Результати матчів

Дорослі склади

Перша ліга. Група "А"

Девятий тур

29 червня - неділя

"Думна" Ременів - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця2:1

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Василь Файда

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Бушка Василь, 32; 2:0 - Бушка Василь, 45; 2:1 - Сологуб Віталій, 75

"Думна" Ременів: Папп Орест; Бахор Олесь; Ковальчук Віктор; Бардокін Роман; Тимчук Олександр; Назаренко Володимир (Суслов Валентин, 83); Паламар Олександр; Одноріг Степан; Коляса Андрій; Бушка Василь; Козак Володимир

Запасні: Сушко Андрій; Топорович Ігор; Медвідь Іван; Горін Юрій

ФК "Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Заморський Назар; Шукатка Юрій (Федун Артем, 46); Смолинець Олег; Матвійчук Станіслав; Терпеливець Олег; Береза Ігор; Снітко Андрій (Сологуб Віталій, 46); Галянт Олег (Рибай Марко, 75); Цьох Юрій; Котюк Максим

Запасні: Кривчук Богдан; Гончарук Артем; Матвеєв Сергій

Попередження: Заморський Назар, 65; Матвійчук Станіслав, 83; Коляса Андрій, 84; Папп Орест, 88; Козак Володимир, 90+3

ФК "Добросин" - "Галичина" Бібрка1:3

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Анастасія Янтуріна

Резервний арбітр: Микола Зіньків

Делегат ФФЛ: Ігор Кульчицький

Голи: 0:1 - Слюбик Ігор, 25; 0:2 - Данило Тарас, 26; 0:3 - Данило Тарас, 28; 1:3 - Черховський Роман - з пенальті, 78

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій (Клуб Андрій, 59); Галич Роман; Паска Тарас (Маслюк Василь, 56); Галич Володимир; Івасюк Сергій; Когут Михайло; Бабій Ігор; Никодим Андрій (Цюпка Андрій, 21)

Запасні: Гель Андрій; Холод Руслан; Лишак Василь

"Галичина": Жезло Андрій (Турчин Олег, 87); Курса Володимир; Павлюх Іван; Яценко Олег; Ільчишин Андрій (Гришко Назар, 46); Гурка Михайло; Лаба Володимир (Матвіїв Григорій, 64); Сень Юрій; Слюбик Ігор; Онисько Павло (Закревський Іван, 59); Данило Тарас (Гвозд Володимир, 46)

Попередження: Породько Сергій, 22; Черховський Роман, 26; Лаба Володимир, 33; Гурка Михайло, 71; Матвіїв Григорій, 80; Кобринець Михайло, 90+4

"Богун" Броди - ФК "Яричів" Н.Яричів 5:0

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: 1:0 - Майструк Володимир, 9; 2:0 - Майструк Володимир, 34; 3:0 - Демчук Василь, 38; 4:0 - Шелест Петро, 54; 5:0 - Мартинюк Юрій, 90

"Богун": Дудчак Андрій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Зварич Ярослав (Дробик Дмитро, 57); Демчук Василь; Хижий Сергій (Лозовий Михайло, 25); Шелест Петро; Ільчишин Юрій (Мартинюк Юрій, 46); Магдиш Дмитро; Козира Володимир (П`ятковський Юрій, 65); Майструк Володимир

Запасні: Кіт Сергій; Бляхар Тарас

ФК "Яричів": Яремків Дмитро; Онисько Олег; Лотиш Олег; Навроцький Назар; Мацюра Василь; Яйко Олег; Суслов Микола; Ліпіцький Роман; Назаренко Олександр (Дякович Юрій, 86); Задорожний Віталій; Тягнибок Олег

Попередження: Лотиш Олег, 50; Лозовий Михайло, 70; П`ятковський Юрій, 78. Вилучення: Задорожний Віталій, 73

"Вугільник" Гірник - "Спиртовик" Лопатин1:2

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Ігор Гудзь, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Олександр Бриндза

Голи: 1:0 - Гарасим Богдан, 29; 1:1 - Левицький Богдан, 43; 1:2 - Левицький Богдан, 45+1

"Вугільник"

: Кварцяний Денис; Просецький Ігор; Бреславець Сергій; Васюта Роман; Жук Олег; Найдишак Юрій; Шайнюк Віталій (Данилюк Володимир, 57); Цьмух Михайло; Парадінець Руслан; Гарасим Богдан; Джерш Сергій

Запасні: Довганик Олександр; Павлюк Василь; Скоропад Тарас; Торіков Віктор

"Спиртовик"

: Харків Ігор; Смага Іван; Макарчук Юрій; Антонюк Володимир; Гілевич Володимир; Козира Петро; Самборук Роман; Панасюк Юрій; Шостак Андрій; Ткачук Павло (Осінчук Тарас, 71); Левицький Богдан

Запасні: Сурмай Юрій; Остапчук Володимир

Восьмий тур

22 червня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Енергетик" Добротвір0:0

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Заморський Назар; Береза Ігор; Шукатка Юрій (Цьох Юрій, 55); Сільвестр Павло; Терпеливець Олег (Матвійчук Станіслав, 55); Кривчук Богдан (Федун Артем, 46); Снітко Андрій (Галянт Олег, 60); Буй Микола; Котюк Максим; Марцинюк Олег

Запасні: Сологуб Віталій; Гончарук Артем; Тимосевич Денис

"Енергетик": Шмуль Володимир; Крупа Володимир; Фецич Ігор; Демчук Михайло (Івах Андрій, 80); Дещиця Іван; Литвин Богдан; Андреєв Олександр (Мудрик Олег, 67); Савченко Сергій; Кмита Роман; Костюк Нестор (Браташ Роман, 60); Легедза Олег (Скіпчак Олег, 90)

Запасні: Дещиця Юрій; Дещиця Олег; Шишка Ігор

Попередження: Кривчук Богдан, 10; Андреєв Олександр, 66; Савченко Сергій, 66; Федун Артем, 78

"Сокіл" В.Глібовичі - "Богун" Броди1:2

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Віктор Кулик

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 0:1 - Майструк Володимир, 38; 0:2 - Шелест Петро, 73; 1:2 - Альфавіцький Богдан, 82

