ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОН. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Розточчя" Ж. X 7 6 1 0 35-8 19
2 "Ясени" Я. X 7 5 1 1 18-9 16
3 "Галичина" К. X 7 5 0 2 14-15 15
4 "Янів" І.Ф. X 7 3 1 3 13-10 10
5 "Силікат" С. X 7 3 1 3 25-18 10
6 "Велике Поле" X 7 2 1 4 12-22 7
7 "Авіакон" П. X 7 1 1 5 14-20 4
8 "Козак" З. X 7 0 0 7 6-35 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОН. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Прилбичі" X 7 5 1 1 16-7 16
2 "Замок" Т. X 6 3 2 1 10-6 11
3 "Нива" Ч. X 6 3 1 2 14-12 10
4 "Будівельник" М. X 5 3 1 1 12-8 10
5 "Автомобіліст" Ш. X 6 2 0 4 10-15 6
6 "Явіп" Б. X 6 1 2 3 5-9 5
7 "Граніт" М. X 6 0 1 5 7-17 1
8 "Карпати" М. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОН. ГРУПА "В"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
5
7
І В Н П М О
1 "Черчі" Ч. X 1 1 0 0 3-0 3
2 "Сокіл" Ч. X 2 1 0 1 2-4 3
3 "Луг" Н. X 1 1 0 0 3-0 3
4 "Чайка" К. X 2 1 0 1 2-2 3
5 "Керничка" П. X 0 0 0 0 0-0 0
5 "Січ" Н. X 0 0 0 0 0-0 0
7 "Чайка" Р. X 2 0 0 2 0-4 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОН. ГРУПА "Г"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
1
3
3
5
5
І В Н П М О
1 "Галичина" Л. X 1 1 0 0 3-2 3
1 "Прикордонник" К. X 1 1 0 0 1-0 3
3 "Нагачів" X 0 0 0 0 0-0 0
3 "Глиничі" Г. X 0 0 0 0 0-0 0
5 "Ретичин" К. X 1 0 0 1 0-1 0
5 "Дружба" Р.К. X 1 0 0 1 2-3 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОН. ГРУПА "Д"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
1
3
4
5
6
7
7
І В Н П М О
1 "Коти" X 1 1 0 0 4-0 3
1 "Волицок" С. X 1 1 0 0 6-2 3
3 "Верболіз" В. X 1 1 0 0 4-1 3
4 "Верховина" С.Я. X 1 1 0 0 2-1 3
5 "Немирів" X 1 0 0 1 1-2 0
6 "Зоря" Н. X 1 0 0 1 1-4 0
7 "Луг" З. X 1 0 0 1 2-6 0
7 "Колос" З. X 1 0 0 1 0-4 0

Кубока Яворівського району з футболу "Весна 2015"

05.04.2015 1/4 фіналу перші матчі

перша ліга

1. ФК "Авіакон" Підрясне - ФК "Ясени" Ясниська 0:0

2. ФК "Янів" Іванофранкове - "Автомобіліст" Шкло 1:3

3. ФСК "Прилбичі" Прилбичі - ФК "Карпати" Мужиловичі 2:1

4. ФК "Волицок" Середкевичі - ФК "Січ" Наконечне 2:1

третя ліга

1. фк"Галичина" Любині - "Прикордонник" Краковець 2:1

2. ФК "Керничка" Поруденко - ФК "Чайка" Калинівка 4:0

3. ФК "Глиниці" Глиниці - ФК "Граніт" Мужиловичі 4:0

4. ФК "Черчі" Черчик - ФК "Замок" Тернавиця 1:1

друга ліга 1/2 фіналу

1. ФК "Колос" Завадів - ФК "Луг" залужжя 1:2

2. ФК "Явір" Бердихів - ФК "Будівельник" Молошковичі 0:1

Кубок Яворівського району з Футболу "Весна 2015"

29.03.2015 року 18.00год

1.ФК "Сидікат" Страдч - ФК "Січ" Наконечне 0:0

2. ФК Явір" Бердихів - ФК "Великополе" Велике Поле 1:0

3.ФК "Верховина" Старий Яр - ФК "Луг" Залужж 0:1

4. ФК "Зоря" новини - ФК "!Черчі" Черчик 3:1

5. фк" "Чайка" Калинівка - ФК "Чайка" Рогізно 3:1

Кубок Яворівського району з футболу "Весна 2015"

29.03.2015 року 15.00 год

1. ФСК "Прилбичі" Прилбичі - ФК "Нива" чолгині 1:0

2. ФСК "Нагачів" Нагачів - ФК"Автомобіліст" Шкло 3:1

3. ФК "Коти" Коти - ФК "Ясени" Ясниська 2:2

4. ФК "Керничка" Поруденко - ФК "Немирів" Немирів 6:3

5. ФК "Глиниці"Глиніиці - ФК "Дружба"Руда Краковецька 0:1

6. ФК "Козак" Затока - "Прикордонник" Краковець 2:1 (0:1)

22.03.2015 року 14.00 год.

1. "Автомобілфст" Шкло - ФК "Нагачів" нагачів 2:0

2. ФК №Нива" Чолгині - ФСК "Прилбичі" Прилбичі 3:2

3. ФК "Чайкка" Рогізно - ФК "Чайка" Калинівка 2:3

4. ФК "Дружба" Руда Краковецька _ ФК "Глиниці" Глиниці 2:5

5. ФК "Немирів" Немирів - ФК "Керничка" Поруденко 1:1

22.03.2015 року 16.30 год

1. ФК "Ясени" Ясниська _ ФК "Коти" Коти 1:1

2. ФК "Січ" Наконечне - ФК "Смлікат" Страдч 1:0

3. ФК "Великополе" Велике Поле - ФК "Явір" Бердихів 2:1

4. ФК Луг" Залужжя - ФК "Верховина" Старий Яр 1:1

5. ФК "Черчі" Черчик - ФК "Зоря" Новини 4:0

6. ФК "Прикордонник" Краковець - ФК "Козак" Затока 2:1