Результати матчів. Першість Львівської області.

Дорослі склади

Друга ліга. Група "А"

Четвертий тур

18 травня - неділя

ФК "Рудно" - "Сокіл" Р.Руське 2:1

Арбітр: Василь Івасяк

Асистенти арбітра: Тетяна Гринишена, Павло Кметь

Делегат ФФЛ: Анатолій Гринкевич

Голи: 1:0 - Васенюк Віталій - з пенальті, 63; 1:1 - Мигаль Андрій, 65; 2:1 - Ярема Іван, 79

ФК"Рудно": Бек Ростислав (Суровецький Віталій, 7); Пилюх Богдан; Закалюжний Володимир; Цимарно Святослав; Дунько Ярослав; Шупа Мирослав (Панчоха Назар, 88); Саприка Роман; Гавриляк Петро (Сухай Микола, 63); Васенюк Віталій; Ярема Іван; Сабадаш Максим

Запасні: Берко Володимир; Ковалик Олег; Пащак Тарас

"Сокіл": Зегарчук Олексій; Галаджун Дмитро; Городничий Олексій; Родик Ігор (Кузик Марян Р, 68) (Величко Юрій, 72); Мигаль Андрій; Миханишин Андрій; Коваль Андрій; Кунтий Степан (Шах Іван, 85); Боднар Роман Б; Залога Назар; Цепко Назар

Запасні: Філяс Назар; Тимань Володимир; Коваль Василь; Гавчак Ярослав

Попередження: Ярема Іван, 40

ФК "Рата" В.Мости - "Нива" Дубляни 4:2

Арбітр: Роман Коваль

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Іван Кіт

Делегат ФФЛ: Василь Файда

Голи: 1:0 - Федорусь Михайло, 16; 2:0 - Дзюрик Андрій, 18; 3:0 - Білань Михайло, 34; 3:1 - Євчин Марян, 56; 3:2 - Ковтун Віталій, 65; 4:2 - Колдуба Юрій, 90

"Рата" В.Мости: Яциків Тарас; Різник Олег; Бабляк Олег; Юрочко Юрій (Юрочко Михайло, 72); Лукач Андрій (Касьяненко Тарас, 52); Дзюрик Андрій; Федорусь Михайло; Білань Михайло; Панас Ігор; Колдуба Юрій; Яценко Андрій

Запасні: Квартирук Андрій; Солтис Юрій; Предзимирський Василь; Дацків Олесь; Пенцак Роман

"Нива" Дубляни: Смаль Назар; Чурко Ігор; Степчук Ігор; Ревенко Андрій (Пасірський Роман, 32); Бойцун Олег; Євчин Марян; Гарасим Роман; Гарасим Марян; Боднар Володимир (Соловйов Андрій, 53); Курко Максим; Ковтун Віталій

Запасні: Андрушко Микола; Юрчак Ігор; Заграй Олег

Попередження: Бойцун Олег, 24; Гарасим Роман, 72; Смаль Назар, 88

"Збиранка" Грибовичі - "Сокіл" Ямпіль 1:1

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Микола Булик, Андрій Жук

Делегат ФФЛ: Богдан Мудрий

Голи: 0:1 - Бзюх Роман, 45; 1:1 - Кулик Андрій, 58

"Збиранка" В.Грибовичі: Кадира Віталій; Бовшик Святослав; Василина Іван; Шклярук Віталій (Лісович Тарас, 52); Лихолат Богдан; Лячин Андрій; Кулик Андрій (Качор Ігор, 77); Кольцун Ярослав; Лісович Назарій; Потерейко Андрій; Сень Назарій

Запасні: Михалюк Ігор; Грабівський Тарас

"Сокіл" Ямпіль: Слимак Олег; Середа Василь; Сютик Тарас; Пукальський Остап; Шумський Олександр; Якшен Олег; Слобода Євген; Шиян Андрій; Луговий Андрій (Білий Віталій, 64); Залуський Олег (Надюк Ярослав, 67); Бзюх Роман

