Результати матчів.

Дорослі склади

Перша ліга. Група "Б"

Дорослі склади

Дев`ятий тур

29 червня - неділя

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Кар`єр" Ст.Самбір1:2

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Степан Лужецький, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Ковельський Юрій, 30; 1:1 - Іваськевич Ярослав, 74; 1:2 - Піцур Роман, 77

"Газовик-Хуртовина": Бала Василь; Крилов Андрій; Писько Тарас; Тимунь Володимир (Молодовець Володимир, 69); Іваськевич Ярослав; Дибко Юрій; Лопушинський Михайло; Рогач Петро (Чура Максим, 79); Корнецький Іван; Грабовенський Святослав; Панчишин Юрій (Кардаш Андрій, 58)

Запасні: Мисько Богдан

"Кар`єр": Михалевич Олександр; Рудавець Тарас (Новосельський Василь, 78); Лапицький Дмитро; Колодій Іван; Петрик Олег (Яким Роман, 65); Трусевич Віталій; Миськів Василь; Піцур Роман; Ковельський Юрій; Бабич Олег; Луць Ігор (Москаленко Микола, 84)

Запасні: Феданяк Степан

Попередження: Грабовенський Святослав, 17; Піцур Роман, 33; Панчишин Юрій, 50; Колодій Іван, 50; Лапицький Дмитро, 74; Чура Максим, 90

"Литмір" Присліп - СК "Східниця"2:8

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Василь Івасяк, Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

Голи: 0:1 - Зварич Михайло, 7; 1:1 - Костишак Микола, 13; 1:2 - Ніконець Андрій, 14; 1:3 - Пігут Роман, 21; 1:4 - Штибель Олег, 23; 1:5 - Сов`як Андрій, 46; 1:6 - Петричкович Андрій, 56; 1:7 - Сов`як Андрій, 58; 2:7 - Бузуляк Юрій, 84; 2:8 - Ковельський Ростислав, 90. Нереалізований пенальті: Семкович Михайло ("Литмір" Присліп), 67

"Литмір" Присліп: Топитчак Володимир; Угрьомов Олександр; Костишак Микола; Бузуляк Юрій; Сорока Микола; Семкович Михайло; Федитник Микола; Бренько Іван; Матляк Микола; Сабівчак Іван; Коренев Іван

Запасні: Бринько Ростислав; Бегей Ігор; Бринько Іван; Симець Іван; Слепич Остап

СК "Східниця": Іщів Андрій; Швед Роман (Гладкий Михайло, 46); Журавчак Тарас; Свищ Микола (Федишин Микола, 46); Зварич Михайло (Бішко Іван, 46); Ніконець Андрій (Петричкович Андрій, 46); Биків Сергій (Пуровець Владислав, 57); Пігут Роман; Штибель Олег; Сов`як Андрій (Янів Михайло, 59); Ковельський Ростислав

Запасні: Сурник Володимир

"Хімік" Н.Розділ - ФСК "Яворів"2:0

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - Регусевич Тарас, 29; 2:0 - Сабадашка Ростислав, 48

"Хімік": Костюк Павло; Мельничук Назар; Кравців Євген; Регусевич Тарас; Кіндрат Руслан; Сабадашка Ростислав; Марунчак Андрій; Франтик Володимир (Мелешко Ростислав, 26); Матвіїв Роман (Каріоті Андрій, 46); Балян Юрій (Стельмах Степан, 84); Клюс Юліан

Запасні: Вовчук Василь

ФСК "Яворів": Кархут Ігор; Федор Іван; Герелей Тарас; Юрійчук Михайло; Щудлюк Назарій; Кіт Василь (Маринець Андрій, 46); Дец Володимир; Візниця Микола; Драган Назарій; Грицан Мар`ян; Полянчич Назар

Запасні: Гуз Іван; Русин Володимир; Наконечний Андрій; Міньків Назар; Шпитак Андрій

Попередження: Дец Володимир, 15; Мельничук Назар, 32; Драган Назарій, 37; Федор Іван, 68; Каріоті Андрій, 82

ФК "Бори" Бориничі - ФОК "Городок"3:1

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Орест Гураль

Голи: 1:0 - Сало Віталій, 13; 2:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 24; 3:0 - Дячук-Ставицький Михайло - з пенальті, 55; 3:1 - Борис Юрій, 72

ФК "Бори": Вишнянчин Андрій; Грицик Руслан; Химич Назар (Грабець Богдан, 73); Сухоцький Ярослав; Василів Василь (Романів Роман, 54); Підлісецький Олег; Сало Віталій; Павлів Остап; Демко Назар (Винар Дмитро, 51); Зубар Святослав (Брунець Юрій, 61); Дячук-Ставицький Михайло

Запасні: Чачунь Роман; Брунець Руслан

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Селедець Олег; Возняк Вадим; Антонов Павло; Бахур Юрій (Назаровець Олег, 63); Зворський Роман (Заяць Роман, 80); Попович Андрій; Борис Юрій; Матула Степан; Посполітак Михайло; Гайлаш Іван

Запасні: Русин Юрій

Попередження: Посполітак Михайло, 26; Бахур Юрій, 41; Зубар Святослав, 44; Зворський Роман, 60; Сало Віталій, 64

08 червня - неділя

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФК "Ходорів"7:0

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - Піцур Роман, 33; 2:0 - Білий Іван, 37; 3:0 - Піцур Роман, 39; 4:0 - Ковельський Юрій, 45; 5:0 - Луць Ігор, 47; 6:0 - Піцур Роман, 61; 7:0 - Бабич Олег, 66

"Кар`єр": Михалевич Олександр (Феданяк Степан, 67); Рудавець Тарас; Колодій Іван; Ковельський Юрій; Трусевич Віталій; Миськів Василь (Москаленко Микола, 67); Піцур Роман; Білий Іван; Яким Роман (Лисак Роман, 53); Бабич Олег; Луць Ігор

Запасні: Лапицький Дмитро; Новосельський Василь; Петрик Олег

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав; Калинець Віталій (Зубко Олег, 24); Проців Павло; Масний Ростислав; Лесів Роман; Вербний Володимир (Бойко Олександр, 46); Єнілеєв Володимир; Яш Назар (Пукаляк Ярослав, 14); Калапач Ігор (Брила Роман, 79); Шуба Руслан (Макарик Василь, 51); Білевич Олег (Бирич Павло, 55)

