Результати матчів. Першість Львівської області.

Юнацькі склади

Перша ліга. Група "А"

Девятий тур

29 червня - неділя

"Думна" Ременів - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця1:0

Арбітр:Тетяна Гринишена

Асистенти арбітра:Василь Верблянський, Василь Файда

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Стасишин Юрій, 50

"Думна" Ременів: Штибель Віталій; Ковалишин Степан; Кіпріанов Філіп; Лизун Дмитро; Гупало Сергій; Стасишин Юрій; Кокотко Борис (Дедик Володимир, 79); Гринчишин Ростислав; Цвик Володимир; Чериба Сергій (Іващишин Роман, 69); Дедик Назар (Войтків Роман, 71)

Запасні: Гнатів Юрій; Будункевич Ігор; Павлусь Назар

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав; Гумен Андрій; Мулька Ігор; Любачевський Андрій; Залога Назар (Залуцький Станіслав, 52); Варениця Назарій; Музика Віталій; Павлюк Максим; Залога Андрій; Бобровський Микола

Запасні: Рибай Роман

Попередження: Варениця Назарій, 21; Павлюк Максим, 56

ФК "Добросин" - "Галичина" Бібрка3:0,1:3

Арбітр: Андрій Онишків

Асистенти арбітра:Микола Зіньків, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Ігор Кульчицький

Голи: 1:0 - Хилинський Павло, 45; 2:0 - Солтис Олексій, 50; 3:0 - Савка Назар, 54

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій (Волощук Роман, 66); Іващенко Павло; Міськевич Михайло (Кріп Євген, 69); Марушко Олег; Савка Назар (Гадьо Олег, 74); Марушко Андрій; Хилинський Павло (Модний Віталій, 72); Хилинський Маркіян; Павлишин Олександр (Солтис Олексій, 34)

Запасні: Холод Маркіян; Жигало Андрій

"Галичина": Худа Богдан-Назар; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Осташевський Андрій (Колтун Роман, 26); Працьовитий Олег; Сегін Валентин (Іванців Роман, 48); Смик Денис; Пискір Ярослав; Лаба Остап (Тимків Дем`ян, 66); Кобрин Віталій; Мурський Богдан

Попередження: Савка Назар, 42

"Богун" Броди - ФК "Яричів" Н.Яричів 5:0

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: 1:0 - Капустинський Юрій, 26; 2:0 - Капустинський Юрій, 30; 3:0 - Тис Володимир (автогол), 34; 4:0 - Рябий Ігор, 48; 4:1 - Куртяк Володимир, 49; 5:1 - Капустинський Юрій, 54; 6:1 - Семенюк Орест, 55; 7:1 - Семенюк Орест, 56; 8:1 - Яремчук Ростислав, 62; 9:1 - Капустинський Юрій, 64; 10:1 - Капустинський Юрій, 65; 11:1 - Яремчук Ростислав, 67; 12:1 - Власік Олег, 71; 13:1 - Власік Олег, 74; 13:2 - Куртяк Володимир, 75; 14:2 - Паньковецький Назар, 78

"Богун": Паньковецький Назар; Гаврилюк Олександр; Рябий Ігор; Яремчук Ростислав (Куртяк Володимир, 72); Бенедик Роман; Власік Олег; Новіцький Андрій; Семенюк Орест; Капустинський Юрій; Філіпов Борис; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Яцишин Денис; Омелянчук Юрій; Жарківський Сергій; Демчук Михайло; Біда Дмитро

ФК "Яричів": Бень Богдан; Мельник Руслан; Вишневський Василь; Куртяк Володимир; Поронюк Назарій; Ярош Дмитро; Мищишин Роман; Миколайчук Богдан; Абрашкін Назарій; Тис Володимир; Капустяк Роман

"Вугільник" Гірник - "Спиртовик" Лопатин0:0,1:2

Арбітр:Ігор Гудзь

Асистенти арбітра:Олександр Кальонов, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Олександр Бриндза

"Вугільник": Жабін Олег; Ревич Ігор; Костолович Андрій; Магола Іван; Дроботей Максим; Прашур Володимир; Зінчук Віталій (Михайлюсь Віталій, 67); Пікулецький Віталій; Цьмух В`ячеслав (Кравчук Віталій, 56); Болотний Петро; Кінах Володимир

Запасні: Михайлевський Назарій

"Спиртовик": Базилевич Андрій; Костюк Валентин (Онищук Дмитро, 41); Харченко Юрій; Кулич Іван; Стасюк Павло; Сипало Андрій; Новотній Іван; Михальчук Степан; Білик Андрій; Іванець Сергій; Гречаник Дмитро

Запасні: Макуха Артур

Восьмий тур

22 червня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Енергетик" Добротвір 0:1

Арбітр:Богдан Горошко

Асистенти арбітра:Микола Яцків, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

Гол: 0:1 - Кадай Ярослав, 48

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав (Ференц Ярослав, 15); Гумен Андрій; Мулька Ігор; Залога Назар; Хомченко Богдан (Павлюк Максим, 72); Сергієнко Станіслав; Залуцький Станіслав; Вайнштейн Володимир; Варениця Назарій; Музика Віталій

Запасні: Кріль Василь-Ростислав; Бобровський Микола

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Зуб Олег; Яцик Микола; Лотошинський Олег; Маляр Ярослав (Заборовський Роман, 71); Симонович Тарас; Кадай Ярослав (Гаденюк Дмитро, 72); Новак Станіслав; Остапенко Ілларіон; Наконечний Назарій; Глушко Андрій

Запасні: Сочко Юрій; Рищак Андрій; Литвин Роман; Слівінський Максим; Лепкий Богдан

Попередження: Ференц Ярослав, 33; Зуб Олег, 61; Мулька Ігор, 77

"Сокіл" В.Глібовичі - "Богун" Броди1:2

Арбітр:Ігор Козоріз

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний, Віктор Кулик

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 0:1 - Маркопольський Мар`ян - з пенальті, 10; 1:1 - Легедзевич Олег, 40; 1:2 - Яцишин Денис, 43

"Сокіл": Цап Назар; Мачуга Володимир; Костів Максим (Дегнерис Віталій, 72); Шлиян Андрій; Водзянський Іван; Івашків Мар`ян (Штигар Богдан, 58); Даньчишин Ростислав; Заставний Богдан (Сенчишин Назар, 60); Курдина Андрій (Колтун Андрій, 64); Курдина Артур; Легедзевич Олег

"Богун": Паньковецький Назар; Гаврилюк Олександр; Маркопольський Мар`ян; Яремчук Ростислав; Жарківський Сергій; Власік Олег; Філіпов Борис (Семенюк Орест, 60); Яцишин Денис; Капустинський Юрій; Біжецький Олег; Штелиха Іван

