ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

2017

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Перший тур

"Кар`єр" Торчиновичі 0-2 "Рочин" Соснівка

02 квітня. Стадіон: "Кар'єр" Торчиновичі. 300 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Резервний арбітр: Олег Патик

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - КОХМАН Андрій, 60; 0:2 - БОГДАНОВ Микола - з пенальті, 76

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман (ВЛАДИЧАК Андрій, 85); ШПИРКА Роман; ПУЛЬКІВ Остап; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; САЛО Віталій; КАРАПІНКА ІВАН; ПАВЛІВ Олег (ВАСИЛІВ Василь, 64) (БАБИЧ Олег, 69); ІЛЬКІВ Ігор (КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій, 46); МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій; ПОРТЯНКО Олександр; ІВАНИШИН Павло (ВАСЮТА Роман, 90); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій; ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 90); ЦЮПКА Назар; ДЕВА Андрій (БОЖИК Олег, 87); КОХМАН Андрій (БОЛКІТ Максим, 70)

Запасні: МАЦЮРА Іван; ГРИЦАЛЬ Михайло

Попередження: САЛО Віталій, 14; НАЙДИШАК Олексій, 15; БОГДАНОВ Микола, 63; ІЛЬЇН Віталій, 69; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман, 79

СКК "Демня" 0-1 ФК "Миколаїв"

02 квітня. Стадіон: імені В.Кузіва. 500 глядачів

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Юрій Голубець

Резервний арбітр: Ігор Кахнич

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Гол: 0:1 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 83

СКК "Демня": КИРИК Сергій; СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав; САМОЛЮК Ростислав; ДОРОШЕНКО Валерій (ПАНЧЕНКО Назар, 80); ПОКЛАДОК Юрій (ПИСЬКО Ярослав, 70); БАРАБАШ Віктор (ДЕМКІВ Тарас, 61); ЯРЕМЧУК Олександр; ЧОБА Василь (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 66); КІТ-КОПИЛЯК Михайло; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасні: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ВОЙТОВИЧ Юрій; ВЕРГУН Роман

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; МАКСИМОВИЧ Тарас; БОЙКО Роман; ЗАВАЛЯК Володимир (ВЕРБНИЙ Володимир, 61); ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій; КОВАЛЬ Григорій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (ФЕДИНА Іван, 78)

Запасні: ХМИЗОВ Богдан; БУРМАС Мар`ян; СИНИШИН Ігор; СЕНЬ Юрій; СТЕФАНИШИН Олег; САГАЙДАК Андрій

Попередження: ГУСАК Мирослав, 37; ЗАВАЛЯК Володимир, 43; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 51; БОЙКО Роман, 53; ІЛЮК Остап, 60; ШУГА Іван, 72; БОЙКО Назарій, 78; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 84; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 90+1

СФК "Кордія-Муроване" 1-3 "Енергетик" Добротвір

02 квітня. Стадіон: "Шкільний" Муроване

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

Голи: 1:0 - ГОЛУБ Юрій, 44; 1:1 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 66; 1:2 - ІВАХ Андрій, 73; 1:3 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 90+3

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ФЕДЖОРА Андрій; ГУБЧЕНКО Іван; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав (БАБІЙ Мар`ян, 73); КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир (МЕДОЩАК Петро, 81); ГОЛУБ Юрій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола (ХИЖИЙ Сергій, 46); БІДАК Юрій (БЛИЗНАК Юрій, 63)

Запасні: МАТВІЇВ Григорій; ГОЛУБ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван; МОСІЙЧУК Микола

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; КОЛЕСНИК Михайло; АНДРЕЄВ Олександр; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 62); ЛЕГЕДЗА Олег (ІЛЬЧИШИН Віталій, 62); ТКАЧУК Назар (ГОЛОВАТЮК Юрій, 53); ОНИШКЕВИЧ Степан (ДЕМЧУК Михайло, 64); БЕРДЕЙ Юрій; ІВАХ Андрій; ДАЦИШИН Орест (ШИШКА Ігор, 53)

