ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

2006 Р.Н. ВИЩА ЛІГА ГРУПА "А"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Покрова-Вікторія" 2006 Л. X 8 8 0 0 25-4 24
2 "Динамо" 2006 Л. X 8 7 0 1 28-7 21
3 "Карпати-2006-2" Л. X 6 4 0 2 31-6 12
4 ФК "Самбір" X 6 3 0 3 8-11 9
5 ДЮСШ Жидачів 2006 X 6 3 0 3 20-26 9
6 "Карпати-2007-2" Л. X 6 2 1 3 19-22 7
7 "Пошук" 2006 Л. X 7 1 2 4 9-16 5
8 ФК "Львів-2006-3" X 7 0 2 5 6-18 2
9 "Галичина-2" 2006 Л. X 8 0 1 7 3-39 1

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

2006 Р.Н. ВИЩА ЛІГА ГРУПА "Б"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рух" 2006 В. X 8 8 0 0 42-3 24
2 ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний" 2006 Н. X 8 6 1 1 27-8 19
3 ФК "Львів-2007-1" X 8 5 0 3 46-13 15
4 "Карпати-2007-1" Л. X 8 5 0 3 47-16 15
5 ФК "Рава" 2006 Р.Р. X 8 4 0 4 15-17 12
6 СДЮШОР-4-1 2006 Л. X 8 3 1 4 21-22 10
7 "Галичина" 2006 Л. X 7 2 0 5 6-30 6
8 Філія "Рух" Винники 2006 X 6 0 0 6 3-32 0
9 "Галичина-Зубра-2006" Л. X 7 0 0 7 1-67 0
2018 ДЮФЛ Львівщини 2006 р.н.. Бомбардири. Без врахування матчу "Галичина-2" - "Динамо"
Гравець Команда Голи З пен.
Пач ФК "Львів-2007-1" 14  
Прокопович "Рух" Винники 14  
Проказюк ФК "Львів-2007-1" 9  
Федьків СДЮШОР-4 Львів 9  
Штокал "Динамо" Львів 9  
Волчков "Рух" Винники 8  
Сметана ДЮСШ Жидачів 8  
Іконяк "Карпати-2007-1" Львів 7  
Браславський ФК "Львів-2007-1" 7  
Іванко "Карпати-2006-2" Львів 6  
Гейник "Динамо" Львів 6  
Корнят ФК "Рава" Р.Руська 6  
Мікляш "Карпати-2006-2" Львів 6  
Мужиловський-2 "Карпати-2007-1" Львів 6  
Бокало І. "Покрова-Вікторія" Львів 5  
Гузій ДЮСШ Жидачів 5  
Змий "Карпати-2007-1" Львів 5  
Карпов ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 5  
Огорілко ФК "Рава" Р.Руська 5  
Паньківський-2 "Карпати-2007-1" Львів 5  
Рибій ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 5  
Іванченко "Динамо" Львів 4  
Байдак "Карпати-2007-1" Львів 4  
Боровський СДЮШОР-4 Львів 4  
Вапенський ФК "Самбір" 4  
Гарас "Карпати-2007-1" Львів 4  
Гембарський "Карпати-2007-2" Львів 4  
Клюс "Пошук" Львів 4  
Лишак ФК "Львів-2007-1" 4  
Миколишин "Покрова-Вікторія" Львів 4  
Сапоцький "Карпати-2007-1" Львів 4  
Байдак-2 "Карпати-2007-2" Львів 3  
Бекерський ФК "Львів-2007-1" 3  
Бринь ФК "Львів-2007-1" 3  
Гембарський-2 "Карпати-2007-1" Львів 3  
Горін "Карпати-2007-2" Львів 3  
Дмитришин ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 3  
Дуля ФК "Львів-2006-3" 3  
Коваль ДЮСШ Жидачів 3  
Кокодиняк ФК "Самбір" 3  
Куриляк ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 3  
Манько ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 3  
Мельник "Галичина" Львів 3  
Мужиловський "Карпати-2007-2" Львів 3  
Паращук "Карпати-2006-2" Львів 3  
Подгорний СДЮШОР-4 Львів 3  
Попков "Рух" Винники 3  
Свистун "Карпати-2007-1" Львів 3  
Халілов "Карпати-2006-2" Львів 3  
Хома "Рух" Винники 3  
Шкраба "Карпати-2007-1" Львів 3  
Андрушко "Карпати-2006-2" Львів 2  
Бокало Є. "Покрова-Вікторія" Львів 2  
Борщук "Пошук" Львів 2  
Височанський ФК "Львів-2007-1" 2  
Гелик "Покрова-Вікторія" Львів 2  
Григораш "Карпати-2006-2" Львів 2  
Домальчук "Карпати-2006-2" Львів 2  
Зивер "Динамо" Львів 2  
Махновський ФК "Львів-2006-3" 2  
Мельничук "Карпати-2007-1" Львів 2  
Омельчук ДЮСШ Жидачів 2  
Пилипчук "Рух" Винники 2  
Приступа "Карпати-2007-2" Львів 2  
Сокальчук Філія "Рух" Винники 2  
Стасюк "Рух" Винники 2  
Ткаченко "Галичина" Львів 2  
Троцишин "Покрова-Вікторія" Львів 2  
Трухим ФК "Львів-2007-1" 2  
Шамура ФК "Рава" Р.Руська 2  
Швед "Карпати-2006-2" Львів 2  
Іванейко "Галичина-2" Львів 1  
Антонюк "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Антохів "Пошук" Львів 1  
Барменков Філія "Рух" Винники 1  
Бойко ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 1  
Бучко ФК "Самбір" 1  
Вацяк ФК "Львів-2007-1" 1  
Газазян "Карпати-2007-2" Львів 1  
Гарас-2 "Карпати-2007-2" Львів 1  
Горбатюк ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 1  
Гураль ФК "Львів-2007-1" 1  
Дідух "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Демчук "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Дурека "Пошук" Львів 1  
Загалюк "Динамо" Львів 1  
Заковський "Карпати-2006-2" Львів 1  
Затворський "Карпати-2007-2" Львів 1  
Кобилецький "Рух" Винники 1  
Коваленко "Рух" Винники 1  
Король "Карпати-2006-2" Львів 1  
Косик СДЮШОР-4 Львів 1  
Коцур ФК "Рава" Р.Руська 1  
Кравець "Рух" Винники 1  
Кучерявий "Динамо" Львів 1  
Лапко "Карпати-2006-2" Львів 1  
Лобас "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Максимишин "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Мацьків СДЮШОР-4 Львів 1  
Мельничук-2 "Карпати-2007-2" Львів 1  
Никлович "Рух" Винники 1  
Піндер СДЮШОР-4 Львів 1  
Павелко ФК "Львів-2006-3" 1  
Пона "Галичина-2" Львів 1  
Портянко "Галичина" Львів 1  
Приймак "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Проць ДЮСШ Жидачів 1  
Решутко "Карпати-2006-2" Львів 1  
Скалій "Карпати-2006-2" Львів 1  
Соломчук ДЮСШ Жидачів 1  
Теглівець ФК "Рава" Р.Руська 1  
Турко "Рух" Винники 1  
Федор ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 1  
Федоров "Пошук" Львів 1  
Фуртак ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 1  
Черняк "Покрова-Вікторія" Львів 1  
Шевчик "Рух" Винники 1  
Шестело ДЮСШ "Янтар" - ФСК "Янтарний 1  
Щербатий "Галичина-Зубра" Львів 1  
Яцишин "Галичина-2" Львів 1