ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

2017

ДОРОСЛІ СКЛАДИ

Перший тур

"Кар`єр" Торчиновичі 0-2 "Рочин" Соснівка

02 квітня. Стадіон: "Кар'єр" Торчиновичі. 300 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Резервний арбітр: Олег Патик

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - КОХМАН Андрій, 60; 0:2 - БОГДАНОВ Микола - з пенальті, 76

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман (ВЛАДИЧАК Андрій, 85); ШПИРКА Роман; ПУЛЬКІВ Остап; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; САЛО Віталій; КАРАПІНКА ІВАН; ПАВЛІВ Олег (ВАСИЛІВ Василь, 64) (БАБИЧ Олег, 69); ІЛЬКІВ Ігор (КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій, 46); МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій; ПОРТЯНКО Олександр; ІВАНИШИН Павло (ВАСЮТА Роман, 90); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій; ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 90); ЦЮПКА Назар; ДЕВА Андрій (БОЖИК Олег, 87); КОХМАН Андрій (БОЛКІТ Максим, 70)

Запасні: МАЦЮРА Іван; ГРИЦАЛЬ Михайло

Попередження: САЛО Віталій, 14; НАЙДИШАК Олексій, 15; БОГДАНОВ Микола, 63; ІЛЬЇН Віталій, 69; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман, 79

СКК "Демня" 0-1 ФК "Миколаїв"

02 квітня. Стадіон: імені В.Кузіва. 500 глядачів

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Юрій Голубець

Резервний арбітр: Ігор Кахнич

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Гол: 0:1 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 83

СКК "Демня": КИРИК Сергій; СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав; САМОЛЮК Ростислав; ДОРОШЕНКО Валерій (ПАНЧЕНКО Назар, 80); ПОКЛАДОК Юрій (ПИСЬКО Ярослав, 70); БАРАБАШ Віктор (ДЕМКІВ Тарас, 61); ЯРЕМЧУК Олександр; ЧОБА Василь (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 66); КІТ-КОПИЛЯК Михайло; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасні: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ВОЙТОВИЧ Юрій; ВЕРГУН Роман

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; МАКСИМОВИЧ Тарас; БОЙКО Роман; ЗАВАЛЯК Володимир (ВЕРБНИЙ Володимир, 61); ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій; КОВАЛЬ Григорій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (ФЕДИНА Іван, 78)

Запасні: ХМИЗОВ Богдан; БУРМАС Мар`ян; СИНИШИН Ігор; СЕНЬ Юрій; СТЕФАНИШИН Олег; САГАЙДАК Андрій

Попередження: ГУСАК Мирослав, 37; ЗАВАЛЯК Володимир, 43; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 51; БОЙКО Роман, 53; ІЛЮК Остап, 60; ШУГА Іван, 72; БОЙКО Назарій, 78; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 84; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 90+1

СФК "Кордія-Муроване" 1-3 "Енергетик" Добротвір

02 квітня. Стадіон: "Шкільний" Муроване

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Грисьо

Голи: 1:0 - ГОЛУБ Юрій, 44; 1:1 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 66; 1:2 - ІВАХ Андрій, 73; 1:3 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 90+3

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ФЕДЖОРА Андрій; ГУБЧЕНКО Іван; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав (БАБІЙ Мар`ян, 73); КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир (МЕДОЩАК Петро, 81); ГОЛУБ Юрій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола (ХИЖИЙ Сергій, 46); БІДАК Юрій (БЛИЗНАК Юрій, 63)

Запасні: МАТВІЇВ Григорій; ГОЛУБ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван; МОСІЙЧУК Микола

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; КОЛЕСНИК Михайло; АНДРЕЄВ Олександр; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 62); ЛЕГЕДЗА Олег (ІЛЬЧИШИН Віталій, 62); ТКАЧУК Назар (ГОЛОВАТЮК Юрій, 53); ОНИШКЕВИЧ Степан (ДЕМЧУК Михайло, 64); БЕРДЕЙ Юрій; ІВАХ Андрій; ДАЦИШИН Орест (ШИШКА Ігор, 53)

Запасний: ДМИТРАШ Юрій

Попередження: ШИШКА Ігор, 56; ЦИЦИК Володимир, 58; БЛИЗНАК Юрій, 78; КОЛЯСА Андрій, 87

"Юність" Гійче 1-0 "Юність" В.Білка

02 квітня. Стадіон: "Шкільний" Гійче. 400 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Володимир Міняйло

Резервний арбітр: Василь Притула

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Гол:1:0 - СІДЕЛЬНИК Дмитро - з пенальті, 49

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ГАЙДУЧОК Михайло; ЖЕМЕЛА Назар; ВЕЛИКИЙ Володимир; КОЛОДІЙ Роман; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро; ДРОБОТІЙ Павло (ЗБИШКО Тарас, 90); ВОЙТОВИЧ Павло; МАКСИМИК Олег; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ВЕЛИКИЙ Олесь, 81)

Запасні: БРУНЕЦЬ Руслан; СОКИРКО Володимир

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян (СМОЛИНЕЦЬ Руслан, 85); МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег; ФЛЯК Юрій; АБРАМЧУК Тарас; ШАНДРА Олег; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар (ЖОЛКВА Орест, 51); МУЗИКА Юрій (МАРТИНЯК Любомир, 77); ЦЕНЬ Роман; САВИЦЬКИЙ Назар (ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Юрій, 66)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; САКОВЕЦЬ Борис; ПАРУБІЙ Михайло; ПАВЛИШИН Іван

Попередження: МОЛОКОВ Іван, 30; АБРАМЧУК Тарас, 74; ДРОБОТІЙ Павло, 77; ЖЕМЕЛА Назар, 87

"Погонь" Львів 2-0 "Галичина" В.Дорошів

02 квітня. Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 31; 2:0 - КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 90+2

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; МАЦЮПА Михайло; ЯЦЕНКО Олег; ГІРНИЙ Святослав; ГРИЦИК Руслан; БИЦКО Владислав (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 70); КОВТОК Руслан; МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 54); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ДУДОК Йосип (ЧУНИС Олег, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (РЕПЕТА Юрій, 60)

Запасні: КИСІЛЬ Олег; ГНАТІВ Андріян; БУГРИН Тарас; КЛЕБАН Любомир; КОРНЄВ Любомир

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПОНИК Руслан; ГНАТЮК Валентин (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 78); ЖУК Дмитро (ПЕТРАНЬ Роман, 57); ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій (ХОМ`ЯК Богдан, 85); ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; САЧКО Роман (ШЛЯХЕТКА Олег, 57); КУРАШ Олег (КОСИЙ Сергій, 73); ВИШИВАНИЙ Роман (ДІДИЧ Ігор-Євген, 46); КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр

Запасний: ПАРАЩИН Назар

Попередження: ЖУК Дмитро, 30

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 2-1 "Гірник" Новояворівськ

02 квітня. Стадіон: "Сільський" Підмонастир. 600 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Олександра Вдовіна

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - ПУШКАР Василь, 5; 1:1 - КОЦОВСЬКИЙ Олег, 45+1; 2:1 - ПУШКАР Василь, 73

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор (ХЛЮБКО Олександр, 90); ПУШКАР Василь; БАРАБАХ Юрій; ПАВЛЮХ ІВАН; ТЕМІРОВ Артур (МИЛЯН Олег, 90); ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; КАЛУЦЬКИЙ Олег; ІВАНЕЦЬ Михайло (МАЦЬКО Назар, 56); ПАТУЛЯК Віталій (ШМОТОЛОХА Андрій, 73); БУРБАН Андрій (ДИГАС Андрій, 62)

Запасні: ЖЕЗЛО Андрій; ЄВЧУК Юрій

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; ХУДОБА Руслан (АМС Володимир, 88); ШУЛІГА Орест (СТЕНЬ Олег, 76); БЛЮС Олег (ЧЕПІЛЬ Богдан, 76); ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; МАЦЕЛЮХ Олег (КЛИМАК Павло, 67); БІШКО Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; КРИВ`ЯК Василь

Запасні: ЖУКЕВИЧ Володимир; СЕРЕДА ІГОР

Попередження: ПУШКАР Василь, 13; БІШКО Василь, 37; ЛИТВИН Ігор, 56; ПАВЛЮХ ІВАН, 75; СТЕНЬ Олег, 78; ХУДОБА Руслан, 81; ДИГАС Андрій, 86; РАДЮК Тарас, 88

ФСК "Яворів" 2 - 1 ФК "Самбір"

21 червня - середа. Стадіон: ім. Є. Смука. 150 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Василь Файда

Резервний арбітр: Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 1:0 - БУТРАК Тарас, 38; 2:0 - САПРИКА Роман, 81; 2:1 - СМОЛА Іван, 83

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; БОРОШОК Денис; ДИБКО Юрій; ОСТАПЕЦЬ Артем; ШЕВЧИК Павло; ШТУРИН Олег; САПРИКА Роман; КОГУТ Володимир (ШИПКА Петро, 90); БУТРАК Тарас (КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ Юрій, 69); ТАРАТУЛА Ігор (ЛЕЩИШИН Микола, 57); ЖЕЛІСКО Андрій (БЕРЛАДИН Роман, 46)

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; СМОЛА Іван; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Віталій (ПІЩАЛЬНИК Юрій, 87); СТОПЕЦЬ Володимир (БАБІЙ Петро, 46); ЛЕСЬКІВ Ігор; СІЛЕЦЬКИЙ Євген (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 73); ХИМОВИЧ Степан (ТЕПЛИЙ Олег, 61); ГАБ`ЯН Андрій

Запасні: КУРИЛО Назар; ЮРКІВ Михайло; КУЗЬМ`ЯК Роман

Попередження: ЖЕЛІСКО Андрій, 14; ТАРАТУЛА Ігор, 17; ШЕВЧИК Павло, 33; КОГУТ Володимир, 47; ХИМОВИЧ Степан, 54; ШТУРИН Олег, 86

Другий тур

ФК "Самбір" 1 - 0 "Гірник" Новояворівськ

09 квітня. Стадіон: ім. Льва Броварського. 1600 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Суряк

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Гол: 1:0 - СМОЛА Іван, 21

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ЛЕСЬКІВ Ігор; ПІЩАЛЬНИК Юрій; ГАБ`ЯН Андрій (КУЗЬМ`ЯК Роман, 72); СМОЛА Іван; СТОПЕЦЬ Володимир (ТРУШ Юрій, 67); ТЕПЛИЙ Віталій; ТЕПЛИЙ Ігор (СІЛЕЦЬКИЙ Євген, 90); ТЕПЛИЙ Олег; ХИМОВИЧ Степан

Запасні: ЮРКІВ Михайло; МЕЛЬНИЧИК Володимир; КУРИЛО Назар

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ГРИЦАН Мар`ян (МАЦЕЛЮХ Олег, 60); ХУДОБА Руслан; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; КОЦОВСЬКИЙ Олег; БЛЮС Олег (СТЕНЬ Олег, 54); КРИВ`ЯК Василь

Запасні: СЕРЕДА ІГОР; ДОБУШ Тарас; АМС Володимир; ЧЕПІЛЬ Богдан; ЖУКЕВИЧ Володимир

Попередження: СМОЛА Іван, 69; МАЦЕЛЮХ Олег, 82; БІШКО Василь, 88; КУЗЬМ`ЯК Роман, 90

"Галичина" В.Дорошів 1 - 3 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

09 квітня. Стадіон: "Галичина". 500 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Ігор Северенчук

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 0:1 - ВІТВІЦЬКИЙ Андрій (автогол), 1; 0:2 - МАЦЬКО Назар, 30; 1:2 - ГНАТЮК Валентин, 65; 1:3 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 70

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ЖУК Дмитро (ТИМЧИШИН Андрій, 68); ПЕТРАНЬ Роман (ЮЗИЧ Юрій, 58); ГНАТЮК Валентин; КУРАШ Олег; ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій (ШЛЯХЕТКА Олег, 46); КРАВЧУК Любомир; ДІДИЧ Ігор-Євген; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; САЧКО Роман (ХОМ`ЯК Богдан, 87); ЄПІФАНОВ Олександр (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 50)

Запасний: ПАРАЩИН Назар

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор (ЄВЧУК Юрій, 53); ПАВЛЮХ ІВАН; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій (ПАТУЛЯК Віталій, 65); ШМОТОЛОХА Андрій (ХЛЮБКО Олександр, 70); ТЕМІРОВ Артур; ПУШКАР Василь; ІВАНЕЦЬ Михайло; МАЦЬКО Назар; БУРБАН Андрій (МИЛЯН Олег, 78); КАЛУЦЬКИЙ Олег

Запасні: ДИГАС Андрій; ЖЕЗЛО Андрій

Попередження: КУРАШ Олег, 29; КРАВЧУК Любомир, 29; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій, 42; ШМОТОЛОХА Андрій, 45

"Юність" В.Білка 0 - 2 "Погонь" Львів

09 квітня. Стадіон: В.Білка. 700 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Резервний арбітр:

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - МОЛОКОВ Іван (в свои ворота), 40; 0:2 - БУГРИН Тарас, 46

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян (САКОВЕЦЬ Борис, 84); МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег; ФЛЯК Юрій (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 53); АБРАМЧУК Тарас (ПАРУБІЙ Михайло, 53); ШАНДРА Олег (МАРТИНЯК Любомир, 90); СМОЛИНЕЦЬ Руслан (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 53); МУЗИКА Юрій (ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Юрій, 68); ЦЕНЬ Роман; ЖОЛКВА Орест (САВИЦЬКИЙ Назар, 62)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; ПАВЛИШИН Іван

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег (КЛЕБАН Любомир, 87); КОРНЄВ Любомир; ГІРНИЙ Святослав; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан (МАЦЮПА Михайло, 90); КОВТОК Руслан; БИЦКО Владислав (ГНАТІВ Андріян, 74); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 49); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 79); ЧУНИС Олег (БУГРИН Тарас, 30); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (ДУДОК Йосип, 69)

Запасні: РЕПЕТА Юрій; СУХІЙ АНДРІЙ

Попередження: ЮСЬКЕВИЧ ІВАН, 30; ЯЦЕНКО Олег, 33; БУНДА Богдан, 59; МОЛОКОВ Іван, 86

"Енергетик" Добротвір 2 - 3 "Юність" Гійче

09 квітня. Стадіон: "Енергетик" Добротвір. 300 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Тетяна Гринишена

Резервний арбітр: Максим Скрипка

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

Голи: 0:1 - ДРОБОТІЙ Павло, 4; 0:2 - ГАЙДУЧОК Михайло, 9; 0:3 - ДРОБОТІЙ Павло, 11; 1:3 - ЛЕГЕДЗА Олег, 16; 2:3 - КОЛЕСНИК Михайло, 85

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; КОСТЮК Нестор; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 70); КОЛЕСНИК Михайло; ТКАЧУК Назар; БЕРДЕЙ Юрій (ГОЛОВАТЮК Юрій, 60); ІВАХ Андрій; ДАЦИШИН Орест; ЛЕГЕДЗА Олег (ДЕМЧУК Михайло, 59); ОНИШКЕВИЧ Степан (КРУПА Володимир, 80)

Запасні: АНДРЕЄВ Олександр; САВЧУК Олександр

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ЖЕМЕЛА Назар; МАКСИМИК Олег; ВЕЛИКИЙ Володимир (ЗБИШКО Тарас, 46) (ХОМЧЕНКО БОГДАН, 84); ГАЙДУЧОК Михайло; ВОЙТОВИЧ Павло; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро (СОКИРКО Володимир, 80); ДРОБОТІЙ Павло; КОЛОДІЙ Роман; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ВЕЛИКИЙ Олесь, 71)

Попередження: ОНИШКЕВИЧ Степан, 44; КОЛЕСНИК Михайло, 59; ДЕМЧУК Михайло, 61; СІДЕЛЬНИК Дмитро, 64; ДРОБОТІЙ Павло, 64; КРУПА Володимир, 90; ВЕЛИКИЙ Олесь, 90

Вилучення: КОСТЮК Нестор, 8

ФК "Миколаїв" 0 - 1 СФК "Кордія-Муроване"

09 квітня. Стадіон: "Міський". 500 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Юрій Ковальчук

Резервний арбітр: Віталій Рокета

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Гол: 0:1 - ГОЛУБ Юрій - з пенальті, 90+4

ФК "Миколаїв": БУРМАС Мар`ян; ШУГА Іван; МАКСИМОВИЧ Тарас; БОЙКО Роман; ЗАВАЛЯК Володимир (ВЕРБНИЙ Володимир, 63); ІЛЮК Остап (ФЕДИНА Іван, 59); МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій; КОВАЛЬ Григорій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (ТАНЕЧНИК Рома, 70)

Запасні: ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; СИНИШИН Ігор; ХМИЗОВ Богдан; СЕНЬ Юрій; САГАЙДАК Андрій; СТЕФАНИШИН Олег

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ФЕДЖОРА Андрій (БАБІЙ Мар`ян, 48); ХИЖИЙ Сергій (ГУБЧЕНКО Іван, 84); КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир (МАЛЕЦЬКИЙ Микола, 25); МАТВІЇВ Григорій; БЛИЗНАК Юрій (ДОВГАНИЧ Михайло, 67); ГОЛУБ Юрій; БІДАК Юрій (МЕДОЩАК Петро, 80)

Запасні: МОСІЙЧУК Микола; ГОЛУБ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван

"Гірник" Соснівка 1 - 1 СКК "Демня"

12 квітня. Стадіон: "Шахтар" Червоноград. 1000 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Резервний арбітр: Андрій Баран