Запасні: Бень Руслан; Юркевич Олег; Бень Тарас

Попередження: Залуський Олег, 37; Бовшик Святослав, 38; Надюк Ярослав, 77; Шиян Андрій, 79

"Нива" Жовтанці - СФК "Муроване" 0:1,1:0

Арбітр: Степан Мелян

Асистенти арбітра: Максим Босий, Ігор Процик

Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

Гол: 1:0 - Вихопень Роман, 14

"Нива" Жовтанці: Васильків Василь; Юрків Богдан; Романів Богдан; Корнєв Любомир; Олійник Роман; Когут Ігор; Ділай Андрій (Вихопень Юрій, 74); Заліско Степан (Романів Володимир, 77); Цюник Андрій (Штрайсель Іван, 82); Вихопень Роман; Поточняк Тарас (Молодовець Назар, 86)

Запасні: Маркевич Ярослав; Посацький Роман; Лаба Святослав

СФК"Муроване: Сахаревич Іван; Гатин-Лозинський Святослав; Феджора Андрій; Поплавський Василь; Чорний Олег; Цицик Роман (Каретін Андрій, 46); Цицик Володимир; Голуб Юрій; Гарват Святослав; Бідак Юрій; Поріцький Ігор

Запасні: Данилюк Олег; Ях Іван; Тиндик Степан; Марко Ростислав; Шевчик Тарас; Мосійчук Микола

Попередження: Корнєв Любомир, 34; Юрків Богдан, 37; Феджора Андрій, 41; Когут Ігор, 45; Чорний Олег, 48; Поточняк Тарас, 49; Ділай Андрій, 72

"Галичина" В.Дорошів - "Стандарт" Артасів 4:1,1:1

Арбітр: Андрій Карімов

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Ігор Гудзь

Делегат ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 1:0 - Вергун Роман, 9; 1:1 - Хлюбко Олександр - з пенальті, 90+3

"Галичина" В.Дорошів: Сухнацький Марян; Литвин Ігор; Михальчук Ростислав; Іванець Михайло; Гринишин Олександр; Берладин Роман (Петрань Назар, 89); Вергун Роман (Квасюк Василь, 76); Чернецький Олег; Крижановський Юрій; Бутрак Тарас (Ференц Володимир, 46); Цюпка Назар Є (Ільчишин Роман, 71)

Запасні: Гнатко Тарас; Стронціцький Едуард; Неділько Володимир; Загорія Олександр

ФК"Стандарт" Артасів: Васькович Андрій; Шурпета Сергій; Тітунін Анатолій; Вірт Роман (Шурпета Максим, 63); Даниловський Сергій; Мігалевський Ігор; Гарас Олег (Довгошия Артур, 90); Лапіцький Володимир (Ковалевський Роман, 46); Марчук Олег; Пушкар Василь (Романюк Роман, 63); Хлюбко Олександр

Запасні: Голяк Дмитро; Підлипний Юрій; Бубен Василь; Коцан Андрій; Столярик Роман

Предупреждения: Литвин Ігор, 44; Марчук Олег, 54; Мігалевський Ігор, 56; Чернецький Олег, 68; Шурпета Сергій, 73

Третій тур

11 травня - неділя

"Стандарт" Артасів - "Нива" Жовтанці 4:2

Арбітр: Степан Чоп

Асистенти арбітра: Андрій Баран, Микола Булик

Делегат ФФЛ: Роман Давлятшин

Голи: 1:0 - Хлюбко Олександр - з пенальти, 18; 1:1 - Посацький Роман, 24; 1:2 - Поточняк Тарас, 33; 2:2 - Гарас Олег, 35; 3:2 - Вірт Роман, 60; 4:2 - Ковалевський Роман, 89

