ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ`ЯТІ ВОЛОДИМИРА ВАРАКСІНА

ДОВІДКА

Володимир Єгорович Вараксін (14.08.1935 – 21.01.1979). Відомий півзахисник львівського СКА (1950-60 рр.), виступав також за львівський «Сільмаш». Один з найвідоміших тренерів при групі підготовки львівського СКА. Майстер спорту. Вихованцями Володимира Вараксіна були Степан Юрчишин, Олексій Швойницький, Ігор Польний, Андрій Федецький та інші. Іменем Володимира Вараксіна названий найстарший дитячо-юнацький турнір з футболу, який розігрується з 1980 року і має свій перехідний кубок. Турнір пам’яті Володимира Вараксіна проходить на початку січня кожного року за підтримки Федерації футболу Львівської області, ФК «Карпати» та СДЮШОР «Карпати». Одними з багаторічних організаторів та спонсорів турніру також є вихованці групи підготовки львівського СКА: Микола Рогуцький, Василь Каспаревич та Володимир Єзерський.

Переможці турніру В.Вараксіна (2001-2013р.)

2001р. "Карпати-88" (тренер В.Щерба) - "Карпати-89" 4-3

2002р. "СДЮШОР-4-89" (тренер І.Польний) - "Карпати-89" 2-1

2003р. "Карпати-90" (тренер Р.Деркач) - "СДЮШОР-4-90" 2-2, пен. 3-1

2004р. "Карпати-91" (тренер А.Грінер) - "Львівводоканал" 2-0

2005р. "Карпати-92" (тренер Я.Кікоть) - "Сематіче" Польща 1-0

2006р. "Карпати-93" (тренер Г.Погорілець) - "ВІК" 4-1

2007р. "Карпати-94" (тренер О.Бойчишин) - "Десна" 4-1

2008р. "Карпати-95" (тренер В.Щерба, Р.Деркач) - "СДЮШОР" Тернопіль 6-1

2009р. "Карпати-96" (тренер В.Горячий) - "СДЮШОР" Тернопіль 3-0

2010р. "Карпати-98" (тренер Т.Ткачик) - "Карпати-97" 1-1, пен. 3-2

2011р. ФК "Львів" (тренер О.Колобич) - "Карпати-98" 2-2, пен. 3-2

2012р. "Карпати-99" (тренер В.Шумський) - ФК "Львів" 2-1

2013р. ФК "Львів" (тренер О.Яремчук) - "Карпати-2000" 5-1

ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ`ЯТІ ВОЛОДИМИРА ВАРАКСІНА

ВІКОВА ГРУПА 2001 Р.Н.

Підгрупа "А"

Команда 1 2 3 4 5 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Карпати-2001" Львів X 4-1 4-0 3-1 4-0 4 0 0 15-2 12 I
2 ФК "Опір" Львів 1-4 X 2-2 0-3 2-1 1 1 2 5-10 4 III
3 ФК "Рава" Р.Руська 0-4 2-2 X 0-2 1-1 0 2 2 3-9 2 V
4 ФК "Львів" 1-3 3-0 2-0 X 1-1 2 1 1 7-4 7 II
5 ДЮСШ "Юність" Давидів 0-4 1-2 1-1 1-1 X 0 2 2 3-8 2 IV

Календар матчів. Підгрупа "А"

1 "Опір" ФК "Львів" СКА 0-3 Юрій Кравченко Мариняк, Павлик, Курило
2 "Карпати-2001" ДЮСШ "Юність" СКА 4-0 Юрій Кравченко Шута, Дмуховський, Брода, Бекеша
3 "Карпати-2001" ФК "Львів" СКА 3-1 Юрій Кравченко Кіш, Венчак, Береза
4 "Опір" ДЮСШ "Юність" СКА 2-1 Юрій Кравченко Саламаха Арт., Медуна - Красуляк
5 "Карпати-2001" ФК "Опір" СКА 4-1 Андрій Холявко Шута, Храмов (2), Тупісь - Шибунька
6 ФК "Львів" ДЮСШ "Юність" СКА 1-1 Андрій Холявко Гамуляк - Красуляк
7 "Опір" ФК "Рава" СКА 2-2 Олег Мелех, Анастасія Янтуріна Медуна, Сенчишин - Спірідонов, Хитрень
8 "Карпати-2001" ФК "Рава" СКА 4-0 Олег Мелех, Анастасія Янтуріна Шута, Венчак, Береза, Бекеша
9 ФК "Рава" ФК "Львів" СКА 0-2 Юрій Ковальчук Курило (2)
10 ФК "Рава" ДЮСШ "Юність" СКА 1-1 Юрій Ковальчук Хитрень - Марченко