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - ДЕВА Андрій, 9; 1:1 - ПИСЬКО Ярослав, 22

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло (МАЦЮРА Іван, 83); ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; НАЙДИШАК Олексій (УКРАЇНЕЦЬ Вадим, 71); ЯСТРУБ Юрій; КОХМАН Андрій (БОЖИК Олег, 80); ЦЮПКА Назар; ДЕВА Андрій (БОЛКІТ Максим, 64); БОГДАНОВ Микола

Запасні: ПІДКІПНЯК Володимир; ІЛЬЇН Віталій; ГРИЦАЛЬ Михайло; СЕМИРЯК Іван

СКК "Демня": КИРИК Сергій; ГУСАК Мирослав; ВОЙТОВИЧ Юрій; САМОЛЮК Ростислав (ПОКЛАДОК Юрій, 67); ЧОБА Василь; ДОРОШЕНКО Валерій (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 80); ПИСЬКО Ярослав (ПАНЧЕНКО Назар, 88); КІТ-КОПИЛЯК Михайло; ЯРЕМЧУК Олександр; БАРАБАШ Віктор (ДЕМКІВ Тарас, 58); КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасні: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ВЕРГУН Роман

Попередження: БАРАБАШ Віктор, 24; ЧОБА Василь, 31; ІВАНИШИН Павло, 38; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 41; ПИСЬКО Ярослав, 45+1; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 60; ЯСТРУБ Юрій, 85; МАЦЮРА Іван, 90; ВАСЮТА Роман, 90+3

Вилучення: ЦЮПКА Назар, 41; ГУСАК Мирослав, 41; КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 83 (2ЖК)

ФСК "Яворів" 1 - 2 "Кар`єр" Торчиновичі

09 квітня. Стадіон: ім. Є.Смука. 300 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна, Олег Притула

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 0:1 - КАРАПІНКА ІВАН, 9; 1:1 - КОГУТ Володимир, 29; 1:2 - САЛО Віталій, 60

ФСК "Яворів": СТАСИШИН Андрій; ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; БУБІСЬ Юрій (ПОПІВНЯК Петро, 73); БЕРЛАДИН Роман (ЛЕЩИШИН Микола, 66); САПРИКА Роман; КЛЮС Юліан; ГЕРЕЛЕЙ Тарас (РОДИЧ Ігор, 87); ЖЕЛІСКО Андрій; БУТРАК Тарас; ГАНУТА Володимир (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 80)

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; СИДОРКО Віталій; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (БАБИЧ Олег, 66); КАРАПІНКА ІВАН; МАЛЕЦЬКИЙ Назар (ЛИЗАН Михайло, 90); ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій (ВЛАДИЧАК Андрій, 84)

Запасний: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

Попередження: ШПИРКА Роман, 48; БУБІСЬ Юрій, 68

Третій тур

"Кар`єр" Торчиновичі 1 - 1 ФК "Самбір"

23 квітня. Стадіон: "Кар`єр" Торчиновичі. 600 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Голубець

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 0:1 - ТЕПЛИЙ Олег, 21 1:1 - КАРАПІНКА ІВАН, 78

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; СИДОРКО Віталій; САЛО Віталій; КАРАПІНКА ІВАН; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; БАБИЧ Олег (ПАВЛІВ Олег, 76); МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: ЛИЗАН Михайло; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; ВЛАДИЧАК Андрій

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; СМОЛА Іван; ПІЩАЛЬНИК Юрій; ТЕПЛИЙ Віталій; ТЕПЛИЙ Ігор; ТЕПЛИЙ Олег; КОВАЛИК Іван; ЛЕСЬКІВ Ігор; ХИМОВИЧ Степан (ТРУШ Юрій, 50) (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 89); ГАБ`ЯН Андрій (КУЗЬМ`ЯК Роман, 85); СТОПЕЦЬ Володимир

Запасний: СІЛЕЦЬКИЙ Євген

Попередження: КОВАЛИК Іван, 41; ПІЩАЛЬНИК Юрій, 90+6

СКК "Демня" 7 - 1 ФСК "Яворів"

23 квітня. Стадіон: ім. В.Кузіва. 400 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Олександра Вдовіна

Резервний арбітр: Віталій Рокета

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 36 1:1 - КОГУТ Володимир, 40 2:1 - ПОКЛАДОК Юрій, 50 3:1 - СЛУКА Богдан - з пенальті, 70 4:1 - ЯРЕМЧУК Олександр, 75 5:1 - КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 84 6:1 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 87 7:1 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 88

СКК "Демня": КИРИК Сергій; СЛУКА Богдан; ВОЙТОВИЧ Юрій; ЧОБА Василь; САМОЛЮК Ростислав; ПИСЬКО Ярослав (ДОРОШЕНКО Валерій, 78); ПОКЛАДОК Юрій (ПАНЧЕНКО Назар, 57); ЯРЕМЧУК Олександр; ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій (БАРАБАШ Віктор, 72); ДЕМКІВ Тарас (ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 46); КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ (КОТОВЕНКО Павло, 89)

Запасний: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій

ФСК "Яворів": ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав; ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; БУБІСЬ Юрій (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 67); БЕРЛАДИН Роман (КАРХУТ Михайло, 78); САПРИКА Роман; ТАРАТУЛА Ігор (ВАСИЛЬКЕВИЧ Ярослав, 59); ГЕРЕЛЕЙ Тарас (КВИК Іван, 62); ЖЕЛІСКО Андрій; ЛЕЩИШИН Микола (ШЕВЧИК Павло, 69); БУТРАК Тарас (ПОПІВНЯК Петро, 87)

Попередження: БУБІСЬ Юрій, 64; БУТРАК Тарас, 68; КАРХУТ Михайло, 83

СФК "Кордія-Муроване" 0 - 0 "Рочин" Соснівка

04 травня. Стадіон: "Шкільний" Муроване. 300 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Олександра Вдовіна

Спостерігач ФФЛ: Олександр Бриндза

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ФЕДЖОРА Андрій; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; МАТВІЇВ Григорій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ГОЛУБ Юрій; ЦИЦИК Володимир; ХИЖИЙ Сергій; БАБІЙ Мар`ян

Запасні: САХАРЕВИЧ Іван; ГУБЧЕНКО Іван; ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав; ГОЛУБ Михайло; БЛИЗНАК Юрій

"Рочин" Соснівка: ГРИЦАЛЬ Михайло; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій; ПОРТЯНКО Олександр; ПРОЦИШИН Арсен (ВАСЮТА Роман, 67); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій; ЯСТРУБ Юрій (КУТНИЙ Юрій, 67); УКРАЇНЕЦЬ Вадим (ІВАНИШИН Павло, 60); КОХМАН Андрій (ДЕВА Андрій, 46); БОЛКІТ Максим (БОЖИК Олег, 87)

Запасні: КОВАЛЕНКО Анатолій; СЕМИРЯК Іван; МАЦЮРА Іван

"Юність" Гійче 2 - 2 ФК "Миколаїв"

23 квітня. Стадіон: "Шкільний" Гійче. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - БАЛУХ Ігор, 2 0:2 - МІЛІЩУК Назар, 16 1:2 - ДРОБОТІЙ Павло, 69 2:2 - НАБІЗАДА Омар Моххамад, 82

Незабитий пенальті: СІДЕЛЬНИК Дмитро ("Юність" Гійче), 89

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ХАРКЕВИЧ Юрій; МАКСИМИК Олег (ЖЕМЕЛА Назар, 90); ГАЙДУЧОК Михайло (БУГАЙЧУК Євген, 46); ВЕЛИКИЙ Володимир; ВОЙТОВИЧ Павло; ДРОБОТІЙ Павло; СІДЕЛЬНИК Петро; КОЛОДІЙ Роман; НАБІЗАДА Омар Моххамад; СІДЕЛЬНИК Дмитро

Запасні: ВЕЛИКИЙ Олесь; ЯЦКІВ Віталій; ЗБИШКО Тарас

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; МАКСИМОВИЧ Тарас (ІЛЮК Остап, 90); БОЙКО Роман; МІЛІЩУК Назар; КОВАЛЬ Григорій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (ХМИЗОВ Богдан, 53); ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; СЕНЬ Юрій (ЗАВАЛЯК Володимир, 79)

Запасні: ФЕДИНА Іван; БУРМАС Мар`ян; БОЙКО Назарій; СТЕФАНИШИН Олег; САГАЙДАК Андрій

Попередження: БОЙКО Роман, 33; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 68; МАКСИМОВИЧ Тарас, 88

Вилучення: БОЙКО Роман, 69 (2ЖК)

"Погонь" Львів 1 - 1 "Енергетик" Добротвір

23 квітня. Стадіон: "Трудові Резерви". 200 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Микола Яцків, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 0:1 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 32 1:1 - ЮСЬКЕВИЧ ІВАН, 75

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; КОРНЄВ Любомир; ГІРНИЙ Святослав; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан; БИЦКО Владислав (ДУДОК Йосип, 55); КОВТОК Руслан (СУХІЙ АНДРІЙ, 89); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 66); ЧУНИС Олег (БУГРИН Тарас, 46); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН

Запасні: МАЦЬКІВ Ростислав; МАЦЮПА Михайло; КЛЕБАН Любомир; БОЙКО Роман

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; ТКАЧУК Назар; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 90); КОЛЕСНИК Михайло; ДЕМЧУК Михайло (ГОЛОВАТЮК Юрій, 62); БЕРДЕЙ Юрій; ОНИШКЕВИЧ Степан; ЛЕГЕДЗА Олег (АНДРЕЄВ Олександр, 82); ІВАХ Андрій; ІЛЬЧИШИН Віталій

Запасний: КРУПА Володимир

Попередження: АНДРЕЄВ Олександр, 86; ГРИЦИК Руслан, 90+1

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 - 0 "Юність" В.Білка

23 квітня. Стадіон: "Сільський" Підмонастир. 350 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

Резервний арбітр: Юрій Олійник

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 1:0 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 27 2:0 - ДИГАС Андрій, 60

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ШМОТОЛОХА Андрій; ТЕМІРОВ Артур (КАЛУЦЬКИЙ Олег, 18); ПУШКАР Василь; МАЦЬКО Назар (ПАВЛЮХ ІВАН, 70); ІВАНЕЦЬ Михайло (БІЛОВУС Віталій, 57); ПАТУЛЯК Віталій (ДИГАС Андрій, 46); БУРБАН Андрій (ХЛЮБКО Олександр, 80)

Запасний: ЖЕЗЛО Андрій

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ЧОРНИЙ Олег (ШКРАБА Маркіян, 68); МОЛОКОВ Іван; МАРТИНЯК Любомир; ПАРУБІЙ Михайло (ФЛЯК Юрій, 57); АБРАМЧУК Тарас (ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Юрій, 68) (ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав, 75); ШАНДРА Олег; СМОЛИНЕЦЬ Руслан (САВИЦЬКИЙ Назар, 57); ЦЕНЬ Роман; ЖОЛКВА Орест (ПАВЛИШИН Іван, 81); СМОЛИНЕЦЬ Павло (МУЗИКА Юрій, 38)

Запасні: МАКОВЕЦЬКИЙ Іван; САКОВЕЦЬ Борис; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар

Попередження: ПАТУЛЯК Віталій, 16; МИХАЛЬЧУК Ростислав, 44; ЦЕНЬ Роман, 48; ФЛЯК Юрій, 87

Вилучення: БУНДА Богдан, 74

"Гірник" Новояворівськ 2 - 0 "Галичина" В.Дорошів

23 квітня. Стадіон: "Міський" Новояворівськ

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Мирон Біць

Голи: 1:0 - КОЦОВСЬКИЙ Олег, 58 2:0 - КОЦОВСЬКИЙ Олег, 78

Незабитий пенальті: КАРКОВСЬКИЙ Богдан ("Гірник" Новояворівськ), 70

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій (СЕРЕДА ІГОР, 90); РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ХОМІК Володимир (АНДРУШКО Іван, 46); КАРКОВСЬКИЙ Богдан; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; КОЦОВСЬКИЙ Олег; КРИВ`ЯК Василь; БЛЮС Олег (СТЕНЬ Олег, 59)

Запасні: ЧЕПІЛЬ Богдан; МАЦЕЛЮХ Олег; ГРИЦАН Мар`ян

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; ЖУК Дмитро (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 65); ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій (ЮЗИЧ Юрій, 82); САЧКО Роман (ПАРАЩИН Назар, 73); ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; КУРАШ Олег; ДІДИЧ Ігор-Євген (ШЛЯХЕТКА Олег, 59); КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр

Запасний: ТИМЧИШИН Андрій

Попередження: ВІТВІЦЬКИЙ Андрій, 29; ЛУЖЕЦЬКИЙ Сергій, 31; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан, 55; ЖУК Дмитро, 61; БІШКО Василь, 65; КРИВ`ЯК Василь, 65; ГОРУНА Андрій, 68; САЧКО Роман, 71

Четвертий тур

ФК "Самбір" 2 - 0 "Галичина" В. Дорошів

07 травня. Стадіон: імені Льва Броварського. 700 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - ТЕПЛИЙ Олег, 16 ; 2:0 - ТЕПЛИЙ Олег - з пенальті, 36

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; СМОЛА Іван; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ТЕПЛИЙ Олег; ЛЕСЬКІВ Ігор; ХИМОВИЧ Степан; СТОПЕЦЬ Володимир (ТРУШ Юрій, 89); ТЕПЛИЙ Віталій; ГАБ`ЯН Андрій; СІЛЕЦЬКИЙ Євген (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 72)

Запасні: КУЗЬМ`ЯК Роман; ЮРКІВ Михайло

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; ЖУК Дмитро (САЧКО Роман, 46); ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; ПАРАЩИН Назар (ЮЗИЧ Юрій, 58); ПОНИК Руслан; КРАВЧУК Любомир; КУРАШ Олег; ЄПІФАНОВ Олександр (ТИМЧИШИН Андрій, 83); ШЛЯХЕТКА Олег (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 46)

Попередження: ПАРАЩИН Назар, 56; ТЕПЛИЙ Віталій, 69

"Юність" В.Білка 2 - 0 "Гірник" Новояворівськ

07 травня. Стадіон: Н.Білка. 450 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 1:0 - КОСТИК Богдан, 11; 2:0 - ЖОЛКВА Орест, 69

"Юність" В.Білка: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; АБРАМЧУК Тарас (ФЛЯК Юрій, 66); КОСТИК Богдан; ШАНДРА Олег (САВИЦЬКИЙ Назар, 88); ЦЕНЬ Роман (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 88); МУЗИКА Юрій; ШКРАБА Маркіян; МАРТИНЯК Любомир (ПАВЛИШИН Іван, 45); ЧОРНИЙ Олег; ПАРУБІЙ Михайло (САКОВЕЦЬ Борис, 90); СМОЛИНЕЦЬ Павло (ЖОЛКВА Орест, 54)

Запасний: МАКОВЕЦЬКИЙ Іван

"Гірник" Новояворівськ: СЕРЕДА ІГОР; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; ГРИЦАН Мар`ян; АНДРУШКО Іван; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан (ЛОЗИНСЬКИЙ Олег, 86); КОЦОВСЬКИЙ Олег; КРИВ`ЯК Василь; СТЕНЬ Олег; ХУДОБА Руслан (ЧЕПІЛЬ Богдан, 80)

Попередження: ЦЕНЬ Роман, 5; ШУЛІГА Орест, 16; КОСТИК Богдан, 19; МАРТИНЯК Любомир, 27; ЧОРНИЙ Олег, 53; КОЦОВСЬКИЙ Олег, 59

Вилучення: ШУЛІГА Орест, 61 (2ЖК)

"Енергетик" Добротвір 3 - 5 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

07 травня. Стадіон: "Енергетик" Добротвір. 200 глядачів

Арбітр: Богдан Горошко

Асистенти арбітра: Іван Родін, Василь Притула

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - ІВАХ Андрій, 26; 1:1 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 31; 2:1 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 42; 3:1 - ЛЕГЕДЗА Олег - з пенальті, 44; 3:2 - БУРБАН Андрій - з пенальті, 54; 3:3 - БУРБАН Андрій, 75; 3:4 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 76; 3:5 - БУРБАН Андрій, 81

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Богдан; ЧУРА Іван; ТКАЧУК Назар; КОЛЕСНИК Михайло (ГОЛОВАТЮК Юрій, 63); ДЕМЧУК Михайло; ОНИШКЕВИЧ Степан; БЕРДЕЙ Юрій (ЗУБ Олег, 62); ІЛЬЧИШИН Віталій; ЛЕГЕДЗА Олег; ІВАХ Андрій

Запасні: ДАЦИШИН Орест; ДЕЩИЦЯ Олег; СКІПЧАК Олег

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ШМОТОЛОХА Андрій; ПАТУЛЯК Віталій; ПУШКАР Василь (ПАВЛЮХ ІВАН, 85); БІЛОВУС Віталій; ІВАНЕЦЬ Михайло (ЄВЧУК Юрій, 89); КАЛУЦЬКИЙ Олег (БУРБАН Андрій, 53); ДИГАС Андрій (ЧУРКО Олег, 68)

Запасні: ХЛЮБКО Олександр; ТЕМІРОВ Артур; ЖЕЗЛО Андрій

Попередження: ТАРНОВСЬКИЙ Віталій, 44; ТКАЧУК Назар, 54; ІВАНЕЦЬ Михайло, 58; ОНИШКЕВИЧ Степан, 83; ІЛЬЧИШИН Віталій, 90; ПАВЛЮХ ІВАН, 90

