Результати матчів. Прем`єр-Ліга Львівської області.

Дорослі склади

Друга ліга. Група "Б"

Четвертий тур

Група "Б"

18 травня - неділя

"Карпати" С.Село - "Сокіл" Сокільники 3:2

Арбітр: Дмитро Любінець

Асистенти арбітра: Роман Гушак, Юрій Біян

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 1:0 - Височанський Ігор, 20; 2:0 - Тимків Василь, 25; 2:1 - Гудзьо Андрій, 27; 3:1 - Бойко Микола, 33; 3:2 - Паращин Назар, 61

"Карпати" С.Село: Левко Сергій; Березяк Василь (Паранька Роман, 56); Бойко Микола; Височанський Ігор; Кузик Андрій А; Кузик Василь; Тимків Василь; Павліш Тарас; Сидор Тарас (Данчишин Ігор, 68) (Стельмах Святослав, 81); Филь Володимир (Юнко Василь, 46); Слобода Степан

Запасні: Кабусь Павло; Струк Володимир; Гутник Святослав

"Сокіл" Сокільники: Нуцковський Юрій; Левко Андрій (Новосад Андріян, 82); Козак Андрій; Жегала Олег; Пташник Андрій; Чемерис Петро; Джала Микола (Галяра Тарас, 46); Табака Олег; Гудзьо Андрій; Ришавець Богдан; Паращин Назар

Запасні: Маковський Андрій; Сенів Арсен

Попередження: Бойко Микола, 42; Кузик Андрій А, 64; Тимків Василь, 70; Височанський Ігор, 88

"Дністер" Розвадів - "Верховина" З.Вода 1:3

Арбітр: Сергій Лукач

Асистенти арбітра: Віталій Степаняк, Орест Дуцяк

Делегат ФФЛ: Анатолій Поліщук

Голи: 1:0 - Кузів Святослав, 5; 1:1 - Патрайко Роман, 11; 1:2 - Петрів Павло, 15; 1:3 - Абрамчук Тарас, 62

"Кохавинка" Гніздичів - ФК "Щирець" 3:2

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра:Ярослав Леськів, Василь Більський

Делегат ФФЛ: Ігор Бедрій

Голи: 0:1 - Шведа Олег, 10; 1:1 - Сенюра Тарас, 24; 2:1 - Лисецький Петро, 45; 2:2 - Сірак Андрій, 86; 3:2 - Микитчин Микола, 89

"Кохавинка" Гніздичів: Кузишин Андрій; Крехтяк Андрій; Гарват Марян; Михайлюк Ярослав; Вишнівський Віталій; Вайда Олег; Осадчук Володимир; Лисецький Петро (Пущак Богдан, 78); Микитчин Микола; Король Олег (Ілюк Остап, 62); Сенюра Тарас (Вайда Олег Петрович, 79)

ФК"Щирець": Бублик Петро; Мандзій Ігор; Сірак Андрій; Красневич Юрій; Яковчук Ігор (Феджора Остап, 67); Шведа Олег; Шилич Володимир; Пташник Олег; Марців Микола (Михайлів Володимир, 89); Дуфанець Роман; Сліпець Ярослав

Запасні: Скочиляс Назар; Чопик Дмитро

Попередження: Шведа Олег, 46

Третій тур

11 травня - неділя

"Юність" В.Білка - "Кохавинка" Гніздичів 3:2

Арбітр: Степан Мелян

Асистенти арбітра: Юрій Возняк, Ігор Процик

Делегат ФФЛ: Володимир Мальчицький

Голи: 0:1 - Сенюра Тарас, 9; 1:1 - Копій Тарас, 44; 2:1 - Копій Тарас, 52; 2:2 - Михайлюк Ярослав, 57; 3:2 - Копій Тарас, 90

