Результати матчів. Першість Львівської області.

Юнацькі склади

Перша ліга. Група "Б"

Девятий тур

29 червня - неділя

"Литмір" Присліп - СК "Східниця"0:3 т/п

Арбітр:Василь Івасяк

Асистенти арбітра:Руслан Хомин, Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

"Хімік" Н.Розділ - ФСК "Яворів"8:0

Арбітр:Ігор Козоріз

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний, Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - Максаков Ростислав, 1; 2:0 - Коваль Володимир, 18; 3:0 - Павловський Степан-Євген, 33; 4:0 - Максаков Ростислав, 51; 5:0 - Павловський Степан-Євген, 58; 6:0 - Григоращук Олег, 71; 7:0 - Мусійовський Андрій, 73; 8:0 - Павловський Степан-Євген, 78

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Мартинів Максим; Росоха Валентин (Гаванчак Роман, 58); Коваль Володимир; Григоращук Олег; Борисовський Микола; Павловський Степан-Євген; Мусійовський Андрій; Максаков Ростислав

Запасні: Труш Володимир; Ямнюк Вадим; Пашко Назар

ФСК "Яворів": Семів Михайло; Гуль Олег; Демченко Ігор; Вотусь Іван; Цидуляк Орест; Симівський Юрій (Горгут Ігор, 60); Полух Володимир; Балабанов Юрій; Юрійчук Юрій; Іваха Олег; Горгут Володимир

Запасні: Олех Василь; Лагно Василь; Альмес Павло; Мацелюх Олег

Попередження: Мусійовський Андрій, 47; Демченко Ігор, 79

ФК "Бори" Бориничі - ФОК "Городок"0:9,3:1

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Орест Гураль

Голи: 0:1 - Брудний Роман, 13; 0:2 - Смук Степан, 35; 0:3 - Хороз Любомир, 38; 0:4 - Хороз Любомир, 44; 0:5 - Брудний Роман, 65; 0:6 - Брудний Роман, 69; 0:7 - Думас Василь, 72; 0:8 - Думас Василь, 74; 0:9 - Попович Ігор, 78

ФК "Бори" Бориничі: Сороколіта Віталій (Бєляєв Олександр, 41); Солонинка Андрій; Лисак Тарас (Гринькевич Володимир, 48); Гошицький Антон; Голуб Андрій; Храпаль Леонід; Шутяк Остап (Білинський Левко, 65); Концевич Олександр; Данелевич Маркіян (Партика Роман, 65); Чайковський Віталій (Марущак Дмитро, 48); Козерема Віталій

Запасні: Маївка Володимир

ФОК "Городок": Щур Володимир; Липовецький Володимир; Маланчук Антон; Хороз Любомир; Комнатний Ростислав; Посполітак Андрій; Брудний Роман; Смук Степан (Думас Василь, 56); Кізляк Роман; Комарницький Іван; Попович Ігор

Запасні: Гірняк Любомир; Лютак Святослав; Смук Богдан

25 червня - середа

ФК "Бори" Бориничі - ФОК "Городок"0:9,3:1

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Володимир Міняйло

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

Голи: 1:0 - Шутяк Олександр, 36; 2:0 - Стасишин Іван, 38; 2:1 - Гринач Назар, 45

"Нафтовик": Красюк Іван; Гуцало Володимир (Ільницький Андрій, 67); Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Фаїк Володимир (Кельман Іван, 75); Дрогобицький Ігор (Іванович Ігор, 47); Желем Тарас; Шутяк Олександр; Стасишин Іван; Павляк Іван; Свідзінський Ігор

Запасні: Кронжко Артур; Дидик Володимир; Кудінов Назар; Мертв`яченко Володимир

"Газовик-Хуртовина": Ковальчик Володимир (Іваськевич Андрій, 41); Левцьо Роман; Малахівський Павло; Гринач Назар; Хребтик Ярослав (Федичканич Василь, 70); Верешко Ігор; Василишин Володимир; Іваськевич Юрій (Кордіяка Назар, 77); Стріжик Петро; Бариляк Руслан; Петрів Степан

Запасні: Бондар Михайло; Стріжик Григорій; Костевич Юрій; Мисько Богдан

Попередження: Гринач Назар, 22; Малахівський Павло, 49; Павляк Іван, 60; Стап`як Тарас, 73

08 червня - неділя

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФК "Ходорів"4:0

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - Гурничний Сергій, 13; 2:0 - Гурничний Сергій, 17; 3:0 - Пацай Андрій, 33; 4:0 - Владичак Андрій, 46

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Пацай Андрій (Максим Володимир, 61); Владичак Андрій (Гьонсьор Василь, 74); Калька Богдан (Цегенько Іван, 58); Гурничний Сергій; Полюга Мар`ян (Попіль Володимир, 46); Терлецький Володимир (Сушинський Сергій, 52); Созанський Василь (Карачаров Данило, 64); Блажко Петро (Лернатович Ігор, 69); Дякун Степан; Лінинський Микола

Запасные: Буй Віталій; Фляк Ігор

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Довгий Роман; Паньків Ігор; Симоні Роман; Гардяш Олексій (Корпан Володимир, 41); Ханас Василь; Вельгуш Андрій (Горін Михайло, 29); Король Андрій (Совин Ростислав, 59); Кілін Юрій; Сливка Володимир; Осімницький Маркіян

Запасные: Шумський Андрій

Попередження: Калька Богдан, 49

Восьмий тур

22 червня - неділя

ФСК "Яворів" - "Литмір" Присліп 3:0 т/п

Арбітр:Василь Файда

Асистенти арбітра:Петро Грева , Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Степан Семак

"Хімік" Н.Розділ - "Кар`єр" Ст.Самбір 0:2

Арбітр:Степан Лужецький

Асистенти арбітра:Андрій Чулик, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Блажко Петро, 18; 0:2 - Сокирко Володимир, 48

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Пашко Назар; Ципук Роман; Мусійовський Андрій; Коваль Володимир; Мартинів Максим; Росоха Валентин; Борисовський Микола; Мельничук Віталій; Павловський Степан-Євген