ФК "Миколаїв" 3 - 1 "Погонь" Львів

07 травня. Стадіон: "Міський" Миколаїв. 500 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Олександра Вдовіна

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 1:0 - БОЙКО Назарій, 4; 1:1 - ЯЦЕНКО Олег, 26; 2:1 - СЕНЬ Юрій, 45; 3:1 - МІЛІЩУК Назар, 50

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; ТАНЕЧНИК Рома; КОВАЛЬ Григорій; ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар (СТЕФАНИШИН Олег, 90); ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло (ФЕДИНА Іван, 73); СЕНЬ Юрій; БОЙКО Назарій (ЗАВАЛЯК Володимир, 79); БАЛУХ Ігор (СИНИШИН Ігор, 85); ВЕРБНИЙ Володимир

Запасні: САГАЙДАК Андрій; БУРМАС Мар`ян; ХМИЗОВ Богдан

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; ГРИЦИК Руслан (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 89); ЯЦЕНКО Олег; ГІРНИЙ Святослав; МАЦЮПА Михайло (КОРНЄВ Любомир, 62); КОВТОК Руслан (ДІДУХ Володимир, 76); БИЦКО Владислав (МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 70); КУДРИК Віталій (БОЙКО Роман, 53); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ДУДОК Йосип (БУГРИН Тарас, 50); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (КИСІЛЬ Олег, 89)

Попередження: ГРИЦИК Руслан, 2; ТАНЕЧНИК Рома, 25; КОВТОК Руслан, 49; КОВАЛЬ Григорій, 53; БАЛУХ Ігор, 81; БУГРИН Тарас, 90+2

Вилучення: КОВАЛЬ Григорій, 87 (2ЖК)

"Рочин" Соснівка 0 - 1 "Юність" Гійче

07 травня. Стадіон: "Шкільний" Соснівка. 600 глядачів

Арбітр: Юрій Суряк

Асистенти арбітра: Василь Файда, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Гол: 0:1 - КОЛОДІЙ Роман, 3

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій; ПОРТЯНКО Олександр (ІВАНИШИН Павло, 90); ПРОЦИШИН Арсен; НАЙДИШАК Олексій; БОГДАНОВ Микола; УКРАЇНЕЦЬ Вадим (ВАСЮТА Роман, 77); БОЛКІТ Максим; ЯСТРУБ Юрій (КОХМАН Андрій, 55); ДЕВА Андрій

Запасні: БОЖИК Олег; СЕМИРЯК Іван; КУТНИЙ Юрій; ГРИЦАЛЬ Михайло

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; КОЛОДІЙ Роман; ХАРКЕВИЧ Юрій; МАКСИМИК Олег; БУГАЙЧУК Євген; ВЕЛИКИЙ Володимир (ЗБИШКО Тарас, 90); ЛАШИН Олег (СІДЕЛЬНИК Дмитро, 82); ВОЙТОВИЧ Павло; ДРОБОТІЙ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 46); СІДЕЛЬНИК Петро; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ПШИБИЛА Роман, 75)

Запасні: ПШИБИЛА Степан; ГАЙДУЧОК Михайло

Попередження: ВОЙТОВИЧ Павло, 9; НАЙДИШАК Олексій, 59; ЛАШИН Олег, 67; ХАРКЕВИЧ Юрій, 78; КОЛОДІЙ Роман, 80; МАКСИМИК Олег, 87

ФСК "Яворів" 0 - 1 СФК "Муроване"

30 квітня. Стадіон: ім. Є.Смука.

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Олег Притула, Василь Притула

Спостерігач ФФЛ: Роман Зань

Гол: 0:1 - ГОЛУБ Юрій, 42

ФСК "Яворів": ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав; ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; БУБІСЬ Юрій; БЕРЛАДИН Роман (КВИК Іван, 86); САПРИКА Роман; ГЕРЕЛЕЙ Тарас; ШЕВЧИК Павло (ТАРАТУЛА Ігор, 66); ЖЕЛІСКО Андрій; ЛЕЩИШИН Микола; БУТРАК Тарас

Запасні: ПОПІВНЯК Петро; ОСТАПЕЦЬ Артем; ОДИНЕЦЬ Ростислав

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; МАТВІЇВ Григорій; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ФЕДЖОРА Андрій; ШПУР Олег; ХИЖИЙ Сергій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ЦИЦИК Володимир (КОЛЯСА Андрій, 70); БАБІЙ Мар`ян; ГОЛУБ Юрій (ГУБЧЕНКО Іван, 88); БІДАК Юрій (ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав, 79)

Запасні: ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; САХАРЕВИЧ Іван; ДОВГАНИЧ Михайло; ГОЛУБ Михайло; БЛИЗНАК Юрій

Попередження: МАТВІЇВ Григорій, 10; ШЕВЧИК Павло, 12; ЦИЦИК Володимир, 38

"Кар'єр" Торчиновичі 0 - 2 СКК "Демня"

07 травня. Стадіон: "Кар`єр" Торчиновичі. 300 глядачів

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 58; 0:2 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 82

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр (СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян, 90); ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; СИДОРКО Віталій; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег; КАРАПІНКА ІВАН; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: ВАСИЛІВ Василь; БАБИЧ Олег; ВЛАДИЧАК Андрій

СКК "Демня": КИРИК Сергій; СЛУКА Богдан; САМОЛЮК Ростислав (ВЕРГУН Роман, 90); ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій (ЯРЕМЧУК Олександр, 46); ДЕМКІВ Тарас; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ; БАРАБАШ Віктор (ПОКЛАДОК Юрій, 66); ДОРОШЕНКО Валерій; ПАНЧЕНКО Назар (ПИСЬКО Ярослав, 46); КІТ-КОПИЛЯК Михайло (КОТОВЕНКО Павло, 90); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег (ВОЙТОВИЧ Юрій, 88)

Попередження: ДЕМКІВ Тарас, 57; ПИСЬКО Ярослав, 64; САЛО Віталій, 65

Пятий тур

СКК "Демня" 3 - 0 ФК "Самбір"

14 травня - неділя. Стадіон: імені Віталія Кузіва. 600 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Олександра Вдовіна

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Віктор Дуло

Голи: 1:0 - КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 85; 2:0 - БАРАБАШ Віктор, 88; 3:0 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 89

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; СЛУКА Богдан; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ; САМОЛЮК Ростислав; БАРАБАШ Віктор; ДОРОШЕНКО Валерій; ПАНЧЕНКО Назар (ЯРЕМЧУК Олександр, 46); ПИСЬКО Ярослав; ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій (ПОКЛАДОК Юрій, 46); ДЕМКІВ Тарас (ВОЙТОВИЧ Юрій, 56); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег

Запасні: КРАВЕЦЬ ТАРАС; КИРИК Сергій; КОТОВЕНКО Павло; ВЕРГУН Роман; КІТ-КОПИЛЯК Михайло

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; СМОЛА Іван; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Віталій; ТЕПЛИЙ Ігор; ТЕПЛИЙ Олег; ЛЕСЬКІВ Ігор; ХИМОВИЧ Степан; СТОПЕЦЬ Володимир; СІЛЕЦЬКИЙ Євген (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 60); ГАБ`ЯН Андрій (ТРУШ Юрій, 81) (КУЗЬМ`ЯК Роман, 84)

Запасні: ВІТОВСЬКИЙ Василь; ПІЩАЛЬНИК Юрій

СФК "Муроване" 4 - 3 "Кар`єр" Торчиновичі

14 травня - неділя. Стадіон: "Шкільний" Муроване. 550 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Андрій Баран, Тетяна Гринишена

Резервний арбітр: Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Мирон Біць

Голи: 1:0 - ФЕДЖОРА Андрій, 3; 1:1 - ШАФРАНСЬКИЙ Сергій, 24; 2:1 - БАБІЙ Мар`ян, 26; 2:2 - САЛО Віталій, 28; 2:3 - МАЛЕЦЬКИЙ Назар, 35; 3:3 - БАБІЙ Мар`ян, 64; 4:3 - ГУБЧЕНКО Іван, 73

Незабитий пенальті: САЛО Віталій ("Кар`єр" Торчиновичі), 90+4

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав (КОЛЯСА Андрій, 25); МАТВІЇВ Григорій; ФЕДЖОРА Андрій; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ГОЛУБ Юрій (ГОЛУБ Михайло, 89); ЦИЦИК Володимир (ГУБЧЕНКО Іван, 72); БАБІЙ Мар`ян; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; БІДАК Юрій (ДОВГАНИЧ Михайло, 86); МАЛЕЦЬКИЙ Владислав

Запасні: ХИЖИЙ Сергій; ШПУР Олег; САХАРЕВИЧ Іван; МОСІЙЧУК Микола

"Кар`єр" Торчиновичі: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; ШПИРКА Роман; КАРАПІНКА ІВАН; СИДОРКО Віталій; ІЛЬКІВ Ігор; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (ЛЕЩИШИН Олесь, 74); МАЛЕЦЬКИЙ Назар; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій

Запасні: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ВАСИЛІВ Василь; ВЛАДИЧАК Андрій

Попередження: ШАФРАНСЬКИЙ Сергій, 26; САЛО Віталій, 59

"Юність" Гійче 2 - 0 ФСК "Яворів"

14 травня - неділя. Стадіон: "Шкільний" Гійче. 500 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Марта Ільницька

Резервний арбітр: Мирон Гапчин

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - ДРОБОТІЙ Павло, 29; 2:0 - СІДЕЛЬНИК Петро, 61

Незабитий пенальті: ДРОБОТІЙ Павло ("Юність" Гійче), 44

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ХАРКЕВИЧ Юрій; МАКСИМИК Олег; БУГАЙЧУК Євген; КОЛОДІЙ Роман; ЖЕМЕЛА Назар; ВЕЛИКИЙ Володимир (ГАЙДУЧОК Михайло, 90); ВОЙТОВИЧ Павло (СІДЕЛЬНИК Дмитро, 69); ДРОБОТІЙ Павло (ПШИБИЛА Роман, 84); ЛАШИН Олег; НАБІЗАДА Омар Моххамад (СІДЕЛЬНИК Петро, 60)

Запасні: ЗБИШКО Тарас; ПШИБИЛА Степан

ФСК "Яворів": ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав; КВИК Іван (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 86); ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; БУБІСЬ Юрій; САПРИКА Роман; КЛЮС Юліан; ТАРАТУЛА Ігор (ВАСИЛЬКЕВИЧ Ярослав, 75); ЖЕЛІСКО Андрій (ШЕВЧИК Павло, 63); ЛЕЩИШИН Микола; БУТРАК Тарас (БЕРЛАДИН Роман, 46)

Запасний: ОСТАПЕЦЬ Артем

Попередження: НАБІЗАДА Омар Моххамад, 32; ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав, 34; БУБІСЬ Юрій, 44; САПРИКА Роман, 44; КОГУТ Володимир, 45+1; ДРОБОТІЙ Павло, 52; КВИК Іван, 52; ЖЕЛІСКО Андрій, 53

"Погонь" Львів 0 - 2 "Рочин" Соснівка

10 травня. Стадіон: "Трудові Резерви" Львів. 300 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Іван Томків, Юрій Пилипів

Резервний арбітр: Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - ПОРТЯНКО Олександр, 8; 0:2 - ДЕВА Андрій, 57

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; КОРНЄВ Любомир; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан; БИЦКО Владислав (ДІДУХ Володимир, 75); КОВТОК Руслан (БОЙКО Роман, 75); КУДРИК Віталій (МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (БУГРИН Тарас, 59); ЧУНИС Олег (ДУДОК Йосип, 55); ГІРНИЙ Святослав

Запасні: СУХІЙ АНДРІЙ; КИСІЛЬ Олег; КЛЕБАН Любомир; РЕПЕТА Юрій

"Рочин" Соснівка: ГРИЦАЛЬ Михайло; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій; ПОРТЯНКО Олександр (ІВАНИШИН Павло, 88); ПРОЦИШИН Арсен (ВАСЮТА Роман, 4); УКРАЇНЕЦЬ Вадим (ЯСТРУБ Юрій, 74); КОХМАН Андрій (НАЙДИШАК Олексій, 67); БОГДАНОВ Микола; БОЛКІТ Максим (СЕМИРЯК Іван, 80); ЦЮПКА Назар (КУТНИЙ Юрій, 64); ДЕВА Андрій (КОНЧУК Павло, 71)

Запасні: КОВАЛЕНКО Анатолій; БОЖИК Олег

Попередження: КОВТОК Руслан, 33; БОЙКО Роман, 84; ВАСЮТА Роман, 86; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН, 88

"Фенікс- Стефано" Підмонастир 0 - 1 ФК "Миколаїв"

14 травня - неділя. Стадіон: "Сільський" Підмонастир. 200 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

Резервний арбітр: Максим Скрипка

Спостерігач ФФЛ: Роман Зань

Гол: 0:1 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло - з пенальті, 58

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ПУШКАР Василь; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ПАВЛЮХ ІВАН (ШМОТОЛОХА Андрій, 74); БУРБАН Андрій (ТЕМІРОВ Артур, 58); БІЛОВУС Віталій; КАЛУЦЬКИЙ Олег; ДИГАС Андрій (ЧУРКО Олег, 79); ІВАНЕЦЬ Михайло (БАРАБАХ Юрій, 85)

Запасні: ПАТУЛЯК Віталій; ЄВЧУК Юрій; ЖЕЗЛО Андрій

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ЗАВАЛЯК Володимир; ВЕРБНИЙ Володимир; ТАНЕЧНИК Рома; ШУГА Іван; БОЙКО Назарій; ІЛЮК Остап; СЕНЬ Юрій (СИНИШИН Ігор, 64); МІЛІЩУК Назар (БОЙКО Роман, 88); ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло (ФЕДИНА Іван, 71); БАЛУХ Ігор

Запасні: СТЕФАНИШИН Олег; ХМИЗОВ Богдан; БУРМАС Мар`ян; САГАЙДАК Андрій

Попередження: ПУШКАР Василь, 36; БОЙКО Назарій, 40; ЛИТВИН Ігор, 61; БАЛУХ Ігор, 90+2

"Гірник" Новояворівськ 3 - 1 "Енергетик" Добротвір

14 травня - неділя. Стадіон: "Міський" Новояворівськ. 1000 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Ігор Савка, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

Голи: 1:0 - КРИВ`ЯК Василь, 37; 2:0 - СТЕНЬ Олег, 62; 3:0 - КРИВ`ЯК Василь, 77; 3:1 - РИЩАК Андрій, 89

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій (СЕРЕДА ІГОР, 87); РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій (ДОБУШ Тарас, 85); БІШКО Василь; ГРИЦАН Мар`ян; ХУДОБА Руслан (АНДРУШКО Іван, 80); КАРКОВСЬКИЙ Богдан (МАЦЕЛЮХ Олег, 23); ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан (ЧЕПІЛЬ Богдан, 75); КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ГОЛОВАТЮК Юрій; ТКАЧУК Назар; КРУПА Володимир (САВЧУК Олександр, 75); ЧУРА Іван; ЛЕГЕДЗА Олег; ІЛЬЧИШИН Віталій (ЛОТОШИНСЬКИЙ Олег, 64); ІВАХ Андрій; БЕРДЕЙ Юрій; ОНИШКЕВИЧ Степан; ДЕМЧУК Михайло (РИЩАК Андрій, 52)

Запасні: ЗУБ Олег; ДЕЩИЦЯ Олег; ЛИТВИН Богдан

Попередження: ГРИЦАН Мар`ян, 83

"Галичина" В. Дорошів 0 - 3 "Юність" В. Білка

14 травня - неділя. Стадіон: "Галичина" В.Дорошів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Іван Родін, Богдан Грисьо

Спостерігач ФФЛ: Юрій Карп`як

Голи: 0:1 - МУЗИКА Юрій, 22; 0:2 - КОСТИК Богдан, 51; 0:3 - САВИЦЬКИЙ Назар, 71

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; ЖУК Дмитро (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 63); САЧКО Роман; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій (ГНАТКО Тарас, 75); ПОНИК Руслан; ПАРАЩИН Назар (ШЛЯХЕТКА Олег, 52); КРАВЧУК Любомир; КУРАШ Олег (ТИМЧИШИН Андрій, 83); ЄПІФАНОВ Олександр (НЕДІЛЬКО Володимир, 51)

Запасний: ВИШИВАНИЙ Роман

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ЧОРНИЙ Олег (МАКОВЕЦЬКИЙ Іван, 84); МОЛОКОВ Іван; ПАРУБІЙ Михайло; ШКРАБА Маркіян (ПАВЛИШИН Іван, 77); КОСТИК Богдан (САКОВЕЦЬ Борис, 81); ШАНДРА Олег; АБРАМЧУК Тарас (ФЛЯК Юрій, 60); ЦЕНЬ Роман (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 79); МУЗИКА Юрій (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 69); ЖОЛКВА Орест (САВИЦЬКИЙ Назар, 63)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; МАРТИНЯК Любомир

Попередження: ШКРАБА Маркіян, 17; ЧОРНИЙ Олег, 29; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій, 50

Шостий тур

ФК "Самбір" 2 - 0 "Юність" В. Білка

21 травня - неділя. Стадіон: ім. Лева Броварського. 1000 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 1:0 - ЗНЕТИНЯК Михайло, 37; 2:0 - СМОЛА Іван, 65

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; СМОЛА Іван; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ЛЕСЬКІВ Ігор; СТОПЕЦЬ Володимир (СІЛЕЦЬКИЙ Євген, 75); ХИМОВИЧ Степан (ЮРКІВ Михайло, 90); ГАБ`ЯН Андрій; ТЕПЛИЙ Олег; ПІЩАЛЬНИК Юрій (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 5); ТЕПЛИЙ Віталій

