31,Хмельовський Юрій 68---Горін Іван 45.

"Золота липа"Чемеринці---"Ватра"Пикуловичі 4:1

22 вересня

Шеремета Михайло 44,60,Краєвський ігор 82,Костів Андрій +84---Федечко Назар +90

Любінець Дмитро Возняк Юрій,Стронціцький Олег Голубйовський Ярослав

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький(Проць 87),Грицина.Панчишин(Шеремета 40),Краєвський,Костів,Стецко,Матяк,Грендиш,Ясінів,Мерза,Кіндрат.

ВАТРА:Криштанович,Барабаш(Снядецький 70),Кекляк.Бачинський,Сидорський,Матківський(Барабаш І 46),Русиняк І,Русиняк Ю(Дмитрик 65)Снядецький,Ющишин В,Федечко.

Мерза Ігор 85---Русиняк Юрій 41,Федечко Назарій 73,Барабаш Ігор 84.

"Колос"Куровичі---"Рудно" 0:3 т.р.

"Чорнушовичі"---"Ватра" Тарасівка 5:1

22.09.2013 17.00

Пастух Максим 29,37,Литвин Тарас 76,Мартиняк Дмитро 79,Гунько Ігор 90+3---Сидорук Ростислав 87.

Зань Роман Кулик Віктор,Кіт Іван Бабич Сергій

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Кузик Ю,Тимочко(Мартиняк 54),Намасний(Мельник 77),Гунько І,Литвин,Качмар,Головчак,Пастух,Смолинець,Демків.

ВАТРА:Булка,Велитяк,Романишин(Ганущак 38),Колеса,Копій(Горішний 80),Чепіль(Пришляк 85),Нікітін,Сидорук,Колеса А,Ільків(Пришляк А 46),Щирба.

Намасний Андрій 39,Гунько Ігор 71,Качмар Іван 73---Сидорук Ростислав 32,ЩЩирба Олег 45,Ганущак Марян.

"Оброшин"Оброшино---"Арсенал"Старе село 1:4

22 09 2013

Політило Андріан 17---Сікач Ігор 41,Багряк Віталій 58,+82,Скрильов Василь 90+2

Савка Ігор Босий Михайло,Івасяк Василь Біян Іван

ОБРОШИН:Гончар,Шейгіц,Політило,Гнатів,Петрів,Віщак.Лапчак,Білик,ЯЯнішевський,Деркач,,Опришко.

АРСЕНАЛ:Татарченко,Галичанівський,Головатий(Швець 75),Чеботарьов,Щур(Рудик 75),Гриник,Багряк,Сікач,Скрильов,Бджола(Христенко 50),Кузик.

Шейгіц олег 57---Чеботарьов 66.

"Еталон"Підгайчики---"Стріла"Лагодів 3:0 т.р.

"Липники"---"Лео-Кераміка"Неділиська 0:1

22.09.2013

---Гошовський Володимир 16.

Брандибура Роман Петріца Остап,Кахнич Ігор Вацик Ярослав

ЛИПНИКИ:Бобків,Білик,Шиян.Світлик(Уніят 55),Мерза,Карпишин,Триндик,Лямин,Заторський,Лихолат(Завійський 90),Середа.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин,Гурський В,Саган,Гошовський,Костирка А(Бакус М 38),Боднар,Процишин,Фурта(Гурський А 73),Осірак,Бакус В.

Світлик Остап 38,Лямин Андрій 50,Карпишин Дмитро 78,Завійський Назар 90+1---Боднар Степан 14,Бакус Володимир 25,Бакус Михайло 45+2,

"Зубра"---"Цукровик"Павлів 2:1

22.09.2013

Тарнавський Тарас 20,Бушко Тарас +88---Шарко Віталій 90+2

Дубінін Микола Сторожук Ярослав,Савка Михайло Бриндза Олександр

ЗУБРА:Лаба,Партин,Галань,Висоцький,Тарнавський,Бушко,Смірнов,Сироїд,Вінчик.Підвірний(Кобуз 46),Ковальчук(Коротін 35).

ЦУКРОВИК:Лаптута,Мисак,Вілюра,Козира В,Брездень,Шарко,Гнатів,Василишин Р,Василишин О,Коцур,Гриник.

Тарнавський Тарас 75,Висоцький Юрій 76---Козира Володимир 52.Василишин Олег 75,Лаптута Назар 87.


ТРЕТЯ ЛІГА.


20 тур

"Лео-Кераміка"Неділиська---"Малехів" 3:2

15 вересня,неділя 14.30

Бакус Володимир +3,Андрусишин Роман 61,Папіж Михайло 75---Походенько Володимир 20,Татунчак Андрій 45

Савка Михайло Піпа Роман,Блавацький Роман Мальчицький Володимир

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин,Саган,Гурський В,Фурта,Костирка А,Процишин,Боднар,Осірак,Папіж(Федчик 87),Бакус В(Стефанишин 76).

МАЛЕХІВ:Дзюба,Малаховський,Стожук,Добрянський,Шиц,Походенько,Корчевський,Бігун,Пастух,Татунчак,Романчук.

Осірак Андрій 63,Боднар Стапан 81---Татунчак Андрій 81

""Арсенал" Старе Село---"Запитів" 5:1

15 вересня,неділя 16.00

Багряк Віталій +42,87,Гриник Володимир 45,Швець Тарас 47,Скрильов Василь 69---Дідух Богдан 57

Мелян Степан Босий Максим,Зань Роман Гураль Орест

АРСЕНАЛ:Швець,Головатий,Чеботарьов,Гера,Гриник,Багряк,Сікач,Скрильов,Бджола(Христенко 76),Кузик.

ЗИПИТІВ:Муран,Ткач,Савчук,Гнип,Петров,Печений(Погорецький 79),Бучківський,Ковіалевський А,Мацюра,Свистун,Дідух.

Головатий Юрій 34,Багряк Віталій 78---Ткач Тарас 49,Дідух Богдан 61,Бучківський Богдан 62

""Рудно"---"Зубра" 3:0 т.р.

15 вересня,неділя 15.00

Роля Максим Босий Михайло,Дубінін Микола Бедрій Ігор

РУДНО:Шупа,,Мельник,Пащак,Берко,Ковалик(Боженов 55),Кадикало,Цимарко,Дунько(Нич 41),Закалюжний,Сабадаш,Тупіс.

ЗУБРА:Лаба,Партин.Ковальчук,Тарнавський,Бушко,Підвірний,Гординський,Вінчик.Сироїд,Галань,Смірнов.

---Гординський Василь 55,Сироїд Олексій 62,Галань Марян 70.71.

"Цукровик" Павлів---"Липники" 4:2

15 вересня,неділя 17.00

Козира Володимир 22,45,57,Шарко Віталій 39---Лячин Андрій 86,Лалак Андрій 90

Гудзь Ігор Руданецький Зеновій,Городецький Володиммир Цюпка Ярослав

ЦУКРОВИК:Бусько,Равлик,Вілюра,Гриник,Шарко,Гриньох,Денькевич,Василишин О,Козира П,Козира В(Сенчук 66),Бодняк.

ЛИПНИКИ:Триндак,Лалак,Штик,Ганущак,Лапка,Бобків,Світлик.Дідик,Білик,Карпишин(Кравченко 73),Лямин.

---Триндак Олег 20,Ганущак Віталій 81

"Стріла"Лагодів---"Колос"Куровичі т.п.:т.п.

15 вересня.

>

""Ватра" Тарасівка---"Еталон" Підгайчики 1:1

15 вересня,неділя 13.00

Пришляк Андрій 60---Романюк Олександр 32

Зань Роман Босий Максим,Мелян Степан Гураль Орест

ВАТРА:Вишинський,Романишин,Велитяк,Лука(Колеса 46),Нікітін,Маргаль(Горішний 65),Пришляк В((Ганущак 46),Велисницький(Пришляк Н 82),Сидорук,Копій(Пришляк А 46).

ЕТАЛОН:Куць,Дикий,Сікорський,Лисован,Хомів,Шаранюк,Хаєв,Пилипчук(Ключковський 70),Кобрин,Рак Н(Левків 48,Коцьолок 53).

Колеса Андрій 60---Хомів Андрій 50,Сікорський Юрій 90

"Оброшин" Оброшино---"Золота Липа" Чемеринці 3:3

15 вересня,неділя 17.30

Гнатів Володимир 50,78,Білик Ігор 55---Панчишин Ярослав 40,Костів Андрій 86,90+1

Дубінін Микола Босий Михайло,Роля Максим Бедрій Ігор

ОБРОШИНО:Гончар,Дзюпин(Варянка 46),Віщак,Білик,Гнатів,Політило,Балабух,Петрів,Камінський(Заяць 52),Лапчак,Деркач.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький,Грицина,Краєвськуий І,Шеремета(Краєвський А 62),Петрунько,Роса,Матяк(Янісів 60),Костів,Панчишин,Стецко,Шеремета(Гренжиш 46).

Балабух Іван 54,Варянка Михайло 76,82---Грицина Іван 14,Костів Андрій 24,Краєвський Ігор 31,Грендиш Ігор 52,82,Магальницький Богдан 60,Роса Петро 74.

"Ватра" Пикуловичі---"Чорнушовичі" 0:2

15 вересня,неділя 17.00

---Головчак Степан 56,Намасний Андрій 75

Тимофеєв Руслан Булик Микола,Чоп Степан Баюич Сергій

ВАТРА:Тихий,Кекляк.Бачинський,Сидорський,Матківський,Русиняк І(Місько 47),Матвійчук,Русиняк Ю(Барабаш 82),Снядецький,Ющишин В,Федечко.

ЧОРНУШОВИЧІ:Якимик,Демків,Пастух,Головчак,Кузик Ю(Демків П 67),Качмар,Литвин,Гунько І(Мельник 86),Смолинець,Тимочко,Гунько Володимир.

Матківський Андрій 52,Ющишин Василь 72---Гунько Володимир 84


ТРЕТЯ ЛІГА.


19 тур

" "Липники"---"Рудно" 0:1

08 вересня,неділя 14.00

Карпишин Дмитро -38---Когутанич Ярослав 17

Холявко Роман Петріца Остап,Прокіп Вячеслав Бурмістров Генадій

ЛИПНИКИ:Світлик,Барчишин,Шиян,Кравченко(Уніят 46),Заторський,Білик,Середа,Мерза,Тиндик,Бобків,Завійський(Торьа 77).

РУДНО:Шупа,Когутанич,Пащак(Цимарко 57),Мельник(Берко 83),Ярема,Закалюжний(Боженов 85),Дунько,Антонів,Кадикало(Ковалик 60),Тупісь,Сабадаш.

Середа Василь 11,85,Карпишин Дмитро 34,Шиян Андрій 63---Сабадаш Максим 13,Дунько Ярослав 20,Закалюжний Володимир 42,Ярема Іван 53,Антонів Олег 72,Боженов Андрій 89.

""Чорнушовичі"---"Оброшин" Оброшино 4:0

08 вересня,неділя 18.00

Намасний Андрій 25,78,Литвин Тарас 28,Качмар Іван 36---

Гудзь Ігор Давлятшин Роман,Яцків Микола Тищенко Анатолій

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Кузик Ю,Тимочко,Намасний,Качмар,Мельник.Пастух,Смолинець,Демків,Литвин,Мартиняк.

ОБРОШИН:Гончар,янішевський,Льода,Варянка(Зома 46),Білик,Лапчак.Петрів,Політило.Шейгіц,Камінський,Деркач

Тимчко Володимир 57---Янішевський Андрій 34 ч.

""Еталон" Підгайчики---"Ватра" Пикуловичі 1:0

08 вересня неділя 14.00

Романюк Олександр 66---

Коваль Роман Роля Максим,Ковальчук ігор Голубйовський Ярослав

ЕТАЛОН:Куць,Кобрин,Хомів,Пилипчук,Сікорський,Хаєв,Шаранюк,Боднар,Ковалик,Ключковський,Романюк.

ВАТРА:Тихий,Барабаш,Кекляк,Русиняк І,Бачинський,Ющишин В,Федечко,Устянич,Дмитрик,Снядецький,Місько.

""Колос"Куровичі---"Ватра" Тарасівка 0:3 т.р.

""Зубра"---"Стріла" Лагодів 3:0 т.р.

""Золота Липа" Чемеринці---"Арсенал" Старе Село 1:3

08 вересня,неділя 17.30

Костів Андрій 62---Чеботарьов Олег 16,65,Скрильов Василь 90+4

Ковальчук Ігор Роля Максим,Коваль Роман Голубйовський Ярослав

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький,Роса П,Петрунько,Степко,Краєвський,Панчишин(Роса Б 59),Шеремета,Матяк(Кіндрат 71),Грендиш,Костів,Грицина.

АРСЕНАЛ:Татарченко,Гриник,Чеботарьов,Галичанівський,Бджола,Сікач,Кузик,Багряк,Скрильов,Швець,Головатий.

Стецко Михайло 75,Костів Андрій 79---Гриник Володимир 85

""Запитів"---"Лео-Кераміка" Неділиська 3:1

18.09. 17.00

Задорожний Віталій 43,Бучківський Богдан 78,Горін Іван 81---Бакус Володимир 86

Грева Петро Любінець Дмитро,Томків Іван Снилик Володимир

ЗАПИТІВ:Муран,Гнип(Бучківський 46),Печений,Галілей,Дідух,Петров,Мацюра А(Горін 70),Мацюра В,Ковалевський А,Задорожний(Звізло 82),Яворський(Погорецький 84).

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Гурський В,Саган,Фурта,Андрусишин,Костирка А,Бакус В,Стефанишин(Федчик 80),Папіж(Гурський А 80),Осірак,Процишин.

Яворський Зеновій 71,Петров Денис 89---

"Малехів"---"Цукровик" Павлів 2:4

08 вересня,неділя 14.00

Михалюк Ігор 30,79---Козира Володимир 34,Вілюра Тарас 67,Гриньох Олег 69,Гнатів Олег 89

Яцків Микола Давлятшин Роман,Гудзь Ігор Тищенко Анатолій

МАЛЕХІВ:Дзюба,Походенько(Федецький 69),Хмельовський,Малаховський(Корчевський 15),Стожук,Добрянський,Михалюк,Кулинич(Ваньо 85).Лазар,Паламарчук(Петришин 68),Гамалій.

ЦУКРОВИК:Бусько,Боднар,Козира В.Шарко(Брездень 74),Гнатів(Мисюк 90),Козира П,Грицик,Гриньох,Денькович,Коцур(Вілюра 46),Василиш.

Гамалій Олег 34,57.Хмельовський Юрій 88---Коцур Андрій 90.


ТРЕТЯ ЛІГА.


18 тур

"Арсенал" Старе Село---"Лео-Кераміка" Неділиська 5:1

01 вересня,неділя 18.00

Скрильов Василь 10,47,73,Швець Тарас 79,Чеботарьов Олег 82---Процишин Андрій 7

Савка Михайло Піпа Роман,Роля Максим Бурмістров Генадій

АРСЕНАЛ:Татарченко,Бджола(Христенко 46),Головатий,Щур,Сікач,Скрильов,Чеботарьов,Кузик,Галичанівський,Багряк(Швець 55),Гриник.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лаврентєв,Андрусишин,Фурта,Саган(Стефанишин 67),Гошовський((Костирка Є 71),Костирка А(Гурський 87),Боднар,Осірак,Процишин,Бакусч В,Папіж

---Процишин Андрій 63

"Золота Липа" Чемеринці---"Чорнушовичі" 5:1

01 вересня,неділя 17.30

Шеремета Михайло 41,69,73,Грендиш Ігор 53,Матяк Андрій 55---Намасний Андрій 43.

