Прем`єр-Ліга

Третій тур

27 квітня - неділя

"Авангард"Жидачів - "Погонь"Львів

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Руслан Панас, Юрій Кравченко

Делегат ФФЛ: Андрій Валенко

ФК"Лапаївка" - ФК"Острів" Ч.Острів

Арбітр:Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Юрій Олійник

Делегат ФФЛ: Михайло Сидор

"Гірник"Соснівка - ФК"Миколаїв"

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Володимир Лозинський

Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ:

ФК"Самбір" - "Гірник"Новояворівськ

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Ярослав Грисьо

Перша Ліга

Перший тур

Група "А"

27 квітня - неділя

"Сокіл" В.Глібовичі-ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

ФК "Яричів"Н.Яричів - "Енергетик"Добротвір

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Іван Томків, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

"Спиртовик"Лопатин-"Богун"Броди

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Максим Роля, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

"Галичина"Бібрка - ФСК"Вугільник"Гірник

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Роман Зань

"Думна"Ременів - ФК"Добросин"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ:

Перша Ліга

Група "Б"

Перший тур

27 квітня - неділя

ФК "Ходорів" - ФСК "Яворів"

ФОК"Городок"-"Нафтовик"Борислав

СК"Східниця" - ФК"Бори"Бориничі

Друга ліга

Перший тур

Група "А"

27 квітня - неділя

"Галичина"Дорошів - "Збиранка"Грибовичі

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Олег Притула, Микола Зіньків

Делегат ФФЛ: Роман Покора

"Стандарт"Артасів - ФК"Рата" В.Мости

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Юрій Возняк, Володимир Болізюк

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

СФК"Муроване" - ФК "Рудно"

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Василь Притула, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

"Сокіл" Ямпіль - "Старт" Батятичі

Арбітр: Ігор Гудзь

Асистенти арбітра: Максим Босий, Дмитро Любінець

Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

"Нива" Дубляни - "Сокіл" Р.Руське

Арбітр: Степан Мелян

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Ігор Процик

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Друга ліга

Перший тур

Група "Б"

27 квітня - неділя

"Юність"В.Білка - "Верховина"З.Вода

Арбітр: Віктор Кулик

Асистенти арбітра: Роман Гушак, Іван Гушак

Делегат ФФЛ: Орест Гураль

ФК"Щирець" - "Сокіл" Сокільники

Арбітр: Василь Івасяк

Асистенти арбітра: Данило Кусень, Юрій Біян

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

"Арсенал" Ст.Село - "Гетьман" Щирець

Арбітр: Олег Стронціцький

Асистенти арбітра: Роман Піпа, Роман Коваль

Делегат ФФЛ: Володимир Мальчицький

МКСК "Дністер" Розвадів - "Карпати" Ст.Село