Запасні: Біда Дмитро; Новіцький Андрій; Омелянчук Юрій

Попередження: Біжецький Олег; Цап Назар, 10; Філіпов Борис, 33; Даньчишин Ростислав, 35; Жарківський Сергій, 80; Легедзевич Олег, 82. Вилучення: Біжецький Олег, 80

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Вугільник" Гірник1:5,0:3

Арбітр:Данило Кусень

Асистенти арбітра:Юрій Суряк, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Кінах Володимир, 22; 0:2 - Цьмух В`ячеслав, 24; 0:3 - Кінах Володимир, 39; 0:4 - Ревич Ігор, 63; 0:5 - Пікулецький Віталій, 65; 1:5 - Дякович Юрій, 66

ФК "Яричів": Тис Володимир; Бира Роман; Ящишин Руслан; Юрін Василь; Поронюк Назарій; Абрашкін Назарій; Приписюк Олег (Дякович Юрій, 41); Ярош Дмитро; Мищишин Руслан; Лендел Роман; Сабадаш Ростислав

Запасні: Сас Юрій; Возняк Владислав; Миколайчук Богдан; Капустяк Роман; Турчак Андрій; Новицький Ігор

"Вугільник": Жабін Олег; Магола Іван; Дроботей Максим; Костолович Андрій; Ревич Ігор; Пікулецький Віталій; Прашур Володимир; Зінчук Віталій; Цьмух В`ячеслав; Кінах Володимир; Болотний Петро

Попередження: Дякович Юрій, 70

"Спиртовик" Лопатин - ФК "Добросин"2:2,0:2

Арбітр:Юрій Кравченко

Асистенти арбітра:Андрій Карімов, Юрій Возняк

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 0:1 - Хилинський Павло, 35; 1:1 - Білик Андрій, 40; 2:1 - Судомляк Руслан, 52; 2:2 - Іващенко Павло, 68

"Спиртовик": Зайцев Сергій; Костюк Валентин; Харченко Юрій; Стасюк Павло; Білик Андрій; Сипало Андрій; Кулич Іван; Іванець Сергій; Судомляк Руслан; Юрків Андрій (Гречаник Дмитро, 57); Шеремета Павло (Горпинюк Андрій, 69)

Запасні: Макарчук Юрій; Макуха Артур; Онищук Дмитро; Харків Ігор

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій; Іващенко Павло; Міськевич Михайло; Марушко Андрій; Марушко Олег; Модний Віталій; Хилинський Маркіян; Хилинський Павло; Павлишин Олександр (Волощук Роман, 62)

Запасні: Гадьо Олег; Кріп Євген

Попередження: Костюк Валентин, 33; Іващенко Павло, 66

"Галичина" Бібрка - "Думна" Ременів

Арбітр: Ростислав Якимик

Асистенти арбітра:Руслан Панас , Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 1:0 - Смик Денис, 7; 1:1 - Іващишин Роман, 47; 1:2 - Цвик Володимир, 67

"Галичина": Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Війтович Іван; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 30); Іванців Роман; Смик Денис; Мурський Богдан; Колтун Роман; Пискір Ярослав (Лаба Остап, 54); Репета Юрій

Запасні: Тимків Дем`ян; Сегін Валентин; Худа Богдан-Назар; Мартинюк Андрій

"Думна": Штибель Віталій; Лизун Дмитро (Іващишин Роман, 45); Кіпріанов Філіп; Ковалишин Степан; Гупало Сергій; Кокотко Борис (Войтків Роман, 75); Гринчишин Ростислав; Цвик Володимир; Дедик Назар (Салацький Святослав, 41); Чериба Сергій (Дедик Володимир, 79); Слобода Богдан

Запасні: Гнатів Юрій; Будункевич Ігор; Павлусь Назар

Попередження: Гринчишин Ростислав, 30; Репета Юрій, 33; Гупало Сергій, 51

Сьомий тур

15 червня - неділя

"Галичина" Бібрка - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця0:3

Арбітр:Віктор Кулик

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло , Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 0:1 - Музика Віталій, 65; 0:2 - Сергієнко Станіслав, 69; 0:3 - Сергієнко Станіслав, 70

"Галичина" Бібрка: Сегін Валентин; Каблучков Олег-Михайло; Дацко Любомир; Іванців Роман (Осташевський Андрій, 73); Війтович Іван (Колтун Роман, 63); Працьовитий Олег; Смик Денис (Мартинюк Андрій, 86); Пискір Ярослав (Тимків Дем`ян, 75); Мурський Богдан; Кобрин Віталій; Репета Юрій

Запасні: Лаба Остап; Івасів Андрій

"Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця: Медвідь Богдан; Лебедів Святослав; Гумен Андрій; Музика Віталій; Любачевський Андрій; Залога Андрій; Залога Назар; Хомченко Богдан; Сергієнко Станіслав; Залуцький Станіслав; Мулька Ігор

Попередження: Залога Андрій, 32; Гумен Андрій, 80. Вилучення: Залога Андрій, 76 (2ЖК)

"Думна" Ременів - "Спиртовик" Лопатин5:0

Арбітр: Михайло Савка

Асистенти арбітра:Роман Брандибура, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Слобода Богдан, 23; 2:0 - Стасишин Юрій, 52; 3:0 - Цвик Володимир, 57; 4:0 - Слобода Богдан, 59; 5:0 - Цвик Володимир, 62

"Думна" Ременів: Штибель Віталій; Ковалишин Степан; Гупало Сергій (Салацький Святослав, 54); Кіпріанов Філіп; Лизун Дмитро (Гнатів Юрій, 73); Кокотко Борис (Дедик Назар, 59); Цвик Володимир (Павлусь Назар, 72); Стасишин Юрій (Іващишин Роман, 59); Гринчишин Ростислав; Чериба Сергій (Дедик Володимир, 63); Слобода Богдан (Войтків Роман, 63)

Запасні: Будункевич Ігор

"Спиртовик" Лопатин: Зайцев Сергій (Кулич Іван, 59); Харків Ігор; Костюк Валентин; Стасюк Павло; Харченко Юрій; Іванець Сергій (Гречаник Дмитро, 59); Парійчук Назарій; Сипало Андрій (Горпинюк Андрій, 62); Михальчук Степан; Судомляк Руслан; Осінчук Тарас (Білик Андрій, 41)

ФК "Добросин" - ФК "Яричів" Н.Яричів 7:2

Арбітр:Степан Чоп

Асистенти арбітра:Василь Верблянський, Андрій Баран

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Марушко Андрій, 7; 2:0 - Хилинський Маркіян, 17; 2:1 - Абрашкін Назарій, 25; 3:1 - Солтис Олексій, 28; 4:1 - Марушко Олег, 36; 5:1 - Хилинський Павло, 42; 6:1 - Хилинський Маркіян, 53; 6:2 - Бира Роман, 80