"Юність" В.Білка: Берко Марян (Чопко Ярослав, 13); Бабик Ростислав; Саковець Борис; Сахник Степан (Гвоздь Андрій, 70); Фляк Роман (Саковець Максим, 75); Парубій Михайло; Тимочко Роман (Новосад Михайло, 46); Ганущак Марян; Копій Тарас; Довжанський Михайло; Ільків Володимир

Запасні: Дудко Любомир; Дзідзінський Ігор

"Кохавинка" Гніздичів: Кузишин Андрій; Крехтяк Андрій; Гарват Марян (Ілюк Остап, 46); Вишнівський Віталій; Михайлюк Ярослав; Вайда Олег; Осадчук Володимир; Пущак Богдан (Микитчин Микола, 54); Лисецький Петро; Король Олег (Вайда Олег Петрович, 66); Сенюра Тарас

Запасні: Сенюра Олександр; Василишин Василь

Попередження: Михайлюк Ярослав, 45; Фляк Роман, 63; Вайда Олег Петрович, 89

"Будівельник" Пустомити - ФК "Щирець" 0:1

Арбітр: Ігор Савка

Асистенти арбітра: Данило Кусень, Віктор Кулик

Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Голи: 0:1 - Мицько Ігор, 10

"Будівельник" Пустомити: Тургенєв Роман; Гасій Андрій (Сіка Дмитро, 63); Дмитришин Юрій; Шеремета Андрій; Лейбюк Даниїл; Штокало Дмитро; Притула Сергій (Кордіяка Андрій, 57); Стецюк Тарас; Ганущак Віталій; Штик Олег; Штокало Іван

Запасні: Лейбюк Ігор; Гнивка Сергій

ФК"Щирець": Красневич Юрій; Яковчук Ігор; Марців Микола (Сірак Андрій, 46); Вільгаш Андрій (Скочиляс Назар, 53); Сліпець Ярослав; Вантух Юрій; Шведа Олег (Феджора Остап, 90); Бобиляк Олег; Шилич Володимир (Бублик Петро, 63); Мицько Ігор; Пташник Олег

Запасні: Михайлів Володимир; Мандзій Ігор; Дуфанець Роман; Чопик Дмитро; Носевич Юрій

Попередження: Мицько Ігор, 63

"Арсенал" С.Село - "Верховина" З.Вода 4:0

Арбітр: Роман Коваль

Асистенти арбітра: Іван Гушак, Роман Гушак

Делегат ФФЛ:Ярослав Голубйовський

Голи: 1:0 - Скрильов Василь, 2; 2:0 - Галичанівський Андрій, 30; 3:0 - Цимбаляк Назарій, 56; 4:0 - Скрильов Василь, 67

"Арсенал" С.Село: Довгий Володимир; Кузик Андрій; Мацько Степан; Скрильов Василь; Сікач Ігор; Головатий Юрій (Цимбаляк Назарій, 46); Карабин Олег; Галичанівський Андрій; Гриник Володимир (Кравців Павло, 80); Багряк Віталій (Хорольський Володимир, 76); Щур Роман (Чеботарьов Олег, 58)

Запасні: Гера Ростислав; Бджола Андрій; Рудик Віталій

"Верховина" З.Вода: Нечипорук Володимир; Патрайко Роман; Добрянський Марян; Абрамчук Тарас; Оприск Тарас (Зуб Марян, 63); Ковальчук Микола; Петрів Павло (1.Іваньо Володимир, 46); Гельман Андрій; Глива Тарас; Вінчура Віталій (Микитин Теодозій, 68); Ярощук Назар (Терефенко Володимир, 68)

Запасні: Біда Сергій

Попередження: Патрайко Роман, 12; Багряк Віталій, 17; Оприск Тарас, 47; Терефенко Володимир, 70; Микитин Теодозій, 78; Скрильов Василь, 85