Запасні: Лаба Андрій; Труш Володимир; Ямнюк Вадим; Савостьянов Ростислав

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Лінинський Микола; Дякун Степан; Блажко Петро; Терлецький Володимир (Карачаров Данило, 74); Калька Богдан; Попіль Володимир (Цегенько Іван, 62); Буй Віталій (Дуч Назар, 28); Созанський Василь; Гурничний Сергій; Сокирко Володимир (Фляк Ігор, 57)

Запасні: Лернатович Ігор; Максим Володимир

Предупреждения: Борисовський Микола, 50; Сокирко Володимир, 56; Мельничук Віталій, 65; Фляк Ігор, 65

ФК "Ходорів" - "Нафтовик" Борислав 0:2

Арбітр:Ігор Пак

Асистенти арбітра:Роман Брандибура, Віталій Степаняк

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 0:1 - Павляк Іван, 2; 0:2 - Павляк Іван, 55

ФК "Ходорів": Сливка Володимир; Кілін Юрій; Симоні Роман; Довгий Роман; Паньків Ігор; Вельгуш Андрій; Король Андрій; Ханас Василь; Гардяш Олексій (Горін Михайло, 62); Шумський Андрій; Корпан Володимир

Запасні: Пушкар Дмитро; Осімницький Маркіян

"Нафтовик": Красюк Іван; Гуцало Володимир; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Фаїк Володимир; Дрогобицький Ігор; Желем Тарас; Шутяк Олександр; Стасишин Іван; Павляк Іван; Свідзінський Ігор

Запасні: Кельман Іван; Кудінов Назар; Селецький Назарій; Калинчук Назарій; Іванович Ігор; Мертв`яченко Володимир

Попередження: Гуцало Володимир, 25

"Газовик-Хуртовина" Комарно - ФК "Бори" Бориничі6:0

Арбітр:Василь Івасяк

Асистенти арбітра:Сергій Лукач, Максим Босий

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Голи: 1:0 - Дудок Йосип, 12; 2:0 - Гринач Назар, 32; 3:0 - Гринач Назар, 33; 4:0 - Дудок Йосип, 37; 5:0 - Бондар Михайло, 57; 6:0 - Дудок Йосип, 58

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Стріжик Петро; Петрів Степан (Бондар Михайло, 41); Іваськевич Юрій; Дудок Йосип (Ковальчик Володимир, 71); Гринач Назар; Верешко Ігор; Хребтик Ярослав; Малахівський Павло (Федичканич Василь, 41); Костевич Юрій; Бариляк Руслан; Бжизовський Михайло

ФК "Бори": Сороколіта Віталій (Бєляєв Олександр, 41); Голуб Андрій; Лисак Тарас (Маївка Володимир, 61); Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Солонинка Андрій (Білинський Левко, 50); Данелевич Маркіян; Шутяк Остап (Пастушин Яків-Любомир, 41); Храпаль Леонід (Гринькевич Володимир, 71); Концевич Олександр; Козерема Віталій

Попередження: Хребтик Ярослав, 52; Чайковський Віталій, 70; Білинський Левко, 78

СК "Східниця" - ФОК "Городок" 3:4

Арбітр:Михайло Савка

Асистенти арбітра:Степан Лапко, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Бечкало Святослав - з пенальти, 11; 2:0 - Філіпов Максим, 14; 2:1 - Посполітак Андрій, 28; 2:2 - Брудний Роман, 36; 3:2 - Марголич Анатолій, 44; 3:3 - Посполітак Андрій, 68; 3:4 - Брудний Роман, 72

СК "Східниця": Амбруш Дмитро; Паранюк Юрій; Бечкало Святослав; Гнатів Олег (Полька Андрій, 41); Кита Володимир (Старосольський Ярослав, 77); Марголич Анатолій; Мотуз Роман; Савчин Роман; Дубленич (Малий Назар, 61); Філіпов Максим; Рубаш Іван (Коцко Ігор, 75)

Запасні: Хайнацький Олег; Вінтоняк Олег; Борисенко Павло

ФОК "Городок": Князь Володимир (Гірняк Любомир, 15); Липовецький Володимир; Комнатний Ростислав; Маланчук Антон; Думас Василь; Посполітак Андрій; Брудний Роман (Щур Володимир, 78); Смук Степан (Хороз Любомир, 41); Кізляк Роман; Лютак Святослав; Попович Ігор (Смук Богдан, 79)

Попередження: Лютак Святослав, 65; Бечкало Святослав, 67

Сьомий тур

15 червня - неділя

ФОК "Городок" - "Литмір" Присліп 4:0

Арбітр:Данило Кусень

Асистенти арбітра:Василь Івасяк, Юрій Пилипів

Делегат ФФЛ: Анатолій Гринкевич

Голи: 1:0 - Коренєв Олег (автогол), 8; 2:0 - Маланчук Антон, 55; 3:0 - Маланчук Антон - с пенальти, 61; 4:0 - Комарницький Іван, 65

ФОК "Городок": Князь Володимир; Смук Богдан; Заяць Роман (Посполітак Андрій, 63); Маланчук Антон; Комнатний Ростислав; Липовецький Володимир; Смук Степан (Комарницький Іван, 47); Кізляк Роман (Щур Володимир, 68); Лютак Святослав (Гірняк Любомир, 51); Дунас Василь; Попович Ігор (Брудний Роман, 77)

Запасні: Хороз Любомир

"Литмір": Ткачишин Володимир; Кудрик Іван; Коренєв Олег; Негір Віталій; Іжик Микола; Боцко Степан; Костишак Олег; Блистів Мар`ян (Джура Микола Б., 41); Касенич Олексій; Джура Микола; Гичко Іван

Запасні: Бліхар Назарій; Бринько Микола; Боцко Василь

Попередження: Блистів Мар`ян, 62

ФК "Бори" Бориничі - ФК "Ходорів"1:1

Арбітр:Степан Лапко

Асистенти арбітра:Андрій Лютий, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 0:1 - Корпан Володимир, 3; 1:1 - Концевич Олександр, 5