"Сокіл": Дацко Тарас; Шумський Володимир (Альфавіцький Іван, 62); Альфавіцький Богдан; Синишин Мар`ян; Голод Зіновій; Жукровський Володимир; Заблоцький Максим; Толочко Остап; Хамуляк Роман (Сірків Олег, 43); Синишин Назар; Бойко Степан (Симко Юрій, 32)

"Богун": Дудчак Андрій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Зварич Ярослав (П`ятковський Юрій, 80); Демчук Василь; Хижий Сергій; Шелест Петро; Козира Володимир; Магдиш Дмитро; Майструк Володимир; Мартинюк Юрій (Дробик Дмитро, 80)

Запасні: Ільчишин Юрій; Кіт Сергій

Попередження: Демчук Василь, 32; Івчук Анатолій, 84

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Вугільник" Гірник0:3

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Данило Кусень, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Джерш Сергій, 29; 0:2 - Гарасим Богдан, 50; 0:3 - Парадінець Руслан, 90

ФК "Яричів": Яремків Дмитро; Онисько Олег; Мацюра Василь; Задорожний Андрій; Навроцький Назар; Перун Олег (Волянюк Андрій, 64); Яйко Олег; Ліпіцький Роман; Назаренко Олександр (Кулик Олег, 81); Задорожний Віталій (Лотиш Олег, 84); Суслов Микола

Запасні: Ткач Тарас

"Вугільник": Кварцяний Денис; Просецький Ігор; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Жук Олег; Цьмух Михайло; Шайнюк Віталій (Цьмух Андрій, 67); Бреславець Сергій; Парадінець Руслан; Гарасим Богдан; Джерш Сергій (Павлюк Василь, 88)

Запасні: Довганик Олександр

Попередження: Задорожний Андрій, 6; Парадінець Руслан, 100. Вилучення: Задорожний Андрій, 78 (2ЖК)

"Спиртовик" Лопатин - ФК "Добросин"0:2

Арбітр: Андрій Карімов

Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Юрій Возняк

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 0:1 - Никодим Андрій, 20; 0:2 - Породько Сергій, 22

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир; Слоневський Богдан; Климкович Юрій; Козира Петро (Гілевич Володимир, 60); Гонський Микола; Панасюк Юрій (Панасюк Олег, 85); Ткачук Павло; Левицький Богдан

Запасні: Віцькар Роман; Хрящевський Владислав; Січевський Андрій

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій; Галич Роман; Паска Тарас (Цюпка Андрій, 71); Маслюк Василь; Галич Володимир; Івасюк Сергій; Когут Михайло; Никодим Андрій (Гель Андрій, 85)

Запасні: Бабій Ігор; Лишак Василь; Клуб Андрій; Холод Руслан

Попередження: Галич Володимир, 27; Шпур Олег, 61; Климкович Юрій, 72; Ткачук Назар, 86

"Галичина" Бібрка - "Думна" Ременів

Арбітр: Руслан Панас

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Никодим Андрій, 20; 0:2 - Породько Сергій, 22

"Спиртовик"

: Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир; Слоневський Богдан; Климкович Юрій; Козира Петро (Гілевич Володимир, 60); Гонський Микола; Панасюк Юрій (Панасюк Олег, 85); Ткачук Павло; Левицький Богдан

Запасні: Віцькар Роман; Хрящевський Владислав; Січевський Андрій

ФК "Добросин"

: Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій; Галич Роман; Паска Тарас (Цюпка Андрій, 71); Маслюк Василь; Галич Володимир; Івасюк Сергій; Когут Михайло; Никодим Андрій (Гель Андрій, 85)

Запасні: Бабій Ігор; Лишак Василь; Клуб Андрій; Холод Руслан

Попередження: Галич Володимир, 27; Шпур Олег, 61; Климкович Юрій, 72; Ткачук Назар, 86

Сьомий тур

15 червня - неділя

"Галичина" Бібрка - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця3:0

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Віктор Кулик, Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - Яценко Олег - з пенальті, 4; 2:0 - Закревський Іван, 7; 3:0 - Данило Тарас - з пенальті, 64

"Галичина": Жезло Андрій; Сапуга Андрій; Курса Володимир; Яценко Олег; Ільчишин Андрій; Гурка Михайло; Гвозд Володимир (Лаба Володимир, 61); Сень Юрій; Слюбик Ігор (Матвіїв Григорій, 71); Закревський Іван (Данило Тарас, 55); Онисько Павло (Гришко Назар, 75)

Запасні: Турчин Олег

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло (Гончарук Артем, 87); Береза Ігор; Сільвестр Павло; Заморський Назар; Смолинець Олег; Терпеливець Олег; Снітко Андрій (Тимосевич Денис, 83); Буй Микола; Галянт Олег; Тимосевич Вадим (Федун Артем, 2); Котюк Максим (Рибай Марко, 83)

Запасні: Кривчук Богдан

Попередження: Ільчишин Андрій, 50; Береза Ігор, 63

"Думна" Ременів - "Спиртовик" Лопатин3:2

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - Ткачук Павло, 11; 1:1 - Паламар Олександр, 13; 2:1 - Бабин Роман, 67; 3:1 - Бушка Василь, 81; 3:2 - Шпур Олег, 86

"Думна": Папп Орест; Ковальчук Віктор; Бахор Олесь; Тимчук Олександр; Козак Володимир; Бардокін Роман; Одноріг Степан (Суслов Валентин, 80); Коляса Андрій (Назаренко Володимир, 66); Бабин Роман; Паламар Олександр; Бушка Василь (Медвідь Іван, 89)

Запасные: Горін Юрій; Сушко Андрій

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Гілевич Володимир; Антонюк Володимир; Климкович Юрій; Слоневський Богдан; Гонський Микола; Панасюк Юрій (Хрящевський Владислав, 83); Ткачук Павло; Левицький Богдан

Запасні: Шостак Андрій; Козира Петро

Попередження: Ткачук Назар, 22; Бахор Олесь, 36; Левицький Богдан, 56; Шпур Олег, 61; Бабин Роман, 83; Тимчук Олександр, 90+3

ФК "Добросин" - ФК "Яричів" Н.Яричів 4:3

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Степан Чоп, Андрій Баран

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Назаренко Олександр, 9; 1:1 - Когут Михайло, 13; 1:2 - Яйко Олег, 18; 2:2 - Когут Михайло, 24; 3:2 - Когут Михайло, 33; 4:2 - Паска Тарас, 45+1

4:3 - Кулик Олег, 52.