Зань Роман Козоріз Ігор,Ковальчук Ігор Василів Орест

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький,Матяк,Петрунько,Шеремета,Грендиш,Костів,Шеремета,Панчишин,Грицина(Краєвський А 67),Краєвський І(Кіндрат 55),Стецко(Роса 69)

ЧОРНУШОВИЧІ:Якимик,Кузик,Гунько В,Тимочко,Намасний,Гунько І,Качмар,Мельник,Пастух,Смолинець,Демків

---Намасний Андрій 10,Кузик Юрій 58,Гунько Володимир 65.

"Ватра" Пикуловичі---"Колос" Куровичі 3:0 т.р.

"Оброшин" Оброшино---"Еталон" Підгайчики 3:1

01 вересня,неділя 15.00

Шейгіц Олег 32,Петрів Павло 39,Камінський Марян 55---Романюк Олександр +75

Голубець Юрій Босій Михайло,Савка Ігор Біян Іван

ОБРОШИНО:Гончар,Білик,Заяць(Верянка 64),Лапчак,Янішевський,Гнатів,Шейгіц,Камінський(Лагала 59),Політило,Балабух(Деркач 79),Петрів.

ЕТАЛОН:Лисован,Дикий,Пилипчук,Кобрин,Сікорський,Шаранюк,Хаєв(Курцев 46),Абовер(Левків 57),Романюк.

Шейгіц Олег 64,Гнатів Володимир 75,Білик Ігор 86---Кобрин Андрій 61,Дикий Володимир 82,Романюк Олександр 84.

"Стріла" Лагодів---"Липники" 0:3 т.р.

"Ватра" Тарасівка---"Зубра" 1:5

01 вересня,неділя 14.30

Пришляк Василь 84---Бушко Тарас 7,Тарнвський Тарас 16,51.Вінчик Олег 45,Федерлян Роман 59

Ковальчук Ігор Козоріз Ігор,Зань Роман Василів Орест

ВАТРА:Вишинський,Романишин,Колесо Р,Пришляк Н,Ільків,Колесо А.Ганущак,,Копій,Пришляк А,Пришляк в,Сидорук

ЗУБРА:Лаба,Бушко,Висоцький,Тарнавський,Бздель,Гординський,Сироід,Федерлян,Вінчик,Смірнов,Галань.

Вишинський Володимир 7---Смірнов Вячеслав 46.

"Рудно"---"Малехів" 9:3

01 вересня,неділя 18.00

Тупісь Андрій 24,Цимарко Святослав 54,Шупа Ярослав +60,68,Сабадаш Михайло 76,88,Ярема Іван 87,Шиц Володимир (47,70 с\в)---Бігун Роман 2,Лазар Михайло 34,39.

Савка Ігор Босий Михайло,Голубець Юрій Біян Іван

РУДНО:Суровецький,Берко(ЦЦимарко 46),Закалюжний Володимир,Мельник(Боженов 70),Ярема,Дунько,Шупа,Кадикало,Сабадаш(Панчоха 82),Тупісь,Нич.

МАЛЕХІВ:Дзюба(Кравчишин 84),Шиц,Кулинич,Походенько,Стожук(Пастух 74),Петришн,Михалюк(Малаховський 63),Хмельовський,Добрянський,Бігун,Лазар.

---Шиц Володимир 70,Пастух Олег 90,Бігун Роман 59 ч..

"Цукровик" Павлів---"Запитів" 1:0

01 вересня,неділя 16.00

Козира Петро+17---

Чоп Степан Гбур Олександр,Тимофеєв Руслан Кузнецов Богдан

ЦУКРОВИК:Лаптута,Грицик,Василишин О.Коцур,Козира В,Гнатів,Вілюра,Шарко,Козира П,Гриньох,Денькович.

ЗАПИТІВ:Муран,Ясногурський(Погорецький 46),Ковалевський А(Мацюра 77),Петров,Бучківський(Горін 66),Ткач(Коваль 50),Печений,Гнип(Звізло 83),Савчук,Суслов,Мацюра В.

Козира Петро 68---Мацюра Василь 16


ТРЕТЯ ЛІГА.


17 тур

"Рудно"---"Запитів" 1:3

28 серпня,середа18.00

Мельник Юрій -5,Кних Остап 47---Сусло Микола 17,41,Дідух Богдан 77

Савка ігор Жук Ігор,Жук Андрій Цюпка Ярослав

РУДНО:Суровецький,Пащак,Берко(Цимарко 85),Ярема,Мельник(Бутрин 80),Кадикало,Сабадаш(Кич 46),Заблоцький,Ковалик,Тупісь,Закалюжний.

ЗАПИТІВ:Перепелиця,Мацюра,Ковалевський А,Печений,Ткач,Бучківський(Звізло 50),Коваль,Петров(Олексів 78),Дідух,,Гнип,Суслов.

"Зубра"---"Ватра" Пикуловичі 1:2

24 серпня,субота 18.00

Тарнавський Тарас 88---Русиняк Ігор 45,Снядецький Андрій 87

Стронціцький Олег Возняк Юрій,Гушак Іван Холявко Юрій

ЗУБРА:Лаба,Бушко(Тарнавський 60),Партин,Сироїд,Гординський,Вінчик,Підвірний(Ковальчук 55),Роман,Смирнов(Бздель 60),Галань(Шмігель 72)Кобуз.

ВАТРА:Криштанович,Кекляк(Барабаш 70),Матківський,Тихий(Русиняк Ю 46),Русиняк І,Федечко,Устянич,Снядецький Б(Дмитрик 57),Матвійчук,Бачинський,Снядецький А.

Партин Володимир 11,Галань Марян 53---Русиняк Ігор 23,Матвійчук Василь 64

"Липники"---"Ватра" Тарасівка 4:1

25 серпня,неділя 15.00

Шиян Андрій 34,68,Лихолит Богдан +52.Лячин Андрій 89---Сидорук Ростислав 29

Брандибура Роман Кахнич Ігор,Файда Василь Вацик Ярослав

ЛИПНИКИ:Тургенєв,Штокало І,Білик,Торба(Кравченко 57),Карпишин(Мерза 79),Лячин,Світлик,ШШиян,Лихолит,Заторський,Лалак(Завійський 74).

ВАТРА:Булка,Колеса,Копій,Сас,Лука,Велитяк,Пришляк Н,Сидорук,Ганущак,Ільків,Пришляк А(Гуль 34).

Заторський Микола 73 ---Булка Ігор 51

"Чорнушовичі"---"Арсенал" Старе село 2:2

24 серпня,субота 15.00

Намасний Андрій 12,Гунько Володимир 83---Скрильов Василь 39,+90+1.

Гушак Іван Возняк Юрій,Стронціцький Олег Холявко Юрій

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Мартиняк,Гунько В,Тимочко,Литвин,Гунько І,Смолинець,Кузик,Пастух,Демків,Намасний.

АРСЕНАЛ:Рудик,Скрильов,Сікач,Головатий,Щур,Сень,ККузик,Гриник,Чеботарьов,Галичанівський,Бджола.

Гунько Ігор 66,Мартиняк Дмитро 83---Скрильов Василь 76,Рудик Віталій 85.

"Еталон" Підгайчики---"Золота Липа" Чемеринці 2:1

24 серпня,субота(Куровичі) 16.00

Рак Назарій 54,Романюк Олександр 59---Грендиш Ігор 31

Карімов Андрій Сторожук Ярослав,Біян Юрій Бриндза Олександр

ЕТАЛОН:Демченко,Шаранюк,Лисован,Векляк,Ключковський(Рак н 46),Лунь,Абовер(Хомів 46),Романюк,Хаєв,Курцев,Сікорський.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Мерза,Якимів,Стецьків,Грендиш В,Краєвський(Роса 55)Костів,Матяк,Грендиш І,Петрунько.

Абовер Ростислав 24,Романюк Олександр 74,Векляк Олександр 82 ч---Грендиш Володимир 17,Мерза Ігор 69(82 ч)Магальницький Василь 74 ч.

ФК"Малехів" ---"Стріла"Лагодів 3:0 т.р.

"Колос" Куровичі---"Оброшин" Оброшино 0:3 т.р.

команду "Колос" знято з чемпіонату

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Цукровик" Павлів 2:1

25 серпня,неділя 16.00

Бакус Богдан 3,54---Козира Володимир 53

Мелян Степан Семенів Віталій,Міняйло Володимир Огерчук Олександр

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин(Гурський А 90),Гурський В,Саган,Фурта,Бакус Б,Острак,Боднар,Процишин(Костирка Є 90),Бакус В,Папіж(Костирка А 61).

ЦУКРОВИК:Лаптута,Мисюк,Бодняк,Козира В,Равлик,Денькович,Вілюра,Гнатів,Шарко,Козира П,Гриник.

Гурський Володимир 56,69,Фурта Дмитро 88---Козира Володимир 40,Козира Петро 56,Мисюк Іван 56,Денькович Володимир 71,83,Бодняк Михайло 73.


ТРЕТЯ ЛІГА.


16 тур

"Золота липа" Чемеринці---"Колос" Куровичі ( ?:?)

18 серпня,неділя 18.00

Костів Андрій 90---Рак Назар 37.

Кулик Віктор Кіт Іван,Ковальчук Ігор Файда Орест

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Мерза,ГГрицина,Шеремета,Гуменчук,Краєвський,Костів,Панчишин(Грендиш 25),Матяк,Стецко(Краєвський А 57).

КОЛОС:Демченко,Клепаровський,Дикий,Гвоздик Т,Малик(Гвоздик С 85),Ковтика,Свистун(Кормило 67),Рак В,Лунь,Рак Н,Іваськів(Шайнер 48)

Мерза Ігор 52,Мегальницький Василь 82---Гвоздик Тарас 45,Дикий Володимир 52,Лунь Тарас 82.

"Чорнушовичі"---"Еталон" Підгайчики 2:1

18 серпня,неділя 15.00

Намасний Андрій 68,Литвин Тарас 90---Сікорський Юрій 15

Савка Михайло Жук Андрій,Жук Ігор Колтун Зеновій

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Гунько В,Кузик Ю,Намасний,Гунько І,Тимочко,Литвин,Мельник(Мартиняк 60),Пастух,Смолинець,Демків.

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Лисовал,Ключковський(Коцьолок 78),Векляк,Абовер,Микольців(Мазан 69),Хаєв(Котис 66),Боднар(Левків 55),Сікорський(Джавала 69),Романюк.

---Мазан Роман 52.

"Ватра" Тарасівка---"Малехів" 0:0

18 серпня,неділя 18.00

Роля Максим Жук Ігор,Савка Михайло Колтун Зеновій

ВАТРА:Вишинський.Ганущак,Романишин,Колесса,Лука,Ільків,Копій,Велитяк,Сидорук.Пришляк Н,Пришляк А.

МАЛЕХІВ:Дзюба,Шиц,Походенько,Татунчак(Бігун 85),Корчевський,Хмельовський(Федецький 85),Добрянський,Стожук,Кулинич,Михалюк,Петришин.

Колесса Роман 38---Хмельовський Юрій 39,Добрянський Тарас 59.

"Стріла" Лагодів---"Запитів" 0:3 (т.р.)

"Оброшин" Оброшино---"Зубра 1:2

18 серпня,неділя 18.00

Петрів Павло 55---Смірнов Вячеслав 21.

Савка Ігор Босий Михайло,Наконечний Андрій Семак Степан

ОБРОШИН:Гончар,Висоцький,Заяць(Лагола 46),Білик,Петрів,Льода,Балабух(Янішевський 71),Гнатів,Політило,Шейгіц,Верянка.

ЗУБРА:Лаба,Гординський,Підвірний,Бушко(Тарнавський 25),Партин,Роман,Ковальчук,Вінчик,Бздель,Смірнов,Висоцький.

Висоцький Ярослав 69---Роман Тарас 67.

"Липники"---"Ватра" Пикуловичі 6:3

18 серпня,неділя 15.00

Шиян Андрій 14,16,61,Лихолит Богдан 18,+41,Черепака Ігор 23---Сидорський Ігор 29.Федечко Назар +35,Ющишин Василь 69.

Лютий Андрій Кахнич Ігор,Козоріз Ігор Бурмістров Генадій

ЛИПНИКИ:Красюк,Шиян(Торба 62),Заторський,Світлик,Завійський,Лихолит,Білик,Черепака,Кравченко,Дзюра,Розбаєв.

ВАТРА:Криштанович,Кекляк,Сидорський,Русиняк І,,Русиняк Ю(Снядерський 65),Ющишин В,Федечко,Устянич,Барабаш І,Барабаш В,Тихий

Білак Андрій 60,Торба Назар 80---Кекляк Тарас 52,,Барабаш Володимир 62,Русиняк Юрій 63.

"Рудно"---"Лео-Кераміка"Неділиська 4:0

18 серпня,неділя 15.00

Сабадаш Максим 23,47,64,Мельник Юрій 67---

Наконечний Андрій Босий Михайло,Савка Ігор Семак Степан

РУДНО:Суровецький,Пащак(Боменов 69),Берко,Ярема,Мельник,Заблоцький(Бобеляк 64),Надикало(Ковалик 46),Шупа,Закалюжний,Сабадаш,Тупісь.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин,Саган,Гурський В,Гурський А,Процишин,Боднар,Осірак,Костирко А(Федчик 80),Бакус В,Папіж.

Бобеляк Олег 70---Гірський Володимир 64,Звірко Іван 85.

"Арсенал" Старе Село---"Цукровик" Павлів 5:2

28 серпня,середа 18.30

Скрильов Василь 14,15,,31,Гриник Володимир 23,Багряк Віталій 87---Козира Володимир 79,Грицик Руслан 86.

Стронціцький Олег Возняк Юрій,Болізюк Володимир МАльчицький Володимир

АРСЕНАЛ:Татарченко,Щур(Сень 60),Головатий,Скрильов(Швець 66),Сікач,Багряк,ББджола,Галичанівський,Чеботарьов,Кузик,Гриник.

ЦУКРОВИК:Лаптута,Гриньох,Козира П,Козира В,Гнатів(Василишин Р 51),Коцур,Василишин О,Бодняк,Мисюк,Грицик,Брездень.

Чеботарьов Олег 27---Козира Петро 15,Бодняк Михайло 25


ТРЕТЯ ЛІГА.


15 тур

"Рудно"---"Цукровик" Павлів 2:2

11 серпня,неділя 14.00

Когутанич Ярослав 70,Антонів Олег +82---Козира Володимир 2,Гриньох Олег 62

Голубець Юрій Босий Михайло,Савка Ігор Мудрий Богдан

РУДНО:Суровецький,Бурко,Пащак(Подикало 66),Ярема,Цимарко,Дунько,Сабадаш,Ковалик,Антонів,Когутанич,Петрів(Сухай 46).

ЦУКРОВИК:Лаптута,Вілюра,Гнатів,Гриньох,Козира В,Коцур,Сенчук(Мисак 73),Василишин,Шарко,Денькович.

Дунько Ярослав 38,Ярема Іван 90+2---Гриньох Олег 62,Коцур Андрій 83.

"Чорнушовичі"---"Колос" Куровичі 2:2

11 серпня,неділя 18.00

Тимочко Володимир 10,Якимик Руслан 50---Бобків Роман 7,Гвоздик Тарас 18

Савка Ігор Босий Михайло,Голубець Юрій Мудрий Богдан

ЧОРНУШОВИЧІ:Гуль,Мельник,Пастух,Смолинець,Гунько В,Качмар,Кузик,Гунько,Тимочко,Якимик,Намасний.