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голуб Андрій; Лисак Тарас; Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Кісіль Олег; Гордієнко Михайло (Марущак Дмитро, 73); Данелевич Маркіян (Федечко Роман, 65); Якимів Олег (Саляхов Максим, 56); Концевич Олександр; Козерема Віталій

Запасні: Гринькевич Володимир; Храпаль Леонід; Партика Роман

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро (Горін Михайло, 52); Кілін Юрій; Симоні Роман; Сливка Володимир; Довгий Роман; Вельгуш Андрій; Шумський Андрій; Ханас Василь; Гардяш Олексій (Король Андрій, 52); Осімницький Маркіян; Корпан Володимир

Попередження: Гошицький Антон, 9; Довгий Роман, 57; Саляхов Максим, 79

"Нафтовик" Борислав - "Хімік" Н.Розділ8:0

Арбітр:Юрій Кравченко

Асистенти арбітра:Андрій Кузик, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Павляк Іван, 8; 2:0 - Павляк Іван, 17; 3:0 - Шутяк Олександр, 42; 4:0 - Дрогобицький Ігор, 44; 5:0 - Желем Тарас, 54; 6:0 - Шутяк Олександр, 56; 7:0 - Іванович Ігор, 64; 8:0 - Свідзінський Ігор, 70

"Нафтовик": Красюк Іван (Кудінов Назар, 75); Ільницький Андрій; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Дрогобицький Ігор (Іванович Ігор, 50); Желем Тарас; Шутяк Олександр (Дидик Володимир, 73); Стасишин Іван; Павляк Іван; Гуцало Володимир (Кельман Іван, 64); Свідзінський Ігор (Мертв`яченко Володимир, 70)

Запасні: Ревкевич Михайло; Тінишин Артур; Калинчук Назарій

"Хімік": Мартинів Максим; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Пашко Назар; Росоха Валентин; Гаванчак Роман; Григоращук Олег; Мельничук Віталій; Борисовський Микола; Коваль Володимир; Максаков Ростислав

Запасні: Лаба Андрій; Мусійовський Андрій; Труш Андрій

Попередження: Максаков Ростислав, 23; Мельничук Віталій, 34; Гуцало Володимир, 56. Вилучення: Максаков Ростислав, 28 (2ЖК)

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФСК "Яворів"2:0

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Володимир Лозинський, Євген Смоляк

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Лисак Роман, 72; 2:0 - Владичак Андрій, 80

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Лисак Роман; Гурничний Сергій; Терлецький Володимир; Блажко Петро; Дякун Степан; Пацай Андрій; Калька Богдан; Полюга Мар`ян (Созанський Василь, 41); Владичак Андрій; Лінинський Микола

Запасні: Сушинський Сергій; Максим Володимир; Буй Віталій; Карачаров Данило; Попіль Володимир

ФСК "Яворів": Семів Михайло; Гуль Олег; Грицан Мар`ян; Вотусь Іван; Мацелюх Олег; Іваха Олег; Маринець Андрій; Альмес Павло; Цидуляк Орест; Горгут Володимир; Демченко Ігор

Запасні: Масьо Юрій; Полух Володимир; Куп`як Андрій; Юрійчук Юрій; Горгут Ігор; Балабанов Юрій

Попередження: Лисак Роман, 7; Калька Богдан, 11; Лінинський Микола, 32; Гуль Олег, 36; Демченко Ігор, 62; Дякун Степан, 77

Шостий тур

01 червня - неділя

"Литмір" Присліп - "Кар`єр" Ст.Самбір 1:5

Арбітр:Михайло Савка

Асистенти арбітра:Андрій Чулик , Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Гурничний Сергій, 18; 0:2 - Гурничний Сергій, 19; 0:3 - Калька Богдан, 25; 0:4 - Владичак Андрій, 37; 1:4 - Боцко Степан, 71; 1:5 - Созанський Василь, 79

"Литмір": Джура Микола (Ткачишин Володимир, 54); Бринько Микола; Аннич Мар`ян; Костишак Олег (Боцко Василь, 19); Касенич Олексій; Боцко Степан; Бліхар Назарій; Ткачишин Василь; Кудрик Іван; Коренєв Олег; Блистів Мар`ян

Запасні: Бринько Михайло; Джура Микола Б.; Гичко Іван

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Гьонсьор Василь; Лінинський Микола; Дякун Степан (Пацай Андрій, 41); Владичак Андрій; Попіль Володимир (Карачаров Данило, 67); Сушинський Сергій; Гурничний Сергій; Созанський Василь; Калька Богдан; Буй Віталій (Максим Володимир, 41)

Запасні: Блажко Петро; Лернатович Ігор; Цегенько Іван

Попередження: Лінинський Микола, 21; Кудрик Іван, 64

ФСК "Яворів" - "Нафтовик" Борислав 4:1

Арбітр:Василь Івасяк

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло , Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Вотусь Іван, 19; 2:0 - Симівський Юрій, 25; 3:0 - Лагно Василь, 45; 4:0 - Вотусь Іван, 49; 4:1 - Шутяк Олександр, 78

ФСК "Яворів": Семів Михайло; Симівський Юрій; Гуль Олег (Горгут Володимир, 55); Іваха Олег; Вотусь Іван (Юрійчук Юрій, 76); Мацелюх Олег; Маринець Андрій; Демченко Ігор; Лагно Василь (Горгут Ігор, 70); Балабанов Юрій; Грицан Мар`ян

Запасні: Полух Володимир; Олех Василь; Масьо Юрій; Альмес Павло

"Нафтовик": Гуцало Володимир; Стасишин Іван; Дівчур Юрій; Дрогобицький Ігор; Желем Тарас (Кельман Іван, 66); Шутяк Олександр; Іванович Ігор; Свідзінський Ігор; Павляк Іван; Красюк Іван; Стап`як Тарас

Запасні: Кудінов Назар; Дидик Володимир; Калинчук Назарій; Горняк Василь; Лев Василь; Хитрий Руслан

