XV турнір пам`яті Ернеста Юста 2014

1/4 ФІНАЛУ

08 березня - субота

"Рух" Винники - ФК "Лапаївка" 2:0 (1:0)

Арбітр: Юрій Карп`як Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Деревльов Костянтин, 42; 2:0 - Яценків Ігор, 90+2

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій (Молоков Іван, 63); Гурський Андрій; Іванський Любомир; Дикий Іван; Костик Богдан; Кікоть Андрій (Дмитрух Віталій, 59); Деревльов Костянтин (Яценків Ігор, 46); Козловський Святослав (Макар Володимир, 46); Баглай Андрій (Сергеєв Сергій, 59); Шептицький Олег (Родевич Олексій, 77). Запасні: Жук Андрій; Бойко Роман; Карачевський Назар

ФК "Лапаївка": Литвин Назар; Когут Богдан (Шпирка Роман, 54); Костюк Любомир; Білий Назар (Варивода Ярослав, 88); Туревич Олег; Федюк Андрій; Писько Ярослав; Личак Роман (Багдай Роман, 72); Бойко Назар (Кудінов Юрій, 54); Лакомський Володимир (Патрайко Роман, 86); Сенишин Назар. Запасні: Толочко Остап; Бунда Богдан; Іленьків Іван; Абрамчук Тарас

Попередження: Білий Назар, 20; Сенишин Назар, 45; Дикий Іван, 74; Костюк Любомир, 75

СКК "Демня" - ФК "Бори" Бориничі 2:2 (0:1)

Арбітр:Олександр Шандор Асистенти арбітра:Юрій Суряк, Андрій Смольський

Голи: 0:1 - Кухарський Іван (автогол), 3; 0:2 - Вербний Володимир - з пенальті, 65; 1:2 - Витак Ігор - з пенальті, 78; 2:2 - Витак Ігор, 90+1

Післяматчеві пенальті: 1:0 - Гусак Мирослав; 1:1 - Вербний Володимир; 2:1 - Борик Юрій; 2:1 - Павлів Остап (мимо); 3:1 - Свінціцький Роман; 3:1 - Карабин Олег (воротар); 4:1 - Витак Ігор

СКК "Демня": Бандрівський Андрій (Кирик Сергій, 90); Кухарський Іван (Свінціцький Роман, 46); Борик Андрій (Борик Юрій, 18); Гусак Мирослав; Сидорко Віталій; Панченко Назар; Войтович Юрій (Дорошенко Валерій, 56); Поліванов Віктор (Грешта Микола, 78); Демків Тарас; Краївський Ігор (Покладок Юрій, 64); Кухарський Андрій (Витак Ігор, 46). Запасні: Адам Олег

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман; Грицик Руслан; Химич Назар; Романів Роман (Карабин Олег, 49); Яремчук Володимир (Гнатко Тарас, 66); Вербний Володимир; Бугайчук Євген (Винар Дмитро, 53); Павлів Остап; Василів Василь; Дячук-Ставицький Михайло; Підлісецький Олег. Запасні: Бутрак Тарас; Грицаль Михайло; Трусь Ярослав; Мельничук Назар; Брунець Юрій; Патуляк Віталій

Попередження: Бугайчук Євген, 10; Демків Тарас, 31; Романів Роман, 33; Вербний Володимир, 53; Дячук-Ставицький Михайло, 60; Гусак Мирослав, 63; Дорошенко Валерій, 76; Витак Ігор, 80; Борик Юрій, 87. Вилучення: Дячук-Ставицький Михайло, 79 (2ЖК)

ФК "Миколаїв" - "Думна" Ременів 5:0 (2:0)

Арбітр:Андрій Грисьо Асистенти арбітра:Юрій Суряк, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Балух Ігор, 23; 2:0 - Коваль Григорій, 39; 3:0 - Коваль Григорій, 74; 4:0 - Балух Ігор, 82; 5:0 - Заваляк Володимир, 84

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян (Довган Руслан, 79); Максимович Тарас; Лазар Данило; Коваль Григорій; Микуш Тарас (Грица Ярослав, 76); Хмизов Богдан (Кравець Сергій, 40); Міліщук Назар; Химович Степан (Тимчук Олександр, 73); Синишин Ігор (Євин Віктор, 73); Коссак Віктор (Заваляк Володимир, 80); Балух Ігор. Запасні: Грицан Тарас; Михайловський Олег

"Думна" Ременів: Папп Орест (Медвідь Іван, 89); Бахор Олесь (Довгошия Артур, 55); Яценко Олег; Процик Андрій; Гірський Тарас (Суслов Валентин, 55); Назаренко Володимир; Бабин Роман; Вірт Роман (Ткачук Назар, 66); Коляса Андрій (Горін Юрій, 63); Козира Володимир (Бушка Василь, 65); Тітунін Анатолій. Запасні: Одноріг Степан

Попередження: Козира Володимир, 6; Максимович Тарас, 33; Синишин Ігор, 56

1/8 ФІНАЛУ

03 березня - понеділок

ФК "Лапаївка" - "Стандарт" Артасів 3:0

Арбітр: Олександр Шандор Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Андрій Смольський

Голи: 1:0 - Сенишин Назар, 10; 2:0 - Бойко Назар, 66; 3:0 - Петрівський Тарас (автогол), 87

ФК "Лапаївка": Литвин Назар (Бунда Богдан, 90); Костюк Любомир; Туревич Олег (Писько Ярослав, 46) (Багдай Роман, 62); Білий Назар (Варивода Ярослав, 90); Федюк Андрій; Шандра; Бойко Назар (Абрамчук Тарас, 87); Лакомський Володимир; Личак Роман (Кудінов Юрій, 60); Сенишин Назар (Толочко Остап, 87); Когут Богдан (Шпирка Роман, 46)

"Стандарт" Артасів: Васькович Андрій; Петрівський Тарас; Гурський Андрій; Лапіцький Володимир (Романюк Роман, 50); Котовенко Павло (Мізерник Олег, 52); Тимчишин Олександр; Грешта Микола; Вірт Роман (Хлюбко Олександр, 46); Яворський Тарас; Товкацький Василь (Марчук Олег, 46); Мельник Ігор (Вовкун Андрій, 86)

Попередження: Костюк Любомир, 7; Лапіцький Володимир, 38; Мізерник Олег, 67; Федюк Андрій, 72; Мельник Ігор, 80

02 березня - неділя

СКК "Демня" - "Авангард" Жидачів 2:1 (1:1)

Арбітр: Андрій Смольський Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Андрій Онишків

Голи: 0:1 - Крехтяк Роман, 8; 1:1 - Гусак Мирослав, 22; 2:1 - Дадак Ігор (автогол), 50

СКК "Демня": Бандрівський Андрій; Сидорко Віталій; Гусак Мирослав; Свінціцький Роман; Борик Андрій (Борик Юрій, 58); Панченко Назар (Дорошенко Валерій, 71); Покладок Юрій (Войтович Юрій, 58); Поліванов Віктор; Демків Тарас; Краївський Ігор (Грешта Микола, 67); Кухарський Андрій (Витак Ігор, 58)

"Авангард" Жидачів: Петрушка Тарас; Мостовий Руслан (Дадак Ігор, 46); Витак Роман (Фляк Юрій, 46); Гнатківський Мар`ян (Музика Михайло, 46); Машталір Володимир (Міхеєв Дмитро, 46); Гришик Дмитро (Бей Андрій, 46); Ілюк Остап (Цінчик Олександр, 46); Матвіїв Роман (Кошка Степан, 46); Мелекесцев Володимир; Крехтяк Роман (Слобода Мар`ян, 46); Терлецький Андрій (Савицький Назар, 46)

Попередження: Міхеєв Дмитро, 65; Фляк Юрій, 81; Дорошенко Валерій, 87

"Думна" Ременів - ФК "Підбуж" 2:2 (2:0), п. 7-6

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Андрій Онишків

Голи: 1:0 - Гринишин Олександр, 32; 2:0 - Козира Володимир, 40; 2:1 - Колодій Іван, 67; 2:2 - Теплий Ігор, 74