Запасні: КУЗЬМ`ЯК Роман; ТРУШ Юрій; ВІТОВСЬКИЙ Василь

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; МОЛОКОВ Іван; ШКРАБА Маркіян (ЧОРНИЙ Олег, 46); КОСТИК Богдан; ШАНДРА Олег; АБРАМЧУК Тарас (ПАРУБІЙ Михайло, 46); ЦЕНЬ Роман; МУЗИКА Юрій; МАРТИНЯК Любомир (ЖОЛКВА Орест, 46); САВИЦЬКИЙ Назар (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 46); ФЛЯК Юрій

Запасні: ПАВЛИШИН Іван; ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; САКОВЕЦЬ Борис; МАКОВЕЦЬКИЙ Іван

Попередження: ТЕПЛИЙ Олег, 34; ШАНДРА Олег, 73

"Енергетик" Добротвір 2 - 2 "Галичина" В. Дорошів

14 червня - середа. Стадіон: "Енергетик". 100 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Назар Цмоканич

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 0:1 - ПОНИК Руслан, 47; 1:1 - ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро, 60; 1:2 - КОЛЕСНИК Михайло (автогол), 66; 2:2 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 86

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ОНИШКЕВИЧ Степан; КОЛЕСНИК Михайло (ЗУБ Олег, 73); ГОЛОВАТЮК Юрій; СКІПЧАК Олег; КРАСИЛОВИЧ Юрій; ЛЕГЕДЗА Олег (САВЧУК Олександр, 55); БЕРДЕЙ Юрій; ІЛЬЧИШИН Віталій; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро; ДАЦИШИН Орест (ЧУРА Іван, 74)

Запасні: ЛИТВИН Роман; ДЕЩИЦЯ Олег; ІВАХ Андрій

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; САЧКО Роман; ГНАТЮК Валентин; ЖУК Дмитро; ПЕТРАНЬ Роман; ПОНИК Руслан; ДІДИЧ Ігор-Євген (ПАРАЩИН Назар, 63); КУРАШ Олег; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр (МАКАРА Олег, 88)

Запасні: КУДЬ Олег; ІВАНІСКО Сергій; ГУРАЛЬ Олег; П'єц Маркіян

Попередження: ДІДИЧ Ігор-Євген, 28; СКІПЧАК Олег, 67; ПЕТРАНЬ Роман, 79; ОНИШКЕВИЧ Степан, 80; ГНАТЮК Валентин, 90+1

ФК "Миколаїв" 3 - 1 "Гірник" Новояворівськ

21 травня - неділя. Стадіон: "Міський" Миколаїв. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Данило Кусень

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 3; 2:0 - БАЛУХ Ігор, 26; 3:0 - БАЛУХ Ігор, 34; 3:1 - СТЕНЬ Олег, 76

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; КОВАЛЬ Григорій (ХМИЗОВ Богдан, 46); ШУГА Іван (БОЙКО Роман, 60); ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; ІЛЮК Остап (ФЕДИНА Іван, 46); МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій (ЗАВАЛЯК Володимир, 68); СЕНЬ Юрій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; БАЛУХ Ігор (СИНИШИН Ігор, 73)

Запасні: САГАЙДАК Андрій; СТЕФАНИШИН Олег; БУРМАС Мар`ян

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ГРИЦАН Мар`ян; ШУЛІГА Орест; ХУДОБА Руслан (АНДРУШКО Іван, 76); КЛИМАК Павло (ЧЕПІЛЬ Богдан, 67); КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег

Запасні: СЕРЕДА ІГОР; МАЦЕЛЮХ Олег

Попередження: ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 81; СЕНЬ Юрій, 83; ХМИЗОВ Богдан, 87; ВЕРБНИЙ Володимир, 90+1

"Рочин" Соснівка 0 - 3 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

17 травня - середа. Стадіон: "Шахтар" Червоноград. 300 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Василь Файда

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 0:1 - КАЛУЦЬКИЙ Олег, 27; 0:2 - ПАВЛЮХ ІВАН, 37; 0:3 - ДИГАС Андрій, 74

"Рочин" Соснівка: ГРИЦАЛЬ Михайло; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІЛЬЇН Віталій (ІВАНИШИН Павло, 55); ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман (ЯСТРУБ Юрій, 55); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій (УКРАЇНЕЦЬ Вадим, 46); КОХМАН Андрій (КУТНИЙ Юрій, 57); БОЛКІТ Максим (СЕМИРЯК Іван, 67); ЦЮПКА Назар (БОЖИК Олег, 78); ДЕВА Андрій (КОНЧУК Павло, 66)

Запасні: МАЦЮРА Іван; КОВАЛЕНКО Анатолій

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман (ЖЕЗЛО Андрій, 90); ШМОТОЛОХА Андрій (ЧУРКО Олег, 25); ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ПАВЛЮХ ІВАН (ЄВЧУК Юрій, 89); ТЕМІРОВ Артур (БУРБАН Андрій, 52); ПУШКАР Василь (БАРАБАХ Юрій, 81); КАЛУЦЬКИЙ Олег; ДИГАС Андрій; ІВАНЕЦЬ Михайло (ПУЗЯК Денис, 89)

Запасний: БІЛОВУС Віталій

Попередження: ПУШКАР Василь, 15; ЧУРКО Олег, 65; КАЛУЦЬКИЙ Олег, 90+6

ФСК "Яворів" 2 - 5 "Погонь" Львів

21 травня - неділя. Стадіон: ім. Є.Смука Яворів. 200 глядачів

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистенти арбітра: Володимир Болізюк, Василь Притула

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - ЯЦЕНКО Олег, 3; 0:2 - ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег, 32; 0:3 - ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег, 40; 1:3 - КОГУТ Володимир, 56; 2:3 - КОГУТ Володимир - з пенальті, 60; 2:4 - МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 65; 2:5 - ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег, 72

ФСК "Яворів": ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав; КВИК Іван (ГЕРЕЛЕЙ Тарас, 86); ДИБКО Юрій; КОГУТ Володимир; ВАСИЛЬКЕВИЧ Ярослав (БУБІСЬ Юрій, 46); БЕРЛАДИН Роман; САПРИКА Роман (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 79); ТАРАТУЛА Ігор; ШЕВЧИК Павло (КЛЮС Юліан, 46); ЛЕЩИШИН Микола (ОСТАПЕЦЬ Артем, 64); БУТРАК Тарас (ЖЕЛІСКО Андрій, 47)

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег (КЛЕБАН Любомир, 46); КИСІЛЬ Олег; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан; МАЦЬКІВ Ростислав; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН (КОВТОК Руслан, 46); БИЦКО Владислав; МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман; КУДРИК Віталій (БУГРИН Тарас, 51); ЧУНИС Олег (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 51); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег

Попередження: ДИБКО Юрій, 30; КОГУТ Володимир, 64

"Кар'єр" Торчиновичі 3 - 0 "Юність" Гійче

21 травня - неділя. Стадіон: Торчиновичі.

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Сергій Пашковський

Резервний арбітр:

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 1:0 - КОЛОДІЙ Роман (автогол), 36; 2:0 - КАРАПІНКА ІВАН, 37; 3:0 - КАРАПІНКА ІВАН, 90

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ПАВЛІВ Олег (ВЛАДИЧАК Андрій, 84); ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; СИДОРКО Віталій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій (ЛЕЩИШИН Олесь, 82); КАРАПІНКА ІВАН; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; САЛО Віталій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; БАБИЧ Олег; ВАСИЛІВ Василь; ЯКИМ Роман

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; ХАРКЕВИЧ Юрій; МАКСИМИК Олег; БУГАЙЧУК Євген (ПШИБИЛА Роман, 83); КОЛОДІЙ Роман; СІДЕЛЬНИК Петро; ВЕЛИКИЙ Володимир (ГАЙДУЧОК Михайло, 90); ВОЙТОВИЧ Павло; ДРОБОТІЙ Павло (СІДЕЛЬНИК Дмитро, 76); ЛАШИН Олег; ЖЕМЕЛА Назар (НАБІЗАДА Омар Моххамад, 55)

Запасні: ЗБИШКО Тарас; ПШИБИЛА Степан

Попередження: ХАРКЕВИЧ Юрій, 52; БУГАЙЧУК Євген, 71

Вилучення: ХАРКЕВИЧ Юрій, 70 (2ЖК)

СКК "Демня" 2 - 1 СФК "Муроване"

24 травня - середа. Стадіон: імені Віталія Кузіва. 700 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Віталій Семенів

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 24; 1:1 - БАБІЙ Мар`ян, 37; 2:1 - ПОКЛАДОК Юрій, 71

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав; САМОЛЮК Ростислав; ЯРЕМЧУК Олександр; ПИСЬКО Ярослав; ДОРОШЕНКО Валерій; БАРАБАШ Віктор; ПОКЛАДОК Юрій; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ (ДЕМКІВ Тарас, 46) (КОТОВЕНКО Павло, 90); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег

Запасні: ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій; КІТ-КОПИЛЯК Михайло; ВОЙТОВИЧ Юрій; ВЕРГУН Роман; КРАВЕЦЬ ТАРАС; КИРИК Сергій

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ШПУР Олег; ФЕДЖОРА Андрій; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; МАТВІЇВ Григорій (ГУБЧЕНКО Іван, 83); ХИЖИЙ Сергій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ЦИЦИК Володимир; БАБІЙ Мар`ян; КОЛЯСА Андрій (ГОЛУБ Юрій, 74); БІДАК Юрій

Запасні: ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ГОЛУБ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван; ПРИХОДЬКО Ігор; ДОВГАНИЧ Михайло; МОСІЙЧУК Микола

Попередження: ФЕДЖОРА Андрій, 44; БАБІЙ Мар`ян, 81

Сьомий тур

СФК "Муроване" 0 - 2 ФК "Самбір"

28 травня - неділя. Стадіон: "Шкільний" Муроване. 800 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ростислав Якимик

Резервний арбітр: Михайло Пецух

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 0:1 - ТЕПЛИЙ Олег, 14; 0:2 - ГАБ`ЯН Андрій, 26

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; МАТВІЇВ Григорій (ГУБЧЕНКО Іван, 34); ФЕДЖОРА Андрій; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ГОЛУБ Юрій (ДОВГАНИЧ Михайло, 83); ХИЖИЙ Сергій; ЦИЦИК Володимир (ПРИХОДЬКО Ігор, 89); БАБІЙ Мар`ян; МАЛЕЦЬКИЙ Микола (ГОЛУБ Михайло, 90); БІДАК Юрій (КОЛЯСА Андрій, 69); ШПУР Олег

Запасні: МОСІЙЧУК Микола; САХАРЕВИЧ Іван; БЛИЗНАК Юрій

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; ТЕПЛИЙ Олег; ТЕПЛИЙ Віталій; ЛЕСЬКІВ Ігор; СТОПЕЦЬ Володимир; ХИМОВИЧ Степан; ГАБ`ЯН Андрій (БАБІЙ Петро, 74); СІЛЕЦЬКИЙ Євген (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 85)

Запасні: ЮРКІВ Михайло; ПІЩАЛЬНИК Юрій

Попередження: ШПУР Олег, 26; ФЕДЖОРА Андрій, 79; ТЕПЛИЙ Олег, 90+10

"Юність" Гійче 0 - 3 СКК "Демня"

28 травня - неділя. Стадіон: Гійче. 800 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Ковальчук

Резервний арбітр: Мирон Гапчин

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - СЛУКА Богдан - з пенальті, 23; 0:2 - ЯРЕМЧУК Олександр, 49; 0:3 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 83

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; МАКСИМИК Олег (ІВАНИНА Сергій, 52); КОЛОДІЙ Роман; СІДЕЛЬНИК Петро (ПШИБИЛА Роман, 88); ЖЕМЕЛА Назар (ГАЙДУЧОК Михайло, 65); СІДЕЛЬНИК Дмитро; ВЕЛИКИЙ Володимир; ВОЙТОВИЧ Павло; ДРОБОТІЙ Павло; ЛАШИН Олег; НАБІЗАДА Омар Моххамад

Запасні: ЗБИШКО Тарас; ПШИБИЛА Степан

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ГУСАК Мирослав; СЛУКА Богдан; САМОЛЮК Ростислав; ЯРЕМЧУК Олександр (ВОЙТОВИЧ Юрій, 79); ПИСЬКО Ярослав (ПАНЧЕНКО Назар, 70); ДОРОШЕНКО Валерій; ПОКЛАДОК Юрій; БАРАБАШ Віктор (КОТОВЕНКО Павло, 85); ДЕМКІВ Тарас (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 65); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег (ВЕРГУН Роман, 89)

Запасні: КРАВЕЦЬ ТАРАС; КИРИК Сергій

Попередження: САМОЛЮК Ростислав, 86

"Погонь" Львів 2 - 0 "Кар`єр" Торчиновичі

31 травня - середа. Стадіон: Трудові резерви. 150 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Іван Томків

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - БУГРИН Тарас, 77; 2:0 - БИЦКО Владислав, 90

"Погонь" Львів: КЛЕБАН Любомир; МАЦЬКІВ Ростислав (КОРНЄВ Любомир, 90); ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан; КИСІЛЬ Олег; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; КОВТОК Руслан (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 81); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (БУГРИН Тарас, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (КУДРИК Віталій, 65); ЧУНИС Олег (БИЦКО Владислав, 46); ДУДОК Йосип (БОЙКО Роман, 46)

Запасні: ДІДУХ Володимир; РЕПЕТА Юрій; ГНАТІВ Андріян

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (ЛЕЩИШИН Олесь, 79); КАРАПІНКА ІВАН; МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: ЯКИМ Роман; ВЛАДИЧАК Андрій; ВАСИЛІВ Василь; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 4 - 0 ФСК "Яворів"

28 травня - неділя. Стадіон: Підмонастир. 200 глядачів

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Юрій Олійник

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - ІВАНЕЦЬ Михайло, 11; 2:0 - ПУШКАР Василь, 31; 3:0 - ЖЕЛІСКО Андрій (автогол), 41; 4:0 - ДИГАС Андрій, 75

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман (ЖЕЗЛО Андрій, 63); ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ЧУРКО Олег; ТЕМІРОВ Артур; ПУШКАР Василь (ШМОТОЛОХА Андрій, 63); МАЦЬКО Назар; ІВАНЕЦЬ Михайло (ПАТУЛЯК Віталій, 68); ДИГАС Андрій; БУРБАН Андрій (БІЛОВУС Віталій, 46)

Запасні: КАЛУЦЬКИЙ Олег; ПАВЛЮХ ІВАН

ФСК "Яворів": КОГУТ Володимир; БЕРЛАДИН Роман (ШИПКА Петро, 88); САПРИКА Роман; КЛЮС Юліан; ГЕРЕЛЕЙ Тарас; ШЕВЧИК Павло; ОДИНЕЦЬ Ростислав; ЛЕЩИШИН Микола (ВАСИЛЬКЕВИЧ Ярослав, 58); ЖЕЛІСКО Андрій; БУТРАК Тарас; ОСТАПЕЦЬ Артем

Запасний: ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав

"Гірник" Новояворівськ 0 - 2 "Рочин" Соснівка

31 травня - середа. Стадіон: "Міський" Новояворівськ. 300 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Руслан Хомин, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 0:1 - КУТНИЙ Юрій, 20; 0:2 - ЦЮПКА Назар, 78

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас (БАЛАБУХ Тарас, 75); ГОРУНА Андрій; ГРИЦАН Мар`ян; ХУДОБА Руслан; ДАЦКО Іван; ШУЛІГА Орест (КЛИМАК Павло, 75); КАРКОВСЬКИЙ Богдан (ЧЕПІЛЬ Богдан, 80); КРИВ`ЯК Василь (ГРЯДОВИЙ Володимир, 80); КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег (ЛОЗИНСЬКИЙ Олег, 87)

Запасний: СЕРЕДА ІГОР

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло; ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман (ПРОЦИШИН Арсен, 83); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій (КОНЧУК Павло, 89); ЯСТРУБ Юрій (УКРАЇНЕЦЬ Вадим, 56); КУТНИЙ Юрій (МАРЦИНЮК Олег, 60); ЦЮПКА Назар (СЕМИРЯК Іван, 81); ДЕВА Андрій (КОХМАН Андрій, 71)

Запасні: БОЖИК Олег; ГРИЦАЛЬ Михайло; МАЦЮРА Іван

Предупреждения: ГОРУНА Андрій, 21; ХУДОБА Руслан, 21; ДОМАЛЬЧУК Олег, 61

"Юність" В. Білка 1 - 0 "Енергетик" Добротвір

28 травня - неділя. Стадіон: В. Білка. 500 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Сергій Пашковський

Резервний арбітр: Софія Причина

Спостерігач ФФЛ: Віктор Дуло

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян; ЧОРНИЙ Олег; МОЛОКОВ Іван; ПАРУБІЙ Михайло; КОСТИК Богдан (САКОВЕЦЬ Борис, 90); АБРАМЧУК Тарас (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 62); ШАНДРА Олег (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 83); ЦЕНЬ Роман; МУЗИКА Юрій (САВИЦЬКИЙ Назар, 83); ЖОЛКВА Орест (ПАВЛИШИН Іван, 64)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; МАКОВЕЦЬКИЙ Іван

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; КРУПА Володимир; ІЛЬЧИШИН Віталій (ДАЦИШИН Орест, 76); ІВАХ Андрій; ДЕМЧУК Михайло (ЧУРА Іван, 58); ГОЛОВАТЮК Юрій; БЕРДЕЙ Юрій; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро; ЛЕГЕДЗА Олег; КРАСИЛОВИЧ Юрій; МАЛЕВІЧ Гліб

Запасні: ДЕЩИЦЯ Олег; ЗУБ Олег

Попередження: КРАСИЛОВИЧ Юрій, 26; ДЕМЧУК Михайло, 45+2; МОЛОКОВ Іван, 61; ЧУРА Іван, 66; КРУПА Володимир, 73; ЦЕНЬ Роман, 87

Вилучення: САВИЦЬКИЙ Назар, 89

"Галичина" В. Дорошів 0 - 3 ФК "Миколаїв"

28 травня - неділя. Стадіон: "Галичина" В. Дорошів.

