VI дитячо-юнацький турнір з міні-футболу "ГАЛИЦЬКА ЗИМА - 2014"

ВІКОВА ГРУПА 2001 Р.Н. ( U-13 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Галичина" Львів 2-4 1-4 3-1 1-0 5-1 3 0 2 12-10 9 III
2 "Арсенал" Б.Церква 4-2 1-3 4-0 4-1 7-1 4 0 1 16-5 12 II
3 "Буковина" Чернівці 4-1 3-1 1-0 8-0 8-2 5 0 0 24-4 15 I
4 ДЮСШ Хуст 1-3 0-4 0-1 4-3 3-3 1 1 3 8-14 4 IV
5 "Покрова" Львів 0-1 1-4 0-8 3-4 2-5 0 0 5 6-22 0 VI
6 ДЮСШ Старий Самбір 1-5 1-7 2-8 3-3 5-2 1 0 4 12-25 3 V

Календар та результати матчів підгрупа "А"

1 "Галичина" "Покрова" СК "Південний" 1-0
2 "Покрова" "Арсенал" СК "Південний" 1-4
3 "Галичина" "Арсенал" СК "Південний" 2-4
4 "Покрова" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 3-4
5 "Буковина" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 1-0
6 ДЮСШ С.Самбір "Буковина" СК "Південний" 2-8
7 ДЮСШ Хуст ДЮСШ С.Самбір СК "Південний" 3-3
8 "Арсенал" "Буковина" СК "Південний" 1-3
9 "Арсенал" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 4-0
10 "Арсенал" ДЮСШ С.Самбір СК "Південний" 7-1
11 "Покрова" "Буковина" СК "Південний" 0-8
12 "Покрова" ДЮСШ С.Самбір СК "Південний" 2-5
13 "Галичина" "Буковина" СК "Південний" 1-4
14 "Галичина" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 3-1
15 "Галичина" ДЮСШ С.Самбір СК "Південний"

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Карпати" Львів 1-2 3-0 0-3 6-4 3-1 3 0 2 13-10 9 ІІІ
2 ДЮСШ Тернопіль 2-1 3-0 1-0 4-0 7-4 5 0 0 17-5 15 І
3 ДЮСШ Чернівці 0-3 0-3 0-2 2-2 4-4 0 2 3 6-14 2 V
4 ФК "Костопіль" 3-0 0-1 2-0 1-0 5-0 4 0 1 11-1 12 ІІ
5 "Ніка" І.Франківськ 4-6 0-4 2-2 0-1 4-2 1 1 3 10-15 4 ІV
6 ДЮСШ Жидачів 1-3 4-7 4-4 0-5 2-4 0 1 4 11-2 1 VI

Календар та результати матчів підгрупа "Б"

1 "Карпати" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 3-1
2 ФК "Костопіль" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 5-0
3 "Карпати" ФК "Костопіль" СК "Південний" 0-3
4 ФК "Костопіль" ДЮСШ Тернопіль СК "Південний" 0-1
5 "Ніка" ДЮСШ Чернівці СК "Південний" 2-2
6 "Ніка" ДЮСШ Тернопіль СК "Південний" 0-4
7 ДЮСШ Чернівці ДЮСШ Тернопіль СК "Південний" 0-3
8 "Карпати" "Ніка" СК "Південний" 6-4
9 "Ніка" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 4-2
10 "Карпати" ДЮСШ Чернівці СК "Південний" 3-0
11 ФК "Костопіль" "Ніка" СК "Південний" 1-0
12 ДЮСШ Жидачів ДЮСШ Чернівці СК "Південний" 4-4
13 ФК "Костопіль" ДЮСШ Чернівці СК "Південний" 2-0
14 "Карпати" ДЮСШ Тернопіль СК "Південний" 1-2
15 ДЮСШ Жидачів ДЮСШ Тернопіль СК "Південний" 4-7

МАТЧ ЗА 11-12 МІСЦЕ

1 "Покрова" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 5-3

МАТЧ ЗА 9-10 МІСЦЕ

1 ДЮСШ Ст.Самбір ДЮСШ Чернівці СК "Південний" 0-3

МАТЧ ЗА 5-8 МІСЦЕ

1 "Галичина" "Ніка" CК "ПІВДЕННИЙ" 3-2
2 ДЮСШ Хуст "Карпати" CК "ПІВДЕННИЙ" 1-3

МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЕ

1 "Ніка" ДЮСШ Хуст CК "ПІВДЕННИЙ" 5-3

МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ

1 "Галичина" "Карпати" CК "ПІВДЕННИЙ" 2-6

1/2 ФІНАЛУ

1 "Буковина" ФК "Костопіль" СК "ПІВДЕНИИЙ" 2-2, п. 1:3
2 "Арсенал" ДЮСШ Тернопіль СК "ПІВДЕННИЙ" 1-4

Матч за 3 місце

1 "Буковина" "Арсенал" СК "ПІВДЕННИЙ" 4-3

ФІНАЛ

1 ДЮСШ Тернопіль ФК "Костопіль" СК "ПІВДЕННИЙ" 3-0