Післяматчеві пенальті: 0:0 - Леськів Ігор (мимо); 0:0 - Притулка Володимир (воротар); 0:1 - Миськів Василь; 1:1 - Гринишин Олександр; 1:2 - Малецький Назар; 2:2 - Тітунін Анатолій; 2:3 - Колодій Іван; 3:3 - Процик Андрій; 3:4 - Лапицький Дмитро; 4:4 - Яценко Олег; 4:5 - Сов`як Андрій; 5:5 - Вірт Роман; 5:6 - Трусевич Віталій; 6:6 - Довгошия Артур; 6:6 - Кекіс Роман (воротар); 7:6 - Коляса Андрій

"Думна" Ременів: Папп Орест; Бахор Олесь; Яценко Олег; Процик Андрій; Гринишин Олександр; Назаренко Володимир (Притулка Володимир, 68); Тітунін Анатолій; Вірт Роман; Бабин Роман (Коляса Андрій, 57); Козира Володимир (Шеремета Андрій, 60); Бушка Василь (Довгошия Артур, 46)

ФК "Підбуж": Михалевич Олександр; Миськів Василь; Малецький Назар; Кекіс Роман; Сов`як Андрій; Колодій Іван; Ковалик Іван; Леськів Ігор; Теплий Ігор; Юзьв`як Іван (Трусевич Віталій, 47); Лапицький Дмитро

Попередження: Миськів Василь, 45; Процик Андрій, 45+1; Трусевич Віталій, 56; Тітунін Анатолій, 60; Леськів Ігор, 60; Шеремета Андрій, 70; Коляса Андрій, 88; Яценко Олег, 90+1. Вилучення: Бахор Олесь, 13

ФК "Бори" Бориничі - ФК "Острів" Ч.Острів 4:0

Арбітр: Андрій Наконечний Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Голубець

Голи: 1:0 - Підлісецький Олег, 5; 2:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 39; 3:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 45; 4:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 86

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман (Грицаль Михайло, 46); Грицик Руслан (Винар Дмитро, 46) (Патуляк Віталій, 68); Химич Назар; Романів Роман (Трусь Ярослав, 56); Брунець Руслан (Мельничук Назар, 62); Вербний Володимир (Гнатко Тарас, 46); Бугайчук Євген; Павлів Остап; Василів Василь; Дячук-Ставицький Михайло; Підлісецький Олег (Брунець Юрій, 70)

ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан (Віхоть Олег, 46); Когут Володимир (Танечник Роман, 60); Тарновський Віталій; Іванина Володимир; Іщук Василь (Харченюк Ігор, 46); Буцик Олег; Чорненький Володимир; Павлюк Віктор; Карабін Тарас (Потопляк Остап, 50); Драгончук Олександр; Жолква Орест

Попередження: Буцик Олег, 41; Потопляк Остап, 61. Вилучення: Буцик Олег, 77 (2ЖК)

"Карпати" U-17 Львів - ФК "Миколаїв" 4:4, п.3-4

Арбітр: Юрій Суряк Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Ростислав Якимик

Голи: 0:1 - Хмизов Богдан, 1; 1:1 - Лещишин Олесь, 20; 1:2 - Балух Ігор, 31; 1:3 - Балух Ігор, 33; 2:3 - Барабаш Віктор, 61; 2:4 - Балух Ігор, 65; 3:4 - Лебедь Роман, 75; 4:4 - Барабаш Віктор, 85

Післяматчеві пенальті: реалізовані - Бусько Андрій, Кравець Василь, Саутін Дмитро; Максимович Тарас, Коссак Віктор, Тимчук Олександр, Грицан Тарас; нереалізовані - Мелінишин Сергій, Лебедь Роман ; Микуш Тарас

"Карпати" U-17 Львів: Стецьків Олег; Бусько Андрій; Мелінишин Сергій; Кравець Василь; Лебедь Роман; Лещишин Олесь (Кульчицький Василь, 68); Павлюх Іван (Наконечний Роман, 67); Барабаш Віктор; Саутін Дмитро; Карпенко Ігор; Паснак Андрій (Сидор Богдан, 56) (Кабан Нестор, 78)

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян; Лазар Данило (Кравець Сергій, 46); Михайловський Олег (Тимчук Олександр, 59); Коваль Григорій; Микуш Тарас; Максимович Тарас; Химович Степан (Грицан Тарас, 46); Хмизов Богдан; Коссак Віктор; Міліщук Назар (Лаврінок Василь, 64); Балух Ігор

Попередження: Хмизов Богдан, 46; Кульчицький Василь, 81; Балух Ігор, 83; Лаврінок Василь, 90+2

"Скала" Стрий - "Гетьман" Щирець 4:1 (2:0)

Арбітр: Роман Брандибура Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Ярослав Леськів

Голи: 1:0 - Бродський Семен, 10; 2:0 - Берест Василь, 28; 2:1 - Пегитяк Ігор, 47; 3:1 - Могилецький Вадим, 59; 4:1 - Гармаш Максим, 81

"Скала" Моршин: Рильський Денис (Данкович Роман, 46); Могилецький Вадим; Заторський Віталій; Берест Василь; Мись Едуард; Нистирюк Ігор; Заїченко Євген (Стасишин Назар, 61); Гармаш Максим; Домальчук Олег (Павелчак Роман, 60); Бродський Семен; Козловський Святослав (Пачкорія Дімітрі, 46)

"Гетьман" Щирець: Білий Роман; Жовнірчик Андрій; Малишонок Андрій; Кузь Ігор; Іленьків Іван (Яблонський, 63); Дещиця Іван; Шутяк Юрій (Пилипець Тарас, 67); Курляк Андрій (Кузь Роман, 82); Пегитяк Ігор (Тимчук Віктор, 74); Комар Сергій; Панчишин Юрій

Попередження: Мись Едуард, 23; Панчишин Юрій, 57

Група "1". Турнірна таблиця
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Стандарт" Артасів 3 3 0 0 7 2 +5 9
2 "Рух" Винники 3 2 0 1 16 1 +15 6
3 "Сокіл" В.Глібовичі 2 0 0 2 2 11 -9 0
4 СК "Вол-Ком" Волиця 2 0 0 2 0 11 -11 0

Група "1"

Третій тур

"Рух" Винники - "Стандарт" Артасів 0:1 (0:1)

Стадіон ім. Б.Маркевича. глядачів

Голи: 0:1 - Мельник Ігор, 29

Арбітр: Юрій Карп`як Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Андрій Онишків

"Рух" Винники: Шульган Руслан (Жук Андрій, 46); Гусаковський Юрій; Іванський Любомир; Дмитрух Віталій; Костик Богдан (Романів Володимир, 46); Сергеєв Сергій; Деревльов Костянтин; Панасюк Олег (Карачевський Назар, 57); Баглай Андрій; Родевич Олексій (Іванов Роман, 46); Дикий Іван (Молоков Іван, 58)

"Стандарт" Артасів: Мандрик Андрій; Романюк Віталій; Гурський Андрій; Лапіцький Володимир; Марчук Олег (Романюк Роман, 50); Поліванов Віктор; Петрівський Тарас; Товкацький Василь (Вовкун Андрій, 80); Кікоть Андрій; Писько Ярослав; Мельник Ігор

Попередження: Дмитрух Віталій, 24; Писько Ярослав, 25; Костик Богдан, 35; Романів Володимир, 47; Лапіцький Володимир, 55; Мельник Ігор, 83

Другий тур

"Рух" Винники - "Сокіл" В.Глібовичі 6:0 (6:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Дикий Іван, 4; 2:0 - Шептицький Олег, 14; 3:0 - Костик Богдан, 21; 4:0 - Шептицький Олег, 27; 5:0 - Шептицький Олег, 34; 6:0 - Шептицький Олег, 43.