КОЛОС:Демченко,Дикий(Лунь 61),Петровський,Пилипчук,Уніат,Малик,Гвозд,Рак В,Рак Н,Свистун,Бобків.96жшрт

"Ватра" Пикуловичі---"Малехів" 3:2

11 серпня,неділя 15.00

Ющишин Максим 50,70,Устянич Андрій 90---Петришин Михайло 16,Походенько Михайло 60

Савка Михайло Мелех Олег,Гудзь Ігор Гураль Орест

ВАТРА:Криштанович,Кекляк,Снядецький,Русиняк І(Барабаш В 75),Матківський,Матвійчук,Русиняк Ю,Ющишин В(Тихий 87),Ющишин М,Дмитрик(Барабаш І 46),Устянич.

МАЛЕХІВ:Дзюба,Походенько,Татунчак,Кулик,Пастух,Хмельовський,Корчевський,Добрянський,Бігун(Малаховський 75),Петришин,Михалюк.

Матвійчук Василь 36,Матківський Андрій 87---Добрянський Тарас 23,Бігун роман 37.Дзюба Дмитро 47,Кулик Назар 87

"Чишки-Тарасівка"---"Запитів" 3:2

11 серпня,неділя 18.00

Колесса Роман 31,Пришляк Андрій 55,Сас Зеновій 82---Задорожний Віталій +53+70.

Гудзь Ігор Мелех Олег,Савка Михайло Гураль Орест

ТАРАСІВКА:Булко,Чепіль,Колеса,Ганущак,Ільків,Романишин,Сас Ю,Маргаль,Щирба(Пришляк Н 46),Сас З,Пришляк А.

ЗАПИТІВ:Муран,Ковалевський А,Печений,Дідух,Мацюра,Коваль,Петрів,Гелетій,Задорожний А,Задорожний В,Кулик(Погорецький 46).

Колесса Роман 47---Петров Денис 80,Муран Андрій 83(83 червона)

"Стріла" Лагодів---"Лео-Кераміка" Неділиська 0:4

11 серпня,неділя 14.00

---Папіж Михайло 12,Бакус Володимир 39,70,Бакус Богдан 65

Коваль Роман Козоріз Ігор,Роля Максим Бабич Сергій

СТРІЛА:Ліпіцький А,Кульчицький,Тиванюк,Шнайдер,Шпортун,Джавала,Мельник,Маршалок,Плетеницький,Ліпіцький Р,Пальчинський.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Гурський(Звірко 85),Боднар,Саган,Костирка Є(Гурський П 57),Костирка А(Стефанишин 72),Бакус Б(Гурський А 77),Бакус В(Федчик 80),Процишин,Осірак,,Папіж.

Шпортун Роман 86---

"Золота Липа" Чемеринці---"Зубра" 1:1

11 серпня,неділя 17.30

Магальницький Василь 37---Сироїд Олександр 16

Роля Максим Козоріз Ігор,Коваль Роман Бабич Сергій

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Петрунько,Магальницький(Кіндрат 74),Грицина,Стецко,Матяк,Панчишин(Краєвський А 63),Костів,Краєвський І,Грендлиш,Гуменчук.

ЗУБРА:Сущак,Чернецький,Бушко,Партин(Тарнвський 63),Роман,Ковальчук,Вінчик(Гординський 74),Бздель(Пасівник 46),Смірнов,Висоцький,Сироїд.

Петрунько Павло 60,Бутко Тарас 64---Чернецький Олег 43

"Арсенал" Старе Село---"Еталон" Підгайчики 4:1

11 серпня,неділя 18.00

Чеботарьов Олег 8,Скрильов Василь 26,87,ГриникиВолодимир 59---Курцев Юрій 52

Гушак Іван Олійник Юрій,Міняйло Володимир Тищенко Анатолій

АРСЕНАЛ:Гера,Сень,Бджола,Христенко,Швець(Кравців 57),Гриник,Чеботарьов,Кузик,Рудик(Закалюжний 46),Скрильов,Сікач.

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Лисован,Ключковський(Джавала 46),Карабін,Микольців,Абовер(Пахолок І.84),Курцев(Пахолок Ю 75),Каєв(Боднар 49),Сікорський,Мазан.

---Джавала Андрій 47

"Оброшин"---"Липники"(15 тур) 1:3

28 серпня,середа 18.00

Петрів Павло 5---Бобків Роман 25,Світлик Остап 27,Ганущак Віталій 90+2

Кахнич Ігор Холявко Андрій,Кусень Данило Файда Орест

ОБРОШИНО:Гончар,,Льода(Янішевський 46),Балабух(Висоцький 65),Петрів,Політило,Шейгіц,Верянка(Камінський 46),Лапчак,Віщак,Білик,Гнатів.

ЛИПНИКИ:Гриндак,Ганущак,Штик,Бобків(Максимчук 52),Шиян,Білик,Карпишин,Світлик(Ланка 86),Лячин,Заторський,Середа(Уніят 70).

Лапчак Любомир 27,Шейгіц Олег 67---Заторський Микола 27,Карпишин Дмитро 66,Лячин Андрій 72,Уніят Борис 78.


ТРЕТЯ ЛІГА.


14 тур

"Зубра"---"Чорнушовичі" 5:2

04 серпня,неділя 15.00

Сироїд Олексій 5,8,Роман Тарас 34,Бушко Тарас+50,85---Намасний Андрій 29,31.

Кулик Віктор Семенів Віталій.Ковальчук Ігор Голубйовський Яролслав

ЗУБРА:Шмигель(Вінчик 46),Висоцький,Гарань,Бздель(Смірнов 73),Підвірний,Сироїд,Федор(Ковальчук 46),Кобуз,Гординський(Тарнавський 76),Роман,Бушко.

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Демків,Гунько І(Литвин 67),Смолинець,Кузик,Качмар,Пастух,Якимик,Намисний,Тимочко,Гунько В.

---Тимочко Володимир 45,Демків Михайло 50,Смолинець Микола 60.

"Липники"---"Золота Липа"Чемеринці 3:0

04 серпня,неділя 18.00

Шиян Андрій 2,77,Лихолит Богдан 71---

Ковальчук Ігор Семенів Віталій,Кулик Віктор Голубйовський Ярослав

ЛИПНИКИ:Красюк,Штик,Ганущак,Середа,Редов,Максимчук(Торба 75),Заторський,Білик(Гладкий 68),Завійський,Шиян,Лихолит.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Петрунько,Матяк,Стецко,Краєвський А,Костів,Краєвський І,Мерза,ППанчишин,Грендиш.

Лихолит Богдан 35,Штик Олег 56,Максимчук Андрій 67---Мерза Ігор 53

"Малехів"---"Оброшин" Оброшино 0:0

04 серпня,неділя 15.00

Коваль Роман Кіт Іван,Телегей Андрій Тищенко Анатолій

МАЛЕХІВ:Дзюба,ППетришин,Кулинич,Добрянський,Бігун(Кулик 78),Корчевський,Шиц(Ваньо 65),Хмельовський,Походенько,Безкоровайний(Гамалій 53),Михалюк.

ОБРОШИН:Гончар,Гнатів,Балабух,Віщак,Дзюпин,Політило(Висоцький 78),Янішевський,Вознякевич,Хома,Шейгіц(Деркач 85),Льода.

Походенько Михайло 75---Гнатів Володимир 38,Янішевський Андрій 43,Віщак Олег 90.

"Запитів"---"Ватра" Пикуловичі 7:2

04 серпня,неділя 18.00

Дідух Богдан 12,Блавацький Роман 34,Петров Денис 65,Мацюра Андрій 71,Задорожний Віталій 75,Гнип Мирослав 79,Мацюра Василь 85---Русиняк Ігор 23,Барабаш Володимир 74.

Телегей Андрій Кіт Іван,Коваль Роман Тищенко Анатолій

ЗАПИТІВ:Муран,Савчук,Печений(Мацюра А 46),Кокотко(Мацюра Андрій 46),Коваль(Ткач 62),Ясногурський,Гнип,Петров(Мацюра В 70),Дідух,Блавацький,Ковалевський А.

ВАТРА:Криштанович,Барабаш,Кекляк,Снядецький(Барабаш І 46),Русиняк І,Русиняк Ю,Федечко,Устянич,Матвійчук,Дмитрик,Тихий(Місько 72).

Кокотко Ігор 37---Матвійчук Василь 72,Федечко Назар 78,79.

"Колос" Куровичі---"Еталон" Підгайчики 2:2

04 серпня,неділя 16.00

Пилипчук Володимир 4,Лунь Тарас 6---Сікорський Юрій 12,73

Закалюжний Володимир Гушак Роман,Гушак Іван Мальчицький Володимир

КОЛОС:Дичаківський,Дикий,Гвоздик,Пилипчук,Малик,Рак Н,Рак В,Свистун(Бобків 54),Лунь(Шайнер 90),Клепаровський,,Іваськів(Кормило 90).

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Ключковський,Лисован,Векляк,Пахолок,Абовер,Микольців,Хаєв,Курцев(ККоцьолок 86),Сікорський.

Лунь Тарас 45,Гвоздик Тарас 69---Курцев Юрій 77.

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Ватра" Тарасівка 7:0

04 серпня,неділя 15.00

Папіж Михайло 2,19,Осірак Андрій 14,87,Бакус Володимир 61,72,Костирка Євген 67---

Прокіп Вячеслав Возняк Юрій,Роля Максим Верещинський Олег

ЛЕО-КЕРАМІКА:Лавренців,Андрусишин,Процишин(Федчик 71),Гурський В,Гурський А(Костирка Є 60)),Боднар(Саган 53),Костирка А(Звірко 65),Стефанишин(Бокус В 51),Підзирайло,Осірак,Папіж.

ВАТРА:Булка,Ганущак,Пришляк,Сидорук,Романишин,Щирба,Ільків,Колесса А,Мергаль,Велитяк,Колесса Р.

Підзирайло Олег 58---Велитяк Михайло 39.

"Цукровик" Павлів---"Стріла" Лагодів 7:1

)4 серпня,неділя 16.00

Равлик Володимир 13,Шарко Віталій 38,64,76,Гнатів Олег 40,90,Брездень Руслан 50,Лаптута Назар -84---Кульчицький Іван 16.

Руданецький Зеновій Сторожук Ярослав,Болізюк Володимир Гранківський Генадій

ЦУКРОВИК:Лаптута,Козира П,Равлик,Шарко,Сенчук,Денькович,Василишин,Гриник,Вілюра,Гнатів,Брездень.

СТРІЛА:Ліпіцький,Кульчицький,Тивонюк,Шнайдер,Плетеницький,Джавала(Маршалок 50),Корчовський,Пальчицький,Гаврилишин,Шпортун,Кащук.

Шарко Віталій 85---Шпортун Роман 45,Маршалок Богдан 59,Корчовський Олег 75.

"Арсенал" Старе Село---"Рудно" 3:1

04 серпня,неділя 18.00

Скрильов Василь 38,Бджола Андрій 70,Гриник Володимир 90---Шуна Мирослав 28.

Роля Максим Возняк Юрій,Прокіп Вячеслав Верещинський Олег

АРСЕНАЛ:Гриник,Чеботарьов,Кузик А,Головатий,Бджола,Гера,Христенко,Сень(Кудик В 71),Галичанівський,Скрильов,Сікач.

РУДНО:Суровецький,Пащак,Берко,Ярема,Цимарко,Щупа,Сабадаш,Заблоцький,Петрів,Супай,Мельник(Бобеляк 75).

Бджола Андрій 39,Галичанівський Андрій 60,Головатий Юрій 61---Суровецький Віталій 57,Ярема Іван 60.


ТРЕТЯ ЛІГА.


13 тур

"Колос" Куровичі---"Арсенал" Старе Село 5:3

27 липня,субота 18.00

Бобків Роман 53,57,Рак Назар 62,73,75.---Швець Тарас 17.78,79.

Зань Роман Онишків Андрій,Смольський Андрій Мудрий Богдан

КОЛОС:Дичаківський,Боднар,Уніат,Ковтика,Ковальський,Свистун,Лунь,Дикий,Іваськів(Шайнер 66),Бобків,Рак Н.

АРСЕНАЛ:Гера,Христенко,Головатий,Бджола,Рудик(Кіча 63),Сень(Корецький 59),Щур,Бойко,Галичанівський,Швець,Скрильов.

Лунь Тарас 16---Сень Олег 16,Щур Роман 49,Бджола Андрій 59.

"Еталон" Підгайчики---"Зубра" 3:1

27 липня.субота(Куровичі) 16.00

Векляк Олександр 12,30,Микольців Андрій 67---Роман Тарас 38.

Смольський Андрій Онишків Андрій,Зань Роман Мудрий Богдан

ЕТАЛОН:Куць,Коцьолок((Стеблін 71),Лисован,Хомів,,Ключковський,Боднар,Хаєв,Микольців,Ковалик,Векляк.Татарин(Абовер 46),

ЗУБРА:Петрик,Бздель,Висоцький,Підвірний Р,Галань,Смірнов(Кобуз 76),Коротін,Підвірний І.Роман,Гординський,Партин.

Хомів Андрій 60,85;Микольців Андрій 79.

"Ватра" Пикуловичі---"Лео-Кераміка" Неділиська 3:1

28 липня,неділя 15.00

Устянич Андрій 26"57"Силорський Ігор 31"

Гудзь Ігор Сторожук Ярослав,Зіньків Микола Цюпка Ярослав

ВАТРА:Ющишин В(Ющишин М 46"),Снядерський (Барабаш І 59"),Устянич(Дикий 86"),Сидорський(Дмитрик 78"),Кекляк,Матківський,Криштанович,,Русиняк Ю,Матвійчук(Барабаш В 72"),Русиняк І,Федечко.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Звірко,Бакус В,Саган,Фурта,Гурський(Костирка Є 55"),Костирка А,Процишин,Стефанишин(Федчик 46"),Бакус Р,Осірак,Бакус Б.

---Фурта Дмитро 70"

"Чишки-Тарасівка"---"Цукровик" Павлів 2:0

28 липня,неділя 16.00

Копій Тарас 56,83---

Любінець Дмитро Босий Максим,Роля Максим Гураль Орест

ЧИШКИ:Вишинський,Копій,Суслипець,Маргаль,Ганущак.Колесса,ВЕлитяк,Ільків,Щирба,Патрайко,Сидорук(Гуль 24),

ЦУКРОВИК:Лаптута.Гриник,Вілюра,Брездель,Шарко,Гнатів,Равлик,Коцур,Козира П,Гриньох,Мисак.

Колесса Роман 29---

"Чорнушовичі"---"Липники" 3:1

28 липня,неділя 18.30

Пастух Максим 42,60,Новацький Роман 50---Максимчук Андрій 31.

Роля Максим Босий Максим,Любінець Дмитро Гураль Орест

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Мельник,Кузик Ю,Гунько В,Смолинець,Головчак,Новацький.Качмар,Якимик(Лабіш 46),Пастух,Демків(Мартиняк 69),

ЛИПНИКИ:Слимак,Дедов.Середа(Горін 39).Максимчук,Білас,Ламин,Заторський,Світлик,Лихолит,Шиян,Гладкий.

Новацький Роман 6,Кузик Юрій 17,Гунько Володимир 80,Пастух Максим 82,Головчак Степан 88---Дедов Богдан 37,Шиян Андрій 45,Лямин Андрій 64,Торба Назар 82.

"Стріла" Лагодів---"Рудно" 1:2

28 липня,неділя 14.30

Гаврилишин Володимир 54---Цимарко Святослав 30.Антонів Олег 41.