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій; Галич Роман (Клуб Андрій, 82); Паска Тарас (Бабій Ігор, 58); Когут Михайло; Галич Володимир; Івасюк Сергій (Маслюк Василь, 28); Никодим Андрій (Гель Андрій, 81); Кулай Юрій

Запасные: Цюпка Андрій; Холод Руслан; Лишак Василь

ФК "Яричів" Н.Яричів: Яремків Дмитро; Мацюра Василь; Чорномаз Мар`ян; Задорожний Андрій; Ткач Тарас (Кулик Олег, 16); Назаренко Олександр (Абрашкін Василь, 77); Ліпіцький Роман; Яйко Олег; Навроцький Назар; Суслов Микола (Лотиш Олег, 72); Задорожний Віталій

Попередження: Ліпіцький Роман, 45+1; Чорномаз Мар`ян, 90+2; Задорожний Віталій, 90+2; Породько Сергій, 90+3

"Вугільник" Гірник - "Сокіл" В.Глібовичі 4:2

Арбітр: Руслан Панас

Асистенти арбітра: Василь Притула, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Джерш Сергій, 16; 1:1 - Заблоцький Максим, 23; 2:1 - Джерш Сергій, 30; 3:1 - Джерш Сергій, 45; 3:2 - Заблоцький Максим - з пенальті, 54; 4:2 - Данилюк Володимир, 60

"Вугільник" Гірник: Кварцяний Денис; Просецький Ігор; Жук Олег; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Шайнюк Віталій; Данилюк Володимир; Парадінець Руслан (Довганик Олександр, 49); Цьмух Андрій (Гарасим Богдан, 51); Цьмух Михайло (Мастикаш Михайло, 68); Джерш Сергій (Павлюк Василь, 86)

Запасні: Торіков Віктор

"Сокіл" В.Глібовичі: Дацко Тарас; Бойко Степан; Синишин Назар; Шумський Володимир (Симко Юрій, 46); Хамуляк Роман; Толочко Остап; Заблоцький Максим; Жукровський Володимир (Сірків Олег, 70); Голод Зіновій; Синишин Мар`ян; Альфавіцький Богдан

Предупреждения: Найдишак Юрій, 74; Симко Юрій, 79; Альфавіцький Богдан, 88

"Богун" Броди - "Енергетик" Добротвір 3:1

Арбітр: Юрій Малаха

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 1:0 - Магдиш Дмитро, 36; 1:1 - Легедза Олег, 43; 2:1 - Хижий Сергій, 62; 3:1 - Магдиш Дмитро, 77. Нереалізовані пенальті: Демчук Василь ("Богун" Броди),54

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Демчук Василь; Лозовий Михайло; Ільчишин Юрій; Хижий Сергій; Шелест Петро; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 88); Козира Володимир (П`ятковський Юрій, 89); Майструк Володимир (Мартинюк Юрій, 90)

Запасні: Дудчак Андрій; Зварич Ярослав; Бляхар Тарас

"Енергетик": Дещиця Олег (Шмуль Володимир, 87); Легедза Олег; Литвин Богдан; Дещиця Іван; Костюк Нестор; Шишка Ігор; Кмита Роман; Савченко Сергій; Андреєв Олександр (Браташ Роман, 81); Малецький Михайло; Фецич Ігор

Запасні: Скіпчак Олег; Демчук Михайло; Мудрик Олег; Крупа Володимир

Попередження: Малецький Михайло, 5. Вилучення: Лозовий Михайло, 25; Малецький Михайло, 74 (2ЖК)

Шостий тур

06 липня - неділя

"Енергетик" Добротвір - "Вугільник" Гірник0:3

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Джерш Сергій, 26; 0:2 - Джерш Сергій, 30; 0:3 - Шайнюк Віталій, 90+3

"Енергетик": Дещиця Олег; Фецич Ігор; Дещиця Іван; Малецький Михайло; Крупа Володимир; Шишка Ігор; Кмита Роман; Савченко Сергій; Андреєв Олександр (Скіпчак Олег, 66); Легедза Олег; Костюк Нестор (Браташ Роман, 74)

Запасні: Івах Андрій; Шмуль Володимир; Литвин Богдан; Мудрик Олег; Демчук Михайло

"Вугільник": Кварцяний Денис; Васюта Роман; Просецький Ігор; Бреславець Сергій; Найдишак Юрій; Цьмух Михайло; Шайнюк Віталій; Данилюк Володимир (Довганик Олександр, 90); Парадінець Руслан; Гарасим Богдан (Скоропад Тарас, 90); Джерш Сергій (Скіра Андрій, 83)

Запасні: Цьмух Андрій; Торіков Віктор

Попередження: Кмита Роман, 33; Просецький Ігор, 44; Шайнюк Віталій, 73; Бреславець Сергій, 83

08 червня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Богун" Броди4:2

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

Голи: 1:0 - Терпеливець Олег - з пенальті, 25; 1:1 - Майструк Володимир, 39; 1:2 - Хижий Сергій, 46; 2:2 - Котюк Максим, 57; 3:2 - Береза Ігор, 76; 4:2 - Котюк Максим, 80. Нереалізований пенальті: Шелест Петро,90+2.

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Береза Ігор; Сільвестр Павло; Заморський Назар (Шукатка Юрій, 71); Смолинець Олег; Терпеливець Олег; Найдишак Олексій (Рибай Марко, 88); Матвійчук Станіслав; Котюк Максим (Снітко Андрій, 82); Буй Микола (Тимосевич Денис, 90); Марцинюк Олег

Запасні: Галянт Олег; Гончарук Артем; Тимосевич Вадим; Цьох Юрій

"Богун": П`ятковський Юрій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Ільчишин Юрій; Лозовий Михайло (Козира Володимир, 57); Воробей Віктор (Мартинюк Юрій, 80); Шелест Петро; Хижий Сергій; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 81); Демчук Василь; Майструк Володимир

Запасний: Дудчак Андрій

Попередження: Заморський Назар, 61; Буй Микола, 82

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Думна" Ременів0:1

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Бушка Василь, 8. Незабитий пенальті: Назаренко Олександр (ФК "Яричів" Н.Яричів), 35.

ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Онисько Олег; Мацюра Василь; Задорожний Андрій; Волянюк Андрій; Навроцький Назар (Абрашкін Василь, 90); Яйко Олег; Ліпіцький Роман; Назаренко Олександр (Перун Олег, 44); Задорожний Віталій; Суслов Микола

Запасні: Лотиш Олег; Ткач Тарас

"Думна": Папп Орест; Паламар Олександр; Тимчук Олександр; Бахор Олесь; Бардокін Роман; Суслов Валентин; Козак Володимир; Одноріг Степан (Ковальчук Віктор, 77); Назаренко Володимир (Горін Юрій, 46); Коляса Андрій; Бушка Василь

Запасні: Медвідь Іван; Сушко Андрій

Попередження: Мацюра Василь, 55; Навроцький Назар, 90

"Спиртовик" Лопатин - "Галичина" Бібрка 0:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир; Гілевич Володимир; Климкович Юрій; Козира Петро; Гонський Микола; Панасюк Юрій; Ткачук Павло (Шостак Андрій, 70); Левицький Богдан

Запасний: Остапчук Володимир; Віцькар Роман; Січевський Андрій; Самборук Роман; Хрящевський Владислав; Панасюк Олег

"Галичина": Жезло Андрій; Курса Володимир; Ільчишин Андрій; Сапуга Андрій; Павлюх Іван; Гурка Михайло; Яценко Олег; Гришко Назар (Матвіїв Григорій, 46); Сень Юрій (Гвозд Володимир, 59); Онисько Павло (Закревський Іван, 73); Слюбик Ігор (Данило Тарас, 64)

Запасний: Турчин Олег; Лаба Володимир

Попередження: Шпур Олег, 86; Климкович Юрій, 86

П`ятий тур

06 липня - неділя

"Галичина" Бібрка - ФК "Яричів" Н.Яричів3:1

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Віктор Кулик, Максим Босий

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 1:0 - Данило Тарас, 12; 2:0 - Онисько Павло, 65; 3:0 - Закревський Іван, 80; 3:1 - Суслов Микола, 90+2

"Галичина": Турчин Олег; Лаба Володимир; Павлюх Іван; Курса Володимир; Яценко Олег; Гвозд Володимир; Сень Юрій; Гурка Михайло (Гришко Назар, 51); Слюбик Ігор (Матвіїв Григорій, 57); Онисько Павло; Данило Тарас (Закревський Іван, 62)

Запасні: Мазур Андрій; Жезло Андрій

ФК "Яричів": Яремків Дмитро; Волянюк Андрій; Мацюра Василь; Мельник Руслан; Смольський Андрій (Абрашкін Василь, 75); Лотиш Олег (Ткач Тарас, 46); Ліпіцький Роман; Кулик Олег; Задорожний Андрій; Онисько Олег; Суслов Микола

Запасні: Черник Олег; Перун Олег; Чайківський Володимир

Попередження: Курса Володимир, 72. Вилучення: Яремків Дмитро, 45

25 травня - неділя

"Спиртовик" Лопатин - "Сокаль-ВолКом"0:1

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Гол: 0:1 - Терпеливець Олег, 90+3

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Гілевич Володимир; Антонюк Володимир; Климкович Юрій; Козира Петро; Гонський Микола; Слоневський Богдан (Остапчук Володимир, 77); Ткачук Павло (Хрящевський Владислав, 46); Левицький Богдан

Запасні: Віцькар Роман; Шайнога Степан; Панасюк Олег; Січевський Андрій

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Галянт Олег; Сільвестр Павло; Шукатка Юрій; Смолинець Олег; Буй Микола (Тимосевич Вадим, 80); Федун Артем; Береза Ігор; Найдишак Олексій; Матвійчук Станіслав (Снітко Андрій, 77); Терпеливець Олег

Запасні: Рибай Марко; Сологуб Віталій; Гончарук Артем; Тимосевич Денис

Попередження: Матвійчук Станіслав, 19; Сільвестр Павло, 38; Климкович Юрій, 62; Козира Петро, 79

"Думна" Ременів - "Сокіл" В.Глібовичі1:2

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Шумський Володимир, 2; 1:1 - Козак Володимир, 58; 1:2 - Альфавіцький Богдан, 68

"Думна": Папп Орест; Паламар Олександр; Назаренко Володимир; Тимчук Олександр; Бабин Роман (Одноріг Степан, 70); Бушка Василь; Козак Володимир; Бардокін Роман (Горін Юрій, 84); Суслов Валентин; Ковальчук Віктор; Коляса Андрій

Запасні: Сушко Андрій; Бахор Олесь; Медвідь Іван

"Сокіл" В.Г.: Дацко Тарас; Голод Зіновій; Толочко Остап; Шумський Володимир; Заблоцький Максим; Синишин Мар`ян; Синишин Назар; Жукровський Володимир; Альфавіцький Богдан; Сірків Олег; Бойко Степан (Шлиян Андрій, 88)

Попередження: Толочко Остап, 61; Жукровський Володимир, 61; Сірків Олег, 61; Бушка Василь, 62

ФК "Добросин" - "Енергетик" Добротвір1:2

Арбітр: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Ростислав Якимик

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Голи: 1:0 - Когут Михайло, 14; 1:1 - Легедза Олег - з пенальті, 45; 1:2 - Івах Андрій, 64

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій (Гель Андрій, 87); Галич Роман; Паска Тарас (Маслюк Василь, 57); Когут Михайло; Чавс Юрій; Бабій Ігор (Кулай Юрій, 51); Никодим Андрій; Івасюк Сергій

Запасні: Клуб Андрій; Лишак Василь; Холод Руслан; Цюпка Андрій

"Енергетик": Шмуль Володимир; Малецький Михайло; Дещиця Іван; Фецич Ігор; Савченко Сергій; Шишка Ігор; Скіпчак Олег (Мудрик Олег, 90); Кмита Роман; Івах Андрій (Браташ Роман, 90); Андреєв Олександр; Легедза Олег

Запасні: Крупа Володимир; Дещиця Юрій; Литвин Богдан; Дещиця Олег; Демчук Михайло; Костюк Нестор