Підгрупа "Б"

Команда 1 2 3 4 5 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Локомотив" Львів X 1-0 3-1 6-0 11-0 4 0 0 21-1 12 I
2 "Карпати-2002-2" Львів 0-1 X 1-1 1-1 2-1 1 2 1 4-4 5 III
3 СДЮШОР-4 Львів 1-3 1-1 X 1-1 5-2 1 2 1 8-7 5 II
4 ФК "Куликів" 0-6 1-1 1-1 X 3-2 1 2 1 5-10 5 IV
5 "Ватра" Пикуловичі 0-11 1-2 2-5 2-3 X 0 0 4 5-21 0 V

Календар матчів. Підгрупа "Б"

1 "Карпати-2002-2" СДЮШОР-4 СКА 1-1 Юрій Кравченко Батючок - Свинаренко
2 "Локомотив" "Ватра" СКА 11-0 Юрій Кравченко Липовий, Петрик (2), Крушельницький (2), Снак (2), Стегніцький, Йонич (3)
3 "Локомотив" ФК "Куликів" СКА 6-0 Андрій Холявко Малець А. (2), Ласюта, Снак (3)
4 СДЮШОР-4 "Ватра" СКА 5-2 Андрій Холявко Дикий, Свинаренко (2), Бей (2)
5 "Локомотив" "Карпати-2002-2" СКА 1-0 Андрій Холявко Снак
6 ФК "Куликів" "Ватра" СКА 3-2 Андрій Холявко Сачик (2), Стадницький - Стасюк (2)
7 СДЮШОР-4 ФК "Куликів" СКА 1-1 Анастасія Янтуріна, Олег Мелех Свинаренко - Шуляк
8 "Карпати-2002-2" "Ватра" СКА 2-1 Анастасія Янтуріна, Олег Мелех Мавдрик (2) - Клим
9 "Карпати-2002-2" ФК "Куликів" СКА 1-1 Анастасія Янтуріна, Олег Мелех Стадник - Шуляк
10 "Локомотив" СДЮШОР-4 СКА 3-1 Юрій Ковальчук Крушельницький, Малець, Снак - Свинаренко

Підгрупа "В"

Команда 1 2 3 4 5 В Н П М`ячі Очки Місце
1 "Покрова" Львів X 1-4 1-2 3-0 2-0 2 0 2 7-6 6 III
2 "Карпати-2002-1" Львів 4-1 X 0-3 2-2 3-1 2 1 1 9-7 7 II
3 "Пошук" Львів 2-1 3-0 X 3-0 2-0 4 0 0 10-1 12 I
4 ФК "Янтарний" Новояворівськ 0-3 2-2 0-3 X 3-0 1 1 2 5-8 4 IV
5 ФК "Янів" І.Франкове 0-2 1-3 0-2 0-3 X 0 0 4 1-10 0

Календар матчів. Підгрупа "В"

1 "Покрова" "Карпати-2002-1" Динамо 1-4 Ярослав Сторожук Городній - Бекерський, Оленич, Карабін, Тлумак
2 ФК "Янтарний" ФК "Янів" Динамо 3-0 Ярослав Сторожук Пазиняк Ю., Пазиняк В. (2)
3 "Покрова" ФК "Янтарний" Динамо 3-0 Ярослав Сторожук Ткач, Савран (2)
4 "Пошук" ФК "Янів" Динамо 2-0 Ярослав Сторожук Якуба, Вовкун
5 "Карпати-2002-1" ФК "Янів" Динамо 3-1 Остап Петріца Хорош (2), Кузьмінський - Городний
6 "Пошук" ФК "Янтарний" Динамо 3-0 Остап Петріца Вовкун, Візний, Припутницький
7 "Карпати-2002-1" "Пошук" Динамо 0-3 Володимир Болізюк Якуба, Візний, Припутницький
8 "Покрова" ФК "Янів" Динамо 2-0 Володимир Болізюк Ткач (2)
9 "Карпати-2002-1" ФК "Янтарний" Динамо 2-2 Володимир Болізюк Хорош (2) - Пазиняк Ю., Пазиняк В.
10 "Покрова" "Пошук" Динамо 1-2 Василь Файда Ткач - Якуба (2)

Підгрупа "Д"