Попередження: Демченко Ігор, 31; Гуцало Володимир, 80

"Хімік" Н.Розділ - ФК "Бори" Бориничі 1:1

Арбітр:Руслан Панас

Асистенти арбітра:Андрій Наконечний , Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 0:1 - Гордієнко Михайло, 46; 1:1 - Григоращук Олег, 47

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Пашко Назар; Лаба Андрій; Борисовський Микола; Мельничук Віталій; Труш Володимир; Павловський Степан-Євген (Труш Андрій, 41); Мусійовський Андрій; Григоращук Олег

Запасні: Савостьянов Ростислав; Росоха Валентин; Шляхетка Андрій; Гаванчак Роман; Мартинів Максим

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голуб Андрій; Козак Степан-Олег (Партика Роман, 61); Чайковський Віталій; Артим Руслан; Маївка Володимир; Федечко Роман; Скрутовський Андрій (Гринькевич Володимир, 41); Лебідь Петро (Ковальчук Владислав, 41); Лисак Тарас; Гордієнко Михайло

Попередження: Ципук Роман, 19

ФК "Ходорів" - СК "Східниця" 2:2

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Микола Зіньків, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Юрій Кульчицький

Голи: 1:0 - Паньків Ігор - з пенальті, 12; 2:0 - Горін Михайло, 39; 3:0 - Горін Михайло, 50; 4:0 - Уханський Роман (в свои ворота), 65

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Симоні Роман; Симоні Тарас; Совин Ростислав; Вельгуш Андрій; Ханас Василь; Кілін Юрій; Сливка Володимир (Бугара Андрій, 79); Шумський Андрій; Горін Михайло; Довгий Роман

Запасні: Осімницький Маркіян

СК "Східниця": Савчин Роман; Уханський Роман; Паранюк Юрій; Гнатів Олег; Бечкало Святослав; Полька Андрій; Кита Володимир; Марголич Анатолій; Дубленич; Рубаш Іван; Філіпов Максим

Запасні: Амбруш Дмитро; Борисенко Павло; Пронь Василь; Вінтоняк Олег; Коцко Ігор; Мотуз Роман

Попередження: Савчин Роман, 11; Бечкало Святослав, 11; Паранюк Юрій, 26; Філіпов Максим, 68; Сливка Володимир, 74

П`ятий тур

25 травня - неділя

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Литмір" Присліп 4:2

Арбітр:Андрій Онишків

Асистенти арбітра: Володимир Міняйло, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Анатолій Гринкевич

Голи: 1:0 - Федичканич Василь, 16; 2:0 - Гринач Назар, 18; 3:0 - Гринач Назар, 20; 4:0 - Бжизовський Михайло, 33; 4:1 - Джура Микола, 67; 4:2 - Джура Микола, 69

"Газовик-Хуртовина": Стріжик Петро; Петрів Степан (Бондар Михайло, 41); Костевич Юрій (Малахівський Павло, 49); Левцьо Роман; Василишин Володимир; Ковальчик Володимир; Бариляк Руслан; Бжизовський Михайло (Іваськевич Юрій, 49); Верешко Ігор; Гринач Назар (Звізло Володимир, 41); Федичканич Василь

"Литмір": Ткачишин Володимир; Кудрик Іван (Блистів Мар`ян, 67); Аннич Мар`ян; Боцко Василь; Джура Микола Б. (Гичко Іван, 41); Касенич Олексій (Бринько Микола, 41); Джура Микола; Бліхар Назарій (Коренєв Олег, 59); Костишак Олег; Боцко Степан (Бринько Михайло, 41); Негір Віталій

ФОК "Городок" - ФК "Ходорів"3:0

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра:Андрій Кузик , Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Семак

Голи: 1:0 - Липовецький Володимир, 30; 2:0 - Попович Ігор, 39; 3:0 - Комарницький Іван, 73

ФОК "Городок": Князь Володимир; Смук Степан; Заяць Роман; Маланчук Антон; Брудний Роман; Хороз Любомир (Смук Богдан, 73); Липовецький Володимир; Назаровець Олег; Кізляк Роман; Лютак Святослав (Комнатний Ростислав, 50); Попович Ігор

Запасні: Думас Василь; Посполітак Андрій; Щур Володимир; Гірняк Любомир

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Кілін Юрій; Бугара Андрій (Горін Михайло, 49); Паньків Ігор; Симоні Роман; Вельгуш Андрій; Гардяш Олексій (Довгий Роман, 41); Ханас Василь; Шумський Андрій; Король Андрій; Сливка Володимир

Запасні: Максимків Олег; Мелех Роман

СК "Східниця" - "Хімік" Н.Розділ1:2

Арбітр:Юрій Голубець

Асистенти арбітра:Руслан Хомин , Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

Голи: 1:0 - Бечкало Святослав, 15; 1:1 - Труш Володимир, 31; 1:2 - Павловський Степан-Євген, 34

СК "Східниця": Журавчак Володимир; Паранюк Юрій; Уханський Роман; Гнатів Олег; Мотуз Роман (Сенишин Роман, 41); Дубленич; Рубаш Іван (Коцко Ігор, 70); Полька Андрій (Вітів Роман, 41); Кита Володимир (Вінтоняк Олег, 53); Бечкало Святослав; Філіпов Максим

Запасні: Пронь Василь; Хайнацький Олег; Малий Назар; Старосольський Ярослав; Борисенко Павло

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Пашко Назар; Борисовський Микола; Мельничук Віталій; Григоращук Олег; Труш Володимир; Павловський Степан-Євген (Лаба Андрій, 41); Труш Андрій; Мусійовський Андрій (Росоха Валентин, 50)

Запасні: Гаванчак Роман; Шляхетка Андрій

Попередження: Уханський Роман, 62; Борисовський Микола, 80

"Нафтовик" Борислав - "Кар`єр" Ст.Самбір 2:0

Арбітр: Юрій Олійник

Асистенти арбітра:Андрій Лютий , Михайло Савка

Делегат ФФЛ:

Голи: 1:0 - Свідзінський Ігор, 14; 2:0 - Шутяк Олександр, 56

"Нафтовик": Кудінов Назар; Гуцало Володимир; Стасишин Іван; Стап`як Тарас; Дівчур Юрій (Мертв`яченко Володимир, 79); Дрогобицький Ігор; Желем Тарас (Калинчук Назарій, 43); Шутяк Олександр (Кельман Іван, 79); Іванович Ігор (Селецький Назарій, 54); Свідзінський Ігор; Павляк Іван

Запасні: Хитрий Руслан

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Лінинський Маркіян (Фляк Ігор, 55); Лінинський Микола (Цегенько Іван, 25) (Максим Володимир, 68); Пацай Андрій; Калька Богдан; Владичак Андрій; Дякун Степан; Блажко Петро; Терлецький Володимир (Булій Ростислав, 35); Попіль Володимир (Карачаров Данило, 77); Гурничний Сергій

Запасні: Лернатович Ігор

Попередження: Лінинський Микола, 14; Желем Тарас, 27; Стасишин Іван, 39; Блажко Петро, 66

04 травня - неділя

ФСК "Яворів" - ФК "Бори" Бориничі 4:1

Арбітр: Юрій Голубець

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Андрій Карімов

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Голубєв Павло, 36; 1:1 - Маринець Андрій, 46; 2:1 - Лагно Василь, 49; 3:1 - Куп`як Андрій, 52; 4:1 - Лагно Василь, 67

ФСК "Яворів": Горгут Ігор (Цидуляк Орест, 58); Масьо Юрій (Альмес Павло, 46); Олех Василь; Куп`як Андрій; Грицан Мар`ян; Іваха Олег (Полух Володимир, 41); Мацелюх Олег; Горгут Володимир; Вотусь Іван (Балабанов Юрій, 41); Лагно Василь; Маринець Андрій

Запасні: Демченко Ігор; Юрійчук Юрій

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голубєв Павло (Гринькевич Володимир, 55); Козак Степан-Олег; Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Артим Руслан; Скрутовський Андрій (Партика Роман, 55); Лисак Тарас; Козерема Віталій; Маївка Володимир; Голуб Андрій

Предупреждения: Маринець Андрій, 62; Чайковський Віталій, 62

Четвертий тур

18 травня - неділя

"Литмір" Присліп - "Нафтовик" Борислав 2:5

Арбітр:Ігор Козоріз

Асистенти арбітра:Руслан Хомин , Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 0:1 - Свідзінський Ігор, 6; 0:2 - Свідзінський Ігор, 31; 0:3 - Дрогобицький Ігор, 34; 1:3 - Костишак Олег, 36; 1:4 - Стап`як Тарас, 56; 2:4 - Джура Микола, 57; 2:5 - Дрогобицький Ігор, 60

"Литмір": Ткачишин Володимир; Гичко Іван (Джура Микола, 20); Кудрик Іван; Аннич Мар`ян; Боцко Василь; Блистів Мар`ян; Джура Микола Б.; Ткачишин Василь; Касенич Олексій (Бліхар Назарій, 39); Коренєв Олег (Бринько Михайло, 64); Костишак Олег

Запасні: Негір Віталій; Боцко Степан; Іжик Микола

"Нафтовик": Кудінов Назар; Гуцало Володимир; Стасишин Іван; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Дрогобицький Ігор; Желем Тарас (Мертв`яченко Володимир, 80); Шутяк Олександр; Іванович Ігор (Калинчук Назарій, 68); Свідзінський Ігор; Павляк Іван (Селецький Назарій, 67)

Запасні: Хитрий Руслан; Тінишин Артур; Лев Василь; Кельман Іван; Дидик Володимир; Горняк Василь

Попередження: Кудрик Іван, 56; Стап`як Тарас, 76

"Кар`єр" С.Самбір - ФК "Бори" Бориничі 3:0

Арбітр: Юрій Голубець

Асистенти арбітра:Олександра Вдовіна , Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Гурничний Сергій, 2; 2:0 - Гурничний Сергій, 11; 3:0 - Гурничний Сергій, 65

"Кар`єр": Москаленко Володимир; Лінинський Маркіян; Блажко Петро; Дякун Степан (Максим Володимир, 68); Владичак Андрій (Лернатович Ігор, 78); Калька Богдан; Полюга Мар`ян (Созанський Василь, 46); Гурничний Сергій (Фляк Ігор, 67); Пацай Андрій (Булій Ростислав, 69); Терлецький Володимир (Цегенько Іван, 56); Буй Віталій (Карачаров Данило, 78)

Запасні: Сушинський Сергій; Попіль Володимир

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голуб Андрій; Козак Степан-Олег; Чайковський Віталій; Маївка Володимир (Партика Роман, 46); Лисак Тарас; Лебідь Петро (Гринькевич Володимир, 26); Гошицький Антон; Артим Руслан (Ковальчук Владислав, 46); Скрутовський Андрій; Козерема Віталій

Попередження: Лінинський Маркіян, 39; Калька Богдан, 55. Вилучення: Гошицький Антон, 20

ФСК "Яворів" - СК "Східниця" 8:0

Арбітр:Михайло Савка

Асистенти арбітра:Андрій Кузик , Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Вотусь Іван, 7; 2:0 - Полух Володимир, 32; 3:0 - Полух Володимир, 36; 4:0 - Демченко Ігор, 47; 5:0 - Лагно Василь, 62; 6:0 - Лагно Василь, 67; 7:0 - Горгут Володимир, 70; 8:0 - Мацелюх Олег, 71

ФСК "Яворів": Семів Михайло (Альмес Павло, 65); Грицан Мар`ян; Балабанов Юрій; Симівський Юрій; Гуль Олег (Куп`як Андрій, 76); Мацелюх Олег; Іваха Олег (Горгут Ігор, 75); Масьо Юрій (Маринець Андрій, 41); Вотусь Іван (Демченко Ігор, 41); Лагно Василь; Полух Володимир (Горгут Володимир, 58)

Запасні: Цидуляк Орест

СК "Східниця": Кита Володимир (Борисенко Павло, 41); Уханський Роман; Паранюк Юрій; Савчин Роман; Вінтоняк Олег (Сенишин Роман, 41); Марголич Анатолій; Дубленич; Рубаш Іван; Гнатів Олег; Полька Андрій (Коцко Ігор, 51); Бечкало Святослав