Стронціцький Олег Городецький Володимир,Руданецький Зеновій Біян Іван

СТРІЛА:Ліпіцький,Тиванюк.Шнайдер,Корчовський,Кульчицький,Джавала.Гаврилишин(Мельник 79),Кащун,Плетеницький.Пальчицький,Шпортун.

РУДНО:Суровецький,Когутанич,Антонів,Ярема,Берко.Дунько,Цимарко,Сухай(Бутрин 46),Сабадаш.Пащак,Бобеляк.

"Малехів"---"Золота Липа" Чемеринці 1:2

28 липня.неділя 18.00

Шиц Володимир 56---Костів Андрій 31.Краєвський Ігор 55.

Руданецький Зеновій Руданецький Володимир,Стронціцький Олег Біян Іван

МАЛЕХІВ:Дзюба,Михалюк,Бігун,Походенько,Малаховський,Харатон,Кулик,Гамалій,Хмельовський,Пастух,Шиц.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Петрунько,Стецко.Матяк,Краєвський А,Краєвський І,Мерза,Костів(Роса 70),Грендиш,Панчишин.

Походенько Михайло 40,Шиц Володимир 43,Бігун Роман 65---Петрунько Павло 28,Мерза Ігор 38,Грендиш Володимир 43,Матяк Андрій 85.

"Оброшин" Оброшино---"Запитів" 1:7

02 серпня,пятниця 19.00

Шейгіц Олег +32---Задорожний Віталій 5,80,Дідух Богдан 14,64,90, Суслов Микола 40,42.

Грева Петро Роля Максим,Козоріз Ігор Файда Орест

ОБРОШИН:Шейгіц,Віщак,Дзюпин,Висоцький,Заяць,Лагола,Гнатів,Балабух,Політило,Білик,Лапчак.

ЗАПИТІВ:Муран,Коваль,Печений,Мацюра,Ковалевський.Дідух,Гнип,Ясногурський,Суслов,Задорожний.Петров.

Білик Ігор 22,Гнатів Володимир 24,Лапчак Любомир 57.---


ТРЕТЯ ЛІГА.


12 тур

"Малехів"---"Чорнушовичі" 3:1

21 липня,неділя 15.00

Кулинич Павло 11"Добрянський Тарас 13"Михалюк Ігор 90"---Гунько Ігор 28"

Гушак Іван Гушак Роман,Ковальчук Ігор Тищенко Анатолій

МАЛЕХІВ:Дзюба,Бігун,Пастух,Добрянський,Мельничук(Татунчак 80"),Кулинич,Хмельовський(Харатон 49"),Шиц,Ваньо(Безкоровайний 90"),Гамалій,Михалюк.

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Демків,Якимик(Новацький 46"),Пастух М,Пастух І,Гунько В,Гунько І,Качмар,Кузик(Лабіш 80"),Литвин,Смолинець(Мариняк 82").

Михалюк Ігор 36" Безкоровайний Станіслав 40"---Гунько Ігор 36"40",Демків Михаіло 45",Литвин Тарас 68"76"

"Запитів"---"Золота Липа" Чемеринці 1:0

21 липня,Неділя 18.00

Ковалевський Андрій 11"---

Ковальчук Ігор Гушак Роман,Гушак Іван Тищенко Анатолій

ЗАПИТІВ: Муран,Ковалевський А,Ясногурський,Коваль,Гнип,Печений,Горін(Кокотко 60"),Ткач,Перепелиця(Магіка 87"),Дідух,Мацюра.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Матяк,Магальницький В(Грицина 60"),Петрунько,СтецкоККраєвський А,Краєвський І,Мерза,Костів,Шеремета(Панчишин 58"),Грендиш(Роса 75").

Дідух Богдан 16"Ткач Тарас 29"---

"Липники"---"Еталоп" Підгайчики 2:1

21 липня,неділя 15.00

Лихолат Богдан 15"Шиян Андрій 22"---Хаєв Кирил 13"

Прокіп Вячеслав Петріца Остап,Роля Максим Василів Орест

ЛИПНИКИ:Слимак,Карпишин(Кравченко 70"),Дзюра,Шиян,Завійський,Гладкий,Середа,Лихолат(Максимчук 60"),Білик,Світлик,Лямин.

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Стеблін,Векляк,Пахолок.Микольців(Коцьолок 78"),Абовер,Хаєв,Курцев,Боднар,Романюк.

Дзюра Тарас 81"Гладкий Павло 80"---Хаєв Кирил 16"Шаранюк Андрій 32"Пахолок Юрій 54"Лівків Руслан 57"Векляк Олександр 65" (Романюк Олександр 58" ч)

"Рудно"---"Чишки-Тарасівка" 3:0

21 липня,неділя 18.00

Мельник Юрій +45"Сухай Микола 87"Цимарко 90+2"

Роля Максим Петріца Остап,Прокіп Вячеслав Василів Орест

РУДНО:Суровецький,Назарко,Берко,цимарко,Дунько,Мельник,Ярема(Бутрак 90"),Сабадаш,Кадикало,Антонів,Сухай.

ВАТРА:Булка,Гуль,Ільків,Колесса Р,Колесса А,Романишин,Ганущак,Сидорук,Копій,Миргаль,Веритяк(Гуминяк 46")

Мельник Юрій 53"---Колесса Р 43",Романишин Роман 45"50",Колесса Андрій 54",Ганущак Марян 59"Копій Тарас 90+2"

"Арсенал" Старе Село---"Стріла" Лагодів 2:0

21 липня,неділя 18.00

Швець Тарас 15"24"

Зань Роман Савка Михайло,Стронціцький Олег Огерчук Олександр

АРСЕНАЛ: Гера,Христенко,Рудик,Головатий,Бджола,Рупало(Милян 46"),Бойко,Кіча(Корецький 63"),Щур(Кравців 87"),Галичанівський,Швець.

СТРІЛА:Ярема,Плетеницький,Кульчицький,Джовала(Пальчицький 69"),Боруцький,Корчовський,Тиванюк(Давида 75"),Гаврилишин(Маршалок 63"),Шнайдер(Кулай 80"),Шпортун(Мельник 90"),Кондур.

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Оброшин" Оброшино 4:1

21 липня,неділя 14.00

Бакус Роман 55"Бакус Володимир 72"Процишин Андрій 75"---Гнатів Володимир 31" Льода Ігор 70" с.в.

Кулик Віктор Семенів Віталій,Коваль Роман Файда Орест

ЛЕО-КЕРАМІКА:Звірко,Андрусишин,Гурський В,Гурський А(Підзирайло 46"),Каган,Фурта(Костирка 53"),Осірак,Костирка А(Федчик 88"),Процишинз7

ОБРОШИН: Шейгіц,Гнатів.Політило,Віщак,Висоцький,Льода,Балабух,Заяць(Гончар 57"),Лапчак,Янушевський,Верянка.

Гурський Володимир 40"---Верянка Михайло 42"83",Віщак Олег 73"

"Зубра"---"Колос" Куровичі 2:3

28 липня,неділя 14.00

Роман Тарас 66,Сироїд Олександр 76---Рак Володимир 21,Свистун Степан 22,37.

Прокіп Вячеслав Петріца Остап,Дума Роман Голубйовський Ярослав

ЗУБРА:Петрик,Партин,Ковальчук,Висоцький,Галань,Смірнов(Тарнавський 46),Кобуз,Гординський(Бздень 46),Роман,Чернецький,Сироїд.

КОЛОС:Дичаківський,Дикий,Уніят,Боднар,Ковтика,Малик,Ковельський,Бобків,Пилипчук(Іваськів 90),Свистун,Рак В.

Партин Володимир 36---Ковельський Ігор 32 ч,Малик Сергій 89.

"Цукровик" Павлів---"Ватра" Пикуловичі 4:2

21 липня,неділя 16.00

Василишин Олег 20"Шарко Віталій 49"Гнатів Олег 79"Козира Володимир 90+1"

Любінець Дмитро Болізюк Володимир,Біян Юрій Бедрій Ігор

ЦУКРОВИК:Козира В,Гриник,Лаптута,Коцур,Василишин О(Сенчук 75"),Динькович,Гриньох,Гнатів,Брездель,Вілюра,Шарко.

ВАТРА:Криштанович,Кекляк,Снядецький(Ющишин 70"),СИдорський,Русиняк І,Русиняк Ю,Ющишин В(Тихий 82"),Федечко,Устянич,Матвійчук.Барабаш.

Козира Володимир 40"Сенчук Сергій 89"---Федечко Назар 76".


ТРЕТЯ ЛІГА.


11 тур

"Колос" Куровичі---"Липники" 2:4

14 липня,неділя(Куровичі)15.00

Рак Володимир 58" Бобків роман 77"--- Шиян Андрій 5"29"36"61"

Смольський Андрій Городецький Володимир,Руданецький Зеновій Снилик Володимир

КУРОВИЧІ:Гвоздик(Шайнер 27"),Дикий,Пилипчук(Свистун 69"),Бднар,Калик,Ковтика,Свистун(Бабяк 56"),Рак в,Рак Н,Іваськів(Бобків 46"),Лунь.

ЛИПНИКИ:Лейбюк,Середа,Білик,Дзюра.Дедов,Карпишин(Завійський 85"),Шиян,Жолква(Гладкий 78"),Лалак,Максимчук,Заторський.

Лунь Тарас 80"---Заторський Микола 53"

"Еталон" Підгайчики---"Малехів" 3:3

14 липня,неділя(Куровичі) 17.00

Романюк Олександр 38"89" Абовер Ростислав 88"---Петришин Михайло 14"37"75"

Руданецький Зеновій Городецький Володимир,Смольський Андрій Снилик Володимир

ЕТАЛОН:Куць,Шаранюк,Крючковський,Векляк,Похолок(Хаєв 19"),Лисован,Мазан,Микольців,Абовер,Стеблін,Романюк.

МАЛЕХІВ:Дзюба,Хмельовський,Пастух О,Мельничук,Малаховський.Добрянський,Михалюк,Бігун,Кулинич,Петришин,Кулик.

Мазан Роман 46" Векляк Олександр 45"---Добрянський Тарас 54" Пастух Олег 56"

"Ватра" Пикуловичі---"Рудно" 0:2

12 липня,пятниця 15.00

---Сухай Микола 47"90"

Блавацький Роман Кіт Іван,Ковальчук Ігор Файда Орест

ВАТРА:Каштанович,Федечко(Тихий 80"),Кекляк,Сидорський,Русиняк І,Русиняк Ю,Шайко,Ющишин,Снадецький(Дмитрик 46"),Матвійчук,Устянич.

РУДНО:Шула,Берко,Цимарко,Ковалик,Ярема,Мельник(Панчоха 75"),Дунько,Кадикало(Бобеляк 46"),Синишин,Білик,Сухай.

Устянич Андрій 25",Шалько Богдан 33"ч---Ковалик Олег 33"ч

"Чишки-Тарасівка"---"Стріла" Лагодів 0:3

12 липня,пятниця(Тарасівка) 18.00

---Гаврилишин Володимир 29"Боруцький Іван 77"шимчук Юрій 87"

Ковальчук Ігор Кіт Іван,Блавацький Роман Файда Орест

ЧИШКИ-ТАРАСІВКА:Булка,Ільків,Колесо,Маргаль(Сас 65"),Петрейко,Велитяк,Копій,Сидорук,Романишин,Ганущак.

СТРІЛА:Ярема(Мельник 85"),Корчовський,Шпортун,Плетеницький.Кульчицький,Джавала,Шимчук.Борицький(Ліпіцький 85"),Маршалок,Шнайдер(Тиванюк 78"),Гаврилишин.

---Ярема Степан 11" Корчовський Олег 41".

"Оброшин" Оброшино---"Цукровик" Павлів 1:5

12 липня,пятниця 15.00

Лагола Юрій 55"---Гнатів Олег 11" Козира Володимир 34"57"55"

Коваль Роман Семенів Віталій,Пашковський Сергій Мудрій Богдан

ОБРОШИН:Шейгіц,Віщак.Дзюник,Лапчак,Верянка,Янішевський(Висоцький 55"),Камінський,Заяць,Гончар.Льода.Лагола.

ЦУКРОВИК:Лаптута,Козира В,Козира П,Гриньох,Шарко,Равлик,Коцур(Сенчук 57").Брездель.Гнатів,Грицик.Деткович.

Дзюник Андрій 34"Лапчак Любомир 82"---Гриньох Олег 59"Сенчук Сергій 63"

"Чорнушовичі"---"Запитів" 1:4

14 липня,неділя 14.30

Качмар Іван +83"---Ковалевський Роман 21"Ясногурський Андрій 39"Перепилиця Андрій 68"Бакало Богдан 72"

Закалюжний Володимир Ануфрієв Олександр,Зань Роман Василів Орест

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Пастух М,Якимик,Лабіш(Драбинський 85"),Литвин(Головчак 80"),Гунько В,Пастух І,Мельник,Демків,Качмар,Кузик(Смолинець 50").

ЗАПИТІВ:Муран,Печений.Ковпаль Т,Звізло(Перепелиця 56"),Ковалевський Р,Ткач(Шерстило 70"),Гнип(Бокало 31"),Мацюра,Горін(Кокотко 70"),Ковалевський А,Ясногурський.

Литвин Тарас 37" Гунько Володимир 69" Лабіш Олександр 84"---

"Золота Липа" Чемеринці---"Лео-Кераміка" Неділиська 4:2

14 липня,неділя 18.00

Краєвський Ігор 57" Петрунько Павло 67" Шеремета Павло 70"77"---Осірак Андрій 50"53"

Зань Роман Ануфрієв Олександр,Закалюжний Володимир Василів орест

ЗОЛ-ЛИПА:Магальницький Богдан,Матяк.Петрунько,Грицина,Стецко.Краєвський Андрій,Костів,Краєвський І,Мерза.Грендиш,Панчишин.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Звірко І,Андрусишин,Гурський(Костирка Є 75"),Саган,Костирка А,Фурта(Стефанишин 86"),Осірак,Процишин,Бакус Б,Бакус В,Гурський.

Панчишин Ярослав 14"---Фурта Дмитро 18"


ТРЕТЯ ЛІГА.


10 тур

"Малехів"---"Колос" Куровичі 0:7

06 липня,субота 15.00

---Рак Назар 6"80"Іваськів Микола 24"42"Дітчик Михайло 68"77"Почилюк Андрій 86"

Чулик Андрій Лозинський Мирон,Грева Петро Шумський Богдан

МАЛЕХІВ:Дзюба(Пеьришин 65"0,Безкоровайний,Мельничук(Кравчишин 65"Татунчак 75"),Кулинич,Бігун,ММихалюк,Добрянський,Хмильовський,Пастух,Шиц,Ваньо(Гамалій 46").

КОЛОС:Дичаківський,Пилипчук,Ковтика,Уніат,Ковальський,Почилюк,Свистун,Лунь,Рак В(Боднар 70"),Іваськів(Дітчик 60"),Рак Н.

Пастух Олег 28"---Рак Володимир 1"Уніят Борс 45"

"Запитів"---"Еталон" Підгайчики 5:2

06 липня.субота 18.00

Ковалевський Роман 10"55"Печений Назарій 19"Гнип Мирослав 74"80"---Левків Руслан 31"Романюк Олександр +79"

Грева Петро Лозинський Мирон,Чулик Андрій Шумський Богдан

ЗАПИТІВ:Муран,Ковалевський Р,Коваль,Ясногурський,Горін,Ткач(Пецух 46"),Гнип,Звізло(Олексів 60"),Ковалевський А,Мацюра(Кокотко 46").