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій (Волощук Роман, 59); Іващенко Павло; Міськевич Михайло (Модний Віталій, 41); Безпалько Артур; Марушко Андрій; Хилинський Маркіян (Павлишин Олександр, 56); Савка Назар (Марушко Олег, 33); Солтис Олексій (Гадьо Олег, 41); Хилинський Павло (Кріп Євген, 61)

Запасні: Холод Маркіян

ФК "Яричів" Н.Яричів: Тис Володимир; Дякович Юрій; Михальчук Володимир (Миколайчук Богдан, 69); Лендел Роман (Юрін Василь, 41); Приписюк Олег; Куртяк Володимир; Макарук Андріан (Ярош Дмитро, 45); Мищишин Руслан; Капустяк Роман (Бира Роман, 45); Сас Юрій (Мищишин Роман, 51); Абрашкін Назарій

Запасні: Вишневський Василь

Попередження: Безпалько Артур, 47; Михальчук Володимир, 47; Марушко Олег, 56; Тис Володимир, 79

"Вугільник" Гірник - "Сокіл" В.Глібовичі 3:3

Арбітр:Василь Притула

Асистенти арбітра:Руслан Панас, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Кінах Володимир, 3; 2:0 - Болотний Петро, 10; 2:1 - Курдина Артур, 31; 2:2 - Курдина Артур, 61; 2:3 - Легедзевич Олег, 78; 3:3 - Кінах Володимир, 80

"Вугільник" Гірник: Жабін Олег; Костолович Андрій; Фіялковський Михайло; Дроботей Максим (Михайлюсь Віталій, 40); Ревич Ігор; Пікулецький Віталій; Зінчук Віталій (Михайлевський Назарій, 49); Кравчук Віталій; Болотний Петро; Кінах Володимир; Прашур Володимир (Цьмух В`ячеслав, 53)

"Сокіл" В.Глібовичі: Цап Назар; Даньчишин Ростислав; Страмик Роман; Легедзевич Олег; Костів Максим; Курдина Андрій (Сенчишин Назар, 78); Івашків Мар`ян (Колтун Андрій, 54); Курдина Артур; Мачуга Володимир; Шлиян Андрій; Заставний Богдан (Водзянський Іван, 74)

Запасні: Дегнерис Віталій

Попередження: Дроботей Максим, 4; Легедзевич Олег, 68

"Богун" Броди - "Енергетик" Добротвір 2:3

Арбітр:Тарас Радюкін

Асистенти арбітра:Юрій Малаха, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Кадай Ярослав, 16; 0:2 - Глушко Андрій, 18; 1:2 - Капустинський Юрій, 19; 1:3 - Кадай Ярослав, 43; 2:3 - Яцишин Денис, 63

"Богун" Броди: Паньковецький Назар; Демчук Михайло; Рябий Ігор; Яремчук Ростислав (Філіпов Борис, 41); Жарківський Сергій; Власік Олег; Яцишин Денис; Новіцький Андрій (Семенюк Орест, 65); Капустинський Юрій; Біжецький Олег; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Біда Дмитро; Омелянчук Юрій

"Енергетик" Добротвір: Дмитраш Юрій; Зуб Олег; Маляр Ярослав (Заборовський Роман, 67); Наконечний Назарій; Новак Станіслав; Симонович Тарас; Кадай Ярослав (Глушко Володимир, 80); Рищак Андрій; Остапенко Ілларіон; Глушко Андрій (Гаденюк Дмитро, 80); Яцик Микола

Запасні: Корнова Микола; Лепкий Богдан; Сочко Юрій; Слівінський Максим; Брикайло Іван; Костюк Володимир

Попередження: Рябий Ігор, 44; Власік Олег, 53

Шостий тур

06 липня - неділя

"Енергетик" Добротвір - "Вугільник" Гірник2:0

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 1:0 - Кадай Ярослав, 26; 2:0 - Симонович Тарас, 59

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Лотошинський Олег; Яцик Микола; Зуб Олег; Кадай Ярослав; Новак Станіслав; Наконечний Назарій (Гаденюк Дмитро, 71); Рищак Андрій (Маляр Ярослав, 58); Остапенко Ілларіон; Симонович Тарас; Глушко Андрій (Заборовський Роман, 70)

Запасні: Підкостельний Владислав; Лепкий Богдан; Слівінський Максим

"Вугільник": Жабін Олег; Михайлюсь Віталій; Костолович Андрій; Магола Іван (Михайлевський Назарій, 41); Дроботей Максим; Прашур Володимир; Зінчук Віталій; Пікулецький Віталій; Цьмух В`ячеслав; Болотний Петро; Кінах Володимир

Запасні: Канафоцький Віталій

Предупреждения: Жабін Олег, 17; Зуб Олег, 37

08 червня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Богун" Броди0:1

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

Голи: 0:1 - Капустинський Юрій, 80

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав (Залуцький Станіслав, 62); Гумен Андрій (Федюк Андрій, 74); Мулька Ігор; Любачевський Андрій; Варениця Назарій; Залога Андрій; Рибай Роман (Бобровський Микола, 68); Музика Віталій; Сергієнко Станіслав; Бурковський Ярослав (Залога Назар, 56)

Запасний: Павлюк Максим

"Богун": Паньковецький Назар; Новіцький Андрій; Рябий Ігор; Жарківський Сергій; Яремчук Ростислав; Філіпов Борис; Власік Олег; Капустинський Юрій; Біда Дмитро; Яцишин Денис; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Омелянчук Юрій; Біжецький Олег; Семенюк Орест

Попередження: Рябий Ігор, 30; Маркопольський Мар`ян, 43

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Думна" Ременів0:7

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Слобода Богдан, 4; 0:2 - Стасишин Юрій, 6; 0:3 - Чериба Сергій, 27; 0:4 - Стасишин Юрій, 45; 0:5 - Ковалишин Степан, 48; 0:6 - Войтків Роман, 60; 0:7 - Стасишин Юрій, 73

ФК "Яричів": Яремків Дмитро (Тис Володимир, 51); Капустяк Роман; Дякович Юрій; Лендел Роман; Сабадаш Ростислав (Юрін Василь, 61); Куртяк Володимир; Приписюк Олег; Макарук Андріан; Поронюк Назарій; Сас Юрій (Ящишин Руслан, 62); Абрашкін Назарій (Новицький Ігор, 58)