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло - з пенальті, 16; 0:2 - ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 18; 0:3 - БАЛУХ Ігор, 32; 0:4 - ТАНЕЧНИК Рома, 36; 0:5 - СИНИШИН Ігор, 82

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман (ТИМЧИШИН Андрій, 71); ГНАТЮК Валентин; САЧКО Роман; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; ПОНИК Руслан (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 23); ПАРАЩИН Назар (ГНАТКО Тарас, 54); КРАВЧУК Любомир; КУРАШ Олег; ЄПІФАНОВ Олександр (ШЛЯХЕТКА Олег, 50); ДІДИЧ Ігор-Євген (ЖУК Дмитро, 24)

Запасні: НЕДІЛЬКО Володимир

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав (БУРМАС Мар`ян, 46); ШУГА Іван (ЗАВАЛЯК Володимир, 46); ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; КОВАЛЬ Григорій (БОЙКО Роман, 46); ХМИЗОВ Богдан; ФЕДИНА Іван (ІЛЮК Остап, 70); СЕНЬ Юрій; БОЙКО Назарій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло (МІЛІЩУК Назар, 49); БАЛУХ Ігор (СТЕФАНИШИН Олег, 65)

Попередження: ПЕТРАНЬ Роман, 15; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло, 48

Восьмий тур

ФК "Самбір" 2 - 0 "Енергетик" Добротвір

04 червня - неділя. Стадіон: ім. Л.Броварського. 700 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Остап Петріца, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 1:0 - СІЛЕЦЬКИЙ Євген, 3; 2:0 - ТЕПЛИЙ Віталій - з пенальті, 60

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; ТЕПЛИЙ Віталій; ГАБ`ЯН Андрій; СІЛЕЦЬКИЙ Євген (КУЗЬМ`ЯК Роман, 90); ЛЕСЬКІВ Ігор (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 24); ХИМОВИЧ Степан (ПІЩАЛЬНИК Юрій, 85); СТОПЕЦЬ Володимир; ТЕПЛИЙ Олег (БАБІЙ Петро, 54)

Запасний: ЮРКІВ Михайло

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; КРАСИЛОВИЧ Юрій; МАЛЕВІЧ Гліб; ГОЛОВАТЮК Юрій (ЗУБ Олег, 82); ДЕМЧУК Михайло (ЧУРА Іван, 69); ОНИШКЕВИЧ Степан; ІЛЬЧИШИН Віталій (ДАЦИШИН Орест, 80); ІВАХ Андрій; БЕРДЕЙ Юрій; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро (САВЧУК Олександр, 77)

Запасний: ДЕЩИЦЯ Олег

Попередження: ІВАХ Андрій, 38; ТЕПЛИЙ Ігор, 59; ДЕМЧУК Михайло, 59; ЛИТВИН Роман, 59; СТОПЕЦЬ Володимир, 62; ЗНЕТИНЯК Михайло, 70

Вилучення: ГАБ`ЯН Андрій, 64; МАЛЕВІЧ Гліб, 64

ФК "Миколаїв" 1 - 2 "Юність" В. Білка

04 червня - неділя. Стадіон: "Міський". 900 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Сергій Пашковський

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - КОСТИК Богдан, 21; 1:1 - ВЕРБНИЙ Володимир - з пенальті, 28; 1:2 - ЦЕНЬ Роман, 51

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; ШУГА Іван; ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; КОВАЛЬ Григорій; ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар (ЗАВАЛЯК Володимир, 60); СЕНЬ Юрій (СИНИШИН Ігор, 61); БОЙКО Назарій; БАЛУХ Ігор; ХМИЗОВ Богдан

Запасні: СТЕФАНИШИН Олег; БОЙКО Роман; БУРМАС Мар`ян; ФЕДИНА Іван; САГАЙДАК Андрій

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян; МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег (МАРТИНЯК Любомир, 49); ПАРУБІЙ Михайло (ФЛЯК Юрій, 49); КОСТИК Богдан; АБРАМЧУК Тарас (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 64); ШАНДРА Олег; ЦЕНЬ Роман (АДАМ Богдан, 90); МУЗИКА Юрій; ЖОЛКВА Орест (КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар, 81)

Запасні: САКОВЕЦЬ Борис; ПАВЛИШИН Іван; ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав

Попередження: ШКРАБА Маркіян, 39; ЖОЛКВА Орест, 72; МУЗИКА Юрій, 85

"Рочин" Соснівка 0 - 0 "Галичина" В. Дорошів

7 червня - середа. Стадіон: "Шкільний" Соснівка

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Василь Файда

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

"Рочин" Соснівка: ГРИЦАЛЬ Михайло; ДОМАЛЬЧУК Олег; ПОРТЯНКО Олександр; ІВАНИШИН Павло (МАРЦИНЮК Олег, 81); ПРОЦИШИН Арсен (УКРАЇНЕЦЬ Вадим, 58); НАЙДИШАК Олексій (БОГДАНОВ Микола, 46); ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 56); КУТНИЙ Юрій; ЦЮПКА Назар (БОЛКІТ Максим, 68); КОХМАН Андрій; ДЕВА Андрій

Запасні: БОЖИК Олег; МАЦЮРА Іван; КОВАЛЕНКО Анатолій; ВАСЮТА Роман

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; САЧКО Роман; ЖУК Дмитро; ПОНИК Руслан (П'єц Маркіян, 81); ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; КУРАШ Олег (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 80); ДІДИЧ Ігор-Євген (НАЛЕЖАТИЙ Маркіян, 90); КРАВЧУК Любомир (ПАРАЩИН Назар, 75); ЄПІФАНОВ Олександр (МАКАРА Олег, 46)

Запасні: ПУКАЛО Мар`ян; КУДЬ Олег

Попередження: ДІДИЧ Ігор-Євген, 41; КОХМАН Андрій, 64; БОЛКІТ Максим, 64; ВОРОНОВСЬКИЙ Микола, 90+3; ПОРТЯНКО Олександр, 90+4

ФСК "Яворів" 0 - 2 "Гірник" Новояворівськ

04 червня - неділя. Стадіон: ім. Є.Смука. 400 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - СТЕНЬ Олег, 15; 0:2 - СТЕНЬ Олег, 65

ФСК "Яворів": ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав (ТАРАТУЛА Ігор, 20); КОГУТ Володимир; ДИБКО Юрій (ОДИНЕЦЬ Ростислав, 70); БУБІСЬ Юрій; ШЕВЧИК Павло; САПРИКА Роман; ОСТАПЕЦЬ Артем (ШИПКА Петро, 70); БЕРЛАДИН Роман; БУТРАК Тарас (ГЕРЕЛЕЙ Тарас, 58); ЛЕЩИШИН Микола; КЛЮС Юліан

Запасні: ВАСИЛЬКЕВИЧ Ярослав; ЖЕЛІСКО Андрій

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій (СЕРЕДА ІГОР, 90); РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь (ЧЕПІЛЬ Богдан, 68); ГРИЦАН Мар`ян; КАРКОВСЬКИЙ Богдан (ГРЯДОВИЙ Володимир, 78); ХУДОБА Руслан (АНДРУШКО Іван, 88); МАЦЕЛЮХ Олег (ШУЛІГА Орест, 54); КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег

Запасний: ДОБУШ Тарас

Попередження: КОГУТ Володимир, 17; КАРКОВСЬКИЙ Богдан, 17; ГРИЦАН Мар`ян, 64; КОЦОВСЬКИЙ Олег, 82

"Кар`єр" Торчиновичі 1 - 0 "Фенікс- Стефано" Підмонастир

04 червня - неділя. Стадіон: "Кар`єр" Торчиновичі. 350 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

Резервний арбітр: Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Гол: 1:0 - ШАФРАНСЬКИЙ Сергій, 45

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; ІЛЬКІВ Ігор; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ШПИРКА Роман; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (ВЛАДИЧАК Андрій, 87); КАРАПІНКА ІВАН; МАЛЕЦЬКИЙ Назар

Запасні: ВАСИЛІВ Василь; ЯКИМ Роман; ЛЕЩИШИН Олесь; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ШМОТОЛОХА Андрій (ПАВЛЮХ ІВАН, 53); ТЕМІРОВ Артур (ЄВЧУК Юрій, 71); ПУШКАР Василь (ПУЗЯК Денис, 62); МАЦЬКО Назар; ІВАНЕЦЬ Михайло (БІЛОВУС Віталій, 46); ДИГАС Андрій; БУРБАН Андрій (ЧУРКО Олег, 65)

Запасний: ЖЕЗЛО Андрій

Попередження: ЧАЧУНЬ Роман, 51; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій, 71; ДИГАС Андрій, 85

СКК "Демня" 3 - 1 "Погонь" Львів

04 червня - неділя. Стадіон: ім. В.Кузіва. 600 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Руслан Хомин, Юрій Голубець

Резервний арбітр: Ігор Кахнич

Спостерігач ФФЛ: Віктор Дуло

Голи: 1:0 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 45; 2:0 - ЯРЕМЧУК Олександр, 64; 3:0 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 69; 3:1 - ДУДОК Йосип, 76

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ГУСАК Мирослав; СЛУКА Богдан (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 72); САМОЛЮК Ростислав; ЯРЕМЧУК Олександр; ПАНЧЕНКО Назар (КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 61); ДОРОШЕНКО Валерій; ПИСЬКО Ярослав (ВОЙТОВИЧ Юрій, 90); БАРАБАШ Віктор (ДЕМКІВ Тарас, 72); ПОКЛАДОК Юрій; ШЕПТИЦЬКИЙ Олег (КОТОВЕНКО Павло, 90)

Запасні: КРАВЕЦЬ ТАРАС; КИРИК Сергій; КІТ-КОПИЛЯК Михайло

"Погонь" Львів: КЛЕБАН Любомир; КИСІЛЬ Олег; ЯЦЕНКО Олег; ГРИЦИК Руслан; МАЦЬКІВ Ростислав (КОРНЄВ Любомир, 72); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; КОВТОК Руслан (РЕПЕТА Юрій, 46); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (БОЙКО Роман, 72); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (ДУДОК Йосип, 72); БУГРИН Тарас (ЧУНИС Олег, 54); БИЦКО Владислав (ГНАТІВ Андріян, 61)

Запасні: ДІДУХ Володимир; КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій

Попередження: ГУСАК Мирослав, 40; ГРИЦИК Руслан, 50

СФК "Муроване" 0 - 3 "Юність" Гійче

04 червня - неділя. Стадіон: "Шкільний" Муроване. 300 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Володимир Болізюк, Назар Цмоканич

Резервний арбітр: Максим Скрипка

Спостерігач ФФЛ: Роман Зань

Голи: 0:1 - ЛАШИН Олег, 59; 0:2 - СІДЕЛЬНИК Петро, 83; 0:3 - ЛАШИН Олег, 90+6

СФК "Кордія-Муроване": САХАРЕВИЧ Іван; ГУБЧЕНКО Іван; ФЕДЖОРА Андрій; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ГОЛУБ Юрій; ХИЖИЙ Сергій; ЦИЦИК Володимир; БАБІЙ Мар`ян; БІДАК Юрій; ШПУР Олег; МАЛЕЦЬКИЙ Микола

Запасні: ДУМИЧ Павло; ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав; ДОВГАНИЧ Михайло; ПРИХОДЬКО Ігор; МОСІЙЧУК Микола

"Юність" Гійче: ЯЦКІВ Юрій; КОЛОДІЙ Роман; ХАРКЕВИЧ Юрій; НАБІЗАДА Омар Моххамад; ВЕЛИКИЙ Володимир; МАКСИМИК Олег (ІВАНИНА Сергій, 88); ЛАШИН Олег; СІДЕЛЬНИК Петро (ПШИБИЛА Роман, 90); ДРОБОТІЙ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 81); БУГАЙЧУК Євген (ГАЙДУЧОК Михайло, 90); ВОЙТОВИЧ Павло

Запасні: МОЙСИН Андрій; ЗБИШКО Тарас

Попередження: БУГАЙЧУК Євген, 41; ФЕДЖОРА Андрій, 90+4

Девятий тур

"Юність" Гійче 3 - 0 ФК "Самбір"

11 червня - неділя. Стадіон: Шкільний. 450 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 1:0 - НАБІЗАДА Омар Моххамад, 50; 2:0 - ДРОБОТІЙ Павло - з пенальті, 66; 3:0 - СМОЛА Іван (автогол), 72

"Юність" Гійче: ЯЦКІВ Юрій (МОЙСИН Андрій, 85); КОЛОДІЙ Роман; ДРОБОТІЙ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 80); МАКСИМИК Олег; ХАРКЕВИЧ Юрій; ВЕЛИКИЙ Володимир (ІВАНИНА Сергій, 78); НАБІЗАДА Омар Моххамад (ЗБИШКО Тарас, 90); ЛАШИН Олег (ГАЙДУЧОК Михайло, 83); БУГАЙЧУК Євген (СІДЕЛЬНИК Дмитро, 69); ВОЙТОВИЧ Павло; СІДЕЛЬНИК Петро (ПШИБИЛА Роман, 85)

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій (ЮРКІВ Михайло, 88); КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; ТЕПЛИЙ Віталій; СІЛЕЦЬКИЙ Євген; ХИМОВИЧ Степан (КУЗЬМ`ЯК Роман, 84); СТОПЕЦЬ Володимир; ТЕПЛИЙ Олег (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 52); БАБІЙ Петро (ПІЩАЛЬНИК Юрій, 78); СМОЛА Іван

Попередження: ТЕПЛИЙ Ігор, 58

"Погонь" Львів 3 - 2 СФК "Муроване"

11 червня - неділя. Стадіон: Трудові резерви.

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистенти арбітра: Іван Родін, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

Голи: 0:1 - ХИЖИЙ Сергій, 3; 1:1 - БИЦКО Владислав, 5; 2:1 - БУГРИН Тарас, 43; 3:1 - МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 68; 3:2 - ЦИЦИК Володимир, 72

"Погонь" Львів: КЛЕБАН Любомир; МАЦЮПА Михайло; ГІРНИЙ Святослав (КОРНЄВ Любомир, 70); ЯЦЕНКО Олег; КИСІЛЬ Олег; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; БИЦКО Владислав (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 90); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (БОЙКО Роман, 72); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег; БУГРИН Тарас (ЧУНИС Олег, 65); ДУДОК Йосип (КОВТОК Руслан, 46)

Запасні: ГНАТІВ Андріян; ДІДУХ Володимир

СФК "Кордія-Муроване": САХАРЕВИЧ Іван; ГУБЧЕНКО Іван (МАТВІЇВ Григорій, 20); ФЕДЖОРА Андрій; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь; ГОЛУБ Юрій (БІДАК Юрій, 54) (ПРИХОДЬКО Ігор, 83); КОЛЯСА Андрій; ХИЖИЙ Сергій; ЦИЦИК Володимир; БАБІЙ Мар`ян; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ШПУР Олег

Запасні: ДУМИЧ Павло; ГОЛУБ Михайло; ДОВГАНИЧ Михайло; МОСІЙЧУК Микола

Попередження: МАЛЕЦЬКИЙ Микола, 65; ПОПЛАВСЬКИЙ Василь, 69; КОЛЯСА Андрій, 71; ЧУНИС Олег, 90+1; ЯЦЕНКО Олег, 90+2

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 1 - 1 СКК "Демня"

11 червня - неділя. Стадіон: Підмонастир. 500 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Олійник

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 0:1 - БАРАБАШ Віктор, 27; 1:1 - ПУШКАР Василь, 45

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ПАВЛЮХ ІВАН (ЧУРКО Олег, 62); ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ПУШКАР Василь; ТЕМІРОВ Артур (БУРБАН Андрій, 75); БІЛОВУС Віталій; КАЛУЦЬКИЙ Олег; МАЦЬКО Назар (ПАТУЛЯК Віталій, 46); ІВАНЕЦЬ Михайло (ДИГАС Андрій, 46)

Запасні: ХЛЮБКО Олександр; БАРАБАХ Юрій; ЖЕЗЛО Андрій

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав; САМОЛЮК Ростислав; ЯРЕМЧУК Олександр; ДОРОШЕНКО Валерій; ПИСЬКО Ярослав; ШЕПТИЦЬКИЙ Олег; БАРАБАШ Віктор; КІТ-КОПИЛЯК Михайло (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 81); КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасні: ДЕМКІВ Тарас; ВОЙТОВИЧ Юрій; КИРИК Сергій; КОТОВЕНКО Павло; ПАНЧЕНКО Назар

Попередження: ЯРЕМЧУК Олександр, 79; ПАТУЛЯК Віталій, 90; ГУСАК Мирослав, 90+3

"Гірник" Новояворівськ 2 - 0 "Кар`єр" Торчиновичі

11 червня - неділя. Стадіон: Міський. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 1:0 - КРИВ`ЯК Василь, 45; 2:0 - КРИВ`ЯК Василь, 66