Арбітр: Руслан Хомин Асистенти арбітра:Микола Дубінін, Андрій Онишків

"Рух" Винники: Шульган Руслан (Жук Андрій, 46); Гусаковський Юрій (Карачевський Назар, 60); Мазур Тарас; Іванський Любомир; Дикий Іван (Молоков Іван, 46); Костик Богдан; Романів Володимир; Деревльов Костянтин (Шептицький Михайло, 46); Баглай Андрій; Дмитрух Віталій (Панасюк Олег, 46); Шептицький Олег (Іванов Роман, 46)

"Сокіл" В.Глібовичі: Дацко Тарас; Синишин Назар; Голод Зіновій; Альфавіцький Іван (Сірків Олег, 13); Хамуляк Роман; Заблоцький Максим (Бойко Степан, 89); Синишин Марян (Терлецький Андрій, 53); Симко Юрій (Милян Олег, 74); Альфавіцький Богдан; Білик Руслан; Жукровський Володимир (Гринда Руслан, 57) (Білик Назар, 79)

Попередження: Альфавіцький Іван, 8; Дикий Іван, 18; Заблоцький Максим, 21; Синишин Марян, 50; Мазур Тарас, 60; Молоков Іван, 86

"Стандарт" Артасів - "Вол-Ком" Волиця 1:0 (0:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Товкацький Василь, 64

Арбітр: Микола Дубінін Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Руслан Хомин

"Стандарт" Артасів: Мандрик Андрій (Васькович Андрій, 46); Гурський Андрій; Петрівський Тарас; Хлюбко Олександр (Вовкун Андрій, 66); Лапіцький Володимир; Гальчук Любомир; Марчук Олег; Мізерник Олег (Бубен Василь, 75); Яворський Тарас; Пушкар Василь (Романюк Роман, 46); Товкацький Василь

СК "Вол-Ком" Волиця: Квас Андрій; Заморський Руслан (Шайнюк Віталій, 46) (Когут Мар`ян, 75); Сільвестр Павло; Шукатка Юрій (Сологуб Віталій, 55); Парадінець Руслан; Бреславець Сергій (Чунис Назар, 62); Береза Ігор (Мерко Іван, 64); Козицький Богдан (Матвійчук Станіслав, 46); Чунис Олег (Герцик Василь, 46); Буй Микола (Любежанін Олександр, 46); Джерш Сергій

Попередження: Хлюбко Олександр, 22; Береза Ігор, 31.

Перший тур

«Рух» Винники – СК «Вол-Ком» Волиця 10:0 (4:0)

стадіон ім. Б.Маркевича. 150 глядачів

Голи: 1:0 - Панасюк Олег, 12; 2:0 - Яценків Ігор, 26; 3:0 - Яценків Ігор, 34; 4:0 - Шептицький Михайло, 36; 5:0 - Мазур Тарас, 49; 6:0 - Молоков Іван, 59; 7:0 - Романів Володимир, 61; 8:0 - Яценків Ігор, 73; 9:0 - Родевич Олексій, 78; 10:0 - Шептицький Михайло, 80

Арбітр: Ростислав Пузанський Асистенти арбітра:Андрій Онишків, Андрій Смольський

"Рух" - Шульган Руслан (Жук Андрій, 46); Гусаковський Юрій (Молоков Іван, 46); Бойко Роман; Іванський Любомир (Карачевський Назар, 46); Дикий Іван (Мазур Тарас, 46); Костик Богдан; Дмитрух Віталій; Панасюк Олег (Романів Володимир, 46); Шептицький Михайло; Яценків Ігор; Родевич Олексій

"Волком" - Квас Андрій (Наконечний Олег, 59); Береза Ігор; Парадінець Руслан; Мерко Іван (Герцик Василь, 46); Бреславець Сергій; Заморський Руслан; Шайнюк Віталій (Гуменюк Тарас, 46); Любежанін Олександр; Чунис Олег; Сологуб Віталій; Сільвестр Павло

ФК «Стандарт» Артасів – «Сокіл» В.Глібовичі 5:2 (3:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 125 глядачів

Голи: 1:0 - Марчук Олег, 13; 2:0 - Поліванов Віктор, 17; 3:0 - Коцан Андрій, 40; 3:1 - Закревський Іван, 56; 4:1 - Кікоть Андрій, 62; 4:2 - Закревський Іван, 84; 5:2 - Вовкун Андрій, 87

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра:Анастасія Янтуріна, Василь Івасяк

"Стандарт" - Мандрик Андрій (Васькович Андрій, 46); Шурпета Максим; Шурпета Сергій; Коцан Андрій (Вовкун Андрій, 46); Лапіцький Володимир; Гальчук Любомир; Марчук Олег; Кікоть Андрій; Товкацький Василь; Поліванов Віктор (Мізерник Олег, 46); Романюк Роман (Талапчук Олександр, 46)

"Сокіл" - Дацко Тарас; Синишин Назар; Голод Зіновій (Бойко Степан, 77); Альфавіцький Іван (Саврук Іван, 53); Хамуляк Роман (Білик Назар, 67); Заблоцький Максим; Синишин Марян; Симко Юрій; Закревський Іван; Жукровський Володимир (Альфавіцький Богдан, 37); Білик Руслан

Попередження: Синишин Мар`ян,62. Вилучення: Кiкоть Андрій,82.

Група "2". Турнірна таблиця
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Миколаїв" 3 3 0 0 15 0 +15 9
2 "Думна" Ременів 3 2 0 1 8 8 0 6
3 ФК "Львів" U-17 2 0 0 2 1 8 -7 0
4 "Карпати" С.Село 2 0 0 2 2 10 -8 0

Група "2"

Другий тур

ФК "Думна" Ременів - ФСТ "Карпати" С.Село 5:2

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Бахор Олесь, 10; 2:0 - Шеремета Андрій, 15; 3:0 - Шеремета Андрій, 29; 3:1 - Слобода Степан, 42; 4:1 - Ткачук Назар, 45+2; 5:1 - Коляса Андрій - з пенальті, 65; 5:2 - Слобода Степан, 88.

Арбітр: Роман Брандибура Асистенти арбітра: Василь Більський, Василь Верблянський

"Думна" Ременів: Папп Орест (Медвідь Іван, 57); Довгошия Артур; Бахор Олесь (Барабах Юрій, 57); Процик Андрій; Притулка Володимир; Горін Юрій; Бабин Роман; Коляса Андрій; Ткачук Назар; Шеремета Андрій; Одноріг Степан

ФСТ "Карпати" - "Карпати" С.Село: Левко Сергій; Кузик Василь; Тимків Василь; Березяк Василь; Підзирайло Олег; Бойко Микола; Сидор Тарас; Слобода Степан; Паранька Роман; Данчишин Ігор (Струк Володимир, 64); Кабусь Павло (Стельмах Святослав, 66)

Попередження: Коляса Андрій, 38; Паранька Роман, 65

ФК "Миколаїв" - ФК "Львів" U-17 5:0 (2:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Балух Ігор, 23; 2:0 - Міліщук Назар, 40; 3:0 - Євин Віктор, 64; 4:0 - Тершак Ігор, 80; 5:0 - Євин Віктор, 84.

Арбітр: Василь Верблянський Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Юрій Ковальчук

ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян (Довган Руслан, 71); Михайловський Олег; Максимович Тарас; Лазар Данило (Регусевич Тарас, 71); Коваль Григорій (Тимчук Олександр, 47); Микуш Тарас; Хмизов Богдан (Кудрявцев Владислав, 61); Міліщук Назар (Кравець Сергій, 47); Коссак Віктор (Тершак Ігор, 66); Лаврінок Василь; Балух Ігор (Євин Віктор, 50)

ФК "Львів" U-17: Думич Павло (Лутчин Маркіян, 46); Кульчицький Василь (Максаков Ростислав, 57); Миць Богдан; Сенишин Юрій; Сидор Богдан (Курило Володимир, 86); Прокопюк Ростислав (Лещишин Михайло, 86); Іванишин Павло; Буй Назар (Репета Юрій, 28); Губаль Іван (Подібка Михайло, 46); Купчинський Едуард (Труш Юрій, 64); Корнецький Іван (Подоба Святослав, 77)

Попередження: Подібка Михайло, 56; Іванишин Павло, 79

Перший тур

ФК «Думна» Ременів – ФК «Львів U-17» 3:1 (2:0)

Cтадіон ім. Б.Маркевича. 50 глядачів

Голи: Тітунін (35), Козира В. (42,52) - Іваницький (72)

Арбітр: Юрій Карп`як Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Роман Блавацький

"Думна" - Штибель (Медвідь,63), Бахор, Яценко О., Гринишин (Ткачук Н.,54), Довгошия (Процик,46), Вірт, Тітунін (Барабах,54), Назаренко В., Горін (Притулко,54), Козира В., Бушка (Коляса,46)