"Стандарт" - Артасів: Васькович Андрій, Шурапета Сергій, Коцан Андрій(Шурапета Сергій 46), Лапіцький Володимир, Тітунін Анатолій(Ковалевський Роман 74), Марчук Олег, Голян Дмитро(Підлипний Юрій 57), Вірт Роман, Пушкар Василь, Гарас Олег (Столярик Роман 82), Хлюбко Олександр

Запасні: Мандрик Андрій, Романюк Роман, Бубен Василь

"Нива" Ж. - Кунь Ігор, Юрків Богдан, Посацький Роман, Лаба Святослав (Вихопень Роман 59), Олійник Роман, Заліско Степан(Маркевич Ярослав 46), Ділай Андрій(Вихопень Юрій 79), Когут Ігор, Корнєв Любомир, Цюник Андрій, Поточняк Тарас(Молодовець Назар 68)

Запасні: Романів Володимир, Романів Богдан, Штрайсель Іван, Васильків Василь

Попередження: Гарас Олег 41, Лапіцький Володимир 85

СФК "Муроване" - "Збиранка" Грибовичі 4:0

Арбітр: Петро Грева

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Іван Кіт

Резервний арбітр: Андрій Мисак

Делегат ФФЛ: Зеновій Колтун

Голи: 1:0 - Цицик Володимир, 27; 2:0 - Каретін Андрій, 50; 3:0 - Цицик Володимир, 52; 4:0 - Цицик Володимир, 83

СФК"Муроване: Сахаревич Іван (Ях Іван, 79); Гатин-Лозинський Святослав (Михалюк Руслан, 62); Чорний Олег; Феджора Андрій; Поплавський Василь (Голуб Юрій, 78); Цицик Роман; Цицик Володимир; Каретін Андрій; Гарват Святослав (Тиндик Степан, 75); Бідак Юрій; Поріцький Ігор (Мосійчук Микола, 85)

Запасні: Данилюк Олег; Марко Ростислав

"Збиранка" В.Грибовичі: Лячин Андрій; Потерейко Андрій; Лісович Назарій; Шклярук Віталій; Кадира Віталій; Сень Назарій; Лихолат Богдан; Ярошик Роман; Лісович Тарас; Бовшик Святослав (Патер Дмитро, 70); Василина Іван

Запасні: Гринина Ростислав

Попередження: Лячин Андрій, 35; Шклярук Віталій, 74; Кадира Віталій, 80; Бідак Юрій, 82

"Сокіл" Ямпіль - ФК "Рата" В.Мости 1:0

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Володимир Болізюк, Дмитро Любінець

Делегат ФФЛ: Іван Біян

Голи: 1:0 - Шиян Андрій, 77

"Сокіл" Ямпіль: Бень Руслан; Сютик Тарас; Середа Василь; Пукальський Остап; Шумський Олександр; Юркевич Олег (Бзюх Роман, 49); Якшен Олег; Луговий Андрій; Залуський Олег; Білий Віталій; Шиян Андрій

Запасні: Надюк Ярослав; Бень Тарас

"Рата" В.Мости: Шуптар Ярослав; Яценко Андрій; Ліра Володимир; Бабляк Олег; Панас Ігор; Колдуба Юрій; Лукач Андрій; Різник Олег; Дзюрик Андрій; Пенцак Роман (Занько Тарас, 82); Федорусь Михайло (Дацків Олесь, 63) (Солтис Юрій, 85)

Запасні: Білань Михайло; Юрочко Юрій; Юрочко Михайло; Предзимирський Василь

Попередження: Різник Олег, 36; Білий Віталій, 66; Панас Ігор, 68; Луговий Андрій, 88; Колдуба Юрій, 90