ЕТАЛОН:Лисовал,Шаранюк,Пахолок,Векляк,Ключковський,Микольців(Хаєв 75"),Стеблін,Боднар(Хомів 46"),Мазан(Коцьолок 46"),Романюк,Левків.

"Рудно"---Оброшин" Оброшино 1:3

06 липня,субота 15.00

Мельник Юрій +31---Гнатів Володимир 37"76"Балабух Іван 45+1"

Брандибура Роман Сад Юрій,Блавацький Роман Городечний Михайло

РУДНО:Суровецький,Берко,Білик,Полутанич(Кадикало 61"),Дунько,Сабадаш,Заблоцький,Ярема(Ковалик 46"),Петрів( Пащак 74" ),Сухай(Цимарко 46"),Мельник.

ОБРОШИН:Шейгіц,Балабух,Варянка.Гнатів,Дзюник,Політило,Камінський,Заяць,Віщак,Ланчак(Деркач 81"),Янішевський(Гончар 46")

Полутанич Ярослав 36"Заблоцький Роман 42"Мельник Юрій 55"Дунько Ярослав 55"--- Дзюник Андрій 30"Балабух Іван 66"Політило Андрій 83"Камінський Марян 87"

"Липники"---"Зубра" 9:0

06 липня.неділя 18.00

Шиян Андрій 22"34"51"Дзюра Тарас 31"42"44"Дідик Володимир 53"Лихолат Богдан 55"Заторський Микола 84"

Блавацький Роман Сад Юрій,Брандибура Роман Городечний Михайло

ЛИПНИКИ:Слимак,Середа,Світлик,Шиян,Карпишин,Дзюра,Дедов(Дідух 46"),Жолква,Лихолат,Білик,Заторський.

ЗУБРА:Мазник,Гординський,Бздель,Смірнов.Шмігель,Ковальчук,Партин.Роман,,Чернецький,Тарнавський,Бушко.

"Арсенал" Старе Село---"Ватра" Чишки-Тарасівка 3:1

06 липня,субота 15.00

Скрильов Василь 37"73" Галичанівський 53"---Гуль Роман 72"

Ковальчук Ігор Любінець Дмитро,Стронціцький Олег Файда Орест

АРСЕНАЛ:Гера,Христенко,Головатий,Бджола,Рудик(Закалюжний 46"),Сікач,Щур(Швець 60"),Сень(Корецький 77"),Бойко(Рупало 72"),Скрильов(Милян 77"),Галичанівський.

ВАТРА:Булка,Патрайко,Ганущак,Ільків,Маргаль,Корій,Колеса Р,Романишин,Колеса А,Сидорук,Пришляк(Гуль 60")

Христенко Олександр 33"Галичанівський Андрій 43"---

"Стріла" Лагодів---"Ватра" Пикуловичі 1:3

06 липня,субота 18.00

Мельник Олег 86"---Ющишин Василь 10"Матвійчук Василь 29"Устянич Андрій +79"

Стронціцький Олег Любінець Дмитро,Ковальчук Ігор Файда Орест

СТРІЛА:Ярема(Ліпіцький 46"),Шнайдер,Давида(Мельник 80"),Маршалок,Корчовський,Тиванюк,Плетенецький.Глива,Гаврилишин(Шпортун 70"),Кульчицький,Джавала.

ВАТРА:Ющишин М,Кекляк,Снядецький,Сидорський,Русиняк І,Шалько,Ющишин В(Місько 81"),Федечко,Дмитрик(Барабаш 73"),Устянич,Матвійчук.

Глива Юрій 37"---Кекляк Тарас 81"

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Чорнушовичі"3:2

06 липня,субота 16.00

Бакус Володимир 72"Осірак Андрій 39"48"---Демків Михайло 62"90"

Зань Роман КовальРоман,Кулик Віктор Голубйовський Ярослав

ЛЕО-КЕРАМІКА:Звірко Ігор,Гурський В(Гурський А 79"),Андрусишин,Саган,Фурта( ),Підзирайло,Процишин,Стефанишин(Костирка Є 58"),Костирка А(Звітко Іван 78"),Бакус В,Осірак,

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Гунько В,Пастух М,Гунько І,Пастух І,Лабіш(Литвин 52"),Головчак,Кузик Ю,Демків,Якимик(Мельник 56"),Смолинець.

Гурський Андрій 84"---Демків Михайло 11"Гунько Ігор 28"

"Цукровик" Павлів---"Зол-Липа" Чемеринці 0:1

06 липня,субота 16.00

---Краєвський Ігор 14"

Мелян Степан Сторожук Ярослав,Возняк Юрій Василів Орест

ПАВЛІВ:Лаптута,Козира П,Гнатів(Сенчук 70"),Денькович.Коцур,Вілюра,Грицик,Равлик(Брездень 59"),Бодняк,Шарко,Козира В.

Магальницький Б,Магальницький В,Матяк,Грицина(Кіндрат 90"),Стецко,Краєвський А,Мерза,Костів.Краєвський І,ППанчишин,Грендиш В.

Шарко Віталій 73"Бодняк Михайло 78"---Магальницький Василь 45"Панчишин Ярослав 45"


ТРЕТЯ ЛІГА.


9 тур

ФК"Зубра"---ФК"Малехів" 0:3

30 червня,неділя 15.00

---Кулинич Павло 29"Шиц Володимир 49"Гамалій Олег +65"

Савка Михайло Босий Михайло,Стронціцький Олег Бурмістров Генадій

ЗУБРА:Мазник,Ковальчук(Сироїд 66"),Коротін,Бушко(Бельз 88"),Палайда(Галань 46"),Кучер(Гординський 69"),Чернецький(Тарнавський 76"),Підгірний(Смірнов 85"),Висоцький,Партин(Бздель 84"),Роман.

МАЛЕХІВ:Дзюба((Кравчишин 80"),Шиц,Малаховський(Кравчишин 80"),Пастух,Хмельовський,Бігун,Кулинич,Мельничук(Кулик 68"),Безкоровайний,Гамалій,Корчевський.

Партин Володимир 44"Кучер Олег 62"Висоцький Юрій 64"---Шиц Володимир 19"Безкоровайний Станіслав 55".

ФК"Колос" Куровичі---ФК"Запитів" 4:1

30 червня,неділя(Куровичі) 15.00

Іваськів Микола 32"79"Рак Назар 35"90+3"

Роля Максим Кіт Іван,Коваль Роман Гураль Орест

КОЛОС:Шайнер(Дітчик 46"),Уніат,Дикий(Свистун Р 70"),Пилипчук,Лунь,Рак В(Гвоздик 72"),Свистун С,Іваськів,КовальськийККовтика,Рак Н.

ЗАПИТІВ:Муран,Бакало(Кокотко 46),Гнип(Звізло 46"),Ковалевський Р,Ясногурський,Дідух,Горін,Ткач(Мацюра 42"),Печений,Коваль,Ковалевський А.

Дикий Володимир 37"Ковалевський Ігор 60"Свистун Роман 83"Гвоздик Степан 90+1"---Коваль Тарас 40"Кокотко Ігор 51"

"Еталон" Підгайчики---"Лео-Кераміка" Неділиська 2:1

30 червня,неділя (Куровичі) 17.00

Романюк Олександр 24", Котис Василь 69"с\в,Мазан Роман 81"---

Коваль Роман Кіт Іван,Роля Максим Гураль Орест

ЕТАЛОН:Лисовач,Шаранюк,Хомів,Ключковський(Котис 60"),Похолок,Стеблін( Хаєв 80""),Микольців,Левків(Татарин 77"),Боднар,Романюк,Мазан.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Звірко,Фурта,Костирко Є(Бокус 90+1"),Гурский,Саган(Стефанишин 70"),Гошовський,Процищин,Підзирайло,Осірак,Костирка А(Федчик 85"),Бакус В.

Стеблін Юрій 54"---Гурський Андрій 78"Гошовський Володимир 90+4"

ФК"Чорнушовичі"---"Цукровик" Павлів 0:2

30 червня,неділя 14.00

Козира Володимир 83"90"

Гушак Іван Гушак Роман,Ковальчук Ігор Бедрій Ігор

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Гунько В,Кузик Ю,Якимик,Пастух І,Смолинець,Гунько І,Качмар,Демків,Пастух М,Кузик Р.

ЦУКРОВИК:Коцур,Шарко,Гнатів,Бодняк,Козира В,Лаптута,Гриньох,Грицик,Козира П,Відюра,Равлик(Сенчук 72").

Качмар Іван 67"Гунько Ігор 78"Якимик Руслан 87"---Грицик Руслан 88"

"Золота Липа" Чемеринці---ФК"Рудно 0:1

30 червня,неділя 17.00

---Сабадаш Максим 76"

Ковальчук Ігор Гущак Роман,ГГущак Іван Бедрій Ігор

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Петрунько,Магальницький(Шеремета 53"),Роса,Мерза,Панчишин(Кіндрат 55"),Краєвський І,Матяк(Грицина 87"),Краєвський А,Костів,Грендиш.

РУДНО:Суровецький,Берко,Білик,Пащак(Бібетяк 77"),Мельник,Кадикало(Бутрак 59"),Щупа,Сабадаш,Панчоха(Сенишин 63"),Петрів,Сухай.

Грендиш Володимир 47"---Кадикало Юрій 42"Бутрак Андрій 65" 86"

ФК"Оброшин"---"Стріла" Лагодів 4:0

30 червня,неділя 18.00

Політило Андріан 16:Шейгіц Олег +39"Льода Ігор 60"Балабух Іван 742

Стронціцький Олег Босий Михайло,Савка Михайло Бурмістров Генадій

ОБРОШИН:Шейгіц,Віщак,Заяць(Деркач 76"),Гнатів,Політило,Камінський(Льода 15"),Опришко(Хома 59",Янішевський 69"),Ланчак,Балабух(Гончар 76"),Дзютик,Верянка.

СТРІЛА:Ярема,Шнайдер,Джавала,Плетеницький,Маршадюк,Гаврилишин,Пальчинський(Кулик 72"),Кульчицький,Корчовський,,Кондур,Шпортун.

Ланчак Любомир 13"Дзюник Андрій 74"---Пальчицький Петро 15"Маршалок Богдан 20"ш

""Липники"---"Арсенал" Старе Село 1:1

12 липня,пятниця 18.00

Заторський Микола 54"---Сень Олег 45"

Пашковський Сергій Семенів Віталій,Коваль Роман Мудрий Богдан

ЛИПНИКИ:Слимак,Заторський,Середа,Дзюра(Максимчук 60").Дедов,Карпигшин,Білик,Жолква,Штокало,Нерознак,Світлик.

АРСЕНАЛ:Гера,Христенко,Бджола.Головатий,Закалюжний,Щур(Корецький 76"),Рудик(Швець 60").Бойко.Сень,Рупало(Милян 69"),Галичанівський.

---Сень Олег 30"Головатий Юрій 73"


ТРЕТЯ ЛІГА.


8 тур

"Запитів"---"Зубра" 1:1

23 червня,неділя(Запитів) 15.00

Звізло Тарс 47"---Бельз Тарас 70"

Івасяк Василь Гушак Роман,Гушак Іван Тищенко Анатолій

ЗАПИТІВ:Муран,Ясногурський,Ковалевський Р,Печений,Горін(Пецух 60"),Кокотко,Ткач,Гнип,Коваль,Звізло,Ковалевський А.

ЗУБРА:Мазник,Бельз,Кобуз,Федор(Ковальчук 46"),Сироїд,Партин,Коротін,Роман,Тарнавський,Гатень,Пачайда.

Кокотко Ігор 31"Пецух Іван 83"Коваль Тарас 85"---Сироїд Олександр 85"

"Малехів"---"Липники" 0:1

23 червня,неділя(Малехів) 18.00

Торба Назар 71"

Гушак Іван Гушак Роман,Івасяк Василь Тищенко Анатолій

МАЛЕХІВ:Дзюба,Шиц,Хмельовський,Пастух,Ваньо,Михалюк,Корчевський,Бігун,Кулинич,Мельничук(Петришин 62"),Малаховський.

ЛИПНИКИ:Слимак,Світлик(Завійський 83"),Лихолат,Штик,Карпишин(Гладкий 46"),Ганущак(Кравченко 75"),Лячин,Жилн,Білак,Середа,Максимчук(Торба 62").

Пастух Олег 15"Михалюк Ігор 17"20"Ваньо Петро 40"Шиц Володимир 81"---Середа Василь 18"Лячин Назар 20"(червона),Трба Назар 66"Кравченко Дмитро 81"Штик Олег 90"

"Рудно"---"Чорнушовичі" 3:3

23 червня,неділя(Рудно) 18.00

Сенишин Юрій -10"28"Петрів Павло 68"Сабадаш Максим 83"---Якимик Роман 12"Демків Михайло 42"Пастух Максим 62"

Голубець Юрій Кіт Іван,,Босий Максим Молочій Мирон

РУДНО::Суровецький,Пащан(Дунько 42"),Берко,Ярема,Синишин,Сабадаш,Заблоцький,Петрів,Сухай(Бабеляк 73"),Мельник,Ковалик(Помлюха 86").

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Смолинець,Якимик,Качмар,Пастух М,Мельник,Гунько,Пастух І,Гунько,Демків,Кузик.

---Мельник Ярослав 77"Демків Михайло 81"

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Колос" Куровичі 4:1

23 червня,неділя(Неділиська) 15.00

Бакус Володимир 63" Осірак Андрій 67"78" Бакус Богдан 8!"---Лунь Тарас 6"

Зань Роман Семенів Віталій,Савка Михайло Біян Іван

ЛЕО-КЕРАМІКА6Звірко,Гурський,Фурта,Гурський А(Костирка 58"),Андрусишин,Процишин,Підзирайло,Осірак,Стефанишин(Звірко І 46"Федик 76"),Бакус В(Бакус М 84").Бакус Б.

КОЛОС:Дичаківський,Дикий(Дітчик 53"),Боднар,Пилипчук.Уніат,Ковтика,Малик,Рак Бобків(Рак Н 44"),Іваськів,Лунь.

Костирка Євген 62"---Пилипчук Володимир 23" Малик сергій 25" Лунь Тарас 27"

"Золота Липа" Чемеринці---"Стріла" Лагодів 2:0

23 червня,неділя(Чемеринці) 16.30

Матяк Андрій 4" Краєвський Ігор 28"

Любінець Дмитро Кулик Віктор,Рутар Тарас Бабич Сергій

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Петрунько,Магальницький В,Стецко,Костів(Краєвський А 57").Краєвський І,Матяк,Мерза(Грендиш м 82"),Шеремета П(Панчишин 57"),Грендиш В,Шеремета М.

СТРІЛА:ЛЛіпіцький,Шнайдер(Гиванюк 46"),Шпортун,Кульчицький,Корчовський,Пальчицький,Кулик,Джавала,Плетеницький,Маршалюк Б(Боруцький 65"),Маршалюк Д.

Мегалевський Василь 77"Панчишин Ярослав 87"Петрунько Павло 90+2"---Пальчицький Павло 9"Корчовський Олег 71"

"Цукровик" Павлів---"Еталон" Підгайчики 9:3

23 червня,неділя(Павлів) 16.00

Гриньох Олег 12"Козира Володимир 15"19"23"56"Гнатів Олег 39"Шарко Віталій 45"65"Козира Петро 90"---Татарин Юрій 49"53"Романюк Олександр 85"

Грева Петро Сторожук Ярослав,Возняк Юрій Ткачук Богдан

ЦУКРОВИК:Лаптута,Козира П,Грицик(Мисик 46"),Деткович,Коцур,Шарко,Бодняк,Гнатів,Брезулко,Гриньох,Козира В.