Запасні: Кутний Петро

Попередження: Зубко Олег, 25; Колодій Іван, 49. Вилучення: Левицький Вячеслав, 13

Восьмий тур

Сьомий тур

15 червня - неділя

ФСК "Яворів" - "Литмір" Присліп 2:0

Арбітр: Петро Грева

Асистенти арбітра: Василь Файда, Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Степан Семак

Голи: 1:0 - Наконечний Андрій, 7; 2:0 - Грицан Мар`ян, 90+2

ФСК "Яворів": Кархут Ігор; Бубісь Юрій; Драган Назарій; Візниця Микола; Макаров Віталій; Полянчич Назар; Русин Володимир (Грицан Мар`ян, 85); Щудлюк Назарій; Кіт Василь (Демченко Ігор, 89); Юрійчук Михайло (Міньків Назар, 78); Наконечний Андрій (Герелей Тарас, 74)

Запасні: Дец Володимир; Федор Іван; Авраменко Володимир

"Литмір": Мостинець Юрій; Угрьомов Олександр; Костишак Микола; Бринько Іван (Семкович Михайло, 41); Бузуляк Юрій; Матляк Микола; Сорока Микола; Топитчак Володимир; Коренев Іван (Федитник Микола, 67); Сабівчак Іван; Слепич Остап

Запасні: Спринь Ігор

Попередження: Наконечний Андрій, 7

"Хімік" Н.Розділ - "Кар`єр" Ст.Самбір 0:4

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Степан Лужецький, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Бабич Олег, 15; 0:2 - Миськів Василь, 26; 0:3 - Бабич Олег, 59; 0:4 - Піцур Роман - з пенальті, 62

"Хімік": Костюк Павло; Мельничук Назар; Мелешко Ростислав; Кіндрат Руслан; Регусевич Тарас; Марунчак Андрій; Кравців Євген; Балян Юрій; Матвіїв Роман (Стельмах Степан, 81); Клюс Юліан; Сабадашка Ростислав

Запасні: Білик Ігор; Вовчук Василь

"Кар`єр": Михалевич Олександр (Феданяк Степан, 67); Трусевич Віталій; Петрик Олег (Луць Ігор, 59); Колодій Іван; Білий Іван; Лапицький Дмитро; Рудавець Тарас; Миськів Василь (Москаленко Микола, 71); Ковельський Юрій; Піцур Роман (Яким Роман, 64); Бабич Олег

Запасні: Новосельський Василь

Попередження: Кравців Євген, 19; Білий Іван, 23; Марунчак Андрій, 33; Регусевич Тарас, 38; Піцур Роман, 56

ФК "Ходорів" - "Нафтовик" Борислав 1:0

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ігор Пак, Віталій Степаняк

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 1:0 - Шуба Руслан, 74

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав; Проців Павло; Калинець Віталій; Лесів Роман; Зубко Олег; Білевич Олег; Вербний Володимир (Макарик Василь, 57); Яш Назар (Брила Роман, 85); Шуба Руслан; Калапач Ігор; Бабій Тарас (Бирич Павло, 66)

Запасні: Кутний Петро; Бойко Олександр; Пукаляк Ярослав; Масний Ростислав

"Нафтовик": Голубіцький Василь; Головецький Остап; Кривко Андрій; Мельникович Василь; Дзюрах Роман (Чень Олександр, 90); Сивик Ігор; Нестер Андрій; Криворучишак Дмитро; Тимишин Олександр; Цюпа Павло (Савінов Олег, 76); Маршалок Роман

Запасні: Рентюк Андрій; Іванчук Анатолій; Хаць Руслан; Данилів Михайло; Сілецький Євген

Попередження: Нестер Андрій, 41; Бабій Тарас, 49; Сивик Ігор, 50; Левицький Вячеслав, 52; Кривко Андрій, 60; Білевич Олег, 77; Дзюрах Роман, 84

"Газовик-Хуртовина" Комарно - ФК "Бори" Бориничі0:5

Арбітр: Сергій Лукач

Асистенти арбітра: Василь Івасяк, Максим Босий

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Голи: 0:1 - Дячук-Ставицький Михайло, 4; 0:2 - Демко Назар, 15; 0:3 - Дячук-Ставицький Михайло, 71; 0:4 - Дячук-Ставицький Михайло, 76; 0:5 - Павлів Остап, 90+2

"Газовик-Хуртовина": Бала Василь; Крилов Андрій (Панчишин Юрій, 22); Дибко Юрій; Грабовенський Святослав; Тимунь Володимир (Молодовець Володимир, 31); Лопушинський Михайло; Писько Тарас (Рубаха Микола, 46); Ціхановський Ярослав; Іваськевич Ярослав (Чура Максим, 72); Кардаш Андрій (Макарусь Олександр, 46); Рогач Петро

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман (Вишнянчин Андрій, 79); Грицик Руслан (Грабець Богдан, 79); Химич Назар; Сухоцький Ярослав; Василів Василь (Романів Роман, 74); Підлісецький Олег; Брунець Руслан (Сало Віталій, 56); Павлів Остап; Демко Назар; Зубар Святослав (Брунець Юрій, 75); Дячук-Ставицький Михайло

Попередження: Панчишин Юрій, 27

СК "Східниця" - ФОК "Городок" 4:1

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Пігут Роман, 12; 2:0 - Штибель Олег, 28; 3:0 - Зварич Михайло, 37; 4:0 - Петричкович Андрій, 75; 4:1 - Попович Андрій, 82

СК "Східниця": Іщів Андрій; Швед Роман (Бішко Іван, 46); Журавчак Тарас; Свищ Микола (Федишин Микола, 68); Зварич Михайло (Пуровець Владислав, 61); Ніконець Андрій (Сурник Володимир, 53); Биків Сергій; Пігут Роман (Янів Михайло, 78); Штибель Олег; Сов`як Андрій (Гладкий Михайло, 63); Ковельський Ростислав (Петричкович Андрій, 46)