"Нива" Дубляни - ФК "Рудно" 1:1

Арбітр: Роман Холявко

Асистенти арбітра: Ярослав Сторожук

Делегат ФФЛ: Богдан Мудрий

Голи: 1:0 - Курко Максим, 78; 1:1 - Шупа Мирослав, 90

"Нива" Дубляни: Смаль Назар; Чурко Ігор; Степчук Ігор; Ревенко Андрій (Боднар Володимир, 74); Бойцун Олег; Козицький Богдан (Курко Максим, 72); Євчин Марян; Любуська Андрій; Гарасим Роман; Гарасим Марян; Ковтун Віталій

Запасні: Пасірський Роман; Юрчак Ігор; Андрушко Микола

ФК"Рудно": Бек Ростислав; Дунько Ярослав; Пилюх Богдан (Сухай Микола, 76); Закалюжний Володимир; Мельник Юрій (Берко Володимир, 18); Шупа Мирослав; Саприка Роман; Васенюк Віталій; Тупісь Андрій (Гавриляк Петро, 52); Сабадаш Максим; Кисіль Олег

Запасні: Пащак Тарас; Панчоха Назар; Назарко Ярослав; Ковалик Олег

Попередження: Козицький Богдан, 60; Гарасим Марян, 69; Ковтун Віталій, 72; Бек Ростислав, 80; Пилюх Богдан, 85

"Сокіл" Р.Руське - "Старт" Батятичі 1:2

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Максим Босий, Юрій Біян

Делегат ФФЛ: Мирон Молочій

Голи: 0:1 - Шиц Микола, 43; 0:2 - Павлик Володимир, 53; 1:2 - Коваль Андрій, 83

"Сокіл" Р.Руське: Зегарчук Олексій; Галаджун Дмитро; Городничий Олексій; Родик Ігор (Величко Юрій, 71); Мигаль Андрій (Кузик Марян Р, 71); Коваль Василь; Миханишин Андрій (Шах Іван, 60); Коваль Андрій; Кунтий Степан (Залога Назар, 53); Боднар Роман Б; Тимань Володимир (Цепко Назар, 53)

Запасні: Гавчак Ярослав

"Старт" Батячичі: Чабан Андрій; Слівінський Тарас; Залуга Назарій; Радух Роман; Маліновський Василь; Чабан Іван; Шиц Микола; Павлик Володимир; Кравець Ростислав; Тимчишин Володимир (Терлецький Роман, 78); Дудяк Василь

Запасні: Сорочинський Роман; Агаркоів Валентин; Галайко Олег; Коземко Юрій

Попередження: Мигаль Андрій, 44; Радух Роман, 63; Шах Іван, 67; Чабан Іван, 67; Дудяк Василь, 71; Коваль Андрій, 78; Слівінський Тарас, 85; Кузик Марян Р, 90

Другий тур

"Нива" Жовтанці - "Галичина" В.Дорошів 1:5

Арбітр: Суряк Юрій

Голи: 0:1 - Берладин Роман, 17; 0:2 - Вергун Роман, 28; 0:3 - Цюпка Назар Є - з пенальті, 44; 0:4 - Цюпка Назар Є, 50; 0:5 - Цюпка Назар Є, 62; 1:5 - Поточняк Тарас, 86

"Нива" Жовтанці: Васильків Василь (Кунь Ігор, 74); Юрків Богдан; Посацький Роман (Маркевич Ярослав, 67); Лаба Святослав (Молодовець Назар, 46); Олійник Роман; Когут Ігор; Вихопень Роман (Заліско Степан, 46); Корнєв Любомир; Штрайсель Іван; Цюник Андрій (Романів Володимир, 67); Ділай Андрій

Запасні: Поточняк Тарас; Вихопень Юрій; Романів Богдан; Білий Юрій

"Галичина" В.Дорошів: Сухнацький Марян; Литвин Ігор (Петрань Назар, 54); Михальчук Ростислав; Іванець Михайло (Гнатко Тарас, 65); Гринишин Олександр; Бутрак Тарас (Ільчишин Роман, 54); Вергун Роман; Чернецький Олег (Квасюк Василь, 54); Крижановський Юрій; Берладин Роман (Ференц Володимир, 46); Цюпка Назар Є (Стронціцький Едуард, 65)