Запасні: Мищишин Роман; Миколайчук Богдан; Мищишин Руслан

"Думна": Штибель Віталій; Лизун Дмитро (Салацький Святослав, 41); Ковалишин Степан (Будункевич Ігор, 60); Гупало Сергій (Войтків Роман, 51); Кіпріанов Філіп (Дедик Назар, 48); Цвик Володимир; Гринчишин Ростислав; Кокотко Борис (Гнатів Юрій, 60); Чериба Сергій; Слобода Богдан (Дедик Володимир, 51); Стасишин Юрій

Запасні: Павлусь Назар; Іващишин Роман

Попередження: Лендел Роман, 27

"Спиртовик" Лопатин - "Галичина" Бібрка 4:2

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 1:0 - Сипало Андрій, 6; 2:0 - Судомляк Руслан, 47; 2:1 - Мурський Богдан - з пенальті, 55; 3:1 - Шеремета Павло, 69; 4:1 - Новотній Іван, 72; 4:2 - Мурський Богдан - з пенальті, 77

"Спиртовик": Зайцев Сергій (Макуха Артур, 77); Харків Ігор; Стасюк Павло; Костюк Валентин (Осінчук Тарас, 49); Харченко Юрій; Парійчук Назарій; Іванець Сергій (Новотній Іван, 41); Макарчук Юрій (Шеремета Павло, 41); Сипало Андрій; Михальчук Степан; Судомляк Руслан (Юрків Андрій, 71)

Запасні: Базилевич Андрій; Гречаник Дмитро; Онищук Дмитро

"Галичина": Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 41); Іванців Роман (Лаба Остап, 70); Пискір Ярослав (Сегін Валентин, 41); Смик Денис; Війтович Іван; Кобрин Віталій (Тимків Дем`ян, 65); Репета Юрій; Мурський Богдан

Попередження: Сегін Валентин, 71; Мурський Богдан, 74; Парійчук Назарій, 80

П`ятий тур

06 липня - неділя

"Галичина" Бібрка - ФК "Яричів" Н.Яричів3:0

Арбітр:Віктор Кулик

Асистенти арбітра:Василь Верблянський, Максим Босий

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 1:0 - Репета Юрій, 35; 2:0 - Юрін Василь (автогол), 53; 3:0 - Репета Юрій, 71

"Галичина" Бібрка: Худа Богдан-Назар; Каблучков Олег-Михайло; Дацко Любомир; Смик Денис (Мартинюк Андрій, 60); Війтович Іван; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 50); Кобрин Віталій (Колтун Роман, 77); Сегін Валентин; Пискір Ярослав (Іванців Роман, 77); Мурський Богдан; Репета Юрій

ФК "Яричів" Н.Яричів: Тис Володимир; Бира Роман; Юрін Василь; Пісулінський Тарас (Турчак Андрій, 41); Сабадаш Ростислав; Михальчук Володимир; Ярош Дмитро; Абрашкін Назарій; Поронюк Назарій; Мищишин Роман; Лендел Роман (Вишневський Василь, 48)

Попередження: Мартинюк Андрій, 63

25 травня - неділя

"Спиртовик" Лопатин - "Сокаль-ВолКом"1:2

Арбітр: Олег Притула

Асистенти арбітра:Степан Пелих , Василь Притула

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Голи: 0:1 - Сергієнко Станіслав, 19; 0:2 - Сергієнко Станіслав, 46; 1:2 - Парійчук Назарій - з пенальті, 64

"Спиртовик": Зайцев Сергій; Харків Ігор; Кулич Іван; Костюк Валентин; Харченко Юрій; Парійчук Назарій; Іванець Сергій; Макарчук Юрій; Сипало Андрій (Осінчук Тарас, 52); Новотній Іван; Судомляк Руслан (Стасюк Павло, 59)

Запасні: Базилевич Андрій; Гречаник Дмитро; Михальчук Степан; Макуха Артур; Онищук Дмитро; Юрків Андрій

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав; Гумен Андрій; Мулька Ігор; Вайнштейн Володимир (Бобровський Микола, 57); Хомченко Богдан (Федюк Андрій, 56); Павлюк Максим (Рибай Роман, 41); Залога Назар (Залога Андрій, 34); Музика Віталій; Сергієнко Станіслав; Бурковський Ярослав (Залуцький Станіслав, 72)

Попередження: Стасюк Павло, 63; Медвідь Богдан, 63; Харченко Юрій, 70

"Думна" Ременів - "Сокіл" В.Глібовичі3:1

Арбітр:Юрій Малаха

Асистенти арбітра:Василь Верблянський , Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Хилинський Маркіян, 8; 1:1 - Новак Станіслав, 25; 2:1 - Солтис Олексій - з пенальті, 48; 3:1 - Хилинський Павло, 53; 3:2 - Кадай Ярослав, 80

Незабитий пенальті: Кадай Ярослав ("Енергетик" Добротвір), 70

ФК "Добросин": Гель Назар; Безпалько Артур; Кулеба Андрій; Іващенко Павло; Міськевич Михайло; Солтис Олексій (Холод Маркіян, 70); Марушко Олег (Скоропад Мар`ян, 76); Савка Назар; Хилинський Маркіян (Модний Віталій, 78); Хилинський Павло (Павлишин Олександр, 78); Марушко Андрій

Запасні: Волощук Роман; Гадьо Олег; Жигало Андрій; Кріп Євген

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Яцик Микола; Зуб Олег; Лотошинський Олег; Маляр Ярослав; Новак Станіслав; Наконечний Назарій (Заборовський Роман, 52); Остапенко Ілларіон; Рищак Андрій (Корнова Микола, 58); Глушко Андрій (Гаденюк Дмитро, 67); Кадай Ярослав

Запасні: Костюк Володимир; Слівінський Максим; Лепкий Богдан; Сочко Юрій; Брикайло Іван; Симонович Тарас

Попередження: Лотошинський Олег, 15; Солтис Олексій, 35; Міськевич Михайло, 80; Дмитраш Юрій, 80. Вилучення: Лотошинський Олег, 47 (2ЖК)

ФК "Добросин" - "Енергетик" Добротвір3:2

Арбітр:Юрій Ковальчук

Асистенти арбітра:Юрій Карп`як, Ростислав Якимик

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Голи: 1:0 - Слобода Богдан, 32; 2:0 - Слобода Богдан, 40; 3:0 - Ковалишин Степан, 58; 3:1 - Легедзевич Олег, 59

"Думна": Штибель Віталій; Ковалишин Степан; Кіпріанов Філіп; Лизун Дмитро (Дедик Назар, 66); Гупало Сергій (Гнатів Юрій, 77); Гринчишин Ростислав (Войтків Роман, 73); Кокотко Борис; Стасишин Юрій (Павлусь Назар, 73); Цвик Володимир (Салацький Святослав, 64); Чериба Сергій (Іващишин Роман, 56); Слобода Богдан (Дедик Володимир, 66)

