ВІКОВА ГРУПА 2002 Р.Н. ( U-11 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ-11 Харків Х 0-2 0-9 0-4 2-13 0-5 0 0 5 2-33 0 VI
2 ФК "Чемпіон" Київ 2-0 Х 1-6 1-0 0-3 2-7 2 0 3 6-16 6 IV
3 СК "Леви" Львів 9-0 6-1 Х 3-2 5-4 3-2 5 0 0 26-9 15 I
4 ФК "Опір" Львів 4-0 0-1 2-3 Х 1-5 1-9 1 0 4 8-18 3 V
5 ФК "Тампа" Брашов 13-2 3-0 4-5 5-1 Х 0-5 3 0 2 25-13 9 III
6 СК "Люботин" Харк.обл. 5-0 7-2 2-3 9-1 5-0 Х 4 0 1 27-6 12 II

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ-19 Київ Х 0-2 0-5 0-6 0-11 1-5 0 0 5 1-29 0 VI
2 ДЮСШ "Темп" Терновка 2-0 Х 1-0 0-4 0-3 8-0 2 0 3 11-7 6 III
3 ФК "Дарниця" Київ 5-0 0-1 Х 0-7 1-2 0-4 1 0 4 6-14 3 V
4 "Локомотив" Львів 11-0 4-0 7-0 Х 6-2 5-1 5 0 0 33-3 15 I
5 ФК "Друстав" Свіднік 6-0 3-0 2-1 2-6 Х 8-0 4 0 1 21-7 12 II
6 "Надія" Дніпродзержинськ 5-1 0-8 4-0 1-5 0-8 Х 2 0 3 10-22 6 IV

Календар матчів 2002 р.н. (13 грудня-пятниця)

Група "А" "Опір" "Леви" СКА 2-4  
Група "А" "Тампа" "Чемпіон" СКА 3-0  
Група "А" ДЮСШ-11 "Люботин" СКА 0-5  
Група "А" "Опір" "Тампа" СКА 1-5  
Група "А" "Чемпіон" "Люботин" СКА 2-7  
Група "А" "Леви" ДЮСШ-11 СКА 9-0  
Група "А" "Опір" "Чемпіон" СКА 0-1  
Група "А" "Тампа" ДЮСШ-11 СКА 13-2  
Група "А" "Леви" "Люботин" СКА 3-2  
Група "Б" "Локомотив" "Друстав" СКА 6-2  
Група "Б" "Надія" ДЮСШ-19 СКА 5-1  
Група "Б" "Дарниця" "Темп" СКА 0-1  
Група "Б" "Локомотив" "Надія" СКА 5-1  
Група "Б" ДЮСШ-19 "Темп" СКА 0-2  
Група "Б" "Друстав" "Дарниця" СКА 2-1  
Група "Б" "Локомотив" ДЮСШ-19 СКА 11-0  
Група "Б" "Надія" "Дарниця" СКА 4-0  
Група "Б" "Друстав" "Темп" СКА 3-0  

Календар матчів 2002 р.н. (14 грудня-субота)

Група "А" "Опір" ДЮСШ-11 Інтерспорт 4-0  
Група "Б" "Локомотив" "Дарниця" Інтерспорт 7-0  
Група "А" "Тампа" "Люботин" Інтерспорт 0-5  
Група "Б" "Надія" "Темп" Інтерспорт 0-8  
Група "А" "Леви" "Чемпіон" Інтерспорт 6-1  
Група "Б" "Друстав" ДЮСШ-19 Інтерспорт 6-0  
Група "А" "Опір" "Люботин" Інтерспорт 1-9  
Група "Б" "Локомотив" "Темп" Інтерспорт 4-0  
Група "А" "Леви" "Тампа" Інтерспорт 5-4  
Група "Б" "Друстав" "Надія" Інтерспорт 8-0  
Група "А" "Чемпіон" ДЮСШ-11 Інтерспорт 2-0  
Група "Б" ДЮСШ-19 "Дарниця" Інтерспорт 0-5  

Календар матчів 2002 р.н. (16 грудня-неділя)

Матч за 11-12 місце ДЮСШ Харків ДЮСШ-19 Інтерспорт 1-0  
Матч за 9-10 місце "Опір" "Дарниця" Інтерспорт 1-2  
Матч за 7-8 місце "Чемпіон" "Надія" Інтерспорт 3-1  
Матч за 5-6 місце "Тампа" "Темп" Інтерспорт 3-1  
1/2 фіналу "Люботин" "Локомотив" Л. Інтерспорт 3-0  
1/2 фіналу "Леви" "Друстав" Інтерспорт 6-1  
Матч за 3-4 місце "Локомотив" "Друстав" ЛНУ 1-0  
ФІНАЛ "Люботин" "Леви" ЛНУ 2-1  

КРАЩІ УЧАСНИКИ

Номінація Прізвище, ім`я Команда