Запасні: Неділько Володимир

Попередження: Лаба Святослав, 43

СФК"Муроване - "Рата" В.Мости 5:1

Арбітр: Микола Яцків

Голи: 1:0 - Феджора Андрій, 6; 2:0 - Цицик Роман, 30; 3:0 - Цицик Володимир, 44; 4:0 - Цицик Володимир, 48; 5:0 - Тиндик Степан, 90; 5:1 - Колдуба Юрій, 90

СФК"Муроване: Сахаревич Іван; Чорний Олег; Феджора Андрій; Гатин-Лозинський Святослав (Михалюк Руслан, 70); Поплавський Василь (Марко Ростислав, 79); Цицик Володимир (Мосійчук Микола, 83); Цицик Роман (Тиндик Степан, 63); Голуб Юрій; Гарват Святослав (Бідак Юрій, 46); Поріцький Ігор (Данилюк Олег, 83); Каретін Андрій

Запасний: Ях Іван

"Рата" В.Мости: Юрочко Михайло; Шуптар Ярослав; Пенцак Роман; Юрочко Юрій (Солтис Юрій, 62); Лукач Андрій (Занько Тарас, 86); Панас Ігор (Дацків Олесь, 65); Бабляк Олег; Ліра Володимир; Білань Михайло; Колдуба Віталій; Яценко Андрій

Запасні: Дзюрик Андрій; Квартирук Андрій; Різник Олег; Предзимирський Василь; Федорусь Михайло

Предупреждения: Бабляк Олег, 66; Пенцак Роман, 80

"Збиранка" В.Грибовичі - ФК"Стандарт" Артасів 1:2

Арбітр: Віктор Кулик

Голи: 0:1 - Столярик Роман, 33; 0:2 - Тітунін Анатолій, 60; 1:2 - Бовшик Святослав, 90

"Збиранка" В.Грибовичі: Кадира Віталій; Лихолат Богдан; Василина Іван; Сень Назарій; Лячин Андрій; Бовшик Святослав; Лісович Тарас; Потерейко Андрій; Кулик Андрій; Лісович Назарій; Шклярук Віталій

Запасні: Ярошик Роман; Вітвіцький Андрій; Качор Ігор; Гринина Ростислав

ФК"Стандарт" Артасів: Васькович Андрій (Мандрик Андрій, 81); Шурпета Сергій; Шурпета Максим (Коцан Андрій, 64); Ковалевський Роман (Бубен Василь, 77); Даниловський Сергій; Столярик Роман; Пушкар Василь (Голяк Дмитро, 74); Вірт Роман; Тітунін Анатолій; Лапіцький Володимир (Довгошия Артур, 65); Хлюбко Олександр (Романюк Роман, 60)

Попередження: Бовшик Святослав, 3; Шклярук Віталій, 6; Шурпета Сергій, 6; Даниловський Сергій, 62

"Старт" Батячичі - "Нива" Дубляни 2:1

Арбітр: Степан Чоп

Голи: 0:1 - Козицький Богдан, 13; 1:1 - Сорочинський Роман, 26; 2:1 - Шиц Микола, 37

"Старт" Батячичі: Чабан Іван; Слівінський Тарас; Залуга Назарій (Галайко Олег, 89); Дудяк Василь; Маліновський Василь; Чабан Андрій; Шиц Микола; Павлик Володимир; Кравець Ростислав; Тимчишин Володимир (Радух Роман, 78); Сорочинський Роман

Запасні: Терлецький Роман; Кручкевич Андрій; Бутвинник Віталій; Кондюх Тарас

"Нива" Дубляни: Смаль Назар; Чурко Ігор; Ревенко Андрій; Степчук Ігор; Козицький Богдан; Бойцун Олег; Євчин Марян; Гарасим Роман; Ковтун Віталій (Пасірський Роман, 86); Любуська Андрій; Гарасим Марян (Курко Максим, 58)