Запасний: ДМИТРАШ Юрій

Попередження: ШИШКА Ігор, 56; ЦИЦИК Володимир, 58; БЛИЗНАК Юрій, 78; КОЛЯСА Андрій, 87

"Юність" Гійче 1-0 "Юність" В.Білка

02 квітня. Стадіон: "Шкільний" Гійче. 400 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Володимир Міняйло

Резервний арбітр: Василь Притула

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Гол:1:0 - СІДЕЛЬНИК Дмитро - з пенальті, 49

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ГАЙДУЧОК Михайло; ЖЕМЕЛА Назар; ВЕЛИКИЙ Володимир; КОЛОДІЙ Роман; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро; ДРОБОТІЙ Павло (ЗБИШКО Тарас, 90); ВОЙТОВИЧ Павло; МАКСИМИК Олег; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ВЕЛИКИЙ Олесь, 81)

Запасні: БРУНЕЦЬ Руслан; СОКИРКО Володимир

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян (СМОЛИНЕЦЬ Руслан, 85); МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег; ФЛЯК Юрій; АБРАМЧУК Тарас; ШАНДРА Олег; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар (ЖОЛКВА Орест, 51); МУЗИКА Юрій (МАРТИНЯК Любомир, 77); ЦЕНЬ Роман; САВИЦЬКИЙ Назар (ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Юрій, 66)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; САКОВЕЦЬ Борис; ПАРУБІЙ Михайло; ПАВЛИШИН Іван

Попередження: МОЛОКОВ Іван, 30; АБРАМЧУК Тарас, 74; ДРОБОТІЙ Павло, 77; ЖЕМЕЛА Назар, 87

"Погонь" Львів 2-0 "Галичина" В.Дорошів

02 квітня. Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 31; 2:0 - КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 90+2

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; МАЦЮПА Михайло; ЯЦЕНКО Олег; ГІРНИЙ Святослав; ГРИЦИК Руслан; БИЦКО Владислав (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 70); КОВТОК Руслан; МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 54); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ДУДОК Йосип (ЧУНИС Олег, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (РЕПЕТА Юрій, 60)

Запасні: КИСІЛЬ Олег; ГНАТІВ Андріян; БУГРИН Тарас; КЛЕБАН Любомир; КОРНЄВ Любомир

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПОНИК Руслан; ГНАТЮК Валентин (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 78); ЖУК Дмитро (ПЕТРАНЬ Роман, 57); ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій (ХОМ`ЯК Богдан, 85); ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; САЧКО Роман (ШЛЯХЕТКА Олег, 57); КУРАШ Олег (КОСИЙ Сергій, 73); ВИШИВАНИЙ Роман (ДІДИЧ Ігор-Євген, 46); КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр

Запасний: ПАРАЩИН Назар

Попередження: ЖУК Дмитро, 30

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 2-1 "Гірник" Новояворівськ

02 квітня. Стадіон: "Сільський" Підмонастир. 600 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Олександра Вдовіна

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - ПУШКАР Василь, 5; 1:1 - КОЦОВСЬКИЙ Олег, 45+1; 2:1 - ПУШКАР Василь, 73

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор (ХЛЮБКО Олександр, 90); ПУШКАР Василь; БАРАБАХ Юрій; ПАВЛЮХ ІВАН; ТЕМІРОВ Артур (МИЛЯН Олег, 90); ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; КАЛУЦЬКИЙ Олег; ІВАНЕЦЬ Михайло (МАЦЬКО Назар, 56); ПАТУЛЯК Віталій (ШМОТОЛОХА Андрій, 73); БУРБАН Андрій (ДИГАС Андрій, 62)

Запасні: ЖЕЗЛО Андрій; ЄВЧУК Юрій

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; ХУДОБА Руслан (АМС Володимир, 88); ШУЛІГА Орест (СТЕНЬ Олег, 76); БЛЮС Олег (ЧЕПІЛЬ Богдан, 76); ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; МАЦЕЛЮХ Олег (КЛИМАК Павло, 67); БІШКО Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; КРИВ`ЯК Василь