Запасні: Коциловський Олег; Пронь Богдан

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Селедець Олег; Возняк Вадим (Назаровець Олег, 52); Антонов Павло; Бахур Юрій (Русин Юрій, 73); Зворський Роман; Попович Андрій; Борис Юрій; Матула Степан (Заяць Роман, 58); Посполітак Михайло; Гайлаш Іван

Попередження: Швед Роман, 31; Селедець Олег, 53; Петричкович Андрій, 56; Сурник Володимир, 80; Гайлаш Іван, 80

Шостий тур

01 червня - неділя

"Литмір" Присліп - "Кар`єр" Ст.Самбір 1:6

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Трусевич Віталій, 14; 0:2 - Піцур Роман, 40; 0:3 - Миськів Василь, 43; 1:3 - Матляк Микола, 57; 1:4 - Колодій Іван, 65; 1:5 - Білий Іван, 73; 1:6 - Бабич Олег, 78

"Литмір" Присліп: Мостинець Юрій; Бренько Іван; Бегей Ігор; Костишак Микола; Семкович Михайло; Слепич Остап; Касенич Володимир (Федитник Микола, 56); Угрьомов Олександр; Бринько Ростислав (Симець Іван, 63); Матляк Микола; Бузуляк Юрій

Запасні: Топитчак Володимир; Бринько Іван

"Кар`єр": Михалевич Олександр (Феданяк Степан, 78); Лапицький Дмитро; Новосельський Василь (Яким Роман, 64); Колодій Іван (Рудавець Тарас, 82); Трусевич Віталій; Миськів Василь (Петрик Олег, 64); Піцур Роман; Білий Іван; Луць Ігор (Лисак Роман, 79); Бабич Олег (Москаленко Микола, 80); Ковельський Юрій

ФСК "Яворів" - "Нафтовик" Борислав 1:1

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Василь Івасяк, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Федор Іван - з пенальті, 35; 1:1 - Тимишин Олександр, 81

ФСК "Яворів": Авраменко Володимир; Федор Іван; Бубісь Юрій; Макаров Віталій (Герелей Тарас, 46); Драган Назарій; Полянчич Назар; Міньків Назар; Шпитак Андрій; Наконечний Андрій (Дец Володимир, 68); Юрійчук Михайло (Русин Володимир, 43); Щудлюк Назарій

Запасні: Кіт Василь; Візниця Микола; Кархут Ігор

"Нафтовик": Голубіцький Василь; Нестер Андрій; Головецький Остап; Чень Олександр (Мельникович Василь, 28); Дзюрах Роман; Цюпа Павло (Кривко Андрій, 46); Сивик Ігор; Криворучишак Дмитро; Тимишин Олександр; Маршалок Роман; Савінов Олег

Запасні: Данилів Михайло; Рентюк Андрій; Іванчук Анатолій; Наминанік Андрій; Хаць Руслан; Смірнов Олег

Предупреждения: Голубіцький Василь, 34; Тимишин Олександр, 83

"Хімік" Н.Розділ - ФК "Бори" Бориничі 2:3

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Руслан Панас, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 0:1 - Підлісецький Олег, 11; 0:2 - Зубар Святослав, 22; 0:3 - Дячук-Ставицький Михайло, 23; 1:3 - Сабадашка Ростислав - з пенальті, 50; 2:3 - Каріоті Андрій, 73

"Хімік": Костюк Павло; Мельничук Назар; Кравців Євген; Кіндрат Руслан; Регусевич Тарас; Марунчак Андрій; Мелешко Ростислав (Каріоті Андрій, 35); Сабадашка Ростислав; Стегній Мар`ян; Балян Юрій; Клюс Юліан

Запасні: Вовчук Василь; Білик Ігор; Матвіїв Роман; Стельмах Степан

ФК "Бори": Чачунь Роман; Грицик Руслан (Демко Назар, 52); Химич Назар; Брунець Руслан; Василів Василь; Підлісецький Олег; Сало Віталій; Павлів Остап; Винар Дмитро (Романів Роман, 85); Зубар Святослав (Грабець Богдан, 80); Дячук-Ставицький Михайло

Запасні: Брунець Юрій; Вишнянчин Андрій

Попередження: Балян Юрій, 14; Грицик Руслан, 19; Кравців Євген, 41; Дячук-Ставицький Михайло, 61; Марунчак Андрій, 78; Чачунь Роман, 90+3. Вилучення: Кравців Євген, 90

ФК "Ходорів" - СК "Східниця" 2:2

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Юрій Кульчицький

Голи: 0:1 - Масний Ростислав (автогол), 15; 1:1 - Єнілеєв Володимир, 22; 1:2 - Сов`як Андрій, 50; 2:2 - Вербний Володимир, 73

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав; Калинець Віталій; Масний Ростислав; Проців Павло; Лесів Роман; Вербний Володимир; Білевич Олег; Єнілеєв Володимир; Кутний Петро (Бойко Олександр, 38); Яш Назар (Зубко Олег, 58); Калапач Ігор (Шуба Руслан, 46)

Запасні: Бирич Павло; Пукаляк Ярослав; Макарик Василь; Бабій Тарас; Брила Роман

СК "Східниця": Коциловський Олег; Швед Роман; Журавчак Тарас; Свищ Микола; Зварич Михайло; Пігут Роман; Биків Сергій; Сов`як Андрій (Пуровець Владислав, 73); Штибель Олег (Федишин Микола, 90); Сурник Володимир (Бішко Іван, 75); Петричкович Андрій

Запасні: Ніконець Андрій; Пронь Богдан; Ковельський Ростислав; Іщів Андрій; Янів Михайло; Гладкий Михайло

Попередження: Єнілеєв Володимир, 23; Лесів Роман, 45; Левицький Вячеслав, 50; Шуба Руслан, 70; Сурник Володимир, 70; Штибель Олег, 80; Биків Сергій, 90; Калапач Ігор, 90+1

