ВІКОВА ГРУПА 2003 Р.Н. ( U-10 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ-1 Хмельницький Х 0-0 0-9 1-5 2-8 0-6 0 1 4 3-28 1 VI
2 "Локомотив" Київ 0-0 Х 2-7 0-5 1-3 1-10 0 1 4 4-25 1 V
3 ФК "Опір" Львів 9-0 7-2 Х 4-0 3-1 0-6 4 0 1 23-9 12 II
4 "Новатор" Хмельницький 5-1 5-0 0-4 Х 1-0 0-4 3 0 2 11-9 6 III
5 "Полісся" Житомир 8-2 3-1 1-3 0-1 Х 1-4 2 0 3 13-11 6 IV
6 ФК "Тампа" Брашов 6-0 10-1 6-0 4-0 4-1 Х 5 0 0 30-2 15 I

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Авангард" Житомир Х 4-0 4-2 3-0 3-0 1-0 5 0 0 15-2 15 I
2 ДЮСШ Калинівка 0-4 Х 2-2 2-1 3-6 0-4 1 1 3 7-17 4 IV
3 "Локомотив" Львів 2-4 2-2 Х 1-2 0-1 2-4 0 1 4 7-13 1 VI
4 ФК "Львів" 0-3 1-2 2-1 Х 0-10 0-6 1 0 4 3-22 3 V
5 "Карпати" Львів 0-3 6-3 1-0 10-0 Х 0-5 3 0 2 17-11 9 III
6 "Нива Світанок" Вінниця 0-1 4-0 4-2 6-0 5-0 Х 4 0 1 19-3 12 II

Календар матчів 2003 р.н. (13 грудня-пятниця)

Група "А" "Опір" ДЮСШ-1 Інтерспорт 9-0  
Група "А" "Локомотив" К. "Тампа" Інтерспорт 1-10  
Група "А" ДЮСШ-1 "Новатор" Інтерспорт 1-5  
Група "А" "Опір" "Локомотив" К. Інтерспорт 7-2  
Група "А" "Опір" "Тампа" Інтерспорт 0-6  
Група "А" "Локомотив" К. "Новатор" Інтерспорт 0-5  
Група "А" ДЮСШ-1 "Полісся" Інтерспорт 2-8  
Група "А" "Тампа" "Полісся" Інтерспорт 4-1  
Група "А" "Новатор" "Полісся" Інтерспорт 1-0  
Група "Б" "Локомотив" Л. "Львів" Інтерспорт 1-2  
Група "Б" "Авангард" "Нива Світанок" Інтерспорт 1-0  
Група "Б" "Карпати" ДЮСШ Інтерспорт 6-3  
Група "Б" "Локомотив" Л. "Авангард" Інтерспорт 2-4  
Група "Б" "Нива Світанок" ДЮСШ Інтерспорт 4-0  
Група "Б" "Львів" "Карпати" Інтерспорт 0-10  
Група "Б" "Локомотив" "Нива Світанок" Інтерспорт 2-4  
Група "Б" "Авангард" "Карпати" Інтерспорт 3-0  
Група "Б" "Львів" ДЮСШ Інтерспорт 1-2  

Календар матчів 2003 р.н. (14 грудня-субота)

Група "А" "Опір" "Новатор" ЛНУ 4-0  
Група "А" "Локомотив" К. "Полісся" ЛНУ 1-3  
Група "А" ДЮСШ-1 "Тампа" ЛНУ 0-6  
Група "А" "Опір" "Полісся" ЛНУ 3-1  
Група "А" ДЮСШ-1 "Локомотив" К. ЛНУ 0-0  
Група "А" "Тампа" "Новатор" ЛНУ 4-0  
Група "Б" "Локомотив" Л. "Карпати" ЛНУ 0-1  
Група "Б" "Авангард" ДЮСШ ЛНУ 4-0  
Група "Б" "Львів" "Нива Світанок" ЛНУ 0-6  
Група "Б" "Локомотив" Л. ДЮСШ ЛНУ 2-2  
Група "Б" "Львів" "Авангард" ЛНУ 0-3  
Група "Б" "Нива Світанок" "Карпати" ЛНУ 5-0  

Календар матчів 2003 р.н. (16 грудня-неділя)

Матч за 11-12 місце ДЮСШ-1 "Локомотив" Л. Інтерспорт 2-2  
Матч за 9-10 місце "Локомотив" К. ФК "Львів" Інтерспорт 0-3  
Матч за 7-8 місце "Полісся" ДЮСШ Інтерспорт 0-2  
Матч за 5-6 місце "Новатор" "Карпати" Інтерспорт 1-2  
1/2 фіналу "Опір" "Авангард" ЛНУ 0-1  
1/2 фіналу "Тампа" "Нива" ЛНУ 3-0  
Матч за 3-4 місце "Опір" "Нива" ЛНУ 1-4  
ФІНАЛ "Авангард" "Тампа" ЛНУ 1-5  

КРАЩІ УЧАСНИКИ

Номінація Прізвище, ім`я Команда