ФК "Львів" - Думич, Кульчицький, Сенишин (Подібка,74), Миць, Сидор (Максаков,74), Іванишин, Прокоп`юк (Лещишин,88), Буй (Подоба,82), Губаль, Корнецький, Купчинський (Іваницький,54, Курило,79)

Попередження: Вірт (61) - Миць (25)

Фото з групи вконтакті ФК "Миколаїв"

ФК «Миколаїв» – ФСТ «Карпати» С.Село 5:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Лазар Данило, 16; 2:0 - Балух Ігор, 30; 3:0 - Коссак Віктор, 36; 4:0 - Балух Ігор, 50; 5:0 - Євин Віктор, 63

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Арбітр: Олександр Шандор Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Роман Блавацький

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян (Довган Руслан, 61); Михайловський Олег; Лазар Данило; Заваляк Володимир (Кравець Сергій, 46); Микуш Тарас (Яремчук Володимир, 61); Максимович Тарас (Тимчук Олександр, 46); Хмизов Богдан; Химович Степан (Євин Віктор, 47); Лаврінок Василь (Грицан Тарас, 46); Коссак Віктор (Міліщук Назар, 53); Балух Ігор (Коваль Григорій, 61)

"Карпати" - Левко Сергій (Хомин Юрій, 57); Кузик Василь; Кузик Андрій (Данчишин Ігор, 64); Паранька Роман; Гутник Святослав (Юнко Володимир, 61); Слобода Степан; Підзирайло Олег; Тимків Василь; Юнко Василь (Струк Володимир, 75); Бойко Микола; Сидор Тарас

Попередження: Кузик Андрій,45

Група "3". Турнірна таблиця
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Львів Юнайтед" Львів 3 2 1 0 8 3 +5 7
2 "Гірник" Соснівка 2 1 1 0 4 2 +2 4
3 "УФК-Карпати" U-17 Львів 3 1 0 2 2 3 -1 3
4 ФК "Яричів-Запитів" Н.Я.-Запит 2 0 0 2 1 7 -6 0

Група "3"

Третій тур

"УФК-Карпати" U-17 Львів - "Львів Юнайтед" Львів - 0:1 (0:0)

Стадіон "Академія футболу". 110 глядачів

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра: Василь Файда, Максим Роля

Голи: 0:1 - Яворський Тарас, 57

"УФК-Карпати" U-17 Львів: Жмурко Роман; Кульматицький Юрій; Якимів Андрій; Дворовенко Владислав; Кутний Юрій; Левчик Владислав (Рябчук Олександр, 59); Дроздовський Сергій; Гуцуляк Олексій; Депяк Роман (Ільчук Віталій, 55); Проць Віталій; Буньо Володимир

"Львів Юнайтед" Львів: Шпук Василь; Остапець Артем; Гірський Тарас; Яворський Тарас; Стадницький Павло; Яценко Олег (Квик Іван, 46); Процик Андрій; Гурський Андрій; Іванець Михайло (Яценко Андрій, 61); Слука Богдан; Петрівський Тарас

Попередження: Гурський Андрій, 19; Остапець Артем, 25; Стадницький Павло, 25; Якимів Андрій, 41; Дроздовський Сергій, 56; Проць Віталій, 74. Вилучення: Стадницький Павло, 47

Другий тур

"УФК-Карпати" U-17 Львів - ФК "Яричів" Н.Яричів 2:0 (1:0)

Стадіон "Академія футболу". 100 глядачів

Голи: 1:0 - Дроздовський Сергій, 17; 2:0 - Рябчук Олександр, 90

Арбітр: Володимир Міняйло Асистенти арбітра: Василь Файда, Юрій Кравченко

"УФК-Карпати" U-17 Львів: Жмурко Роман; Кульматицький Юрій; Якимів Андрій; Дворовенко Владислав; Кутний Юрій; Левчик Владислав; Дроздовський Сергій; Депяк Роман; Буньо Володимир; Проць Віталій; Рябчук Олександр

ФК "Яричів-Запитів" Н.Я.-Запит: Толстой Павло; Задорожній Андрій; Ковалевський Андрій (Задорожний Віталій, 46); Ковалевський Роман (Назаренко Олександр, 63); Суслов Микола; Павлишин Іван; Мацюра Василь; Тягнибок Олег (Печений Назар, 54); Швед Олег; Яйко Олег (Горін Іван, 70); Блавацький Роман (Карпевич Роман, 83)

Попередження: Кутний Юрій, 49

"Гірник" Соснівка - "Львів Юнайтед" Львів - 2:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Гурський Андрій, 16; 1:1 - Райша Назар, 46; 2:1 - Райша Назар, 56; 2:2 - Гірський Тарас, 59

Арбітр: Асистенти арбітра:

"Гірник" Соснівка: Коваленко Анатолій (Щур Максим, 46); Чоба Василь; Кондюх Роман; Наумко Андрій; Лящук Василь; Семиряк Іван; Найдишак Олексій; Райша Назар; Дева Андрій; Галянт Олег (Рубінський Юрій, 80); Мацюра Іван

"Львів Юнайтед" Львів: Шпук Василь; Процик Андрій; Підвірний Володимир; Яценко Олег; Гурський Андрій; Іванець Михайло; Остапець Артем; Гірський Тарас; Онисько Павло (Яценко Андрій, 42); Коваль Василь (Яворський Тарас, 66); Кудрявцев Владислав

Попередження: Остапець Артем, 43; Підвірний Володимир, 60

Перший тур

«УФК-Карпати U-17» Львів – ФК «Гірник» Соснівка 0:2 (0:0)

Голи: Мучак (60), Дева (69)

Арбітр:Андрій Карімов Асистенти арбітра:Степан Лапко, Юрій Ковальчук

"УФК-Карпати" U-17 Львів: Жмурко Роман; Кульматицький Юрій; Депяк Роман; Дворовенко Владислав (Проць Віталій, 46); Якимів Андрій (Рябчук Олександр, 46); Буньо Володимир (Карімов Денис, 46); Кутний Юрій; Онищук Анатолій; Дроздовський Сергій; Олійник Олександр; Левчик Владислав

"Гірник" Соснівка: Щур Максим (Коваленко Анатолій, 46); Чоба Василь; Наумко Андрій (Підкіпняк Володимир, 55); Лящук Василь; Портянко Олександр (Кондюх Роман, 60); Мучак Іван; Найдишак Олексій (Рубінський Юрій, 72); Данилюк Іван (Семиряк Іван, 74); Тітунін Анатолій; Райша Назар; Дева Андрій

Попередження: Олійник Олександр, 14; Жмурко Роман, 17; Райша Назар, 75

ФК «Яричів-Запитів» Н.Яричів-Запитів – «Львів-Юнайтед» Львів 1:5 (0:1)

07 лютого. Стадіон ім. Б.Маркевича. 40 глядачів

Арбітр: Юрій Олійник. Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Андрій Карімов

Голи: 0:1 - Гурський Андрій, 11; 0:2 - Онисько Павло, 46; 0:3 - Онисько Павло, 49; 0:4 - Яворський Тарас, 53; 1:4 - Задорожний Віталій, 67; 1:5 - Іванець Михайло, 79. Нереалізований пенальті: Назаркевич (84)

ФК "Яричів" - Муран Андрій (Назаркевич Олег, 46); Задорожний Віталій; Задорожній Андрій; Ковалевський Роман; Суслов Микола (Назаренко Олександр, 46); Мацюра Василь; Блавацький Роман; Бучківський Богдан (Олексів Степан, 46); Ліпіцький Роман; Швед Олег; Колісник Руслан

"Львів юнайтед" - Шпук Василь; Гурський Андрій; Процик Андрій; Яценко Олег; Підвірний Володимир; Остапець Артем; Іванець Михайло; Яворський Тарас; Гірський Тарас; Онисько Павло; Коваль Василь (Кутельмах Ігор, 46)

Попередження: Підвірний Володимир, 50

Група "4". Турнірні таблиці
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 СКК "Демня" 3 2 1 0 14 1 +13 7
2 ФК "Острів" Ч.Острів 3 1 1 1 6 5 +1 4
3 "Гетьман" Щирець 2 1 0 1 3 7 -4 3
4 ФК "Звенигород" 2 0 0 2 1 11 -10 0