П`ятий тур

25 травня - неділя

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Литмір" Присліп 4:1

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Анастасія Янтуріна

Делегат ФФЛ: Анатолій Гринкевич

Голи: 1:0 - Тимунь Володимир, 32; 2:0 - Макарусь Олександр, 54; 3:0 - Бала Василь - з пенальті, 63; 4:0 - Рогач Петро, 75; 4:1 - Касенич Володимир, 90+1

"Газовик-Хуртовина": Бала Василь; Дибко Юрій; Крилов Андрій (Молодовець Володимир, 57); Тимунь Володимир; Грабовенський Святослав; Писько Тарас; Кардаш Андрій; Ригус Богдан; Дудок Остап (Рогач Петро, 51); Рубаха Микола; Макарусь Олександр (Чура Максим, 62)

Запасні: Тіхонов Олег; Лопушинський Михайло

"Литмір": Мостинець Юрій; Бузуляк Юрій; Касенич Володимир; Бринько Ростислав; Михайлечко Віталій; Спринь Ігор; Бегей Ігор; Федитник Микола (Костишак Микола, 37); Матляк Микола; Семкович Михайло; Бренько Іван (Симець Іван, 75)

Запасні: Топитчак Володимир; Сабівчак Іван; Бринько Іван

Попередження: Ригус Богдан, 26

ФОК "Городок" - ФК "Ходорів"3:0,0:1

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Степан Семак

Гол: 0:1 - Калапач Ігор, 58

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Антонов Павло; Гайлаш Іван (Русин Юрій, 74); Зворський Роман; Матула Степан; Посполітак Михайло; Бахур Юрій; Селедець Олег; Борис Юрій; Мариняк Юрій; Майхер Андрій

Запасні: Попович Андрій; Душенко Володимир; Возняк Вадим

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав; Калинець Віталій; Проців Павло; Лесів Роман (Бойко Олександр, 39); Вербний Володимир (Зубко Олег, 39); Єнілеєв Володимир; Яш Назар (Макарик Василь, 56); Калапач Ігор; Шуба Руслан; Білевич Олег (Бабій Тарас, 64); Масний Ростислав

Запасні: Пукаляк Ярослав; Бирич Павло; Брила Роман; Кутний Петро

Попередження: Лесів Роман, 35; Бахур Юрій, 40; Єнілеєв Володимир, 80; Мариняк Юрій, 89

СК "Східниця" - "Хімік" Н.Розділ1:1

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

Голи: 0:1 - Сабадашка Ростислав, 32; 1:1 - Пігут Роман - з пенальті, 43

СК "Східниця": Коциловський Олег; Швед Роман (Бішко Іван, 60); Журавчак Тарас (Федишин Микола, 62); Свищ Микола (Ковельський Ростислав, 46) (Янів Михайло, 87); Зварич Михайло; Сов`як Андрій; Пігут Роман; Ніконець Андрій; Штибель Олег; Сурник Володимир (Гладкий Михайло, 81); Петричкович Андрій (Пуровець Владислав, 62)

Запасні: Іщів Андрій; Биків Сергій; Пронь Богдан

"Хімік": Костюк Павло; Мельничук Назар; Кравців Євген; Регусевич Тарас; Мелешко Ростислав; Матвіїв Роман (Стегній Мар`ян, 51); Вовчук Василь (Стельмах Степан, 73); Марунчак Андрій; Сабадашка Ростислав; Балян Юрій; Клюс Юліан

Запасні: Білик Ігор; Балян Андрій

Попередження: Мельничук Назар, 83; Сабадашка Ростислав, 88; Марунчак Андрій, 89

"Нафтовик" Борислав - "Кар`єр" Ст.Самбір 1:2

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Михайло Савка

Делегат ФФЛ:

Голи: 1:0 - Маршалок Роман, 21; 1:1 - Бабич Олег, 63; 1:2 - Піцур Роман, 86

"Нафтовик"

: Голубіцький Василь; Нестер Андрій; Кривко Андрій; Мельникович Василь; Дзюрах Роман; Цюпа Павло; Сивик Ігор; Криворучишак Дмитро; Тимишин Олександр; Савінов Олег; Маршалок Роман

Запасні: Хаць Руслан; Головецький Остап; Чень Олександр; Наминанік Андрій; Єндзура Василь; Сілецький Євген

"Кар`єр": Михалевич Олександр; Лапицький Дмитро; Новосельський Василь; Колодій Іван; Трусевич Віталій; Миськів Василь (Петрик Олег, 46); Піцур Роман; Білий Іван; Луць Ігор (Яким Роман, 78); Бабич Олег (Лисак Роман, 90); Ковельський Юрій

Запасні: Москаленко Микола; Феданяк Степан

Попередження: Цюпа Павло, 24; Дзюрах Роман, 40; Нестер Андрій, 62; Кривко Андрій, 87

04 травня - неділя

ФСК"Яворів" - ФК "Бори" Бориничі2:2

Арбітр: Андрій Карімов

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 0:1 - Підлісецький Олег, 27; 1:1 - Бубісь Юрій, 43; 1:2 - Підлісецький Олег, 45; 2:2 - Юрійчук Михайло - з пенальті, 88. Нереалізований пенальті: Бубісь Юрій (ФСК "Яворів"), 43

ФСК "Яворів": Авраменко Володимир; Бубісь Юрій; Драган Назарій; Федор Іван; Полянчич Назар; Міньків Назар (Кіт Василь, 46); Шпитак Андрій; Наконечний Андрій (Макаров Віталій, 46); Герелей Тарас; Юрійчук Михайло; Щудлюк Назарій (Дец Володимир, 69)

Запасні: Кархут Ігор; Русин Володимир; Гуз Іван; Візниця Микола; Олех Михайло

ФК "Бори": Чачунь Роман; Грицик Руслан; Химич Назар; Романів Роман; Брунець Руслан (Брунець Юрій, 85); Демко Назар; Бугайчук Євген; Павлів Остап; Василів Василь; Дячук-Ставицький Михайло (Грабець Богдан, 17); Підлісецький Олег

Запасні: Вишнянчин Андрій; Струк Андрій

Попередження: Грицик Руслан, 22; Полянчич Назар, 36; Романів Роман, 43; Юрійчук Михайло, 72; Павлів Остап, 78. Вилучення: Романів Роман, 87 (2ЖК)