"Сокіл": Цап Назар; Мачуга Володимир; Заставний Богдан (Сенчишин Назар, 67); Водзянський Іван; Даньчишин Ростислав; Легедзевич Олег; Курдина Артур; Страмик Роман; Курдина Андрій; Костів Максим; Івашків Мар`ян (Колтун Андрій, 41)

Запасні: Дегнерис Віталій

Попередження: Страмик Роман, 24; Даньчишин Ростислав, 35; Стасишин Юрій, 41; Лизун Дмитро, 55

"Вугільник" Гірник - "Богун" Броди 0:0

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра:Олександр Кальонов, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

"Вугільник": Жабін Олег; Ревич Ігор; Дроботей Максим (Кінах Володимир, 52); Фіялковський Михайло; Костолович Андрій (Михайлюсь Віталій, 70); Болотний Петро (Кравчук Віталій, 58); Магола Іван; Пікулецький Віталій; Пігут Володимир (Михайлевський Назарій, 73); Прашур Володимир; Зінчук Віталій

Запасні: Канафоцький Віталій

"Богун": Паньковецький Назар; Рябий Ігор; Філіпов Борис; Яремчук Ростислав; Семенюк Орест; Власік Олег; Яцишин Денис; Біжецький Олег; Новіцький Андрій; Бенедик Роман; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Омелянчук Юрій; Біда Дмитро; Капустинський Юрій; Чорнобай Станіслав

Четвертий тур

11 травня - неділя

"Богун" Броди - ФК "Добросин"7:1

Арбітр:Сергій Пашковський

Асистенти арбітра:Роман Блавацький , Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: 1:0 - Маркопольський Мар`ян, 6; 1:1 - Хилинський Маркіян, 10; 2:1 - Яцишин Денис, 22; 3:1 - Капустинський Юрій, 33; 4:1 - Капустинський Юрій, 35; 5:1 - Маркопольський Мар`ян, 59; 6:1 - Маркопольський Мар`ян, 68; 7:1 - Чорнобай Станіслав, 78

"Богун": Паньковецький Назар (Омелянчук Юрій, 54); Рябий Ігор; Філіпов Борис; Жарківський Сергій; Яремчук Ростислав (Біда Дмитро, 64); Власік Олег; Яцишин Денис; Новіцький Андрій (Гром`як Юрій, 69); Маркопольський Мар`ян; Капустинський Юрій; Чорнобай Станіслав

Запасні: Біжецький Олег; Семенюк Орест

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій (Кріп Євген, 67); Іващенко Павло; Міськевич Михайло; Хилинський Маркіян; Хилинський Павло; Марушко Олег; Марушко Андрій; Модний Віталій; Павлишин Олександр

Запасні: Гадьо Олег; Волощук Роман

Попередження: Власік Олег, 76

"Енергетик" Добротвір - "Думна" Ремеів1:0

Арбітр:Юрій Малаха

Асистенти арбітра:Руслан Панас , Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Кадай Ярослав - з пенальті, 12. Незабитий пенальті: Глушко Андрій ("Енергетик" Добротвір), 60

"Енергетик" Добротвір: Дмитраш Юрій; Лотошинський Олег; Яцик Микола; Маляр Ярослав; Остапенко Ілларіон; Новак Станіслав; Кадай Ярослав; Рищак Андрій (Підкостельний Владислав, 74); Наконечний Назарій; Глушко Володимир; Глушко Андрій

Запасні: Лепкий Богдан; Брикайло Іван; Заборовський Роман; Симонович Тарас; Гаденюк Дмитро; Слівінський Максим

"Думна" Ременів: Штибель Віталій; Гупало Сергій; Лизун Дмитро; Ковалишин Степан; Кіпріанов Філіп; Стасишин Юрій; Кокотко Борис (Войтків Роман, 63); Цвик Володимир; Гринчишин Ростислав; Слобода Богдан (Дедик Володимир, 74); Дедик Назар (Іващишин Роман, 50)

Запасні: Будункевич Ігор; Гнатів Юрій

Попередження: Лизун Дмитро, 10

"Сокіл" В.Глібовичі" - "Галичина" Бібрка2:1

Арбітр:Андрій Холявко

Асистенти арбітра:Андрій Лютий , Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Репета Юрій, 10; 1:1 - Легедзевич Олег, 32; 2:1 - Легедзевич Олег, 37

"Сокіл" В.Г: Цап Назар; Сенчишин Назар (Заставний Богдан, 11) (Водзянський Іван, 75); Мачуга Володимир; Шлиян Андрій; Курдина Андрій (Колтун Андрій, 64); Івашків Мар`ян; Костів Максим; Курдина Артур; Страмик Роман; Даньчишин Ростислав; Легедзевич Олег

Запасні: Дегнерис Віталій

"Галичина" Б.: Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Іванців Роман; Війтович Іван; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 41); Кобрин Віталій; Мурський Богдан (Тимків Дем`ян, 43); Пискір Ярослав; Сегін Валентин; Репета Юрій

Запасні: Мартинюк Андрій; Лаба Остап; Колтун Роман; Смик Денис

Попередження: Мачуга Володимир, 16; Даньчишин Ростислав, 41; Тимків Дем`ян, 46; Легедзевич Олег, 61; Шлиян Андрій, 73

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Спиртовик" Лопатин0:4

Арбітр:Олег Притула

Асистенти арбітра:Юрій Ковальчук , Василь Притула

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Макарчук Юрій, 23; 0:2 - Базилевич Андрій, 32; 0:3 - Іванець Сергій, 37; 0:4 - Базилевич Андрій, 53

ФК "Яричів": Яремків Дмитро; Дякович Юрій (Вишневський Василь, 61); Сабадаш Ростислав; Лендел Роман; Михальчук Володимир; Макарук Андріан (Тис Володимир, 41); Поронюк Назарій; Приписюк Олег (Юрін Василь, 50); Абрашкін Назарій; Сас Юрій; Куртяк Володимир

Запасні: Ящишин Руслан; Капустяк Роман; Новицький Ігор; Мищишин Роман

"Спиртовик": Зайцев Сергій (Кулич Іван, 60); Базилевич Андрій (Гречаник Дмитро, 59); Макарчук Юрій (Осінчук Тарас, 41); Горпинюк Андрій; Сипало Андрій; Парійчук Назарій; Новотній Іван (Онищук Дмитро, 55); Макуха Артур; Іванець Сергій; Харків Ігор; Стасюк Павло

Запасні: Білик Андрій; Михальчук Степан

Попередження: Сас Юрій, 75; Юрін Василь, 80

10 травня - субота

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Вугільник" Гірник2:1

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра:Андрій Лютий, Ігор Гудзь

Делегат ФФЛ:

