VI дитячо-юнацький турнір з міні-футболу "ГАЛИЦЬКА ЗИМА - 2014"

ВІКОВА ГРУПА 2002 Р.Н. ( U-12 )

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Галичина" Львів 5-5 1-4 1-0 0-2 3-5 1 1 3 10-16 4
2 "Атлет" Київ 5-5 2-3 1-3 4-3 3-3 1 2 2 15-17 5
3 "Леви" Львiв 4-1 3-2 7-1
4 ДЮСШ Хуст 0-1 3-1 1-7
5 ФК "Брошнів" 2-0 3-4 5-1
6 ДЮСШ Мостиська 5-3 3-3 1-5

Календар та результати матчів підгрупа "А"

1 "Галичина" ДЮСШ Мостиська СК "Південний" 3-5
2 "Галичина" ФК "Брошнів" СК "Південний" 0-2
3 ДЮСШ Мостиська ФК "Брошнів" СК "Південний" 1-5
4 ДЮСШ Хуст "Атлет" СК "Південний" 3-1
5 "Леви" "Атлет" СК "Південний" 3-2
6 "Леви" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 7-1
7 "Галичина" "Атлет" СК "Південний" 5-5
8 "Галичина" "Леви" СК "Південний" 1-4
9 "Атлет" ДЮСШ Мостиська СК "Південний" 3-3
10 "Галичина" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 1-0
11 "Атлет" ФК "Брошнів" СК "Південний" 4-3
12 "Леви" ДЮСШ Мостиська СК "Південний" 30 січня - 13.00
13 ФК "Брошнів" "Мотор" СК "Південний" 30 січня - 14.00
14 ДЮСШ Мостиська ДЮСШ Хуст СК "Південний" 30 січня - 15.00
15 ФК "Брошнів" ДЮСШ Хуст СК "Південний" 30 січня - 16.30

Підгрупа "Б"

1 "Карпати" Львів 0-1 0-3 2-0 2-5 1-2 1 0 4 5-11 3
2 "Поділля" Хмельницький 1-0 1-0 3-1 2-1
3 СДЮШОР-4 Львів 3-0 0-1 1-4
4 "Арсенал" Б.Церква 0-2 1-3 0-1
5 "Ніка" І.Франківськ 5-2 1-2 4-1 8-2
6 ДЮСШ Жидачів 2-1 1-0 2-8

Календар та результати матчів підгрупа "Б"

1 "Карпати" СДЮШОР-4 СК "Південний" 0-3
2 ДЮСШ Жидачів "Карпати" СК "Південний" 1-2
3 СДЮШОР-4 "Поділля" СК "Південний" 0-1
4 "Ніка" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 8-2
5 "Арсенал" ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 0-1
6 СДЮШОР-4 "Ніка" СК "Південний" 1-4
7 "Арсенал" "Поділля" СК "Південний" 1-3
8 "Ніка" "Поділля" СК "Південний" 1-2
9 "Карпати" "Поділля" СК "Південний" 0-1
10 "Карпати" "Арсенал" СК "Південний" 0-2
11 "Карпати" "Ніка" СК "Південний" 2-5
12 "Арсенал" "Ніка" СК "Південний"
13 СДЮШОР-4 ДЮСШ Жидачів СК "Південний" 30 січня - 14.30
14 СДЮШОР-4 "Арсенал" СК "Південний" 30 січня - 15.30
15 ДЮСШ Жидачів "Поділля" СК "Південний" 30 січня - 16.00

МАТЧ ЗА 11-12 МІСЦЕ

1 СК "Південний" 31 січня - 12.00

МАТЧ ЗА 9-10 МІСЦЕ

2 СК "Південний" 31 січня - 12.30

МАТЧ ЗА 5-8 МІСЦЕ

1 CК "ПІВДЕННИЙ" 31 січня - 10.00
2 CК "ПІВДЕННИЙ" 31 січня - 10.30

МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЕ

1 "Атлет" ДЮСШ Хуст CК "ПІВДЕННИЙ" 6-0

МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ

1 СДЮШОР-4 ДЮСШ Жидачів CК "ПІВДЕННИЙ" 3-2

1/2 ФІНАЛУ

1 "Поділля" ФК "Брошнів" СК "ПІВДЕНИИЙ" 5-2
2 "Леви" "Ніка" СК "ПІВДЕННИЙ" 1-0

Матч за 3 місце

1 "Ніка" ФК "Брошнів" СК "ПІВДЕННИЙ" 0-4

ФІНАЛ

1 "Леви" "Поділля" СК "ПІВДЕННИЙ" 2-0