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; АНДРУШКО Іван; КАРКОВСЬКИЙ Богдан; ШУЛІГА Орест (ГРИЦАН Мар`ян, 80); ДАЦКО Іван (ХУДОБА Руслан, 46); КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег (ЧЕПІЛЬ Богдан, 78); СТЕНЬ Олег (МАЦЕЛЮХ Олег, 46)

Запасні: ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; СЕРЕДА ІГОР; КЛИМАК Павло

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; ІЛЬКІВ Ігор; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; САЛО Віталій; ПАВЛІВ Олег (ІВА, 80); КАРАПІНКА ІВАН; МАЛЕЦЬКИЙ Назар; ВЛАДИЧАК Андрій

Запасні: ШПИРКА Роман; ВАСИЛІВ Василь; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; БАБИЧ Олег

Попередження: ШУЛІГА Орест, 55; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій, 70; КОЦОВСЬКИЙ Олег, 78

"Галичина" В. Дорошів 1 - 0 ФСК "Яворів"

11 червня - неділя. Стадіон: "Галичина" В.Дорошів. 300 глядачів

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Назар Цмоканич

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Гол: 1:0 - ГНАТЮК Валентин, 51

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; САЧКО Роман; ГНАТЮК Валентин; ЖУК Дмитро; ПЕТРАНЬ Роман; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій (П'єц Маркіян, 83); КУРАШ Олег (ПАРАЩИН Назар, 68); ДІДИЧ Ігор-Євген (ВИШИВАНИЙ Роман, 46); ПОНИК Руслан; КРАВЧУК Любомир (ІВАНІСКО Сергій, 84); ЄПІФАНОВ Олександр (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 52)

Запасні: НЕДІЛЬКО Володимир

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; БОРОШОК Денис; ДИБКО Юрій; ОСТАПЕЦЬ Артем; ЖЕЛІСКО Андрій; САПРИКА Роман; ЛЕЩИШИН Микола; БУТРАК Тарас (БУБІСЬ Юрій, 86); ШЕВЧИК Павло; ТАРАТУЛА Ігор; БЕРЛАДИН Роман

Запасні: ПЕЛИП Володимир; ШИПКА Петро

Попередження: ОСТАПЕЦЬ Артем, 25; КРАВЧУК Любомир, 49; БУТРАК Тарас, 68; ЛЕЩИШИН Микола, 83; САЧКО Роман, 85

"Юність" В. Білка 0 - 1 "Рочин" Соснівка

14 червня - середа. Стадіон: Н. Білка

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Богдан Грисьо

Спостерігач ФФЛ: Андрій Шандор

Гол: 0:1 - БОЛКІТ Максим, 55

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян (АДАМ Богдан, 76); МАРТИНЯК Любомир; ЧОРНИЙ Олег; ПАРУБІЙ Михайло (ПАВЛИШИН Іван, 67); КОСТИК Богдан; АБРАМЧУК Тарас (ФЛЯК Юрій, 61); ШАНДРА Олег; ЦЕНЬ Роман; МУЗИКА Юрій (САКОВЕЦЬ Борис, 79); ЖОЛКВА Орест (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 46)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло (ПІДКІПНЯК Володимир, 90); ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій (МАЦЮРА Іван, 90); ЯСТРУБ Юрій (ДЕВА Андрій, 56); БОЛКІТ Максим; ЦЮПКА Назар (КУТНИЙ Юрій, 60) (СЕМИРЯК Іван, 81); КОХМАН Андрій (МАРЦИНЮК Олег, 76)

Запасні: ГРИЦАЛЬ Михайло

Попередження: НАЙДИШАК Олексій, 48; МАРТИНЯК Любомир, 72; ДОМАЛЬЧУК Олег, 90+2

"Енергетик" Добротвір 2 - 3 ФК "Миколаїв"

7 червня - середа. Стадіон: "Енергетик" Добротвір.

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Ковальчук

Резервний арбітр: Софія Причина

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 1:0 - БЕРДЕЙ Юрій, 51; 1:1 - КОВАЛЬ Григорій, 53; 1:2 - МІЛІЩУК Назар, 69; 1:3 - ВЕРБНИЙ Володимир - з пенальті, 71; 2:3 - ШУГА Іван (автогол), 84

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; ЛИТВИН Роман; ГОЛОВАТЮК Юрій; КРАСИЛОВИЧ Юрій; ОНИШКЕВИЧ Степан; ЛЕГЕДЗА Олег; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро (ДАЦИШИН Орест, 25); ДЕМЧУК Михайло (ЗУБ Олег, 67); БЕРДЕЙ Юрій; КОЛЕСНИК Михайло (ЧУРА Іван, 46); ІЛЬЧИШИН Віталій

Запасні: САВЧУК Олександр; ДЕЩИЦЯ Олег; КРУПА Володимир

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав (БУРМАС Мар`ян, 83); ШУГА Іван; ТАНЕЧНИК Рома; КОВАЛЬ Григорій; ВЕРБНИЙ Володимир; ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар; СЕНЬ Юрій (СИНИШИН Ігор, 77); БОЙКО Назарій (СТЕФАНИШИН Олег, 78); ХМИЗОВ Богдан; БАЛУХ Ігор (ФЕДИНА Іван, 46)

Запасні: БОЙКО Роман; ЗАВАЛЯК Володимир

Попередження: ШУГА Іван, 45; ДЕМЧУК Михайло, 64; ІЛЬЧИШИН Віталій, 65; КРАСИЛОВИЧ Юрій, 71; БЕРДЕЙ Юрій, 90+3

Десятий тур

ФК "Самбір" 0 - 1 ФК "Миколаїв"

18 червня - неділя. Стадіон: ім. Л. Броварського. 900 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Чулик

Резервний арбітр: Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Гол: 0:1 - ВЕРБНИЙ Володимир - з пенальті, 83

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; СМОЛА Іван; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Віталій; СТОПЕЦЬ Володимир; ЛЕСЬКІВ Ігор; СІЛЕЦЬКИЙ Євген; ХИМОВИЧ Степан (ТЕПЛИЙ Олег, 86); БАБІЙ Петро

Запасні: МЕЛЬНИЧИК Володимир; КУЗЬМ`ЯК Роман; ЮРКІВ Михайло; ПІЩАЛЬНИК Юрій

ФК "Миколаїв": БУРМАС Мар`ян; КОВАЛЬ Григорій; СЕНЬ Юрій (БОЙКО Роман, 87); БОЙКО Назарій (ВЕРБНИЙ Володимир, 35); ШУГА Іван; ТАНЕЧНИК Рома; ІЛЮК Остап; МІЛІЩУК Назар; ЗАВАЛЯК Володимир (СИНИШИН Ігор, 61); ХМИЗОВ Богдан (ФЕДИНА Іван, 59); БАЛУХ Ігор

Запасні: САГАЙДАК Андрій; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; СТЕФАНИШИН Олег

Попередження: ХИМОВИЧ Степан, 33; ЗАВАЛЯК Володимир, 38; ТЕПЛИЙ Віталій, 40; СЕНЬ Юрій, 45+1; ФЕДИНА Іван, 65; ТЕПЛИЙ Ігор, 83; ТЕПЛИЙ Олег, 90+1

"Рочин" Соснівка 6 - 0 "Енергетик" Добротвір

21 червня - середа. Стадіон: Шкільний. 350 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Андрій Баран

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 1:0 - КОХМАН Андрій, 6; 2:0 - ЦЮПКА Назар, 20; 3:0 - КОХМАН Андрій, 31; 4:0 - БОЛКІТ Максим, 42; 5:0 - БОЛКІТ Максим, 49; 6:0 - СЕМИРЯК Іван, 90

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій (ГРИЦАЛЬ Михайло, 63); ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло; ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; БОГДАНОВ Микола (МАЦЮРА Іван, 73); НАЙДИШАК Олексій; ЯСТРУБ Юрій (ІЛЬЇН Віталій, 58); ЦЮПКА Назар (МАРЦИНЮК Олег, 46); КОХМАН Андрій (ДЕВА Андрій, 54); БОЛКІТ Максим (СЕМИРЯК Іван, 55)

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег (ДЕЩИЦЯ Олег, 46); ОНИШКЕВИЧ Степан; КРУПА Володимир (ЗУБ Олег, 54); МАЛЕВІЧ Гліб; КОЛЕСНИК Михайло; ГОЛОВАТЮК Юрій; ЛЕГЕДЗА Олег (ЛИТВИН Роман, 83); ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро (САВЧУК Олександр, 73); КРАСИЛОВИЧ Юрій; ІЛЬЧИШИН Віталій (ЧУРА Іван, 60); БЕРДЕЙ Юрій

Попередження: ІЛЬЇН Віталій, 65

ФСК "Яворів" 0 - 2 "Юність" В. Білка

18 червня - неділя. Стадіон: ім. Є. Смука. 200 глядачів

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - ШАНДРА Олег, 16; 0:2 - ДИБКО Юрій (автогол), 86

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; БОРОШОК Денис; ДИБКО Юрій; ОСТАПЕЦЬ Артем; ЖЕЛІСКО Андрій (БУБІСЬ Юрій, 85); ШЕВЧИК Павло; БЕРЛАДИН Роман (БУТРАК Тарас, 54); ЛЕЩИШИН Микола; САПРИКА Роман; КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ Юрій (ТАРАТУЛА Ігор, 24); ШТУРИН Олег (КОГУТ Володимир, 38)

Запасні: ШИПКА Петро

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян; МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег (ПАВЛИШИН Іван, 74); ПАРУБІЙ Михайло (АБРАМЧУК Тарас, 46); КОСТИК Богдан (АДАМ Богдан, 90); КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 46); ШАНДРА Олег; ЦЕНЬ Роман (САВИЦЬКИЙ Назар, 80); МУЗИКА Юрій (САКОВЕЦЬ Борис, 90); ЖОЛКВА Орест (ФЛЯК Юрій, 46)

Попередження: ФЛЯК Юрій, 74; БОРОШОК Денис, 78

"Кар`єр" Торчиновичі 0 - 0 "Галичина" В. Дорошів

18 червня - неділя. Стадіон: "Кар`єр". 500 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Андрій Онишків

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ІЛЬКІВ Ігор; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; ШПИРКА Роман; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ПАВЛІВ Олег (ВЛАДИЧАК Андрій, 16) (ЯКИМ Роман, 68); МАЛЕЦЬКИЙ Назар; САЛО Віталій; КАРАПІНКА ІВАН; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; РУС Микола

Запасні: СИДОРКО Віталій; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ГНАТЮК Валентин; САЧКО Роман; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій (ІВАНІСКО Сергій, 90); ЖУК Дмитро (ПАРАЩИН Назар, 23); КУРАШ Олег; ПОНИК Руслан; ПЕТРАНЬ Роман; ДІДИЧ Ігор-Євген (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 62); КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр

Запасні: НЕДІЛЬКО Володимир

Предупреждения: ПЕТРАНЬ Роман, 23; ПОНИК Руслан, 50; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман, 63; КУРАШ Олег, 63; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій, 65

Вилучення: ПОНИК Руслан, 50 (2ЖК)

СКК "Демня" 2 - 0 "Гірник" Новояворівськ

7 червня - середа. Стадіон: ім. В. Кузіва. 120 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Олександра Вдовіна

Резервний арбітр: Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи: 1:0 - БАРАБАШ Віктор, 15; 2:0 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 87

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ГУСАК Мирослав; СЛУКА Богдан; САМОЛЮК Ростислав; ЯРЕМЧУК Олександр; ПАНЧЕНКО Назар (ДЕМКІВ Тарас, 46); ДОРОШЕНКО Валерій; ПИСЬКО Ярослав; БАРАБАШ Віктор (КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 67); ПОКЛАДОК Юрій (КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 46); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег (КОТОВЕНКО Павло, 90)

Запасні: ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій; КИРИК Сергій; ВОЙТОВИЧ Юрій

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; ХУДОБА Руслан; АНДРУШКО Іван; ДАЦКО Іван (ЖУКЕВИЧ Володимир, 90); КАРКОВСЬКИЙ Богдан; ШУЛІГА Орест (МАЦЕЛЮХ Олег, 65); КРИВ`ЯК Василь (КЛИМАК Павло, 82); КОЦОВСЬКИЙ Олег (ЧЕПІЛЬ Богдан, 73); СТЕНЬ Олег

Запасні: СЕРЕДА ІГОР; ХОМІК Володимир; ГРИЦАН Мар`ян

Попередження: РАДЮК Тарас, 25; КАРКОВСЬКИЙ Богдан, 56; СТЕНЬ Олег, 65

СФК "Муроване" 0 - 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

18 червня - неділя. Стадіон: Шкільний. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Мирон Гапчин

Спостерігач ФФЛ: Юрій Карп'як

Голи: 0:1 - БУРБАН Андрій, 27; 0:2 - ДИГАС Андрій, 47

СФК "Кордія-Муроване": САХАРЕВИЧ Іван (ДУМИЧ Павло, 46); МАТВІЇВ Григорій; БІДАК Юрій (ГОЛУБ Юрій, 70); БАБІЙ Мар`ян; ХИЖИЙ Сергій; КОЛЯСА Андрій (ГУБЧЕНКО Іван, 84); МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ГОЛУБ Михайло; ЦИЦИК Володимир; ФЕДЖОРА Андрій; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав

Запасні: ПРИХОДЬКО Ігор; МОСІЙЧУК Микола; ДОВГАНИЧ Михайло

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЧУРКО Олег; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ЛИТВИН Ігор (ШМОТОЛОХА Андрій, 66); МИХАЛЬЧУК Ростислав; ПАВЛЮХ ІВАН (ПУЗЯК Денис, 75); ТЕМІРОВ Артур; КАЛУЦЬКИЙ Олег; МАЦЬКО Назар (ІВАНЕЦЬ Михайло, 55); ДИГАС Андрій; БУРБАН Андрій (ПАТУЛЯК Віталій, 59)

Запасні: ПУШКАР Василь; БІЛОВУС Віталій; ЖЕЗЛО Андрій

"Юність" Гійче 2 - 0 "Погонь" Львів

18 червня - неділя. Стадіон: "Юність". 500 глядачів

Арбітр: Богдан Горошко

Асистенти арбітра: Іван Томків, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 1:0 - ДРОБОТІЙ Павло, 3; 2:0 - ДРОБОТІЙ Павло, 68

"Юність" Гійче: ЯЦКІВ Юрій; КОЛОДІЙ Роман; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро (ПШИБИЛА Роман, 90); ЛАШИН Олег (ГАЙДУЧОК Михайло, 84); БУГАЙЧУК Євген; ДРОБОТІЙ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 71); ВЕЛИКИЙ Володимир; НАБІЗАДА Омар Моххамад; МАКСИМИК Олег; ХАРКЕВИЧ Юрій

Запасні: ЗБИШКО Тарас; МОЙСИН Андрій; БРУНЕЦЬ Руслан

"Погонь" Львів: КЛЕБАН Любомир; КИСІЛЬ Олег; МАЦЮПА Михайло; ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (БОЙКО Роман, 90); БИЦКО Владислав (ДУДОК Йосип, 51); БУГРИН Тарас (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 60); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман; ЯЦЕНКО Олег; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ГНАТІВ Андріян; ГРИЦИК Руслан

Запасні: КОРНЄВ Любомир; ДІДУХ Володимир

Попередження: НАБІЗАДА Омар Моххамад, 17; ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег, 21; ГНАТІВ Андріян, 27; БУГАЙЧУК Євген, 32; БИЦКО Владислав, 50; ГРИЦИК Руслан, 57; КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 66; МАЦЮПА Михайло, 71; ГАЙДУЧОК Михайло, 87; ДУДОК Йосип, 87

Одинадцятий тур

"Погонь" Львів 0 - 0 ФК "Самбір"

25 червня - неділя. Стадіон: Трудові резерви. 150 глядачів

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Роман Зань

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; КИСІЛЬ Олег; ЯЦЕНКО Олег; ГНАТІВ Андріян; КОРНЄВ Любомир; ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ДІДУХ Володимир (КУДРИК Віталій, 85); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман; БУГРИН Тарас; БИЦКО Владислав (ЧУНИС Олег, 55); БОЙКО Роман (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 72)

Запасні: ДУДОК Йосип; КЛЕБАН Любомир

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; ТЕПЛИЙ Ігор; КОВАЛИК Іван; СМОЛА Іван; ЗНЕТИНЯК Михайло; ТЕПЛИЙ Віталій; СІЛЕЦЬКИЙ Євген (ХИМОВИЧ Степан, 72); СТОПЕЦЬ Володимир (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 90); ТЕПЛИЙ Олег; ЛЕСЬКІВ Ігор; ГАБ`ЯН Андрій (БАБІЙ Петро, 81)

Запасні: ПІЩАЛЬНИК Юрій; ЮРКІВ Михайло

Попередження: БОЙКО Роман, 33; ДІДУХ Володимир, 44; ТЕПЛИЙ Віталій, 45; БИЦКО Владислав, 51; БУГРИН Тарас, 64; СТОПЕЦЬ Володимир, 74; БАБІЙ Петро, 90+4

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 - 1 "Юність" Гійче

2 липня - неділя. Стадіон: Підмонастир. 300 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Назарій Цмоканич

Спостерігач ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - ТЕМІРОВ Артур, 12; 2:0 - ТЕМІРОВ Артур, 13; 3:0 - ПАВЛЮХ ІВАН, 34; 3:1 - СІДЕЛЬНИК Петро, 43