Голи: 0:1 - Болотний Петро, 33; 1:1 - Сергієнко Станіслав, 39; 2:1 - Сергієнко Станіслав, 72

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Гумен Андрій; Мулька Ігор; Лебедів Святослав (Веклик Іван, 48); Любачевський Андрій (Пронь Арсен, 69); Вайнштейн Володимир; Залога Назар; Хомченко Богдан (Федюк Андрій, 58); Музика Віталій; Сергієнко Станіслав; Бурковський Ярослав (Павлюк Максим, 75)

Запасні: Рибай Роман; Залуцький Станіслав; Приймак Максим

"Вугільник": Жабін Олег; Ревич Ігор; Дроботей Максим; Фіялковський Михайло; Костолович Андрій (Кравчук Віталій, 67); Пікулецький Віталій; Магола Іван; Пігут Володимир (Прашур Володимир, 58); Цьмух Андрій; Зінчук Віталій (Кінах Володимир, 41); Болотний Петро

Запасні: Михайлевський Назарій; Канафоцький Віталій; Васько Юрій; Михайлюсь Віталій

Попередження: Музика Віталій, 39; Веклик Іван, 66

Третій тур

11 травня - неділя

ФК "Яричів" Н.Яричів - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця1:0

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Абрашкін Назарій - з пенальті, 16

ФК "Яричів": Тис Володимир; Дякович Юрій; Сабадаш Ростислав; Лендел Роман; Михальчук Володимир; Поронюк Назарій; Яремків Дмитро; Приписюк Олег (Ящишин Руслан, 70); Капустяк Роман; Сас Юрій (Новицький Ігор, 56); Абрашкін Назарій (Юрін Василь, 76)

Запасні: Миколайчук Богдан; Мищишин Роман; Куртяк Володимир; Ярош Дмитро

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав; Любачевський Андрій (Приймак Максим, 67); Залога Назар; Варениця Назарій (Рибай Роман, 48); Музика Віталій; Гумен Андрій; Павлюк Максим (Лопушанський Андрій, 53); Федюк Андрій (Бурковський Ярослав, 41); Сергієнко Станіслав; Хомченко Богдан (Вайнштейн Володимир, 41)

Запасні: Залуцький Станіслав

Попередження: Залога Назар, 16; Абрашкін Назарій, 51; Бурковський Ярослав, 63

"Спиртовик" Лопатин - "Сокіл" В.Глібовичі1:0

Арбітр:Василь Файда

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - Парійчук Назарій - з пенальті, 33

"Спиртовик": Юрків Андрій; Костюк Валентин; Кулич Іван (Білик Андрій, 52); Зайцев Сергій (Стасюк Павло, 41); Іванець Сергій; Макарчук Юрій (Осінчук Тарас, 56); Парійчук Назарій; Сипало Андрій (Онищук Дмитро, 61); Харченко Юрій; Харків Ігор; Судомляк Руслан (Гречаник Дмитро, 66)

Запасні: Макуха Артур; Михальчук Степан; Горпинюк Андрій; Базилевич Андрій

"Сокіл": Цап Назар; Івашків Мар`ян (Даньчишин Ростислав, 52); Заставний Богдан (Штигар Богдан, 46); Курдина Андрій; Курдина Артур; Костів Максим (Водзянський Іван, 68); Колтун Андрій; Шлиян Андрій; Страмик Роман; Мачуга Володимир; Легедзевич Олег

Запасний: Дегнерис Віталій

Попередження: Парійчук Назарій, 38

"Галичина" Бібрка - "Енергетик" Добротвір3:4

Арбітр:Василь Притула

Асистенти арбітра: Олег Притула, Юрій Суряк

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Остапенко Ілларіон - с пенальти, 4; 1:1 - Кобрин Віталій, 6; 2:1 - Сегін Валентин, 13; 3:1 - Пискір Ярослав, 19; 3:2 - Корнова Микола, 22; 3:3 - Кадай Ярослав, 77; 3:4 - Дмитраш Юрій, 80+4

"Галичина": Худа Богдан-Назар; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Іванців Роман (Лаба Остап, 80); Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 41); Сегін Валентин; Пискір Ярослав; Тимків Дем`ян (Колтун Роман, 17); Мурський Богдан; Кобрин Віталій; Репета Юрій

Запасні: Війтович Іван; Мартинюк Андрій

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Зуб Олег; Маляр Ярослав; Лотошинський Олег; Корнова Микола; Новак Станіслав; Кадай Ярослав; Остапенко Ілларіон; Наконечний Назарій; Яцик Микола; Сочко Юрій (Заборовський Роман, 13)

Запасні: Рищак Андрій; Слівінський Максим; Литвин Роман; Підкостельний Владислав; Костюк Володимир; Лепкий Богдан

Попередження: Зуб Олег, 4; Лотошинський Олег, 34; Кадай Ярослав, 72. Вилучення: Зуб Олег, 72 (2ЖК)

"Думна" Ременів - "Богун" Броди0:1

Арбітр:Ростислав Якимик

Асистенти арбітра:Микола Яцків , Андрій Онишків

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - Жарківський Сергій, 21; 1:1 - Стасишин Юрій, 33; 2:1 - Стасишин Юрій, 57; 3:1 - Стасишин Юрій, 59; 4:1 - Стасишин Юрій, 67

"Думна": Штибель Віталій; Гупало Сергій (Салацький Святослав, 41); Лизун Дмитро (Гнатів Юрій, 65); Ковалишин Степан (Будункевич Ігор, 69); Кіпріанов Філіп; Стасишин Юрій (Дедик Володимир, 68); Кокотко Борис; Цвик Володимир (Войтків Роман, 67); Гринчишин Ростислав; Чериба Сергій (Іващишин Роман, 60); Слобода Богдан (Дедик Назар, 54)

Запасні: Павлусь Назар

"Богун": Паньковецький Назар (Омелянчук Юрій, 66); Рябий Ігор; Філіпов Борис; Жарківський Сергій; Яремчук Ростислав; Семенюк Орест; Власік Олег; Яцишин Денис; Новіцький Андрій; Біда Дмитро; Маркопольський Мар`ян

Запасні: Біжецький Олег; Гром`як Юрій

Попередження: Жарківський Сергій, 48; Стасишин Юрій, 52; Власік Олег, 65

ФК "Добросин" - "Гірник" Вугільник2:2

Арбітр:Ігор Козоріз

Асистенти арбітра:Богдан Горошко, Андрій Наконечний

Делегат ФФЛ: Степан Семак

Голи: 1:0 - Іващенко Павло, 52; 2:0 - Марушко Андрій, 76

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій; Іващенко Павло; Хилинський Павло; Хилинський Маркіян; Міськевич Михайло; Марушко Андрій; Солтис Олексій (Павлишин Олександр, 80); Савка Назар; Модний Віталій (Холод Маркіян, 31)

