Буський район.

"Кубок Весни" присвячений пам'яті Дмитра Гладишевського. Третій тур

27 березня - неділя

ФК "Петричі" - ФК "Безброди"

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Венглінський Ігор, Окопний Юрій

26 березня - субота

ФК "Олесько" - ФК "Балучин"

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Гриньків Михайло, Палійчук Андрій

27 березня - неділя

"Сокіл" Андріївка - "Мебус" Сторонибаби

Арбітр: Доліновський Олег

Асистенти арбітра: Грицай Ігор, Калінка Юрій

26 березня - субота

ФК "Красне" - ФК "Топорів"

Арбітр: Доліновський Олег

Асистенти арбітра: Свірідова Наталія, Давидко Володимир

27 березня - неділя

стадіон села Новосілки

"Динамо" Новосілки - ФК "Полтва"

Арбітр: Свірідова Наталія

Асистенти арбітра: Гриньків Михайло, Дулиба Володимир

"Явір" Яблунівка - "Стандарт" Заводське

Арбітр: Гриньків Михайло

Асистенти арбітра: Свірідова Наталія, Дулиба Володимир

27 березня - неділя

"Округ" Ст. Милятин - "Рейнджерс" Куткір

Арбітр: Карабін Ярослав

Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Антонів Іван

"Стандарт" Побужани - ФК "Боложинів"

Арбітр: Карабін Ярослав

Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Антонів Іван

27 березня - неділя

ФК "Буськ" - "Ера" Ожидів

Арбітр: Гушак Іван

Асистенти арбітра: Палійчук Андрій, Давидко Володимир

"Сокіл" Соколя - "Дружба" Переволочна

Арбітр: Гушак Іван

Асистенти арбітра: Палійчук Андрій, Давидко Володимир

"Кубок Весни" присвячений пам'яті Дмитра Гладишевського. Другий тур

Група "1"

19 березня - субота

ФК "Балучин" - ФК "Красне" 3:3

Арбітр: Гушак Іван

Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Калінка Юрій

19 березня - субота

ФК "Олесько" - ФК "Топорів" 0:2

Арбітр: Каранець Андрій,

Асистенти арбітра: Окопний Юрій, Власюк Ігор

Група "2"

20 березня - неділя

"Мебус" Сторонибаби - ФК "Безброди" 5:2

Арбітр: Доліновський Олег

Асистенти арбітра: Венглінський Ігор, Грицай Ігор

ФК "Петричі" - "Сокіл" Андріївка 1:3

Арбітр: Доліновський Олег

Асистенти арбітра: Венглінський Ігор, Грицай Ігор

Група "3"

20 березня - неділя

"Стандарт" Заводське - "Сокіл" Соколя 3:0

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Гавор Михайло, Боднарчук Євген

"Дружба" Переволочна - "Явір" Яблунівка 3:0

Арбітр: Гавор Михайло

Асистенти арбітра: Каранець Андрій, Боднарчук Євген

Група "4"

20 березня - неділя

"Округ" Старий Милятин - "Динамо" Новосілки 3:3

Арбітр: Бриндза Олександр

Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Свірідова Наталія

"Рейнджерс" Куткір - ФК "Полтва" 0:3

Арбітр: Свірідова Наталія

Асистенти арбітра: Бринза Олександр, Дулиба Володимир

Група "5"

20 березня - неділя

ФК "Буськ" - ФК "Боложинів" 5:4

Арбітр: Гушак Іван

Асистенти арбітра: Власюк Ігор, Давидко Володимир

"Ера" Ожидів - "Стандарт" Побужани 2:1

Арбітр: Гушак Іван

Асистенти арбітра: Власюк Ігор, Давидко Володимир

Перший тур "Кубка весни" присвяченому пам'яті Д. Гладишевського

Група"1"

13 березня - неділя

ФК "Балучин" - ФК "Топорів" 1:0

Арбітри: Свірідова Наталія, Мацьків Любомир, Окопний Юрій

13 березня - неділя

ФК "Красне" - ФК "Олесько" 1:2

Арбітри: Богдан Горошко, Ігор Козоріз, Андрій Баран

Група "2"

13 березня - неділя

"Сокіл" Андріївка - ФК "Безброди" 3:1

Арбітри: Доліновський Олег, Венглінський Ігор, Грицай Ігор

"Мебус" Сторонибаби - ФК "Петричі" 0:3

Арбітри: Доліновський Олег, Венглінський Ігор, Грицай Ігор

Група "3"

13 березня - неділя

"Стандарт" Заводське - "Дружба" Переволочна 2:4

Арбітри: Гавор Михайло, Каранець Андрій, Боднарчук Євген

"Сокіл" Соколя - "Явір" Яблунівка 2:0

Арбітри: Гавор Михайло, Каранець Андрій, Боднарчук Євген

Група"4"

13 березня - неділя

ФК "Полтва" - "Округ" Старий Милятин 3:0

Арбітри: Гушак Іван, Дулиба Володимир, Власюк Ігор

"Рейнджерс" Куткір - "Динамо" Новосілки 0:2

Арбітри: Гушак Іван, Дулиба Володимир, Власюк Ігор

Група "5"

13 березня - неділя

"Стандарт" Побужани - ФК "Буськ" 1:2

Арбітри: Ковальчук Ігор, Антонів Іван, Гриньків Михайло

ФК "Боложинів" - "Ера" Ожидів 0:1

Арбітри: Ковальчук Ігор, Антонів Іван, Гриньків Михайло