Запасні: ЖУКЕВИЧ Володимир; СЕРЕДА ІГОР

Попередження: ПУШКАР Василь, 13; БІШКО Василь, 37; ЛИТВИН Ігор, 56; ПАВЛЮХ ІВАН, 75; СТЕНЬ Олег, 78; ХУДОБА Руслан, 81; ДИГАС Андрій, 86; РАДЮК Тарас, 88

ФСК "Яворів" - ФК "Самбір"

Другий тур

ФК "Самбір" 1 - 0 "Гірник" Новояворівськ

09 квітня. Стадіон: ім. Льва Броварського. 1600 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Суряк

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Гол: 1:0 - СМОЛА Іван, 21

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ЛЕСЬКІВ Ігор; ПІЩАЛЬНИК Юрій; ГАБ`ЯН Андрій (КУЗЬМ`ЯК Роман, 72); СМОЛА Іван; СТОПЕЦЬ Володимир (ТРУШ Юрій, 67); ТЕПЛИЙ Віталій; ТЕПЛИЙ Ігор (СІЛЕЦЬКИЙ Євген, 90); ТЕПЛИЙ Олег; ХИМОВИЧ Степан

Запасні: ЮРКІВ Михайло; МЕЛЬНИЧИК Володимир; КУРИЛО Назар

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ГРИЦАН Мар`ян (МАЦЕЛЮХ Олег, 60); ХУДОБА Руслан; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; КОЦОВСЬКИЙ Олег; БЛЮС Олег (СТЕНЬ Олег, 54); КРИВ`ЯК Василь

Запасні: СЕРЕДА ІГОР; ДОБУШ Тарас; АМС Володимир; ЧЕПІЛЬ Богдан; ЖУКЕВИЧ Володимир

Попередження: СМОЛА Іван, 69; МАЦЕЛЮХ Олег, 82; БІШКО Василь, 88; КУЗЬМ`ЯК Роман, 90

"Галичина" В.Дорошів 1 - 3 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

09 квітня. Стадіон: "Галичина". 500 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Ігор Северенчук

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 0:1 - ВІТВІЦЬКИЙ Андрій (автогол), 1; 0:2 - МАЦЬКО Назар, 30; 1:2 - ГНАТЮК Валентин, 65; 1:3 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 70

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ЖУК Дмитро (ТИМЧИШИН Андрій, 68); ПЕТРАНЬ Роман (ЮЗИЧ Юрій, 58); ГНАТЮК Валентин; КУРАШ Олег; ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій (ШЛЯХЕТКА Олег, 46); КРАВЧУК Любомир; ДІДИЧ Ігор-Євген; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; САЧКО Роман (ХОМ`ЯК Богдан, 87); ЄПІФАНОВ Олександр (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 50)

Запасний: ПАРАЩИН Назар

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор (ЄВЧУК Юрій, 53); ПАВЛЮХ ІВАН; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій (ПАТУЛЯК Віталій, 65); ШМОТОЛОХА Андрій (ХЛЮБКО Олександр, 70); ТЕМІРОВ Артур; ПУШКАР Василь; ІВАНЕЦЬ Михайло; МАЦЬКО Назар; БУРБАН Андрій (МИЛЯН Олег, 78); КАЛУЦЬКИЙ Олег

Запасні: ДИГАС Андрій; ЖЕЗЛО Андрій

Попередження: КУРАШ Олег, 29; КРАВЧУК Любомир, 29; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій, 42; ШМОТОЛОХА Андрій, 45

"Юність" В.Білка 0 - 2 "Погонь" Львів

09 квітня. Стадіон: В.Білка. 700 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Резервний арбітр:

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - МОЛОКОВ Іван (в свои ворота), 40; 0:2 - БУГРИН Тарас, 46