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЖЕЗЛО Андрій; ЧУРКО Олег (БІЛОВУС Віталій, 46); МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ПАВЛЮХ ІВАН (ШМОТОЛОХА Андрій, 73); ТЕМІРОВ Артур; ПУШКАР Василь; КАЛУЦЬКИЙ Олег; ІВАНЕЦЬ Михайло (МАЦЬКО Назар, 58); ДИГАС Андрій; БУРБАН Андрій

Запасні: ЧАЧУНЬ Роман; ХЛЮБКО Олександр; ЛИТВИН Ігор

"Юність" Гійче: ЯЦКІВ Юрій; КОЛОДІЙ Роман; ДРОБОТІЙ Павло; ЛАШИН Олег; ВЕЛИКИЙ Володимир; СІДЕЛЬНИК Дмитро; СІДЕЛЬНИК Петро; МАКСИМИК Олег; БУГАЙЧУК Євген; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ЖЕМЕЛА Назар, 46); ХАРКЕВИЧ Юрій

Запасні: ГАЙДУЧОК Михайло; БРУНЕЦЬ Руслан; ВОЙТОВИЧ Павло; ЗБИШКО Тарас; ІВАНИНА Сергій; ПШИБИЛА Роман

Попередження: ІВАНЕЦЬ Михайло, 27; НАБІЗАДА Омар Моххамад, 29; ДИГАС Андрій, 32; ДРОБОТІЙ Павло, 62; ВЕЛИКИЙ Володимир, 69; БУРБАН Андрій, 75

"Гірник" Новояворівськ 2 - 1 СФК "Муроване"

25 червня - неділя. Стадіон: Міський. 500 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Назар Цмоканич

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 0:1 - ПРИХОДЬКО Ігор, 3; 1:1 - ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан, 10; 2:1 - КАРКОВСЬКИЙ Богдан - з пенальті, 88

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ХУДОБА Руслан; КАРКОВСЬКИЙ Богдан; ШУЛІГА Орест (АНДРУШКО Іван, 72); ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан (МАЦЕЛЮХ Олег, 46); КРИВ`ЯК Василь; КОЦОВСЬКИЙ Олег (ЧЕПІЛЬ Богдан, 88); СТЕНЬ Олег (ГРИЦАН Мар`ян, 78)

Запасні: КЛИМАК Павло; ДАЦКО Іван; СЕРЕДА ІГОР

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ГОЛУБ Юрій (ГУБЧЕНКО Іван, 75); БАБІЙ Мар`ян; ПРИХОДЬКО Ігор; ХИЖИЙ Сергій; МАТВІЇВ Григорій; ФЕДЖОРА Андрій (ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав, 72); КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир; БІДАК Юрій (МАЛЕЦЬКИЙ Микола, 61)

Запасні: ГОЛУБ Михайло; МОСІЙЧУК Микола; САХАРЕВИЧ Іван

Попередження: КРИВ`ЯК Василь, 32; КОЛЯСА Андрій, 41; БІДАК Юрій, 54

"Галичина" В. Дорошів 0 - 4 СКК "Демня"

31 травня - середа. Стадіон: "Галичина" В. Дорошів. 250 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Олександра Вдовіна

Резервний арбітр: Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 0:1 - ПИСЬКО Ярослав, 48; 0:2 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 52; 0:3 - ПОКЛАДОК Юрій, 74; 0:4 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег - з пенальті, 84

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман (ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 79); ГНАТЮК Валентин; САЧКО Роман; ЖУК Дмитро; ПОНИК Руслан; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; КУРАШ Олег (ІВАНІСКО Сергій, 57); ДІДИЧ Ігор-Євген (ПАРАЩИН Назар, 55); КРАВЧУК Любомир; ВИШИВАНИЙ Роман (ЄПІФАНОВ Олександр, 55)

Запасні: НЕДІЛЬКО Володимир

СКК "Демня": КИРИК Сергій (КОТОВЕНКО Павло, 72); СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав (КРАВЕЦЬ ТАРАС, 72); ЯРЕМЧУК Олександр; САМОЛЮК Ростислав (ВОЙТОВИЧ Юрій, 57); ПАНЧЕНКО Назар; ДОРОШЕНКО Валерій (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 46); ПОКЛАДОК Юрій; БАРАБАШ Віктор; ДЕМКІВ Тарас (ПИСЬКО Ярослав, 46); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег

Запасні: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; ВЕРГУН Роман

"Юність" В. Білка 1 - 1 "Кар`єр" Торчиновичі

25 червня - неділя. Стадіон: В. Білка. 500 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Мирон Гапчин

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - МАЛЕЦЬКИЙ Назар, 14; 1:1 - КОСТИК Богдан, 45+1

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ШКРАБА Маркіян; МОЛОКОВ Іван; МАРТИНЯК Любомир (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 46); ПАРУБІЙ Михайло (ПАВЛИШИН Іван, 66); ШАНДРА Олег (САКОВЕЦЬ Борис, 85); КОСТИК Богдан; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар (АБРАМЧУК Тарас, 56); ЦЕНЬ Роман; МУЗИКА Юрій (ЧОРНИЙ Олег, 46); ЖОЛКВА Орест (САВИЦЬКИЙ Назар, 71)

Запасний: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СИДОРКО Віталій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; ШПИРКА Роман; ІЛЬКІВ Ігор; КАРАПІНКА ІВАН; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій (ЯКИМ Роман, 88); САЛО Віталій; РУС Микола; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; МАЛЕЦЬКИЙ Назар (БАБИЧ Олег, 60)

Запасний: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян

Попередження: ПАРУБІЙ Михайло, 36; МАРТИНЯК Любомир, 41

"Енергетик" Добротвір 4 - 0 ФСК "Яворів"

25 червня - неділя. Стадіон: "Енегетик". 400 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик

Асистенти арбітра: Іван Родін, Сергій Пашковський

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Голи: 1:0 - КРАСИЛОВИЧ Юрій, 2; 2:0 - КРАСИЛОВИЧ Юрій, 22; 3:0 - ІВАХ Андрій, 27; 4:0 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 43

Незабитий пенальті: ЛЕГЕДЗА Олег ("Енергетик" Добротвір), 34 (воротар)

"Енергетик" Добротвір: ДЕЩИЦЯ Олег; ОНИШКЕВИЧ Степан; КРУПА Володимир (ЛИТВИН Роман, 57); МАЛЕВІЧ Гліб (ЗУБ Олег, 75); ГОЛОВАТЮК Юрій; ЛЕГЕДЗА Олег; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро (ЧУРА Іван, 69); ІЛЬЧИШИН Віталій; КРАСИЛОВИЧ Юрій; БЕРДЕЙ Юрій; ІВАХ Андрій (КОЛЕСНИК Михайло, 46)

Запасні: ХАВРОНА Олег; ДАЦИШИН Орест

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; БОРОШОК Денис; ДИБКО Юрій; ОСТАПЕЦЬ Артем; ШТУРИН Олег; ШЕВЧИК Павло; САПРИКА Роман (БУБІСЬ Юрій, 44); ЖЕЛІСКО Андрій (ЛЕЩИШИН Микола, 28); ТАРАТУЛА Ігор (МОСТОВИЙ Денис, 28); БУТРАК Тарас (КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ Юрій, 39); БЕРЛАДИН Роман

Попередження: БЕРДЕЙ Юрій, 5; БУТРАК Тарас, 5; БЕРЛАДИН Роман, 30; ЛЕГЕДЗА Олег, 38; САПРИКА Роман, 39

ФК "Миколаїв" 2 - 2 "Рочин" Соснівка

25 червня - неділя. Стадіон: Міський. 500 глядачів

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

Резервний арбітр: Ігор Дорош

Спостерігач ФФЛ: Віктор Дуло

Голи: 1:0 - БАЛУХ Ігор, 26; 1:1 - КОХМАН Андрій, 51; 1:2 - ВЕРБНИЙ Володимир (в свои ворота), 52; 2:2 - КОВАЛЬ Григорій, 90

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; БОЙКО Роман; ТАНЕЧНИК Рома; КОВАЛЬ Григорій; ВЕРБНИЙ Володимир; ІЛЮК Остап; ХМИЗОВ Богдан (ФЕДИНА Іван, 63); БОЙКО Назарій (ЗАВАЛЯК Володимир, 57); МІЛІЩУК Назар; СЕНЬ Юрій (СИНИШИН Ігор, 67); БАЛУХ Ігор

Запасні: ШУГА Іван; БУРМАС Мар`ян; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; СТЕФАНИШИН Олег; САГАЙДАК Андрій

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ІВАНИШИН Павло; ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман (ІЛЬЇН Віталій, 60); БОГДАНОВ Микола; НАЙДИШАК Олексій; ЯСТРУБ Юрій (СЕМИРЯК Іван, 79); БОЛКІТ Максим (МАРЦИНЮК Олег, 90); ЦЮПКА Назар (МАЦЮРА Іван, 87); КОХМАН Андрій (ДЕВА Андрій, 63)

Запасні: ПІДКІПНЯК Володимир; ГРИЦАЛЬ Михайло

Попередження: КОХМАН Андрій, 28; ПОРТЯНКО Олександр, 30; ХМИЗОВ Богдан, 31; КОВАЛЬ Григорій, 38; ІВАНИШИН Павло, 41; ВАСЮТА Роман, 48; ІЛЬЇН Віталій, 71; ЯСТРУБ Юрій, 74

Вилучення: ІВАНИШИН Павло, 81 (2ЖК); ІЛЬЇН Віталій, 87 (2ЖК)

Дванадцятий тур

ФК "Самбір" 0 - 2 "Рочин" Соснівка

02 липня - неділя. Стадіон: ім. Льва Броварського. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Юрій Олійник

Резервний арбітр: Мирон Гапчин

Спостерігач ФФЛ: Юрій Карп`як

Голи: 0:1 - ЯСТРУБ Юрій, 2; 0:2 - БОЛКІТ Максим, 90

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ТЕПЛИЙ Ігор; ЗНЕТИНЯК Михайло; СМОЛА Іван; ТЕПЛИЙ Віталій; СТОПЕЦЬ Володимир (СІЛЕЦЬКИЙ Євген, 46); ЛЕСЬКІВ Ігор; ТЕПЛИЙ Олег (БАБІЙ Петро, 77); ХИМОВИЧ Степан (МЕЛЬНИЧИК Володимир, 83); ГАБ`ЯН Андрій

Запасні: ПІЩАЛЬНИК Юрій; ЮРКІВ Михайло

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій; ДОМАЛЬЧУК Олег; ПІДКІПНЯК Володимир; ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; БОГДАНОВ Микола; МАЦЮРА Іван (ДЕВА Андрій, 77); ЯСТРУБ Юрій; БОЛКІТ Максим; ЦЮПКА Назар (СЕМИРЯК Іван, 90); КОХМАН Андрій (МАРЦИНЮК Олег, 90)

Запасний: ГРИЦАЛЬ Михайло

Попередження: КОХМАН Андрій, 63; КОВАЛИК Іван, 80; ПОРТЯНКО Олександр, 81

ФСК "Яворів" 0 - 4 ФК "Миколаїв"

2 липня - неділя. Стадіон: ім. Є. Смука. 350 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - СИНИШИН Ігор, 28; 0:2 - КОВАЛЬ Григорій, 37; 0:3 - СИНИШИН Ігор, 51; 0:4 - СЕНЬ Юрій, 65

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; БОРОШОК Денис; ДИБКО Юрій; ШТУРИН Олег; ШЕВЧИК Павло (БУБІСЬ Юрій, 86); ТАРАТУЛА Ігор; САПРИКА Роман; ОСТАПЕЦЬ Артем; МОСТОВИЙ Денис (ЖЕЛІСКО Андрій, 37); ЛЕЩИШИН Микола; БЕРЛАДИН Роман (КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ Юрій, 53)

Запасні: ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав; ШИПКА Петро; БУТРАК Тарас

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав (БУРМАС Мар`ян, 46); ШУГА Іван (БОЙКО Роман, 52); ТАНЕЧНИК Рома; ВЕРБНИЙ Володимир; КОВАЛЬ Григорій; МІЛІЩУК Назар; СЕНЬ Юрій; БОЙКО Назарій (СТЕФАНИШИН Олег, 67); ХМИЗОВ Богдан (ЗАВАЛЯК Володимир, 79); ФЕДИНА Іван; СИНИШИН Ігор

Запасні: БАЛУХ Ігор; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло; ІЛЮК Остап; САГАЙДАК Андрій

Попередження ФЕДИНА Іван, 57

"Кар`єр" Торчиновичі 5 - 2 "Енергетик" Добротвір

2 липня - неділя. Стадіон: Торчиновичі. 400 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Онишків

Резервний арбітр: Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Ярослав Лемех

Голи: 0:1 - СИДОРКО Віталій (автогол), 14; 1:1 - СВІНЦІЦЬКИЙ Роман - з пенальті, 26; 2:1 - САЛО Віталій, 35; 3:1 - РУС Микола - з пенальті, 38; 4:1 - КАРАПІНКА ІВАН, 50; 4:2 - КРАСИЛОВИЧ Юрій, 90; 5:2 - КАРАПІНКА ІВАН, 90+1

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; ШПИРКА Роман; ІЛЬКІВ Ігор; СИДОРКО Віталій; САЛО Віталій (ВЛАДИЧАК Андрій, 78); КАРАПІНКА ІВАН; РУС Микола; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій (ЯКИМ Роман, 74); МАЛЕЦЬКИЙ Назар; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій (БАБИЧ Олег, 61)

Запасні: СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; ПАВЛІВ Олег

"Енергетик" Добротвір: ДЕЩИЦЯ Олег (ХАВРОНА Олег, 43); МАЛЕВІЧ Гліб; ГОЛОВАТЮК Юрій; КРУПА Володимир; ОНИШКЕВИЧ Степан; ЛЕГЕДЗА Олег (Кортяк Юліан, 46); КРАСИЛОВИЧ Юрій; ІЛЬЧИШИН Віталій; ЛИТВИН Роман; БЕРДЕЙ Юрій; ЧУРА Іван

Запасні: ЗУБ Олег; КОЛЕСНИК Михайло

Попередження: ОНИШКЕВИЧ Степан, 25; МАЛЕВІЧ Гліб, 47; РУС Микола, 86

СКК "Демня" 3 - 2 "Юність" В. Білка

2 липня - неділя. Стадіон: ім. В. Кузіва. 300 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Голубець

Резервний арбітр: Ірина Чайка

Спостерігач ФФЛ: Орест Пасіка

Голи :1:0 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег - з пенальті, 44; 1:1 - ЖОЛКВА Орест, 45; 2:1 - БАРАБАШ Віктор, 50; 2:2 - КОСТИК Богдан, 83; 3:2 - КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 90+5

СКК "Демня": КРАШЕВСЬКИЙ Андрій; СЛУКА Богдан; ГУСАК Мирослав; САМОЛЮК Ростислав; ПАНЧЕНКО Назар (ВОЙТОВИЧ Юрій, 84); ДОРОШЕНКО Валерій (ПОКЛАДОК Юрій, 64); ПИСЬКО Ярослав; ЯРЕМЧУК Олександр; ДЕМКІВ Тарас (ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 81); БАРАБАШ Віктор (КІТ-КОПИЛЯК Михайло, 61); ШЕПТИЦЬКИЙ Олег (КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 77)

Запасні: ВЕРГУН Роман; КРАВЕЦЬ ТАРАС

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; МОЛОКОВ Іван; ПАРУБІЙ Михайло; КОСТИК Богдан; КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар; ШАНДРА Олег; ЦЕНЬ Роман (САВИЦЬКИЙ Назар, 81); МУЗИКА Юрій (АБРАМЧУК Тарас, 76); ЖОЛКВА Орест (СМОЛИНЕЦЬ Павло, 67) (АДАМ Богдан, 88); МАРТИНЯК Любомир; ПАВЛИШИН Іван

Запасні: ЧОРНИЙ Олег; САКОВЕЦЬ Борис; ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав

Попередження: ПИСЬКО Ярослав, 51; ПОКЛАДОК Юрій, 69

Вилучення: ГУСАК Мирослав, 83

СФК "Муроване" 2 - 3 "Галичина" В. Дорошів

2 липня - неділя. Стадіон: Шкільний. 400 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Ігор Савка

Резервний арбітр: Софія Причина

Спостерігач ФФЛ: Віктор Кравченко

Голи: 0:1 - ГНАТЮК Валентин, 8; 1:1 - КОЛЯСА Андрій, 19; 2:1 - МАЛЕЦЬКИЙ Микола, 70; 2:2 - КРАВЧУК Любомир, 71; 2:3 - ПАРАЩИН Назар, 89

СФК "Кордія-Муроване": САХАРЕВИЧ Іван; ФЕДЖОРА Андрій; МАЛЕЦЬКИЙ Микола; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав; ГУБЧЕНКО Іван (МАТВІЇВ Григорій, 74); КОЛЯСА Андрій; БАБІЙ Мар`ян; ЦИЦИК Володимир; ПРИХОДЬКО Ігор (БІДАК Юрій, 65); ХИЖИЙ Сергій (ГОЛУБ Юрій, 62)

Запасні: ГОЛУБ Михайло; ДОВГАНИЧ Михайло; СЕМОЧКО Дмитро; ДУМИЧ Павло

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; КУРАШ Олег; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; П'єц Маркіян (ПАРАЩИН Назар, 57); ДІДИЧ Ігор-Євген (САЧКО Роман, 72); КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр; ШЛЯХЕТКА Олег; ВІЛЬХОВИЙ Тарас (ВИШИВАНИЙ Роман, 46)

