Жовківський район.

Весняний кубок Жовківщини 2015

Кубок Федерації футболу Жовківщини 2015р.

1/4 фіналу

7 квітня 2015р., вівторок

Жовква-Надичі/Ситихів - Річки-Кулява/Любеля

Зарудці-Бишків - Зіболки-Артасів

Стара Скварява-Малехів - Поріцьки-Збиранка

Лавриків-Волиця - Городжів-Сопошин

Кубок Героїв Майдану та Небесної Сотні 2015р.

1/4 фіналу

5 квітня 2015р., неділя, стадіон с.Городжів

13:00 Липник/Потелич - Забір'я

15:00 Магерів - Добросин(дорослі)

5 квітня 2015р., неділя, стадіон с.Зіболки

13:30 Віднів - Рава Руська

17:30 Глинськ - Сулимів/Звертів

1/8 фіналу

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Городжів

Жовква - Добросин(дорослі) 2:2, п. 5:6

Артасів - Магерів 2:6

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.В'язова

Віднів - Стара Скварява 3:2

Сулимів/Звертів - Бишків 2:2, п. 4:2

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Панчишини

Поріцьки - Глинськ 0:1

Збиранка - Забір'я 0:2

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Сопошин

Малехів - Липник/Потелич 2:4

Сопошин - Рава Руська 0:7

Попередній етап відбору до 1/16 фіналу

28 березня 2015р., субота, стадіон с.Мацошин

Зіболки - В'язова 3-0

28 березня 2015р., субота, стадіон с.Зіболки

Малі Підліски - Блищиводи 2-0

28 березня 2015р., субота, стадіон с.Погарисько

Замок - Панчишини 1-4

28 березня 2015р., субота, стадіон с.Панчишини

Погарисько - Бучми(Бишків) 1-1(пен.3-5)

1/16 фіналу

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Панчишини

Городжів - Панчишини 5:1

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.В'язова

Кулява/Любеля - Нове Село 2:1

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Глинськ

Зарудці - Бучми(Бишків) 0:0, п. 4:1

Візенберг - Лавриків 0:1

Волиця - Малі Підліски 2:0

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Городжів

Хитрейки - Річки 1:1, п. 3:4

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Мацошин

Мокротин - Зіболки 2:3

29 березня 2015р., неділя, стадіон с.Зіболки

"Задвір"(Добросин) - Надичі/Ситихів 1:2

Група 1 стадіон с.Погарисько, неділя, 15 березня

Погарисько - "Задвір"(Добросин) 2:2

Замок - Бишків 0:4

Магерів - "Задвір"(Добросин) 5:0

Замок - Погарисько 3:1

Магерів - Бишків 0:0

Група 1. (ст. с. Погарисько) 22 березня

Погарисько – Бишків 2:2

Замок – Магерів 1:3

Бишків – «Задвір» Добросин 4:2

Погарисько – Магерів 3:4

«Задвір» Добросин – Замок 2:1

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Магерів 4 3 1 0 12 :4 10

2. Бишків 4 2 2 0 10 :4 8

3. «Задвір» Добросин 4 1 1 2 6 :12 4

4. Замок 4 1 0 3 5 :10 3

5. Погарисько 4 0 2 2 8 :11 2

Група 2 стадіон с.Забір'я, неділя, 15 березня

Забір'я - Нова Кам'янка 3:0

Волиця - Річки 1:1

Добросин(дорослі) - Нова Кам'янка 5:0

Забір'я - Волиця 0:0

Річки - Добросин(дорослі) 3:3

Група 2. (ст. с. Забір’я) 22 березня

Добросин – Волиця 1:1

Річки – Забір’я 0:2

Волиця – Нова Кам’янка 3:0

Добросин – Забір’я 0:0

Річки – Нова Кам’янка 3:0

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Забір’я 4 2 2 0 5 :0 8

2. Добросин 4 1 3 0 9 :4 6

3. Волиця 4 1 3 0 5 :2 6

4. Річки 4 1 2 1 7 :6 5

5. Нова Кам’янка 4 0 0 4 0 :14 0

Група 3 стадіон с.Городжів, неділя, 15 березня

Городжів - Бучми(Бишків) 7:0

Добросин(юнаки) - Глинсько 0:1

Рава Руська - Бучми(Бишків) 4:0

Городжів - Глинсько 1:1

Рава Руська - Добросин(юнаки) 3:0

Група 3. (ст. с. Городжів) 22 березня

Глинсько – Рава-Руська 1:1

Добросин(юнаки) – Бучми 0:1

Городжів – Рава-Руська 1:3

Бучми – Глинсько 0:2

Городжів – Добросин (юнаки) 7:1

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Рава-Руська 4 3 1 0 11 :2 10