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян (САКОВЕЦЬ Борис, 84); МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег; ФЛЯК Юрій (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 53); АБРАМЧУК Тарас (ПАРУБІЙ Михайло, 53); ШАНДРА Олег (МАРТИНЯК Любомир, 90); СМОЛИНЕЦЬ Руслан (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 53); МУЗИКА Юрій (ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Юрій, 68); ЦЕНЬ Роман; ЖОЛКВА Орест (САВИЦЬКИЙ Назар, 62)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; ПАВЛИШИН Іван

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег (КЛЕБАН Любомир, 87); КОРНЄВ Любомир; ГІРНИЙ Святослав; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан (МАЦЮПА Михайло, 90); КОВТОК Руслан; БИЦКО Владислав (ГНАТІВ Андріян, 74); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 49); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 79); ЧУНИС Олег (БУГРИН Тарас, 30); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (ДУДОК Йосип, 69)

Запасні: РЕПЕТА Юрій; СУХІЙ АНДРІЙ

Попередження: ЮСЬКЕВИЧ ІВАН, 30; ЯЦЕНКО Олег, 33; БУНДА Богдан, 59; МОЛОКОВ Іван, 86

"Енергетик" Добротвір 2 - 3 "Юність" Гійче

09 квітня. Стадіон: "Енергетик" Добротвір. 300 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Тетяна Гринишена

Резервний арбітр: Максим Скрипка

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

Голи: 0:1 - ДРОБОТІЙ Павло, 4; 0:2 - ГАЙДУЧОК Михайло, 9; 0:3 - ДРОБОТІЙ Павло, 11; 1:3 - ЛЕГЕДЗА Олег, 16; 2:3 - КОЛЕСНИК Михайло, 85

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; КОСТЮК Нестор; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 70); КОЛЕСНИК Михайло; ТКАЧУК Назар; БЕРДЕЙ Юрій (ГОЛОВАТЮК Юрій, 60); ІВАХ Андрій; ДАЦИШИН Орест; ЛЕГЕДЗА Олег (ДЕМЧУК Михайло, 59); ОНИШКЕВИЧ Степан (КРУПА Володимир, 80)

Запасні: АНДРЕЄВ Олександр; САВЧУК Олександр

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ЖЕМЕЛА Назар; МАКСИМИК Олег; ВЕЛИКИЙ Володимир (ЗБИШКО Тарас, 46) (ХОМЧЕНКО БОГДАН, 84); ГАЙДУЧОК Михайло; ВОЙТОВИЧ Павло; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро (СОКИРКО Володимир, 80); ДРОБОТІЙ Павло; КОЛОДІЙ Роман; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ВЕЛИКИЙ Олесь, 71)

Попередження: ОНИШКЕВИЧ Степан, 44; КОЛЕСНИК Михайло, 59; ДЕМЧУК Михайло, 61; СІДЕЛЬНИК Дмитро, 64; ДРОБОТІЙ Павло, 64; КРУПА Володимир, 90; ВЕЛИКИЙ Олесь, 90

Вилучення: КОСТЮК Нестор, 8

ФК "Миколаїв" 0 - 1 СФК "Кордія-Муроване"

09 квітня. Стадіон: "Міський". 500 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Юрій Ковальчук

Резервний арбітр: Віталій Рокета

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Гол: 0:1 - ГОЛУБ Юрій - з пенальті, 90+4

ФК "Миколаїв": БУРМАС Мар`ян; ШУГА Іван; МАКСИМОВИЧ Тарас; БОЙКО Роман; ЗАВАЛЯК Володимир (ВЕРБНИЙ Володимир, 63); ІЛЮК Остап (ФЕДИНА Іван, 59); МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій; КОВАЛЬ Григорій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (ТАНЕЧНИК Рома, 70)

Запасні: ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; СИНИШИН Ігор; ХМИЗОВ Богдан; СЕНЬ Юрій; САГАЙДАК Андрій; СТЕФАНИШИН Олег