Запасні: ЖУК Дмитро; НЕДІЛЬКО Володимир

Попередження: ЦИЦИК Володимир, 76; ВОРОНОВСЬКИЙ Микола, 87

"Юність" Гійче 4 - 0 "Гірник" Новояворівськ

30 квітня. Стадіон: "Шкільний" Гійче. 500 глядачів

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Богдан Горошко

Резервний арбітр: Денис Мороз

Спостерігач ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - СІДЕЛЬНИК Петро, 27 2:0 - ДРОБОТІЙ Павло, 45 3:0 - НАБІЗАДА Омар Моххамад, 68 4:0 - СІДЕЛЬНИК Дмитро, 86

"Юність" Гійче: МОЙСИН Андрій; КОЛОДІЙ Роман; ХАРКЕВИЧ Юрій; МАКСИМИК Олег (ГАЙДУЧОК Михайло, 84); БУГАЙЧУК Євген; ВЕЛИКИЙ Володимир; ЛАШИН Олег (ЗБИШКО Тарас, 87); ВОЙТОВИЧ Павло (СІДЕЛЬНИК Дмитро, 53); ДРОБОТІЙ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 74); СІДЕЛЬНИК Петро; НАБІЗАДА Омар Моххамад (ПШИБИЛА Роман, 78)

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; БІШКО Василь; ХУДОБА Руслан (ГРИЦАН Мар`ян, 46) (АНДРУШКО Іван, 73); КАРКОВСЬКИЙ Богдан; ШУЛІГА Орест (ЧЕПІЛЬ Богдан, 85); ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан; БЛЮС Олег (МАЦЕЛЮХ Олег, 63); КОЦОВСЬКИЙ Олег; КРИВ`ЯК Василь (СТЕНЬ Олег, 46)

Запасний: СЕРЕДА ІГОР

Попередження: КАРКОВСЬКИЙ Богдан, 36; ВОЙТОВИЧ Павло, 51; БІШКО Василь, 87

"Погонь" Львів 2 - 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир

30 квітня. Стадіон: "Трудові Резерви" Львів. 300 глядачів

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - ДИГАС Андрій, 39 1:1 - БИЦКО Владислав, 49 2:1 - ЯЦЕНКО Олег - з пенальті, 84

"Погонь" Львів: КЛЕБАН Любомир; ГРИЦИК Руслан; ЯЦЕНКО Олег; ГІРНИЙ Святослав; МАЦЮПА Михайло; БИЦКО Владислав (МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 73); КОВТОК Руслан; СУХІЙ АНДРІЙ (ДУДОК Йосип, 46) (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 90); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; БУГРИН Тарас (КУДРИК Віталій, 46); ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Олег (РЕПЕТА Юрій, 71)

Запасні: ДІДУХ Володимир; БОЙКО Роман; ЧУНИС Олег; КОРНЄВ Любомир

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЛИТВИН Ігор; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ШМОТОЛОХА Андрій; МАЦЬКО Назар (ПАВЛЮХ ІВАН, 71); ПУШКАР Василь; БІЛОВУС Віталій; ІВАНЕЦЬ Михайло (БУРБАН Андрій, 74); ДИГАС Андрій (ПАТУЛЯК Віталій, 59); КАЛУЦЬКИЙ Олег (ХЛЮБКО Олександр, 75)

Запасні: ЖЕЗЛО Андрій; ТЕМІРОВ Артур

Попередження: БІЛОВУС Віталій, 54; КУДРИК Віталій, 60; ШМОТОЛОХА Андрій, 61; РЕПЕТА Юрій, 78; МИХАЛЬЧУК Ростислав, 83; КЛЕБАН Любомир, 90; МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман, 90+1; КОВТОК Руслан, 90+3

Вилучення: РЕПЕТА Юрій, 90 (2ЖК)

Тринадцятий тур

"Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 - 2 ФК "Самбір"

9 липня - неділя. Стадіон: Підмонастир. 300 глядачів

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистенти арбітра: Юрій Пилипів, Юрій Олійник

Спостерігач ФФЛ: Олександр Бриндза

Голи: 0:1 - СМОЛА Іван, 18; 1:1 - ПУШКАР Василь - з пенальті, 65; 2:1 - СМОЛА Іван (автогол), 72; 2:2 - ГАБ`ЯН Андрій, 84

Незабитий пенальті: ТЕПЛИЙ Віталій (ФК "Самбір"), 33

"Фенікс-Стефано" Підмонастир: ЧАЧУНЬ Роман; ЧУРКО Олег; МИХАЛЬЧУК Ростислав; ТАРНОВСЬКИЙ Віталій; ПУЗЯК Денис (МАЦЬКО Назар, 46); ПУШКАР Василь; БІЛОВУС Віталій; КАЛУЦЬКИЙ Олег; ІВАНЕЦЬ Михайло; ДИГАС Андрій; БУРБАН Андрій (ШМОТОЛОХА Андрій, 81)

Запасні: ХЛЮБКО Олександр; ЛИТВИН Ігор; ЖЕЗЛО Андрій; ПАВЛЮХ ІВАН

ФК "Самбір": ОНУФРІЙЧУК Юрій; КОВАЛИК Іван; ЗНЕТИНЯК Михайло (БАБІЙ Петро, 46); ПІЩАЛЬНИК Юрій; ТЕПЛИЙ Ігор; ТЕПЛИЙ Віталій (СТОПЕЦЬ Володимир, 82); ТЕПЛИЙ Олег; МЕЛЬНИЧИК Володимир (ХИМОВИЧ Степан, 60); ГАБ`ЯН Андрій; СМОЛА Іван; ЛЕСЬКІВ Ігор

Запасний: ЮРКІВ Михайло

Попередження: КАЛУЦЬКИЙ Олег, 42; ТЕПЛИЙ Олег, 54; КОВАЛИК Іван, 70; БІЛОВУС Віталій, 73; ТЕПЛИЙ Віталій, 82; СТОПЕЦЬ Володимир, 86

"Гірник" Новояворівськ 0 - 1 "Погонь" Львів

28 червня - середа. Стадіон: "Місьий" Новояворівськ. 350 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ростислав Якимик

Спостерігач ФФЛ: Орест Шмигельський

Гол: 0:1 - ЧУНИС Олег, 50

"Гірник" Новояворівськ: МЕЛЬНИК Андрій; РАДЮК Тарас; ГОРУНА Андрій; ХУДОБА Руслан (АНДРУШКО Іван, 74); ГРИЦАН Мар`ян; КАРКОВСЬКИЙ Богдан; КРИВ`ЯК Василь; ШУЛІГА Орест; ФОСТАКОВСЬКИЙ Богдан (ЧЕПІЛЬ Богдан, 67); КОЦОВСЬКИЙ Олег; СТЕНЬ Олег (МАЦЕЛЮХ Олег, 54)

Запасні: ЖУКЕВИЧ Володимир; ДАЦКО Іван; СЕРЕДА ІГОР; ДОБУШ Тарас

"Погонь" Львів: ЧЕБОТАРЬ Олег; КИСІЛЬ Олег; ЯЦЕНКО Олег; ГНАТІВ Андріян; КОРНЄВ Любомир; ДІДУХ Володимир (КІСІЛЬОВСЬКИЙ Юрій, 71); БИЦКО Владислав (ГРИЦИК Руслан, 84); МАЙОВЕЦЬКИЙ Руслан-Роман (КУДРИК Віталій, 54); ЮСЬКЕВИЧ ІВАН; ДУДОК Йосип (ЧУНИС Олег, 36); БУГРИН Тарас (БОЙКО Роман, 46)

Запасні: МАЦЮПА Михайло; КЛЕБАН Любомир

Попередження: ГНАТІВ Андріян, 67; КАРКОВСЬКИЙ Богдан, 76

"Галичина" В. Дорошів 2 - 2 "Юність" Гійче

25 червня - неділя. Стадіон: "Галичина". 300 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень

Голи: 1:0 - ДІДИЧ Ігор-Євген, 4; 2:0 - ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 16; 2:1 - ХАРКЕВИЧ Юрій, 57; 2:2 - НАБІЗАДА Омар Моххамад, 79

"Галичина" В.Дорошів: ВОРОНОВСЬКИЙ Микола; ПЕТРАНЬ Роман; ГНАТЮК Валентин; КУРАШ Олег; ВІТВІЦЬКИЙ Андрій; П'єц Маркіян; КРАВЧУК Любомир; ЄПІФАНОВ Олександр (САЧКО Роман, 61); ДІДИЧ Ігор-Євген; ШЛЯХЕТКА Олег (НЕДІЛЬКО Володимир, 81); ВІЛЬХОВИЙ Тарас (ПАРАЩИН Назар, 69)

Запасний: ЖУК Дмитро

"Юність" Гійче: ЯЦКІВ Юрій; КОЛОДІЙ Роман; МАКСИМИК Олег; ВЕЛИКИЙ Володимир (ГАЙДУЧОК Михайло, 90); БУГАЙЧУК Євген; ХАРКЕВИЧ Юрій; ЛАШИН Олег; ВОЙТОВИЧ Павло (ЖЕМЕЛА Назар, 19) (ІВАНИНА Сергій, 81); СІДЕЛЬНИК Петро; СІДЕЛЬНИК Дмитро; НАБІЗАДА Омар Моххамад

Запасні: БРУНЕЦЬ Руслан; МОЙСИН Андрій; ЗБИШКО Тарас; ПШИБИЛА Роман; ДРОБОТІЙ Павло

Попередження: ГНАТЮК Валентин, 49; ВІЛЬХОВИЙ Тарас, 54; ХАРКЕВИЧ Юрій, 56; САЧКО Роман, 66

"Юність" В. Білка 5 - 2 СФК "Муроване"

9 липня - неділя. Стадіон: В. Білка. 500 глядачів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Назарій Цмоканич

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

Голи: 1:0 - ЧОРНИЙ Олег, 9; 2:0 - ЦЕНЬ Роман, 25; 3:0 - МУЗИКА Юрій, 32; 3:1 - ЦИЦИК Володимир, 46; 3:2 - БАБІЙ Мар`ян, 53; 4:2 - КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар - з пенальті, 63; 5:2 - МОЛОКОВ Іван, 90+1

"Юність" В.Білка: БУНДА Богдан; ПАВЛИШИН Іван; МАРТИНЯК Любомир; МОЛОКОВ Іван; ЧОРНИЙ Олег; ШАНДРА Олег (САКОВЕЦЬ Борис, 90); КАРАЧЕВСЬКИЙ Назар; МУЗИКА Юрій (АДАМ Богдан, 85); ЦЕНЬ Роман; ЖОЛКВА Орест (ШКРАБА Маркіян, 61); АБРАМЧУК Тарас (ПАРУБІЙ Михайло, 88)

Запасні: ГНАТКОВСЬКИЙ Мирослав; КОСТИК Богдан

СФК "Кордія-Муроване": ДУМИЧ Павло; ФЕДЖОРА Андрій (ГОЛУБ Михайло, 86); ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав; КОЛЯСА Андрій; ЦИЦИК Володимир (ПОПЛАВСЬКИЙ Василь, 61); БАБІЙ Мар`ян (МОСІЙЧУК Микола, 90); МАЛЕЦЬКИЙ Микола; ГОЛУБ Юрій (БІДАК Юрій, 28); ХИЖИЙ Сергій; МАЛЕЦЬКИЙ Владислав; ГУБЧЕНКО Іван (МАТВІЇВ Григорій, 52)

Запасні: ДОВГАНИЧ Михайло; САХАРЕВИЧ Іван

Попередження: ЦИЦИК Володимир, 18; МУЗИКА Юрій, 58; ЦЕНЬ Роман, 67; МАТВІЇВ Григорій, 70; ГАТИН-ЛОЗИНСЬКИЙ Святослав, 90

"Енергетик" Добротвір 1 - 6 СКК "Демня"

05 липня - середа. Стадіон: "Енергетик". 300 глядачів

Арбітр: Богдан Горошко

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Юрій Олійник

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Голи: 1:0 - ІЛЬЧИШИН Віталій, 4; 1:1 - КРУПА Володимир (автогол), 40; 1:2 - КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ, 44; 1:3 - ДЕМКІВ Тарас, 67; 1:4 - ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 78; 1:5 - ЯРЕМЧУК Олександр, 81; 1:6 - ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій, 86

"Енергетик" Добротвір: ХАВРОНА Олег; КРУПА Володимир (САВЧУК Олександр, 79); МАЛЕВІЧ Гліб; ГОЛОВАТЮК Юрій; ЧУРА Іван (ЗУБ Олег, 62); КРАСИЛОВИЧ Юрій (Кортяк Юліан, 72); ІЛЬЧИШИН Віталій; ЛИТВИН Роман; ДЕРЕВЕЦЬКИЙ Дмитро; БЕРДЕЙ Юрій; ІВАХ Андрій

Запасні: ЛЕГЕДЗА Олег; БРУС Остап

СКК "Демня": КИРИК Сергій; СЛУКА Богдан; ВОЙТОВИЧ Юрій; ЯРЕМЧУК Олександр; САМОЛЮК Ростислав (БАРАБАШ Віктор, 60); ПАНЧЕНКО Назар (ШЕПТИЦЬКИЙ Олег, 65); ДОРОШЕНКО Валерій (ВЕРГУН Роман, 79); ПОКЛАДОК Юрій (ПИСЬКО Ярослав, 46); ДЕМКІВ Тарас (КОТОВЕНКО Павло, 87); ТЕРЛЕЦЬКИЙ Андрій; КУХАРСЬКИЙ АНДРІЙ

Запасний: КРАШЕВСЬКИЙ Андрій

Попередження: СЛУКА Богдан, 47; КРАСИЛОВИЧ Юрій, 68; ІЛЬЧИШИН Віталій, 76

ФК "Миколаїв" 3 - 1 "Кар`єр" Торчиновичі

9 липня - неділя. Стадіон: Міський. 696 глядачів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Кравченко

Спостерігач ФФЛ: Віктор Дуло

Голи: 1:0 - СИНИШИН Ігор, 28; 1:1 - КАРАПІНКА ІВАН, 40; 2:1 - СИНИШИН Ігор, 66; 3:1 - МІЛІЩУК Назар, 90

ФК "Миколаїв": ЛЕВИЦЬКИЙ Вячеслав; КОВАЛЬ Григорій; ВЕРБНИЙ Володимир (ЗАВАЛЯК Володимир, 35) (ФЕДИНА Іван, 67); ТАНЕЧНИК Рома; ІЛЮК Остап; ХМИЗОВ Богдан; ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ Михайло (СТЕФАНИШИН Олег, 90); МІЛІЩУК Назар; БОЙКО Назарій; СЕНЬ Юрій (БАЛУХ Ігор, 85); СИНИШИН Ігор

Запасні: БОЙКО Роман; ШУГА Іван; БУРМАС Мар`ян; САГАЙДАК Андрій

"Кар`єр" Торчиновичі: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Олександр; ІЛЬКІВ Ігор; ШПИРКА Роман (ВЛАДИЧАК Андрій, 71); СИДОРКО Віталій; СВІНЦІЦЬКИЙ Роман; КОВЕЛЬСЬКИЙ Юрій; ШАФРАНСЬКИЙ Сергій; КАРАПІНКА ІВАН; САЛО Віталій; РУС Микола (БАБИЧ Олег, 68); МАЛЕЦЬКИЙ Назар (ЯКИМ Роман, 79)

Запасні: ВАСИЛІВ Василь; СУХНАЦЬКИЙ Мар`ян; ПАВЛІВ Олег

"Рочин" Соснівка 7 - 2 ФСК "Яворів"

5 липня - середа. Стадіон: "Шкільний" Соснівка. 300 глядачів

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Назар Цмоканич

Спостерігач ФФЛ: Юрій Холявко

Голи: 0:1 - БЕРЛАДИН Роман, 6; 1:1 - БОЛКІТ Максим, 11; 2:1 - КОХМАН Андрій, 13; 3:1 - ЦЮПКА Назар, 17; 4:1 - БОЛКІТ Максим, 21; 5:1 - БОГДАНОВ Микола, 27; 5:2 - БУТРАК Тарас, 49; 6:2 - ВАСЮТА Роман, 61; 7:2 - МАРЦИНЮК Олег, 69

"Рочин" Соснівка: КОВАЛЕНКО Анатолій (ГРИЦАЛЬ Михайло, 46); ДОМАЛЬЧУК Олег; ПІДКІПНЯК Володимир; ПОРТЯНКО Олександр; ВАСЮТА Роман; БОГДАНОВ Микола; МАЦЮРА Іван (ІЛЬЇН Віталій, 46); ЯСТРУБ Юрій; БОЛКІТ Максим; ЦЮПКА Назар (ДЕВА Андрій, 46); КОХМАН Андрій (МАРЦИНЮК Олег, 61)

ФСК "Яворів": МЕЛЬНИЧУК Андрій; ДИБКО Юрій; ШТУРИН Олег; ОСТАПЕЦЬ Артем; САПРИКА Роман; КОГУТ Володимир; ТАРАТУЛА Ігор (ЖЕЛІСКО Андрій, 35); ШЕВЧИК Павло; БУТРАК Тарас; БЕРЛАДИН Роман (КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ Юрій, 66); ЛЕЩИШИН Микола (МОСТОВИЙ Денис, 61)

Запасні: ШИПКА Петро; ВОРОБЛЕВСЬКИЙ Святослав

Попередження: КОГУТ Володимир, 3; ШЕВЧИК Павло, 54; ВАСЮТА Роман, 68; ДЕВА Андрій, 76