Запасні: Амбруш Дмитро; Вітів Роман; Малий Назар; Пронь Василь; Старосольський Ярослав; Хайнацький Олег

"Хімік" Н.Розділ - ФОК "Городок" 2:0

Арбітр:Максим Роля

Асистенти арбітра:Володимир Міняйло , Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Росоха Валентин, 23; 2:0 - Борисовський Микола, 40

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Мартинів Максим (Мусійовський Андрій, 41); Пашко Назар; Ципук Роман; Росоха Валентин (Лаба Андрій, 41); Мельничук Віталій; Борисовський Микола; Григоращук Олег (Труш Володимир, 65); Савостьянов Ростислав; Труш Андрій

Запасні: Гаванчак Роман; Павловський Степан-Євген

ФОК "Городок": Лютак Святослав (Князь Володимир, 79); Щур Володимир; Заяць Роман (Смук Богдан, 73); Маланчук Антон; Брудний Роман (Смук Степан, 55); Хороз Любомир (Гірняк Любомир, 45); Липовецький Володимир; Назаровець Олег (Кізляк Роман, 65); Посполітак Андрій; Комарницький Іван (Комнатний Ростислав, 41); Попович Ігор (Думас Василь, 65)

Попередження: Мельничук Віталій, 42; Посполітак Андрій, 43; Комарницький Іван, 59; Борисовський Микола, 71

15 травня - четвер

ФК "Ходорів" - "Газовик-Хуртовина" 1:2

Арбітр:Cтепан Лапко

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Андрій Наконечний

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 1:0 - Паньків Ігор, 5; 1:1 - Дудок Йосип, 36; 1:2 - Дудок Йосип, 38

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Кілін Юрій; Бугара Андрій; Паньків Ігор; Симоні Роман; Довгий Роман; Вельгуш Андрій; Гардяш Олексій; Ханас Василь; Шумський Андрій; Мелех Роман

Запасні: Максимків Олег; Горін Михайло; Совин Ростислав; Король Андрій; Сливка Володимир

"Газовик-Хуртовина": Іваськевич Андрій; Іваськевич Юрій (Войцеховський Мирон, 79); Левцьо Роман; Василишин Володимир; Малахівський Павло; Петрів Степан; Дудок Йосип; Бжизовський Михайло (Мисько Богдан, 80); Гринач Назар; Верешко Ігор; Федичканич Василь (Стріжик Григорій, 41)

Запасні: Голембієвський Володимир; Костевич Юрій

Попередження: Гринач Назар, 24; Паньків Ігор, 35

Третій тур

11 травня - неділя

ФК "Ходорів" - "Литмір" Присліп 3:0 т/п

Арбітр:Сергій Пашковський

Асистенти арбітра:Андрій Смольський , Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Роман Зань

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Хімік" Н.Розділ3:0

Арбітр:Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Андрій Лютий, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - Бжизовський Михайло, 19; 2:0 - Гринач Назар, 54; 3:0 - Бжизовський Михайло, 72

"Газовик-Хуртовина": Стріжик Петро; Петрів Степан; Бариляк Руслан; Верешко Ігор; Гринач Назар (Стріжик Григорій, 74); Малахівський Павло; Ковальчик Володимир (Мисько Богдан, 69); Бжизовський Михайло; Федичканич Василь; Іваськевич Юрій (Левцьо Роман, 61); Хребтик Ярослав

Запасні: Бондар Михайло; Войцеховський Мирон; Костевич Юрій

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Лаба Андрій; Павловський Степан-Євген; Гаванчак Роман; Труш Володимир; Пашко Назар; Мельничук Віталій; Борисовський Микола; Григоращук Олег; Труш Андрій

Запасні: Шляхетка Андрій; Росоха Валентин; Мусійовський Андрій

Попередження: Лаба Андрій, 29; Мельничук Віталій, 55; Бариляк Руслан, 59; Верешко Ігор, 59

ФОК "Городок" - ФСК "Яворів"0:0

Арбітр:Андрій Холявко

Асистенти арбітра:Віталій Семенів, Василь Івасяк

Делегат ФФЛ: Юрій Кульчицький

ФОК "Городок": Лютак Святослав; Князь Володимир; Заяць Роман; Маланчук Антон; Брудний Роман; Хороз Любомир (Думас Василь, 41); Липовецький Володимир (Щур Володимир, 62) (Кізляк Роман, 75); Назаровець Олег; Комнатний Ростислав; Комарницький Іван; Попович Ігор (Смук Степан, 71)

Запасні: Смук Богдан; Гірняк Любомир; Посполітак Андрій

ФСК "Яворів": Горгут Ігор; Масьо Юрій; Олех Василь; Куп`як Андрій (Балабанов Юрій, 80); Грицан Мар`ян; Полух Володимир; Лагно Василь (Горгут Володимир, 71); Вотусь Іван; Мацелюх Олег; Демченко Ігор; Маринець Андрій

Запасні: Альмес Павло; Іваха Олег; Юрійчук Юрій; Цидуляк Орест

Попередження: Олех Василь, 75

СК "Східниця" - "Кар`єр" Ст.Самбір2:1,1:3

Арбітр: Михайло Савка

Асистенти арбітра:Андрій Чулик , Василь Більський

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Рубаш Іван, 47; 2:0 - Полька Андрій, 50; 2:1 - Гурничний Сергій, 61. Нереалізовний пенальті: Гурничний Сергій ("Прикарпаття" Ст.Самбір), 29 (штанга)

СК "Східниця": Кита Володимир; Паранюк Юрій; Вінтоняк Олег (Малий Назар, 71); Гнатів Олег (Старосольський Ярослав, 77); Дубленич; Бечкало Святослав; Рубаш Іван; Вітів Роман (Пронь Василь, 69); Сенишин Роман (Коцко Ігор, 54); Полька Андрій; Мотуз Роман

Запасні: Савчин Роман; Хайнацький Олег; Борисенко Павло; Амбруш Дмитро; Уханський Роман