ЕТАЛОН:Рибак,Шаранюк.Хомів,Микольців,Пахолок,Левків,Коцьолок(Ключковський 46"),Хаєв,Абовер,Татарин,Романюк.

---Абовер Ростислав 63"74",Гвоздик Зіновій 86"

"Арсенал" Старе Село---"Ватра" Пикуловичі 5:3

23 червня,неділя (Старе Село) 18.00

Галичанівський Андрій 12"16"24"57" Сікач Ігор 59"---Ющишин Василь 18" Устюнич Андрій 45"Сидорський Ігор 60"

Савка Михайло Семенів Віталій,Зань Роман Біян Іван

АРСЕНАЛ:Гера,Христенко,Бджола,Швець,Головатий,Рудик(Кравців 46"),Сень(Корецький 62"),Щур(Рупало 58"),Сікач,Бойко(Милян 73"),Галичанівський.

ВАТРА:Ющишин М,Русиняк,Сидорський,Устюнич,Кекляк,Ющишин В(Тихий 83"),Барабаш(Шалько 54"),Федечко,Матвійчук,Щепан,Русиняк.

---Барабаш Ігор 14" Матвійчук Василь 50"


ТРЕТЯ ЛІГА.


7 тур

ФК"Колос" Куровичі---"Цукровик" Павлів 2:2

13 червня.четвер(Куровичі) 16.00

Ковальський Ігор +41",Рак Назар 58"---

Стронцицький Олег Файда василь,Івасяк Василь Бабич Сергій

"Колос":Дичаківський,Малик(Боднар 70").Пилипчук(Свистун 88"),Гвоздик Т,Уніат,Ковалевський І,Починюк,Рак В,Іваськів,Лунь,Рак Н.

"Цукровик":Гриньох,Василишин,Лаптута,Козира П,Козира В,Бодняк,Равлик(Гнатів 46").Грицик,Коцур,Вілюра,Брездень

Гвоздик Тарас 53".Уніат Борис 73".Пилипчук Володимир 77"---Козира Володимир 30",Гриньох Олег 40",Грицик Руслан 60".

"Етанол" Підгайчики---ФК"Рудно" 1:1

13 червня,четвер(Куровичі) 18.00

Абовер 10"---Супай 75"

Івасяк Василь Файда Василь,Стронцицький Олег Бабич Сергій

"Етанол":Лисован,Шаранюк,Ключковський(Коцьолок 75"),Хомів,Пахолок,Микольців,Боднар,Левків,Абовер,Романик,Мазан.

"Рудно":Суровецький,Пащак(Ковалик О 46"),Берко,Ярема,Мельник,Надипало(Бобеляк 82"),Дунько,Антонів,Петрів(Супай 74"),Білий,Заблоцький.

Похолок Юрій 54"---Пащак Тарас 7".Антонів Олег 32".

ФК"Малехів"---"Арсенал" Старе Село 1:0

13 червня,четвер(Малехів) 18.00

Петришин Михайло 26"

Руданецький Зеновій Городецький Володимир,Любінець Дмитро Молочій Мирон

"Малехів":Кравчишин,Добрянський,Гамалій,Петришин(Ваньо 75"),Бігун,Кулинич,Хмельовський,Метляховський,Шиц,Безкоровайний,Пастух(Походенько 90").

"Арсенал":Гера,Христенко,Бджола(Рудик 62),Головатий,Швець,Бойко,Щур(Швець 46"),Сікач,Корецький(Закалюжний 46"),Галичанівський,Скрильов,

Малаховський Віктор 53",Добрянський 60"69",---Корецький Володимир 31",Галичанівський Андрій 44".

ФК"Зубра"---""Лео-Кераміка" Неділиська 3:0

13 червня,четвер(зубра) 18.00

Бушко Тарас 15".Підвірний Роман 36",Роман Тарас 90+4"

Ковальчук Ігор Коваль Роман,Кулик Віктор Мудрий Богдан

"Зубра":Мазник,Підвірний Р,Галань,Підвірний І(Вінчик 28"),Висоцький,Чернецький(Федор 86"),Гординський,Партин,Кучір(Тарнавський 62").Роман,Бушко.

Неділиська":Сукмановський(Звірко Ігор 36"),Андрусишин,Саган,Гурський,Фурта.Процишин.Підзирайло(Звірко Іван 77"),Стефанишин,Осірак,Бокус.

Кучір Олег 76"---Андрусишин Роман 3",Гурський Володимир 24",Фурта Дмитро 90+4"

ФК"Липники"---ФК"Запитів" 1:1

13 червня,четвер(Липники) 18.30

Ганущак Віталій 18"---Горін Іван 77"

Лютий Андрій Возняк Юрій,Петріца Остап Мальчицький Володимир

"Липники":Лейбюк,Ганущак,Штик,Лихолат,Карпишин,Редов,Заторський,Лямин,Середа,Світлик(Білик 76"),Дзюра(Максимчук 63"),

"Запитів":Муран.Ясногурський,Ковалевський Р,Ковалевський А,Коавль Т,Печений,Налисник,Мацюра,Гнип,Назаренко,Гелітей.

Ганущак Віталій 73",Дєдов Богдан 78"---Налисник Юрій 37",Печений Назар 58.

ФК"Оброшин" Оброшино---"Ватра" Пикуловичі 5:2

13 червня,четвер(Оброшино)) 18.00

Гнатів Володимир 3"76",Політило Андрій 13",Опришко Руслан 60" 90"+3---Устянич Андрій 6"Шепен Олег +52"

Мелян Степан Кметь Павло,Роля Максим Городечний Михайло

ОБРОШИН:Шейгіц,Льода,Гнатів,Хома,Опришко,Гончар,Верянка,Камінський,

ВАТРА:Ющишин,Щепен,Кекляк,Сидорський,Русиняк І,Русиняк,Ющишин В,Федечко,Устянич,Дмитрик,криштанович

Висоцький Орест 33"Віщик Олег 51"Янішевський Андрій 57"Льода Ігор 68"Політило Андріан 88"---Русиняк Юрій 20"71",Криштанович Мирослав53"Русиняк Ігор 65"

ФК"Чорнушовичі"---"Стріла" Лагодів 4:1

15 червня,субота(Чорнушовичі) 18.30

Якимик 20"Пастух 68"Литвин 71"Смолинець 75"---Кондур 53"

Гушак Іван Гушак Роман,Возняк Юрій Василів Орест

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Кузик,Демків.Гунько І.Качмар.Смолинець,Пастух І,Якимик(Литвин 65).Гунько В,Лабіш.Пастух ММ

СТРІЛА:Ярема(Ліпіцький 71").Кулай(Боруцький 62").Пальчинський,корчовський.кульчицький.Шнайдер9Шпортун 70"),Гиванюк,Кащук.Плетеницький,Маршалюк9Давида 83"),Кондур.

Пастух Микола 48"Гунько Ігор 89".Мартиняк Дмитро (42" червона)---Плетенецький Андрій 58"Ярема Андрій 68" Кащук Тарас (42 червона)

ФК"Чишки"---"Золота Липа" Чемеринці 1:2

16 червня,неділя(Чишки) 15.00

Охендушкевич Олег +4"---Мерза Ігор 44"Костів Андрій 45"

Любінець Дмитро Городецький Володимир,Руданецький Зеновій Молочій Мирон

ЧИШКИ:Шевчук,Мех(Радух 65"),Гайян,Охендушкевич,Мисбко,Гаврих,Винницький,Іваник,Дзюб,Химич,Гавриляк.

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В,Петрунько,Стецко,Костів,Матяк,Краєвський І,Шеремета М(Панчишин 46"),Мерза(Грицина 86"),Грендиш(Краєвський А 82"),Шеремета П.

Химич Олександр 8"Дзюб Олег 15"Мисько Назарій 44"Гойян Олег 73"Радух Василь 77"---Краєвський Ігор 75"Магальницький Василь 88"

tr>


ТРЕТЯ ЛІГА.


6 тур

"Лео-Кераміка" Неділиська---ФК"Липники 2:0

09 червня,субота(Неділиська) 17.00

Бакус Богдан 7",Процишин Андрій 70"

Наконечний Андрій Зань Роман,Любінець Дмитро Файда Орест

"Лео-Кераміка":Романович,Гурський,Андрусишин,Сагай,Стефанишин(Бакус М 65"),Бакус Б(.Федчик 87"),Костирка,Процишин,Осірак,Бакус В(Звірко 85"),Гурський.

"Липники":Тургенєв,Лихолат.Білак,Світлик,Лямін,Штокало І(Кравченко 58"),Редов,Максимчук,Ситик,Гладкий(Завійський 62"),Заторський.

Бакус Володимир 39".Костирка Андрій 88"(червона)---Заторський микола 39",Лятчин Андрій 53",Тургенєв Роман 86".

ФК"Запитів"---ФК"Малехів" 0:0

09 червня,неділя(Запитів) 15.00

Яцків Микола Зіньків Микола,Стронцицький Олег Холявко Юрій

"Запитів":Муран,Мацюра(Кокотко 55"),Ясногурський,Гнип,Ткач(Шеретило 89"),Ковалевський А,Коваль Т,Печений,Горін,Звізло(Пецух 46"),Ковалевський Р.

"Малехів":Дзюба,Кулинич,Хмельовський,ММалаховський,Шиц,Михальок,Безкорованний,Гамалій(Меланачук 46"),Пастух(Ваньо 82"),Добрянський,Бігун(Гатунчак 78").

Мацюра Андрій 28",Звізло Тарас 75",Ковалевський Роман 80"---Безкоровайний Станіслав 9",Добрянський Тарас 38",Бігун Роман 47",Шиц Володимир 66".

"Ватра" Пикуловичі---"Золота Липа" Чемеринці 1:2

09 червня,неділя(Пикуловичі) 18.00

Снядецький Богдан 87"-90+2"---Панчишин Ярослав 15",Шеремета Петро +89"

Стронцицький Олег Зіньків Микола,Чцків Микола Холявко Юрій

"Ватра": Ющишин,Щепак,Кекляк.Снядецький,Русиняк,Шалько(Сидорський 46"),Русиняк(Дмитрик 80"),Ющишин В,Федечко,УстяничБарабаш І(Барабаш В 46").

"Золота Липа":Магальницький Б,Магальницький В(Кіндрат 81"),Петрунько,Стецько,Матяк,Краєвський,Кравчишин,Мерза(Грицина 66"),Костів,Шеремета,Грендиш.

Сидорський Ігор 64",Кекляк Тарас 86"---Мерза Ігор 52",Шеремета Петро 89",Матяк Андрій 90+2".

ФК"Рудно"---ФК"Колос" Куровичі 4:0

09 червня,неділя(Рудно) 15.00

Ярема Іван 18"-26",Петрів Павло 21"+27",Сухай Микола 37"---

Наконечний Андрій Козоріз Ігор,Савка Ігор Сидорак Дмитро

"Рудно":Суровецький.Пащак(Ковалик 55"),Берко,Ярема,Мельник,Надипало(Бобеляк 75"),Білик,Петрів,Сухай.Сабадаш.Заблоцький.

"Колос":Шайнер,Дикий(Малик 28"0.Пилипчук,Уніат.Бобків(Ковтига 29"),Бондар,Свистун.Гвоздик(Дітчик 62"),Лунь,Рак,Іваськів.

Петрів Павло 30"---Гвоздик Тарас 10",Шайнер Володиир 26",Дикий Володимир 27",Лунь Тарас 72".

ФК"Чишки"---ФК"Чорнушовичі" 1:1

09 червня,неділя(Чишки) 18.00

Мисько Назарій 48"---Пастух Іван 77"

Савка Ігор Козоріз Ігор,Наконечний Андрій Сидорак Дмитро

"Чишки":Шевчук,Мисько,Кузик,Голіян,Винницький,Гавриляк,Іваник,Охендушкевич(Горняк 80"),Мех,Химич,Гаврих(Радух 77").

"Чорнушовичі":Мазуркевич,Кузик Ю,Пастух,Лабіш,Гунько В,Якимик,Пастух,Смолинець,Качмар,Гунько І,Демків(Кузик Р 54").

---Качмар Іван 20"

"Арсенал" Старе Село---ФК"Оброшин" Оброшино 3:1

09 червня,неділя(Давидів) 18.00

Галичанівський Андрій 19"29",Швець Орест 67"---Верянка Михайло 49"

Коваль Роман Лозинський Мирон,Ковальчук Ігор Мальчицький Володимир

"Арсенал":Гера,Христенко,Бджола,Головатий.Швець,Щур(Рудик 55"),Бойко,Сікач,Сень(Кіча 72"),Галичанівський,Скрильов(Корецький 62").

"Оброшин":Шейгіц,Гнатів,Камінський,Лагола,Верянка,Льода,Заяць,Віщак,Балабух.Політило,Деркач.

Головатий Юрій 7"---Верянка Михайло 5",Лагола Юрій 57".

"Стріла" Лагодів---"Етанол" Підгайчики 1::2

09 червня,неділя(Лагодів) 14.00

Кондур Володимир 75"---Векляк Олександр 28",Романюк Олександр 43"

Ковальчук ігор Лозинський Мирон,Коваль Роман Мальчицький Володимир

"Стріла":Ліпіцький,Тиванюк,Глива,Гаврилишин(Шнайдер 58"),Боруцький(Михалюк 61").Кондур,Кульчицький,Плетеницький,Шпортун(Давида 79"),Маршалюк Б(Маршалюк Д 73"),Кащук(Шимчук 83").

"Етанол":Куць,Шаранюк,Лисован,Векляк,Панасюк,Боднар(Ключковський 89"),Курцев,Стеблін(Каєв 87"),Абовер(Хамів 87"),Мазан(Левків 67"),Романюк.

Шемчук Юрій 85"---Векляк Олександр 30".Курцев Юрій 39".

"Цукровик" Павлів---ФК"Зубра" 4:2

09 червня,неділя(Павлів) 16.00

Гринюх Олег 46",Козира Петро 65"77"88"---Бельз Тарас 61".Бушко Тарас 79"

Тимофеєв Руслан Булик Микола,

"Цукровик":Лаптута,Гринюх,Козира,Возняк,Коцур,Шарко,Василишин О,Грицик,Василин Р,Вілюра,Гнатів

"Зубра":Мазник,Галань,Підвірний І,Підвірний Р,Олесик.Бельз,Палайда.Роман,Кучір.Вінчик,Бушко.

ККоцур Андрій 35".Козира Петро 55"---Палайда Максим 70",Роман Тарас 89".


ТРЕТЯ ЛІГА.


5 тур

"Малехів"---"Лео-Кераміка" Неділиська 4:3

02 червня.неділя

Михалюк Ігор 64"75"Безкоровайний Стас 21"87"---Процишин Андрій 23" Бакус Володимир 27"72"

Тимофеєв Руслан Булик Микола.Гбур Олександр Молочій Мирон

МАЛЕХІВ::Дзюба,Шиц,Хмельовський(Пилюх 42),Пастух,Малаховський,Михалюк,Добрянський(Петришин 76),Бігун,Безкоровайний,Гамалій,Мельничук.

ЛЕО-КЕРАМІКА:Сукмановський,Гурський В,Бакус В,Підзирайло,Гурський А,Процишин,Осірак,Фурта(Костирка Є 80),Костирка А,Андрусишин.Саган.