Запасні: Андрушко Микола; Степчук Олег

Попередження: Слівінський Тарас, 90

"Будівельник" Пустомити - "Юність" В.Білка 5:1

Арбітр: Олександр Кальонов

Голи: 1:0 - Шеремета Андрій, 40; 1:1 - Сахник Степан, 43; 2:1 - Шеремета Андрій, 56; 3:1 - Шеремета Андрій, 76; 4:1 - Лейбюк Даниїл, 83; 5:1 - Стецюк Тарас, 90

"Будівельник" Пустомити: Тургенєв Роман; Ганущак Віталій (Гнивка Сергій, 56); Притула Сергій (Біляк Іван, 75); Штокало Іван (Кордіяка Андрій, 86); Сіка Дмитро (Нерознак Віктор, 57); Шеремета Андрій (Дмитришин Юрій, 79); Стецюк Тарас; Штик Олег; Лалак Андрій; Штокало Дмитро; Лейбюк Даниїл (Лейбюк Ігор, 84)

"Юність" В.Білка: Ролько Олег; Дмитерко Ростислав; Ільків Володимир; Саковець Борис; Ганущак Марян; Сахник Степан; Фляк Роман (Дудко Любомир, 68); Парубій Михайло (Саковець Максим, 63); Тимочко Роман (Довжанський Михайло, 56); Винницький Юрій; Копій Тарас

Запасні: Гвоздь Андрій; Новосад Михайло; Дзідзінський Ігор

Попередження: Ільків Володимир, 32; Ганущак Марян, 37; Дмитерко Ростислав, 40; Притула Сергій, 71; Штокало Дмитро, 76; Сахник Степан, 79; Саковець Борис, 90. Вилучення: Лалак Андрій, 27; Дмитерко Ростислав, 40

ФК"Рудно" - "Сокіл" Ямпіль 1:0

Арбітр: Юрій Олійник

Голи: 1:0 - Ярема Іван, 65. Нереалізовані пенальті: Шупа Мирослав (ФК"Рудно"), 46; Луговий Андрій ("Сокіл" Ямпіль), 73

ФК"Рудно": Бек Ростислав; Пилюх Богдан; Цимарно Святослав; Ярема Іван; Шупа Мирослав (Закалюжний Володимир, 60); Дунько Ярослав; Саприка Роман (Ковалик Олег, 90); Васенюк Віталій; Гавриляк Петро (Кисіль Олег, 62); Сабадаш Максим (Сухай Микола, 68); Тупісь Андрій

Запасні: Панчоха Назар; Назарко Ярослав; Берко Володимир

"Сокіл" Ямпіль: Слимак Олег; Сютик Тарас; Середа Василь; Пукальський Остап; Шумський Олександр; Якшен Олег; Білий Віталій; Луговий Андрій; Залуський Олег; Полігас Юрій (Надюк Ярослав, 68); Шиян Андрій (Юркевич Олег, 60)

Запасні: Бень Руслан; Бзюх Роман; Ковалишин Іван; Пришляк Ростислав

Попередження: Ярема Іван, 27; Залуський Олег, 27; Пилюх Богдан, 35; Надюк Ярослав, 68; Цимарно Святослав, 89; Пукальський Остап, 90. Вилучення: Ярема Іван, 75 (2ЖК)

Перший тур

СФК"Муроване - ФК"Рудно" 3:2

Арбітр: Степан Пелих

Голи: 1:0 - Бідак Юрій; 2:0 - Поплавський Василь, 10; 2:1 - Васенюк Віталій, 73; 3:1 - Данилюк Олег, 79; 3:2 - Васенюк Віталій, 88.