Попередження: Породько Сергій, 12; Івах Андрій, 12; Когут Михайло, 26; Дещиця Іван, 27; Савченко Сергій, 38; Паска Тарас, 39; Чавс Юрій, 40; Шишка Ігор, 80; Андреєв Олександр, 90

"Вугільник" Гірник - "Богун" Броди 1:2

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Демчук Василь, 45; 0:2 - Демчук Василь, 48; 1:2 - Васюта Роман, 52

"Вугільник": Кварцяний Денис; Скіра Андрій (Жук Олег, 46); Бреславець Сергій; Найдишак Юрій; Просецький Ігор; Васюта Роман; Парадінець Руслан; Данилюк Володимир; Цьмух Михайло; Гарасим Богдан (Шайнюк Віталій, 60); Джерш Сергій

Запасні: Павлюк Василь; Торіков Віктор; Довганик Олександр; Цьмух Андрій; Мастикаш Михайло

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Зварич Ярослав (Лозовий Михайло, 77); П`ятковський Юрій (Мартинюк Юрій, 75); Воробей Віктор; Шелест Петро; Хижий Сергій; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 83); Демчук Василь; Майструк Володимир (Дудчак Андрій, 90)

Попередження: Бреславець Сергій, 36; Кропива Роман, 52. Вилучення: Бреславець Сергій, 45 (2ЖК)

Четвертий тур

11 травня - неділя

"Богун" Броди - ФК "Добросин"1:1

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: 1:0 - Козира Володимир, 72; 1:1 - Когут Михайло, 73

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман (Зварич Ярослав, 71); Лозовий Михайло; Демчук Василь; Воробей Віктор; Шелест Петро; Хижий Сергій; Козира Володимир (Мартинюк Юрій, 90); Магдиш Дмитро; Майструк Володимир

Запасні: Дудчак Андрій; Дробик Дмитро; П`ятковський Юрій

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Галич Роман; Породько Сергій; Паска Тарас; Когут Михайло; Чавс Юрій (Цюпка Андрій, 90); Івасюк Сергій (Маслюк Василь, 62); Бабій Ігор (Гель Андрій, 86); Никодим Андрій

Запасні: Холод Руслан; Клуб Андрій; Лишак Василь

Попередження: Івасюк Сергій, 24; Чавс Юрій, 35; Івчук Анатолій, 36; Галич Роман, 51; Паска Тарас, 62; Маслюк Василь, 65; Шелест Петро, 85

"Енергетик" Добротвір - "Думна" Ремеів2:2

Арбітр: Руслан Панас

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Костюк Нестор, 6; 1:1 - Козак Володимир, 8; 2:1 - Дещиця Іван, 19; 2:2 - Бушка Василь, 39

"Енергетик": Дещиця Олег; Малецький Михайло; Дещиця Іван; Фецич Ігор; Крупа Володимир (Мудрик Олег, 90); Савченко Сергій; Шишка Ігор; Кмита Роман; Легедза Олег; Андреєв Олександр; Костюк Нестор (Скіпчак Олег, 79)

Запасні: Демчук Михайло; Шмуль Володимир; Литвин Богдан; Івах Андрій

"Думна": Папп Орест; Паламар Олександр; Назаренко Володимир; Бардокін Роман; Тимчук Олександр; Бабин Роман (Сушко Андрій, 67); Бушка Василь; Козак Володимир; Бахор Олесь; Ковальчук Віктор (Суслов Валентин, 70); Коляса Андрій (Одноріг Степан, 53)

Запасні: Горін Юрій

Попередження: Бардокін Роман, 6; Бушка Василь, 31; Суслов Валентин, 72; Тимчук Олександр, 78

"Сокіл" В.Глібовичі" - "Галичина" Бібрка2:1,0:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

"Сокіл": Дацко Тарас; Альфавіцький Богдан; Толочко Остап; Синишин Мар`ян; Симко Юрій (Сірків Олег, 85); Голод Зіновій; Шумський Володимир; Заблоцький Максим; Синишин Назар; Хамуляк Роман; Жукровський Володимир

Запасні: Альфавіцький Іван; Бойко Степан

"Галичина": Жезло Андрій; Лаба Володимир (Слюбик Ігор, 70); Сапуга Андрій; Яценко Олег; Курса Володимир; Павлюх Іван; Сень Юрій (Закревський Іван, 73); Гурка Михайло; Гришко Назар (Матвіїв Григорій, 65); Ільчишин Андрій (Гвозд Володимир, 57); Онисько Павло

Запасні: Гарячий Ярослав; Патрайко Богдан; Турчин Олег

Попередження: Ільчишин Андрій, 9; Заблоцький Максим, 89

ФК "Яричів" Н.Яричів - "Спиртовик" Лопатин0:4,2:2

Арбітр: Юрій Ковальчук

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 1:0 - Навроцький Назар, 5; 1:1 - Левицький Богдан, 29; 2:1 - Назаренко Олександр - з пенальті, 51; 2:2 - Ткачук Павло, 86

ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Волянюк Андрій; Онисько Олег; Мацюра Василь; Задорожний Андрій; Навроцький Назар (Лотиш Олег, 89); Назаренко Олександр (Кулик Олег, 65); Ліпіцький Роман; Яйко Олег; Суслов Микола; Задорожний Віталій (Абрашкін Василь, 79)

Запасний: Ткач Тарас

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Климкович Юрій (Хрящевський Владислав, 80); Шпур Олег; Слоневський Богдан; Козира Петро; Антонюк Володимир (Січевський Андрій, 86); Гонський Микола; Панасюк Юрій; Ткачук Павло (Остапчук Володимир, 90); Левицький Богдан

Попередження: Задорожний Віталій, 17; Левицький Богдан, 36; Ткачук Назар, 51; Шпур Олег, 54; Онисько Олег, 72

10 травня - субота

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Вугільник" Гірник1:1

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Ігор Гудзь

Делегат ФФЛ:

Голи: 0:1 - Парадінець Руслан, 28; 1:1 - Найдишак Олексій, 49

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Береза Ігор; Шукатка Юрій; Сільвестр Павло; Смолинець Олег; Терпеливець Олег (Сологуб Віталій, 86); Найдишак Олексій; Буй Микола; Котюк Максим (Галянт Олег, 80); Марцинюк Олег; Матвійчук Станіслав (Цьох Юрій, 60)