Запасні: Жигало Андрій; Безпалько Артур; Волощук Роман; Гадьо Олег

"Вугільник": Жабін Олег; Костолович Андрій; Ревич Ігор; Фіялковський Михайло; Дроботей Максим; Прашур Володимир; Кравчук Віталій (Михайлюсь Віталій, 49); Пікулецький Віталій; Кінах Володимир (Васько Юрій, 49); Зінчук Віталій; Болотний Петро

Запасні: Канафоцький Віталій

Попередження: Іващенко Павло, 23; Ревич Ігор, 34; Костолович Андрій, 49; Михайлюсь Віталій, 70; Прашур Володимир, 75

Другий тур

Група "А"

04 травня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - ФК "Добросин" 3:2

Арбітр:Богдан Горошко

Асистенти арбітра:Андрій Лютий, Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 1:0 - Сергієнко Станіслав, 2; 2:0 - Бурковський Ярослав, 7; 3:0 - Сергієнко Станіслав, 20; 3:1 - Хилинський Маркіян, 29; 3:2 - Іващенко Павло, 57

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Гумен Андрій (Залуцький Станіслав, 53); Залога Андрій (Рибай Роман, 80); Любачевський Андрій; Лебедів Святослав (Залога Назар, 46); Мулька Ігор; Федюк Андрій (Пронь Арсен, 46); Сергієнко Станіслав; Варениця Назарій; Бурковський Ярослав; Музика Віталій (Чоп Максим, 64)

Запасні: Павлюк Максим; Приймак Максим

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій; Іващенко Павло; Волощук Роман (Гадьо Олег, 24); Хилинський Павло; Хилинський Маркіян; Марушко Олег; Маслюк Роман; Павлишин Олександр; Міськевич Михайло

Попередження: Лебедів Святослав, 10; Кулеба Андрій, 40; Маслюк Роман, 48; Пронь Арсен, 49; Залуцький Станіслав, 64; Міськевич Михайло, 78

"Вугільник" Гірник - "Думна" Ременів2:1

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра:Юрій Біян, Андрій Онишків

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - Болотний Петро, 2; 1:1 - Кокотко Борис, 20; 2:1 - Цьмух Андрій, 49

"Вугільник": Канафоцький Віталій; Фіялковський Михайло; Дроботей Максим; Ревич Ігор (Михайлюсь Віталій, 60); Прашур Володимир (Михайлевський Назарій, 65); Магола Іван; Пігут Володимир (Костолович Андрій, 41); Пікулецький Віталій; Болотний Петро; Зінчук Віталій (Кінах Володимир, 32); Цьмух Андрій

Запасні: Цьмух В`ячеслав; Жабін Олег

"Думна": Штибель Віталій; Ковалишин Степан (Іващишин Роман, 80); Кіпріанов Філіп; Лизун Дмитро; Гупало Сергій (Салацький Святослав, 48); Цвик Володимир (Дедик Назар, 67); Кокотко Борис; Стасишин Юрій; Гринчишин Ростислав; Слобода Богдан; Чериба Сергій

Запасні: Войтків Роман; Будункевич Ігор; Павлусь Назар; Дедик Володимир; Гнатів Юрій

Попередження: Дроботей Максим, 38; Цьмух Андрій, 70

"Богун" Броди - "Галичина" Бібрка 3:0

Арбітр:Ярослав Сторожук

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Яцишин Денис, 19; 2:0 - Капустинський Юрій, 66; 3:0 - Маркопольський Мар`ян, 78

"Богун": Паньковецький Назар (Омелянчук Юрій, 66); Рябий Ігор; Жарківський Сергій; Яремчук Ростислав; Філіпов Борис; Капустинський Юрій; Власік Олег; Яцишин Денис; Семенюк Орест; Біжецький Олег (Гром`як Юрій, 51); Маркопольський Мар`ян

Запасний: Чорнобай Станіслав

"Галичина": Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Іванців Роман (Колтун Роман, 52); Працьовитий Олег (Мартинюк Андрій, 71); Війтович Іван; Пискір Ярослав (Лаба Остап, 75); Мурський Богдан; Тимків Дем`ян (Сегін Валентин, 41); Кобрин Віталій; Репета Юрій

Попередження: Рябий Ігор, 58

"Енергетик" Добротвір - "Спиртовик" Лопатин 3:2

Арбітр:Максим Роля

Асистенти арбітра:Степан Пелих, Ігор Гудзь

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 1:0 - Лотошинський Олег, 27; 1:1 - Макарчук Юрій, 28; 2:1 - Яцик Микола, 51; 3:1 - Симонович Тарас, 59; 3:2 - Костюк Валентин, 64

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Зуб Олег; Маляр Ярослав; Лотошинський Олег; Кадай Ярослав; Новак Станіслав; Симонович Тарас; Сочко Юрій (Корнова Микола, 41); Слівінський Максим (Підкостельний Владислав, 60); Яцик Микола; Глушко Володимир

Запасні: Литвин Роман; Лепкий Богдан; Рищак Андрій; Костюк Володимир; Заборовський Роман; Брикайло Іван

"Спиртовик": Юрків Андрій (Макуха Артур, 65); Харків Ігор; Харченко Юрій (Гречаник Дмитро, 60); Костюк Валентин (Горпинюк Андрій, 70); Стасюк Павло (Білик Андрій, 51); Макарчук Юрій; Парійчук Назарій; Сипало Андрій (Онищук Дмитро, 57); Іванець Сергій (Кулич Іван, 60); Новотній Іван; Зайцев Сергій (Осінчук Тарас, 46)

Попередження: Симонович Тарас, 75

"Сокіл" В.Глібовичі - ФК "Яричів" Н.Яричів 3:1

Арбітр:Юрій Кравченко

Асистенти арбітра:Руслан Панас, Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Івашків Мар`ян, 17; 2:0 - Курдина Артур, 42; 2:1 - Макарук Андріан, 71; 3:1 - Курдина Андрій, 80. Нереалізований пенальті: Курдина Артур ("Сокіл" В.Глібовичі), 31

"Сокіл" В.Г.: Цап Назар; Мачуга Володимир; Костів Максим; Шлиян Андрій; Водзянський Іван; Сенчишин Назар; Курдина Андрій; Курдина Артур; Заставний Богдан; Івашків Мар`ян (Савран Віктор, 77); Колтун Андрій

Запасні: Савран Назарій; Красуляк Степан; Чуба Ростислав

ФК "Яричів": Бень Богдан; Абрашкін Назарій (Мищишин Роман, 53); Турчак Андрій; Михальчук Володимир (Юрін Василь, 41); Поронюк Назарій; Макарук Андріан; Мищишин Руслан; Миколайчук Богдан; Лендел Роман; Приписюк Олег; Дякович Юрій

Запасні: Ярош Дмитро; Тис Володимир; Сабадаш Ростислав; Вишневський Василь

Попередження: Лендел Роман, 22; Дякович Юрій, 30; Курдина Артур, 51. Вилучення: Мищишин Роман (після закінчення матчу).