Група "4"

Третій тур

22 лютого – cубота

СКК "Демня" - ФК "Острів" Ч.Острів 1:1 (0:1)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 150 глядачів

Голи: 0:1 - Карабін Тарас, 33; 1:1 - Годвін Самсон, 76

Арбітр: Юрій Суряк Асистенти арбітра:Андрій Онишків, Андрій Смольський

СКК "Демня": Бандрівський Андрій (Кирик Сергій, 46); Сидорко Віталій; Кухарський Андрій (Жовтюк Микола, 46); Борик Юрій (Борик Андрій, 46); Панченко Назар; Грешта Микола (Годвін Самсон, 46); Демків Тарас; Кухарський Іван; Краївський Ігор; Дорошенко Валерій (Загідулін Сергій, 46); Витак Ігор (Свінціцький Роман, 18)

ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан (Віхоть Олег, 46); Когут Володимир; Танечник Роман; Іщук Василь; Іванина Володимир (Заставний Омелян, 88); Буцик Олег; Чорненький Володимир; Карабін Тарас (Потопляк Остап, 60); Жолква Орест (Клюс Юліан, 80); Тарновський Віталій; Павлюк Віктор

Попередження: Сидорко Віталій, 16; Кухарський Андрій, 20; Кухарський Іван, 87; Потопляк Остап, 90

Другий тур

ФК "Острів" Ч.Острів - ФК "Звенигород" 4:1 (0:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 70 глядачів

Голи: 0:1 - Табака Олег, 60; 1:1 - Заставний Омелян - з пенальті, 63; 2:1 - Заставний Омелян - з пенальті, 72; 3:1 - Іванина Володимир, 74; 4:1 - Іванина Володимир, 87. Нереалізовані пенальті: Бордун Андрій (ФК "Звенигород"), 48 (воротар), Пузяк Денис (ФК "Звенигород"), 52 (мимо)

Арбітр: Олександр Шандор Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Василь Більський

ФК "Острів" - ФК "Острів" Ч.Острів: Акбієв Руслан (Мельник Андрій, 20; Віхоть Олег, 46); Когут Володимир; Тарновський Віталій (Гриців Андрій, 80); Іванина Володимир; Іщук Василь; Буцик Олег; Цюпка Назар; Чорненький Володимир; Карабін Тарас (Клюс Юліан, 77); Потопляк Остап (Танечник Роман, 46); Жолква Орест (Заставний Омелян, 60)

ФК "Звенигород" - ФК "Звенигород": Сухнацький Мар`ян (Паздерський Роман, 46); Шклярук Віталій; Леган Олег; Потерейко Андрій (Вітвіцький Андрій, 59); Храмов Олександр; Храмов Віктор; Пузяк Денис (Патер Дмитро, 61); Бордун Андрій; Табака Олег; Шкраба Маркіян; Бубен Василь

Попередження: Тарновський Віталій, 43; Іщук Василь, 48; Когут Володимир, 52; Леган Олег, 63; Танечник Роман, 89

Фото з групи ВК "Гетьман" Щирець

СКК "Демня" - "Гетьман" Щирець 6:0 (4:0)

Cтадіон ім. Б.Маркевича. 50 глядачів

Голи: 1:0 - Загідулін Сергій, 9; 2:0 - Демків Тарас, 19; 3:0 - Демків Тарас, 25; 4:0 - Грешта Микола, 44; 5:0 - Демків Тарас, 65; 6:0 - Кухарський Андрій, 88

Арбітр:Роман Блавацький Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Андрій Онишків

СКК "Демня" - СКК "Демня": Бандрівський Андрій (Кирик Сергій, 46); Сидорко Віталій; Кухарський Андрій; Свінціцький Роман (Жовтюк Микола, 46); Борик Андрій (Борик Юрій, 46); Панченко Назар (Котовенко Павло, 69); Загідулін Сергій (Краївський Ігор, 61); Дорошенко Валерій (Кухарський Іван, 46); Грешта Микола; Демків Тарас; Витак Ігор (Годвін Самсон, 46)

"Гетьман" Щирець: Білий Роман (Лаптута Назар, 84); Малишонок Андрій; Філь Володимир; Кульчицький Іван; Музика Михайло; Дадак Ігор; Батіг Олег (Тимчук Віктор, 57); Пегитяк Ігор (Курляк Андрій, 46); Теребенець Назар (Верешко Олег, 62); Шутяк Юрій (Стожук Ярослав, 69); Дідик Назар

Попередження: Загідулін Сергій, 26; Музика Михайло, 28; Жовтюк Микола, 50

Перший тур

Фото з групи Вконтакті "Гетьман" Щирець

ФК «Острів» Ч.Острів – «Гетьман» Щирець 1:3 (0:2)

Арбітр: Василь Івасяк Асистенти арбітра:Анастасія Янтуріна, Андрій Чулик

ФК "Острів" Ч.Острів: Вишнянчин Андрій; Когут Володимир; Гриців Андрій; Танечник Роман; Тарновський Віталій (Задорожний Ігор, 74); Чорненький Володимир; Павлюк Віктор; Жолква Орест; Карабін Тарас (Потопляк Остап, 68); Іванина Володимир (Пундор Богдан, 51); Шеремета Андрій

"Гетьман" Щирець: Білий Роман; Жовнірчик Андрій; Малишонок Андрій (Дещиця Іван, 46); Філь Володимир; Кузь Ігор; Шпира Роман; Бей Андрій; Курляк Андрій (Тарас Юрій, 46); Шутяк Юрій (Шумський Володимир, 46); Теребенець Назар; Пегитяк Ігор (Верешко Олег, 67)

Попередження: Карабін Тарас, 35; Гриців Андрій, 52; Жовнірчик Андрій, 53; Шумський Володимир, 58 Вилучення: Шеремета Андрій, 35

08 лютого – субота

СКК «Демня» – ФК «Звенигород» 7:0 (3:0)

стадіон ім. Б.Маркевича 70 глядачів

Голи: 1:0 - Витак Ігор, 1; 2:0 - Войтович Юрій, 11; 3:0 - Витак Ігор, 30; 4:0 - Войтович Юрій, 49; 5:0 - Витак Ігор, 51; 6:0 - Демків Тарас, 61;7:0 - Витак Ігор, 85 . Нереалізоване пенальті: Адам (77)

Арбітр: Андрій Смольський. Асистенти арбітра:Андрій Онишків, Сергій Пашковський

СКК "Демня" - Бандрівський Андрій (Кирик Сергій, 46); Сидорко Віталій; Кухарський Андрій; Свінціцький Роман (Борик Андрій, 46); Борик Юрій (Загідулін Сергій, 46); Панченко Назар; Дорошенко Валерій (Покладок Юрій, 46); Войтович Юрій (Адам Олег, 70); Грешта Микола (Кухарський Іван, 60); Демків Тарас (Котовенко Павло, 66); Витак Ігор

ФК "Звенигород" - Михалевич Олександр; Петрик Олег; Табака Олег; Шкраба Маркіян (Леган Олег, 46); Мех Ярослав (Пузяк Денис, 46); Бордун Андрій; Вітвіцький Андрій (Чорний Павло, 46); Храмов Олександр; Паращин Назар; Шклярук Віталій (Юнко Володимир-2, 46); Бубен Василь

Попередження: Табака Олег, 85

Група "5". Турнірні таблиці
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Карпати" U-17 Львів 3 2 1 0 20 3 +17 7
2 ФК "Бори" Бориничі 3 1 1 1 8 7 +1 4
3 ФК "Опір" Львів 3 1 0 2 6 10 -4 3
4 ФК "Янів" І.Франкове 3 1 0 2 6 20 -14 3

Група "5"

Третій тур

22 лютого – cубота

ФК "Опір" Львів - ФК "Бори" Бориничі 1:3

Стадіон ім. Б.Маркевича. 30 глядачів.