"Дністер" Розвадів - "Сокіл" Сокільники 1:1

Арбітр: Степан Лужецький

Асистенти арбітра: Роман Піпа, Павло Кметь

Делегат ФФЛ: Геннадій Бурмістров

Голи: 1:0 - Кузів Святослав, 5; 1:1 - Козак Андрій, 57

"Дністер" Розвадів: Довган Руслан; Довган Роман; Сколоздра Олег; Пасемків Роман; Ганущак Михайло; Грица Ярослав; Кузів Роман; Іванів Володимир (Гичка Володимир, 90); Петріца Богдан; Кузів Святослав; Ухань Олег (Маланяк Іван, 78)

Запасні: Ганчій Назар; Гуменецький Тарас; Кузів Остап; Скрипець Роман; Гичка Тарас; Коваль Тарас

"Сокіл" Сокільники: Нуцковський Юрій; Галяра Тарас; Жегала Олег; Чемерис Петро; Ришавець Богдан; Гудзьо Андрій; Поломаний Ростислав; Табака Олег; Паращин Назар; Пташник Андрій; Джала Микола (Козак Андрій, 46)

Запасні: Новосад Андріян; Маковський Андрій; Левко Андрій

Попередження: Іванів Володимир, 38; Нуцковський Юрій, 38; Кузів Святослав, 57; Козак Андрій, 59; Поломаний Ростислав, 60; Петріца Богдан, 89. Вилучення: Поломаний Ростислав, 65 (2ЖК)

"Гетьман" Щирець - "Карпати" С.Село 2:6,0:2

Початок матчу 12.00,14.00.

Арбітр: Сергій Лукач

Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Орест Дуцяк

Делегат ФФЛ: Зеновій Бринич

Голи: 0:1 - Слобода Степан, 56; 0:2 - Кабусь Павло, 58

"Гетьман" Щирець: Білий Роман; Малишонок Марян; Жовнірчик Андрій; Філь Володимир; Пташник Ігор (Лебідь Ростислав, 61); Шпира Роман; Тимчук Віктор; Швець Орест Т (Лазурак Роман, 65); Теребенець Назар; Пилипець Тарас; Пегитяк Ігор

Запасні: Хомут Дмитро; Комар Сергій

"Карпати" С.Село: Левко Сергій; Павліш Тарас; Тимків Василь (Стельмах Святослав, 86); Паранька Роман (Кузик Василь, 55); Кузик Андрій А; Височанський Ігор; Юнко Василь (Кабусь Павло, 46); Бойко Микола; Сидор Тарас; Березяк Василь; Слобода Степан

Запасні: Филь Володимир; Струк Володимир; Гутник Святослав

Попередження: Тимчук Віктор, 37; Паранька Роман, 42; Височанський Ігор, 48

Другий тур

"Сокіл" Сокільники - "Арсенал" С.Село 0:4

Арбітр: Степан Мелян

Голи: 0:1 - Скрильов Василь, 10; 0:2 - Сікач Ігор, 45; 0:3 - Хорольський Володимир, 70; 0:4 - Кравців Павло, 84

"Сокіл" Сокільники: Нуцковський Юрій; Пташник Андрій; Галяра Тарас; Жегала Олег; Чемерис Петро; Ришавець Богдан; Гудзьо Андрій; Поломаний Ростислав; Левко Андрій; Табака Олег; Паращин Назар

Запасні: Маковський Андрій; Куций Михайло; Джала Микола; Новосад Андріян; Сенів Арсен; Гудзьо Роман

"Арсенал" С.Село: Гера Ростислав; Багряк Віталій; Кузик Андрій; Скрильов Василь; Сікач Ігор; Щур Роман (Хорольський Володимир, 64); Карабин Олег; Головатий Юрій (Кравців Павло, 46); Чеботарьов Олег; Гриник Володимир; Мацько Степан