Запасні: Гончарук Артем; Тимосевич Вадим; Снітко Андрій; Тимосевич Денис; Рибай Марко

"Вугільник": Кварцяний Денис; Васюта Роман; Просецький Ігор; Жук Олег; Скіра Андрій; Шайнюк Віталій (Мастикаш Михайло, 61); Цьмух Михайло; Бреславець Сергій; Парадінець Руслан; Данилюк Володимир (Гарасим Богдан, 66); Джерш Сергій

Запасні: Торіков Віктор; Довганик Олександр

Попередження: Васюта Роман, 25; Марцинюк Олег, 77; Просецький Ігор, 86

Третій тур

11 травня - неділя

ФК "Яричів" Н.Яричів - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця1:2

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Котюк Максим, 25; 0:2 - Буй Микола, 45; 1:2 - Задорожний Віталій, 59

ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Онисько Олег; Лотиш Олег (Задорожний Андрій, 46); Волянюк Андрій; Мацюра Василь; Навроцький Назар (Абрашкін Василь, 90); Яйко Олег (Кулик Олег, 76); Назаренко Олександр (Перун Олег, 70); Задорожний Віталій (Сениця Ігор, 79); Ліпіцький Роман; Суслов Микола

Запасні: Чорномаз Мар`ян

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Береза Ігор; Шукатка Юрій; Сільвестр Павло; Смолинець Олег; Марцинюк Олег (Тимосевич Денис, 90); Цьох Юрій (Рибай Марко, 86); Терпеливець Олег (Галянт Олег, 76); Найдишак Олексій; Буй Микола; Котюк Максим (Снітко Андрій, 90)

Запасні: Тимосевич Вадим; Яциків Тарас

Попередження: Смолинець Олег, 67; Марцинюк Олег, 80; Ліпіцький Роман, 86

"Спиртовик" Лопатин - "Сокіл" В.Глібовичі1:0

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Василь Файда, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Гол: 1:0 - Левицький Богдан, 47. Нереалізований пенальті: Левицький Богдан ("Спиртовик" Лопатин), 42

"Спиртовик" Лопатин: Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир; Гілевич Володимир; Климкович Юрій; Віцькар Роман (Самборук Роман, 75); Шостак Андрій; Гонський Микола; Панасюк Юрій (Остапчук Володимир, 81); Левицький Богдан

Запасні: Панасюк Олег; Січевський Андрій; Хрящевський Владислав; Шайнога Степан

"Сокіл" В.Глібовичі: Дацко Тарас; Заблоцький Максим; Жукровський Володимир (Сірків Олег, 80); Синишин Мар`ян; Хамуляк Роман; Толочко Остап; Альфавіцький Богдан; Голод Зіновій; Синишин Назар; Симко Юрій (Альфавіцький Іван, 85); Шумський Володимир (Бойко Степан, 59)

Попередження: Синишин Назар, 36; Климкович Юрій, 38; Толочко Остап, 60; Шостак Андрій, 65; Остапчук Володимир, 85

"Галичина" Бібрка - "Енергетик" Добротвір3:0

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Онисько Павло, 53; 2:0 - Матвіїв Григорій, 71; 3:0 - Онисько Павло, 85

"Галичина": Жезло Андрій; Лаба Володимир; Сапуга Андрій; Яценко Олег; Курса Володимир; Павлюх Іван; Гвозд Володимир (Матвіїв Григорій, 69); Гришко Назар; Онисько Павло; Ільчишин Андрій; Слюбик Ігор (Закревський Іван, 80)

Запасні: Репета Юрій; Мазур Андрій; Гарячий Ярослав; Данило Тарас; Турчин Олег

"Енергетик": Дещиця Олег; Крупа Володимир (Литвин Богдан, 82); Фецич Ігор; Малецький Михайло; Дещиця Іван; Шишка Ігор; Кмита Роман; Легедза Олег; Андреєв Олександр (Реклінський Ярослав, 84); Івах Андрій; Божик Олег (Браташ Роман, 46)

Запасні: Шмуль Володимир; Демчук Михайло; Мудрик Олег; Скіпчак Олег; Костюк Нестор

Попередження: Яценко Олег, 40; Ільчишин Андрій, 59; Гвозд Володимир, 68; Браташ Роман, 74; Малецький Михайло, 90+1

"Думна" Ременів - "Богун" Броди0:1

Арбітр: Микола Яцків

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Андрій Онишків

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Гол: 0:1 - Демчук Василь, 67

"Думна" Ременів: Папп Орест; Назаренко Володимир; Тимчук Олександр; Бахор Олесь; Бабин Роман; Бушка Василь; Козак Володимир; Бардокін Роман; Суслов Валентин (Одноріг Степан, 78); Ковальчук Віктор; Коляса Андрій (Горін Юрій, 84)

Запасні: Медвідь Іван; Сушко Андрій

"Богун" Броди: Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Лозовий Михайло; Демчук Василь; Воробей Віктор (Дробик Дмитро, 79); Шелест Петро; Хижий Сергій; Козира Володимир; П`ятковський Юрій; Майструк Володимир (Мартинюк Юрій, 90)

Запасні: Ільчишин Юрій; Зварич Ярослав; Дудчак Андрій

Попередження: Козак Володимир, 57; Шелест Петро, 57; Майструк Володимир, 79; Одноріг Степан, 90

ФК "Добросин" - "Гірник" Вугільник2:2

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Степан Семак

Голи: 0:1 - Джерш Сергій, 65; 1:1 - Бабій Ігор, 78; 1:2 - Шайнюк Віталій, 82; 2:2 - Клуб Андрій, 85

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій (Клуб Андрій, 75); Галич Роман; Паска Тарас; Когут Михайло; Івасюк Сергій (Гель Андрій, 72); Кулай Юрій (Холод Руслан, 70); Бабій Ігор; Никодим Андрій

Запасні: Цюпка Андрій; Маслюк Василь; Лишак Василь

"Вугільник" Гірник: Кварцяний Денис; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Жук Олег; Шайнюк Віталій; Данилюк Володимир (Гарасим Богдан, 39); Бреславець Сергій; Парадінець Руслан; Просецький Ігор; Цьмух Михайло; Джерш Сергій