Голи: 0:1 - Химич Назар, 72; 0:2 - Павлів Остап, 77; 1:2 - Кушла Олег - з пенальті, 83; 1:3 - Химич Назар, 89. Нереалізований пенальті: Дячук-Ставицький Михайло (ФК "Бори" Бориничі), 67 (воротар)

Арбітр: Андрій Карімов Асистенти арбітра:Максим Роля, Юрій Ковальчук

ФК "Опір" Львів: Довгий Володимир; Карпа Мирослав (Кушла Олег, 46); Горецький Ростислав; Шупер Ростислав (Дигас Андрій, 46); Дума Ігор; Куриляк Юрій; Крижановський Юрій (Синявський Роман, 75); Белозьоров Роман (Колос Борис, 65); Бердей Юрій; Гірка Василь (Крачковський Віталій, 85); Кудрик Віталій (Каріоті Андрій, 54)

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман; Грицик Руслан; Химич Назар; Романів Роман (Мельничук Назар, 20); Брунець Руслан; Вербний Володимир (Винар Дмитро, 56); Бугайчук Євген; Павлів Остап (Патуляк Віталій, 78); Василів Василь (Гнатко Тарас, 68); Дячук-Ставицький Михайло; Підлісецький Олег (Брунець Юрій, 70)

Попередження: Романів Роман, 19; Дума Ігор, 35; Мельничук Назар, 41; Дигас Андрій, 57. Вилучення: Дума Ігор, 53 (2ЖК); Горецький Ростислав, 65

21 лютого – п`ятниця

"Карпати" U-17 Львів - ФК "Янів" І.Франкове 13:0 (6:0)

21 лютого. Стадіон ім. Б.Маркевича. 75 глядачів

Голи: 1:0 - Карпенко Ігор, 9; 2:0 - Бусько Андрій, 14; 3:0 - Саутін Дмитро, 16; 4:0 - Бусько Андрій, 24; 5:0 - Карпенко Ігор, 36; 6:0 - Саутін Дмитро, 42; 7:0 - Бусько Андрій, 49; 8:0 - Кравець Василь - з пенальті, 52; 9:0 - Лебедь Роман, 67; 10:0 - Карпенко Ігор, 69; 11:0 - Тор Олександр (автогол), 73; 12:0 - Лебедь Роман, 76; 13:0 - Саутін Дмитро, 90

Арбітр:Андрій Чулик Асистенти арбітра:Юрій Ковальчук, Максим Роля

"Карпати" U-17 Львів: Палій Олександр (Стецьків Олег, 46); Сидор Богдан (Кабан Нестор, 46); Мелінишин Сергій; Кравець Василь; Іванишин Павло (Кульчицький Василь, 46); Лебедь Роман; Павлюх Іван; Лещишин Олесь; Саутін Дмитро; Карпенко Ігор; Бусько Андрій

ФК "Янів" І.Франкове: Ревич Ігор; Тизьо Максим; Тор Олександр; Климак Павло; Дутко Ігор; Макаров Віталій (Ништа Петро, 46); Таратула Ігор; Майор Ярослав; Редько Микола; Ложовський Назар (Мильона Тарас, 55); Фостаковський Богдан

Попередження: Ништа (81). Вилучення: Таратула (61)

Другий тур

16 лютого – неділя

"Карпати" U-17 Львів - ФК "Опір" Львів 6:2 (3:1)

Стадіон "Академія футболу". 30 глядачів

Голи: 1:0 - Саутін Дмитро, 11; 2:0 - Карпенко Ігор, 29; 2:1 - Белозьоров Роман, 32; 3:1 - Барабаш Віктор, 37; 4:1 - Кравець Василь - з пенальті, 49; 4:2 - Берладин Роман, 72; 5:2 - Карпенко Ігор, 73; 6:2 - Карпенко Ігор, 75

Арбітр: Юрій Карп`як Асистенти арбітра:Ігор Козоріз, Степан Лапко

"Карпати" U-17 Львів: Стецьків Олег (Палій Олександр, 51); Кабан Нестор; Мелінишин Сергій; Кравець Василь; Лебедь Роман; Лещишин Олесь (Вільховий Тарас, 75); Павлюх Іван; Бусько Андрій (Довба Віталій, 65); Саутін Дмитро; Карпенко Ігор; Барабаш Віктор

ФК "Опір" Львів: Довгий Володимир; Горецький Ростислав; Шупер Ростислав (Моцик Назар, 61); Карпа Мирослав (Бердей Юрій, 73); Гірка Василь (Верещак Юрій, 49); Мацько Степан; Козлов Володимир; Белозьоров Роман; Кавійчик Володимир; Берладин Роман; Каріоті Андрій (Колос Борис, 76)

Попередження: Кавійчик Володимир, 5; Козлов Володимир, 7; Лебедь Роман, 84. Вилучення: Козлов Володимир, 16 (2ЖК)

ФК "Бори" Бориничі - ФК "Янів" І.Франкове - 4:5 (3:3)

Стадіон ім. Б.Маркевича.

Голи: 1:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 6; 2:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 13; 3:0 - Дячук-Ставицький Михайло, 20; 3:1 - Коцовський Олег, 37; 3:2 - Писько Ярослав, 39; 3:3 - Писько Ярослав, 43; 3:4 - Климак Павло - з пенальті, 48; 4:4 - Бугайчук Євген, 84; 4:5 - Писько Ярослав, 90+3

Арбітр: Юрій Суряк Асистенти арбітра:

ФК "Бори" Бориничі: Чачунь Роман (Грицаль Михайло, 48); Квасюк Василь; Мельничук Назар; Василів Василь; Підлісецький Олег; Бутрак Тарас; Вербний Володимир (Павлів Остап, 46); Дячук-Ставицький Михайло; Грицик Руслан; Винар Дмитро (Гнатко Тарас, 61); Микитин Роман (Бугайчук Євген, 74)

ФК "Янів" І.Франкове: Ревич Ігор (Наконечний Валерій, 46); Лукянов Максим; Климак Павло; Тор Олександр (Дутко Ігор, 46); Боровець Рустам (Бубісь Юрій, 46); Фостаковський Богдан (Макаров Віталій, 70); Таратула Ігор (Ложовський Назар, 60); Редько Микола (Тизьо Максим, 63); Майор Ярослав (Ништа Петро, 70); Писько Ярослав; Коцовський Олег (Дринько Олег, 66)

Грицик Руслан, 40; Дячук-Ставицький Михайло, 44; Чачунь Роман, 47; Бубісь Юрій, 51

Перший тур

«Карпати U-17» Львів – ФК «Бори» Бориничі 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Бусько Андрій, 1; 1:1 - Мельничук Назар, 90+2

Арбітр:Юрій Ковальчук Асистенти арбітра:Степан Лапко, Андрій Карімов

"Карпати U-17" - Данилів Віталій; Поник Руслан; Мелінишин Сергій; Наконечний Роман (Вербний Назар, 52); Гірний Святослав; Лещишин Олесь (Швед Мар`ян, 46); Павлюх Іван; Барабаш Віктор (Вільховий Тарас, 53); Стефанишин Олег (Сас Остап, 78); Карпенко Ігор; Бусько Андрій

ФК "Бори" - Чачунь, Василів, Квасюк (Трусь,64), Химич (Романів,74), Бутрак, Бугайчук, Мельничук, Сало (Микитин,46), Якимчук, Підлісецький, Павлів

Попередження: Бусько (76)

ФК „Опір” Львів – ФК „Янів” Івано-Франкове 3:1 (1:1)

05 лютого. Стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський. Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Анастасія Янтуріна

Голи: 1:0 - Каріоті Андрій, 25; 1:1 - Коцовський Олег, 28; 2:1 - Феджора Андрій, 62; 3:1 - Козлов Володимир, 87

ФК "Опір" - Віхоть Олег; Карпа Мирослав; Горецький Ростислав; Феджора Андрій (Паранька Роман, 64); Гірка Василь (Деркач Артем, 45); Мацько Степан; Белозьоров Роман; Каріоті Андрій (Колос Борис, 67); Кавійчик Володимир (Шупер Ростислав, 46); Бердей Юрій (Моцик Назар, 33); Берладин Роман (Козлов Володимир, 46)

ФК "Янів" - Вороблевський Святослав; Тор Олександр; Макаров Віталій; Боровець Рустам (Ништа Петро, 46); Лукянов Максим; Пурський Назарій (Лильо Назар, 46); Таратула Ігор; Майор Ярослав; Редько Микола; Коцовський Олег; Ганушевич (Дибко Юрій, 52)