Запасні: Галичанівський Андрій; Бджола Андрій; Рудик Віталій

Попередження: Карабин Олег, 18; Гриник Володимир, 50; Табака Олег, 62

"Кохавинка" Гніздичів - ФК"Городок-Черляни" 2:1

Арбітр: Сергій Лукач

Голи: 1:0 - Пущак Богдан, 10; 2:0 - Вайда Олег, 17; 2:1 - Сало Микола, 35

"Кохавинка" Гніздичів: Кузишин Андрій; Крехтяк Андрій; Вишнівський Віталій; Михайлюк Ярослав; Вайда Олег; Осадчук Володимир; Король Олег; Швед Андрій (Сенюра Олександр, 89); Лисецький Петро; Пущак Богдан (Гарват Марян, 60); Сенюра Тарас

Запасні: Вайда Олег Петрович; Василишин Василь

ФК"Городок-Черляни": Гораєцький Олег; Оліярник Володимир (Чорний Павло, 46); Рибко Богдан; Наконечний Олег; Рілінг Олег (Манчур Марян, 85); Пузяк Денис; Камінський Роман; Сало Микола; Костишак Ярослав (Баглай Богдан, 68); Сирватка Віталій (Скотаренко Тарас, 65); Маскаль Роман (Пиріг Андрій, 75)

Попередження: Вайда Олег, 15; Наконечний Олег, 54; Лисецький Петро, 90

"Гетьман" Щирець - "Дністер" Розвадів 3:0

Арбітр: Василь Івасяк

Голи: 1:0 - Теребенець Назар, 9; 2:0 - Пилипець Тарас, 15; 3:0 - Пегитяк Ігор, 17

"Гетьман" Щирець: Білий Роман; Жовнірчик Андрій; Малишонок Марян; Дуляба Остап (Думас Роман, 70); Пташник Ігор; Шпира Роман (Лебідь Ростислав, 46); Швець Орест Т; Тимчук Віктор (Шкраба Маркіян, 59); Пилипець Тарас; Теребенець Назар; Пегитяк Ігор

Запасні: Лазурак Роман; Кузь Ігор; Шолубка Віталій; Леган Олег

"Дністер" Розвадів: Довган Руслан; Гичка Тарас; Пасемків Роман; Ухань Олег; Скрипець Роман; Сколоздра Олег (Іванів Володимир, 86); Ганущак Михайло; Кузів Роман; Грица Ярослав; Ганчій Назар; Кузів Святослав (Кузів Остап, 72)

Запасні: Маланяк Іван; Петріца Богдан; Довган Роман; Коваль Тарас; Гичка Володимир

Попередження: Шпира Роман, 45; Тимчук Віктор, 72

ФК"Щирець" - "Верховина" З.Вода 1:2

Арбітр: Степан Лужецький

Голи: 0:1 - Попільовський Андрій, 4; 1:1 - Сірак Андрій, 5; 1:2 - Попільовський Андрій, 32

ФК"Щирець": Красневич Юрій; Сліпець Ярослав; Пташник Олег (Бублик Петро, 61); Дуфанець Роман; Вантух Юрій; Мандзій Ігор (Марців Микола, 69); Шведа Олег; Сірак Андрій (Яковчук Ігор, 81); Бобиляк Олег; Шилич Володимир (Феджора Остап, 74); Мицько Ігор

Запасні: Михайлів Володимир; Чопик Дмитро; Носевич Юрій; Скочиляс Назар; Вільгаш Андрій

"Верховина" З.Вода: Нечипорук Володимир; Урись Віталій; Омелян Андрій; Глива Тарас; Оприск Тарас; Петрів Павло (Терефенко Володимир, 87); Корнелюк Микола (Зуб Марян, 82); Абрамчук Тарас; Попільовський Андрій (Микитин Теодозій, 69); Гельман Андрій (1.Іваньо Володимир, 81); Ярощук Назар

Запасні: Біда Сергій

Попередження: Глива Тарас, 6; Вантух Юрій, 24; Урись Віталій, 87; Нечипорук Володимир, 90; Омелян Андрій, 90; Зуб Марян, 90