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ФЕДЖОРА Андрій (БАБІЙ Мар`ян, 48); ХИЖИЙ Сергій (ГУБЧЕНКО Іван, 84); КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир (МАЛЕЦЬКИЙ Микола, 25); МАТВІЇВ Григорій; БЛИЗНАК Юрій (ДОВГАНИЧ Михайло, 67); ГОЛУБ Юрій; БІДАК Юрій (МЕДОЩАК Петро, 80)

Запасні: МОСІЙЧУК Микола; ГОЛУБ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван

"Гірник" Соснівка 1 - 1 СКК "Демня"

12 квітня. Стадіон: "Шахтар" Червоноград. 1000 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Резервний арбітр: Андрій Баран

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - ДЕВА Андрій, 9; 1:1 - ПИСЬКО Ярослав, 22

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло (МАЦЮРА Іван, 83); ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; НАЙДИШАК Олексій (УКРАЇНЕЦЬ Вадим, 71); ЯСТРУБ Юрій; КОХМАН Андрій (БОЖИК Олег, 80); ЦЮПКА Назар; ДЕВА Андрій (БОЛКІТ Максим, 64); БОГДАНОВ Микола

Запасні: ПІДКІПНЯК Володимир; ІЛЬЇН Віталій; ГРИЦАЛЬ Михайло; СЕМИРЯК Іван

СКК "Демня": КИРИК Сергій; ГУСАК Мирослав; ВОЙТОВИЧ Юрій; САМОЛЮК Ростислав (ПОКЛАДОК Юрій, 67); ЧОБА Василь; ДОРОШЕНКО Валерій (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 80); ПИСЬКО Ярослав (ПАНЧЕНКО Назар, 88); КІТ-КОПИЛЯК Михайло; ЯРЕМЧУК Олександр; БАРАБАШ Віктор (ДЕМКІВ Тарас, 58); КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасні: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ВЕРГУН Роман

Попередження: БАРАБАШ Віктор, 24; ЧОБА Василь, 31; ІВАНИШИН Павло, 38; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 41; ПИСЬКО Ярослав, 45+1; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 60; ЯСТРУБ Юрій, 85; МАЦЮРА Іван, 90; ВАСЮТА Роман, 90+3

Вилучення: ЦЮПКА Назар, 41; ГУСАК Мирослав, 41; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 83 (2ЖК)

ФСК "Яворів" 1 - 2 "Кар`єр" Торчиновичі

09 квітня. Стадіон: ім. Є.Смука. 300 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна, Олег Притула

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 0:1 - КАРАПІНКА ІВАН, 9; 1:1 - КОГУТ Володимир, 29; 1:2 - САЛО Віталій, 60

ФСК "Яворів": СТАСИШИН Андрій; ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; БУБІСЬ Юрій (ПОПІВНЯК Петро, 73); БЕРЛАДИН Роман (ЛЕЩИШИН Микола, 66); САПРИКА Роман; КЛЮС Юліан; ГЕРЕЛЕЙ Тарас (РОДИЧ Ігор, 87); ЖЕЛІСКО Андрій; БУТРАК Тарас; ГАНУТА Володимир (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 80)

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; СИДОРКО Віталій; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (БАБИЧ Олег, 66); КАРАПІНКА ІВАН; МАЛЕЦЬКИЙ Назар (ЛИЗАН Михайло, 90); ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій (ВЛАДИЧАК Андрій, 84)

Запасний: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

Попередження: ШПИРКА Роман, 48; БУБІСЬ Юрій, 68

Третій тур

"Кар`єр" Торчиновичі - ФК "Самбір"

СКК "Демня" - ФСК "Яворів"

СФК "Кордія-Муроване" - "Рочин" Соснівка

"Юність" Гійче - ФК "Миколаїв"

"Погонь" Львів - "Енергетик" Добротвір

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Юність" В.Білка

"Гірник" Новояворівськ - "Галичина" В.Дорошів

Четвертий тур

ФК "Самбір" - "Галичина" В. Дорошів

"Юність" Гійче - "Гірник" Новояворівськ

"Енергетик" Добротвір - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

ФК "Миколаїв" - "Погонь" Львів

"Рочин" Соснівка - "Юність" Гійче

ФСК "Яворів" - СФК "Муроване"