Запасні: Скіра Андрій; Цьмух Андрій; Торіков Віктор; Довганик Олександр

Попередження: Івасюк Сергій, 12; Найдишак Юрій, 45; Галич Роман, 51; Кварцяний Денис, 90+1. Вилучення: Найдишак Юрій, 80 (2ЖК)

Другий тур

04 травня - неділя

ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - ФК "Добросин"3:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 1:0 - Котюк Максим, 45+2; 2:0 - Смолинець Олег, 66; 3:0 - Буй Микола, 71

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Шукатка Юрій; Сільвестр Павло; Заморський Назар; Смолинець Олег; Терпеливець Олег (Снітко Андрій, 85); Береза Ігор; Матвійчук Станіслав (Марцинюк Олег, 60); Цьох Юрій (Галянт Олег, 72); Буй Микола; Котюк Максим (Матвеєв Сергій, 82)

Запасні: Яциків Тарас; Сологуб Віталій

ФК "Добросин": Холод Руслан; Черховський Роман; Породько Сергій; Галич Роман (Клуб Андрій, 82); Кобринець Михайло (Лишак Василь, 84); Паска Тарас (Цюпка Андрій, 79); Когут Михайло; Кулай Юрій; Галич Володимир; Бабій Ігор (Івасюк Сергій, 60); Никодим Андрій (Гель Андрій, 70)

Запасні: Босий Андрій

Попередження: Заморський Назар; Бабій Ігор, 44; Шукатка Юрій, 79. Вилучення: Заморський Назар, 57; Галич Володимир, 57

"Вугільник" Гірник - "Думна" Ременів2:2

Арбітр: Ярослав Біць

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Юрій Біян

Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - Просецький Ігор, 24; 1:1 - Ковальчук Віктор, 52; 1:2 - Гаврилишен Павло, 61; 2:2 - Парадінець Руслан, 79

"Вугільник": Кварцяний Денис; Бреславець Сергій (Гарасим Богдан, 63); Васюта Роман; Просецький Ігор; Жук Олег; Найдишак Юрій; Данилюк Володимир; Парадінець Руслан; Герус Вадим; Цьмух Михайло (Шайнюк Віталій, 76); Джерш Сергій

Запасні: Торіков Віктор; Довганик Олександр; Мастикаш Михайло; Скіра Андрій

"Думна": Папп Орест; Назаренко Володимир; Тимчук Олександр; Бахор Олесь; Бабин Роман; Бушка Василь (Одноріг Степан, 68); Козак Володимир (Суслов Валентин, 90); Бардокін Роман; Гаврилишен Павло; Ковальчук Віктор; Коляса Андрій

Запасні: Медвідь Іван; Сушко Андрій; Горін Юрій

Попередження: Найдишак Юрій, 48; Цьмух Михайло, 63; Коляса Андрій, 73

"Богун" Броди - "Галичина" Бібрка2:1

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Ярослав Сторожук, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Козира Володимир, 6; 2:0 - Демчук Василь - з пенальті, 8; 2:1 - Яценко Олег, 40

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Лозовий Михайло (Зварич Ярослав, 66); Демчук Василь; Воробей Віктор; Шелест Петро; Хижий Сергій; Козира Володимир (Дробик Дмитро, 72); Майструк Володимир (Мартинюк Юрій, 88); Ільчишин Юрій

Запасні: П`ятковський Юрій; Дудчак Андрій

"Галичина" Б.: Жезло Андрій; Сапуга Андрій; Яценко Олег; Гарячий Ярослав (Лаба Володимир, 74); Павлюх Іван; Гвозд Володимир (Гришко Назар, 76); Онисько Павло; Курса Володимир; Патрайко Богдан; Сень Юрій (Данило Тарас, 46) (Матвіїв Григорій, 83); Слюбик Ігор (Закревський Іван, 65)

Запасний: Турчин Олег

Попередження: Воробей Віктор, 19; Гвозд Володимир, 56; Зварич Ярослав, 68; Матвіїв Григорій, 83. Вилучення: Патрайко Богдан, 8

"Енергетик" Добротвір - "Спиртовик" Лопатин0:0

Арбітр: Степан Пелих

Асистенти арбітра: Максим Роля, Ігор Гудзь

Делегат ФФЛ: Роман Покора

"Енергетик": Дещиця Олег; Крупа Володимир; Фецич Ігор; Малецький Михайло; Дещиця Іван; Демчук Михайло (Савченко Сергій, 61); Шишка Ігор; Легедза Олег; Андреєв Олександр (Реклінський Ярослав, 81); Кмита Роман; Івах Андрій

Запасні: Божик Олег; Шмуль Володимир; Мудрик Олег; Литвин Богдан; Браташ Роман

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Гілевич Володимир; Антонюк Володимир; Слоневський Богдан; Козира Петро (Шостак Андрій, 80); Гонський Микола (Віцькар Роман, 83); Панасюк Юрій; Ткачук Павло; Левицький Богдан

Запасні: Хрящевський Владислав; Остапчук Володимир; Шайнога Степан; Січевський Андрій; Панасюк Олег

Попередження: Дещиця Іван, 51; Шишка Ігор, 59; Гілевич Володимир, 68; Ткачук Назар, 76; Слоневський Богдан, 86; Антонюк Володимир, 90

"Сокіл" В.Глібовичі - ФК "Яричів" Н.Яричів 3:1,6:3

Арбітр: Руслан Панас

Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Хамуляк Роман, 4; 1:1 - Навроцький Назар, 21; 2:1 - Толочко Остап, 25; 3:1 - Синишин Мар`ян, 37; 4:1 - Толочко Остап, 39; 5:1 - Толочко Остап, 41; 5:2 - Яйко Олег, 45; 5:3 - Черник Олег, 55; 6:3 - Хамуляк Роман, 73

"Сокіл" В.Г.: Дацко Тарас; Синишин Мар`ян; Шумський Володимир (Бойко Степан, 55); Альфавіцький Богдан; Толочко Остап; Хамуляк Роман; Синишин Назар; Симко Юрій (Милян Олег, 71); Голод Зіновій (Сірків Олег, 77); Заблоцький Максим (Сенчишин Богдан, 79); Жукровський Володимир (Альфавіцький Іван, 73)

ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Онисько Олег; Мацюра Василь; Задорожний Віталій (Ткач Тарас, 87); Задорожний Андрій; Волянюк Андрій (Лотиш Олег, 55); Назаренко Олександр (Сениця Ігор, 57); Ліпіцький Роман; Яйко Олег (Кулик Олег, 71); Навроцький Назар (Черник Олег, 46); Суслов Микола

Запасний: Швед Олег

Попередження: Заблоцький Максим, 44; Симко Юрій, 62; Черник Олег, 66; Толочко Остап, 85; Альфавіцький Іван, 90+2

Перший тур

27 квітня - неділя

"Сокіл" В.Глібовичі-ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця0:2

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Малаха, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Олинець

Голи: 0:1 - Котюк Максим, 70; 0:2 - Сологуб Віталій, 88

"Сокіл": Дацко Тарас; Голод Зіновій; Синишин Назар; Хамуляк Роман (Альфавіцький Іван, 84); Альфавіцький Богдан; Синишин Мар`ян; Симко Юрій (Милян Олег, 72); Толочко Остап; Заблоцький Максим (Сірків Олег, 88); Шумський Володимир; Жукровський Володимир (Бойко Степан, 38)

Запасні: Сенчишин Богдан

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло (Яциків Тарас, 90); Заморський Назар; Смолинець Олег; Сільвестр Павло; Шукатка Юрій; Котюк Максим (Цьох Юрій, 76); Галянт Олег (Матвійчук Станіслав, 59); Терпеливець Олег (Снітко Андрій, 73); Береза Ігор (Сологуб Віталій, 90); Буй Микола; Марцинюк Олег (Матвеєв Сергій, 83)

Попередження: Шукатка Юрій, 23; Марцинюк Олег, 50; Заблоцький Максим, 51

ФК "Яричів"Н.Яричів - "Енергетик"Добротвір0:1

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Іван Томків, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Гол: 0:1 - Легедза Олег, 90+1

ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Мацюра Василь; Волянюк Андрій; Задорожний Андрій; Ліпіцький Роман; Швед Олег; Назаренко Олександр (Кулик Олег, 75); Навроцький Назар; Яйко Олег (Ткач Тарас, 89); Суслов Микола; Задорожний Віталій (Черник Олег, 86)

Запасний: Лотиш Олег

"Енергетик": Дещиця Олег; Крупа Володимир; Фецич Ігор; Дещиця Іван; Демчук Михайло (Савченко Сергій, 46); Шишка Ігор (Божик Олег, 75); Кмита Роман; Андреєв Олександр; Реклінський Ярослав (Браташ Роман, 90); Легедза Олег; Малецький Михайло (Литвин Богдан, 72)

Запасні: Костюк Нестор; Мудрик Олег; Дацишин Орест; Івах Андрій; Шмуль Володимир

Попередження: Малецький Михайло, 52; Фецич Ігор, 60; Суслов Микола, 67

"Спиртовик"Лопатин-"Богун"Броди2:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Максим Роля, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Левицький Богдан, 55; 2:0 - Ткачук Павло, 67

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир (Панасюк Олег, 85); Гілевич Володимир (Січевський Андрій, 78); Слоневський Богдан (Шайнога Степан, 83); Козира Петро (Віцькар Роман, 73); Гонський Микола (Шостак Андрій, 65); Панасюк Юрій (Остапчук Володимир, 80); Ткачук Павло (Хрящевський Владислав, 84); Левицький Богдан

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Лозовий Михайло; Зварич Ярослав (П`ятковський Юрій, 65); Кропива Роман; Воробей Віктор; Шелест Петро; Хижий Сергій; Демчук Василь; Козира Володимир; Майструк Володимир (Дробик Дмитро, 75)

Запасні: Дудчак Андрій; Мартинюк Юрій

"Галичина"Бібрка - ФСК"Вугільник"Гірник2:3

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Василь Файда, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - Васюта Роман (автогол), 16; 2:0 - Сень Юрій, 37; 2:1 - Данилюк Володимир, 50; 2:2 - Парадінець Руслан, 61; 2:3 - Джерш Сергій, 68

"Галичина": Жезло Андрій (Турчин Олег, 46); Лаба Володимир (Данило Тарас, 63); Сапуга Андрій; Яценко Олег; Гарячий Ярослав; Павлюх Іван; Гвозд Володимир; Курса Володимир (Патрайко Богдан, 66); Гришко Назар; Сень Юрій (Матвіїв Григорій, 88); Слюбик Ігор (Закревський Іван, 76)

Запасні: Леськів Володимир; Мазур Андрій

"Вугільник" Гірник: Кварцяний Денис; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Жук Олег; Просецький Ігор; Парадінець Руслан; Герус Вадим; Данилюк Володимир; Шайнюк Віталій; Цьмух Михайло (Скіра Андрій, 86); Джерш Сергій

Запасні: Мастикаш Михайло; Павлюк Василь; Торіков Віктор; Довганик Олександр; Гарасим Богдан

"Думна"Ременів - ФК"Добросин"4:1

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ:

Голи: 1:0 - Бабин Роман, 1; 2:0 - Назаренко Володимир, 6; 3:0 - Бушка Василь, 12; 3:1 - Галич Володимир, 31; 4:1 - Бушка Василь, 40

"Думна": Папп Орест (Медвідь Іван, 86); Назаренко Володимир (Горін Юрій, 57); Тимчук Олександр; Бахор Олесь; Бабин Роман; Бушка Василь; Одноріг Степан (Боршовський Артур-Орест, 82); Козак Володимир (Суслов Валентин, 65); Бардокін Роман; Ковальчук Віктор; Коляса Андрій

Запасний: Сушко Андрій

ФК "Добросин": Холод Руслан (Босий Андрій, 46); Кобринець Михайло; Безпалько Артур; Івасюк Сергій (Галич Роман, 17); Паска Тарас; Когут Михайло; Галич Володимир; Кулай Юрій; Бабій Ігор (Гель Андрій, 54); Никодим Андрій; Породько Сергій (Клуб Андрій, 77)

Запасные: Цюпка Андрій; Лишак Василь; Маслюк Василь; Черховський Роман

Попередження: Коляса Андрій, 84