ВІКОВА ГРУПА 2004 Р.Н. ( U-9 )

Підгрупа "A"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Рух" Винники Х 1-2 2-0 1-3 1-1 0-4 1 1 3 5-10 4 IV
2 "Арсенал" Київ 2-1 Х 6-0 2-0 1-0 2-2 4 1 0 13-3 13 II
3 "Чемпіон" Київ 0-2 0-6 Х 0-7 1-1 0-4 0 1 4 1-20 1 VI
4 "Локомотив" Львів 3-1 0-2 7-0 Х 0-1 1-2 2 0 3 11-6 6 III
5 "Полісся" Житомир 1-1 0-1 1-1 1-0 Х 2-3 1 2 2 5-5 5 IV
6 СДЮШОР-4 Львів 4-0 2-2 4-0 2-1 3-2 Х 5 0 0 15-5 15 I

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "ЦСКА" Київ Х 3-4 0-7 3-0 1-5 0-2 1 0 4 4-17 3 V
2 ДЮСШ-11 Харків 4-3 Х 0-5 0-3 0-1 0-2 1 0 4 7-11 3 IV
3 "Карпати" Львів 7-0 5-0 Х 5-0 4-0 0-1 4 0 1 21-1 12 I
4 ФК "Дарниця" Київ 0-3 3-0 0-5 Х 0-2 2-6 1 0 4 5-16 3 VI
5 СК "Леви" Львів 5-1 1-0 0-4 2-0 Х 1-0 3 0 2 9-5 9 III
6 "Нива Світанок" Вінниця 2-0 2-0 1-0 6-2 0-1 Х 4 0 1 11-3 12 II

Календар матчів 2004 р.н. (13 грудня-пятниця)

"Карпати" "Леви" ЛНУ 4-0  
ЦСКА "Карпати" ЛНУ 0-7  
"Нива Світанок" ДЮСШ-11 ЛНУ 2-0  
"Локомотив" "Рух" ЛНУ 3-1  
"Чемпіон" СДЮШОР-4 ЛНУ 0-4  
"Рух" "Арсенал" ЛНУ 1-2  
"Рух" ЦСКА ЛНУ 0-3  
"Дарниця" ЦСКА ЛНУ 0-3  
"Леви" "Нива Світанок" ЛНУ 1-0  
СДЮШОР-4 "Полісся" ЛНУ 3-2  
"Локомотив" "Чемпіон" ЛНУ 7-0  
"Арсенал" "Полісся" ЛНУ 1-0  

Календар матчів 2004 р.н. (14 грудня-субота)

"Рух" "Полісся" Динамо 1-1  
"Локомотив" СДЮШОР-4 Динамо 1-2  
"Чемпіон" "Арсенал" Динамо 0-6  
"Локомотив" "Арсенал" Динамо 0-2  
"Чемпіон" "Полісся" Динамо 1-1  
СДЮШОР-4 "Арсенал" Динамо 2-2  
"Рух" "Чемпіон" Динамо 2-0  
"Локомотив" "Полісся" Динамо 0-1  
"Карпати" "Дарниця" Динамо 5-0  
ЦСКА "Нива Світанок" Динамо 0-2  
"Леви" ДЮСШ-11 Динамо 1-0  
"Карпати" "Нива Світанок" Динамо 0-1  
ЦСКА ДЮСШ-11 Динамо 3-4  
"Леви" "Дарниця" Динамо 2-0  
"Карпати" ДЮСШ-11 Динамо 5-0  
"Леви" ЦСКА Динамо 5-1  
"Дарниця" "Нива Світанок" Динамо 2-6  

Календар матчів 2004 р.н. (16 грудня-неділя)

Матч за 11-12 місце "Чемпіон" "Дарниця" Інтерспорт 2-0  
Матч за 9-10 місце "Рух" ЦСКА Інтерспорт 1-2  
Матч за 7-8 місце "Полісся" "ДЮСШ-11" Інтерспорт 4-2  
Матч за 5-6 місце "Локомотив" Л. "Леви" Інтерспорт 1-3  
1/2 фіналу СДЮШОР-4 "Нива Світанок" Інтерспорт 3-1  
1/2 фіналу "Арсенал" "Карпати" Інтерспорт 5-1  
Матч за 3-4 місце "Нива Світанок" "Карпати" ЛНУ 2-2,п.2-0  
ФІНАЛ СДЮШОР-4 "Арсенал" ЛНУ 0-3  

КРАЩІ УЧАСНИКИ

Номінація Прізвище, ім`я Команда