"Прикарпаття": Москаленко Володимир; Дякун Степан; Владичак Андрій; Пацай Андрій; Буй Віталій; Гурничний Сергій; Терлецький Володимир (Попіль Володимир, 16); Полюга Мар`ян; Блажко Петро; Калька Богдан; Сушинський Сергій (Карачаров Данило, 73)

Запасні: Цегенько Іван; Лернатович Ігор; Максим Володимир; Гьонсьор Василь

Попередження: Гурничний Сергій, 16; Сушинський Сергій, 64; Пронь Василь, 78

ФК "Бори" Бориничі - "Нафтовик" Борислав0:4

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистенти арбітра:Андрій Кузик, Максим Роля

Делегат ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 0:1 - Іванович Ігор, 11; 0:2 - Павляк Іван, 45; 0:3 - Гуцало Володимир, 56; 0:4 - Павляк Іван, 73. Нереалізовані пенальті: Лисак Тарас (ФК "Бори" Бориничі), 70

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голубєв Павло; Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Скрутовський Андрій (Лебідь Петро, 70); Лисак Тарас; Козерема Віталій; Маївка Володимир; Голуб Андрій (Гринькевич Володимир, 79); Гордієнко Михайло; Грищенко Роман (Партика Роман, 79)

Запасний: Козак Степан-Олег

"Нафтовик": Кудінов Назар; Гуцало Володимир; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Стасишин Іван; Дрогобицький Ігор; Шутяк Олександр; Іванович Ігор (Кельман Іван, 70); Свідзінський Ігор (Калинчук Назарій, 76); Павляк Іван; Желем Тарас (Селецький Назарій, 78)

Запасні: Дидик Володимир; Горняк Василь; Мертв`яченко Володимир; Тінишин Артур; Ревкевич Михайло; Хитрий Руслан

Попередження: Гордієнко Михайло, 71; Дівчур Юрій, 71

Другий тур

08 червня - субота

"Литмір" Присліп - ФК "Бори" Бориничі3:0 т/п

04 травня - неділя

ФСК"Яворів" - ФК "Бори" Бориничі 4:1

Арбітр:Юрій Голубець

Асистенти арбітра:Андрій Карімов, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Голубєв Павло, 36; 1:1 - Маринець Андрій, 46; 2:1 - Лагно Василь, 49; 3:1 - Куп`як Андрій, 52; 4:1 - Лагно Василь, 67

ФСК "Яворів": Горгут Ігор (Цидуляк Орест, 58); Масьо Юрій (Альмес Павло, 46); Олех Василь; Куп`як Андрій; Грицан Мар`ян; Іваха Олег (Полух Володимир, 41); Мацелюх Олег; Горгут Володимир; Вотусь Іван (Балабанов Юрій, 41); Лагно Василь; Маринець Андрій

Запасні: Демченко Ігор; Юрійчук Юрій

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голубєв Павло (Гринькевич Володимир, 55); Козак Степан-Олег; Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Артим Руслан; Скрутовський Андрій (Партика Роман, 55); Лисак Тарас; Козерема Віталій; Маївка Володимир; Голуб Андрій

Попередження: Маринець Андрій, 62; Чайковський Віталій, 62

"Нафтовик" Борислав - СК "Східниця"5:2

Арбітр:Ярослав Леськів

Асистенти арбітра:Роман Брандибура, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 0:1 - Рубаш Іван, 10; 1:1 - Павляк Іван, 22; 2:1 - Іванович Ігор, 36; 2:2 - Бечкало Святослав, 45; 3:2 - Іванович Ігор, 58; 4:2 - Дівчур Юрій, 72; 5:2 - Іванович Ігор, 78

"Нафтовик": Кудінов Назар; Гуцало Володимир; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Стасишин Іван; Дрогобицький Ігор; Селецький Назарій (Мертв`яченко Володимир, 79); Шутяк Олександр; Іванович Ігор; Свідзінський Ігор (Дидик Володимир, 78); Павляк Іван

Запасні: Фаїк Володимир; Горняк Василь; Калинчук Назарій; Кельман Іван; Ревкевич Михайло

СК "Східниця": Кита Володимир; Паранюк Юрій; Уханський Роман; Вінтоняк Олег; Савчин Роман; Гнатів Олег (Борисенко Павло, 41); Дубленич; Пронь Василь; Бечкало Святослав; Рубаш Іван; Коцко Ігор

Запасні: Амбруш Дмитро; Філіпов Максим; Вітів Роман; Журавчак Володимир; Хайнацький Олег; Мотуз Роман

Попередження: Паранюк Юрій, 54; Свідзінський Ігор, 73

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФОК "Городок" 1:5

Арбітр:Степан Лапко

Асистенти арбітра:Андрій Телегей , Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Фляк Ігор, 4; 1:1 - Хороз Любомир, 8; 1:2 - Брудний Роман, 28; 1:3 - Липовецький Володимир, 30; 1:4 - Брудний Роман, 32; 1:5 - Брудний Роман, 60

"Прикарпаття": Москаленко Володимир; Дякун Степан; Владичак Андрій; Пацай Андрій; Лінинський Маркіян; Полюга Мар`ян (Лернатович Ігор, 41); Сушинський Сергій; Булій Ростислав (Гьонсьор Василь, 27); Созанський Василь (Карачаров Данило, 72); Фляк Ігор (Цегенько Іван, 41); Гурничний Сергій

Запасні: Максим Володимир

ФОК "Городок": Лютак Святослав; Щур Володимир; Заяць Роман; Маланчук Антон; Брудний Роман; Хороз Любомир (Гірняк Любомир, 65); Липовецький Володимир (Смук Богдан, 62); Назаровець Олег (Кізляк Роман, 64); Комарницький Іван (Смук Степан, 71); Комнатний Ростислав; Попович Ігор (Думас Василь, 61)

Попередження: Сушинський Сергій, 42; Попович Ігор, 64

"Хімік" Н.Розділ - ФК"Ходорів" 1:4

Арбітр:Андрій Холявко

Асистенти арбітра:Андрій Кузик, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Ігор Кульчицький