Попередження: Карпа Мирослав, 13; Феджора Андрій, 57; Колос Борис, 76; Ништа Петро, 86

Група "6". Турнірні таблиці
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Скала" Моршин 2 2 0 0 11 5 +6 6
2 ФК "Підбуж" 3 2 0 1 9 4 +5 6
3 ФК "Новошичі" 3 1 0 2 7 11 -4 3
4 СКК "Пісочна" 2 0 0 2 1 8 -7 0

Група "6"

Третій тур

22 лютого – cубота

ФК "Новошичі" - ФК "Підбуж" 1:2

Стадіон "Арена-Довге". 50 глядачів

Голи: 1:0 - Пігут Роман, 44; 1:1 - Леськів Ігор, 53; 1:2 - Колодій Іван, 65

Арбітр: Роман Брандибура Асистенти арбітра:

ФК "Новошичі": Цісельський Любомир; Гінка Олег; Макар Віталій; Пупін Сергій; Пенюк Ігор; Гоголадзе Сергій; Задорожний Микола; Пігут Роман (Касенич Володимир, 67); Іванченко Богдан; Шакалець Роман (Петельський Іван, 85); Розлач Олександр

ФК "Підбуж": Голубіцький Василь; Теплий Олег; Миськів Василь; Колодій Іван; Леськів Ігор; Ковалик Іван; Кекіс Роман (Юроца Ростислав, 87); Сов`як Андрій; Малецький Назар; Порох Віктор; Юзьв`як Іван

Попередження: Предупреждения: Макар Віталій, 20; Колодій Іван, 27; Розлач Олександр, 68; Іванченко Богдан, 76; Порох Віктор, 86

Другий тур

Фото з офіційного сайту ФК "Скала", автор хет-трику Гончарук Станіслав.

ФК "Скала" Моршин - ФК "Новошичі" 8:3

стадіон "Арена-Довге".

Голи: 1:0 - Стасюк Петро, 6; 2:0 - Цюцюра Василь, 20; 2:1 - Задорожний Микола, 31; 3:1 - Лазаренко Віталій, 44; 4:1 - Стасюк Петро, 57; 4:2 - Шакалець Роман, 63; 5:2 - Гончарук Станіслав, 73; 6:2 - Гончарук Станіслав, 80; 7:2 - Гончарук Станіслав - з пенальті, 85; 8:2 - Козловський Святослав, 88; 8:3 - Пігут Роман, 90.

Арбітр: Юрій Суряк Асистенти арбітра:Андрій Чулик, Ростислав Якимик

ФК "Скала" - "Скала" Моршин: Рильський Денис (Данкович Роман, 46); Стасюк Петро (Домальчук Олег, 60); Дмитренко Олег (Берест Василь, 60); Катана Станіслав; Гончарук Станіслав; Прокурор Ігор (Гнатів Руслан, 60); Кміть Назар (Нистирюк Ігор, 60); Арвеладзе Леван (Мись Едуард, 60); Пришнівський Володимир (Козловський Святослав, 60); Цюцюра Василь (Бродський Семен, 60); Лазаренко Віталій (Маляренко Андрій, 60)

ФК "Новошичі": Цісельський Любомир; Гінка Олег; Макар Віталій; Касенич Володимир (Грушка Василь, 46); Семенчук Віталій; Задорожний Микола; Гоголадзе Сергій; Пігут Роман; Іванченко Богдан; Шакалець Роман; Розлач Олександр (Мікляш Андрій, 18)

Попередження: Стасюк Петро, 19; Лазаренко Віталій, 60

СКК "Пісочна" - ФК "Підбуж" 0:5

стадіон "Арена-Довге".

Голи: 0:1 - Малецький Назар, 34; 0:2 - Малецький Назар, 62; 0:3 - Малецький Назар, 64; 0:4 - Колодій Іван, 77; 0:5 - Леськів Ігор, 84.

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра:Ростислав Якимик, Юрій Суряк

СКК "Пісочна": Крашевський Андрій; Кондур Сергій; Яценко Олег; Процик Андрій (Мавров Назар, 46); Демчишен Роман; Процан Василь (Ільчишин Роман, 80); Гірський Тарас; Іванець Михайло; Трусевич Віталій; Мубінов Володимир (Демко Назар, 46); Багдай Іван (Гунько Володимир, 65)

ФК "Підбуж": Голубіцький Василь; Миськів Василь; Колодій Іван; Теплий Ігор; Теплий Олег; Сов`як Андрій; Леськів Ігор; Малецький Назар; Ковалик Іван; Піщальник Юрій; Порох Віктор

Попередження: Сов`як Андрій, 10; Яценко Олег, 23; Демчишен Роман, 28; Трусевич Віталій, 51

Перший тур

Фото з офіційного сайту ФК "Скала" Моршин

«Скала U-19» Моршин – ФК «Підбуж» 3:2 (0:2)

стадіон "Арена-Довге".

Голи: 0:1 - Леськів Ігор - з пенальті, 11; 0:2 - Миськів Василь, 31; 1:2 - Козловський Святослав, 61; 2:2 - Козловський Святослав, 63; 3:2 - Лазаренко Віталій, 90

Арбітр:Володимир Міняйло Асистенти арбітра:Василь Більський, Петро Грева

"Скала" - Рильський Денис (Данкович Роман, 46); Стасюк Петро (Мись Едуард, 65); Дмитренко Олег (Домальчук Олег, 65); Антонів Юрій; Пачкорія Дімітрі (Маляренко Андрій, 46); Катана Станіслав (Квич Олег, 46); Прокурор Ігор (Нистирюк Ігор, 65); Пришнівський Володимир; Ковальчук Андрій (Козловський Святослав, 46); Кміть Назар (Лазаренко Віталій, 46); Цюцюра Василь (Бродський Семен, 46)

ФК "Підбуж" - Голубіцький Василь; Юзьв`як Іван (Свищ Михайло, 56); Ковалик Іван; Сов`як Андрій; Теплий Олег; Колодій Іван; Миськів Василь (Юроца Ростислав, 85); Теплий Ігор; Леськів Ігор; Піцур Роман; Кекіс Роман

Попередження: Катана Станіслав, 27; Цюцюра Василь, 39; Маляренко Андрій, 64; Мись Едуард, 78; Лазаренко Віталій, 85; Теплий Ігор, 90

СКК «Пісочна» – ФК «Новошичі» 1:3 (1:0)

стадіон "Арена-Довге."

Голи: 1:0 - Яценко Олег, 36; 1:1 - Гоголадзе Сергій, 67; 1:2 - Шакалець Андрій, 80; 1:3 - Шакалець Андрій, 89

Арбітр:Петро Грева Асистенти арбітра:Василь Більський, Володимир Міняйло

CКК "Пісочна" - Крашевський, Кондур, Гунько (Гординський 82), Яценко О., Процик, Демків (Мубінов 46), Хомич (Гірський,57), Шевчук (Ківс,51), Демчишин, Леньків (Трусевич,62),процан

ФК "Новошичі" - Загарчук, Гоголадзе, Піряник, Пігут, Розлач (Грушка 85), Пупін, Гінка (Шакалець 46), Манькар, Задорожний, Петельський,Касенич.