Малаховський Віктор 32" Хмельовський Юрій 63" Гамалій Олег 72"---Процишин Андрій 53"

"Шляховик" Запитів---"Арсенал" Старе Село 1:0

Пецух Іван 83"---

Булик Микола Гбур Олександр,Тимофеєв Руслан Молочій Мирон

ЗАПИТІВ:Муран,Ткач,Гнип,Мацюра А,Ковалевський А,Ясногурський(Мачіха 70),Коваль,Звізло(Пецух 64),Ковалевський Р.Кокотко,Печений.

АРСЕНАЛ:Гера,,Христенко,Бджола,Рудик(Рупало 65),Головатий,Сень,Щур,Сікач,Бойко,Галичанівський,Скрильов.

Ковалевський Андрій 83"---Бойко Тарас 89.

"Зубра"---"Рудно" 1:7

Бушко Тарас 44"---Сабадаш Максим 11"13"55"83" Білик Ігор 48" Ковалик Олег 67" Петрів Павло 79"

Прокіп Вячеслав Петріца Остап,Ануфрієв Олександр Файда Орест

ЗУБРА:Мазник,Палайда(Галань 12),Смірнов,Коротін,Вінчик,Бушко,Кучер,Партин(Тарнавський 60),Гординський,Сироїд(Бздень 50),Роман.

РУДНО:Суровецький(Назарко 72),Білик(Бобеляк 75),Берко,Кадикало(Ковалик 67).Заблоцький,Мельник,Дунько,Сабадаш,Ярема,Антонів,Петрів.

Галань Марян 47" Мазник Тарас 76"---Сабадаш Максим 7" Мельник Юрій 31"

"Липники"---"Цукровик" Павлів 4:0

Максимчук Андрій 36" 56" Шиян Андрій 55"77"

Ануфрієв Олександр Петріца Остап,Прокіп Вячеслав Файда Орест

ЛИПНИКИ:Лейбюк,Карпишин(Білик 65),Дедов,Середа,Слимак ,Лихолат,Світлик(Завійський 80),Лямин,Шиян,Максимчук,Заторський(Штокало 70).

ЦУКРОВИК:Лаптута,Гриньохю.Василишин О,Вілюра(Сенчук 70),Коцур,Бодняк.Равлик(Брездень 46).Гнатів(Мисюк 65),Грицик,Денькович.Василишин Р.

Дєдов Богдан 50"--- Бодняк Микола 30" Василишин Олег 67"

"Колос" Куровичі---"Стріла" Лагодів 4:0

Ковтика Андрій 20"Іваськів Микола 57"79" Бобків Роман 73"---

Руданецький Зеновій Городецький Володимир,Мелян Степан Мудрій Богдан

КОЛОС:Дичаківський,Дикий,Уніят,Пилипчук(Бобків 60),Малик,Свистун,Ковтика,Рак В,Лунь,Іваськів,Рак Н.

СТРІЛА:Ліпіцький,Маршалок,Корчевський,Пальчинський,Тивонюк,Плетеницький,Джавала,Гаврилишин,Кульчицький,Кащук,Кулай.

Лунь Тарас 22"Свистун Степан 41"Іваськів Микола 47"Уніят Борис 86"---Корчовський Олег 55" 58" Пальчинський Петро 59"60"

"Еталон" Підгайчики---"Чишки" 2:2

Романюк Олександр 62"70"---Мех Ярослав 6"Винницький Юрій 8"

Мелян Степан Городецький Володимир,Руданецький Зеновій Мудрій Богдан

ЕТАНОЛ:Куць,Хомів,,Шаранюк,Векляк,Лисован,Стеблін,Микольців,Боднар,Курцев(Ключковський 62),Абовер,Романюк.

ЧИШКИ:Чорняк,ККузик В,Гошкович,Мисько,Гаврих(ШШевчук 46),Химич,Мех,Охендушкевич,Іваник,Гавриляк(Гайян 46),Винницький.

Боднар Василь 42"Векляк Олександр 53"---Винницький Юрій 55"Мисько Тарас 84"Кузик Василь 90+2"

"Золота Липа" Чемеринці---"Оброшин" Оброшино 4:0

Краєвський Ігор 16" Грендиш Володимир 19"33" Костів Андрій 39"

Гушак Іван Гушак Роман,Кулик Віктор Гураль Орест

ЗОЛОТА ЛИПА:Магальницький Б,Магальницький В(Кіндрат 62),Петрунько(Роса 72),Матяк,Стецко,Мерза,Краєвський І,ККостів,Шеремета,Грендиш,Краєвський А.

ОБРОШИН:Шейгіц,Гнатів,Лапчак,Лагола,Хома,Верянка,Заяць,Балабух,Політило,Деркач,Віщак.

Мерза Ігор 63" ---Лагола Юрій 35" Політило Андріан 56" Лапчак Любомир 85"

"Чорнушовичі"---"Ватра" Пикуловичі 2:3

Пастух Іван 18" Лабіш Олег 71"---Снядецький Богдан 26"Ющишин Василь 40" Барабаш Володимир 90+1"

Кулик Віктор Гушак Роман ,Гушак Іван Гураль Орест

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Пастух,Гунько в,Мартиняк,Кузик Р(Кузик Ю 46),Смолинець,Лабіш,КачмарПастух,Якимик,Гунько І(Мельник 78).

ВАТРА:Тихий,Щепак,Кекляк,Снядецький(Барабаш 65),Сидорський,Русиняк І,Шалько(Барабаш В 58),Русиняк Ю,Ющишин В(Дмитрик 88),Федечко,Устянич.

Кузик Роман 42" Мартиняк Дмитро 76" ---Русиняк Юрій 15" Русиняк Ігор 17"


ТРЕТЯ ЛІГА.


4 тур

ФК"Рудно"-ФК"Липники" 3:0

26 травня,неділя(Рудно) 18.00

Петрів Павло 10" Сенишин Юрій 44" Бобеляк Олег 86"---

Голубець Михайло Босий Михайло,Савка Ігор Семак Степан

РУДНО:Суровецький,Пащак(Білик 54),Берко,Ярема,Антонів,Мельник,Сабадаш(Панчоха 89),Петрів(Бобиляк 84),Ковалик.Сенишин,Дунько.

ЛИПНИКИ:Тургенєв,Середа.Гладкий(Завійський 43),Максимчук(Лихолат 46),Дьора(Резбаєв 67),Кравченко(Торба 46),Заторський,Лямин,Світлик(Дідик 72),Карпишин,Дедов.

Сабадаш Максим 34"---Світлик Остап 23" Завійський Назар 82"

ФК"Оброшин" Оброшино---ФК"Чорнушовичі" 1:4

26 травня,неділя(Оброшино) 15.00

Гнатів Володимир 75"---Качмар Іван 6" Пастух Максим +58"+63"70"

Савка Ігор Босий Михайло,Голубець Юрій Семак Степан

ОБРОШИНО:Шейгіц,Гнатів,Лапчак,Віщак,Лагола,Хома,Варянка(Дзюпин 68),Опришко,Заяць(Кльофа 65),Балабух,Янішевський(Деркач 75).

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Кузик Р(Мельник 78),Смолинець,Пастух М,Гунько В,Якимик,Пастух І,Мартиняк,Качмар,Демків,Гунько І.

Балабух Іван 70"---

"Ватра" Пикуловичі---"Еталон" Підгайчики 0:2

26 травня,неділя(Пикуловичі) 15.00

---Лівків Роман 16" Хаєв Кирил 65"

Любінець Дмитро Рутар Тарас,Роля Максим Тищенко Анатолій

ВАТРА:Тихий(Криштанович 64),Щепак(Матківський 72),Кекляк,Снядецький(Дмитрик 69),Мисько,Русиняк Ю,Шалько,Русиняк І,Устянич,Федечко.Барабаш(Сидорський 55).

ЕТАЛОН:Лисован,Шаранюк.Карабин,Векляк(Пахолок 86),Хомів,Стеблін,Микольців,Левків,Боднар(Ключковський 86),Романюк(Хаєв 64),Абовер(Анісін 55).

Шалько Богдан 28"Русиняк Ігор 62"---Шаранюк Андрій 27"Хомів Андрій 75"

ФК"Чишки"---ФК"Колос" Куровичі 0:2

26 травня,неділя(Чишки) 18.00

---Бобків Роман 81" Іваськів Микола 90+2"

Роля Максим Рутар Тарас,Любінець Дмитро Тищенко Анатолій

ЧИШКИ:Чорняк(Шевчук 46),Мисько Т,Гаврих,Химич,Мех,Охендушкевич.Іваник,Голіян,Мисько Н,Гавриляк(Кузик 86),Винницький.

КОЛОС:Шайнер,Дикий,Пилипчук,Боднар,Уніят.Малик(Бобків 750,Ковтика,Лунь(Рак Н 40),Рак В,Свистун.Іваськів.

Гаврих роман 65" ---Уніат Борис 65"

"Стріла" Лагодів---ФК"Зубра" 4:1

26 травня,неділя(Лагодів) 15.00

Пальчинський Павло 52" Кульчицький Іван 12"20" Давида Володимир 60"---Роман Тарас 39"

Зань Роман Ануфрієв Олександр,Савка Михайло Василів Орест

СТРІЛА:Ліпіцький,Тивонюк,Пальчинський,Джавала,Маршалок Б(Маршалок Д 75),Плетеницький,Кульчицький,Гаврилишин(Шнайдер 70),Кащук,Кулай(Давида 46),Корчовський.

ЗУБРА:Галань,Гординський,Бушко,Кучер(Тарнавський 60),Палайда,Смірнов,Роман,Партин(Бельз 75),Кухарик,Вінчик,Сироїд(Ковальчук 60).

Пальчинський Павло 77"---

"Арсенал" Старе Село---"Золота Липа" Чемеринці 4:1

26 травня,неділя(Старе Село) 18.00

Бойко 15",Галичанывський 16"36",Щур 58" ---Магальницький 33"

Савка Михайло Ануфрієв Олександр,Зань Роман Василв Орест

"Арсенал":Гера,Христенко,Бджола,Головатий(Корецький 84"),Рудик,Сень,Швець(Закалюжний 46"),Щур,Сікач(Милян 90"),Бобко(Кравців 77"),Галичанівський.

"Золота липа":Магальницький Б,Грицина,Петрунько,Роса.Магальницький В,Краєвський І,Матяк.Грендиш І(Костів 80"),Шеремета,Грендиш В,Краєвський А.

Рупало 85"---Стецько 87"

"Лео-Кераміка" Неділиська---ФК"Запитів" 2:2

26 травня,неділя(Неділиська) 14.00

Бакус Богдан 46" Бакус Володимир 52"---Галілей Тарас 17" Ковалевський Роман 32"

Гушак Іван Гушак Роман,Мелян Степан Файда Орест

ЛЕО-КЕРАМІКА:Сукмоновський,Андрусишин(Костирка А 46),Гурський В(Звірко 65),Гурський А,Саган,Фурта,Гошовський(Осірак 46),Процишин,Підзирайло.Бакус б(Стефанишин 80),Бакус В.

ЗАПИТІВ:Муран(Звізло 65),Задорожний,Ковалевський Р,Назаренко,Ясногурський,Мацюра А(Кокотко 46),Горін(Олексів 46),Галілей,Коваль.

Фурта Дмитро 28" Бакус Володимир 49" ---Мацюра Максим 37" Ковалевський Роман 80"

"Цукровик" Павлів--"Малехів" 7:0

16 червня,неділя 16.00

Козира Петро 2" Козира Володимир 19"55" Шарко Віталій 26"45" Вілюра Тарас 30" Гнатів Олег 38"---

Чоп Степан Пятков Роман,Гбур Олександр Кузнецов Богдан

ЦУКРОВИК:Лаптута,Боняк(Мисюк 76),Козира П(Сенчук 70),Грцик,Коцур,Шарко(Василишин Р 46),Козира В(Брездень 60),Гриньох,Денькевич,Василишин О(Гнатів 36),Вілюра.

МАЛЕХІВ:Дзюба,Малаховський,Михалюк,Безкоровайний(Мельничук 65),Кулинич,Петришин(Походенько 46),Хмельовський,Пастух(Ваньо 60),Гамалій,Матюк.Шиц.

--- Хмельовецький Юрій 37" Кулинич Павло 47"


ТРЕТЯ ЛІГА.


3 тур

"Лео-Кераміка" Неділиська---"Арсенал" Старе Село 1:1

19 травня,неділя 15.00

Бакус 31"---Бджола 67"

Зань Роман Любінець Дмитро,Закалюжний Володимир Мальчицький Володимир

"Лео-Кераміка":Сукмановський,Андрусишин,Гурський В,Гурський А,Фурта,Стефанишин(Звірка 60"),Підзирайло,Процин,Бакус В,Бакус Б(Бакус М 82").

"Арсенал":Гера,Христенко,Рудик(Рупало 46"),Швець(Корецький 73"),Головатий,Щур(Милян 75"),Кравців(Швець 46"),Галичанівський,Сень(Бджола 46"),Бойко,Сікач

Гурський 20"

ФК"Чорнушовичі"---"Золота липа" Чемеринці 2:0

19 травня,неділя 18.00

Пастух 20" Якимик 26"

Закалюжний Володимир Любінець Дмитро,Зань Роман Мальчицький Володимир

"Чорнушовичі":Мазуркевич,Гулько,Смолинець,Якимик,Пастух,Качмар,Гунько,Демків,Мартиняк(Мельник 79),Литвин,Пастух.

"Золота липа":Магальницький Б,Шеремета(Краєвський 66"),Мерза(Панчишин 65"),Краєвський І,Матяк(Стецко 54"),Роса,Магальницький В(Кіндрат 63"),Петрунько(Грендиш М 88"),Костів,Грендиш В,Грендиш І.

Качмар 23"Гунько 86"

ФК"Колос" Куровичі---"Ватра" Пикуловичі 3:0

19 травня,неділя 17.00

Ковальський 38"Рак Н.68"76"

Ануфрієв Олександр Рутар Тарас,Гураль Орест Біян Іван

"Колос":Дичаківський,Дикий(Рак Н. 46),Уніат,Пилипчук,Боднар,Гвоздик,Свистун,Ковальський.Лунь,Іваськів(Баб`як 77"),Рак В(Бобків 80").

"Ватра":Криштанович,Щепан,Кекляк,Ющишин М(Барабаш 61""),Русинчк І,Шалько,Русиняк Ю.Ющишин В,Федечко(Місько Ю 76"),Дмитрик(Місько С 28"),Устянич./p>

Гвоздик 70" Іваськів 73"---Кекляк 22"(Ющишин Василь 60",червона).

"Еталон" Підгайчики---ФК"Оброшин" Оброшино 2:3

19 травня,неділя 15.00

Романюк 20"55"---Балабух 7"Опришко 25"45"80"

Гураль Орест Рутар Тарас,Ануфрієв Олександр Біян Іван

"Еталон":Куць,Шаранюк,Карабін(Левків 46"),Векляк(Хомів 61"),Лисован,Кютис(Похолок 46"),Бондар,Анісін(Хаєв 28"),Микольців (Ключковський 75"),Мазан,Романюк.

"Оброшин":Шейгіц,Льода,Лагола,Вер`янка,Дзюпин,Заяць.Опришко,Гончар,Янішевський,Гнатів,Балабух.

Микольців 20"Шаранюк 55"---Гнатів 69",Балабух 70"

ФК"Липники"---"Стріла" Лагодів 3:1

19 травня,неділя 15.00

Лямин 35"Дзюра 46"Заторський 90"---Гиванюк 58"

Козоріз Ігор Кіт Іван,Стронцицький Олег Бурмістров Генадій

"Липники":Слимак,Карпишин(Кравченко 80"),Дедов,Середа,Білик(Гадкий 67"),Лихолит(Завійський 76"),Лямин,Заторський,Світлик,Жилін,Дзюра(Максимчук 58").