Голи: 0:1 - Шумський Андрій, 4; 0:2 - Осімницький Маркіян, 11; 0:3 - Осімницький Маркіян, 30; 0:4 - Осімницький Маркіян, 49; 1:4 - Мельничук Віталій, 58

"Хімік": Яскерський Василь; Варзарук Максим-Василь; Ципук Роман; Пашко Назар; Мартинів Максим (Труш Володимир, 70); Мельничук Віталій; Борисовський Микола; Лаба Андрій; Росоха Валентин (Гаванчак Роман, 41); Григоращук Олег; Труш Андрій

Запасні: Мусійовський Андрій; Шляхетка Андрій; Павловський Степан-Євген

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Кілін Юрій (Сливка Володимир, 45); Бугара Андрій; Паньків Ігор; Симоні Роман; Довгий Роман (Совин Ростислав, 53); Вельгуш Андрій (Король Андрій, 45); Гардяш Олексій (Горін Михайло, 58); Ханас Василь; Шумський Андрій; Осімницький Маркіян

Попередження: Мельничук Віталій, 62

Перший тур

06 липня - неділя

"Хімік" Н.Розділ - "Литмір" Присліп 3:0 т/п

29 червня - неділя

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Кар`єр" Ст.Самбір"2:5

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Мирон Лозинський, Роман Брандибура

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 0:1 - Гурничний Сергій, 8; 1:1 - Верешко Ігор, 9; 1:2 - Гурничний Сергій, 20; 1:3 - Лисак Роман, 49; 1:4 - Сокирко Володимир, 58; 1:5 - Сокирко Володимир, 60; 2:5 - Стріжик Григорій, 67

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Бжизовський Михайло; Гринач Назар (Стріжик Григорій, 56); Малахівський Павло; Хребтик Ярослав; Верешко Ігор; Ковальчик Володимир (Войцеховський Мирон, 41); Левцьо Роман; Іваськевич Юрій; Бариляк Руслан; Петрів Степан; Іваськевич Андрій

"Кар`єр" Ст.Самбір: Москаленко Володимир; Гурничний Сергій (Лернатович Ігор, 78); Буй Віталій (Цегенько Іван, 51); Полюга Мар`ян; Терлецький Володимир; Попіль Володимир; Сокирко Володимир (Максим Володимир, 72); Лінинський Маркіян; Блажко Петро; Дякун Степан; Лисак Роман (Карачаров Данило, 58)

Попередження: Лінинський Маркіян, 2; Дякун Степан, 28; Верешко Ігор, 50; Сокирко Володимир, 54

27 квітня - неділя

ФК "Ходорів" - ФСК "Яворів"2:1

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Роман Брандибура

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Голи: 1:0 - Шумський Андрій, 14; 1:1 - Куп`як Андрій - с пенальти, 22; 2:1 - Шумський Андрій, 67

ФК "Ходорів": Пушкар Дмитро; Кілін Юрій; Симоні Роман; Паньків Ігор; Сливка Володимир (Мелех Роман, 56); Король Андрій; Вельгуш Андрій; Гардяш Олексій (Максимків Олег, 71); Довгий Роман (Бугара Андрій, 41); Шумський Андрій (Горін Михайло, 75); Совин Ростислав (Ханас Василь, 36)

ФСК "Яворів": Горгут Ігор; Масьо Юрій; Олех Василь; Куп`як Андрій; Полух Володимир; Балабанов Юрій; Іваха Олег; Мацелюх Олег; Горгут Володимир; Вотусь Іван; Грицан Мар`ян

Запасні: Юрійчук Юрій; Маринець Андрій; Демченко Ігор; Цидуляк Орест; Лагно Василь

ФОК"Городок"-"Нафтовик"Борислав0:1

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Роман Холявко, Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Іванович Ігор, 33

ФОК "Городок": Лютак Святослав; Попович Ігор (Щур Володимир, 67); Заяць Роман; Комнатний Ростислав; Маланчук Антон (Гірняк Любомир, 71); Брудний Роман (Смук Остап, 26) (Думас Василь, 67); Назаровець Олег; Липовецький Володимир; Хороз Любомир; Посполітак Андрій; Комарницький Іван (Кізляк Роман, 73)

Запасні: Князь Володимир; Смук Богдан

"Нафтовик": Кудінов Назар; Гуцало Володимир; Дівчур Юрій; Стап`як Тарас; Желем Тарас; Дрогобицький Ігор; Шутяк Олександр; Іванович Ігор; Свідзінський Ігор; Стасишин Іван (Дидик Володимир, 74); Калинчук Назарій (Селецький Назарій, 62)

Запасні: Лев Василь; Мертв`яченко Володимир; Горняк Василь; Хитрий Руслан; Ревкевич Михайло; Тінишин Артур

Попередження: Дрогобицький Ігор, 29

СК"Східниця" - ФК"Бори"Бориничі2:3

Арбітр: Юрій Голубець

Асистенти арбітра: Ігор Савка, Руслан Хомин

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Філіпов Максим, 5; 1:1 - Козерема Віталій, 17; 1:2 - Скрутовський Андрій, 26; 2:2 - Коцко Ігор, 33; 2:3 - Скрутовський Андрій, 48

СК "Східниця": Борисенко Павло (Амбруш Дмитро, 46); Паранюк Юрій; Бечкало Святослав; Полька Андрій (Коцко Ігор, 30) (Хайнацький Олег, 76); Дубленич; Вінтоняк Олег (Малий Назар, 68); Гнатів Олег (Старосольський Ярослав, 61); Пронь Василь (Вітів Роман, 19); Кита Володимир; Філіпов Максим; Рубаш Іван

Запасні: Корнійчук Олександр; Мотуз Роман; Уханський Роман

ФК "Бори": Сороколіта Віталій; Голуб Андрій; Козак Степан-Олег; Гошицький Антон; Чайковський Віталій; Маївка Володимир; Скрутовський Андрій (Партика Роман, 58); Лебідь Петро (Гринькевич Володимир, 51); Лисак Тарас; Гордієнко Михайло; Козерема Віталій