Четвертий тур

18 травня - неділя

"Литмір" Присліп - "Нафтовик" Борислав 0:6

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Данило Кусень

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 0:1 - Тимишин Олександр, 17; 0:2 - Криворучишак Дмитро, 40; 0:3 - Тимишин Олександр, 62; 0:4 - Маршалок Роман, 72; 0:5 - Маршалок Роман, 76; 0:6 - Тимишин Олександр, 83

"Литмір": Мостинець Юрій; Бринько Іван; Сабівчак Іван; Бузуляк Юрій; Лутчин Олег; Касенич Володимир; Симець Іван; Бринько Ростислав; Михайлечко Віталій; Спринь Ігор; Бегей Ігор (Федитник Микола, 71)

Запасні: Слепич Остап; Федько Михайло; Угрьомов Олександр; Топитчак Володимир

"Нафтовик": Голубіцький Василь; Нестер Андрій; Кривко Андрій; Дзюрах Роман; Мельникович Василь (Чень Олександр, 71); Сивик Ігор; Цюпа Павло; Криворучишак Дмитро; Тимишин Олександр; Савінов Олег; Маршалок Роман

Запасні: Іванчук Анатолій; Сілецький Євген; Данилів Михайло; Наминанік Андрій; Рентюк Андрій; Хаць Руслан

Попередження: Бринько Іван, 39

"Прикарпаття" С.Самбір - ФК "Бори" Бориничі 1:5

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 0:1 - Підлісецький Олег, 6; 0:2 - Павлів Остап, 16; 0:3 - Підлісецький Олег, 20; 0:4 - Дячук-Ставицький Михайло - з пенальті, 26; 0:5 - Дячук-Ставицький Михайло, 37; 1:5 - Трусевич Віталій, 67

"Кар`єр": Михалевич Олександр; Колодій Іван; Миськів Василь; Трусевич Віталій; Рудавець Тарас (Лисак Роман, 63); Ковельський Юрій; Білий Іван; Піцур Роман; Луць Ігор (Яким Роман, 76); Бабич Олег; Чуплак Володимир (Новосельський Василь, 46)

Запасні: Феданяк Степан; Москаленко Микола

ФК "Бори": Чачунь Роман (Вишнянчин Андрій, 85); Грицик Руслан; Брунець Руслан; Химич Назар (Грабець Богдан, 82); Василів Василь; Демко Назар (Брунець Юрій, 74); Павлів Остап; Сало Віталій; Винар Дмитро (Романів Роман, 46); Підлісецький Олег; Дячук-Ставицький Михайло

Запасні: Бугайчук Євген

Попередження: Дячук-Ставицький Михайло, 75; Брунець Руслан, 86

ФСК "Яворів" - СК "Східниця" 0:2

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 0:1 - Зварич Михайло, 35; 0:2 - Ковельський Ростислав, 67. Незабитий пенальті: Герелей Тарас (ФСК "Яворів"), 79

ФСК "Яворів": Авраменко Володимир; Щудлюк Назарій (Дец Володимир, 46); Юрійчук Михайло; Наконечний Андрій; Шпитак Андрій (Русин Володимир, 56); Полянчич Назар; Драган Назарій (Герелей Тарас, 70); Федор Іван; Бубісь Юрій; Кіт Василь (Міньків Назар, 65); Макаров Віталій

Запасні: Кархут Ігор

СК "Східниця": Коциловський Олег (Іщів Андрій, 88); Швед Роман (Янів Михайло, 74); Журавчак Тарас; Зварич Михайло; Сов`як Андрій; Пігут Роман; Ніконець Андрій (Пуровець Владислав, 65); Сурник Володимир (Гладкий Михайло, 70); Штибель Олег (Федишин Микола, 70); Свищ Микола (Петричкович Андрій, 46); Ковельський Ростислав (Бішко Іван, 60)

Запасні: Пронь Богдан; Биків Сергій

Попередження: Пігут Роман, 70; Янів Михайло, 87

"Хімік" Н.Розділ - ФОК "Городок" 2:0

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Максим Роля, Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 1:0 - Клюс Юліан, 24; 2:0 - Марунчак Андрій, 78

"Хімік": Костюк Павло (Білик Ігор, 89); Матвіїв Роман; Кравців Євген; Мелешко Ростислав; Регусевич Тарас; Марунчак Андрій; Вовчук Василь; Сабадашка Ростислав; Клюс Юліан; Балян Юрій (Стельмах Степан, 85); Мельничук Назар

Запасные: Шалата Юрій; Балян Андрій

ФОК "Городок": Поможак Богдан (Кульчицький Іван, 88); Антонов Павло; Гайлаш Іван (Душенко Володимир, 83); Зворський Роман; Матула Степан; Посполітак Михайло; Бахур Юрій; Попович Андрій (Майхер Андрій, 21); Селедець Олег; Борис Юрій; Мариняк Юрій (Возняк Вадим, 65)

Попередження: Мариняк Юрій, 60; Антонов Павло, 73; Матвіїв Роман, 90

15 травня - середа

ФК "Ходорів" - "Газовик-Хуртовина" Комарно 4:2

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 1:0 - Єнілеєв Володимир, 13; 2:0 - Єнілеєв Володимир, 21; 2:1 - Панчишин Юрій, 26; 3:1 - Яш Назар, 48; 4:1 - Вербний Володимир, 65; 4:2 - Писько Тарас, 89

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав (Пукаляк Ярослав, 74); Калинець Віталій; Проців Павло; Лесів Роман (Брила Роман, 83); Вербний Володимир; Єнілеєв Володимир; Яш Назар (Макарик Василь, 71); Кутний Петро (Бабій Тарас, 67); Калапач Ігор; Шуба Руслан (Бирич Павло, 69); Зубко Олег

Запасні: Масний Ростислав; Білевич Олег

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Бала Василь; Дибко Юрій; Крилов Андрій; Тимунь Володимир; Грабовенський Святослав (Макарусь Олександр, 46); Писько Тарас (Рубаха Микола, 46); Лопушинський Михайло (Чура Максим, 79); Кардаш Андрій; Ригус Богдан (Гримнак Назар, 60); Панчишин Юрій (Ціхановський Ярослав, 65); Дудок Остап (Рогач Петро, 62)

