ВІКОВА ГРУПА 2005 Р.Н. ( U-8 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ-1 Хмельницький Х 2-1 2-1 0-1 0-4 1-0 3 0 2 5-7 9 III
2 ФК "Дарниця" Київ 1-2 Х 0-9 1-1 0-1 0-2 0 1 4 2-15 1 VI
3 "Карпати" Львів 1-2 9-0 Х 0-1 1-5 2-0 2 0 3 13-8 6 IV
4 ФК "Опір" Львів 1-0 1-1 1-0 Х 1-5 4-0 3 1 1 8-6 10 II
5 "Полісся" Житомир 4-0 1-0 5-1 5-1 Х 2-0 5 0 0 17-2 15 I
6 МФК "Вінниця" 0-1 2-0 0-2 0-4 0-2 Х 1 0 4 2-9 3 V

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ-19 Київ Х 1-5 0-0 3-0 1-3 3-1 2 1 2 7-9 7 III
2 ДЮСШ "Темп" Терновка 5-1 Х 5-0 4-0 1-1 2-0 4 1 0 17-2 13 I
3 ФК "Чемпіон" Київ 0-0 0-5 Х 1-0 0-1 0-0 1 2 2 1-6 5 IV
4 ФК "Добро" Київ 0-3 0-4 0-1 Х 1-3 6-4 1 0 4 7-14 3 V
5 "Локомотив" Львів 3-1 1-1 1-0 3-1 Х 2-0 4 1 0 9-3 13 II
6 "Візач" Житомир 1-3 0-2 0-0 4-6 0-2 Х 0 1 4 5-13 1 VI

Календар матчів 2005 р.н. (13 грудня-пятниця)

Група "Б" "Локомотив" "Візач" Динамо 2-0  
Група "Б" "Чемпіон" ДЮСШ-19 Динамо 0-0  
Група "Б" "Темп" "Добро" Динамо 4-0  
Група "Б" "Локомотив" "Чемпіон" Динамо 1-0  
Група "Б" ДЮСШ-19 "Добро" Динамо 3-0  
Група "Б" "Візач" "Темп" Динамо 0-2  
Група "Б" "Локомотив" ДЮСШ-19 Динамо 3-1  
Група "Б" "Чемпіон" "Темп" Динамо 0-5  
Група "Б" "Візач" "Добро" Динамо 4-6  
Група "А" "Опір" "Карпати" Динамо 1-0  
Група "Б" "Дарниця" ДЮСШ-1 Динамо 1-2  
Група "Б" "Вінниця" "Полісся" Динамо 0-2  
Група "Б" "Опір" "Дарниця" Динамо 1-1  
Група "Б" ДЮСШ-1 "Полісся" Динамо 0-4  
Група "Б" "Карпати" "Вінниця" Динамо 2-0  
Група "Б" "Опір" ДЮСШ-1 Динамо 1-0  
Група "Б" "Дарниця" "Вінниця" Динамо 0-2  
"Карпати" "Полісся" Динамо 1-5  

Календар матчів 2005 р.н. (14 грудня-субота)

Група "Б" "Локомотив" Л. "Темп" 1-1 Інтерспорт  
Група "Б" "Чемпіон" "Добро" 1-0 Інтерспорт  
Група "А" "Опір" "Вінниця" 4-0 Інтерспорт  
Група "Б" "Візач" ДЮСШ-19 1-3 Інтерспорт  
Група "А" "Дарниця" "Полісся" 0-1 Інтерспорт  
Група "Б" "Локомотив" "Добро" 3-1 Інтерспорт  
Група "А" "Карпати" ДЮСШ-1 1-2 Інтерспорт  
Група "Б" "Візач" "Чемпіон" 0-0 Інтерспорт  
Група "А" "Опір" "Полісся" 1-5 Інтеспорт  
Група "Б" ДЮСШ-19 "Темп" 1-5 Інтерспорт  
Група "А" "Карпати" "Дарниця" 9-0 Інтерспорт  
Група "А" ДЮСШ-1 "Вінниця" 1-0 Інтерспорт  

Календар матчів 2005 р.н. (16 грудня-неділя)

Матч за 11-12 місце "Дарниця" "Візач" Інтерспорт 1-3  
Матч за 9-10 місце "Вінниця" "Добро" Інтерспорт 0-1  
Матч за 7-8 місце "Карпати" "Чемпіон" Інтерспорт 5-0  
Матч за 5-6 місце ДЮСШ-1 ДЮСШ-19 Інтерспорт 2-3  
1/2 фіналу "Полісся" "Локомотив" Л. Інтерспорт 3-0  
1/2 фіналу "Опір" "Темп" Інтерспорт 0-3  
Матч за 3-4 місце "Опір" "Локомотив" ЛНУ +:-  
ФІНАЛ "Темп" "Полісся" ЛНУ 0-1  

КРАЩІ УЧАСНИКИ

Номінація Прізвище, ім`я Команда