СФК"Муроване: Сахаревич Іван; Данилюк Олег; Чорний Олег; Поплавський Василь (Михалюк Руслан, 83); Цицик Роман; Голуб Юрій; Цицик Володимир; Каретін Андрій (Бідак Юрій, 87); Гарват Святослав; Поріцький Ігор; Гатин-Лозинський Святослав

Запасні: Феджора Андрій; Мосійчук Микола; Марко Ростислав; Ях Іван; Тиндик Степан

ФК"Рудно": Суровецький Віталій; Пилюх Богдан; Шупа Мирослав (Заблоцький Роман, 46); Цимарно Святослав (Медощак Петро, 63); Мельник Юрій; Саприка Роман (Закалюжний Володимир, 85); Гавриляк Петро; Ярема Іван; Васенюк Віталій (Сухай Микола, 88); Сабадаш Максим; Тупісь Андрій (Кисіль Олег, 75)

Запасні: Берко Володимир; Назарко Ярослав

Попередження: Мельник Юрій, 19; Гавриляк Петро, 22; Гатин-Лозинський Святослав, 28; Цицик Роман, 68; Михалюк Руслан, 90. Вилучення: Мельник Юрій, 57 (2ЖК)

ФК"Стандарт" Артасів - "Рата" В.Мости 9:1

Арбітр: Олександр Кальонов

Голи: 0:1 - Колдуба Юрій, 21; 1:1 - Тітунін Анатолій, 27; 2:1 - Тітунін Анатолій, 28; 3:1 - Пушкар Василь, 32; 4:1 - Даниловський Сергій, 37;

5:1 - Пушкар Василь, 41; 6:1 - Вірт Роман, 42; 7:1 - Пушкар Василь, 46; 8:1 - Столярик Роман, 67; 9:1 - Ковалевський Роман, 90.

ФК"Стандарт" Артасів: Васькович Андрій; Шурпета Сергій; Коцан Андрій (Марчук Олег, 46); Лапіцький Володимир (Довгошия Артур, 52); Ковалевський Роман; Вірт Роман (Столярик Роман, 57); Пушкар Василь (Шурпета Максим, 48); Голяк Дмитро; Тітунін Анатолій (Хлюбко Олександр, 52); Романюк Роман (Підлипний Юрій, 46); Даниловський Сергій (Бубен Василь, 59)

Запасні: Мандрик Андрій

"Рата" В.Мости: Шуптар Ярослав; Юрочко Юрій (Федорусь Михайло, 46); Різник Олег; Лукач Андрій (Солтис Юрій, 71); Бабляк Олег; Дзюрик Андрій (Занько Тарас, 83); Панас Ігор; Ліра Володимир (Дацків Олесь, 77); Білань Михайло; Колдуба Юрій; Яценко Андрій

Запасні: Касьяненко Тарас; Юрочко Михайло; Предзимирський Василь

Попередження: Коцан Андрій, 14; Лапіцький Володимир, 45

"Нива" Дубляни - "Сокіл" Р.Руське 1:3

Арбітр: Степан Мелян

Голи: 1:0 - Євчин Марян, 28; 1:1 - Залога Назар, 69; 1:2 - Коваль Андрій - з пенальті, 71; 1:3 - Коваль Василь, 75

"Нива" Дубляни: Смаль Назар; Михалюньо Олег (Боднар Володимир, 72); Степчук Ігор; Ревенко Андрій; Бойцун Олег; Євчин Марян; Гарасим Марян (Пасірський Роман, 65); Гарасим Роман; Чурко Ігор; Ковтун Віталій; Любуська Андрій (Курко Максим, 49)

Запасні: Андрушко Микола

"Сокіл" Р.Руське: Зегарчук Олексій; Тимань Володимир (Кузик Марян Р, 70); Галаджун Дмитро; Коваль Андрій; Родик Ігор (Цепко Назар, 55); Мигаль Андрій (Величко Юрій, 75); Коваль Василь; Боднар Роман Б; Гавчак Ярослав (Залога Назар, 51); Кунтий Степан; Миханишин Андрій