"Кар'єр" Торчиновичі - СКК "Демня"

Пятий тур

СКК "Демня" - ФК "Самбір"

СФК "Муроване" - "Кар`єр" Торчиновичі

"Юність" Гійче - ФСК "Яворів"

"Погонь" Львів - "Рочин" Соснівка

"Фенікс- Стефано" Підмонастир - ФК "Миколаїв"

"Гірник" Новояворівськ - "Енергетик" Добротвір

"Галичина" В. Дорошів - "Юність" В. Білка

Шостий тур

ФК "Самбір" - "Юність" В. Білка

"Енергетик" Добротвір - "Галичина" В. Дорошів

ФК "Миколаїв" - "Гірник" Новояворівськ

"Рочин" Соснівка - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

ФСК "Яворів" - "Погонь" Львів

"Кар'єр" Торчиновичі - "Юність" Гійче

СКК "Демня" - СФК "Муроване"

Сьомий тур

СФК "Муроване" - ФК "Самбір"

"Юність" Гійче - СКК "Демня"

"Погонь" Львів - "Кар`єр" Торчиновичі

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФСК "Яворів"

"Гірник" Новояворівськ - "Рочин" Соснівка

"Юність" В. Білка - "Енергетик" Добротвір

"Галичина" В. Дорошів - ФК "Миколаїв"

Восьмий тур

ФК "Самбір" - "Енергетик" Добротвір

ФК "Миколаїв" - "Юність" В. Білка

"Рочин" Соснівка - "Галичина" В. Дорошів

ФСК "Яворів" - "Гірник" Новояворівськ

"Кар`єр" Торчиновичі - "Фенікс- Стефано" Підмонастир

СКК "Демня" - "Погонь" Львів

СФК "Муроване" - "Юність" Гійче

Девятий тур

"Юність" Гійче - ФК "Самбір"

"Погонь" Львів - СФК "Муроване"

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - СКК "Демня"

"Гірник" Новояворівськ - "Кар`єр" Торчиновичі

"Галичина" В. Дорошів - ФСК "Яворів"

"Юність" В. Білка - "Рочин" Соснівка

"Енергетик" Добротвір - ФК "Миколаїв"

Десятий тур

ФК "Самбір" - ФК "Миколаїв"

"Рочин" Соснівка - "Енергетик" Добротвір

ФСК "Яворів" - "Юність" В. Білка

"Кар`єр" Торчиновичі - "Галичина" В. Дорошів

СКК "Демня" - "Гірник" Новояворівськ

СФК "Муроване" - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

"Юність" Гійче - "Погонь" Львів

Одинадцятий тур

"Погонь" Львів - ФК "Самбір"

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - "Юність" Гійче

"Гірник" Новояворівськ - СФК "Муроване"

"Галичина" В. Дорошів - СКК "Демня"

"Юність" В. Білка - "Кар`єр" Торчиновичі

"Енергетик" Добротвір - ФСК "Яворів"

ФК "Миколаїв" - "Рочин" Соснівка

Дванадцятий тур

ФК "Самбір" - "Рочин" Соснівка

ФСК "Яворів" - ФК "Миколаїв"

"Кар`єр" Торчиновичі - "Енергетик" Добротвір

СКК "Демня" - "Юність" В. Білка

СФК "Муроване" - "Галичина" В. Дорошів

"Юність" Гійче - "Гірник" Новояворівськ

"Погонь" Львів - "Фенікс-Стефано" Підмонастир

Тринадцятий тур

"Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Самбір"

"Гірник" Новояворівськ - "Погонь" Львів

"Галичина" В. Дорошів - "Юність" Гійче

"Юність" В. Білка - СФК "Муроване"

"Енергетик" Добротвір - СКК "Демня"

ФК "Миколаїв" - "Кар`єр" Торчиновичі

"Рочин" Соснівка - ФСК "Яворів"