Перший тур

27 квітня - неділя

"Сокіл" В.Глібовичі-ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця1:1

Арбітр: Юрій Малаха

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Сергієнко Станіслав, 15; 1:1 - Мачуга Володимир, 63

"Сокіл" В.Гл.: Цап Назар; Страмик Роман; Курдина Андрій (Чуба Ростислав, 41); Костів Максим; Шлиян Андрій; Івашків Мар`ян (Сенчишин Назар, 41) (Водзянський Іван, 72); Мачуга Володимир; Легедзевич Олег (Колтун Андрій, 45); Савран Віктор (Штигар Богдан, 41); Савран Назарій (Красуляк Степан, 53); Курдина Артур

"Сокаль-ВолКом": Медвідь Богдан; Лебедів Святослав; Мулька Ігор; Любачевський Андрій; Гумен Андрій; Варениця Назарій (Рибай Роман, 67); Залога Андрій (Бобровський Микола, 41); Музика Віталій; Бурковський Ярослав (Павлюк Максим, 49); Федюк Андрій; Сергієнко Станіслав

Запасні: Залуцький Станіслав; Чоп Максим; Бедь Богдан

Попередження: Залога Андрій, 13; Сергієнко Станіслав, 15

ФК "Яричів"Н.Яричів - "Енергетик"Добротвір1:1

Арбітр: Іван Томків

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Дякович Юрій, 4; 1:1 - Симонович Тарас, 69

ФК "Яричів": Куртяк Володимир; Возняк Владислав (Сабадаш Ростислав, 41); Капустяк Роман (Яремків Дмитро, 41); Михальчук Володимир; Мищишин Руслан; Макарук Андріан; Приписюк Олег (Новицький Ігор, 60); Дякович Юрій; Абрашкін Назарій (Мищишин Роман, 49); Сас Юрій (Ящишин Руслан, 60); Поронюк Назарій (Лендел Роман, 41)

"Енергетик": Дмитраш Юрій; Корнова Микола; Новак Станіслав; Литвин Роман; Кадай Ярослав; Яцик Микола; Глушко Володимир; Маляр Ярослав; Зуб Олег; Лотошинський Олег; Симонович Тарас

Запасні: Лепкий Богдан; Остапенко Ілларіон; Підкостельний Владислав; Заборовський Роман; Сочко Юрій; Слівінський Максим

Попередження: Капустяк Роман, 24; Глушко Володимир, 53; Лендел Роман, 74; Симонович Тарас, 79

"Спиртовик"Лопатин-"Богун"Броди2:2

Арбітр: Максим Роля

Асистенти арбітра:Андрій Лютий, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Макарчук Юрій, 7; 1:1 - Маркопольський Мар`ян, 65; 2:1 - Парійчук Назарій - з пенальті, 71; 2:2 - Маркопольський Мар`ян - з пенальті, 77

"Спиртовик": Базилевич Андрій; Костюк Валентин; Кулич Іван (Іванець Сергій, 41); Стасюк Павло (Гречаник Дмитро, 60); Харченко Юрій; Макарчук Юрій; Новотній Іван (Осінчук Тарас, 70); Парійчук Назарій; Сипало Андрій; Судомляк Руслан; Михальчук Степан (Онищук Дмитро, 76)

Запасні: Горпинюк Андрій; Макуха Артур; Білик Андрій

"Богун" Броди: Паньковецький Назар; Рябий Ігор; Яремчук Ростислав; Жарківський Сергій; Філіпов Борис (Семенюк Орест, 60); Новіцький Андрій; Яцишин Денис; Біжецький Олег; Власік Олег; Маркопольський Мар`ян; Бенедик Роман (Гром`як Юрій, 70)

Запасні: Омелянчук Юрій

Попередження: Судомляк Руслан, 35; Макарчук Юрій, 36

"Галичина"Бібрка - ФСК"Вугільник"Гірник2:1

Арбітр: Василь Файда

Асистенти арбітра:Андрій Кузик, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 0:1 - Цьмух В`ячеслав, 52; 1:1 - Фіялковський Михайло (автогол), 68; 2:1 - Мурський Богдан - з пенальті, 74

"Галичина" Б.: Івасів Андрій; Дацко Любомир; Каблучков Олег-Михайло; Іванців Роман; Працьовитий Олег (Осташевський Андрій, 68); Війтович Іван; Кобрин Віталій; Тимків Дем`ян (Сегін Валентин, 50); Пискір Ярослав (Колтун Роман, 78); Мурський Богдан; Репета Юрій

Запасні: Лаба Остап; Мартинюк Андрій; Худа Богдан-Назар

"Вугільник" Гірник: Жабін Олег; Пікулецький Віталій; Ревич Ігор; Магола Іван; Фіялковський Михайло; Цьмух Андрій; Дроботей Максим; Болотний Петро; Тимощук Юрій (Пігут Володимир, 31); Кравчук Віталій (Цьмух В`ячеслав, 41); Зінчук Віталій

Попередження: Магола Іван, 68; Жабін Олег, 74

"Думна"Ременів - ФК"Добросин"3:1

Арбітр: Андрій Онишків

Асистенти арбітра:Василь Верблянський, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - Марушко Олег (автогол), 1; 2:0 - Чериба Сергій, 33; 3:0 - Стасишин Юрій, 58; 3:1 - Солтис Олексій, 70

"Думна": Штибель Віталій; Ковалишин Степан; Гнатів Юрій (Дедик Назар, 48); Гупало Сергій (Дедик Володимир, 59); Кіпріанов Філіп; Гринчишин Ростислав (Войтків Роман, 59); Лизун Дмитро (Іващишин Роман, 63); Цвик Володимир; Стасишин Юрій; Чериба Сергій; Слобода Богдан

Запасні: Кокотко Борис; Павлусь Назар; Будункевич Ігор

ФК "Добросин": Гель Назар; Скоропад Мар`ян; Кулеба Андрій; Марушко Олег; Іващенко Павло; Гадьо Олег (Павлишин Олександр, 51); Хилинський Маркіян; Хилинський Павло; Холод Маркіян; Солтис Олексій; Савка Назар

Попередження: Кіпріанов Філіп, 70