Запасні: Зогов Андрій; Городничий Олексій

Попередження: Коваль Андрій, 37; Чурко Ігор, 40; Зегарчук Олексій, 52; Мигаль Андрій, 77

"Юність" В.Білка - "Верховина" З.Вода 1:2

Арбітр: Віктор Кулик

Голи: 0:1 - Нечипорук Володимир, 3; 0:2 - Петрів Павло, 27; 1:2 - Тимочко Роман, 52

"Юність" В.Білка: Дмитерко Ростислав; Саковець Борис; Дзідзінський Ігор (Довжанський Михайло, 46); Ільків Володимир; Сахник Степан (Фляк Роман, 46); Парубій Михайло; Тимочко Роман (Дудко Любомир, 52); Ганущак Марян; Копій Тарас; Булка Ігор - 10; Винницький Юрій - 10 (Новосад Михайло, 61)

Запасные: Гвоздь Андрій

"Верховина" З.Вода: Нечипорук Володимир; Патрайко Роман; Абрамчук Тарас; Петрів Павло (Зуб Марян, 75); Омелян Андрій (1.Іваньо Володимир, 46); Оприск Тарас; Попільовський Андрій (Микитин Теодозій, 65); Гельман Андрій; Корнелюк Микола (Галичанівський Роман, 70); Ярощук Назар; Глива Тарас

Попередження: Сахник Степан, 33; Іваньо Володимир, 80; Абрамчук Тарас, 81

"Галичина" В.Дорошів - "Збиранка" В.Грибовичі 3:0

Арбітр: Микола Яцків

Голи: 1:0 - Цюпка Назар Є - з пенальті, 19; 2:0 - Берладин Роман, 36; 3:0 - Михальчук Ростислав, 62

"Галичина" В.Дорошів: Сухнацький Марян; Литвин Ігор (Гнатко Тарас, 65); Михальчук Ростислав; Іванець Михайло; Гринишин Олександр; Берладин Роман (Петрань Назар, 46); Вергун Роман (Квасюк Василь, 63); Чернецький Олег; Крижановський Юрій; Цюпка Назар Є (Неділько Володимир, 65); Бутрак Тарас (Стронціцький Едуард, 63)

"Збиранка" В.Грибовичі: Гондецький Роман; Шклярук Віталій; Лячин Андрій; Лихолат Богдан; Василина Іван; Бовшик Святослав; Сень Назарій; Потерейко Андрій; Вітвіцький Андрій (Лісович Тарас, 20); Лісович Назарій; Кулик Андрій

Запасні: Патер Дмитро; Пігура Ростислав

Попередження: Бовшик Святослав, 35; Михальчук Ростислав, 60; Потерейко Андрій, 61; Петрань Назар, 90

"Сокіл" Ямпіль - "Старт" Батячичі 3:0

Арбітр: Ігор Гудзь

Голи: 1:0 - Полігас Юрій, 42; 2:0 - Пукальський Остап - з пенальті, 60; 3:0 - Білий Віталій - з пенальті, 74

"Сокіл" Ямпіль: Слимак Олег; Середа Василь; Пукальський Остап; Пришляк Ростислав (Надюк Ярослав, 64); Сютик Тарас (Шумський Олександр, 34); Білий Віталій; Якшен Олег; Юркевич Олег (Луговий Андрій, 46) (Ковалишин Іван, 85); Залуський Олег; Полігас Юрій; Шиян Андрій

Запасні: Бень Тарас; Бень Руслан

"Старт" Батячичі: Чабан Іван; Залуга Назарій (Дудяк Василь, 64); Слівінський Тарас; Радух Роман; Маліновський Василь; Чабан Андрій; Шиц Микола; Павлик Володимир; Кравець Ростислав; Сорочинський Роман (Галайко Олег, 47); Тимчишин Володимир (Кручкевич Андрій, 83)

Запасні: Бутвинник Віталій; Терлецький Роман; Кондюх Тарас

Попередження: Маліновський Василь, 73