Запасні: Молодовець Володимир

Попередження: Кутний Петро, 27; Зубко Олег, 53; Крилов Андрій, 55

Третій тур

11 травня - неділя

ФК "Ходорів" - "Литмір" Присліп 4:0

Арбітр: Андрій Смольський

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - Шуба Руслан, 39; 2:0 - Єнілеєв Володимир, 53; 3:0 - Калапач Ігор, 68; 4:0 - Єнілеєв Володимир, 89

ФК "Ходорів": Пукаляк Ярослав; Калинець Віталій; Проців Павло; Масний Ростислав; Лесів Роман (Брила Роман, 83); Вербний Володимир (Бирич Павло, 75); Єнілеєв Володимир; Шуба Руслан (Бойко Олександр, 52); Білевич Олег (Зубко Олег, 25); Яш Назар (Макарик Василь, 67); Калапач Ігор (Бабій Тарас, 69)

Запасні: Кутний Петро

"Литмір" Присліп: Мостинець Юрій; Бринько Іван; Бринько Ростислав; Зінчук Володимир; Бузуляк Юрій; Михайлечко Віталій; Лутчин Олег; Федько Михайло; Симець Іван (Ткачишин Микола, 85); Симець Михайло (Федитник Микола, 61); Матляк Микола (Сорока Микола, 48)

Попередження: Масний Ростислав, 83

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Хімік" Н.Розділ3:0

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Руслан Хомин, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - Рогач Петро, 18; 2:0 - Рубаха Микола, 68; 3:0 - Ціхановський Ярослав, 81

"Газовик-Хуртовина": Бала Василь; Дибко Юрій; Тимунь Володимир; Грабовенський Святослав; Крилов Андрій (Чура Максим, 86); Кардаш Андрій (Молодовець Володимир, 74); Ригус Богдан; Лопушинський Михайло; Макарусь Олександр (Ціхановський Ярослав, 51); Рогач Петро (Рубаха Микола, 46); Писько Тарас

Запасні: Тіхонов Олег

"Хімік": Костюк Павло (Білик Ігор, 46); Матвіїв Роман; Кравців Євген; Мелешко Ростислав; Регусевич Тарас; Марунчак Андрій; Вовчук Василь (Стельмах Степан, 78); Стегній Мар`ян; Сабадашка Ростислав; Клюс Юліан; Балян Юрій

Запасні: Мельничук Назар; Шалата Юрій; Балян Андрій

Попередження: Лопушинський Михайло, 60; Писько Тарас, 83; Стегній Мар`ян, 83

ФОК "Городок" - ФСК "Яворів"0:0

Арбітр: Василь Івасяк

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Юрій Кульчицький

Нереалізований пенальті: Борис Юрій (ФОК "Городок"), 14

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Антонов Павло; Гайлаш Іван; Зворський Роман; Матула Степан; Посполітак Михайло; Бахур Юрій (Майхер Андрій, 62); Попович Андрій; Селедець Олег (Возняк Вадим, 76); Борис Юрій; Мариняк Юрій (Душенко Володимир, 90)

Запасні: Русин Юрій

ФСК "Яворів": Авраменко Володимир; Герелей Тарас (Дец Володимир, 76); Щудлюк Назарій; Юрійчук Михайло; Наконечний Андрій; Шпитак Андрій (Русин Володимир, 72); Міньків Назар (Кіт Василь, 68); Полянчич Назар; Драган Назарій; Федор Іван; Бубісь Юрій (Макаров Віталій, 55)

Запасні: Кархут Ігор; Гуз Іван

Попередження: Попович Андрій, 53; Гайлаш Іван, 62; Антонов Павло, 76

СК "Східниця" - "Кар`єр" Ст.Самбір1:3

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - Журавчак Тарас, 36; 1:1 - Піцур Роман, 44; 1:2 - Бабич Олег, 71; 1:3 - Ковельський Юрій, 89

СК "Східниця": Коциловський Олег; Швед Роман (Слуцький Максим, 77); Журавчак Тарас; Сов`як Андрій; Зварич Михайло (Бішко Іван, 70); Ніконець Андрій; Пігут Роман (Пуровець Владислав, 46); Ковельський Ростислав; Штибель Олег; Петричкович Андрій (Федишин Микола, 72); Сурник Володимир

Запасні: Гладкий Михайло; Пронь Богдан; Янів Михайло; Свищ Микола; Іщів Андрій

"Кар`єр": Михалевич Олександр (Феданяк Степан, 90); Колодій Іван; Миськів Василь; Новосельський Василь (Чуплак Володимир, 33); Трусевич Віталій; Рудавець Тарас (Москаленко Микола, 88); Ковельський Юрій; Білий Іван; Піцур Роман; Луць Ігор (Лисак Роман, 78); Бабич Олег

Запасні: Яким Роман

Попередження: Ніконець Андрій, 22; Піцур Роман, 23; Сурник Володимир, 25; Колодій Іван, 53

ФК "Бори" Бориничі - "Нафтовик" Борислав3:2

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Максим Роля

Делегат ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 1:0 - Дячук-Ставицький Михайло - з пенальті, 25; 2:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 43; 2:1 - Тимишин Олександр, 52; 2:2 - Хаць Руслан, 68; 3:2 - Дячук-Ставицький Михайло, 73

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман; Грицик Руслан; Брунець Руслан; Химич Назар; Василів Василь; Демко Назар; Павлів Остап; Сало Віталій (Бугайчук Євген, 89); Винар Дмитро; Підлісецький Олег; Дячук-Ставицький Михайло

Запасні: Струк Андрій; Брунець Юрій; Грабець Богдан; Вишнянчин Андрій

"Нафтовик" Борислав: Голубіцький Василь; Головецький Остап (Чень Олександр, 58); Кривко Андрій (Мельникович Василь, 46); Дзюрах Роман; Цюпа Павло; Хаць Руслан; Сивик Ігор; Криворучишак Дмитро (Єндзура Василь, 90); Тимишин Олександр; Маршалок Роман; Савінов Олег