"Стріла":Ліпіцький,Смірнов(Шнайдер 46"),Гиванюк,Кульчицький,Пальчицький(Шпортун 46"),Маршалюк,Джавала(Боруцький 58"),Плетиницький,Кащук(Шимчук 78"),Михалюк(Кулай 73"),Кондур

Заторський 37"Лямин 68"---Кондур 45,Маршалюк 70"

ФК"Зубра"--ФК"Чишки" 1:2

19 травня,неділя 18.00

Тарнавський 89"---Іваник 33"Винницький 51"

Стронцицький Олег Кіт Іван,,Козоріз Ігор Бурмістров Генадій

"Зубра":Мазник,Роман,Вінчик,Кучер,Палайда,Партин,Гординський,Смірнов(Тарнавський Т 46"),Ковальчук(Бельз 67"),Підгірний,Борис.

"Чишки":Чорняк,Мисько М,Гаврих,,Химич,Мех Шевчук 79"),Охендушкевич(Гошкович 83"),Іваник,Голіян,Винницький,Гавриляк(Музика 46"),Мисько Н.

Полайда 37",Підвірний 49"---Химич 56",Гавриляк 76

ФК"Малехів"--ФК"Рудно" 3:1

19 травня,неділя 15.00

Кушнір Павло 57" Михалюк Ігор 73"Мельничук Володимир 79"---Антонів Олег 8"

Тимофеєв Руслан Гбур Олександр,Булик Микола Сидорак Дмитро

МАЛЕХІВ:Дзьоба,Шиц,Корчевський,Пастух,Малаховський,Добрянський,Михалюк,Бігун(Хмельовський 58),Кулинич,Мельничук(Ваньо 88),Петришин.

РУДНО:Суровецький,Пащак,Берко,Турчин,Білик,Антонів,Мельник,Заблоцький(Панчоха 73),Сухий,Петрів,Кадикало(Ковалик 63)

Добранський Тарас 4"---Пащук Тарас 68"

ФК"Запитів"---"Цукровик" Павлів 1:6

19 травня,неділя 18.00

Мацюра Андрій 42"---Козира Володимир 14"20"+22"78" Гриньох Олег 52"

Булик Микола Гбур Олександр,Тимофеєв Руслан Сидорак Дмитро

ЗАПИТІВ:Муран,Ясногурський,Коваль Т,Шерстило(Дідух 70),Пецух(Олексів 52),Ковалевський А,Мацюра А,Мацюра М(Мачіха 20),Горін,Кокотко,Печений.

ПАВЛІВ:Лаптута,Вілюра(Бушко 78),Денькович,Гриник,Козира В,Гриньох,Брездень,Коцур,Бодняк,Гнатів,Равлик(Мисик 69).

Мачіха Роман 21---


ТРЕТЯ ЛІГА.


2 тур

Фк"Запитів"-ФК"Рудно" 1:1

12 травня,неділя(Запитів) 14.00

Ковалевський Андрій 27"---Антонів Олег 83"

Гудзь Ігор Давлятчин Роман,Яцків Микола Тищенко Анатолій

ЗАПИТІВ:Намисний(Мачіха 46),Дідух(Кокотко35),Горін І(Печений 46),Звізло,Ковалевський А,Мацюра М,Мацюра А(Бойко 52),Перепиляця(Лупак 83),Шеретило,Коваль,Ясногурський(Горін В 71).

РУДНО:Назарко,Пащак,Мельник,Білик,Турчин,Ковалик,Антонів,Дунько,Петрів,Бутрин(Панькевич 75),Панчоха.

Дідух Богдан 34" Звізло Тарас 54"---Антонів Олег 36"

""Ватра" Пикуловичі-ФК"Зубра" 2:1

12 травня,неділя(Пикуловичі) 17.00

Устянич 49"+76"---Роман 90+2" Яцків Микола Давлятчин Роман,Гудзь Ігор Тищенко Анатолій

Ватра":Криштанович,Місько(Ющишин М 46"),Русиняк Ю,Ющишин В.,Шалько,Некляк,Щепан,Сидорський,Русиняк І,Устянич,Федечко(Місько Ю 84").

"Зубра":Мазник,Смирнов,Папанда,Підгірний,Кучер,Федор,Гординок,ГГамань,Бельц(Коротін 82"),Вінчик,Роман.

---Галань 64",75"

ФК"Чишки"-ФК"Липники" 4:1

12 травня,неділя(Чишки) 15.00

Кузик Василь 19" Іваник Олег 40" Винницький Юрій 43" Гавриляк Ігор 58"---Максимчук Андрій 9"

Зань Роман Гушак Роман,Гушак Іван Шумський Богдан

ЧИШКИ:Чорняк,Винницький,Гавриляк(Музика 68),Гойян,Іваник,Охендушкевич,Мех,Кузик,Химич,Гаврих(Гойкович 77),Мисько.

ЛИПНИКИ:Слимак,Середа,Дедов,Гладкий,Завійський(Черепаха 75),Лихолат(Резбаєв 79),Лямин,Заторський(Максимчук 46),Білик,Шиян,Карпишин.

---Дєдов Богдан 24" Середа Василь 39"

"Арсенал" Старе село-ФК"Чорнушовичі" Чорнушовичі 2:0

12 травня,неділя(Старе село) 18.00

Галичанівський Андрій 11"Швець Тарас 7!"---

Гушак Іван Гушак Роман,Зань Роман Шумський Богдан

АРСЕНАЛ:Гера,Корецький(Кравців 65),Христенко,Головатий,Швець,Сень,ЩЩур(Милян 76),НГаличанівський,Сікач,Кіча(Рупало 46),Скрильов(Швець 40).

ЧОРНУШОВИЧІ:Мазуркевич,Демків,Гунько І,Смолинець,Качмар,Пастух І,Пастух М,Якимик(Лабіш 80),Головчак,Кузик Р(Мартиняк 60),Гунько В.

Галичанівський Андрій 35" ---Гунько Ігор 59"

"Золота липа" Чемеринці-"Еталон" Підгайчики 7:1

12 травеня,неділя(Чемеринці) 15.00

Матяк 12",Краєвський 38"80",Шеремета М.,43"47",Шеремета П 67",73"---Романюк 83"

Кулик Віктор Кметь Павло,Мазій Степан Василів Орест

"Золота липа":Магальницький(Булка 47"),Костів,Петрунько(Москвяк 67"),Магальницький Василь,Роса(Краєвський А 50"),Шеремета М.(Панчишин 55"),Краєвський І.,Матяк(Грицина 65"),Мерза,Шеремета П.(Бляхарський 76"),Грендиш.

"Еталон":Рибак,Шаланюк,Канів(Коцьолок 73"),Пахолок,Боянівський((Лисоваш 30"),Анісін(Ключковський 46"),Ковалик,Левків(Каєв 46"),Микольців,Яйко(Василик 81"),Романюк.

Петрунько 43"---

"Стріла"Лагодів-ФК"Малехів" 0:0

Мазій Степан Кметь Павло,Кулик Віктор Василів Орест

"Стріла":Ліпіцький,Шнайдер(Корчовський 55"),Смірнов,Глива,Кульчицький,Гиванюк,Джавала,Колцун(Пальчицький 46"),Давида,Кондур,Плетеницький(Маршалок 75").

МАЛЕХІВ:Дзюба,Шиц,Хмельовський,Корчеський,Добрянський,Безкоровайний,Кулинич,Бігун(Татунчак 66"),Малаховський,Кулик(Петришин 59"),Гамалій(Ваньо 70").

Давида Володимир 60" Кондур Володимир 60"---

"Цукровик" Павлів-"Лео-Кераміка" Неділиська 4:1

Козира 12"55"57",Ширко 18"---Апдрусишин 82"

Тимофеєв Руслан Булик Микола,Глобіз Ігор Кузнецов Богдан

"Цукровик":Лаптута,Равлик,Василишин,Грицик(Мисак 79"),Денькович,Боднак,Козира,Вілюра,Василишин О(Брежет 50"),Коцур,Ширко(Бусько 85")

"Лео-Кераміка":Сукмановський,Гурський,Андрусишин,,Саган,Гурський(Бакус М.82"),Фурта,Пілзирайло,Процишин,Острах(Костирка Є 60"),Костирка А,,Бакус В

Коцур Андрій 41"

ФК"Оброшин" Оброшино-ФК"Колос" Куровичі 2:2

12 травня,неділя(Оброшино) 18.00

Опришко 9" Гнатів 20"- Гвоздик 70"

Кремса Руслан Ковальчук Ігор,Возняк Юрій Мудрий Богдан

"Оброшино":Шейгіц,Хома,Опришко,Заяць,Лагола,Гнатів,Віщак,Вознякевич,Камінський,Верянка,Пшик.

"Колос":Дітчик,Дикий,Уніат,Пилипчук,Ковальський,Гвоздик,Свистун,Лунь,Іваськів,Рак Н.,Рак В.

---Ковальський 27"


ТРЕТЯ ЛІГА.


1 тур

ФК"Колос" Куровичі-"Золота липа" Чемеринці 2:1

7 травня,вівторок(Куровичі) 16.00

Іваськів Микола 24"77"---Грендиш Володимир 42"

Грева Петро Любінець Дмитро,Мелян Степан Мудрий Богдан

"Колос":Дичаківський,Дикий(Бабяк 66"),Уніят,Боднар(Малик 39"),Пилипчук,Свистун,Гвоздик,Рак Н(Дітчик 88").,Рак В.,Лунь(Ковтика 46"),Іваськів.

"Золота Липа":Булка,Магальницький(Кіндрат 60"),Петрунько,Грицина,Костів(Стецко 68")Москвяк.Грендиш,Краєвський І(Панчишин 72"),Матяк,Шеремета П.(Шеремета М 46"),Грендиш(Краєвський А 78")

Боднар 37",Гвоздик 41",Малик 70",Дичаківський 90+1---Магальницький 5",Грендиш В 5",Грендиш І 60", Грендиш Ігор 60"

"Еталон" Підгайчики --ФК"Чорнушовичі" Чорнушовичі 3:2

7 травня,вівторок(Куровичі) 18.00

Романюк 7"52",Левків 75"---Пастух 40"+87"

Мелян Степан Любінець Дмитро,Грева Петро Мудрий Богдан

"Еталон":Кекляк,Шаранюк,Хомів,Лисовяк(Кнючковський 60"),Пахолюк,Анісін(Каєв 46"),Ковалик,Котис,Боднар,Романюк(Яйко 85"),Малюк(Левків 57")

ФК"Чорнушовичі":Мазуркевич,Гунько,Кузик Ю,Демків(Кузик Р 46"),Скопинець,Литвин,Пастух,Пабіж(Намасний 46")

Романюк 42",Котис 59"

ФК"Малехів"---ФК"Чишки" 1:1

9 травня,четвер(Малехів) 15.30

Безкоровайний 13"---Музика 28"

Гушак Іван Гушак Роман,Пелих Степан Молочій Мирон

ФК"Малехів"!:Дзюба,Шиц,Хмельовський(Пастух 70"),Корчевський,Михалюк,Безкоровайний,Кулинич,Бігун(Пилюх 80"),Гамалій,Малаховський,Котришин((Кулик 60").

ФК"Чишки":Чорнок(Шевчук 46"),Мех.Музика(Кузик 55"),Гавриляк,Іваник,Винницький.Мисько,Гаврих,Химич.

Мисько 53",Кузик 74",Винницький 86".

ФК"Запитів"-"Стріла" Лагодів 0:1

9 травня,четвер(Запитів)18.00

Кульчицький 90+2

Пелих Степан Гушак Роман,Гушак Іван Молочій Мирон

"Запитів":Назаркевич,Мацюра В.,Бойко,Ковалевський.Коваль(Горін В.85),Горін І(Шерстньо 80").Перепелиця(Мацюра А.46"),Печений,Ясногурський,Копитко,Пецак(Звізьо 46")

"Стріла":Ліпіцький,Пальчицький Петро Р.,Пальчицький Петро П(Мельник 85"),Кульчицький,Гаврилишин(Шнайдер 80"),Кулай,Боруцький,Смірнов,Корчевський,Гиванюк(Мартиняк 46"),Кащук.

Звізло 83"---Кулай Тарас 12" 61"

ФК"Зубра" Зубра-ФК"Оброшин" Оброшино 0:1

9 травня,четвер(Зубра) 15.00

---Гнатів 89"

Мазій Степан Семенів Віталій,Стаднійчук Антон Холявко Юрій

"Зубра":Мазник,Патайда,Ковальчук(Гарпевський 64),Бушко(Борис72"),Кучер,Роман,Вінчик(Бздель 77"),Смірнов,Підгірний,Гординський(Гасань67"),Партин.

"Оброшино":Пшик,Шейгіц,Хома,Опришко(Деркач 86"),Заяць,Лагола(Політило 77"),ГГнатів,БалабухВарянка,Камінський(Віщак 64"),Ланчак.

Палайда 44",Партин 80"---Верянка 16",Балабух 23",Опришко 26",Віщак 90" (Балабух 2 попередження 38").

"Ватра" Пикуловичі---ФК"Липники" 0:2

16 червня((Липники)

---Світлик Остап 23,Лихолат Богдан 43.

Руданецький Зеновій Коваль Роман,Городецький Володимир Молочій Мирон

ВАТРА:Ющишин М,Щепан,Кекляк,Снядецький,Сидорський,Русиняк І,Шалько,Барабаш(Барабаш І 24),Ющишин В,Федечко,Устянич.

ЛИПНИКИ:Тургенєв,Дедов,Завійський,Світлик,Сенда,Білик,Дзюра,Гладкий,Хаторський(Кравченко 80),Лихолат,Лячин.

Кекляк Тарас 87---Глдкий Павло 72,Заторський Микола 74,Лихолат Богдан 83,Дедов Богдан 90+2

"Лео-Кераміка" Неділиська-ФК"Рудно 2:2

9 травня,четвер(Неділиська)16.00

Процишин 86",Підзирайло 88"---Сабадаш 39"61"

Коваль Роман Возняк Юрій,Кулик Віктор Файда Орест

"Лео-Кераміка":Сукмановський,Гурський В.,Андрусишин,Стмак,Гурський А.(Костирко 64"),Звірко,Процишин,Підзирайло,Стефанишин,Бакус(Бедлик 52"),Острак.

"Ватра":Суровецький,Пащак,,Білик,Мельник(Когуташин 78"),Ярема,Забицький.Кадинало,Антонів(Бобиляк 70"),Сабадаш.Петрів,Сухий(Синишин 55")

Підзирайло 50"Процишин 75"---Ярема 59",(червона:Сабадаш 75")

"Цукровик" Павлів--"Арсенал" Старе село 4:2

9 травня,четвер(Павлів) 16.00

Козира Володимир 19" Бодняк Микола 29"Шарко Віталій 45"55"---Щур Роман 54" Скрильов Василь 66"

Яцків Микола Притула Олег,Гудзь Ігор Кузнецов Богдан

ПАВЛІВ:Лаптута,Шарко,Денькович,Вілюра(Мисик 74),Равлик,Гриник,Бодняк,Коцур,Козира В,Василишин О(Брездень 89),Василишин Р.

АРСЕНАЛ:Гера,Рудик,Швець,Головатий,Щур,Сікач(Корецький 68),Сень,Галичанівський,Бойко,Кіча,Скрильов.

Василишин Роман 53" Козира Володимир 88"---Бойко Тарас 36"62" Рудик Віталій 42"74" Головатий Юрій 80" Сень Олег 83"