Попередження: Яценко О. (34) - Трусевич (65), Гірський (67). Вилучення: Яценко О. (45)

Група "7". Турнірні таблиці
    І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Лапаївка" 3 3 0 0 15 2 +13 9
2 "Галичина" Бібрка 3 2 0 1 7 7 0 6
3 "Авангард" Жидачів 3 1 0 2 4 4 0 3
4 ФК "Опір-2" Львів 3 0 0 3 1 14 -13 0

Група "7"

Третій тур

"Галичина" Бібрка - ФК "Опір" Львів 3:1 (2:0)

21 лютого. Стадіон ім. Б.Маркевича. 50 глядачів

Голи: 1:0 - Гришко Назар, 4; 2:0 - Цицик Володимир, 31; 2:1 - Слободзяник Роман, 61; 3:1 - Цюпка Назар, 74

Арбітр: Андрій Смольський Асистенти арбітра:Анастасія Янтуріна, Роман Блавацький

"Галичина" Бібрка: Жезло Андрій; Єнілєєв Володимир; Гарячий Ярослав; Павлюх Іван; Матвіїв Григорій (Близнак Юрій, 50); Цюпка Назар; Гришко Назар (Жужеляк Євген, 77); Цицик Володимир (Вінчура Віталій, 74); Слюбик Ігор (Атлахович Іван, 65); Курса Володимир; Патрайко Богдан (Леськів Володимир, 77)

ФК "Опір-2" Львів: Жук Василь; Грицак Віталій (Стопець Володимир, 46) (Трунко Ростислав, 90); Свист Сергій (Осовський Антон, 33); Хорольський Володимир (Лабазевич Артур, 77); Гірка Василь (Жеребецький Володимир, 88); Мацько Степан; Чурко Олег (Крачковський Віталій, 33); Куксін Артур (Бішко Тарас, 67); Кіселевич Василь; Слободзяник Роман (Кадик Віталій, 83); Павлишин Володимир (Кончак Ростислав, 74)

Попередження: Слободзяник Роман, 70

ФК "Лапаївка" - "Авангард" Жидачів 2:0 (1:0)

21 лютого. Стадіон ім. Б.Маркевича. 55 глядачів

Голи: 1:0 - Добрянський Мар`ян, 18; 2:0 - Сенишин Назар, 78

Арбітр: Асистенти арбітра:

ФК "Лапаївка": Литвин Назар (Бунда Богдан, 73); Когут Богдан (Абрамчук Тарас, 61); Туревич Олег; Костюк Любомир; Лакомський Володимир (Шпирка Роман, 56); Федюк Андрій (Багдай Роман, 61); Писько Ярослав (Ярощук Назар, 80); Кудінов Юрій (Толочко Остап, 56); Карапінка Іван (Добрянський Мар`ян, 14) (Патрайко Роман, 72); Сенишин Назар; Личак Роман (Варивода Ярослав, 61)

"Авангард" Жидачів: Білий Роман (Петрушка Тарас, 46); Мостовий Руслан; Дадак Ігор (Лівий Ігор, 46); Міхеєв Дмитро (Макаревич Роман, 57); Музика Михайло (Гнатківський Мар`ян, 46); Бей Андрій (Матвіїв Роман, 46); Крехтяк Роман (Яворів Олександр, 36); Цінчик Олександр; Кошка Степан (Машталір Володимир, 46); Слобода Мар`ян (Мелекесцев Володимир, 46); Савицький Назар Терлецький Андрій, 38)

Попередження: Багдай Роман, 84; Толочко Остап, 87

Другий тур

18 лютого – вівторок

ФК "Лапаївка" - ФК "Опір" U-17 Львів 8:0 (2:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Сенишин Назар, 35; 2:0 - Свист Сергій (в свои ворота), 40; 3:0 - Кудінов Юрій, 58; 4:0 - Писько Ярослав, 65; 5:0 - Толочко Остап, 70; 6:0 - Кудінов Юрій, 72; 7:0 - Кудінов Юрій, 80; 8:0 - Кудінов Юрій, 87.

Арбітр: Андрій Смольський Асистенти арбітра:Андрій Чулик, Петро Грева

ФК "Лапаївка" - ФК "Лапаївка": Литвин Назар; Білий Назар (Когут Богдан, 46); Варивода Ярослав; Костюк Любомир (Рацький Володимир, 70); Карапінка Іван (Толочко Остап, 66); Луць Ігор (Писько Ярослав, 35); Багдай Роман (Федюк Андрій, 35); Бойко Назар (Туревич Олег, 46); Шпирка Роман; Личак Роман (Шандра, 50); Сенишин Назар (Кудінов Юрій, 54)

ФК "Опір" U-17 Львів - ФК "Опір-2" Львів: Жук Василь (Прохира Олег, 80); Хорольський Володимир (Ющук Ігор, 80); Свист Сергій (Лабазевич Артур, 67); Бішко Тарас (Кончак Ростислав, 64); Грицак Віталій; Чурко Олег (Стопець Володимир, 65); Осовський Антон (Крачковський Віталій, 41); Куксін Артур (Жеребецький Володимир, 71); Слободзяник Роман; Кіселевич Василь; Павлишин Володимир (Приходько Ігор, 71)

Попередження: Писько Ярослав, 88

14 лютого – середа

"Авангард" Жидачів - "Галичина" Бібрка - 1:2 (0:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 75 глядачів

Голи: 0:1 - Цюпка Назар, 56; 1:1 - Крехтяк Роман, 58; 1:2 - Цицик Володимир, 82

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра:

"Авангард" Жидачів: Білий Роман; Дадак Ігор; Фляк Юрій (Мелекесцев Володимир, 46); Міхеєв Дмитро; Гнатківський Мар`ян (Матвіїв Роман, 46); Бей Андрій (Крехтяк Роман, 46); Ілюк Остап; Лівий Ігор (Наконечний Петро, 46); Савицький Назар; Терлецький Андрій (Шумський Володимир, 31); Слобода Мар`ян (Яворів Олександр, 46)

"Галичина" Бібрка: Жезло Андрій; Гарячий Ярослав; Павлюх Іван; Матвіїв Григорій; Цюпка Назар; Курса Володимир; Патрайко Богдан; Близнак Юрій (Репета Юрій, 66); Гришко Назар; Цицик Володимир (Вінчура Віталій, 85); Слюбик Ігор

Попередження: Бей Андрій, 39; Мелекесцев Володимир, 69; Міхеєв Дмитро, 73. Вилучення: Міхеєв Дмитро, 83 (2ЖК)

Перший тур

«Авангард» Жидачів – ФК «Опір U-17» Львів 3:0

стадіон ім. Б.Маркевича. 150 глядачів

Арбітр:Юрій Голубець Асистенти арбітра:Юрій Голубець, Андрій Смольський

"Авангард" - Петрушка (Прищ,46), Вайда (Дадак,46), Гнатківський (Міхеєв,46), Михайлюк (Підвірний В.,46), Ілюк (Яворів,46), Лівий, Машталір (Паранька,46), Матвіїв Р. (Савицький,46), Наконечний П., Мелекесцев (Слобода М.,46), Витак А. (Крехтяк Р.,46)

ФК "Опір U-17" - Жук В. (Прохира,70), Крачковський (Грицак,75), Хорольський, Бішко (Кончук,46), Стопець, Чурко (Жеребецький,46), Осовський, Куксін (Гірка П.,46), Павлишин, Слободзяник (Білоус О.,46), Кісілевич (Лабазевич,46)

Попередження: Прищ (82) - Слободзяник (31), Куксін (55)

Фото з групи вконтакті ФК "Лапаївка"

ФК «Лапаївка» – «Галичина» Бібрка 5:2 (1:1)

стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 - Сенишин Назар, 22; 1:1 - Гришко Назар, 41; 2:1 - Личак Роман - з пенальті, 56; 2:2 - Туревич Олег (в свої ворота), 67; 3:2 - Личак Роман, 80; 4:2 - Личак Роман, 83; 5:2 - Сенишин Назар, 86

Арбітр:Андрій Наконечний Асистенти арбітра:Андрій Чулик, Юрій Голубець

ФК "Лапаївка" - Литвин Назар (Бунда Богдан, 79); Костюк Любомир; Варивода Ярослав (Туревич Олег, 56) (Іленьків Іван, 77); Когут Богдан; Луць Ігор (Білий Назар, 65); Федюк Андрій (Музика Юрій, 67); Карапінка Іван (Багдай Роман, 74); Шандра (Личак Роман, 46); Сенишин Назар; Лакомський Володимир (Абрамчук Тарас, 65); Бойко Назар

"Галичина" - Жезло Андрій; Куцій Ярослав; Сапуга Андрій (Кузь Олег, 80); Михальчук Ростислав; Гарячий Ярослав (Патрайко Богдан, 62); Павлюх Іван; Матвіїв Григорій; Цюпка Назар (Репета Юрій, 83); Гришко Назар (Атлахович Іван, 64); Цицик Володимир (Вінчура Віталій, 53); Слюбик Ігор

Попередження: Куцій Ярослав,44