VI дитячо-юнацький турнір з міні-футболу "ГАЛИЦЬКА ЗИМА - 2014"

ВІКОВА ГРУПА 2000 Р.Н. ( U-14 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Галичина" Львів 0-3 3-3 7-6 1 1 1 10-12 4 ІІІ
2 "Ніка" І.Франківськ 3-0 8-1 3-2 3 0 0 14-3 9 І
3 ДЮСШ "Гарт-А" Б.Церква 3-3 1-8 8-0 1 1 1 12-11 4 ІІ
4 "Поділля-Б" Хмельницький 6-7 2-3 0-8 0 0 3 8-18 0 ІV

Календар та результати матчів підгрупа "А"

1 "Галичина" "Ніка" СК "ПІВДЕННИЙ" 0-3
2 "Гарт-А" "Поділля-Б" СК "ПІВДЕННИЙ" 8-0
3 "Поділля-Б" "Ніка" СК "ПІВДЕННИЙ" 2-3
4 "Поділля-Б" "Галичина" СК "ПІВДЕННИЙ" 6-7
5 "Галичина" "Гарт-А" СК "ПІВДЕННИЙ" 3-3
6 "Ніка" "Гарт-А" СК "ПІВДЕННИЙ" 8-1

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Рух" Винники 0-8 5-4 3-4 1 0 2 8-16 3 ІІІ
2 "Поділля-А" Хмельницький 8-0 6-3 10-0 3 0 0 24-3 9 І
3 "Олімп" Фастів 4-5 3-6 5-1 1 0 2 12-12 3 ІІ
4 ДЮСШ "Гарт-Б" Б.Церква 4-3 0-10 1-5 1 0 2 5-18 3 ІV

Календар матчів підгрупа "Б"

1 "Рух" "Поділля-А" СК "ПІВДЕННИЙ" 0-8
2 "Гарт-Б" "Олімп" СК "ПІВДЕННИЙ" 1-5
3 "Поділля-А" "Олімп" СК "ПІВДЕННИЙ" 6-3
4 "Поділля-А" "Гарт-Б" СК "ПІВДЕННИЙ" 10-0
5 "Рух" "Гарт-Б" СК "ПІВДЕННИЙ" 3-4
6 "Рух" "Олімп" СК "ПІВДЕННИЙ" 4-5

Підгрупа "В"

Команда 1 2 3 4 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Енергія" Львів 3-2 2-3 6-3 2 0 1 11-8 6 ІІ
2 "Ураган" І.Франківськ 2-3 1-2 8-1 1 0 2 11-6 3 ІІІ
3 "Соколята" Мукачево 3-2 2-1 4-2 3 0 0 9-5 9 І
4 ДЮСШ Кагарлик 3-6 1-8 2-4 0 0 3 6-18 0 ІV

Календар матчів підгрупа "В"

1 "Енергія" "Ураган" СК "ПІВДЕННИЙ" 3-2
2 "Соколята" Кагарлик СК "ПІВДЕННИЙ" 4-2
3 "Енергія" "Соколята" СК "ПІВДЕННИЙ" 2-3
4 "Енергія" Кагарлик ОБЛ.ДЮСШ 6-3
5 "Ураган" "Соколята" ОБЛ.ДЮСШ 1-2
6 Кагарлик "Ураган" ОБЛ.ДЮСШ 1-8

Підгрупа "Д"

Команда 1 2 3 4 В Н П М`ячі Очки Місце
1 СДЮШОР-4 Львів 6-1 3-2 2-1 3 0 0 11-4 9 І
2 "Свобода" Березань 1-6 5-3 2-3 1 0 2 8-12 3 ІІІ
3 ДЮСШ-1 Ужгород 2-3 3-5 2-7 0 0 3 7-15 0 ІV
4 ДЮСШ Соснівка 1-2 3-2 7-2 2 0 1 11-6 6 ІІ

Календар матчів підгрупа "Д"

1 СДЮШОР-4 "Свобода" СК ПІВДЕННИЙ 6-1
2 СДЮШОР-4 Соснівка ОБЛ.ДЮСШ 2-1
3 "Свобода" ДЮСШ-1 ОБЛ.ДЮСШ 5-3
4 СДЮШОР-4 ДЮСШ-1 ОБЛ.ДЮСШ 3-2
5 Соснівка "Свобода" ОБЛ.ДЮСШ 2-3
6 Соснівка ДЮСШ-1 ОБЛ.ДЮСШ 2-7

МАТЧ ЗА 15-16 МІСЦЕ

ук
1 "Гарт-Б" "Подiлля-Б" ОБЛ.ДЮСШ 7-6

МАТЧ ЗА 13-14 МІСЦЕ

1 ДЮСШ Кагарлик ДЮСШ Ужгород ОБЛ.ДЮСШ 5-2

МАТЧ ЗА 11-12 МІСЦЕ

1 "Рух" "Свобода" ОБЛ.ДЮСШ 5-4

МАТЧ ЗА 9-10 МІСЦЕ

1 "Ураган" "Галичина" ОБЛ.ДЮСШ 7-2

МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЕ

1 ДЮСШ "Енергiя" "Гарт-Б" CК "ПІВДЕННИЙ" 2-2, пен. 4-1

МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ

1 ДЮСШ Соснiвка "Олiмп" CК "ПІВДЕННИЙ" 1-1, п. 5-4

1/2 ФІНАЛУ

1 "Соколята" "Нiка" СК "ПІВДЕНИИЙ" 1-1, п. 8-7
2 "Подiлля" СДЮШОР-4 СК "ПІВДЕННИЙ" 4-0

Матч за 3 місце

1 "Нiка" СДЮШОР-4 СК "ПІВДЕННИЙ" 4-0

ФІНАЛ

1 "Подiлля" "Соколята" СК "ПІВДЕННИЙ" 5-2