Запасні: Сілецький Євген; Наминанік Андрій; Іванчук Анатолій; Данилів Михайло; Рентюк Андрій; Смірнов Олег

Попередження: Дзюрах Роман, 47; Чень Олександр, 63; Маршалок Роман, 70

Другий тур

08 червня - середа

"Литмір" Присліп - ФК "Бори" Бориничі0:6

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ігор Савка

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Зубар Святослав, 20; 0:2 - Демко Назар, 41; 0:3 - Брунець Юрій, 82; 0:4 - Демко Назар, 84; 0:5 - Дячук-Ставицький Михайло, 85; 0:6 - Підлісецький Олег, 90+1

"Литмір": Мостинець Юрій; Слепич Остап; Касенич Володимир; Спринь Ігор; Бринько Ростислав; Матляк Микола (Симець Іван, 75); Бузуляк Юрій; Бренько Іван; Лутчин Олег; Семкович Михайло; Федитник Микола

Запасные: Сабівчак Іван; Бегей Ігор; Федько Михайло; Бринько Іван; Костишак Микола

ФК "Бори": Чачунь Роман (Вишнянчин Андрій, 85); Химич Назар; Грицик Руслан; Павлів Остап; Дячук-Ставицький Михайло; Зубар Святослав (Сало Віталій, 46); Підлісецький Олег; Василів Василь; Винар Дмитро (Брунець Юрій, 75); Романів Роман (Брунець Руслан, 57); Демко Назар

Попередження: Касенич Володимир, 71; Брунець Руслан, 78

04 червня - середа

ФСК "Яворів" - "Газовик-Хуртовина" Комарно3:1

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Сергій Пашковський

Делегат ФФЛ: Роман Покора

Голи: 1:0 - Щудлюк Назарій, 18; 1:1 - Ціхановський Ярослав, 54; 2:1 - Наконечний Андрій, 69; 3:1 - Юрійчук Михайло, 85

ФСК "Яворів": Авраменко Володимир; Федор Іван; Макаров Віталій; Щудлюк Назарій (Дец Володимир, 86); Полянчич Назар; Олех Михайло; Міньків Назар (Кіт Василь, 38) (Русин Володимир, 70); Візниця Микола; Драган Назарій; Юрійчук Михайло; Наконечний Андрій

Запасні: Герелей Тарас; Кархут Ігор; Шпитак Андрій; Гуз Іван

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Бала Василь; Дибко Юрій; Грабовенський Святослав; Крилов Андрій; Писько Тарас; Лопушинський Михайло (Ціхановський Ярослав, 46); Кардаш Андрій; Іваськевич Ярослав (Чура Максим, 64); Панчишин Юрій (Дудок Остап, 46); Макарусь Олександр; Рогач Петро (Молодовець Володимир, 46)

Попередження: Наконечний Андрій, 15; Дибко Юрій, 77

04 травня - неділя

"Нафтовик" Борислав - СК "Східниця"5:2,2:3

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Ярослав Вацик

Голи: 1:0 - Тимишин Олександр, 2; 1:1 - Пуровець Владислав, 13; 1:2 - Сурник Володимир, 27; 1:3 - Швед Роман, 60; 2:3 - Маршалок Роман, 64. Нереалізований пенальті: Тимишин Орест,32

"Нафтовик": Голубіцький Василь; Головецький Остап; Кривко Андрій; Чень Олександр (Мельникович Василь, 46); Дзюрах Роман (Єндзура Василь, 75); Цюпа Павло; Сивик Ігор; Криворучишак Дмитро (Наминанік Андрій, 82); Тимишин Олександр; Маршалок Роман (Смірнов Олег, 78); Савінов Олег (Сілецький Євген, 67)

Запасні: Іванчук Анатолій; Данилів Михайло; Хаць Руслан

СК "Східниця": Коциловський Олег; Швед Роман; Бішко Іван; Пуровець Владислав; Биків Сергій; Сов`як Андрій; Ніконець Андрій; Штибель Олег; Ковельський Ростислав; Сурник Володимир (Янів Михайло, 90); Петричкович Андрій (Федишин Микола, 87)

Запасні: Свищ Микола; Журавчак Тарас; Бобешко Юрій; Іщів Андрій; Пронь Богдан; Гладкий Михайло

Попередження: Биків Сергій, 23; Бішко Іван, 32

"Кар`єр" Ст.Самбір - ФОК "Городок" 1:5,3:2

Арбітр: Андрій Телегей

Асистенти арбітра: Степан Лапко, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Піцур Роман, 14; 1:1 - Борис Юрій, 16; 2:1 - Бабич Олег, 39; 2:2 - Мариняк Юрій, 62; 3:2 - Бабич Олег, 63

"Кар`єр" : Феданяк Степан; Колодій Іван; Москаленко Микола (Чуплак Володимир, 64); Миськів Василь; Трусевич Віталій; Піцур Роман; Новосельський Василь (Лисак Роман, 72); Білий Іван; Ковельський Юрій; Бабич Олег; Луць Ігор

Запасний: Яким Роман

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Возняк Вадим; Антонов Павло; Бахур Юрій; Зворський Роман (Мариняк Павло, 46); Мариняк Юрій; Попович Андрій; Борис Юрій; Матула Степан; Посполітак Михайло; Гайлаш Іван

Запасні: Селедець Олег; Майхер Андрій; Русин Юрій

Попередження: Зворський Роман, 40; Попович Андрій, 57; Трусевич Віталій, 64; Гайлаш Іван, 80

"Хімік" Н.Розділ - ФК"Ходорів"0:5

Арбітр: Андрій Кузик

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Ігор Козоріз

Делегат ФФЛ: Ігор Кульчицький

Голи: 0:1 - Калапач Ігор, 8; 0:2 - Калапач Ігор, 22; 0:3 - Єнілеєв Володимир, 100; 0:4 - Єнілеєв Володимир, 39; 0:5 - Калапач Ігор, 86

"Хімік": Костюк Павло; Шумський Віталій Іванович; Шалата Юрій; Мельничук Назар; Уштан Володимир (Стегній Мар`ян, 46); Лапицький Дмитро; Гурка Михайло; Вовчук Василь (Мелешко Ростислав, 46); Подоляк Андрій; Луцишин Михайло; Клюс Юліан