2. Глинсько 4 2 2 0 5 :2 8

3. Городжів 4 2 1 1 16 :5 7

4. Бучми 4 1 0 3 1 :13 3

5. Добросин (юнаки) 4 0 0 4 1 :12 0

Група 4 стадіон с.Візенберг, неділя, 15 березня

Сопошин - В'язова 2:0

Стара Скварява - Мокротин 3:0

Візенберг - В'язова 1:1

Сопошин - Мокротин 1:0

Візенберг - Стара Скварява 1:0

Група 4. (ст. с. Мацошин) 22 березня

Візенберг – Мокротин 1:1

Стара Скварява – В’язова 4:0

Сопошин – Візенберг 1:0

Мокротин – В’язова 2:0

Стара Скварява – Сопошин 3:0

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Стара Скварява 4 3 0 1 10 :1 9

2. Сопошин 4 3 0 1 4 :3 9

3. Візенберг 4 1 2 1 3 :3 5

4. Мокротин 4 1 1 2 3 :5 4

5. В’язова 4 0 1 3 1 :9 1

Група 5 стадіон с.Віднів, неділя, 15 березня

Віднів - Сулимів 0:0

Надичі/Ситихів - Нове Село 1:2

Віднів - Нове Село 2:1

Надичі/Ситихів - Сулимів 0:0

Група 5. (ст. с. Віднів) 22 березня

Віднів – Надичі/Ситихів 1:1

Сулимів/Звертів – Нове Село 2:0

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Сулимів/Звертів 3 1 2 0 2 :0 5

2. Віднів 3 1 2 0 3 :2 5

3. Нове Село 3 1 0 2 3 :5 3

4. Надичі/Ситихів 3 0 2 1 2 :3 2

Група 6 стадіон с.Малі Грибовичі, неділя, 15 березня

Збиранка - Зарудці 1:0

Малехів - Малі Підліски 2:1

Зарудці - Малі Підліски 2:0

Збиранка - Малехів 0:3

Група 6. (ст. с. Малі Грибовичі) 22 березня

Малі Підліски – Збиранка 0:1

Малехів – Зарудці 2:0

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Малехів 3 3 0 0 7 :1 9

2. Збиранка 3 2 0 1 2 :3 6

3. Зарудці 3 1 0 2 2 :3 3

4. Малі Підліски 3 0 0 3 1 :5 0

Група 7 стадіон с.Панчишини, неділя, 15 березня

Пачишини - Хитрейки 0:1

Лавриків - Поріцки 1:1

Липник/Потелич - Хитрейки 2:0

Лавриків - Пачишини 3:2

Поріцки - Липник/Потелич 0:2

Група 7. (ст. с. Панчишини) 22 березня

Поріцьки – Хитрейки 2:0

Липник/Потелич – Панчишини 3:0

Лавриків – Хитрейки 0:1

Поріцьки – Панчишини 2:1

Лавриків – Липник/Потелич 0:5

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Липник/Потелич 4 4 0 0 12 :0 12

2. Поріцьки 4 2 1 1 5 :4 7

3. Хитрейки 4 2 0 2 2 :4 6

4. Лавриків 4 1 1 2 4 :9 4

5. Панчишини 4 0 0 4 3 :9 0

Група 8 стадіон с.Артасів, неділя, 15 березня

Зіболки - Артасів 1:2

Блищиводи - Жовква 0:3

Артасів - Кулява/Любеля 1:1

Зіболки - Блищиводи 3:2

Кулява/Любеля - Жовква 0:2

Група 8. (ст. с. Артасів) 22 березня

Блищиводи – Артасів 0:6

Зіболки – Кулява/Любеля 1:2

Жовква – Артасів 0:1

Блищиводи – Кулява/Любеля 1:10

Жовква – Зіболки 2:1

Підсумкове турнірне становище команд:

1. Артасів 4 3 1 0 10 :2 10

2. Жовква 4 3 0 1 7 :2 9

3. Кулява/Любеля 4 2 1 1 13 :5 7

4. Зіболки 4 1 0 3 6 :8 3

5. Блищиводи 4 0 0 4 3 :22 0