Команда 1 2 3 4 5 В Н П М`ячі Очки Місце
1 ДЮСШ "Енергія" Львів X 2-2 4-2 2-1 1-0 3 1 0 9-5 10 I
2 СК "Леви" Львів 2-2 X 2-2 3-2 4-0 2 2 0 11-6 8 II
3 "Рух" Винники 2-4 2-2 X 6-1 5-4 2 1 1 15-11 7 III
4 ФК "Лапаївка" 1-2 2-3 1-6 X 0-5 0 0 4 4-16 0 V
5 ФК "Яричів-Запитів" 0-1 0-4 4-5 5-0 X 1 0 3 9-10 3 IV

Календар матчів. Підгрупа "Д"

1 "Леви" "Яричів-Запитів" Динамо 4-0 Ярослав Сторожук Свіжович, Мокрик, Попадюк, Удуд
2 "Рух" "Лапаївка" Динамо 6-1 Ярослав Сторожук Мартиняк (2), Дідик (3), Карпяк - Яремко А.
3 "Енергія" "Лапаївка" Динамо 2-1 Ярослав Сторожук Химчак, Пальчин - Яремко А.
4 "Рух" "Яричів-Запитів" Динамо 5-4 Остап Петріца Мартиняк (2), Дідик, Михайлів, Патлавський - Горак, Турянський, Ревакович (2)
5 "Енергія" "Леви" 2-2 Динамо Остап Петріца Свіжович (2) - Гіба (2)
6 "Лапаївка" "Яричів-Запитів" Динамо 0-5 Остап Петріца Волошин, Блавацький, Ваховець, Турський, Потапчук
7 "Леви" "Рух" Динамо 2-2 Володимир Болізюк Свіжович, Мокрик - Дідик, Карпяк
8 "Енергія" "Яричів-Запитів" Динамо 1-0 Володимир Болізюк Пальчин
9 "Енергія" "Рух" Динамо 4-2 Василь Файда Сивак (2), Горбовцов (2) - Мартиняк, Дідик
10 "Леви" "Лапаївка" Динамо 3-2 Василь Файда Попадюк (2), Шавалюк - Яремко А. (2)

Матчі за 9-12 місце

"Покрова" "Рух" Динамо 5-1 Василь Файда Ткач, Зволик, Городній, Єгоров (2) - Мартиняк
ФК "Опір" "Карпати-2002-2" Погулянка 3-1 Степан Лапко - Стадник

Матчі за 5-8 місце

ФК "Львів" СДЮШОР-4 Погулянка 2-1 Степан Лапко Мариняк, Курило - Свинаренко
"Леви" "Карпати-2002-1" Динамо 0-2 Василь Файда Сеник, Хорош

Матч за 13-14 місце

ФК "Янтарний" ДЮСШ "Юність" Погулянка 7-1 Степан Лапко Пазиняк Ю. (2), Пазиняк В. (3), Стень, Косик -

Матч за 11-12 місце

"Карпати-2002-2" "Рух" СКА 2-1 Максим Роля, Андрій Чулик Мавдрик (2) - Мартиняк

Матч за 9-10 місце

"Покрова" ФК "Опір" СКА 1-1, п. 1:2 Андрій Чулик, Максим Роля Лучка - Шибунька

Матч за 7-8 місце

"Леви" СДЮШОР-4 СКА 3-1 Степан Лапко, Андрій Карімов Лойко, Попадюк (2) - Дикий

Матч за 5-6 місце

ФК "Львів" "Карпати-2002-1" СКА 0-0, п. 1:0 Юрій Ковальчук, Андрій Карімов  

1/2 фіналу

"Пошук" "Енергія" СКА 2-1 Юрій Ковальчук, Максим Роля Вовкун, Припутницький - Гіба
"Карпати-2001" "Локомотив" СКА 1-1, п. 2:1 Юрій Ковальчук, Максим Роля Шута - Малець А.

Матч за третє місце

"Локомотив" "Енергія" СКА 4-0 Андрій Карімов, Степан Лапко Малець А., Петрик, Крушельницький, Стегніцький

ФІНАЛ

"Карпати-2001" "Пошук" СКА 3-0 Юрій Ковальчук, Андрій Карімов Храмов, Шута, Кіш

Індивідуальні призи

Кращий воротар Принада Тарас ФК "Львів
Кращий захисник Вовкун Артем "Пошук"
Кращий нападник Артур Шута "Карпати-2001"
Кращий гравець Малець Микола "Локомотив"
Кращий бомбардир Мартиняк Юрій "Рух" - 7 мячів