Перший тур

ФК"Щирець" - "Сокіл" Сокільники 4:2

Арбітр: Василь Івасяк

Голи: 0:1 - Табака Олег, 10; 1:1 - Сірак Андрій, 30; 1:2 - Паращин Назар, 56; 2:2 - Сірак Андрій, 58; 3:2 - Мицько Ігор, 65; 4:2 - Феджора Остап, 90

ФК"Щирець": Красневич Юрій; Пташник Олег; Сліпець Ярослав (Скочиляс Назар, 85); Дуфанець Роман (Бобиляк Петро, 65); Вантух Юрій; Яковчук Ігор (Феджора Остап, 84); Шведа Олег; Сірак Андрій (Михайлів Володимир, 66); Мандзій Ігор; Марців Микола; Мицько Ігор

Запасні: Носевич Юрій; Бобиляк Олег; Шилич Володимир

"Сокіл" Сокільники: Телесницький Назар; Джала Микола; Галяра Тарас; Чемерис Петро; Жегала Олег; Ришавець Богдан; Гудзьо Андрій; Левко Андрій; Поломаний Ростислав (Новосад Андріян, 69); Паращин Назар; Табака Олег

Запасні: Маковський Андрій; Гудзьо Роман; Куций Михайло

Попередження: Дуфанець Роман, 30; Пташник Олег, 45; Мицько Ігор, 65; Михайлів Володимир, 69; Левко Андрій, 85

"Арсенал" С.Село - "Гетьман" Щирець 4:4

Арбітр: Олег Стронціцький

Голи: 0:1 - Пегитяк Ігор, 8; 1:1 - Багряк Віталій, 16; 1:2 - Пегитяк Ігор, 19; 2:2 - Скрильов Василь, 22; 3:2 - Багряк Віталій, 29; 4:2 - Сікач Ігор, 61; 4:3 - Тимчук Віктор, 68; 4:4 - Пегитяк Ігор, 88

"Арсенал" С.Село: Гера Ростислав (Довгий Володимир, 46); Карабин Олег; Гриник Володимир; Скрильов Василь; Мацько Степан; Кузик Андрій; Багряк Віталій; Щур Роман (Сікач Ігор, 46); Головатий Юрій (Кравців Павло, 85); Галичанівський Андрій; Чеботарьов Олег

Запасні: Цимбаляк Назарій; Бджола Андрій; Рудик Віталій

"Гетьман" Щирець: Білий Роман; Малишонок Марян; Жовнірчик Андрій; Дуляба Остап; Філь Володимир; Шпира Роман; Швець Орест Т (Пташник Ігор, 73); Тимчук Віктор (Лазурак Роман, 69); Пилипець Тарас; Теребенець Назар; Пегитяк Ігор

Запасні: Хомут Дмитро; Кузь Андрій

Попереження: Головатий Юрій, 23; Сікач Ігор, 67

"Дністер" Розвадів - "Карпати" С.Село 3:0

Арбітр: Лукач Сергій

Голи: 1:0 - Маланяк Дмитро, 28; 2:0 - Грица Ярослав, 44; 3:0 - Ганущак Михайло, 80

"Дністер" Розвадів: Коваль Тарас; Петріца Богдан; Кузів Святослав; Іванів Володимир; Сколоздра Олег; Маланяк Дмитро (Ганущак Михайло, 54); Ухань Олег; Пасемків Роман; Грица Ярослав; Ганчій Назар; Кузів Роман

Запасні: Маланяк Іван; Гичка Тарас; Кузів Остап; Довган Руслан; Скрипець Роман; Гичка Володимир

"Карпати" С.Село: Левко Сергій; Павліш Тарас; Тимків Василь; Кузик Василь; Кузик Андрій І (Кабусь Павло, 46); Височанський Ігор; Юнко Василь (Березяк Василь, 46); Бойко Микола (Данчишин Ігор, 75); Сидор Тарас; Филь Володимир (Паранька Роман, 46); Слобода Степан

Запасні: Струк Володимир

Попередження: Грица Ярослав, 19; Бойко Микола, 42; Петріца Богдан, 87