Запасні: Білик Ігор; Матвіїв Роман; Стельмах Степан; Кравців Євген; Регусевич Тарас; Шумський Віталій Віталійович

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав (Пукаляк Ярослав, 89); Калинець Віталій; Проців Павло; Масний Ростислав; Лесів Роман (Брила Роман, 83); Вербний Володимир; Єнілеєв Володимир; Шуба Руслан (Бабій Тарас, 61); Білевич Олег (Зубко Олег, 46); Яш Назар (Макарик Василь, 54); Калапач Ігор

Запасний: Кутний Петро

Попередження: Шумський Віталій Іванович, 14; Проців Павло, 17; Яш Назар, 29

Перший тур

06 липня - неділя

"Хімік" Н.Розділ - "Литмір" Присліп 3:0 т/п

29 червня - неділя

"Газовик-Хуртовина" Комарно - "Кар`єр" Ст.Самбір1:2

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Степан Лужецький, Володимир Лозинський

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Ковельський Юрій, 30; 1:1 - Іваськевич Ярослав, 74; 1:2 - Піцур Роман, 77

"Газовик-Хуртовина": Бала Василь; Крилов Андрій; Писько Тарас; Тимунь Володимир (Молодовець Володимир, 69); Іваськевич Ярослав; Дибко Юрій; Лопушинський Михайло; Рогач Петро (Чура Максим, 79); Корнецький Іван; Грабовенський Святослав; Панчишин Юрій (Кардаш Андрій, 58)

Запасні: Мисько Богдан

"Кар`єр": Михалевич Олександр; Рудавець Тарас (Новосельський Василь, 78); Лапицький Дмитро; Колодій Іван; Петрик Олег (Яким Роман, 65); Трусевич Віталій; Миськів Василь; Піцур Роман; Ковельський Юрій; Бабич Олег; Луць Ігор (Москаленко Микола, 84)

Запасні: Феданяк Степан

Попередження: Грабовенський Святослав, 17; Піцур Роман, 33; Панчишин Юрій, 50; Колодій Іван, 50; Лапицький Дмитро, 74; Чура Максим, 90

27 квітня - неділя

ФК "Ходорів" - ФСК "Яворів"2:1

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Ігор Кахнич

Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка

Голи: 1:0 - Бойко Олександр, 19; 2:0 - Єнілеєв Володимир - з пенальті, 31; 3:0 - Єнілеєв Володимир, 68; 3:1 - Федор Іван - з пенальті, 70; 4:1 - Наконечний Андрій (автогол), 72; 5:1 - Єнілеєв Володимир, 81

ФК "Ходорів": Левицький Вячеслав; Калинець Віталій; Проців Павло; Масний Ростислав; Лесів Роман; Вербний Володимир (Брила Роман, 80); Єнілеєв Володимир; Яш Назар (Зубко Олег, 61); Білевич Олег (Бабій Тарас, 67); Калапач Ігор (Макарик Василь, 76); Бойко Олександр (Шуба Руслан, 43)

Запасні: Пукаляк Ярослав; Кутний Петро

ФСК "Яворів": Кархут Ігор; Бубісь Юрій; Дец Володимир; Драган Назарій; Наконечний Андрій; Полянчич Назар (Макаров Віталій, 76); Русин Володимир (Шпитак Андрій, 43); Федор Іван; Щудлюк Назарій (Міньків Назар, 70); Юрійчук Михайло; Герелей Тарас

Запасні: Кіт Василь; Гуз Іван; Візниця Микола; Авраменко Володимир

Попередження: Єнілеєв Володимир, 44; Проців Павло, 70; Дец Володимир, 84

ФОК"Городок"-"Нафтовик"Борислав1:1

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Віталій Семенів

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Цюпа Павло, 31; 1:1 - Попович Андрій, 63

ФОК "Городок": Поможак Богдан; Селедець Олег; Матула Степан; Гайлаш Іван; Зворський Роман; Возняк Вадим (Антонов Павло, 78); Посполітак Михайло; Бахур Юрій (Майхер Андрій, 64); Попович Андрій; Борис Юрій; Мариняк Юрій (Душенко Володимир, 87)

Запасні: Кульчицький Іван; Русин Юрій

"Нафтовик": Голубіцький Василь; Головецький Остап; Кривко Андрій (Наминанік Андрій, 67); Чень Олександр (Мельникович Василь, 72); Дзюрах Роман; Сивик Ігор; Цюпа Павло; Криворучишак Дмитро; Тимишин Олександр; Савінов Олег (Павляк Іван, 79); Маршалок Роман

Запасные: Данилів Михайло; Єндзура Василь; Сілецький Євген; Іванчук Анатолій; Рентюк Андрій; Смірнов Олег

Попередження: Зворський Роман, 33; Бахур Юрій, 53; Возняк Вадим, 56; Павляк Іван, 82

СК"Східниця" - ФК"Бори"Бориничі0:5

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ігор Савка, Юрій Голубець

Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 0:1 - Дячук-Ставицький Михайло, 14; 0:2 - Демко Назар, 15; 0:3 - Василів Василь, 32; 0:4 - Підлісецький Олег, 42; 0:5 - Дячук-Ставицький Михайло, 81

СК "Східниця": Коциловський Олег; Швед Роман (Бішко Іван, 41); Свищ Микола (Журавчак Тарас, 46); Гладкий Михайло (Ковельський Ростислав, 60); Биків Сергій; Пігут Роман; Ніконець Андрій; Сурник Володимир (Свищ Дмитро, 78); Штибель Олег (Пуровець Владислав, 75); Сов`як Андрій; Петричкович Андрій (Янів Михайло, 82)

Запасні: Федишин Микола; Іщів Андрій

ФК "Бори": Чачунь Роман (Вишнянчин Андрій, 65); Грицик Руслан; Химич Назар; Романів Роман; Грабець Богдан (Брунець Юрій, 60); Демко Назар; Бугайчук Євген; Василів Василь (Сало Віталій, 40); Павлів Остап; Підлісецький Олег; Дячук-Ставицький Михайло